Zrób sobie swoje własne, nietypowe podsumowanie roku


Co roku robię sobie takie podsumowanie. Fajnie do tego wrócić, gdy robi się kolejne i przypomnieć sobie, czym się żyło w poprzednim roku.

Przy tak ogromnym przyspieszeniu, które przeżywamy, poprzedni rok może wydawać się czymś kosmicznie odległym, a niektóre wydarzenia dość abstrakcyjne lub już nieważne…
Albo wręcz przeciwnie – przy odkurzonej lekturze pojawia się ten efekt wow, pod tytułem – „ach! To ja tyle dokonałam! Tyle się dobrego zdarzyło! No po prostu wow!”

 

 

Zrób sobie swoje własne, nietypowe podsumowanie roku

(To podsumowanie jest zainspirowane artykułem, który kilka lat temu na swoim blogu opublikowała Agata Dutkowska – opisując  w ten sposób swój rok; tak mi się spodobały niektóre kategorie, że też zrobiłam swoje zestawienie, a potem robiłam je już co roku i… tak już zostało).

 

Poniżej przedstawiam Ci moje podsumowanie tego roku na rozgrzewkę
Na końcu tekstu znajdziesz plik do pobrania – możesz go sobie wydrukować lub wypełnić w komputerze, zachować… i za rok spotkać się z samym sobą z innej linii czasowej i innej energii. To ciekawe doświadczenie.

 

 

Moje podsumowanie roku 2018, czyli:

Prywatnie

Dużo, dużo lżej, niż w zeszłym roku, który był dla mnie energetycznie, jak czołganie się rannego z maczetą przez dżunglę.
Zmieniły się moje relacje z otaczającymi mnie ludźmi.
Jedne przeszły “na wyższy poziom” – więcej w nich zaufania, prawdy, otwartości…
Inne (te, w których druga strona nie miała ochoty na zmiany) rozpłynęły się same.

 

Tak jak pisałam w tekście o trudnych ludziach – jeżeli staniesz w swej prawdzie i rdzeniu, ci, którzy Cię kochają i naprawdę s z a n u j ą – zrozumieją.
Czytaj więcej: Jak sobie radzić z trudnymi ludźmi – nie tylko w święta i nie tylko z rodziną

 

– W tym roku moja relacja z Mamą uległa wspaniałym zmianom. Pojawiło się otwarcie serc, otwarcie na prawdę, przestrzeń i wolność…
Jak wielu ludzi, tak i ja byłam z moją Mamą bardzo związana karmicznie. Łączyła nas typowa w trójwymiarze „wspólnota cierpienia”, czyli mnóstwo złych, pełnych bólu wspomnień z poprzednich wcieleń, które ciągnęły nas obie w dół.
To się rozpuściło, nie jesteśmy już „związane” – uwiązane do siebie, jak żołnierze na polu walki, czy więźniowie w łagrze. W miejsce tego pojawiła się przestrzeń, dużo Przestrzeni…
Uff, nareszcie!

 

– Zrezygnowałam z pewnych relacji prywatnych, bo dotarło do mnie, że więzy krwi, czy tzw. przyjaźnie nie są usprawiedliwieniem dla tego, by mnie bezkarnie drenować z energii.
Zadbałam o siebie i jestem sobie za to bardzo wdzięczna. W moim życiu jest dużo spokojniej.

 

– W tym roku postawiłam na: Porządki, Prawdę, Integralność i Poszanowanie Granic.
Także sama w stosunku do siebie. Oduczanie się przymusu działania, obowiązku bycia wiecznie zajętym, produktywnym i doskonałym to proces, który był dla mnie jednym z priorytetów.
Piszę o tym tutaj: Powoli uczę się NIE być tak twardą dla siebie – czyli: jak być dla siebie lepszym, a nie „najlepszym”…

 

Jasna Polska alternatywny cudowny portal, blog duchowy, blog rozwojowy, warsztaty rozwoju osobistego, kursy, wydarzenia, rozwój duchowy, duchowość, ezoteryka, astrologia, ogłoszenia ezoteryczne, medycyna naturalna, medytacja, świadomość, wysokie wibracje

 

 

Największe osiągnięcia zawodowe

Jasna Polska oczywiście.
Pracuję nad nią od lata 2017. To moja kreacja, która powstała w pełnym przepływie, w radości, w lekkości, dla czystej przyjemności tworzenia.
Sama wymyśliłam całą strukturę, grafiki, layout, zrobiłam część zakładek, napisałam teksty (druga połowa zadbała o niezbędną stronę prawno-administracyjno-finansową przedsięwzięcia).

