Ciągle pytasz jak zarobić pieniądze, skąd wziąć pieniądze… Prawdziwa Obfitość tak nie działa


Ciągle pytasz jak zarobić pieniądze, skąd wziąć pieniądze… Prawdziwa Obfitość tak nie działa

 

Ciągle pytasz, jak zarobić pieniądze, skąd wziąć pieniądze, dlaczego znowu nie mam pieniędzy….

Myślisz sobie – trzeba zrobić plan, trzeba zmienić robotę na lepszą, trzeba założyć biznes (ale na którym będzie pewny zysk?).

Mamroczesz do siebie lub mantrujesz w myślach: „trzeba było”, „muszę, nie wiem, mam dość, nie chcę”…

 

Prawdziwa Obfitość tak nie działa.

Prawdziwa Obfitość nie funkcjonuje w ogóle na trójwymiarowych zasadach, które brzmią: pracować = harować. Robić biznesplan i badać rynki. Wciskać kit. Duża marża, wielki zysk. Zachachmęcić na podatkach. Pieniądze pochodzą z pracy, albo wygranej w totka. Tylko pękate konto w banku zapewni to czego chcesz.
W jednym z najbardziej popularnych i najczęściej wyszukiwanych tekstów na tym blogu – Uran w Byku demontuje starą biedę, by wpuścić Obfitość – piszę o dziejącej się na naszych oczach rewolucji i transformacji zbiorowej (nie)świadomości, dotyczącej programów posiadania i zarabiania pieniędzy. Nawet gdy astrologia kompletnie Cię nie kręci, warto zerknąć, jeśli temat, jak zarobić pieniądze, jest Ci bliski.

 

Ciągle pytasz jak zarobić pieniądze, skąd wziąć pieniądze… Prawdziwa Obfitość tak nie działa

Czekamy na Piękne, Dobre Miejsca z jasnej Polski

 

Obfitość z pieniędzmi lub bez – ćwiczenia praktyczne wraz z przykładami

Jeśli za definicję obfitości przyjmiemy możliwość robienia tego, czego potrzebujesz wtedy, kiedy tego potrzebujesz (Bashar), to widzę u siebie znaczący progres.
Skąd to wiem?
Ostatecznie rzuciłam pracę na jakimkolwiek-etacie-ever latem zeszłego roku (2017). Życie jest skromne, ale starcza na wszystko, co potrzeba.
Dosłownie na wszystko: buty, wyjazdy, obiady na mieście, kursy, nowy komputer… Co jest akurat potrzebne – pojawia się w moim życiu z łatwością. Ale musi mi na tym zależeć.
Nigdy nie mam pieniędzy w nadmiarze. W zasadzie zawsze jest na styk, ale… zawsze JEST…

 

Skąd się wzięła Majówka, święto 1 Maja i dalej (1-2-3.05), czyli cały ten majowy czas odpoczynku, fiesty i celebracji

Dodaj swoje ogłoszenie! Tutaj są ludzie, którzy Cię szukają 🙂

 

JasnaPolska.pl czyli gra w obfitość wchodzi na wyższy level

Koronnym przykładem na to, że nie trzeba mieć pieniędzy, by realizować / pozyskiwać otrzymywać kosztowne rzeczy jest Jasna Polska.
Jasna Polska – portal bardzo drogi w wykonaniu i jednocześnie marzenie pilnie potrzebne na wczoraj – od strony finansowej zrobiła się sama.
Gdy nadszedł Czas oraz decyzja i gotowość w sercu, pojawił się Darczyńca oraz firma, która zgodziła się wykonać projekt od razu, w rozłożeniu na raty bez oprocentowania oraz niezwykle rzetelny i odpowiedzialny magik IT, który zrobił Jasną Polskę z sercem i wielkim zaangażowaniem, a my czujemy to każdego dnia (wciąż nam pomaga i udoskonala portal).
Gdy Jasna Polska pojawiła się oficjalnie na świecie 17 kwietnia tego roku, jasne było, że potrzebuje reklamy. Tak samo jasny był fakt, że nie dysponujemy żadną, ale to żadną kwotą na tego rodzaju działania (przypominam – rzuciłam pracę i od pół roku oddawałam całe moce przerobowe naszemu Jasnemu portalowi).

