ŚWINIA Horoskop Chiński 2018


ŚWINIA Horoskop Chiński 2018

ŚWINIA Horoskop Chiński 2018

Świnie to osoby urodzone w roku: 1923, 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019

 

Ogólny wynik dla Świni w Roku Ziemskiego Psa: 5/10

Hasło na ten rok dla Świni: Świadomość

 

Miłość, związki, rodzina

Samotna Świnia może spotkać nowych ludzi (zwłaszcza podczas różnych uroczystości w rodzaju wesel, festiwali i innych większych spotkań), którzy sprawią, że rok 2018, który nie zapowiada się idyllicznie, będzie dla niej łatwiejszy.
Dopóki pozostanie dyskretną w swoim życiu prywatnym i ograniczy swą nadmierną ufność oraz przepływ informacji, Świnia może w tym roku przeżyć szczęśliwy i namiętny romans. Dodatkowo, samotna Świnia nauczy się w tym roku, jak przestać mówić “tak” wyłącznie z uprzejmości i zacząć dbać bardziej o swoje własne pragnienia.
Co do Świń pozostających w parze, mogą pojawić się znikąd dyskusje, które rozdrapią stare rany i wzbudzą jałowe spory. Jeśli będą one eskalować, Świnia powinna wycofać się i odłożyć ten temat na później. 2018 r. To dobry czas, by Świnia przyznała się do swoich błędów i zaakceptowała krytykę ze spokojem.

 

ŚWINIA Horoskop Chiński 2018Świnia Horoskop chiński 2018

 

W chińskim horoskopie kolorem roku 2018 dla Świni jest zielony

 

Praca, pieniądze, życie społeczne

Poza niepokojem, który Świnia może poczuć w 2018 roku w sferze osobistej, znak ten może spodziewać się wzmocnienia swych sił i wytrzymałości, co będzie bardzo przydatne dla powodzenia przyszłych celów.
Mimo raczej przeciętnego roku 2018, szczęście może uśmiechnąć się do tych Świń, które potrafią wykazać się przenikliwością i podejściem analitycznym.
Świnia będzie miała także okazję zademonstrować swoje liczne talenty, aby zaimponować innym lub uzyskać awans w swojej firmie.
Z drugiej strony dobrze, aby Świnia obserwowała co się dzieje za jej plecami. Nawet jeśli w większości przypadków uzyska wsparcie i aprobatę, ludzie o złych zamiarach mogą chcieć jej zaszkodzić. Jeśli Świnia znajdzie się w miejscu, w którym poczuje się nieswojo, zdecydowanie zaleca się, aby nie pozostawała tam dłużej i wyszła bez pożegnania.

 

Szczęście i powodzenie dla Świni w 2018

Najbardziej sprzyjające okresy dla Świni w 2018 roku: Miesiąc Tygrysa (Luty 2018), Miesiąc Królika (Marzec 2018), Miesiąc Kozy (Lipiec 2018), Miesiąc Szczura (Grudzień 2018)
Najmniej korzystny okres: Miesiąc Węża (Czerwiec 2018)

 

 

Chińska przepowiednia, czyli horoskop dla Świń urodzonych w żywiołach Drewna, Ognia, Ziemi, Metalu i Wody:

ŚWINIA Horoskop Chiński 2018Świnia horoskop chiński 2018

 

Przepowiednie dla pozostałych znaków znajdziesz tu: Horoskop Chiński 2018, czyli Rok Ziemskiego Psa – przepowiednie dla każdego znaku

Aho <3

 

 

 

Podoba Ci się ta muzyka? – kliknij po pełną playlistę Jasnej Polski FEEL LOVE – brilliant pop, dance, club sounds

 

Źródło: 1

Źródło wszystkich ilustracji w tekście: Internet (gł. Pinterest, Unsplash, Pixabay) chyba, że podano inaczej.

 

Liczba odwiedzin: 1449
RA - Jasna Polska

Autor: RA - Jasna Polska

Ra, czyli jeden z 7 miliardów ludzi na Ziemi. Ma Serce, Duszę, Ciało i... ego :) Więcej o mnie znajdziesz w zakładce Zespół.

Wszystko co lubisz prosto na Twój e-mail

Disclaimer:
Ten blog pisany jest z potrzeby Duszy i Serca. Jest po to, by pokazać Ci, że nie jesteś Sam/a w swoich Poszukiwaniach. Jest nas więcej :) - nawet jeśli nasze drogi się różnią. Dlatego wybierz stąd dla Siebie tylko to, co z Tobą rezonuje - co Cię wzmacnia, inspiruje i wspiera. Po to właśnie piszemy. AHO <3

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderację

Partnerzy

Jasna Polska NIE jest autorem publikowanych ogłoszeń. Nie odpowiada za ich treść, oferowane usługi bądź produkty.
Wyznajemy zasadę, że każdy kreuje swoją rzeczywistość i sam odpowiada za podejmowane przez siebie decyzje.