Uran w Byku demontuje starą biedę, by wpuścić Obfitość


Jakby nie dosyć demolki w trójwymiarze robiło trio Pluton – Saturn – Jowisz, to na wszelki wypadek do tej załogi dołączy Uran – naczelny ekscentryk, rewolucjonista i oszołom Układu Słonecznego.

 

Uran jako interim manager

Zacznijmy od faktów:
Uran wchodzi do Byka 18 maja 2018. Ale nie na stałe. W listopadzie 2018 wykona manewr wsteczny do Barana i dopiero od marca 2019 przyjmie się do Byka na solidny – bo 7 letni – kontrakt menedżerski.
Panie i Panowie, to będzie, używając korpo-slangu,  RESTRUKTURYZACJA…

 

Uran w Byku czyli demontaż starego systemu finansowego przez interim managera

Ach, więc to tak powstają huragany?

 

 

Uran i Byk w wersji tradycyjnej – not so light

Opisując jakości astrologiczne na tym blogu, będę się oczywiście zgrubnie trzymać wiedzy wypracowanej przez astrologię tradycyjną. Zgrubnie, bo – tak jak pisałam w przypadku Saturnaduchowo ewoluuje nie tylko Ziemia i Ludzie, ale cały nasz Układ Słoneczny, a nawet Galaktyka.
Oznacza to, że tradycyjne jakości przypisywane ciałom niebieskim warto zacząć traktować, jako spłaszczone, niepełne, bo zaledwie  trójwymiarowe spojrzenie na sprawy.
Wszystko staje się dla nas coraz bardziej wielowymiarowe i astrologia nie zostaje w tyle (pięknie rozumie to i interpretuje mój ulubiony astrolog Kaypacha, w swych tygodniowych astro-raportach, który odwiedził Polskę na nasze zaproszenie latem 2017).

 

Ciągle pytasz jak zarobić pieniądze, skąd wziąć pieniądze… Prawdziwa Obfitość tak nie działa

Byk to przyjazne, wygodne, dobre miejsca, w których można się wreszcie odprężyć i prawdziwie odpocząć. Jeśli oferujesz takie miejsce dla innych, ogłoś je na Jasnej Polsce. To naprawdę byczo wygodne…

 

Byk pod elektrycznym prysznicem

Byk to MATERIA. Ziemia, bogactwa, pieniądze. Ale też wygoda, bezruch, słodki hedonizm – „masujcie mnie i karmcie, a ja tu sobie będę drzemał…”.
Uran to planetarny szaszor, nagła zmiana, niespodziewana rewolucja…ale i Wyższa Świadomość.
No więc kiedy spotkają się te przeciwstawne jakości – Uran z Bykiem – będzie mniej więcej tak, jak w kultowej piosence Maanamu „Żądza pieniądza”:

 

1. Teraz jest tak:
Nic nie oszczędza
Żądza pieniądza, żądza pieniądza
Sen z oczu spędza
Żądza pieniądza, żądza pieniądza

 

Uran w Byku demontuje starą biedę, by wpuścić Obfitość

 

2. W międzyczasie będzie tak:
Mam w domu skrzynię
Skrzynia jest pusta
Zaglądam do niej, w skrzyni kapusta
 Uran w Byku demontuje starą biedę, by wpuścić Obfitość

 

3. I już kończymy:
Elektryczny prysznic
Automatyczny transportowiec kosmiczny
Nie daję już rady
Załączam przysiady, załączam przysiady

 

