Odmieniony Saturn po liftingu w Koziorożcu od 2018 buduje Nową Ziemię – nadchodzą wielkie zmiany


W kwietniu 2017 Saturn dostał od Słońca słuszne manto.

Choć w zasadzie określiłabym to raczej jako trzeźwiący policzek. Wiecie, taki, który na filmach dostają bohaterowie wybudzani z koszmarnego snu.

Trochę boli, ale jest potrzebny, żeby odczynić zły urok…

 

Odmieniony Saturn po liftingu w Koziorożcu od 2018 buduje Nową Ziemię – nadchodzą wielkie zmiany

Saturn w Koziorożcu przedstawia…

 

Żeby w pełni uzmysłowić sobie zmiany, jakie zaszły w Saturnie, warto mieć na uwadze rozdzielenie się Ziemi. Ogromne zmiany, jakie przyniesie Saturn w Koziorożcu oraz wchodzący do Byka Uran, będą odbierane inaczej na Starej i Nowej Ziemi.
Tutaj przeczytasz, na czym polega współistnienie Nowej i Starej Ziemi, a tutaj sprawdzisz, jaką rolę w tym wszystkim miało epokowe Przesilenie Zimowe 2017.

 

Kwiecień 2017 – Saturn przechodzi dawno wyczekiwany lifting

Choć w zasadzie określiłabym to raczej jako bolesną lecz konieczną operację.
Otóż w kwietniu 2017 Saturn przyjął uzdrawiającą energię 7 potężnych wybuchów słonecznych.
Był to z pewnością jeden z przełomowych momentów tego roku, gdyż całkowicie zmienił energię tej planety. Owe rozbłyski na Słońcu uwolniły go z programów, które celowo nałożyli na niego iluminaci.
Saturn jest potężną planetą, której naczelną jakością jest struktura. Jego negatywne zaprogramowanie pozwoliło ujarzmić materialny trójwymiar tu na Ziemi w sposób, jaki znamy do tej pory, czyli przemocy patriarchatu, więzienia karmy, ciężaru reguł, zakazów i obowiązków, groźby grzechu, ciężaru winy, wstydu i kary, a nade wszystko kajdan linearnego, ograniczonego CZASU.
Odmieniony Saturn po liftingu w Koziorożcu od 2018 buduje Nową Ziemię – nadchodzą wielkie zmiany

 Co było, a nie jest, nie pisze się w rejestr

 

Co w tym wszystkim robi Słońce?

Słońce jest bardzo specjalnym miejscem i energią (nie dziwota, że jest czczone od prawieków po dziś dzień w niedzielę, czyli sun-day).
Jego symbolem jest krąg z punktem w centrum, symbolizujący Świadomość.
Jest bramą – portalem do innych wymiarów.
Emituje głęboko transformujące, niosące świadomość energie.
Jeśli te energie bezpośrednio uderzają w jakąś planetę, oznacza to, że przechodzi ona swój własny proces wzniesienia.
Pamiętajmy – jesteśmy systemem naczyń połączonych – skoro Ziemia – Gaja transformuje się, ma to oczywiście wpływ na cały Układ Słoneczny. To, co robią Ludzie na Ziemi – jak uwalniają i rozświetlają swoje DNA – jest odczuwalne w całym Wszechświecie. Wraz z nami swój proces wzniesienia przechodzi Słońce, Planety, Droga Mleczna, a nawet galaktyka.

 

Odmieniony Saturn po liftingu w Koziorożcu od 2018 buduje Nową Ziemię – nadchodzą wielkie zmiany

 

Ingerencja Słońca oznacza re-kodowanie danej Planety

– zdjęcie z niej starych, nieaktualnych kodów i nałożenie nowych – świetlistych, które ją „poszerzają”, aktualizują i ulepszają.

W przypadku Saturna było to energetyczne uwolnienie z ograniczających cykli i rozległych negatywnych zniekształceń, które znakomicie wzmacniały kontrolę ziemskiej fizycznej rzeczywistości i ludzi. Zdjęcie starych kodów z Saturna, pozwoliło również na wykasowanie wyjątkowo ciemnych linii czasowych.

