Prognoza na 2018-2019 rok, czyli rozpad kościoła, upadek religii – kolejnej kluczowej struktury matrixu


Jeżeli myślisz, że w poprzednich latach się działo, to wiedz, że w 2018 podkręcamy tempo!

Patriarchat brzydko dogorywa (po czym poznać mężczyznę? – po tym jak kończy…)
Ludzkość się budzi i to całe wychodzenie z matrixu jest dla niej straaaasznie niewygodne – (tak koszmarnie, lecz jakże mocno się spało!)
A matrix? Cóż – robi się biedak coraz bardziej widoczny, a przez to z roku na rok coraz bardziej śmierdzi!

 

 

Jasna Polska nie ma granic, Polonia rozwój duchowy, Polonia UK, Polonia Niemcy, Polonia USA

Jasna Polska nie ma granic. Tu chodzi o intencje i Energię, a ta jest leciutka, jasna i obejmuje cały świat.

Dziękujemy Polonii za odwiedzanie nas. Pamiętajcie, że możecie się także ogłaszać!

Jasna Polska jest dla wszystkich, którzy chcą dołączyć – nas granice NIE obowiązują.

 

Rok 2017 przygotował nas na wydarzenia w 2018

Rok 2017 stał pod znakiem transformacji i głębokiego leczenia kobiecości i męskości.
Adamus Saint-Germain nazywa to Raną Adama i twierdzi, że ten z dawna oczekiwany i tak bardzo potrzebny Proces udaje się nam Ziemianom całkiem nieźle.
Przypomnijmy – Isis i Adam to jeszcze jedno określenie dla Energii Kobiecości i Męskości. Na Ziemi, podczas epoki ciemności, zwanej Kalijuga, nastąpił przechył w stronę skrajnej dominacji męskiej energii, czyli opresyjnego patriarchatu.

 

Prognoza na 2018 rok, czyli rozpad kolejnej kluczowej struktury matrixu… Będzie się działo

Piękna Isis coraz bardziej dochodzi do siebie po kuracji w 2017

 

Patriarchat nie ma nic wspólnego ze Świadomą, boską Męskością. Jest w zasadzie jej przeciwieństwem.
Patriarchat to wiele warstw programów w matrixie. To prawo silniejszego, to ścisła hierarchia społeczna – segregacja płciowa, rasowa, religijna. To mściwy, żądny krwi bóg-egzekutor. To przemoc seksualna na słabszych – kobietach i dzieciach. To prawo pieniądza i żądza władzy. To wojna i brak szacunku do życia. To doprowadzony do skrajności kult logicznego intelektu, który gardzi sercem i intuicją. To brak szacunku do kobiet, ale i pogarda wobec wszystkich pozostałych, którzy nie rządzą światem.
Patriarchat to męskie organizacje, zorganizowane na wzór wojska, które dyktują jak mamy żyć. To firmy, armia, rządy, kościoły i banki.
Wszystkie opresyjne, matrixowe instytucje, które tworzą dla nas kolejne, coraz ciaśniejsze klatki. A raczej tworzyły, bo – jak widać po tym, co dzieje się na Ziemi – ludziom zaczęły się one wreszcie nudzić.

 

 

Mamy na Jasnej Polsce kategorię “Jasna Polska” – tutaj znajdziesz fundacje, organizacje, światłe ruchy, mądrą edukację itd…

Robimy tu Polskę 5D – DOŁĄCZ DO NAS.

 

 

Zdegenerowana seksualność jako narzędzie masowej kontroli (i hipnozy)

Chyba najpotężniejszym narzędziem kontroli w matrixie jest kontrolowanie i degenerowanie ludzkiej seksualności. Tu najłatwiej o traumy, które łamią życie oraz pozbawiają godności i siły często na zawsze. Oni o tym doskonale wiedzą.
Wiedzą też, że energia Kundalini, drzemiąca w każdym człowieku jest dla nich bardzo niebezpieczna. Święta, czysta seksualność, to energia totalnej kreacji i totalnej wolności. Na to nie wolno pozwolić, jeśli chce się mieć niewolników – bateryjki.

 

Prognoza na 2018 rok, czyli rozpad kolejnej kluczowej struktury matrixu… Będzie się działo

Masowa produkcja baterii trwa

 

Stąd usankcjonowana przemoc seksualna na kobietach, trwająca od wieków. Stąd pedofilia na skalę masową (tak! – szacuje się, że większość ludzi na Ziemi doświadczyła w dzieciństwie jakiejś formy molestowania!). Stąd chora seksualizacja świata, która dzieje się na naszych oczach. Telewizja i internet pełne są „młodych gwiazd”- idoli dzieci i nastolatków, które wyglądają i ruszają się tak, jakby brutalnie sprano im mózgi w najgorszym burdelu.