Po raz pierwszy w życiu  p o z w o l i ł a m sobie, by w pełni wyrazić siebie,

co nigdy nie jest łatwe w opresyjnym, osądzającym, nisko-wibracyjnym środowisku.

 

Ale udało się. Więc skoro ja mogę, to Ty też 🙂
– Śmiało! – Zacznij w tym roku spełniać swe marzenia.
Czytaj więcej: Chcę rzucić pracę, szkołę, związek… Druga szansa pojawi się, gdy wreszcie skoczysz w przepaść

 

Robisz coś? Albo dopiero zaczynasz? Gdzieś i kiedyś trzeba o tym światu powiedzieć 🙂 – ogłoś się na Jasnej Polsce – jest właśnie po to

Jasna Polska alternatywny cudowny portal, blog duchowy, blog rozwojowy, warsztaty rozwoju osobistego, kursy, wydarzenia, rozwój duchowy, duchowość, ezoteryka, astrologia, ogłoszenia ezoteryczne, medycyna naturalna, medytacja, świadomość, wysokie wibracje

 

 

Zjawiska Społeczne & Biznesowe

Jest pewien zupełnie niezwykły projekt, który powstał w 2018 roku. Jeszcze przez chwilkę musimy poczekać, by go ogłosić.
Mamy wielką nadzieję, że przyniesie on wielu ludziom obfitość – po to jest tworzony.
Pracują nad nim mądrzy, myślący perspektywicznie ludzie, którym zależy na ekonomicznej suwerenności Polski.
Jasna Polska została zaproszona do promocji projektu i trzyma za niego kciuki!

 

Tymczasem obejrzyj ten 4 minutowy filmik rysunkowy, który w ciekawy sposób pokazuje pokrewny projekt.
Filmik stworzył nasz Partner – Fundacja Jesteśmy Zmianą, organizacja, która robi kawał dobrej roboty:

 

 

Jedzenie roku

Jarmuż w każdej postaci i ratatuj (ratatouille) na ciepło (do makaronu, chlebka, kaszy, czy ziemniaków) i na zimno jako pychota na kanapki – bo tam dużo pysznych warzyw jest!
Z produktów pierwszej potrzeby – niezmiennie jabłka. W sezonie maliny. Od ponad 30 lat.

 

Jasna Polska alternatywny cudowny portal, blog duchowy, blog rozwojowy, warsztaty rozwoju osobistego, kursy, wydarzenia, rozwój duchowy, duchowość, ezoteryka, astrologia, ogłoszenia ezoteryczne, medycyna naturalna, medytacja, świadomość, wysokie wibracje

Jasna Polska czeka na sklepy ze zdrową żywnością, wege mistrzów kuchni, blogerów, doradców żywieniowych, zdrowe łakocie….

 

 

Muzyczne odkrycia

W tym roku mniej niż zwykle. Raczej słuchałam sprawdzonej muzyki, która ma na mnie zbawienny wpływ (i znajdziesz ją np. tu: Potężna medytacja, najlepsza muzyka relaksacyjna i 9 super zespołów na dokładkę).
Znajdowałam też różne perełki i robiłam sobie playlisty, np takie jak ta.
Kilka z moich playlist możesz znaleźć na naszym kanale YT, a jedną z nich (sekretną) wysłuchać, pobierając e-booka do medytacji:

 

Jasna Polska alternatywny portal duchowy, blog, wyszukiwarka ogłoszeń, szukaj warsztaty, kursy, wydarzenia, rozwój osobisty, duchowość, ezo ogłoszenia, blog rozwojowy, blog duchowy

 

Książka roku

Oj! Ciężki wybór, bo czytam dużo.
Najbardziej jednak skłaniam się ku książkom, które były tak niezwykłe, że poświęciłam im osobny tekst na blogu:
4 Książki, które zmienią to, jak widzisz świat, czyli sztuka obsługi penisa, warsztaty umierania, odnaleziony dziennik i listopad…
A w tym pakiecie wygrywa „Sztuka obsługi penisa”.
To nie jest książka o seksualnych sztuczkach. To książka, która pokazuje stan naszego społeczeństwa – stan ducha i ciała.
Pokazuje, w jakich kleszczach presji, programów i lęków żyją obecnie mężczyźni i jak to odbija się na ich ekspresji seksualnej (która degeneruje się lub przechodzi w impotencję). A potem jak cały ten toksyczny koktajl wpływa na ich kobiety.
Czytaj więcej: Jak być Mężczyzną – 7 rzeczy, które powinien umieć każdy świadomy Mężczyzna

 

To książka, która pokazuje jak wulgarna do granic, uprzedmiotowiona seksualność stopniowo niszczy wiele sfer życia i jak bardzo na co dzień nie zdajemy sobie z tego sprawy, bo człowiek jest w stanie przyzwyczaić się do najgorszego, jeśli truciznę podaje mu się stopniowo.
To książka dla wszystkich świadomych ludzi od 18 roku życia.
Skutecznie odtruwa, przywraca proporcje, podnosi wibracje.
Jeśli interesuje Cię inne, niż w 3D podejście do seksu, możesz także przeczytać o nim tutaj.

