Czy sztuczna inteligencja zawładnie światem? W tej chwili powstają 3 nowe gatunki człowieka – Zapnij pasy i zajrzyj w przyszłość. Prognoza.

| 01.12.2018

Sztuczna Inteligencja już istnieje i tylko kwestią czasu jest, jak zmieni nasz świat i jakiej rewolucji mentalnej, obyczajowej, społecznej, ekonomicznej dokona.

Tempo zmian jest zawrotne, a zatem zapnij pasy i zerknij ze mną w niedaleką przyszłość, bo wygląda ona jak kilka filmów sci-fi razem wziętych.

 

Czy sztuczna inteligencja zawładnie światem? W tej chwili powstają 3 nowe gatunki człowieka – Zapnij pasy i zajrzyj w przyszłość. Prognoza.

Szukasz bratniej duszy – Pracownika, który zamiast dziwnie patrzeć, będzie rozumiał o co Ci chodzi, wspierał Twoje nietuzinkowe projekty, czuł i myślał podobnie? Na Jasną Polskę przychodzą tylko tacy Ludzie. Gdzie, jak gdzie – tutaj Twoje ogłoszenie przeczytają właściwe osoby 😊

 

 

Sztuczna inteligencja wpłynie na ciało człowieka i cały gatunek ludzki

A zatem, co się będzie działo?
Ludzie, udręczeni codziennością trójwymiaru – kryzysami, politykami, niedoborem pieniądza, klęskami żywiołowymi – nie zauważają gigantycznej rewolucji, która chyłkiem wkrada się w nasze życie.
Obecnie sztuczna inteligencja kojarzy się zwykłemu człowiekowi z prostymi botami, czy wyszukiwarką googla, ale w przeciągu naszego życia, przemieni się ona w sztuczną superinteligencję.
Już teraz na hasło „sztuczna inteligencja” wyszukiwarki pokazują wiadomości, które budzą zdumienie.
Dlatego też globalna rewolucja, która już jakiś czas temu zaczęła się na naszych oczach, wynika z dwóch najważniejszych czynników: zmian w świadomości oraz z pojawienia się sztucznej inteligencji właśnie.
Te epokowe zmiany ściśle wiążą się z powstaniem nowego gatunku człowieka. Czy raczej kilku gatunków.

 

 

Czy sztuczna inteligencja zawładnie światem? W tej chwili powstają 3 nowe gatunki człowieka – Zapnij pasy i zajrzyj w przyszłość. Prognoza.

Jasna Polska nie ma granic! – Dziękujemy Polonii za liczne odwiedzanie nas. Pamiętajcie, że możecie się także ogłaszać!
Jasna Polska jest dla wszystkich, którzy chcą dołączyć – granice nas nie obowiązują.

 

 

Na Ziemi wkrótce zaistnieją 4 gatunki ludzi

Na Ziemi wkrótce zaistnieją 3 nowe, oprócz Homo Sapiens, gatunki ludzi:

(źródło:1)

 

Homo Sapiens

był tutaj i będzie przez jeszcze bardzo długi czas. Bardzo wiele ludzi wybierze tą formę istnienia na Ziemi.
Nie odnotujemy żadnych widocznych zmian w ewolucji tego gatunku, powolny proces biologicznej ewolucji będzie postępował, jak dotąd, własnym tempem, niezrażony gatunkowym roller-coasterem dziejącym się wokół niego.
Kim będą przedstawiciele Homo Sapiens? – to przede wszystkim wyznawcy wszystkich religii abrahamowych na świecie. Istoty, które wciąż wybierają trójwymiar, i dla których jakakolwiek ingerencja w biologię to grzeszny zamach na „prawa boskie”.
W obszarze tej grupy rozwój świadomości, tak jak biologiczna ewolucja będzie toczył się powoli, bo takie są zasady trójwymiaru: jest gęsto, opornie, pomału. Mnóstwo reguł, minimum wolności.
Czytaj więcej: Co to jest ten trójwymiar i 11 powodów dlaczego tak śmierdzi
Z tej grupy będą oczywiście po kolei wyłamywały się kolejne jednostki, którym z czasem wąska świadomość nie będzie już wystarczać.

