10 Technik manipulacji ludźmi – skuteczne sposoby na hipnozę i posłuszeństwo społeczeństwa


Na każdym kroku podlegamy manipulacji, czy zdajesz sobie z tego sprawę, czy nie. Techniki manipulacji ludźmi w społeczeństwie doprowadzono w naszych czasach do perfekcji.

Świadomość otwiera drogę do wszystkiego w tym wszechświecie. Nie inaczej jest z faktem rozpoznania, że ktoś chce zrobić Cię w bambuko.
Jak zatem rozpoznać, kiedy ktoś próbuje manipulować Twoją wolną wolą i wciąga Cię podstępnie w swoje gierki?

 

10 Technik manipulacji ludźmi – skuteczne sposoby na hipnozę i posłuszeństwo społeczeństwa

Techniki manipulacji społeczeństwem to bardzo rozwinięta i zaawansowana socjotechnika

 

W globalnym trójwymiarze nic z reguły nie jest tym, na co wygląda i czym się wydaje.
Po sieci krąży tajna (w przeszłości) instrukcja programowania i kontrolowania społeczeństwa pt. „Silent Weapons for Quiet Wars” (Ciche bronie do cichych wojen). Jej autorstwo co poniektórzy przypisują Noamowi Chomsky’emu (słynny amerykański filozof i działacz polityczny), choć nie ma na to oficjalnych dowodów.
Znamion prawdziwości, że dokument ten był w przeszłości tajny, nadaje jego treść i fakt, że jest napisany w formie instrukcji, a nie analizy.
Poniżej znajdziesz przykłady bardzo skutecznych technik manipulacji, czyli jak usypia się uwagę mas i dowolnie steruje społeczeństwem.

 

1. ODWRÓĆ UWAGĘ LUDZI

Ważnym elementem, by utrzymać ludzi w stanie ciągłej hipnozy, jest konieczność odwracania uwagi od tego co w rzeczywistości robią politycy i osoby związane ze zmianami ekonomicznymi (nazwijmy ich banksterami).
Dzieje się to poprzez ciągłe karmienie mas informacjami nieistotnymi, błahymi skandalami, plotkami, informacjami spreparowanymi, wyciąganiem afer z kapelusza, poświęcaniem mniej ważnych i wpływowych osób ze swojego środowiska politycznego.
W tym wszystkim chodzi o to, aby ludzie nie znali mechanizmów zmian oraz nie nabywali wiedzy z zakresu ekonomii, psychologii, cybernetyki, czy zmian klimatycznych.
W tym miejscu warto zacytować ww. dokument pt. „Silent Weapons for Quiet Wars” (Ciche bronie do cichych wojen), w którym napisano:
Opinia publiczna [to opinia] „odwrócona” od realnych problemów społecznych, zniewolona przez nieważne rzeczy.
Spraw, by społeczeństwo było zajęte, zajęte, zajęte bez czasu na myślenie, wciąż na roli ze zwierzętami.
Czytaj więcej: Pracuj, pracuj, pracuj – bez tego jesteś nikim. Jak psychicznie wykańcza Cię ten stary program

 

My mamy inną propozycję 🙂

Jasna Polska to medycyna naturalna, zdrowie, tantra, medytacja, ezoteryka, astrologia, muzyka relaksacyjna, wibracje, motywacja, ekonomia spoleczna, slowianie, alternatywne oferty pracy, duchowość, rozwój osobisty, rozwój duchowy, świadomość, warsztaty rozwoju osobistego, ośrodki i centra rozwoju osobistego, bio zywnosc, alternatywne media, slowianie, rekodzielo, ksiazki o rozwoju, ezo ogłoszenia, blog o życiu, blog duchowy

Dodaj swoje ogłoszenie!