 

Odmieniony Saturn po liftingu w Koziorożcu od 2018 buduje Nową Ziemię – nadchodzą wielkie zmiany

Wykąpany Saturn w Koziorożcu wiele zawdzięcza Słońcu

 

Stary Saturn vs Nowy Saturn – po słonecznej kąpieli

W prastarym cyklu ewolucyjnym, którego ważność wygasła 12 grudnia 2012, energie Saturna utrzymywały w karbach materię i Ludzkość, by ta niezmiennie inkarnowała w ziemskim trójwymiarze.
(Być może słyszałaś coś o Ziemskiej Kwarantannie? – Duszom było bardzo trudno wyjść z karuzeli inkarnacji przez setki tysięcy lat – to oczywiście wydarzyło się na nasze życzenie i właśnie Saturn trzymał na tym łapę).
Zła sława Saturna – określenie „męczącej planety” czy tez „wielkiego malefika” na naszych oczach staje się nieaktualne. Wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do Saturnowych „testów” i rożnego rodzaju udręk i ograniczeń, które nakładała ta planeta na przez to jeszcze bardziej gęsty i śmierdzący trójwymiar.
Stąd też cieszące się złą sławą saturnalia, i inne mroczne obchody organizowane przez iluminackie łajzy na przestrzeni wieków.

 

Odmieniony Saturn po liftingu w Koziorożcu od 2018 buduje Nową Ziemię – nadchodzą wielkie zmiany

Nasz Układ Słoneczny w skali…

 

Bo widzisz, tak jest ze wszystkimi symbolami i energiami na Ziemi 3D. Iluminaci NIE wymyślili niczego nowego. Oni – podobnie jak w przypadku Saturna – przechwycili istniejące od pradziejów potężne energie kosmosu, symboli i kształtów, a następnie zdegenerowali je i przeprogramowali tak, by były szkodliwymi dla ludzi przekaźnikami energii.
A wracając do Saturna… Cóż, to tylko jego tymczasowa odsłona – chwilowe doświadczanie swego własnego cienia  (z całą Ludzkością do spółki).
Tymczasem prawdziwa esencja Saturna jest zupełnie inna.
Saturn BUDUJE. WZMACNIA. DAJE SPOIWO. OCHRANIA to, co słabe, zanim urośnie w siłę.
TO jest prawdziwa, głęboka energia tej planety i będziemy mogli tego wkrótce doświadczyć na Nowej Ziemi i wszystkich jej wysoko-wibrujących wersjach.

 

Odmieniony Saturn po liftingu w Koziorożcu od 2018 buduje Nową Ziemię – nadchodzą wielkie zmiany

Zorza na Saturnie, zarejestrowana teleskopem Hubble’a

 

Nieograniczony dziadostwem Saturn, będąc wielowymiarową istotą, dostosuje swoje wibracje do danej wersji rzeczywistości. Oznacza to, że:

 

Saturn w Koziorożcu

19 Grudnia Saturn wszedł do swego znaku – dumnego Koziorożca, który jest ostatnią i najwyższą oktawą znaków ziemskich (pozostałe to Byk i Panna).
W Kozie spędzi pełne 3 lata – do 18 grudnia 2020.
Oznacza to, że wznoszące się Ziemie i Istoty otrzymają niesamowite wsparcie w postaci nowych świetlistych kodów, Nowej Energii 5D, tak by dokonać kompletnej transformacji.
Saturn w Koziorożcu będzie wspierał konstytuowanie się Nowej Ziemi w wymiarze materialnym poprzez tkanie Nowej Energii w krystaliczne struktury.
Jak widzisz, Jego rola jest niezbędna – aby wszystko nie rozpłynęło się i nie romemłało w nieokreśloności, ale by pojawiła się nowa rzeczywistość i nowy rodzaj materii – nie tak gęstej i topornej, lecz pełnej światła i wysokich wibracji.
W tym właśnie będzie pomagała nam porządkująca, „architektoniczna” energia Saturna.
Ten proces będzie dział się jednocześnie z wielką demolką tej starej, prześmierdłej nory, na jaką składają się matrixowe instytucje. I to jest ta mniej przyjemna wersja dla Starej Ziemi.
Sorry.