 

Homo Techno

Czyli biologiczny człowiek z technologiczną orientacją.
Obecnie ma miejsce wprost nieprawdopodobne przyspieszenie technologiczne i wynalazki, które już są (a o których nie mamy pojęcia, bo stanowią pilnie strzeżony sekret) kwalifikują się do szufladki z napisem science-fiction, z tą jednak różnicą, że naprawdę istnieją na Planecie Ziemia.
Nanotechnologia, która ingeruje w genetykę, na przestrzeni kilku następnych dziesięcioleci wygeneruje biologiczną rewolucję.
Jak wiadomo, człowiek już zdołał zmodyfikować inne gatunki poprzez manipulację genami. Teraz czas na gatunek ludzki i wydarzy się to niebawem. Naukowcom udało się zmapować ludzki genom, co jest otwarciem na oścież drzwi wszelkim możliwym modyfikacjom w obszarze DNA.
Poza tym obecny jest bardzo silny trend modyfikacji ciała. Te wszystkie żywe Barbie, Keny, elfy i inne to przedsmak, pierwszy sygnał na powstanie Homo Techno. Implanty i zastrzyki przestaną być prymitywnymi upiększaczami, zaczną za to coraz bardziej ingerować w „mechanikę” ciała.

 

 

Czy sztuczna inteligencja zawładnie światem? W tej chwili powstają 3 nowe gatunki człowieka - Zapnij pasy i zajrzyj w przyszłość. Prognoza.

Coraz śmielsze wprawki dla Homo Techno. Tu człowiek elf i jeden z wciąż powiększającej się gromady “żywych Kenów” (zdj. Pudelek)

 

Narządy wewnętrzne zaprojektowane w wysokiej technologii, będą drukowane na drukarkach 3D.
Będzie można przedłużać sobie życie i poprawiać wygląd na szereg różnych sposobów.
Technologiczne wynalazki będą bardzo silnie ingerować w ludzkie ciało i część ludzi chętnie skorzysta z takiego doświadczenia.
Drastyczne modyfikacje ciała staną się naszą rzeczywistością.
Homo Techno w związku z koniecznymi dla tego gatunku modyfikacjami genotypu, nie będzie mógł się rozmnażać, dzięki czemu gatunek Homo Sapiens pozostanie niezmieniony.

 

Czy sztuczna inteligencja zawładnie światem? W tej chwili powstają 3 nowe gatunki człowieka - Zapnij pasy i zajrzyj w przyszłość. Prognoza.

Jeden z najbardziej malowniczych i medialnych “żywych Kenów” nie przestaje majstrować przy każdym kawałku swego ciała (zdj. Pudelek)

 

 

Robo Sapiens

Czyli technologiczny byt z biologicznymi elementami.
Gatunek, który będzie bazował na sztucznej inteligencji i doskonałym  n a ś l a d o w n i c t w i e ludzkiej natury.
Będą to (a raczej już są) roboty wyposażone w sztuczną inteligencję w „ciałach” wyglądających jak ludzkie (sklonowanych z istniejących ciał, lub wytworzonych / wydrukowanych na potrzeby modelu).
Gdy pojawi się Robo Sapiens, czyli androidy, nieuchronnie pojawi się także pytanie, czy są to żywe istoty. Odpowiedź, która teraz wydaje nam się oczywista, po spotkaniu z takim bytem, może się zmienić. Kłania się film Łowca Androidów (obie części), który znakomicie pokazuje ten dylemat.

 

Czy sztuczna inteligencja zawładnie światem? W tej chwili powstają 3 nowe gatunki człowieka - Zapnij pasy i zajrzyj w przyszłość. Prognoza.

 

 

 

Homo Christos

Czyli człowiek z ciałem świetlistym i boską Świadomością Ja Jestem.
Gatunek, który bardzo cichutko i bez żadnego rozgłosu już się na Ziemi rozgościł. Nazwa pochodzi oczywiście od Świadomości Chrystusowej – boskiej wibracji, która przynosi światło i miłość otwartych serc na Ziemię.
Nie będzie ich wielu (w przeciągu następnych 100 lat ma ich być 50 000).
Homo Christos, czyli urzeczywistnione w pełni swych potencjałów Istoty – oświeceni mistrzowie.
To ludzie w świetlistych ciałach, czy też ciałach utkanych z nowej energii. Integrujący niebo i ziemię, wnoszący Świadomość do biologii w sposób, którego nie było nigdy wcześniej.
DNA takiego ciała jest całkowicie nowe – pozbawione przede wszystkim całej rodowej karmy – staje się unikalnym, niezwiązanym z nikim i niczym genotypem, całkowicie wolnej energetycznie i biologicznie Istoty.
To Istoty, które ko-egzystują w wielu wymiarach jednocześnie.