 

 

2. PROBLEM – REAKCJA – ROZWIĄZANIE

O mechanizmie “problem – reaction – solution” mówił wielokrotnie w swoich wystąpieniach i wykładach David Icke. Przytaczał on także wiele przykładów tego typu manipulacji, znanych z naszej niedalekiej historii np.
– atak USA na Irak [fikcyjna broń chemiczna Saddama Huseina];
– fikcyjna epidemia grypy ogłoszona przez WHO, aby wprowadzić ogólne szczepienia,
itp. itd.
W tym mechanizmie chodzi o to, aby stworzyć problem lub sytuację, która wywoła z góry zaplanowaną reakcję w społeczeństwie.
W rezultacie masy zaczną domagać się podjęcia przez władze pewnych kroków zaradczych.
To z kolei będzie pretekstem dla władzy, aby wprowadzić swoją agendę i rozwiązania, które wcześniej planowano, ale nie było to możliwe bez zmanipulowanego przyzwolenia społecznego.
Klasyką jest już rozprzestrzenianie przemocy czy krwawy atak (np. WTC w Nowym Jorku), aby po tym zaostrzyć prawo i ograniczyć wolności obywatelskie.

 

Nie zapominaj także, że każdy tzw. kryzys ekonomiczny jest zaaranżowany po to, aby Cię okraść.

Podczas tzw. „strzyżenia owiec” (o którym przeczytasz np. w 3 tomach „Wojny o Pieniądz” Songa Hongbinga) dochodzi do ograniczania przywilejów i świadczeń społecznych, kontrolowanych bankructw i wrogich przejęć przedsiębiorstw oraz zagarniania ludzkich oszczędności, zrywania umów społecznych przez rządy państw, itp.
Czytaj więcej o strzyżeniu owiec we: Wszystko co musisz wiedzieć, by wygrać z bankiem – Pakiet startowy frankowicza, czyli jak uwolnić się od kredytu CHF

 

Wszystko co musisz wiedzieć, by wygrać z bankiem – Pakiet startowy frankowicza, czyli jak uwolnić się od kredytu CHF

 

 

3. KROK PO KROKU czyli stopniuj zmiany

Wyobraź sobie, że masz na raz przenieść na plecach 200 kg – nie da rady!
To samo jest z wprowadzaniem negatywnych, niekorzystnych dla społeczeństwa zmian.
Poprzez stopniowe, krokowe przesuwanie granicy na przestrzeni czasu, masy są w stanie zaakceptować to co byłoby od razu nieakceptowalne.
Na przykład obecny 23% podatek VAT – to przecież kompletne kuriozum. Za to że kupujesz jakąś usługę na mieście za 100 zł musisz dopłacić Państwu aż 23 zł.
Zagonione i zastraszone społeczeństwo nie zatrzyma się i nie zastanowi – hmmm, przecież Państwo mnie okrada! Może zażądam likwidacji VATu i wprowadzenia np. 2% podatku transakcyjnego.
Może ceny produktów dałoby się obniżyć, gdyby nie wszechobecna bankowa lichwa i elektroniczne kreowanie pieniądza w obiegu przez zagraniczne banki komercyjne?!
Poprzez stopniowanie zmian narzucono w Polsce po 1989 r. chory, neoliberalny system finansowy, a polski złoty utracił suwerenność (może nie wiesz, ale nasz PLN jest całkowicie zależny od innych walut z tzw. „koszyka” np. dolara czy jena).

 

Więcej na ten temat przeczytasz tutaj: Kryptowaluty – czym są w Nowej Energii i na Nowej Ziemi
 
To dlatego jako naród, bez zbytniego gadania przyjmowaliśmy:
– ograniczenia świadczeń społecznych,
– złodziejską prywatyzację,
– zwiększające bezrobocie,
– zamrożenie płac,
– inflację zjadającą oszczędności,
– ciągły wzrost cen,
– nieuczciwe przepisy prawa,
– zanieczyszczenie środowiska pod pozorem rozwoju gospodarczego (de facto zagranicznych firm),
– wzrost podatków.

