ŚWINIA Horoskop Chiński 2018

| 01.01.2018
830

ŚWINIA Horoskop Chiński 2018

ŚWINIA Horoskop Chiński 2018

Świnie to osoby urodzone w roku: 1923, 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019

 

Ogólny wynik dla Świni w Roku Ziemskiego Psa: 5/10

Hasło na ten rok dla Świni: Świadomość

 

Miłość, związki, rodzina

Samotna Świnia może spotkać nowych ludzi (zwłaszcza podczas różnych uroczystości w rodzaju wesel, festiwali i innych większych spotkań), którzy sprawią, że rok 2018, który nie zapowiada się idyllicznie, będzie dla niej łatwiejszy.
Dopóki pozostanie dyskretną w swoim życiu prywatnym i ograniczy swą nadmierną ufność oraz przepływ informacji, Świnia może w tym roku przeżyć szczęśliwy i namiętny romans. Dodatkowo, samotna Świnia nauczy się w tym roku, jak przestać mówić “tak” wyłącznie z uprzejmości i zacząć dbać bardziej o swoje własne pragnienia.
Co do Świń pozostających w parze, mogą pojawić się znikąd dyskusje, które rozdrapią stare rany i wzbudzą jałowe spory. Jeśli będą one eskalować, Świnia powinna wycofać się i odłożyć ten temat na później. 2018 r. To dobry czas, by Świnia przyznała się do swoich błędów i zaakceptowała krytykę ze spokojem.

 

ŚWINIA Horoskop Chiński 2018Świnia Horoskop chiński 2018

 

W chińskim horoskopie kolorem roku 2018 dla Świni jest zielony

 

Praca, pieniądze, życie społeczne

Poza niepokojem, który Świnia może poczuć w 2018 roku w sferze osobistej, znak ten może spodziewać się wzmocnienia swych sił i wytrzymałości, co będzie bardzo przydatne dla powodzenia przyszłych celów.
Mimo raczej przeciętnego roku 2018, szczęście może uśmiechnąć się do tych Świń, które potrafią wykazać się przenikliwością i podejściem analitycznym.
Świnia będzie miała także okazję zademonstrować swoje liczne talenty, aby zaimponować innym lub uzyskać awans w swojej firmie.
Z drugiej strony dobrze, aby Świnia obserwowała co się dzieje za jej plecami. Nawet jeśli w większości przypadków uzyska wsparcie i aprobatę, ludzie o złych zamiarach mogą chcieć jej zaszkodzić. Jeśli Świnia znajdzie się w miejscu, w którym poczuje się nieswojo, zdecydowanie zaleca się, aby nie pozostawała tam dłużej i wyszła bez pożegnania.

 

Szczęście i powodzenie dla Świni w 2018

Najbardziej sprzyjające okresy dla Świni w 2018 roku: Miesiąc Tygrysa (Luty 2018), Miesiąc Królika (Marzec 2018), Miesiąc Kozy (Lipiec 2018), Miesiąc Szczura (Grudzień 2018)
Najmniej korzystny okres: Miesiąc Węża (Czerwiec 2018)

 

 

Chińska przepowiednia, czyli horoskop dla Świń urodzonych w żywiołach Drewna, Ognia, Ziemi, Metalu i Wody:

ŚWINIA Horoskop Chiński 2018Świnia horoskop chiński 2018

 

Przepowiednie dla pozostałych znaków znajdziesz tu: Horoskop Chiński 2018, czyli Rok Ziemskiego Psa – przepowiednie dla każdego znaku

Aho <3

 

 

 

Podoba Ci się ta muzyka? – kliknij po pełną playlistę Jasnej Polski FEEL LOVE – brilliant pop, dance, club sounds

 

Źródło: 1

Źródło wszystkich ilustracji w tekście: Internet (gł. Pinterest, Unsplash, Pixabay) chyba, że podano inaczej.

 

Liczba odwiedzin: 830
RA - Jasna Polska

Autor: RA - Jasna Polska

Ra, czyli jeden z 7 miliardów ludzi na Ziemi. Ma Serce, Duszę, Ciało i... ego :) Więcej o mnie znajdziesz w zakładce Zespół.

Wszystko co lubisz prosto na Twój e-mail

Disclaimer:
Ten blog pisany jest z potrzeby Duszy i Serca. Jest po to, by pokazać Ci, że nie jesteś Sam/a w swoich Poszukiwaniach. Jest nas więcej :) - nawet jeśli nasze drogi się różnią. Dlatego wybierz stąd dla Siebie tylko to, co z Tobą rezonuje - co Cię wzmacnia, inspiruje i wspiera. Po to właśnie piszemy. AHO <3

Dodaj komentarz

Partnerzy