 

 

Jedna z kategorii na Jasnej Polsce to: Miłość, Seksualność, Kobiecość, Męskość

Alchemia Czucia w Łodzi

łódzkie | Łódź
140 PLN
Szczegóły cenowe
Inwestycja: 140 zł. Dla stałych uczestników: 300 zł (pakiet trzech spotkań) Jeśli dodatkowo zachęcisz do przyjścia: 1 osobę zapłacisz 50 zł mniej za Twój udział 2 osoby Twój udział będzie bezpłatny, zwrócimy Ci również zaliczkę.
Wydarzenie odbywa się cykliczne co 18.06.2019 dni
18.06.2019

Alchemia Czucia w Olsztynie

warmińsko-mazurskie | Olsztyn
140 PLN
Szczegóły cenowe
Inwestycja: 140 zł. Dla stałych uczestników: 300 zł (pakiet trzech spotkań) Jeśli dodatkowo zachęcisz do przyjścia: 1 osobę zapłacisz 50 zł mniej za Twój udział 2 osoby Twój udział będzie bezpłatny, zwrócimy Ci również zaliczkę.
Wydarzenie odbywa się cykliczne co 11.06.2019 dni
11.06.2019

Alchemia Czucia w Warszawie

mazowieckie | Warszawa
170 PLN
Szczegóły cenowe
Inwestycja: 170 zł. Dla stałych uczestników: 360 zł (pakiet trzech spotkań) Jeśli dodatkowo zachęcisz do przyjścia: 1 osobę zapłacisz 50 zł mniej za Twój udział 2 osoby Twój udział będzie bezpłatny, zwrócimy Ci również zaliczkę.
Wydarzenie odbywa się cykliczne co 08.06.2019 dni
08.06.2019

Bali – Wyspa Uzdrowicieli – medytacja w podróży październik, listopad,

Azja | Bali
Szczegóły cenowe
INFORMACJE PRAKTYCZNE I CENY Na cenę składa się: pakiet pobytowy + dodatkowo płatne atrakcje + bilet na samolot we własnym zakresie PAKIET POBYTOWY, CENA 1600 EURO

Biała Tara: Moc Miłości

warmińsko-mazurskie | Nowe Kawkowo
1600 PLN
Szczegóły cenowe
CENA WARSZTATU: 1600 zł + koszt pobytu i wyżywienia CENA POBYTU: wyżywienie 75 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie) Noclegi – w zależności od standardu od 32 zł do 85 zł za noc;ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/ żywieniowo/ warsztatowe(nie ma możliwości rezygnacji z posiłków
28.07.2019

Biała Tara: Moc Miłości. Tantra dla kobiet – Ścieżka Przebudzonej Kobiecości

warmińsko-mazurskie | Nowe Kawkowo
1600 PLN
Szczegóły cenowe
CENA WARSZTATU • 1600 zł + koszty pobytu i wyżywienia CENA POBYTU • Wyżywienie: 75 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie) • Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc
28.07.2019

Ceremonia Kobiecości “Jej Portret”

mazowieckie | Warszawa
Szczegóły cenowe
850 pln (bez obiadu, z przekąskami i niespodzianką ? 150 pln bezzwrotnej zaliczki + 700 pln gotówką do 31 lipca 2019 r. (ustalenia indywidualne)
16.08.2019

Ciało. Kobiecość. Seksualność. Powrót do pełni życia.

warmińsko-mazurskie | Nowe Kawkowo
2350 PLN
Szczegóły cenowe
CENA WARSZTATU: 2350 zł + koszty zakwaterowania i wyżywienia EARLY BIRD: 2200 zł przy wpłacie zaliczki do 31 marca (2350 zł po 1 kwietnia) + koszty zakwaterowania i wyżywienia CENA POBYTU: wyżywienie 75 zł dziennie ( 3 posiłki wegetariańskie)noclegi - w zależności od standardu od 32 zł do 90 zł
08.07.2019