 

A tak z zupełnie innej beczki:

Jasna Polska to medycyna naturalna, zdrowie, tantra, medytacja, ezoteryka, astrologia, muzyka relaksacyjna, wibracje, motywacja, ekonomia spoleczna, slowianie, alternatywne oferty pracy, duchowość, rozwój osobisty, rozwój duchowy, świadomość, warsztaty rozwoju osobistego, ośrodki i centra rozwoju osobistego, bio zywnosc, alternatywne media, slowianie, rekodzielo, ksiazki o rozwoju, ezo ogłoszenia, blog o życiu, blog duchowy

Każdego miesiąca odwiedza Jasną Polskę kilkadziesiąt tysięcy ludzi i część z nich szuka właśnie Ciebie.

Dodaj swoje ogłoszenie!

 

4. ODWLEKAJ ZMIANY

Przewlekanie, odwlekanie, spychanie trudnych decyzji w czasie lub na ekipy kolejnych kadencji, to inny sposób rządzących, abyśmy nieodwołalnie musieli zaakceptować ich decyzje.
W ten sposób para w garnku utrzymywana jest tak długo, aż wyrzuca pokrywkę w niebo i akceptacja negatywnej społecznie zmiany staje się trudną i bolesną koniecznością.
Pod groźbą załamania się systemu emerytalnego, bankowego, ekonomicznego, czy ustroju państwa, społeczeństwo płacząc, daje milczącą akceptację dla cięć wydatków, dodatkowych obciążeń fiskalnych, czy rezygnacji ze społecznych przywilejów.
Ludziom wmawiana jest konieczność poświęcenia się i prezentuje – często naciągane – analizy, często skorumpowanych, pseudoekspertów.
Poza tym w psychice człowieka funkcjonuje silny mechanizm obronny pt. „wszystko będzie dobrze”.
Stosowanie tej techniki manipulacji daje rządzącym czas na przygotowanie społeczeństwa do nieuchronnej, negatywnej zmiany i jej wprowadzenie w atmosferze społecznej bierności i rezygnacji.

 

Wybory samorządowe 2018, czyli heroina władzy, ego i coś jeszcze…. – Nowa Ziemia nadchodzi, czy tego chcą, czy nie

 

5. INFANTYLIZACJA – czyli mów do ludzi jak do małego dziecka

Nie wiem jak Wy, ale ja od dawna nie oglądam telewizji.
Przyczyn jest wiele, ale jedną z nich jest nieakceptowalny przeze mnie sposób przekazu treści.
Od zawsze drażniło mnie, że spikerzy, czy polityczne „gadające głowy” zwracają się do mnie jak do małego dziecka. Infantylizują mnie!
Wzbudzało to we mnie w przeszłości sporo agresji. Teraz już wiesz, że to wszystko przemyślane działanie. Obecnie większość treści, które kieruje się do społeczeństwa podawana jest w ten sposób.
Manipulanci mówią, argumentują, używają tonu głosu, gestykulacji takich jakich używa się w stosunku do umysłowo chorych lub małych dzieci.
Im bardziej ktoś chce zamydlić Ci rzeczywistość, tym więcej z tych narzędzi użyje. Jak wiecie, nie jestem za żadną partią – wszystkie obecnie strzegą i bronią systemu, ale czy widzieliście kiedyś zdenerwowanego D. Tuska? Ja nie 🙂
Dobry jest! Inteligentny jest! Tata przecież nie denerwuje się na swoje dzieci. Mówi do nich… tłumaczy… jest konsekwentny… a potem decyduje… VAT ma wynieść 23%, bo inaczej…
Każdy polityczny Padre, powinien zagłębić się w lekturze „Silent Weapons for Quiet Wars”, gdzie napisano:
Jeśli będziesz mówić do kogoś tak, jakby miał o 12 lat, to wtedy, z powodu sugestii, osoba ta prawdopodobnie odpowie lub zareaguje bezkrytycznie, tak jakby rzeczywiście miała 12 lub mniej lat.