Uran w Byku, czyli 7 szalonych lat

Ponieważ to aż 7-letni tranzyt, Uran oczywiście nie zrobi tego wszystkiego od razu.
Pomijając Starą Ziemię (gdzie trójwymiar będzie się pogłębiał) oraz Nową Ziemię 5D, gdzie po prostu nie istnieją tego rodzaju tematy, Uraniczne szaleństwa będą dotykać Ziemie ze środkowego spektrum. Oczywiście mniej lub bardziej turbulentnie, w zależności od dominujących wibracji (jeśli jeszcze nie wiesz o co chodzi, koniecznie zerknij na to: Jak podział na Dwie Ziemie robi nam teraz wodę z mózgu?)
Począwszy od maja 2018, stary system finansowy zacznie się coraz bardziej destabilizować.
W okresie listopad 2018 – marzec 2019, podczas retrogradacji Urana do Barana, możliwe jest, że sprawy trochę się uspokoją, Ludzkość na chwilę złapie oddech i uwierzy, że kryzys się nie wydarzy.
Jednakże od marca 2019 nasz interim manager wróci do roboty i tylko patrzeć, jak z wielką determinacją i wrodzoną nieobliczalnością będzie walił po pysku chciwy patriarchat, aż ten się w końcu zadławi.

 

Uran w Byku czyli demontaż starego systemu finansowego przez interim managera

 

 

Saturn i Pluton zaczęli, Uran skończy

Ponieważ pieniądze i gromadzenie materii, czy tzw.”zabezpieczenia finansowe” są dla odartych z obfitości ludzi w 3D sprawą priorytetową, będzie to dla nich dosyć trudny proces.
Ale nie zapominajmy o egzorcyzmach, które nad Saturnem wykonało Słońce w kwietniu 2017. Całość ukoronował grudniowy Nów oraz epokowe Przesilenie Zimowe 2017. Oznacza to, że poruszający się przez Koziorożca Saturn, po raz pierwszy od … cholernie dawna… będzie oddziaływał na Ziemię bez ograniczających go, negatywnych programów.

 

A zatem, zamiast nękać, pomoże szybko zdemontować i oczyścić patriarchalne systemy w tym finansowy. Pieniądze, system monetarny, banki, system bankowy wrośnięty w rządy wszystkich krajów jak rak, różnej maści struktury finansowe…
A wszystko z czym sobie Saturn nie da rady sam (lub do spółki z Plutonem) przejmie Uran. Świetnie się do tego nadaje, bo potrafi – utalentowana bestyjka – jednym piorunem rozwalić pozornie najtrwalszą i najgrubszą rzecz. W przeciwieństwie do pedanta Saturna i mruka Plutona, Uran działa spektakularną metodą „na wariata”.

 

Ciągle pytasz jak zarobić pieniądze, skąd wziąć pieniądze… Prawdziwa Obfitość tak nie działa

Jasną Polskę założył uranik ;), więc jeśli nie ma Twego Miejsca na powyższej liście, nic nie szkodzi – napisz do nas, zaradzimy – w końcu im różnorodniej, tym lepiej, prawda?

 

Tresura Ziemian dobiega końca

Dochód gwarantowany to jedna z rzeczy, które pojawią się wraz z podniesieniem wibracji.

Człowiek nie rodzi się, by pracować.

Człowiek rodzi się, by żyć, doświadczać tego życia w radości i obfitości i by kochać.

Wolność i obfitość to nasze przyrodzone prawa, z których zostaliśmy odarci.

 

 

Uran w Byku demontuje starą biedę, by wpuścić Obfitość

Naprawdę myślisz, że u nas jest aż tak bardzo inaczej?

 

Pozorny niedobór pieniądza, to doskonały sposób na zrobienie z nas niewolników.

Kredyty, strach przed nędzą, konieczność wymiany cennego życia na to, by w ogóle móc przeżyć, czyli jedzenie, ubranie i dach nad głową…
To niesamowite, jak została wytresowana Ludzkość. Jak spędzanie życia w więzieniu harówki, zarabiania i obowiązków wydaje się nam oczywiste i niezmienne.
Już niedługo.
Ten wolnościowy dziwak Uran nie uznaje więzień w jakiejkolwiek postaci.