Dar Życia i Moc Kreacji – transformacyjny warsztat dla przyszłych Mam

wielkopolskie | Dzierżążno Małe
2500 PLN
Szczegóły cenowe
Warsztat-odosobnienie składa się z dwóch części, każda część kosztuje 1250 zł (z zakwaterowaniem i produktami spożywczymi - gotujemy wspólnie).
25.05.2019

Intensywny warsztat dla mężczyzn: Ogień Przebudzonej Męskości.

warmińsko-mazurskie | Nowe Kawkowo
1200 PLN
Szczegóły cenowe
• 1200 zł + koszty pobytu i wyżywienia • 1100 zł - cena Early Bird przy wpłacie zaliczki do 15 Marca 2019, + koszt pobytu i wyżywienia • Wyżywienie: 75 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie) • Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc • Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety
29.05.2019

Klucze Partnerstwa – korekta wzorców relacji

zachodniopomorskie | Szczecin
499 PLN
Szczegóły cenowe
499 przy wpłacie do dnia 331.05.2019 599 przy wpłacie od 1.05.2019 Bezzwrotna zaliczka w kwocie 200 zł
08.06.2019

Kobiecość w pełni – Święta Żeńskość. Jak obudzić w sobie Boginię? Marek Taran

dolnośląskie | Wrocław
180 PLN
Szczegóły cenowe
Koszt udziału w zajęciach zwieńczonych przecudną medytacją - wewnętrzną podróżą wynosi 180 zł. Zapewniamy przerwy kawowe i słodki poczęstunek ?
Wydarzenie odbywa się cykliczne co 26.05.2019 dni
26.05.2019

Masażystka, Instruktorka Improwizacji Tańca Dorota Komasa

śląskie | Katowice, Chorzów, Warszawa
200 PLN
Szczegóły cenowe
Masaż Lomi Lomi Nui 1,5-2h 180-200zł Sesje indywidualne 1 - 1,5h - 150 zł Warsztaty Tańca Naturalnego od 35-60 zł (1,5-2h) Warsztaty wyjazdowe - szczegóły na stronie Światło Pełni Dorota Komasa na Facebooku

Mężczyzna Ekstatyczny

podlaskie | Suwałki
1390 PLN
Szczegóły cenowe
CENA WARSZTATU: - 900 zł (bez kosztów pobytu) lub: - 700 zł (bez kosztów pobytu) jeśli dokonasz zgłoszenia i wpłaty zaliczki do 14 czerwca. Dla stałych uczestników "Wspólnota Mężczyzn" obowiązuje niższa cena. CENA POBYTU: 690 zł (płatne osobno na miejscu).
04.08.2019

Miłość i Wolność Alchemia Tantry. 7-dniowy intensywny warsztat, (Nowe Kawkowo)

warmińsko-mazurskie | Nowe Kawkowo
1990 PLN
Szczegóły cenowe
CENA WARSZTATU • 1990 zł + koszty pobytu i wyżywienia EARLY BIRDS: • 1750 zł przy wpłacie zaliczki do 30 marca 2019 • 1850 zł przy wpłacie zaliczki do 31 maja 2019 • 1990 zł po 1 czerwca 2019 RABAT: • Dla osób biorących udział w poprzednim warsztacie Miłość i Wolność ANANDY w Polsce: 50 % zniżki !
08.07.2019

NOWA GRUPA! Szkoła Tantry – XIV Formacja Psychodynamiki Relacji i Kom… sp. 1

dolnośląskie | Stronie Śląskie
1290 PLN
Szczegóły cenowe
1290 zł za os. / 1230 zł za os. w parze, plus koszty pobytu 110 – 120 zł za dobę Przy wpłacie zaliczki 390 zł do 2.05.2019 otrzymasz 100 zł znizki
02.06.2019

Obudź w Sobie Boskość

łódzkie | Łódź
220 PLN
Szczegóły cenowe
Jeśli cena jest dla Ciebie blokadą, a czujesz, że to warsztat dla Ciebie napisz do mnie. Mamy dużo pracy w fundacji. Na pewno przyda się Twoja pomoc.
01.06.2019

 

 

Aplikacja roku

Od lat używam tych samych…
– Shazam („odgaduje” jaka piosenka leci właśnie w radio),
– Super Memo (wirtualne fiszki do anuki języków),
– Yanosik (pomaga kierowcom),
– Kalendarzyk miesiączkowy,
– a także Greenlove (znajduje knajpki i sklepy wege w danej okolicy)
– oraz Pola (pokazuje na zakupach, czy to aby na pewno polski produkt, czy tylko się tak nazywa).
– A na Maca – Vox (zamiast niezrozumiałego dla mnie iTunes), Boom (cudownie podkręca i “uprzestrzennia” dźwięk) oraz Clean My Mac (bo lubię, jak jest czysto i jasno)
P.S. Jeśli macie inne fajne appki do polecenia – proszę zostawcie info w komentarzu na blogu (a NIE na fb – nie doczytam tam tego)