Wybory samorządowe 2018, czyli heroina władzy, ego i coś jeszcze…. – Nowa Ziemia nadchodzi, czy tego chcą, czy nie

 

 

6. GRAJ NA EMOCJACH – czyli bądź wirtuozem manipulacji

Wszyscy znamy przedwyborczą historię z dziadkiem z Wermachtu, którą wymyślił, dopracował i zaprezentował obecny szef TVP J.Kurski.
Pamiętam także wypowiedź Sławomira Mentzena (sympatyzującego z Korwinem – Mikke) polityka, który wyciągając wnioski z kampanii samorządowej powiedział, że bardzo przeprasza swoich przyszłych wyborców, ale jego merytoryczne i naukowe podejście do kampanii wyborczej się nie sprawdziło.
Teraz już wie, że aby wygrać wybory musi grać na emocjach, wprowadzić więcej populizmu, krótkich hasełek, a nie pogłębionych, eksperckich analiz.
Ludzie nie zdają sobie na co dzień sprawy, że emocje wykorzystuje się zatem po to, aby ominąć racjonalne myślenie, analizę, drogę środka, zdrowy rozsądek.
To nie analiza i argumenty, ale podgrzane emocje otwierają drogę do podświadomości w trójwymiarowym społeczeństwie.
W ten sposób podświadomie implementuje się w umysłach ludzi programy, idee, strachy, lęki, potrzeby, pragnienia, niepokoje, obawy.
Doskonały mechanizm wykorzystywany w grze politycznej oraz walkach koncernów handlowych o Twoją uwagę i energię.

 

Jasna Polska też dba o emocje. Interesuje nas mianowicie spokój.

I jeszcze spokój.

Oraz spokój.

Zero manipulacji, zero żerowania na emocjach, zero prowokacji, zero osądzania.

Spokojna, życzliwa przestrzeń, gdzie każdy kreuje po swojemu swoją rzeczywistość. Byle świadomie 🙂 Rezonuje to z Tobą? Na co czekasz, dołącz do nas!

 

Niezależna, wirtualna, wolna Jasna Polska to alternatywny portal, baza wiedzy oraz wyszukiwarka ofert i ogłoszeń. Znajdź warsztaty, kursy, wydarzenia, osoby i miejsca. Rozwój osobisty, duchowość, ezoteryka, zdrowie, medytacja, zdrowa żywność, konferencje, spotkania, koncerty i zmiany na ziemi.

 

 

 

7. GŁUPI I PRZECIĘTNY – czyli „wzorowy obywatel”

W środowisku ludzi alternatywnych i otwartych bardzo często mówi się, że uzdrowienie życia ekonomicznego (system monetarny, bankowość) oraz inne podejście do ochrony zdrowia (holistyczne spojrzenie na człowieka, likwidacja big pharmy) spowodowałaby radykalną zmianę społeczną na lepsze.
Zawsze w takich chwilach przychodzą mi do głowy słowa Henry’ego Forda – amerykańskiego przemysłowca, założyciela Ford Motor Company.
Mawiał on, że: „Jeżeli ludzie w kraju rozumieliby naszą bankowość i system monetarny, wierzę, że przed jutrzejszym rankiem wybuchłaby rewolucja”.

 

Czytaj więcej o banksterach i przekrętach na kredytach frankowych !

 