 

Skąd wziąć pieniądze? – Albo wszystko czego potrzebujesz.

Co się wtedy wydarzyło? Cała seria nieplanowanych, zaskakujących zdarzeń.
Po pierwsze Jasną Polskę bez problemu zgodzili się polecić dalej tzw. influencerzy, czyli osoby, których rekomendacja sprawia, że na stronę wchodzi duża, lub bardzo duża liczba osób. Mówię tu o Agacie Dutkowskiej – autorce Latającej Szkoły, portalu Dobre Wiadomości, Aronie Jasnowidzu oraz kilku innych, z którymi w tej chwili ustalamy szczegóły, i których na pewno tutaj dopiszę.
Po drugie, okazało się (tak to jest, gdy grasz w Obfitość – właściwe informacje, pomysły i ludzie wskakują perfekcyjnie na swoje miejsce), że Google oferuje fundacjom darmową reklamę. Choć brzmi to dla mnie wciąż nieprawdopodobnie, to Jasna Polska ma profesjonalną reklamę w internecie, wartą furę dolarów, na którą nie byłoby nas na pewno stać.
A żeby było jeszcze bardziej bajkowo, Doradca Googla (który piecze wegańskie ciasta ;)) na kilku bezpłatnych spotkaniach ustawił nam całą kampanię, które to zadanie było dla nas niewykonalne.
 

Ciągle pytasz jak zarobić pieniądze, skąd wziąć pieniądze… Prawdziwa Obfitość tak nie działa

Ogłoś te pychoty! Mamy na to specjalne miejsce: MIEJSCA -> Natura, zwierzęta, zdrowa żywność -> Zdrowe cukiernie

 

W tej chwili otrzymujemy kolejne propozycje wsparcia od fajnych ludzi i organizacji, ale na razie cicho sza… Będzie aktualizacja.

 

Nadal pytasz, jak zarobić pieniądze?

Nadal o to pytasz? Czy nie widzisz, że w świecie wciąż rosnących wibracji i świadomości, pytanie to przestaje być adekwatne?

Obfitość, czyli życie w Bogactwie: realnych możliwości, darów od Życia i ludzi, szans i potencjałów, zrealizowanych marzeń… nie jest synonimem dużej kwoty na koncie bankowym.

Tak, ta kwota może być jednym z elementów Obfitości, ale tylko jednym z wielu. Nie najważniejszym, nie podstawowym, nie fundamentalnym, nie koniecznym i brzegowym, bez którego nic nie jest możliwe.
Traktujemy siebie samych, jak kaleki, ludzi bez nóg i rąk, którym niezbędne do życia są protezy. Te protezy to oczywiście pieniądze. Jak masz ich mało – dysponujesz tylko jedną ręką albo nogą, jak średnio – dwiema, jak jesteś bogaczem – możesz sobie dostawić jeszcze 6, zupełnie zbędnych, ale spektakularnie to wygląda.

 

Pieniądze w 3D ograbiają życie z cudu kreacji

Spójrz, jak pieniądze rozumiane trójwymiarowo, potrafią ograbić cię z szans, doświadczeń, spotkań.
Podkreślam – traktowane trójwymiarowo!
Gdy pojawia się Świadomość, pieniądze stają się kolejnym (nie pierwszym!!! i nie jedynym) narzędziem do doświadczania wielkiej wolności kreacji, a co za tym idzie ogromnej rozkoszy i radości.
Gdybym miała mnóstwo pieniędzy, zanim przystąpiłam do realizacji Jasnej Polski, po prostu:
1. zleciałabym zrobienie portalu
2. zainwestowała w giga reklamę
3. zatrudniła specjalistów i…
4. czekała na rezultaty

