Którą część ciała myjesz najpierw pod prysznicem? — Odpowiedź wskaże ci twoje podejście do życia (test)

| 11.03.2019

Gdy zobaczyłam tytuł tego testu osobowości w internecie, pomyślałam:
– To jest tak dziwaczne, że aż sprawdzę.
W końcu to niemożliwe, by to, jak się myję pod prysznicem, mogło mi cokolwiek o mnie powiedzieć…

 

Poniższy para – test „osobowości” (jak zresztą wszystkie inne testy, opublikowane na tym blogu) ma na celu tylko jedno – relaks mózgu. Zwłaszcza, gdy w kalendarzu poniedziałek (lub wtorek) i trzeba się jakoś rozluźnić pomiędzy stertami papierów i obowiązków.
Sprawdź zatem wynik swego testu i daj znać, czy coś się z tego zgadza. Z przymrużeniem oka i dużą dozą pobłażania.
Kto wie, kto wie, może akurat dowiesz się o sobie czegoś nowego?
A potem zerknij na inne testy na Jasnej Polsce – wszystkie są….
Hmmm, jakby to powiedzieć…
Interesujące.

 

Para-test „osobowości”, czyli…

Przypomnij sobie, od czego zaczynasz kąpiel pod prysznicem?

 

Którą część ciała myjesz najpierw pod prysznicem? — Odpowiedź wskaże ci twoje podejście do życia. Test osobowości.

 

Klatka piersiowa:

Jesteś praktyczną i bezpośrednią osobą, z gatunku tych „co w sercu, to na języku” – nie lubisz owijać w bawełnę. Lubisz za to wygody i komfort.
Denerwuje cię, gdy ci się przerywa lub przeszkadza w trakcie pracy, okazujesz wtedy spore zniecierpliwienie.
Takie same emocje budzą w tobie ludzie, którzy nie widzą świata na twój sposób.
Jeśli chodzi o dobranie w związkach, najlepiej dogadujesz się z osobą, która swój prysznic zaczyna od mycia włosów.

 

Twarz:

Zarabianie pieniędzy to jedna z twoich głównych motywacji w życiu. Większość twych celów i ambicji życiowych osadzona jest wokół osiągania finansowych sukcesów.
Twoje plany, grafik, agenda są dla ciebie najważniejsze, raczej nie idziesz tutaj na ustępstwa. A zatem jeśli ktoś z twoich znajomych nie dostosuje się do twoich terminów, na pewno nie uda się wam spotkać.
Cechuje cię bardzo duża pewność siebie, ale ponieważ często zapominasz o innych, mogą cię oni postrzegać jako osobę nadmiernie skupioną na sobie.
Ta sama pewność siebie sprawia, że pomimo, iż w związku jesteś dość samolubny, twój partner wysoko cię ceni i akceptuje taki stan rzeczy.
Jeśli chodzi o dobranie w związkach, najlepiej dogadujesz się z osobą, która swój prysznic zaczyna od części intymnych lub innych.

 

 

Jasna Polska alternatywny cudowny portal, blog duchowy, blog rozwojowy, warsztaty rozwoju osobistego, kursy, wydarzenia, rozwój duchowy, duchowość, ezoteryka, astrologia, ogłoszenia ezoteryczne, medycyna naturalna, medytacja, świadomość, wysokie wibracje

 

Włosy:

Kreatywny, twórczy, artystyczny… – to słowa, które dobrze cię opisują. Jesteś postrzegany jako osoba wyjątkowa.
Niełatwo jest ci się skupić na dłużej na zwykłych, nudnych obowiązkach, choć z drugiej strony, gdy obierasz sobie jakiś cel, koncentrujesz na nim całą swą uwagę.
Najbardziej cenisz sobie znajomości, w których ma miejsce wymiana intelektualna – takie, które cię inspirują. Pieniądze w twoim życiu mają drugorzędne znaczenie.
Ponieważ jesteś pełen pasji i energii, ludzie lgną do ciebie. Jeśli chodzi o dobranie w związkach, najlepiej dogadujesz się z osobą, która swój prysznic zaczyna od części intymnych lub klatki piersiowej.

