Co mają ze sobą wspólnego Nicola Tesla, Elon Musk i… wątpliwości

| 21.10.2018

Czy Nikola Tesla i Elon Musk to ta sama osoba? Dlaczego Musk nazwał swój rewolucyjny samochód „Teslą”?

Co ich łączy? (- bo coś ewidentnie tak). Kim są te dwie (a może jedna) Istoty?

Co wiedział i potrafił Tesla oprócz tego, co oficjalnie podają media? I na co gotowa jest Planeta w przypadku Muska?

– Poniżej znajdziesz odpowiedzi na wszystkie te pytania.

 

Niezależna, wirtualna, wolna Jasna Polska to alternatywny portal, baza wiedzy oraz wyszukiwarka ofert i ogłoszeń. Znajdź warsztaty, kursy, wydarzenia, osoby i miejsca. Rozwój osobisty, duchowość, ezoteryka, zdrowie, medytacja, zdrowa żywność, konferencje, spotkania, koncerty i zmiany na ziemi.

Czekamy 🙂 – Jasna Polska powstała dla Wszystkich, którzy chcą dołączyć. Mamy 15 pojemnych kategorii, które obejmują każdy przejaw twórczej ludzkiej działalności. Dodaj bezpłatnie swoje ogłoszenie.

 

 

Nikola Tesla – Istota z innego wymiaru? Podróżnik w czasie? – Kim był naprawdę?

Nikola Tesla, jak zresztą każdy z nas, rozpoczął swe życie w pełnym kontakcie i przepływie z Polem Świadomości. Ale – w przeciwieństwie do reszty ludzi – nie zamknął tego kanału, nie zablokował go ze strachu przed byciem „innym” i w pragnieniu dostosowania się do trójwymiarowego systemu.
Jako błyskotliwy wizjoner, doświadczał przez całe swoje życie zalewu projektów, pomysłów i inspiracji, które przepływały przez niego, wychodząc ze źródła jego kreatywności.
Tesla w przeciwieństwie do Edisona był marzycielem, innowatorem i inspiratorem. Edison był „tylko” pragmatycznym wynalazcą, inteligentnym inżynierem – nigdy nie zbliżył się do poziomu kreacji, na jakim działał Tesla.

 

Nikola Tesla kreował rzeczy, które wyprzedzały jego epokę o około 100 lat!

Wiedział, że jest możliwa transmisja prądu/energii bezprzewodowo i rozumiał jak to działa.
Mimo ogromnego postępu technologicznego, Ziemia wciąż jest opleciona kablami wysokiego napięcia. Tesla już wtedy rozumiał, że nie jest to potrzebne. Że można to zrobić inaczej. I wiedział, jak to jest proste.
W latach 1892-3 wpadł na niesamowite pomysły – chciał konstruować nowoczesne samoloty z turbinami, czy roboty. A zatem dziesięciolecia przed tym, zanim ktoś inny zaczął nad nimi pracować.
Gdyby miał odpowiednie środki, zrobiłby setki razy więcej rzeczy, niż faktycznie udało mu się zrobić – tak wiele miał pomysłów i projektów. Prawdopodobnie zbudowałby samolot, stworzył elektromagnetyczny pojazd (zamiast niszczących środowisko automobili na ropę) oraz zrealizował system bezprzewodowego przesyłu energii…

 

Co mają ze sobą wspólnego Nicola Tesla, Elon Musk i… wątpliwościRobimy tu Polskę 5D – DOŁĄCZ DO NAS.

 

 

Ale Tesla rozumiał coś jeszcze. Coś, co nadal jest abstrakcją na tej Ziemi.
Mianowicie wiedział, że energia jest wolna, jest za darmo, jest wszędzie i jest dostępna dla każdego.
Istnieje wszędzie i dla wszystkich.
Mówimy tu o energii, nie w postaci elfików i tęcz, lecz o namacalnej, konkretnej energii, której można użyć do napędzania materialnych urządzeń.
Czego jeszcze był świadomy?
– Że zbiorowa (nie)świadomość nie była (i wciąż nie jest) na to gotowa.
Tak bardzo wyprzedzał swój czas, że dopiero teraz zaczynamy go doganiać.