Drogi Czytelniku, tak jest w istocie.
Lektura przywołanych przeze mnie wcześniej książek Songa Hongbinga pt. „Wojna o pieniądz” (którą Jasna Polska bardzo poleca!) już uzmysławia nam w jakim chorym systemie ekonomiczno – bankowym przyszło nam żyć.
Recepta na jego uzdrowienia jest bardzo prosta, można ją wprowadzić – przy społecznym przyzwoleniu – w ciągu dosłownie chwili, ale…
No właśnie, społeczeństwo jest celowo utrzymywane w ignorancji i niewiedzy nt. prawideł funkcjonowania mechanizmów politycznych i ekonomicznych.
Musi tak być, bo świadomość skali oszustwa i pasożytnictwa jaka ma miejsce obecnie, mogłaby doprowadzić do powszechnego buntu.
Przede wszystkim w interesie rządzących (a właściwie ich nadzorców, bo politycy są generalnie kukiełkami) jest aby masy były niezdolne do zrozumienia technik manipulacji i metod kontroli umysłu oraz mechanizmów działania systemu ekonomiczno – bankowego i monetarnego.
To wszystko sprawia, że ludzie siedzą cicho, nie zabierają głosu, boją się swojej niekompetencji w tych kwestach.
Tych, którzy kwestionują sprawiedliwość systemu, wyśmiewa się, deprecjonuje, szkaluje.
Kiedy to nie przynosi efektów, bo ludzie przestają wierzyć w kłamstwa, dochodzi do ataków i publicznych (sfingowanych) afer np. przypadek Jerzego Zięby.
Na koniec zerknijmy co mówi na te temat „Silent Weapons for Quiet Wars”:
Edukacja oferowana niższym klasom musi być na tyle uboga i przeciętna, na ile to możliwe, aby przepaść ignorancji pomiędzy niższymi a wyższymi klasami była dla niższych klas niezrozumiała.

 

Jasna Polska to medycyna naturalna, zdrowie, tantra, medytacja, ezoteryka, astrologia, muzyka relaksacyjna, wibracje, motywacja, ekonomia spoleczna, slowianie, alternatywne oferty pracy, duchowość, rozwój osobisty, rozwój duchowy, świadomość, warsztaty rozwoju osobistego, ośrodki i centra rozwoju osobistego, bio zywnosc, alternatywne media, slowianie, rekodzielo, ksiazki o rozwoju, ezo ogłoszenia, blog o życiu, blog duchowy

Dodaj swoją alternatywną szkołę, czy przedszkole !

Na Jasną Polskę przychodzą ludzie, którzy tego szukają.

 

8. FABRYKA CELEBRYTÓW – czyli utwierdź ludzi, że fajnie być głupim i to daje prestiż

No właśnie, „wojny” celebrytów na ściankach, Fame MMA, idiotyczne kanały na You Tube, cycki i dupy (przepraszam wszystkie Panie) na Instagramie, pseudo gwiazdy w Tańcu z „Gwiazdami”.
Im głupiej, im sprośniej, im bardziej wulgarnie tym większy splendor i rozpoznawalność, a co za tym idzie tzw. fejm (sława) i kasa.
To wszystko pokazuje telewizja, portale internetowe i społecznościowe. Blokuje się kanały i treści merytoryczne, dociekające prawdy, zaangażowane społecznie. Uwypukla się kicz, dziadostwo i miałkość.
Sprzedaje się to jako coś wartościowego i godnego naśladowania…, bo tylko to daje przepustkę do bycia celebrytą lub „kimś znanym”.
Manipulacja polega na tym, aby było to wszechobecne i w ten sposób utwierdza się społeczeństwo, że jest to fajne, to przynosi profity.
Przykrywanie złotkiem kupy i ciągłe gonienie króliczka (czyli chorobliwie pojmowanej doskonałości) doprowadza ostatecznie całe masy do frustracji, braku dopasowania, lęków, depresji i innych chorób psychicznych.

 

Czytaj więcej o wpływie social mediów na samoocenę – poczucie własnej wartości, ogólny dobrostan i równowagę psychiczną !

 

Czyż nie łatwiej rządzić takim społeczeństwem? Przecież chodzi o to, aby skupić władze i majątek w jak najmniejszym gronie osób.
Chmara uzależnionych od poklasku aspirujących „celebrytów” jest do tego celu wymarzoną ekipą.