 

Prognoza na 2018 rok, czyli rozpad kolejnej kluczowej struktury matrixu… Będzie się działo

Bez komentarza. Źródło: pudelek pl

 

2017 to rok Isis i Adama

Ale w 2017 roku nastąpił przełom. Role Isis i Adama zaczęły się zmieniać.
Najpierw leczenie odbywało się tylko na poziomie indywidualnym (być może odczuwaliście to w Waszych związkach, ja – bardzo!).
A potem – wraz z wejściem Jowisza do Skorpiona zaczęło się odkrywanie i publiczne piętnowanie seksualnych drapieżników. Najpierw z Hollywood, a potem jak leci – z mediów, polityki, biznesu itd.
W międzyczasie rozpoczęła się na szeroką skalę akcja #metoo, która miała bardzo głęboki wydźwięk.
Po raz pierwszy kobiety tak masowo przyznały się do bycia seksualnymi ofiarami, co do tej pory było społecznie absolutnie NIEakceptowalne.
Kolejnym krokiem jest akcja #TimesUp – jak widać Jowisz w Skorpionie nabiera rozpędu.

 

 

2017 rokiem wychodzenia ze stygmatu WSTYDU i WINY

Ofiary gwałtów i molestowania są nie tylko zastraszane. Ma miejsce coś znacznie gorszego – poniewiera się ich godność, manipulując tą sytuacją w taki sposób, by całe poczucie winy i wstydu spadło na ofiarę, zamiast na sprawcę.
Kobietom i dzieciom wmawia się, że to ich wina. Że same chciały. I co najgorsze – że to czyni je wybrakowanymi, brudnymi, godnymi pogardy i odrzucenia.

 

Wstyd i wina to dwa flagowe bulteriery matrixu, które najskuteczniej blokują energię.

To prawdziwe demony, które zginają Twój kark ku ziemi, tłumią i zżerają Cię żywcem.

 

Jeśli czujesz jedno lub drugie, kat ma gwarancję, że nikomu o niczym nie powiesz. W ten sposób zdobywa Twoje milczenie.

 

2017 czyli potężny duchowy przełom

Tymczasem w 2017 wydarzył się leczniczy, transformujący proces na skalę światową.
Wychodzenia ze wstydu, który ktoś na Ciebie nałożył. Ze wstydu, którego nigdy nie powinnaś / nie powinieneś czuć (przemoc dotyczy tak samo chłopców, jak dziewczynek). Ze wstydu, który powinien być wstydem kata, nie ofiary.
I nie chodzi tu tylko o wstyd związany z seksualnością.

To LECZENIE WSTYDU W OGÓLE.

Ruch #metoo pokazał światu, że każda obarczona jakimś bolesnym wstydem istota ludzka może wyjść i powiedzieć publicznie:

– NIGDY WIĘCEJ. Kończę z tym. Koniec mego wstydu.

– Tak, byłem wyśmiewany, bity, wykorzystywany, gwałcony, krzywdzony na różne sposoby. I więcej nie będę się z tym kryć. Więcej nie będę dźwigać tej rany w ukryciu, sam, jak zbrodniarz. Koniec tego. Nigdy więcej.

 

Prognoza na 2018 rok, czyli rozpad kolejnej kluczowej struktury matrixu… Będzie się działo

Serduszko dla Ciebie Kochanie

 

2018 zaczął się tak naprawdę znaczniej wcześniej

Już wiemy, że kobiet poniżonych lub skrzywdzonych seksualnie jest ogromna liczba. Już wiemy, że zasługują na opiekę, na ochronę i że sprawców należy ukarać. W świecie zarządzanym przez seksualnych oprawców to wcale nie było oczywiste.
Ale to pierwszy odcinek tej sagi. Już w 2016 zaczęły wychodzić w sposób trudny do zatuszowania pedofilskie afery na „wyższych” szczeblach socjety. Pamiętasz #pizzagate, #pedogate ?
To tylko czubek góry lodowej. Youtube jest pełen filmików demaskujących zorganizowaną pedofilię i handel dziećmi na całym świecie. Są tak straszne, że po chwili włos się na głowie jeży i trudno oglądać to dalej.
I póki co nikt z tym nic nie robi…

 

Prognoza na 2018 rok, czyli rozpad kolejnej kluczowej struktury matrixu… Będzie się działo

 