 

Ułatwiający życie wynalazek

– WordPress i jego wtyczki (na WP „stoi” Jasna Polska),
– Canva (czyli robienie grafik jest dziecinnie proste)
– oraz (nie, to nie jest reklama, producenci tego wynalazku nie wiedzą o istnieniu JP) – niejaki „kuzyn” czyli robot kuchenny Monsieur Cuisine Plus.
Jest to odpowiedź wszystkich wegetarian na to, jak zmielić każdą breję w 10 sekund (zwłaszcza tę jaglaną – najbardziej kleistą).
Kuzyn, jeśli chodzi o funkcjonalności, zachowuje się jak Thermomix i kosztuje 5 razy mniej od niego. Od kiedy stał się naszym kuzynem, trochę bardziej polubiłam gotowanie… (choć wciąż bez przesady…)

 

Za to są tacy, którzy kochają gotowanie – pyszne, zdrowe, lekkie. Znajdziesz ich w kategorii: Natura Zwierzęta Zdrowa żywność

 

 

Kosmetyczne odkrycie

– Srebro koloidalne w płynie – działa zbawiennie na zmęczone, suche, wykończone patrzeniem w ekran oczy.
– Ampułki Dermena Men na wypadanie włosów – polska myśl techniczna działa rewelacyjnie i przynosi znakomite rezultaty.  Naprawdę powstrzymuje wypadanie włosów (i leczy skórę łojotokowo-egzemową przy okazji).
– A dla mnie – cienie do oczu Film Maquillage – wyglądają jak Urban Decay, a zamiast 120 zł kosztują 15 zł w internecie.
– Oraz żywy aloes na opryszczkę.
Co prawda nie czyni cudów, ale opryszczka smarowana sokiem z liścia goi się 3 razy szybciej, niż smarowana czymkolwiek innym. A próbowałam już wielu specyfików.

 

Wciąż przepadam za

Wege kuchnia i mleko roślinne
– Karmelkowy kolor na torebkach i botkach
– Moja kurtka, w której wyglądam jak kwiecisty stóg siana, lub człowiek owinięty w ogromny śpiwór
Spacery (gdyż czynią cuda)
– Balkon, na którym spędzam każdą wolną chwilę, bo jest dzikim ogrodem w środku miasta
– The Doors, Ten Years After i cała ta hipisowska reszta
– Sieć bibliotek w Gdańsku – ktoś tam od lat robi genialną robotę, dziękuję!

 

Odkrycie roku

Są trzy:
1. Pustka jest potrzebna
2. Energia pieniądza jest ciepła, kochająca, hojna, żywa, płodna i obfita.
3. Ludzkość jest obsesyjnie uzależniona od facebooka i, jak każde poważne uzależnienie, jest to fatalny kierunek
Czytaj więcej: 8 Rzeczy, którymi facebook na pewno się przed Tobą nie pochwali…
oraz:
(To stare odkrycie, z lat poprzednich, ale zawsze warto sobie je przypomnieć)
4. Jeśli czegoś nie wiesz, nie umiesz, boisz się – po prostu puść wielkie plany i przerastające Cię wizje i rób tylko jedną, najbliższą rzecz, nie myśląc o tym co dalej – wtedy DROGA SAMA SIĘ ROZWIJA i prowadzi Cię w najlepsze miejsca
Czytaj więcej: Jak zmienić swoje życie i jak być szczęśliwym, gdy tkwisz w „sytuacji bez wyjścia”…

 

Jasna Polska alternatywny cudowny portal, blog duchowy, blog rozwojowy, warsztaty rozwoju osobistego, kursy, wydarzenia, rozwój duchowy, duchowość, ezoteryka, astrologia, ogłoszenia ezoteryczne, medycyna naturalna, medytacja, świadomość, wysokie wibracje

 

Często kupowałam

Jedzenie 🙂
W związku z rzuceniem przez mnie pracy oraz skierowaniem wszystkich sił, energii i zasobów na Jasną Polskę, na razie na nic więcej nie starcza nam pieniędzy. Ale nie narzekamy – warto było.