 

Pachy:

Jesteś znany z tego, że można na tobie polegać i nie boisz się ciężko pracować, by zdobyć to, czego pragniesz.
Cenisz sobie solidność, odpowiedzialność, słowność. Chętnie pomagasz innym.
Jesteś lubiany i popularny w kręgach towarzyskich. Jednakże, jako osoba prostolinijna, nie jesteś mistrzem w rozpoznawaniu ludzkich charakterów i intencji, co kończy się co jakiś czas rozczarowaniem. Na szczęście masz sporo znajomych i przyjaciół, którzy wspierają cię w takich chwilach.
Jeśli chodzi o dobranie w związkach, najlepiej dogadujesz się z osobą, która swój prysznic zaczyna od ramion.

 

 

Jasna Polska alternatywny portal duchowy, alter oferty pracy, blog o zyciu, wyszukiwarka ogloszen, warsztaty, kursy, wydarzenia, rozwoj osobisty, duchowosc, ezo ogloszenia, blog rozwojowy, blog duchowy

 

 

Części intymne:

Jesteś nieśmiałą osobą, zwłaszcza pośród osób, których nie znasz zbyt dobrze. Bez względu na to, co pokazujesz otoczeniu,  wychodzenie do ludzi i świata bywa dla ciebie sporym wyzwaniem.
Zdarza się także, że poddajesz się zbyt łatwo – trening wytrwałości i determinacji to coś, co by ci się na pewno przydało.
Posiadasz bardzo bogate życie wewnętrzne i intrygującą osobowość. Ludzie lgną do ciebie – jest w tobie coś, co ich przyciąga, choć czasem nie potrafią tego nazwać.
Mimo, że inni poddają się twemu urokowi dość łatwo, pozostajesz zamknięta w sobie. Potrzebujesz silnych, bliskich i głębokich relacji – one dają ci siłę i sprawiają, że możesz się w pełni otworzyć.
Jeśli chodzi o dobranie w związkach, najlepiej dogadujesz się z osobą, która swój prysznic zaczyna od twarzy lub włosów.

 

Ramiona:

Ekstremalne sytuacje i silne emocje to coś dla ciebie. Bywasz w swoich zachowaniach niepohamowany, a nawet krańcowy. Czy to sport, czy hazard, czy tylko impreza – lubisz ten charakterystyczny dreszczyk emocji.
Jednocześnie zdarza się, że niepowodzenie całkowicie cię zniechęca, nawet jeśli to tylko etap przejściowy na drodze do sukcesu.
W związku z twoim apetytem na ekscytujące doświadczenia i życie „na maksa”, groźba uzależnienia lub negatywnych nawyków jest u ciebie wyższa, niż przeciętnie. Pamiętaj zatem, aby dbać o siebie.
Jeśli chodzi o dobranie w związkach, najlepiej dogadujesz się z osobą, która swój prysznic zaczyna od włosów.

 

Inne:

Nie jesteś chyba do końca świadomy swych mocnych stron. Warto, byś zadbał o poczucie swej własnej wartości, zaczął słuchać swego serca i otworzył się przede wszystkim na siebie.
Zajrzyj w głąb siebie i zacznij wsłuchiwać się w płynące stamtąd sygnały. Tylko w ten sposób dowiesz się, czego ty naprawdę potrzebujesz i kim jesteś w głębi serca.

 

Znajdź interesujące OSOBY na Jasnej Polsce

Art of relax, Aneta Wysocka-Klimczak- masaż, joga, Reiki, Bielsko-Biała

śląskie | Bielsko-Biała
100 PLN
Szczegóły cenowe
Ceny ustalam w zależności od czasu trwania i rodzaju działania np. Masaż relaksacyjny 1h - 100zł; 1,5h -150zł Masaż klasyczny 1h- 120zł Lomi Lomi Nui 1h-150-zł; 1,5h-200zł; 2h- 250zł

Artma Marta Rudnicka

pomorskie | Sopot
100 PLN
Szczegóły cenowe
W zależności od usługi lub zamówienia produktu - ceny ustalam odpowiednio do możliwości zamawiającego.