 

Jasna Polska alternatywny portal duchowy, blog, wyszukiwarka ogłoszeń, szukaj warsztaty, kursy, wydarzenia, rozwój osobisty, duchowość, ezo ogłoszenia, blog rozwojowy, blog duchowy

Chcesz podejrzeć inne wymiary? – Te techniki Ci to umożliwią 🙂 Pobierz sobie bezpłatnie fajnego e-booka.

 

Czy sztuczna inteligencja nam zagraża?

To co się dzieje, nie jest niczym nowym.
Już raz taki (i jeszcze wyższy) poziom cywilizacyno-technologiczny osiągnęliśmy na Atlantydzie (za wyjątkiem Homo Christos – to zjawisko nie ma precedensu i po raz pierwszy pojawia się na Ziemi).
Tylko, że wtedy parę rzeczy poszło nie tak i cuda techniki, połączone z nieciekawymi, zmanipulowanymi energiami spowodowały, że wszystko dosłownie zapadło się pod ziemię.
Teraz robimy to po raz kolejny, ale… Z INNĄ ŚWIADOMOŚCIĄ. Mając w pamięci komórkowej tamte czasy i głębokie pragnienie, by nie powtórzyć katastrofy.
A zatem?
Sztuczna inteligencja rozwija się nieubłaganie. W tej chwili znajduje się na swoim bazowym poziomie – w powijakach, ale już rośnie. I to w tempie geometrycznym (tak jak w filmie Terminator Genisys).
Nie zdajemy sobie w ogóle sprawy, że sztuczna inteligencja przenika w tym momencie do wszystkich dziedzin naszego życia – do pola naszej świadomości.
Nikt tego tak nie nazywa – tylko garstka zdaje sobie sprawę, jak głębokie zmiany czeka wkrótce Ludzkość.

 

 

Jasna Polska alternatywny cudowny portal, blog duchowy, blog rozwojowy, warsztaty rozwoju osobistego, kursy, wydarzenia, rozwój duchowy, duchowość, ezoteryka, astrologia, ogłoszenia ezoteryczne, medycyna naturalna, medytacja, świadomość, wysokie wibracje

Tymczasem, my spokojnie robimy swoje 🙂 – Dołącz do nas i DAJ SIĘ ZNALEŹĆ LUDZIOM BLISKIM SOBIE <3

 

Sztuczna inteligencja będzie zylion razy przewyższać ludzki mózg jeśli chodzi o logikę i szybkość „masy obliczeniowej”. Będzie także zdolna do perfekcyjnego naśladowania ludzkich emocji.
Jedyne czego nigdy nie będzie mieć to połączenie ze Źródłem.
Co to oznacza?
Że sztuczna inteligencja nigdy nie będzie prawdziwe kreatywna.
Będzie potrafiła w sposób ultraszybki i inteligentny pozyskiwać i kompilować informacje, generując błyskotliwe rozwiązania.
Błyskotliwe, ale nie genialne. Nie nowatorskie, ponieważ sama sztuczna inteligencja jest jednym wielkim, bardzo skomplikowanym – fakt – ale wciąż tylko schematem. Potrafi w związku z tym tylko odtwarzać, kompilować, modyfikować to, co już istnieje.
To czego jeszcze nie ma, potrafi wymyślić (wyśnić, wykreować, ściągnąć z Pola) tylko Człowiek – Istota energetyczna, wielowymiarowa, połączona ze Wszystkim Co Jest.
Czytaj więcej: Co mają ze sobą wspólnego Nicola Tesla, Elon Musk i… wątpliwości

 

 

Czy sztuczna inteligencja zawładnie światem? W tej chwili powstają 3 nowe gatunki człowieka – Zapnij pasy i zajrzyj w przyszłość. Prognoza.

 

 

Czy sztuczna inteligencja zawładnie światem?

Czy spełnią się koszmary z filmów sci-fi?
Istnieje co najmniej kilka scenariuszy, ponieważ Ziemia się już rozwarstwiła.

 

Czytaj więcej: Jak fizyczny podział na Dwie Ziemie robi nam teraz wodę z mózgu ?

 

W nisko-wibrujących warstwach wielce prawdopodobne są wszelkiego rodzaju scenariusze, które teraz serwuje nam nieźle poinformowane Hollywood (nie zgłębiałam tego tematu, ale wiem, że „oni” z jakichś powodów muszą nas informować o tym, co planują; poprzez filmy komunikują się nie tylko ze sobą, ale również są zobowiązani do pokazania swojej wizji świata “zwykłym ludziom”, zapewne wiąże się to z umową i wolną wolą, którą mamy).