 

Mistrzowskie miejsce

– Nasz dom (no i ten balkon!)
– Sobieszewo – lasy / Świbno – ujście Wisły do morza
– Kręgi kamienne w Odrach i Węsiorach
– Sopot poza sezonem
– Chełmno w czasie zupełnie magicznego festiwalu Perspektywy – 9 Hills (Chełmno – miasteczko zapomniane, a piękne! – kiedyś należało do Hanzy, było potęgą i nadawało trendy – vide pręt chełmiński – średniowieczny wzorzec miary, czy chełmińskie prawo lokacyjne; leży nieopodal Torunia, więc jadąc tam, łatwo je odwiedzić i zachwycić się. „Cudze chwalicie, swego nie znacie” jest w Chełmnie aktualne, jak mało gdzie).

 

 

Jasna Polska alternatywny cudowny portal, blog duchowy, blog rozwojowy, warsztaty rozwoju osobistego, kursy, wydarzenia, rozwój duchowy, duchowość, ezoteryka, astrologia, ogłoszenia ezoteryczne, medycyna naturalna, medytacja, świadomość, wysokie wibracje

To miasteczko nad Wisłą, nazywane “polskim Carcasonne” to prawdziwe cudo. Ma świetnie zachowany średniowieczny układ urbanistyczny, siedem gotyckich kościołów, renesansowy ratusz i niemal nienaruszone mury miejskie długości 2270 m, z bramami i basztami (w rankingu National Geographic – jedno z 7 nowych cudów Polski) (Zdjęcie: Wikimedia Polska, autorka Ola Zaparucha, lic.CC)

 

A jeśli chodzi o jedzonko – w Trójmieście: Avocado na Przymorzu (makaron Pad Thai!) oraz Jak się masz w Oliwie (wege burgery!).
W Katowicach – kultowy Złoty Osioł, w Warszawie oryginalny falafel przy Placu Bankowym (tak twierdzi Kosmita, który wciąż rzewnie wspomina to ekstatyczne doświadczenie) oraz sieć Pyra Barów w kilku miastach (tak twierdzą wszyscy znani mi mężczyźni, którzy byli tam choć raz – jest tłusto, ziemniaczanie i swojsko).

 

Pożegnałam się z:

– Z większością siebie – dużą porcją ego i sporym kawałem mej tożsamości.
Piszę o tym m.in. tutaj.
– Oraz chemicznymi lekami – medycyna chińska, choć nie chciałam w to wierzyć, naprawdę działa.

 

W kategorii Zdrowie mamy podkategorię Medycyna chińska, więc tylko korzystać 🙂

“Somayog” i “Technika Aleksandra” z Ingą Schorowską.

mazowieckie | Warszawa
300 PLN
Szczegóły cenowe
Cena regularna: 300 zł Łączna cena dla uczestników warsztatu: "Praktyka może być przyjemna - Somayog (joga terapeutyczna)" i "Technika Aleksandra" 550 zł
01.06.2019

Ajurweda w Indiach z Ewa Issa Tifaret nad oceanem

Azja | Indie Kerala
1550 EUR
Szczegóły cenowe
OFEROWANY PAKIET 1550 EURO przejazdy z/do lotniska pobyt (14 noclegów w pokoju 1-osobowym), medytacje z zachodem słońca wegetariańskie posiłki - śniadania i obiado-kolacje konsultacja z lekarzem + 12 dni zabiegów ajurwedyjskich (szczegóły na stronie, tutaj ograniczona ilośc znaków do pełnego opisu)
03.12.2019

Akupunktura Sebastian Zieliński

mazowieckie | Warszawa
Szczegóły cenowe
Raz w tygodniu prowadzę darmową konsultacje z diagnozą i zabiegiem akupunktury. Cena za usługi do ustalenia indywidualnie ?

Arteterapia terapia poprzez rysunek, taniec, dźwięk, kamertonoterapia ARTE

śląskie | Jastrzębie-Zdrój
100 PLN
Szczegóły cenowe
sesja indywidualna godzinna 100zł, możliwy dojazd do klienta w okolicy 30km lub umówiony inny gabinet za dopłatą, zajęcia grupowe po zebraniu się grupy cena 30/h

Autor książki dla ludzi o otwartych umysłach- “Globalne oślepienie”

dolnośląskie | Jelenia Góra
39.00 PLN
Szczegóły cenowe
Egzemplarz książki "Globalne oślepienie" dostępny na naszej stronie w cenie 39.00PLN

Balans energetyczny. Jak harmonizować własną energię

warmińsko-mazurskie | Nowe Kawkowo
850 PLN
Szczegóły cenowe
CENA WARSZTATU: 850 zł CENA POBYTU: wyżywienie 75 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie) Noclegi - w zależności od standardu od 32 zł do 85 zł za noc UWAGA: ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/ żywieniowo/ warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacjiz posiłków ani noclegów)
08.11.2019