 

Ciągle pytasz jak zarobić pieniądze, skąd wziąć pieniądze… Prawdziwa Obfitość tak nie działa

 

Nie poznałabym tylu wspaniałych ludzi, nie nauczyłabym się prosto i otwarcie prosić o pomoc i otrzymywać ją bezinteresownie. Nie nauczyłabym się tylu fascynujących rzeczy, które dają mi radość, jak projektowanie i robienie stron w wordpressie, pisanie bloga, tworzenie grafik…
Nie doznałabym TYLU inspiracji, wglądów, eurek…
Nawet nie wiesz Kochanie, jak cały proces tworzenia tego portalu był karmiącym, ożywczym, twórczym doświadczeniem. Ile radości dała mi sama droga. Wielkie pieniądze zubożyłyby mnie o to wszystko – dostałabym gotowy, wyprany z głębokich, dobrych emocji, produkt.
Ale przede wszystkim nie zrozumiałabym wreszcie tak głęboko i prawdziwie – bo gdzieś tam w samych trzewiach, na czym polega Prawdziwa Obfitość. I co najważniejsze – że ona JEST i że naprawdę DZIAŁA.
Że mogę wykreować wszystko, czego pragnę, nie zajmując się w ogóle tematem pieniędzy. To czy mam, czy nie mam pieniędzy nie ma decydującego znaczenia.
Przekonałam się, że samo pragnienie, pasja Duszy wystarczy.
Wykreowałam Coś z niczego.
Bo bardzo pragnęłam tego doświadczyć.

 

Czytaj więcej jak zarabiać pieniądze – na Jasnej Polsce oczywiście!

 

Powiem więcej, mam poczucie, że to pękate konto to jeden z ostatnich elementów – taka wisienka na torcie Obfitości, która pojawia się, gdy przestaje być dla Ciebie niezbędną protezą, a jest jedynie kolejną opcją Urzeczywistniania Siebie.
Innymi słowy – wielkie pieniądze pojawią się, gdy ZAUFASZ. Czyli nauczysz się najpierw Prawdziwej Obfitości – zaczniesz działać, wiedząc, że wszystkie potrzebne rzeczy, pomysły i pomocni ludzie pojawią się w odpowiednim czasie.

 

Na koniec – dlaczego ja jeszcze nie mam pieniędzy?

Jeszcze nie mam dużo pieniędzy, ale czuję, że to nie potrwa długo. Na razie mam na to, czego potrzebuję, ale na „zbytki” i extrasy już nie.
Nie mam na przykład pieniędzy na podróże IC (uwielbiam), jeżdżę zamiast tego blablacarem.
Nie mam na wakacje na przysłowiowej Malcie, albo w Tajlandii (są za to Trójmiasto, Kaszuby po sąsiedzku i Beskid, gdzie mieszka moja Mama).

 

ARTstay

pomorskie | Sopot
90 PLN
Szczegóły cenowe
Oferta cenowa 1. Wynajem sali projekcyjno-wykładowej 110 zł/ h - do 4h 90 zł/ h - powyższej 4h 2. Wynajem sali konferencyjnej 90zł/h - do 4h 70zł/h - od 4h 3. Nocleg 80-130zł/ osoba w zależności od sezonu.