2018 czyli początek końca… kościołów

Szansą jest 2018, który według przepowiedni Adamusa Saint-Germain będzie kolejnym rokiem rozpadu.
Tym razem uzdrawiająca energia zwróci się ku czołowej strukturze matrixu, czyli zorganizowanym instytucjom religijnym, jakimi są kościoły.
Nie wszystkie, ale wiele z nich.
Według tych prognoz, rok 2018 będzie stał pod znakiem rewelacji grubego kalibru.
Czego będą dotyczyć?
Pieniędzy – korupcji, matactw, okradania społeczeństw, hedonizmu i demoralizacji związanej z posiadaniem wielkich bogactw.
Przemocy seksualnej, która mimo, że cały czas wycieka – także w mediach głównego nurtu – wciąż niczego nie zmienia w odbiorze kościoła przez większość jego wyznawców.
I oczywiście nie zmienia niczego w samym kościele, w którym przyłapani na przestępstwie pedofile są kierowani na inne placówki (jak w polskich parafiach lub filmie Spotlight 2015).

 

Prognoza na 2018 rok, czyli rozpad kolejnej kluczowej struktury matrixu… Będzie się działo

 

Dodatkowo, zostanie obalonych wiele doktryn i dogmatów, na których opierają się nauki kościołów. Wiele tego, co głoszą one od wieków, zostanie zweryfikowane i uznane za fałszywe.
(Przykładem oszustwa totalnego jest to, jak kościół w Polsce systemowo i konsekwentnie zakłamuje naszą prawdziwą tożsamość i historię, twierdząc, że Państwo Polskie powstało  w 966 roku.
Tymczasem prawda jest KOMPLETNIE INNA – koniecznie przeczytaj książkę “Słowiańscy królowie Lechii. Polska starożytna” autorstwa Pana Janusza Bieszka.
Autor, opierając się na istniejących (!!!) źródłach, takich, jak mapy, kroniki, tablice kamienne, inskrypcje, rekonstruuje poczet słowiańskich – lechickich władców, którzy swego czasu w Europie stworzyli imperium. Wskazuje również, że Słowianie zamieszkują nasze ziemie nieprzerwanie przynajmniej od 10 tysięcy lat!).

 

Na powierzchnię wypłynie coś, co postawi pod wielkim znakiem zapytania funkcjonowanie kościołów na Ziemi – ich władzę, kontrolę i pozycję.

Ponieważ Watykan jest potężną siłą polityczną i ekonomiczną, liczę, że najwięcej rewelacji będzie dotyczyć właśnie jego.

 

Prognoza na 2018 rok, czyli rozpad kolejnej kluczowej struktury matrixu… Będzie się działo

Czy coś Ci mówi ten gest?

 

Prognoza na 2018 rok, czyli rozpad kolejnej kluczowej struktury matrixu… Będzie się działo

Ups!

Jeżeli do świadomości zbiorowej dotrze przynajmniej połowa informacji tego rodzaju, to będzie to prawdziwie wstrząsający czas dla Planety

 

To będzie spory wybuch

Te rewelacje wywołają wiele lęku w ludziach, ponieważ ludzie najbardziej boją się podważania dogmatów. To podkopuje ich własną tożsamość i światopogląd, a – umówmy się – nie jest to miłe.
Ludzie opierają się na swoich kościołach – to dla nich wielka pociecha (mimo, że jest jednocześnie podszyta strachem).
Kościoły i zinstytucjonalizowana, patriarchalna religijność to coś, co jest zakorzenione w ludziach na bardzo, bardzo głębokim, komórkowym poziomie. I dotyczy całej ludzkości – na przestrzeni wcieleń, linii rodowych i zapisów w DNA
Koncept boga – pojedynczej, wszechmocnej (i dość kontrowersyjnej, czytając Biblię czy Koran) istoty, jest dość nowy. Ma on mniej więcej 5000 lat (tyle ile trwa Kalijuga i patriarchat). Wcześniej były różne bóstwa – przejawy natury i kosmosu, ale groźny facet z brodą rządzi, egzekwuje i windykuje nas z chmury od niedawna.