Bemer Wykładowca Partner Specjalista Terapeuta ( sprzedaż urządzeń,terapie)

Cała Polska | Poznań , Czerwonak , Suchy Las, Murowana Goślina, Bolechowo-Osiedle, Polska , Europa
Szczegóły cenowe
Bemer wszystkie modele możesz zobaczyć w naszym Centrum i wypróbować ,wystarczy kontakt telefoniczny, otrzymasz bezpłatne szkolenie po zakupie

Bioenergoterapeuta Damian Karsznia

pomorskie | Gdynia
60 PLN
Szczegóły cenowe
Zabieg bioterapeutyczny 60 PLN Konsultacja/Analiza energii własnej i otoczenia od 100 PLN Zabiegi na odległość od 50 PLN do 120 PLN Oczyszczanie z klątw i uroków miejsc/osób od 80 PLN do 120 PLN

Dawid Matrakas

małopolskie | Kraków
150 PLN
Szczegóły cenowe
Cena jest średnią jaką oczekuję, ubodzy w dużej potrzebie niech zgłoszą ( np. 100zł), bogatsze osoby mogą zapłacić więcej i zainwestować w mój dalszy rozwój, na który nie mam obecnie pieniędzy. Dziękuję.

Energetyczny Masaż Głowy Access BARS®

dolnośląskie | Świdnica
970 PLN
Szczegóły cenowe
Cena klasy Bars : 970 zł - dla powtarzających: 485 zł - dla osób w wieku 16-18 – 485 zł. - dzieci do 15 roku życia z osobą dorosłą – 0 zł Możliwa płatność ratalna (2 raty).
26.05.2019

Energetyczny Masaż Głowy Access BARS®

dolnośląskie | Wrocław
970 PLN
Szczegóły cenowe
Cena klasy Bars : 970 zł - dla powtarzających: 485 zł - dla osób w wieku 16-18 – 485 zł. - dzieci do 15 roku życia z osobą dorosłą – 0 zł Możliwa płatność ratalna (2 raty).
01.06.2019

Energetyczny Masaż Głowy Access BARS®

mazowieckie | Warszawa
970 PLN
Szczegóły cenowe
Cena klasy Bars : 970 zł - dla powtarzających: 485 zł - dla osób w wieku 16-18 – 485 zł. - dzieci do 15 roku życia z osobą dorosłą – 0 zł Możliwa płatność ratalna (2 raty).
09.06.2019

Energetyczny Masaż Głowy Access BARS®

małopolskie | Kraków
970 PLN
Szczegóły cenowe
Cena klasy Bars : 970 zł - dla powtarzających: 485 zł - dla osób w wieku 16-18 – 485 zł. - dzieci do 15 roku życia z osobą dorosłą – 0 zł Możliwa płatność ratalna (2 raty).
16.06.2019

Energoterapeuta, Mistrz Reiki, Duchowy Uzdrowiciel

śląskie | Wisła
30 PLN
Szczegóły cenowe
30zł Zabieg ładowania/wzmocnienia energią kundalini reiki 30zł Zabieg uzdrawiania Pupila 60zł Zabieg uzdrawiania energią Usui Reiki 60zł Zabieg uzdrawiania/wspomagania dla sytuacji 120zł Zabieg kompleksowego uzdrawiania energetycznego 120zł Zabieg duchowego uzdrawiania pełny cennik na stronie www

Etui ochronne na telefon komórkowy MyPhone

wielkopolskie | Poznań
130 PLN
Szczegóły cenowe
cena nie zawiera dostawy

 

Ludzie roku

… zostawiam dla siebie.

 

Wgląd roku

Znowu dwa:
– Pozwalaj i przepuszczaj (to najskuteczniejszy sposób na każdy problem)
– Słowo “NIE” jest w porządku, chroni mój rdzeń i pomaga mi być kim pragnę.
Czytaj więcej: List z przyszłości, czyli 9 rzeczy, które chciałabym usłyszeć od samej siebie, mając 20 lat

 

Najśmieszniejsze

– Świstak Staś
– Duet z serialu Flight of the Conchords
Tu ich znajdziesz: Coś do śmiechu – śmieszne filmy, książki, muzyka – na poprawę humoru i podniesienie wibracji

 

 

Jasna Polska alternatywny portal duchowy, blog, wyszukiwarka ogłoszeń, szukaj warsztaty, kursy, wydarzenia, rozwój osobisty, duchowość, ezo ogłoszenia, blog rozwojowy, blog duchowy