Astrolog 2.0 – AstroGuide by Tati – Horoskopy Indywidualne i Partnerskie

Cała Polska | Warszawa
299 PLN
Szczegóły cenowe
Horoskop Indywidualny PAKIET MINI - 99 zł, PAKIET SOLID - 299 zł, PAKIET PREMIUM 599 zł

Holistyczny bazar. Wróżby z kart Tarota i Anielskich

opolskie | Opole
50 PLN
Szczegóły cenowe
Jedno pytanie do Aniołów-10zł Wiadomość od Aniołów - 10zł Tarota Jedno pytanie 10zł Dwa pytania 20zł Trzy pytania 30zł Intuicyjna sesja z kartami Tarota online: -20min -30zł -30min- 45zł -Tarot na 4ręce- obie czytamy z kart dla Ciebie- 20min- 55zł lub 30min- 85zl

JudyTHAI massage

pomorskie | Gdańsk Wrzeszcz
Szczegóły cenowe
Sesja masażu trwa ok. 1,5 - 2h.

Marta Danielowska

małopolskie | Kraków
30 PLN
Szczegóły cenowe
Zajęcia regularne: 30 zł - pojedyncze zajęcia 100 zł - karnet na 4 wejścia 8-godzinny kurs podstawowy: 360 zł - cena podstawowa 330 zł - przy zgłoszeniu 2 tygodnie przed rozpoczęciem kursu

Masaż Ma-uri Ola Krzyżanowska-Depa

zachodniopomorskie | Szczecin
120 PLN
Szczegóły cenowe
masaż Ma-uri 60 min - 120 zł masaż Ma-uri 90 min - 150 zł masaż Ma-uri 60 min z aromaterapią - 125 zł masaż Shiatsu 60 min 100 zł

Masażystka zmysłowa – Dorota Dusik

mazowieckie | Warszawa
230 PLN
Szczegóły cenowe
Masaż wykonywany jest w skupieniu, w ciszy, w głębokim kontakcie ze swym wnętrzem, przy naturalnych woniach (aromatach), kolorach i świecach. Poprzedza go przywitanie, wprowadzenie, nauka oddechu i wejścia w stan głębokiego relaksu, po to by pogłębić odczucie, przyjąć dary masażu.

Numerologia Moc Liczb

Cała Polska | Cała Polska
120 PLN
Szczegóły cenowe
W cenie portretu otrzymasz: ​graficzną kartę numerologiczną zawierającą syntetyczną informację m.in o Twojej Drodze Życia, Liczbie Duszy, Liczbie Realizacji, Cyklach Życia, Warunkach, Wyzwaniach oraz indywidualną interpretację - opis Twojej karty numerologicznej liczący około 15-20 stron.

Numerologia Moc Liczb

mazowieckie | Warszawa
120 PLN
Szczegóły cenowe
W cenie portretu otrzymasz: graficzną kartę numerologiczną zawierającą syntetyczną informacje numerologiczne oraz indywidualną interpretację - opis Twojej karty numerologicznej liczący około 15-20 stron.

Ola Kapella – Tepi i Kuripe, Grzechotki Ceremonialne

pomorskie | Gdynia
100 PLN
Szczegóły cenowe
Cena jest zależna od danego przedmiotu, jego wielkości, materiałów z których jest wykonana i rodzaju zdobień. Każde Kuripe (do podawania sobie samemu) kosztuje 100 zł, ceny Tepi wahają się od 130 do 400 zł. Grzechotkę Ceremonialną można nabyć za 160 zł. Runy w skórzanym woreczku- 180 zł.