Prognoza na 2018 rok, czyli rozpad kolejnej kluczowej struktury matrixu… Będzie się działoEtap pierwszy

 

Prognoza na 2018 rok, czyli rozpad kolejnej kluczowej struktury matrixu… Będzie się działo

Etap kolejny, który obowiązuje po dziś dzień

 

Oczywiście, tak jak pisałam wcześniej, taki zindywidualizowany bóg, jak i cały patriarchat były potrzebnym etapem na drodze doświadczania ludzkości. Koniecznym do wyjścia z matriarchatu i świadomości plemiennej.
No… Ale tak się składa, że ta wizja boga, zaczyna być – jak cały matrix – niewydolna i przestarzała. I o tym też będzie sporo w roku 2018.
Zmianie ulegnie nie tylko cała dynamika kościołów, opierających się na męskiej władzy, lecz także rozumienie Ducha, czy też Boga.
I to będzie bardzo trudne dla części ludzi. Są oni nałogowo wrośnięci w nauki kościoła – i to od bardzo wielu wcieleń – cała ta koncepcja grzechu, ograniczonego boga oraz wizerunku Jezusa jest dla nich prawdą ostateczną i niepodważalną.
(Na marginesie – Adamus Saint-Germain nie podważa faktu istnienia i roli Jezusa, twierdzi natomiast, że to jak został przedstawiony, uległo niewiarygodnym przekłamaniom i manipulacjom na przestrzeni wieków – kto wie, może rok 2018 będzie także weryfikowaniem i ustalaniem Jego historii na nowo?).

 

Prognoza na 2018 rok, czyli rozpad… kolejnej kluczowej struktury matrixu – Sprawdź KTÓREJ

Prognoza na 2018 rok, czyli rozpad… kolejnej kluczowej struktury matrixu – Sprawdź KTÓREJ

 

Prognoza na 2018 rok, czyli rozpad… kolejnej kluczowej struktury matrixu – Sprawdź KTÓREJ

 

Prognoza na 2018 rok, czyli rozpad… kolejnej kluczowej struktury matrixu – Sprawdź KTÓREJ

Bardzo ciekawe zdjęcia można znaleźć w internecie…

 

Tymczasem odkrycia i rewelacje 2018 roku podziałają jak efekt domina. Chociaż zmiana w globalnej ludzkiej świadomości w obszarze kościoła i religii będzie znacznie trudniejsza, niż ta dotycząca patriarchatu i harmonizowania energii męskiej i kobiecej.
Ukrytą motywacją większości kościołów jest żądza władzy i pieniądza. Jedno i drugie pozyskują poprzez zakazy oparte na idei grzechu. Od 2018 ten wózek dalej tak nie pociągnie.
CHOCIAŻ… – dla tych, którzy będą przy tym obstawać, będzie przygotowana inna warstwa rzeczywistości – inna Ziemia, na której wciąż będzie można tego doświadczać. (Więcej: Jak fizyczny podział na Dwie Ziemie robi nam teraz wodę z mózgu?).

 

Prognoza na 2018 rok, czyli rozpad kolejnej kluczowej struktury matrixu… Będzie się działo

Kojąca wizja małostkowego panbóczka, który osobiście zajmuje się malutkim światkiem małego, zagubionego człowieczka…

 

Hardcore 2018, a potem? – 2019 i dalej

Biorąc pod uwagę to, co się obecnie dzieje na świecie oraz wejście Urana do symbolizującego m.in finanse Byka, który na dłużej rozgości się tam od 2019, myślę, że następnym kolosem na glinianych nogach, który ulegnie demontażowi będzie światowy system finansowy.
W Polsce coraz silniejszy jest ruch frankowiczów (SBB – Stop Bankowemu Bezprawiu), którzy pozbawieni jakiegokolwiek wsparcia ze strony Państwa, zaczynają coraz szerzej walczyć w sądach o normalność i resztki uczciwości w spłacaniu obecnie już chyba 100-letnich kredytów (więcej: WBK, czyli mój Wielki Banksterski Kredyt hipoteczny i co z nim zrobiłam – cz.1).
Kryptowaluty, które staną się alternatywnym środkiem płatniczym po krachu, rozwijają się z ogromnym tempie. Matrix to widzi i próbuje temu przeciwdziałać (w grudniu 2017 banki zaczęły wypowiadać umowy = zamykać konta ludziom, którzy obracają kryptowalutami).
Dodatkowo, dolar, za którym od lat nie stoi żadne faktyczne poręczenie w materii (rezerwy złota? – zapomnij o tym!) od lat stoi nad przepaścią. Gdyby nie ropa i wojny nakręcane przez CIA (handel bronią, narkotykami i ludźmi to najbardziej intratne biznesy w iluminackim trójwymiarze), USA zapadłyby się w kryzys totalny. Najbliższe lata to weryfikacja faktycznej siły nabywczej dolara, która jest żadna. Będzie się działo.

 

Prognoza na 2018 rok, czyli rozpad kolejnej kluczowej struktury matrixu… Będzie się działo

Matrixowa atlantyda tonie na naszych oczach.

 

A co z nami?