Dolina Dźwięku – Dom Gościnny Kołobrzeg

zachodniopomorskie | Kołobrzeg
od 230zł/apartament PLN
Szczegóły cenowe
Apartament Rytm Serca dla max 5 osób: - 2 sypialnie z dwoma podwójnymi łóżkami, opcja dostawka od 230zł do 260zł Apartament Szelest Skrzydeł na piętrze dla max 7osób: - 3 sypialnie i duża przestrzeń wspólna od 320 zł do 350zł Cały Dom Dolina Dźwięku dla max 13 osób od 500zł do 700zł

Gościniec Amon pod Piramidą: Polski Ałtaj-Numer 1 w Polsce pod względem ekologi

małopolskie | Szczawnica - Jaworki
Szczegóły cenowe
Ośrodek jest atrakcyjnie położony, pod zboczem góry w bezpośrednim sąsiedztwie z Pienińskim Parkiem Krajobrazowym. Dysponujemy miejscami noclegowymi, salą wykładową. Sala wykładowa mieści się w Piramidzie. Oferujemy idealne warunki do organizacji szkoleń, prezentacji, kursów, imprez integracyjnych it

Kursy i zabiegi AJURWEDA w Indiach z Ewa Issa Tifaret Powrót do Raju

Azja | Indie Kerala
1550 EUR
Szczegóły cenowe
OFEROWANY PAKIET 1550 EURO przejazdy z/do lotniska pobyt (14 noclegów w pokoju 1-osobowym), medytacje z zachodem słońca wegetariańskie posiłki - śniadania i obiado-kolacje konsultacja z lekarzem + 12 dni zabiegów ajurwedyjskich (szczegóły na stronie, tutaj ograniczona ilośc znaków do pełnego opisu)
03.12.2019

Leśniczówka Lipowe

podlaskie | Lipowo
od 1 do 250 PLN
Szczegóły cenowe
Cena jest ruchoma, zależna od długości pobytu, ilości osób, czy w sezonie turystycznym czy nie, zamożności i od znajomości z leśniczym 😉

Między niebem a ziemią – Jaworki Perłą Pienin

małopolskie | Szczawnica - Jaworki
Szczegóły cenowe
Z dala od zgiełku miasta, wypoczynek w otoczeniu zieleni, poranna kawa z widokiem na góry…

Organizacja wycieczek i wynajem apartamentów na Malcie. Głównie kwatery 6 plus.

Cała Polska | Mellieha/Malta
Szczegóły cenowe
przykładowe oferty apartamentów na Malcie i domów na Gozo (wraz z cenami) https://ininspiroart.wordpress.com/wynajem-apartamentow-i-domow-na-malcie/

Polska Witalna

łódzkie | Łódź
Szczegóły cenowe
O projekcie Polska Witalna to projekt stworzony przez dr Macieja Kozakiewicza, innowatora społecznego, byłego wykładowcy etyki biznesu Wydziału Zarządzania UŁ, współtwórcy Forum Odpowiedzialnego Biznesu a obecnie propagatora slow joggingu w Polsce, autora książki „Slow jogging. Japońska droga do wita

Tantryczny Sylwester – celebracja Nowego Roku

Czechy | Czerniwsko
1000 PLN
Szczegóły cenowe
KOSZT WARSZTATU (Polska): 1000 PLN (bez zakwaterowania i wyżywienia) Przedpłata: 450 PLN PROMOCJA: Early birds - jeśli dokonasz przedpłaty do 28.09.2019 - zapłacisz 920 PLN Prosimy o uiszczenie przedpłaty w wysokości 450 PLN w ciągu 7 dni od zgłoszenia; brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezer
28.12.2019

Wypoczynek Faryny

warmińsko-mazurskie | Rozogi
30 PLN
Szczegóły cenowe
wypoczynek -30 zł /doba za osobę. uczestnictwo w warsztatach w zależności od kosztów warsztatów

Mistyczny Egipt – Miłość i Moc – Duchowa Wyprawa do Egiptu

Cała Polska | Kair, Giza, Marsa Matruch, Aleksandria
8888 PLN
Szczegóły cenowe
8888 zł + bilet lotniczy (około 1200 zł) + wiza egipska (25 $) + dolary amerykańskie na własne zakupy (nowe, ważne, żeby zaznaczyć to przy zakupie w kantorze) Rezerwacja - 4444zł, druga rata do 11.01.2020.
02.02.2020