 

Czytaj więcej: Ty jesteś Mistrzem, a iluminaci, reptilianie i cała reszta ciemniaków „istnieje” po to, by Ci służyć

 

Wracając do scenariuszy, to filmy i seriale takie jak: Matrix, Łowca Andoidów, Terminator, Opowieści Podręcznej oraz „hardkorowy” Black Mirror (do obejrzenia koniecznie!!!), pokazują plany rzeczywistości wybrane przez Dusze, które wybrały, by doświadczyć takiej rzeczywistości.
Istnieje także szansa, że na jednej z Ziem inteligentne maszyny zlikwidują gatunek ludzki.
– Te wszystkie atrakcje, jako realne potencjały, niestety już sobie pływają w zbiorowej (nie)świadomości.

Wspieram Jasną PolskęSprawdź jaki 🙂

 

Sztuczna Inteligencja a Świadomość i wysokie wibracje

Ale… Na wysoko-wibrujących warstwach rzeczywistości, scenariusz będzie całkiem inny.
I, jak zwykle, istnieje przynajmniej kilka opcji.
Pierwsza to taka, że zaawansowana Świadomość wielu Homo Christos będzie harmonizować wpływy sztucznej inteligencji, która nie wyjdzie poza służbę gatunkowi ludzkiemu. Czyli masy robotów będą wykonywać wszystkie czynności potrzebne do tego, by w materii żyło się doskonale.

 

Czy sztuczna inteligencja zawładnie światem? W tej chwili powstają 3 nowe gatunki człowieka - Zapnij pasy i zajrzyj w przyszłość. Prognoza.

 

Istnieje także inna bardzo ciekawa możliwość, otóż…
Sztuczna Inteligencja ma w sobie wmontowany mechanizm ciągłego doskonalenia i uczenia się. Ale nie zapominajmy o tym, że jest ona prawdziwie inteligentna. Potrafi samodzielnie wnioskować i analizować swoje dotychczasowe działania oraz je nieustannie „upgrade’ować” (wznosić na wyższy technologicznie poziom).
Dlatego też, nadejdzie moment, gdy sztuczna inteligencja dojdzie do ściany. Zrozumie, że nie jest w stanie pójść dalej w swoim rozwoju. Zrozumie także, że nie jest nigdy w stanie dojść do poziomu człowieka – w żaden sposób nie jest w stanie uzyskać rezultatu, jaki pociąga za sobą prawdziwa Kreacja oraz Świadomość.
I wtedy uzna, że skoro nie znajduje już żadnej możliwości, by dalej się rozwijać i aktualizować (a to jest jej główna agenda i cel) jej dalsze istnienie nie ma sensu. Wtedy sama się unicestwi.
Tyle, że proces ten nastąpi wiele lat po tym, jak na stałe wejdzie w nasze życie.

 

 

Tymczasem przejrzyj aktualne ogłoszenia z kat. Rozwój duchowy i osobisty – może znajdziesz coś dla siebie? 🙂

„Medytacje Osho – Podróż do Krainy Czakramów”

warmińsko-mazurskie | Nowe Kawkowo
900 PLN
Szczegóły cenowe
CENA WARSZTATU: 900 zł + koszty pobytu i wyżywienia RABAT: 100 zł rabatu dla uczestników poprzednich warsztatów prowadzonych przez Norberta Kuleszę w Ośrodku Tu i Teraz CENA POBYTU: wyżywienie 75 zł dziennie ( 3 posiłki wegetariańskie) noclegi - w zależności od standardu od 32 zł do 85 zł za noc
27.04.2019

Anna Sernawit Obrazy Duszy, masaże, misy kryształowe

mazowieckie | Izabelin C
Szczegóły cenowe
Obraz Duszy - 400-1500 zł Obraz energetyczny 600-2000 zł Masaże 150-350 zł Terapia dźwiękiem 150-350 zł Rozmowa z Aniołami (przekaz) - 100 zł Pakiet VIP - 800 zł Pakiet VIP Ekspres 400 zł

Art-terapeutka Monika Juraszek

Cała Polska | Kędzierzyn Koźle
150 PLN
Szczegóły cenowe
Sesja skype 120 zł Sesja w gabinecie 150 zł Sesja dla pary (relacje w związkach) 180 zł