 

 

Co zapraszam do mego życia

– Obfitość
(zwłaszcza, że potrzebujemy inwestować w Jasną Polskę – jeśli czujesz, że to z Tobą rezonuje, prosimy o wsparcie)
– Wakacje zimą w ciepłych krajach (moje marzenie od dziecka) i w ogóle dużo słońca i ciepła
– Sukces Jasnej Polski
– Ale nade wszystko: spokój ducha i dystans do świata

 

Kiedy czułam, że oddycham pełną piersią

– Na spacerach i medytacjach
– Wtedy
– Przebywając z kochanymi ludźmi

 

Czego dowiedziałam się o sobie

Cały blog jest o tym 🙂

 

Co było dla mnie Najważniejsze

… także zostawiam dla siebie

 

 

 

Jasna Polska alternatywny cudowny portal, blog duchowy, blog rozwojowy, warsztaty rozwoju osobistego, kursy, wydarzenia, rozwój duchowy, duchowość, ezoteryka, astrologia, ogłoszenia ezoteryczne, medycyna naturalna, medytacja, świadomość, wysokie wibracje

Nasza misja to wsparcie w tworzeniu się potężnej, świadomej swych zasobów i samowystarczalnej (czemu nie?) świadomej Społeczności.

Czekamy na Was, by stworzyć alternatywną bazę Wydarzeń, Osób i Miejsc – niezależną, bezpieczną, jasną przestrzeń.

 

Wspomnienie, na myśl o którym zawsze się uśmiecham

Gdy Stasiek nagrał swą piosenkę na dyktafon w drodze ze Ślęży i wszyscy popłakali się ze śmiechu.

 

Chwile wyjątkowe, które chcę zapamiętać

– Jazda na kolację wigilijną rowerami w strugach deszczu i śmiechu
– Ultra realistyczny sen o byciu w polu swego Serca i jak to wpływa na rzeczywistość
– Spacer na piechotę do Nydka przez góry i lasy i powrót z cudnym, nieznajomym Czechem

 

Teraz Twoja kolej: Jasna Polska – Moje podsumowanie roku 2018
Aho!
P.S. A jakie są Twoje perełki 2018? – daj znać w komentarzu 🙂

 

Dobrze się czujesz na Jasnej Polsce?

Prosimy - wesprzyj jej rozwój (na co potrzebujemy funduszy - dowiesz się tu)
Dziękujemy! Aga i Adrian

 

Jasna Polska alternatywny portal duchowy, blog, wyszukiwarka ogłoszeń, szukaj warsztaty, kursy, wydarzenia, rozwój osobisty, duchowość, ezo ogłoszenia, blog rozwojowy, blog duchowy

Źródło ilustracji w tekście: Internet (gł. Pinterest, Unsplash, Pixabay), chyba, że podano inaczej.

Liczba odwiedzin: 1342
RA - Jasna Polska

Autor: RA - Jasna Polska

Ra, czyli jeden z 7 miliardów ludzi na Ziemi. Ma Serce, Duszę, Ciało i... ego :) Więcej o mnie znajdziesz w zakładce Zespół.

Wszystko co lubisz prosto na Twój e-mail

Disclaimer:
Ten blog pisany jest z potrzeby Duszy i Serca. Jest po to, by pokazać Ci, że nie jesteś Sam/a w swoich Poszukiwaniach. Jest nas więcej :) - nawet jeśli nasze drogi się różnią. Dlatego wybierz stąd dla Siebie tylko to, co z Tobą rezonuje - co Cię wzmacnia, inspiruje i wspiera. Po to właśnie piszemy. AHO <3

Komentarze

 1. Avatar
  Kinga
  | Odpowiedz

  Ładne i solidne podsumowanie:) Nad swoim muszę dłużej pomyśleć .. na tę chwilę przychodzi mi na myśl moje kosmetyczne odkrycie w tym roku – mydło do włosów z olejkiem rycynowym firmy 4szpaki (super zamiennik szamponu!) 🙂
  No i Zapach Ciszy – niezastąpione Oleum do włosów oraz krem w płynie do twarzy Kasztanowiec <3

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   Dzięki! Nazwy kosmetyków i ich konsystencje (krem w płynie) brzmią bardzo kusząco… 🙂

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderację

Partnerzy

Jasna Polska NIE jest autorem publikowanych ogłoszeń. Nie odpowiada za ich treść, oferowane usługi bądź produkty.
Wyznajemy zasadę, że każdy kreuje swoją rzeczywistość i sam odpowiada za podejmowane przez siebie decyzje.