Sylwester z Szamańskim Kołem Życia. Organizator: Izabela Ewa Ołdak i Portal Mocy

małopolskie | Szczawnica - Jaworki
450 PLN
Szczegóły cenowe
Kurs: 450 zł. Zakwaterowanie: 260 zł w pokoju czteroosobowym 300 zł w pokoju trzyosobowym 340 zł w pokoju dwuosobowym
28.12.2019

Sensualny Nie-Warsztat Nowej Energii. Tajlandia z Foodkrywcy i Jasną Polską

Azja | Bangkok i Wyspa Koh Kood
6299 PLN
Szczegóły cenowe
Plus cena biletów oraz 500-1000 zł na obiady i kolacje (śniadania są w cenie noclegów)
24.02.2020

Sylwester Tantry Radosnego Serca 28/12/2019 – 01/01/2020

dolnośląskie | Nowa Morawa
990 PLN
Szczegóły cenowe
990 zł/os, 930 zł/os. w parze + koszt pobytu i wyżywienia 110 – 130 zł/doba Uwaga! Przy wpłacie zaliczki 390 zł do 28.11.2019 – 100 zł zniżki.
28.12.2019

Szamańska Tantra w Indiach

Azja | Indie, Kumta (Karnataka)
450 EUR
Szczegóły cenowe
410 EUR za os w parze + koszty pobytu 25 $ osoba za dobę (nocleg i wyżywienie), +koszt przelotu, wycieczek
01.02.2020

Wyprawa do Gwatemali do Serca Wiedzy Majów

Ameryka Południowa | Gwatemala
8000 PLN
Szczegóły cenowe
Zaliczka bezzwrotna: 2000 zł.Wpłata zaliczki w terminie do 10 listopada gwarantuje zniżkę 500 zł Więcej informacji http://bit.ly/2oop6ir
28.01.2020

Kobiece Goa- Kameralny wyjazd dla kobiet na Goa.

Azja | Indie, Goa
1300 USD
Szczegóły cenowe
1300 USD za miejsce w pokoju jednoosobowym ( zaliczka 300 USD) 1500 USD za miejsce w pokoju dwuosobowym ( zaliczka 400 USD) wpłata zaliczki gwarantuje rezerwacje miejsca
25.02.2020

 

Ale może Ty pilnie potrzebujesz wyjechać i przeżyć niesamowitą przygodę? Jeśli naprawdę potrzebujesz, wiedz, że pieniądze się na to znajdą :).

 

Jeszcze nie mam pieniędzy na to, czy na tamto, co według mnie jest drogie, nadprogramowe, niestandardowe.
Co mi to mówi? Nie mam jeszcze na to pieniędzy, bo w istocie tego nie potrzebuję.
To jest na razie moje miejsce w świecie wibracji: jak nie potrzebuję, to nie mam. Zbytki, extrasy, rzeczy niepotrzebne, lecz takie, które „mogłyby być”, wciąż jeszcze nie są w moim zasięgu.
Ale i to się powoli zmienia.
Przykład z dzisiejszego ranka: mam piękny balkon od południa i pragnienie, by siedzieć na nim non stop póki ciepło (w naszym klimacie przybiera to postać kompulsywnego korzystania ze słońca, bo zawsze go za mało). Ale balkon od południa, okolony ścianami oznacza milion stopni przez większość dnia. I nie da się na nim siedzieć, można tylko tęsknie spoglądać. Chyba, że z nagła najdzie Cię paląca potrzeba zakupienia najpiękniejszego, błękitnego, regulowanego parasola ogrodowego, jaki istnieje.
Tak się złożyło, że od wczoraj na koncie miałam 0 zł, a w kieszeni ostatnie 4,50 PLN.
Już jakiś czas temu przestałam się przejmować takimi drobiazgami i przystąpiłam do wybierania wymarzonego modelu w sklepie internetowym.
10 Minut po tym, jak znalazłam to czego chciałam i wrzuciłam do zakładki Ulubione, wiedząc, że pierwsze pieniądze, jakie przyjdą wydam na parasol i chleb (w tej kolejności), na konto wpłynęło 360 zł. Od kogoś tam, z dalekiej przeszłości, o kim nie pamiętałam. Parasol już kupiony, czekam na niego – będzie jutro lub pojutrze.