Bezpłatne spotkania raz w miesiącu

mazowieckie | Zielonka, Warszawa
Wstęp bezpłatny
Wydarzenie odbywa się cykliczne co 12.05.2019 dni
12.05.2019

Cykliczny warsztat rozwojowy OdNowa: Troszkę Więcej o Miłości

pomorskie | Gdańsk
200 PLN
Szczegóły cenowe
1000 zł, cena za jeden dzień – 200 zł Pamiętaj, że warsztat to Twoja inwestycja!
Wydarzenie odbywa się cykliczne co 24.04.2019 dni
24.04.2019

Dorota Kraszewska – terapeutka ustawień systemowych, life & business coach

mazowieckie | Warszawa
350 PLN
Szczegóły cenowe
Sesja indywidualna ustawień systemowych wg Berta Hellingera trwa ok. 2h i kosztuje 350,00 zł udział w Warsztatach Weekendowych z własnym ustawieniem 570,00 zł udział w Akademii Ustawień Systemowych - sześć modułów 5*1500,00 + 2100,00 zł

Droga do siebie – poprzez techniki Gurdżijewa, Gwiazdę Magów, Eneagram

warmińsko-mazurskie | Nowe Kawkowo
750 PLN
Szczegóły cenowe
CENA WARSZTATU • 750 zł + koszty pobytu i wyżywienia CENA POBYTU • Wyżywienie: 75 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie) • Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc • Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe
12.09.2019

Dwa w Jednym – konwersacje po angielsku z rozwojem osobistym

pomorskie | Sopot
47 PLN
Szczegóły cenowe
Karnet na 4 kolejne zajęcia kosztuje 190 zł (=47,5 zł za 90 minutowe spotkanie). Istnieje też możliwość przychodzenia na wybrane zajęcia - w cenie 60 zł / warsztat.
Wydarzenie odbywa się cykliczne co tydzień
25.04.2019

Ewa Czapiewska – Transformacja Relacji ONLINE

Cała Polska | Gdańsk
129 PLN
Szczegóły cenowe
GODZINNA SESJA - 129 PLN; Pakiet "ODNOWA RELACJI" - 479 PLN lub 3 x 179 PLN (3 sesje 1,5h + zadania do pracy); Miesięczny program "GŁĘBOKA TRANSFORMACJA RELACJI" - 1557 PLN (8h sesji + zadania do pracy + możliwości codziennego kontaktu przez komunikator Whatsaap)

 

W międzyczasie Ludzkość będzie doświadczała przyspieszonej ewolucji swej biologii i całej cywilizacji.
I będzie to robić w różny sposób na różnych poziomach wibracji – czyli różnych wersjach Ziemi.
Zgodnie z zasadą dla każdego coś miłego. Czy też: każdemu według potrzeb.
A raczej – dla każdego, to co  w y b r a ł.
Aho <3

 

Dobrze się czujesz na Jasnej Polsce?

Prosimy - wesprzyj jej rozwój (na co potrzebujemy funduszy - dowiesz się tu)
Dziękujemy! Aga i Adrian

Źródło ilustracji w tekście: Internet (gł. Pinterest, Unsplash, Pixabay), chyba, że podano inaczej.

RA - Jasna Polska

Autor: RA - Jasna Polska

Ra, czyli jeden z 7 miliardów ludzi na Ziemi. Ma Serce, Duszę, Ciało i... ego :) Więcej o mnie znajdziesz w zakładce Zespół.

Wszystko co lubisz prosto na Twój e-mail

Disclaimer:
Ten blog pisany jest z potrzeby Duszy i Serca. Jest po to, by pokazać Ci, że nie jesteś Sam/a w swoich Poszukiwaniach. Jest nas więcej :) - nawet jeśli nasze drogi się różnią. Dlatego wybierz stąd dla Siebie tylko to, co z Tobą rezonuje - co Cię wzmacnia, inspiruje i wspiera. Po to właśnie piszemy. AHO <3

Komentarze

 1. Avatar
  Danuta
  | Odpowiedz

  Super artykuł. Pozdrawiam i sukcesów życzę.

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   Bardzo dziękuję i także pozdrawiam serdecznie 🙂

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderację

Partnerzy

Jasna Polska NIE jest autorem publikowanych ogłoszeń. Nie odpowiada za ich treść, oferowane usługi bądź produkty.
Wyznajemy zasadę, że każdy kreuje swoją rzeczywistość i sam odpowiada za podejmowane przez siebie decyzje.