 

Odmieniony Saturn po liftingu w Koziorożcu od 2018 buduje Nową Ziemię – nadchodzą wielkie zmiany

Gdy rzeczy zmieniają się w Tobie, zmieniają się wokół Ciebie… – powiedziałby Saturn w Koziorożcu

 

Pluton i Saturn w Koziorożcu, czyli zawodnicy wagi najcięższej

Dlaczego wspominam o Plutonie? Bo Pluton już od 2008 roku robi grube porządki w Koziorożcu.
Powtórzmy jeszcze raz – Koziorożec, obdarzony saturniczną energią swego władcy reprezentuje m.in. ustalony porządek i oficjalne instytucje.
Pluton to… Ha! – znający astrologię wiedzą co to za ziółko…
Pluton to totalna, absolutna, całkowita transformacja. Często poprzez śmierć i zniszczenie. Bo Pluton to feniks wyłaniający się z popiołów. To Dusza, szaman, ale i tabu, sprawy straszne, mroczne i należące do sfery Cienia. Mafia, zbrodnie, kartele… Mrok…
Taaak…
Czyli masz wyjaśnienie procesów dziejących się od paru lat na Ziemi.

 

Odmieniony Saturn po liftingu w Koziorożcu od 2018 buduje Nową Ziemię – nadchodzą wielkie zmiany

Gdyby ktoś zbudował tą schludną ścieżkę do 5 Wymiaru, byłby to z pewnością Saturn w Koziorożcu

 

Bo od 2008 – kiedy to nastąpił wielki kryzys bankowo-finansowy – Pluton na żywca wyrywa spróchniałe zęby systemowi, a dziąsła traktuje ogniem – dla dezynfekcji.
Pluton wyciąga trupy z szafy i robi ferment w najgorszym szambie – pedofilia, zamachy, satanizm, mass-media, wojny, kłamstwa na niespotykaną skalę… To wszystko, co opisałam w podsumowaniu 2017 i w prognozie dla 2018… – to wszystko astrologicznie bierze swój początek od wejścia Plutona do Koziorożca.
A teraz do tej ferajny najgrubszego kalibru dołącza Saturn – bynajmniej nie wymoczek.
Saturn, który zawiaduje wszystkim, co posiada jakąś strukturę, porządek, wewnętrzną organizację. Patronuje autorytetom, ludziom u władzy, duchownym… czyli całą wierchuszką patriarchatu w 3D.
Czy masz już obraz jazdy przez Koziorożec?
Niezrażony smrodem Pluton wyciągnie ścierwa z najdalszych głębin szamba, a schludny Saturn przejedzie po nich czołgiem, pozostawiając mokrą plamę (łatwo zetrzeć).
Aha. I wszystko podkręci rozdymający Jowisz w Skorpionie (władanym notabene przez Plutona).

 

Odmieniony Saturn po liftingu w Koziorożcu od 2018 buduje Nową Ziemię – nadchodzą wielkie zmiany

Jowisz w Skorpionie pozdrawia kolegę po fachu – Saturna w Koziorożcu

 

Jakby zaintonował Kult: najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji… Ostateczny krach systemu korporacji ma się zacząć, kiedy wrócę z wakacji, na razie jeszcze nie jest całkiem źle.
Powrót z wakacji nastąpi, gdy Uran wejdzie na dobre do Byka. Ale to kolejny etap wychodzenia z matrixu…
Aho <3

Dobrze się czujesz na Jasnej Polsce?

Prosimy - wesprzyj jej rozwój (na co potrzebujemy funduszy - dowiesz się tu)
Dziękujemy! Aga i Adrian

 

Z płyty Ostateczny krach systemu korporacji:

 

Źródło wszystkich ilustracji w tekście: Internet (Pinterest, Unsplash, Pixabay) chyba, że podano inaczej.

Źródło / inspiracja do tekstu: 1

Liczba odwiedzin: 2036
RA - Jasna Polska

Autor: RA - Jasna Polska

Ra, czyli jeden z 7 miliardów ludzi na Ziemi. Ma Serce, Duszę, Ciało i... ego :) Więcej o mnie znajdziesz w zakładce Zespół.

Wszystko co lubisz prosto na Twój e-mail

Disclaimer:
Ten blog pisany jest z potrzeby Duszy i Serca. Jest po to, by pokazać Ci, że nie jesteś Sam/a w swoich Poszukiwaniach. Jest nas więcej :) - nawet jeśli nasze drogi się różnią. Dlatego wybierz stąd dla Siebie tylko to, co z Tobą rezonuje - co Cię wzmacnia, inspiruje i wspiera. Po to właśnie piszemy. AHO <3

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderację

Partnerzy

Jasna Polska NIE jest autorem publikowanych ogłoszeń. Nie odpowiada za ich treść, oferowane usługi bądź produkty.
Wyznajemy zasadę, że każdy kreuje swoją rzeczywistość i sam odpowiada za podejmowane przez siebie decyzje.