 

Ale zanim to nastąpi pojawi się kilka zwrotów akcji. Być może jakąś namiastkę rozwiązania zaoferują przez chwilę iluminaci, by uspokoić nastroje. Jeśli cokolwiek w ten deseń będzie miało miejsce, to raczej w trakcie retrogradacji. Potem już nie będzie na to miejsca.
Zresztą – i tu napomknięcie troszkę off-topic – iluminaci zrobią wszystko, by przejąć nowe finansowe rozwiązania (tak, jak przejęli prastare symbole, które powstały na długo przed nimi).
Przykładem tego jest to, jak próbują mieszać w kryptowalutach, które mają ogromne szanse stać się oficjalnym środkiem płatniczym po krachu, a które pozyskuje się nie ciężką, ofiarną pracę, lecz „kopiąc” je w czeluściach internetu.
Chodzi o wypuszczenie kolejnej polskiej “kryptowaluty” (EraCoin), przez córkę premiera Belki. Nomen omen za projektem stoi spółka BitEvil, której flagowym produktem jest Brand Sabbath (???). Niech nazwa spółki posłuży jako wskazówka, dla tych, którzy jeszcze się zastanawiają kim jest pan Belka i jego córka oraz czy kupować ich produkty (pięknie się państwo przedstawili przed milionami internautów).

 

Uran w Byku czyli demontaż starego systemu finansowego przez interim manageraTaki wynik wypluło Gugle…

 

A wracając do jakichś pseudo pro-ludzkich rozwiązań finansowych, które w trakcie kryzysu może wypuścić stary system, to będą one stanowić oczywiście tymczasowy, lecz mimo wszystko wspierający (całkiem niechcący) ludzi etap, by ulżyć im w tym ogromnym przejściu z jednego systemu na drugi.

Czyli z wegetacji pracuj-jedz-śpij na Życie w wolności i obfitości.

 

 

Uran w Byku czyli demontaż starego systemu finansowego przez interim managera

Nieustające galaktyczne wakacje…

 

Druga odsłona gwiezdnej firmy Byk

Byk to nie tylko materia i pieniądze, lecz również WARTOŚCI.
A systemy wartości Nowej Ziemi 5D i Ziem Środkowych różnią się od siebie TOTALNIE.
5 Wymiar to umiłowanie wolności, Wyższa Świadomość, Mądrość Serca, mistrzowska kreacja, oświecenie, równość, bezpieczeństwo i pokój dla Wszystkich.

 

 

Jasna Polska to alternatywny portal, baza wiedzy oraz wyszukiwarka ofert i ogłoszeń, szukaj warsztaty, kursy, wydarzenia, osoby i miejsca, rozwój osobisty, duchowość, ezoteryka, ezoteryka, ogłoszenia ezoteryczne, ezo ogłoszenia, zdrowie, medytacja, zdrowa żywność, konferencje, spotkania, koncerty

Jasna Polska zdecydowanie chce współ-kreować 5 wymiar tu w Polsce. Też chcesz? – Ogłoś się i zaglądaj jak najczęściej – codziennie pojawiają się nowe wydarzenia, osoby, miejsca, z których bardzo warto skorzystać, chociażby takie jak te – dotyczące rozwoju osobistego i duchowego

 

3 Wymiar to przede wszystkim przetrwanie. Walka o życie, a potem mozolne poprawianie jakości tego życia pod kątem posiadanych dóbr.
Chodzi o to, by zarobić tyle pieniędzy, by starczyło na rachunki, jedzenie, obowiązkowe opłaty jak podatki i zus, hipoteki i inne kredyty, czynsz, karty kredytowe itd. Tak to zostało smutno urządzone. Powtórzę jeszcze raz – to nie jest życie, lecz trwające przez całe życie niewolnictwo.
Uran w Byku zaktywizuje szeroki zakres wpływów, świadomości, emocji, lęków, złości, nadziei i marzeń z pola zbiorowej (nie)świadomości.

 

A ponieważ masowe ekonomiczne niewolnictwo jest powszechnie akceptowaną na całym świecie normą dla ludzkości…

…uraniczne zmiany będą wydawać się wielu (jeśli nie większości) bardzo niebezpieczne. Ludzie będą się ich bać i przede wszystkim będą się im opierać.