Tak to działa.

 

Sprawdź koniecznie
OGŁOSZENIA na:
Kliknij:

 

Jak to zrobić, jak do tego dojść? Jak Żyć w Obfitości?

Kiedyś, w jakiejś gazecie przeczytałam, że jakiś znany polski pisarz kryminałów (nie pamiętam nazwiska) skończył prawo, chwilę popracował i stwierdził, że nie zdzierży. Pragnął pisać, Dusza mu codziennie skowyczała za uchem, że chce doświadczyć pisania książek i była w tej kwestii wyjątkowo upierdliwa. Nie zniósł presji, rzucił prawo, postanowił żyć marzeniem i….
…Tak się „jakoś wszystko samo ułożyło”, że jak żył tym marzeniem, czyli pisał jak wariat, to nie miał czasu myśleć o pieniądzach. A im bardziej o nich nie myślał, tylko całą energię pakował w kreowanie, to tym bardziej się one „same” pojawiały.

Ten pisarz zrobił coś jeszcze – nie poszedł w półśrodki, lecz skoczył w przepaść. Skoczył, a lecąc „w dół” zaufał.

I o tym jest Prawdziwa Obfitość.

Aho

Dobrze się czujesz na Jasnej Polsce?

Prosimy - wesprzyj jej rozwój (na co potrzebujemy funduszy - dowiesz się tu)
Dziękujemy! Aga i Adrian

Kliknij:

 

Czytaj więcej jak zarabiać pieniądze – na Jasnej Polsce 🙂

 

Źródło ilustracji w tekście: Internet (gł. Pinterest, Unsplash, Pixabay), chyba, że podano inaczej.

Liczba odwiedzin: 4540
RA - Jasna Polska

Autor: RA - Jasna Polska

Ra, czyli jeden z 7 miliardów ludzi na Ziemi. Ma Serce, Duszę, Ciało i... ego :) Więcej o mnie znajdziesz w zakładce Zespół.

Wszystko co lubisz prosto na Twój e-mail

Disclaimer:
Ten blog pisany jest z potrzeby Duszy i Serca. Jest po to, by pokazać Ci, że nie jesteś Sam/a w swoich Poszukiwaniach. Jest nas więcej :) - nawet jeśli nasze drogi się różnią. Dlatego wybierz stąd dla Siebie tylko to, co z Tobą rezonuje - co Cię wzmacnia, inspiruje i wspiera. Po to właśnie piszemy. AHO <3

Komentarze

 1. Avatar
  Edyta
  | Odpowiedz

  Tak pięknie piszesz o tym, ze jak się naprawdę chce, to samo się dzieje. Ja właśnie skaczę w przepaść, choć jeszcze ostatnim, małym palcem trzymam się “bezpiecznego” brzegu. Tak bardzo chciałabym zaufać, ale moje zaufanie zostało tyle razy zawiedzione. Szukam siły i wiary w sobie.

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   Kochana, wiem, że znajdziesz tą siłę i wiarę! Każdy, kto doszedł już tak blisko krawędzi, jest wystarczająco silny, bo samo to jest już osiągnięciem. Możesz być z siebie dumna – z każdego kroczku i każdej decyzji na tej drodze. Wszystko, czego potrzebujesz jest w Tobie – to nie frazes, nie banał, tak JEST – jesteś Pełnią. Pamiętaj, by pozwalać, puszczać, nie zatruwać się zmartwieniami. Doceniać siebie, być dla siebie dobrą. I… bawić kreacją, podejść do siebie z czułym dystansem. To wszystko to przecież tylko iluzja, a przygoda dopiero się zaczyna <3 Aho