A my w tym wszystkim zachowajmy spokój.
Podtrzymując wysokie wibracje, mościmy się na którejś z wysokowibracyjnych Ziemi, na której takie rzeczy – jeśli będą miały miejsce – wydarzą się dużo łagodniej.
Co można zrobić już teraz?

 

Naprawdę gorąco rekomenduję przeniesienie pieniędzy do banku z wyłącznie polskim kapitałem

– ja mam konto w Banku Pocztowym, co jest szalenie wygodne, bo bankomat i całą resztę rzeczy mam dostępne w każdym pocztowym okienku w każdym mieście, miasteczku i wsi w Polsce.

 

Jasna Polska to alternatywny portal, baza wiedzy oraz wyszukiwarka ofert i ogłoszeń, szukaj warsztaty, kursy, wydarzenia, osoby i miejsca, rozwój osobisty, duchowość, ezoteryka, ezoteryka, ogłoszenia ezoteryczne, ezo ogłoszenia, zdrowie, medytacja, zdrowa żywność, konferencje, spotkania, koncerty

Ogłoś się na Jasnej Polsce – robimy tu Polskę 5 wymiaru <3

 

Co to da? – Państwo Polskie nie zbankrutuje i nie zniknie z całą kasą z dnia na dzień, jak może to zrobić dowolny komercyjny bank (przypominam kryzys w 2008! – to był przedsmak tego, co nas czeka).
Poza tym, gdyby wszyscy Polacy przenieśli kasę do polskich banków, Państwo Polskie nie byłoby tak uzależnione od szantaży i gróźb banków komercyjnych (mówiąc prościej – mogłoby wykonać kilka śmiałych politycznie i ekonomicznie ruchów, bez strachu, że ludzie zostaną ogołoceni z pieniędzy).
I wreszcie – jest to zaprzestanie zasilania iluminackiego korpo-gada własną energią i krwawicą (przecież oni żyją z naszych pieniędzy!). –
Ach, jak byłoby pięknie, gdyby nagle zostali pozbawieni oszczędności i żywego kapitału kilkunastu milionów Polaków!
Inaczej by piszczeli, inaczej zaczęliby nas traktować …
Przemyśl to Kochanie.
Tymczasem – dobrego roku 2018 i wszystkich pozostałych na którymś z Ziemskich spa (o ile tak wybierzesz).
Aho <3

Dobrze się czujesz na Jasnej Polsce?

Prosimy - wesprzyj jej rozwój (na co potrzebujemy funduszy - dowiesz się tu)
Dziękujemy! Aga i Adrian

Kliknij:

 

Teraz jest najlepszy czas, żeby w skrzydła wpuścić wiatr.

Nie czekaj, nie czekaj!

Czego boisz się?

Od krawędzi tylko krok, SKOCZYSZ TERAZ, CZY NIE?

 

 

Źródło wszystkich ilustracji w tekście: Internet (Pinterest, Unsplash, Pixabay), chyba, że podano inaczej

Inspiracja do tekstu: 1

Liczba odwiedzin: 4900
RA - Jasna Polska

Autor: RA - Jasna Polska

Ra, czyli jeden z 7 miliardów ludzi na Ziemi. Ma Serce, Duszę, Ciało i... ego :) Więcej o mnie znajdziesz w zakładce Zespół.

Wszystko co lubisz prosto na Twój e-mail

Disclaimer:
Ten blog pisany jest z potrzeby Duszy i Serca. Jest po to, by pokazać Ci, że nie jesteś Sam/a w swoich Poszukiwaniach. Jest nas więcej :) - nawet jeśli nasze drogi się różnią. Dlatego wybierz stąd dla Siebie tylko to, co z Tobą rezonuje - co Cię wzmacnia, inspiruje i wspiera. Po to właśnie piszemy. AHO <3

Komentarze

 1. Avatar
  Jamson
  | Odpowiedz

  Warto trzymać też jakąś część oszczędnosci w Bitcoinie! Teraz jest dobry moment na zakup, branża rozwija się w niesamowitym tempie!

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   Warto zdecydowanie 🙂 – jeśli ma się fundusz na taką inwestycję (Bitcoin mimo, że tani, to wciąż drogi ;)) Pozdrawiam!

 2. Avatar
  Jolanta
  | Odpowiedz

  Jako emerytka też mam konto w Pocztowym a już chciałam przenieść się do innego , Dzięki <3

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderację

Jasna Polska NIE jest autorem publikowanych ogłoszeń. Nie odpowiada za ich treść, oferowane usługi bądź produkty.
Wyznajemy zasadę, że każdy kreuje swoją rzeczywistość i sam odpowiada za podejmowane przez siebie decyzje.