 

Niemniej jednak, poprzez wyrwanie starego systemu z posad, ludzie będą zmuszeni zmienić swój stosunek do pieniądza. Do pozyskiwania i gromadzenia dóbr. Do tego JAK się to robi i po co (zaczną wyłazić na wierzch wszystkie destrukcyjne programy zbudowane na strachu).

 

Uran w Byku demontuje starą biedę, by wpuścić Obfitość

 

 

Uran w Byku demoluje starą biedę, by wpuścić Obfitość

Najtrafniejszą definicją obfitości, jak usłyszałam jest „zdolność do robienia tego, co potrzebujesz, wtedy kiedy potrzebujesz” (Bashar).
Czyli zaufaj, rozluźnij się i wiedz, że to, co wybierasz – przyjdzie do Ciebie.
Nieważne jak. Nieważne w jakiej formie (częstokroć bardzo zaskakującej). Nieważne kto za to zapłaci i czy w ogóle…
Przyjdzie.
Do mnie na przykład spływają pieniądze i „prezenty od losu” z różnych źródeł i na różne sposoby, których mój 3D móżdżek nigdy sam by nie wymyślił.

 

Uran w Byku demontuje starą biedę, by wpuścić Obfitość

Jesteś Nauczycielem Obfitości? A może jej szukasz? Na Jasnej Polsce mamy kategorię Praca & Antykariera – Obfitość & Pieniądze w Wydarzeniach, Osobach, Miejscach i na Blogu. Czekamy na ogłoszenia, bo to super ważny temat!

 

A wracając do wartości.
Dokładnie o to docelowo chodzi w tej Uranowo-Byczej transformacji. Żeby ludzie zmienili swą ciasną, ograniczającą definicję obfitości (czyt. nabite konto w banku) na definicję z 5D.
I to się będzie działo.
Pomału coraz więcej ludzi będzie uzmysławiać sobie, że pośród tych „katastrof” otwierają się dla nich drzwi do prawdziwej wolności. Takiej, w której nie trzeba spędzić życia zbierając grosz do grosza w jakimś zakładzie.
Wszyscy weźmiemy uraniczny elektryczny prysznic.
Na dziką przejażdżkę zabierze nas Automatyczny Transportowiec Kosmiczny.
Czy będzie bardzo bolało, czy przejdzie gładko, jak zwykle Kochanie, zależy tylko od Ciebie. Więc…? Jak wybierasz?
Aho <3

Dobrze się czujesz na Jasnej Polsce?

Prosimy - wesprzyj jej rozwój (na co potrzebujemy funduszy - dowiesz się tu)
Dziękujemy! Aga i Adrian

 

 

Źródło wszystkich ilustracji w tekście: Internet (Pinterest, Unsplash, Pixabay) chyba, że podano inaczej.

Źródło inspiracji do tekstu: 1

Liczba odwiedzin: 5325
RA - Jasna Polska

Autor: RA - Jasna Polska

Ra, czyli jeden z 7 miliardów ludzi na Ziemi. Ma Serce, Duszę, Ciało i... ego :) Więcej o mnie znajdziesz w zakładce Zespół.

Wszystko co lubisz prosto na Twój e-mail

Disclaimer:
Ten blog pisany jest z potrzeby Duszy i Serca. Jest po to, by pokazać Ci, że nie jesteś Sam/a w swoich Poszukiwaniach. Jest nas więcej :) - nawet jeśli nasze drogi się różnią. Dlatego wybierz stąd dla Siebie tylko to, co z Tobą rezonuje - co Cię wzmacnia, inspiruje i wspiera. Po to właśnie piszemy. AHO <3

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderację

Partnerzy

Jasna Polska NIE jest autorem publikowanych ogłoszeń. Nie odpowiada za ich treść, oferowane usługi bądź produkty.
Wyznajemy zasadę, że każdy kreuje swoją rzeczywistość i sam odpowiada za podejmowane przez siebie decyzje.