 

{Pomyśl tylko, jakie zmiany w świadomości i sposobie funkcjonowania całej Ludzkości, pociągnąłby za sobą bezprzewodowy przesył mocy: ile wolności i dostępnej dla wszystkich obfitości?
Ile wolnej energii, która w ogóle nie szkodzi planecie? – Ziemia nie była i jeszcze przez jakiś czas nie będzie na to gotowa i Tesla to wiedział}

 

Nowości z kategoriI Nowa Biologia, Nowa Fizyka oraz Psychika – Stres – Praca z Cieniem

Agnieszka

lubuskie | Nowa Sól
Szczegóły cenowe
Poznaj prawdziwą przyczynę swoich chorób i stresu. Umów się na konsultację i uwolnij się od nich! Umów się na konsultację i pożegnaj się z przeszłością. Zdrowie i spokój są bliżej niż myślisz 🙂 Ceny dopasowane do kondycji finansowej. Możliwa również wymiana usług lub towarów 🙂

Dorota Kraszewska – terapeutka ustawień systemowych, life & business coach

mazowieckie | Warszawa
350 PLN
Szczegóły cenowe
Sesja indywidualna ustawień systemowych wg Berta Hellingera trwa ok. 2h i kosztuje 350,00 zł udział w Warsztatach Weekendowych z własnym ustawieniem 570,00 zł udział w Akademii Ustawień Systemowych - sześć modułów 5*1500,00 + 2100,00 zł

Etui ochronne na telefon komórkowy MyPhone

wielkopolskie | Poznań
130 PLN
Szczegóły cenowe
cena nie zawiera dostawy

Fizykalna Terapia Naczyniowa -Kontuzje-urazy-zwyrodnienia -poprawa mikrokrążenia

wielkopolskie | Poznań , Czerwoank , Suchy Las, Murowana Goślina,Bolechowo-Osiedle ul.Graniczna 1 62-005
Szczegóły cenowe
Terapie stacjonarne (najnowszy model 2019) rezerwacje telefoniczne Testowanie przed zakupem rezerwacja telefoniczna (wypożyczenie systemu) obsługa cały kraj min okres 4 tygodnie max 8 tygodni (model 2019)

Kalina Kondrat – Szkoła Rozwoju Regresing Niehipnotyczny, Coaching, Pro-coaching

pomorskie | Sopot
Szczegóły cenowe
Regresing - obejmuje 2 spotkanie (pierwsze to sesja regresingu - do 6 godzin, drugie to omówienie i ok 2,5 godziny ) Regresing - może być wykonany przez Internet Somatoterapia - sesja do 2,5 godziny Coaching - sesja lub cały proces coachingowy

Praktyk Soul Body Fusion® Magdalena Marek

mazowieckie | Sochaczew
120 PLN
Szczegóły cenowe
Sesja Soul Body Fusion® stacjonarnie lub online - 120 zł

Produkty w/g technologii dr. T. Keshe

wielkopolskie | Poznań
Szczegóły cenowe
Produkty technologii Keshe Jeśli jesteś zainteresowany Magravem domowym, samochodowym, Systemem Balansującym, wodą plazmową skontaktuj się w sprawie szczegółów. Zapraszam do kontaktu

Trening podświadomości

mazowieckie | Warszawa | Cała Polska
250 PLN
Szczegóły cenowe
Sesja indywidualna 250 zł Pełny miesięczny trening 3000 zł Publikacja. Wprowadzenie do treningu podświadomości 39 zł

Warsztat – WEŹ Głęboki WDECH

mazowieckie | Warszawa
250 PLN
Szczegóły cenowe
CENA: 250 zł Liczba miejsc ograniczona. Wpłata zaliczki (100zł) potwierdza rezerwację miejsca na warsztacie. Grupa - max. 15 osób Obowiązuje konieczność zgłoszenia uczestnictwa w warsztatach! Zapisy do 20 marca
23.03.2019

 

 