Paweł Dziwisz Terapeuta holistyczny, masażysta, tarocista, przewodnik duchowy

mazowieckie | Warszawa
150 PLN
Szczegóły cenowe
Konsultacje terapeutyczne 100 pln Sesja rozwojowa 150 pln Sesja Tarota 150 pln Masaż 90 minutowy - 150 pln Rytuały 150 - 180 minut 500 pln

Paweł Rafalski – masaż Lomi Lomi Nui

lubelskie | Lublin
Szczegóły cenowe
1,5h - 100zł 2,5h - 150zł

RSO Expert, doradzamy, jak kupić i stosować medyczną marihuanę bez recepty

mazowieckie | cała Polska
Szczegóły cenowe
Konsultacja jest darmowa. Nie pobieram żadnych opłat. Konsultacja dotyczy zakupu oraz zastosowania oleju Ricka Simpsona (RSO) 1500 zł za 10ml. minimalna ilość którą będziesz mógł zakupić to 10ml. Przy nowotworach dawką uznawaną za terapeutyczną jest 60 ml.

 

Na koniec – wynik testu, czyli sprawdź jeszcze jedną rzecz…

W moim przypadku test zaskoczył mnie z dwóch powodów.
Po pierwsze, mniej więcej potwierdził pewne rysy mej osobowości, które traktuję jako swoje ograniczenia i w związku z tym nie lubię o nich myśleć, gdyż jestem zbyt zajęta ich przekraczaniem w codziennym życiu.
Po drugie, dużo więcej, niż sam wynik testu, dał mi do myślenia „anty-wynik”. Czyli to co mówi o mnie (czy raczej: czego o mnie nie mówi) część ciała, którą myję ostatnią. To jest ten obszar, który jest moją słabą stroną. Który – jak się okazuje – nieświadomie pomijam, traktuję po macoszemu, nie daję mu uwagi.
Wychodzi z tego, że każda okazja do autorefleksji jest dobra, jeśli masz odwagę spojrzeć na siebie od tej troszkę bardziej niewygodnej, nieoczywistej strony…

 

Którą część ciała myjesz najpierw pod prysznicem? — Odpowiedź wskaże ci twoje podejście do życia. Test osobowości.

Świstak Stanisław Staszkiewicz, współautor Jasnej Polski, z przyjemnością przetłumaczył dla Was ten tekst (i test)

 

Jeśli spodobał Ci się ten test i masz ochotę na jeszcze chwilkę relaksu, zerknij także tu

 

 

Źródło ilustracji w tekście: Internet (gł. Pinterest, Unsplash, Pixabay), chyba, że podano inaczej.

źródło testu: https://understandingcompassion.com/articles/part-body-wash-first-heres-says-personality/

Swistak Stasiu

Autor: Swistak Stasiu

Nazywam się Stanisław Staszkiewicz Staszkowski i jestem Niewidzialnym Świstakiem. Mam świetną dykcję i nawet umiem wypisywać vouchery. Poza tym kocham orzechy i disco polo. W wolnym czasie sporo się turlam i mam zawsze dobry humor. P.S. Czasem piszę jako Stasia, żeby nikt nigdy nie miał pewności, kim jestem. Buziaczki!

Wszystko co lubisz prosto na Twój e-mail

Disclaimer:
Ten blog pisany jest z potrzeby Duszy i Serca. Jest po to, by pokazać Ci, że nie jesteś Sam/a w swoich Poszukiwaniach. Jest nas więcej :) - nawet jeśli nasze drogi się różnią. Dlatego wybierz stąd dla Siebie tylko to, co z Tobą rezonuje - co Cię wzmacnia, inspiruje i wspiera. Po to właśnie piszemy. AHO <3

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderację

Partnerzy

Jasna Polska NIE jest autorem publikowanych ogłoszeń. Nie odpowiada za ich treść, oferowane usługi bądź produkty.
Wyznajemy zasadę, że każdy kreuje swoją rzeczywistość i sam odpowiada za podejmowane przez siebie decyzje.