 

 

Jasna Polska to medycyna naturalna, zdrowie, tantra, medytacja, ezoteryka, astrologia, muzyka relaksacyjna, wibracje, motywacja, ekonomia spoleczna, slowianie, alternatywne oferty pracy, duchowość, rozwój osobisty, rozwój duchowy, świadomość, warsztaty rozwoju osobistego, ośrodki i centra rozwoju osobistego, bio zywnosc, alternatywne media, slowianie, rekodzielo, ksiazki o rozwoju, ezo ogłoszenia, blog o życiu, blog duchowy

Nieważne gdzie mieszkasz! Czujesz się Polakiem – Jasna Polska JEST TAKŻE DLA CIEBIE.

Poniżej kilka ogłoszeń dla Polaków za granicą!

Family Coach – Terapia Systemowa Rodzin – obciążenia rodowe

UK | Edinburgh, Caly świat
50 GBP
Szczegóły cenowe
Sesja Nowe Ciche Ustawienia Rodzin wg Berta Hellingera - do 2godz. - 50£ / skype/ messenger/ gabinet / Sesja Rozwoj Osobisty i Duchowy /Radykalne Wybaczanie/ - 25£ /h Warsztat Ustawienia - 1 dzien /10.oo-20.oo/ - 100£ - Edinburgh /inne miasta jesli zbierze sie grupa/ Vedic Art - 30godzin - 280£

Organizacja wycieczek i wynajem apartamentów na Malcie. Głównie kwatery 6 plus.

Cała Polska | Mellieha/Malta
Szczegóły cenowe
przykładowe oferty apartamentów na Malcie i domów na Gozo (wraz z cenami) https://ininspiroart.wordpress.com/wynajem-apartamentow-i-domow-na-malcie/

Po Polsku. Polski Sklep z Przesłaniem Nettetal, NRW

Niemcy | Nettetal
Szczegóły cenowe
Ceny towarów - umiarkowane i rozsądne ? Nie liczby kreują tu obfitość ♥

Recall Healing/ Totalna Biologia Monika Janigacz osobiście/online

UK | LIVERPOOL
250 PLN
Szczegóły cenowe
Konsultacja zwykle trwa 1,5-2 godz. Przed pierwszą konsultacją poproszę o wypełnienie kwestionariusza. Jego dokładne uzupełnienie pozwala zaoszczędzić czas podczas konsultacji.

 

9. WMÓW LUDZIOM WINĘ – czyli zamień chęć buntu w poczucie winy

Już za niedługo na Jasnej Polsce będziesz mógł/a przeczytać bardzo transformujący artykuł Agnieszki nt. poczucia winy.
Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale wina to jeden z ludzkich programów, który najbardziej zaniża wibracje, ogranicza świadomość i powstrzymuje urzeczywistnienie (oświecenie – jak zwał, tak zwał).
Na temat winy i wyjścia z tego destrukcyjnego programu mówił wiele także Adamus St. Germain w chanellingu Jeffreya Hoppe. Tutaj możesz wysłuchać (po angielsku) kilku interesujących rzeczy w kwestii uwolnienia się wreszcie od winy, wstydu i kary.
Ten wstęp ma Ci uświadomić, że kolejnym narzędziem manipulacji społeczeństwa jest zamiana buntu w poczucie winy.
Rządzący robią wszystko, aby ludzie uwierzyli, że to oni sami są wyłącznie winni wszelkich niepowodzeń  – z powodu rzekomego braku zaangażowania, braku wiedzy, inteligencji czy znajomości.
Zalewająca wina i niskie poczucie własnej wartości, wstyd i depresja odsuwają potencjalne bunty, protesty i rewolucje przeciwko systemowi i władzy.