Elon Musk – biografia nieznana

Urodził się w Afryce. Nie miał łatwego dzieciństwa i dorastania. Zaczął świadomie rozmawiać z różnymi Istotami, gdy miał 3 latka. I – tak jak Tesla – nie zablokował tego kanału. Traktował ich jak swoich przyjaciół, pozwalał, by się pojawiali. Po tym, jak podrósł, przestał je widzieć i zaczął traktować “informacje zza światów”, jako element swego normalnego procesu rozumowania.
Musk nie jest geniuszem, ma wysokie IQ, ale bez przesady. Co go łączy z Teslą, to otwartość i bycie wizjonerem. Tak jak Tesla, Musk przyszedł na ten świat z tą samą, konkretną misją: pragnienia wprowadzenia zmian na tej Planecie. Już mając 6-7 lat myślał o maszynie, która zabierze go na Marsa i nie były to marzenia science-fiction, tylko plany.
Elon Musk nie zrezygnował z marzeń.
  • Nie pozwolił, by zatrzymało go poczucie niskiej wartości (gdy ciągle słyszał, że wszystko robi źle i oszalał).
  • Nie pozwolił, by zatrzymały go wątpliwości (gdy nic się nie udawało + j.w.).
  • Nie pozwolił, by zatrzymał go brak pieniędzy (wiedział, że jego firmy i podróż na Marsa będą kosztować, więc pozwolił sobie na Obfitość w życiu, by zrealizować marzenia).
Podjął wiele ogromnych ryzyk na swej drodze, ponieważ wolał spróbować i ponieść porażkę, niż nigdy nie spróbować.

 

 

Co mają ze sobą wspólnego Nicola Tesla, Elon Musk i… wątpliwości

Elon Musk i Nikola Tesla – uczeń i mistrz. Rebelianci Nowej Energii i Nowej Ziemi <3

 

 

Czy Nikola Tesla i Elon Musk to ta sama osoba?

Nie.
Pochodzą z innych Istot, innych Świadomości. Musk nie jest reinkarnacją Tesli.
Tesla, który umarł w biedzie i samotności, od swego ostatniego wcielenia nie inkarnował ponownie (można to zrozumieć, prawda?)
Po koniec życia Tesla czuł, że nie wykonał dobrej roboty. Był zgorzkniały. Wiedział, też że został wykorzystany (np. przez Edisona, ale też innych, którzy mu nie płacili, wyśmiewali go, podkradali genialne inspiracje i wynalazki, których nie opatentował z powodu chronicznego braku pieniędzy).
Umierając w środku II Wojny Światowej, wiedział, że mógłby skonstruować urządzenia, które szybko położyłyby kres temu konfliktowi. Departament Obrony USA oczywiście go nie wysłuchał. Wtedy już rozumiał całkowicie, że wyprzedza swą epokę tak bardzo, że nikt nie jest na niego gotowy.
Ale… Wtedy także zdecydował, że gdy tylko nadejdzie czas i Ziemia znajdzie się w sprzyjającej energii, nawiąże kontakt z osobą, która będzie potrafiła go usłyszeć i zrozumieć jego przekazy.

 

 

Co mają ze sobą wspólnego Nicola Tesla, Elon Musk i… wątpliwości

Szukamy Tłumaczy na angielski i Wspieraczy 🙂 – Może to coś dla Ciebie?

 

 