 2. Avatar
  Joanna
  | Odpowiedz

  Ta strona jest piękna!!!!!!! Trafiam na nią trochę w kryzysowym momencie kiedy nie pozostaje nic innego, jak zaufać. Dziękuję <3

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   Dziękuję za te słowa <3 - daliśmy na Jasnej Polsce z siebie wszystko i jeszcze ciut. Cieszę się, że trafiłaś tu w takim momencie, kiedy możesz wziąć sobie trochę otuchy i siły - po to piszę. A z drugiej strony - tak to właśnie się w życiu składa, że zawsze dostajemy to, czego potrzebujemy 🙂 Ściskam!

 3. Avatar
  Marta
  | Odpowiedz

  Jesteś bardzo inspirująca – dziękuję Ci za to :*

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   Dziękuję <3

 4. Avatar
  Helena
  | Odpowiedz

  Ja także trafiłam na te stronę w momencie największego kryzysu w życiu. Żałuję wyboru uczelni morskiej, właśnie jestem na statku jako marynarz i dotarło do mnie, że absolutnie nie chce tego robić. Czytam Wasze artykuły od paru dni i nabieram coraz większej pewności siebie, że dam radę mimo drastycznej zmiany planów na życie. Wiem, że teraz będę w pełni szczęśliwa, bo na morzu nie ma niczego oprócz pieniędzy, a ja chcę dążyć do szczęścia i spokoju. Ogromnie żałowałabym stracenia najlepszych lat mojego życia na wodzie. Dziękuję, że jesteście <3 na pewno będę Was wspierać.
  PS nie planujecie jakiejś alternatywy politycznej?

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   Heleno oczywiście, że dasz sobie radę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   Piękna energia płynie z Twego komentarza – czuję ją i mam ciarki (te pozytywne :)).

   Wewnętrzny spokój to najwspanialszy dar jaki można sobie ofiarować.
   Warto.
   <3

   P.S. Nie, dopóki polityka jest w takim stanie energii i braku świadomości - za gęsto, za śmierdząco - odrzuca nas.
   Ale... to się może zmienić 🙂 A jeśli tak, to nic nie jest wykluczone.

 5. Avatar
  Pola
  | Odpowiedz

  Trafiłam tu przez fb. Czytam i czytam 🙂 To absolutnie moja bajka, ale jak dotąd teoretyczna jeno. Bo chociaż pomysłów ci u mnie dostatek i za każdy w mniejszym lub większym stopniu się zabrałam, cały czas gdzieś z tyłu główki siedzi hasło – nie wyjdzie, bo nie ma kasy! Super, że tak szczerze opisałaś powstanie strony. Podbudowalo mnie to. Teraz tylko przezwyciężyć lenia i będzie z górki 😊. Dzięki, że jesteście!

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   Pola 🙂 przedostatnie zdanie w punkt! Nie będę lukrować, że “można wszystko” i że “wszystko zależy od Ciebie”.
   Wiele razy mi się nie udało, a kilka razy trójwymiarowe okoliczności były nie do pokonania.
   Ale wiem na pewno, że można wiele.
   Najważniejszy wniosek płynący z mego doświadczenia? – Robić swoje i otwierać się na Nowe. Pozwalać. Nie trzymać się kurczowo pierwotnych założeń. Płynąć z energią. Ona prowadzi. Im bardziej się rozluźniasz, tym więcej pojawia się możliwości.
   I cały czas robić swoje – nie przestawać 🙂
   Serdeczności!

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderację

Jasna Polska NIE jest autorem publikowanych ogłoszeń. Nie odpowiada za ich treść, oferowane usługi bądź produkty.
Wyznajemy zasadę, że każdy kreuje swoją rzeczywistość i sam odpowiada za podejmowane przez siebie decyzje.