 

Sprawdź koniecznie
OGŁOSZENIA na:
Kliknij:

 

 

10. TAJNA WIEDZA I NAUKA DLA WYBRANYCH – czyli poznaj ludzi lepiej, niż oni sami siebie

Od dawna najnowsze i najciekawsze osiągnięcia nauki i wiedzy nie były zarezerwowane dla wszystkich. W szczególności mowa tu o tajnych projektach wojskowych, medycznych czy kosmicznych.
Jest to bardzo widoczne w ostatnich kilku dekadach. Przepaść zatem pomiędzy wiedzą dostępną dla ludzi, a tą, którą operują (nazwijmy ich) zarządcy, jest wielka.
Biologia i biotechnologia, medycyna, cybernetyka, psychologia (psychiatria), zaawansowana metalurgia, fizyka molekularna – to wszystko na wskroś pozwoliło przejrzeć człowieka pod względem fizycznym i psychologicznym.
Ta wiedza umożliwia tworzyć różne ludzkie profile i poznać matrixowi człowieka lepiej, niż on sam siebie.
Co pozwala uzyskać jeszcze większą i jeszcze lepszą kontrolę nad społeczeństwem, czego przykładem może być Social Credit System czyli System Wiarygodności Społecznej testowany w Chinach.
System ten został już od 2017 r. uruchomiony przez agencję Xinhua i przypomina wizję świata opisaną w książce “Rok 1984” George’a Orwella.

 

Czytaj więcej o systemie Skynet w Chinach: Czy sztuczna inteligencja zawładnie światem? W tej chwili powstają 3 nowe gatunki człowieka – Zapnij pasy i zajrzyj w przyszłość. Prognoza

 

Tak, wiem, może to wszystko brzmieć złowrogo, ale na szczęście nie ma się czego bać.
Zawsze masz wolną wolę i podnosząc swoje wibracje sprawiasz, że większość z tych narzędzi manipulacji po prostu nie będzie na Ciebie działać.
Tak zwyczajnie, organicznie.
To jak z telewizją. W pewnym momencie zdajesz sobie sprawę, że to bajka i kabaret i wyłączasz ten hipnotyzer raz, a dobrze.
Dlatego tekst ten ma na celu poznanie, uświadomienie i puszczenie technik manipulacji, stosowanych na masową skalę we współczesnych społeczeństwach.
Chodzi tylko o jedno – jeśli znasz te metody, stajesz się ich świadomy.
A to oznacza, że coraz łatwiej i szybciej rozpoznajesz / wyczuwasz manipulację.
Właśnie w ten sposób osiąga się prawdziwą Wolność – poprzez wiedzę (od sanskr. Wedy) i świadomy wybór.
Żadna hipnoza nie ma przy Tobie szans.
Aho

 

Dobrze się czujesz na Jasnej Polsce?

Prosimy - wesprzyj jej rozwój (na co potrzebujemy funduszy - dowiesz się tu)
Dziękujemy! Aga i Adrian

Kliknij:

 

Źródła:

– wiedza, przemyślenia, opinie własne

– https://pl.wikiquote.org/wiki/Henry_Ford

– Internet

– Nieznany Świat nr 4/2013 (268)

– „Wojna o Pieniądz” Songa Hongbinga

– J.Carignan, I.Litwin – Zanim wyjdziemy na ulice. Rozmowy o ekonomii. T.1

http://www.jocelynechoquette.com/article-0-58212003.html

– http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,9571

Liczba odwiedzin: 2292
Adrian - Jasna Polska

Autor: Adrian - Jasna Polska

Współtwórca Jasnej Polski i zwolennik pozytywnych wibracji :) Więcej o mnie znajdziesz w zakładce Zespół.

Wszystko co lubisz prosto na Twój e-mail

Disclaimer:
Ten blog pisany jest z potrzeby Duszy i Serca. Jest po to, by pokazać Ci, że nie jesteś Sam/a w swoich Poszukiwaniach. Jest nas więcej :) - nawet jeśli nasze drogi się różnią. Dlatego wybierz stąd dla Siebie tylko to, co z Tobą rezonuje - co Cię wzmacnia, inspiruje i wspiera. Po to właśnie piszemy. AHO <3