Tesla & Musk Cooperation Unlimited

Cały czas powtarzam, że sprawy idą ku dobremu – że rosną wibracje Ziemi i ludzkość się budzi. Nawet jeśli – w okresie przejściowym – nie wygląda to dobrze.
Żyjemy w naprawdę niezwykłych czasach, dlatego nie dziwi mnie, że akurat teraz Nikola Tesla postanowił ponownie wkroczyć do gry.
Tesla szybko odnalazł Muska – dostrzegł jego otwartość i rozpoznał w nim podobnego sobie wizjonera.
Wiedział, że Musk, w związku ze swą życiową misją, nie pozwoli, by wątpliwości wkroczyły na jego drogę i go zniszczyły (jak dzieje się to niestety w przypadku większości z nas).
Od tamtego czasu Tesla i Musk rozmawiają regularnie. Tesla przekazuje mu swe pomysły i inspiracje.
Elon Musk nie jest tego świadom – nie ma poczucia, że „czanneluje” Teslę.
Ale nachodzą go momenty genialnej inspiracji, gdy wszystko nagle układa się na swoim miejscu i jest w pełni realne i tak doskonałe, że aż zapiera dech w piersiach…
Takie momenty, gdy widzisz coś wyraźnie i zrozumiale, coś czego inni nie potrafią nawet dotknąć… Wychodzisz poza swoje wątpliwości, poza człowieczkowatą perspektywę i będąc w tym większym, niezwykłym miejscu, po prostu czujesz to wszystko w swoim ciele…
No cóż Elon – podziękuj za to swemu mentorowi Nikoli Tesli 🙂
Musk nie słyszy słów – przed oczami nie pojawiają się zapisane kartki z projektami i rysunkami… Nie ma takiej potrzeby. Dostaje przekaz energetyczny – download od samego Tesli i już wie. Umysł zaczyna z tym doskonale rezonować i przenosić energetyczne informacje na konkrety.
Dlatego właśnie, mimo, że nie jest (nie był?) świadomy tego, co się dzieje, nazwał swą firmę Tesla.

 

 

Co mają ze sobą wspólnego Nicola Tesla, Elon Musk i… wątpliwości

C’mmon! 🙂

 

Co najbardziej Tesla uwielbia w Musku?

Już wiemy, że Musk  p o z w a l a  płynąć energii, dziać się rzeczom niezwykłym, zanurzać się w oceanie kreacji. Nie analizuje przesadnie tego, co do niego przypływa – w ten sposób nie zatapia sam siebie w lawinie wątpliwości.
Dostając przekazy, tak jak Tesla, łączy się ze swoim centrum – w sercu i … idzie za tym.
Oczywiście, że Musk ma wątpliwości – podobnie jak biedny Tesla, który został wiele razy bezlitośnie wyśmiany przez różne „autorytety” (tak jak nasz niezwykły Ochorowicz).
Ale Musk tym różni się od zwykłych ludzi, że bierze głęboki oddech i  p r z e k r a c z a  je, by podążać za swą wizją i pasją.
Też się tego uczę.
Każdego dnia.
Gdy tylko napadają mnie zmory: „musisz”, „nie uda ci się”, „to wszystko bzdura”, „jesteś beznadziejna”, „wszystko robisz źle” „to nie ma szans”…. przypomina mi się ta dwójka rebeliantów.
Biorę głęboki wdech i wychodzę POZA.
Wsłuchuję się w swoje Serce i wracam do zabawy.
Cóż innego mi pozostało? 🙂
Aho!

 

Dobrze się czujesz na Jasnej Polsce?

Prosimy - wesprzyj jej rozwój (na co potrzebujemy funduszy - dowiesz się tu)
Dziękujemy! Aga i Adrian

 

Dołączysz?

 

Źródło tego tekstu oraz zdjęcie naszych ludzi – Nikoli Tesli i Elona Muska: 1

Źródło ilustracji w tekście: Internet (gł. Pinterest, Unsplash, Pixabay), chyba, że podano inaczej.

RA - Jasna Polska

Autor: RA - Jasna Polska

Ra, czyli jeden z 7 miliardów ludzi na Ziemi. Ma Serce, Duszę, Ciało i... ego :) Więcej o mnie znajdziesz w zakładce Zespół.

Wszystko co lubisz prosto na Twój e-mail

Disclaimer:
Ten blog pisany jest z potrzeby Duszy i Serca. Jest po to, by pokazać Ci, że nie jesteś Sam/a w swoich Poszukiwaniach. Jest nas więcej :) - nawet jeśli nasze drogi się różnią. Dlatego wybierz stąd dla Siebie tylko to, co z Tobą rezonuje - co Cię wzmacnia, inspiruje i wspiera. Po to właśnie piszemy. AHO <3

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderację

Partnerzy

Jasna Polska NIE jest autorem publikowanych ogłoszeń. Nie odpowiada za ich treść, oferowane usługi bądź produkty.
Wyznajemy zasadę, że każdy kreuje swoją rzeczywistość i sam odpowiada za podejmowane przez siebie decyzje.