Komentarze

 1. Avatar
  Ala
  | Odpowiedz

  Super artykul. W zwiazku z wywolywaniem poczucia winny- wmawianie ludziom ze to my jestesmy odpowiedzialni za zasyfienie planety. Zwykly Kowalski wybudowal mega fabryki wprowadzilwszechobecny plastik i doprowadzil do ocieplenia klimatu. Taka jest narracja tych co to robia. To twoja wina ze cie bije bo mnie do tego doprowadziles. Tak dziala manipulacja w domu i na wielka skale. Na szczescie te bulszity juz coraz mniej dzialaja. Pozdrawiam

  • Adrian - Jasna Polska
   Adrian - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   Cześć Alu, tak jak piszesz, ta manipulacja wywiera coraz mniejszy wpływ na coraz większą grupę budzących się ludzi. Wciąż jednak znaczna większość daje sobą manipulować i pomiatać. Dlatego tak ważna jest świadomość i praca nad sobą. Budząc się coraz bardziej, coraz bardziej wpływamy na innych naszymi wibracjami. A żeby rozświetlić ciemny pokój wystarczy jedna zapałka 🙂 Wszystkiego dobrego i do usłyszenia.

 2. Avatar
  LadyLunaLove
  | Odpowiedz

  Jakie to co piszesz jest prawdziwe! Bylam dzisiaj w kościele. Jako gość. I Ci ludzie naprawdę są w hipnozie. W jakims takim amoku.
  Mówią do nich: chodźcie jesc ciało i pić krew a oni wstaja z ławek i czekaja w kolejce po ciało pana… Patrzylam dzisiaj na to jak na film…
  Jakby mnie ktos tam wkleił.
  A kosztowało mnie to bardzo duzo energii. Czuje, że to odchoruje.
  Wydawało mi sie ze stoje z boku a czulam jak strumieniem wysysaja ze mnie moc. Jak?

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   Czułaś, bo to silna i nieprzyjemna energia – wprowadza w drgania, zaciąga, zasysa – poprzez stare programy w DNA i pole świadomości zbiorowej.

   Napisałaś “wydawało mi się” – to oznacza, że jeszcze nie puściłaś tego programu, dlatego Cię zahacza, dlatego może na Ciebie działać – wysysać i robi to! Zawsze będzie to robił – tylko tak może funkcjonować. W taki sposób został zaprojektowany.

   Zapytaj się siebie, w jakim celu tam poszłaś?
   Stary program wciąż trochę działa, prawda?
   To normalne. Religie to hipnoza o potężnej sile, dlatego większość uwalania się od nich stopniowo, kroczek po kroczku.

   Kiedy będziesz wiedziała, że puściłaś program? Gdy przestaniesz mieć ochotę odwiedzać miejsca o tego rodzaju energii – po prostu przestaną Cię przyciągać i zwyczajnie stracisz dla nich zainteresowanie.
   Aho 🙂

 3. Avatar
  LadyLunaLove
  | Odpowiedz

  Bardzo Ci dziekuje za tą odpowiedź. Sama z siebie nie chodzę tam o lat. I to wielu. Chrzciny. Ludzie mnie tam trzymają… O rany ile jeszcze pracy…
  Wszelkiej pomyślności Wam życzę!

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   Dziękujemy 🙂

 4. Avatar
  Ala
  | Odpowiedz

  Witajcie. W temacie kosciola. Jak mocno i gleboko mamy wdrukowane jego programy. Nie chodze do kosciola juz dawno, ale grzebiac w starych papierach znalazlam tzw swiety obrazek i drgalam wewnetrznie mocno wyrzucajac go( teraz tez to czuje). I smiesznie i strasznie…

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   Tak jest… Wcale mnie to nie dziwi. Ja też się tak długo czułam, gdy myślałam np. o apostazji…
   Najważniejsze to być świadomym – wtedy wszystko samo się rozpuszcza 🙂

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderację

Jasna Polska NIE jest autorem publikowanych ogłoszeń. Nie odpowiada za ich treść, oferowane usługi bądź produkty.
Wyznajemy zasadę, że każdy kreuje swoją rzeczywistość i sam odpowiada za podejmowane przez siebie decyzje.