Poznaj 8 swoich tajnych supermocy. Tak Twoich – do Ciebie mówię!

| 17.07.2018
4034

Jeśli jesteś Istotą duchową z Planety Ziemia, czyli Człowiekiem obdarzonym Duszą, posiadasz szereg tajemnych supermocy, o których na ogół nie masz pojęcia. Nie masz, bo tak to wszystko jest skonstruowane, byś bawił/a się i doświadczał/a w trójwymiarze tak długo, jak zechcesz, a do tego niezbędne jest przekonanie o własnej słabości i małości.

 

Dla mnie to jest logiczne, proste i oczywiście znakomicie pomyślane.
Gdybyś od samego początku wiedziała i pamiętał, że jesteś nieskończoną, wieczną Istotą – Świadomością, (S)twórcą, Alfą i Omegą swego świata, to nie byłoby żadnej uciechy z tych wszystkich podchodów i kombinacji, które oferuje doświadczanie gęstej materii.
No ale… części z nas ta gra się już znudziła, pchanie głazu pod górę straciło swój urok i czar.

 

 

RSO Expert, doradzamy, jak kupić i stosować medyczną marihuanę bez recepty

mazowieckie | cała Polska
Szczegóły cenowe
Konsultacja jest darmowa. Nie pobieram żadnych opłat. Konsultacja dotyczy zakupu oraz zastosowania oleju Ricka Simpsona (RSO) 1500 zł za 10ml. minimalna ilość którą będziesz mógł zakupić to 10ml. Przy nowotworach dawką uznawaną za terapeutyczną jest 60 ml.

* Kurs Tarota *

dolnośląskie | Wrocław
250 PLN
Szczegóły cenowe
250
02.02.2019

Bęben szamański Anna Szyszka

mazowieckie | Warszawa
500 PLN
Szczegóły cenowe
bębny szamańskie i obręczowe. Cena w zależności od wymiaru i rodzaju wykonania. Od 300 do 650 zł. Warsztaty "Narodziny bębna" 500-650zł

Ceremonie Kambo – Logan Kambo Spirit

małopolskie | Kraków + cała Polska dojazdowo
250 PLN
Szczegóły cenowe
Koszt Ceremonii Kambo to 250 zł, schemat terapii jest ustalany indywidualnie.

Ola Kapella – Tepi i Kuripe, Grzechotki Ceremonialne

pomorskie | Gdynia
100 PLN
Szczegóły cenowe
Cena jest zależna od danego przedmiotu, jego wielkości, materiałów z których jest wykonana i rodzaju zdobień. Każde Kuripe (do podawania sobie samemu) kosztuje 100 zł, ceny Tepi wahają się od 130 do 400 zł. Grzechotkę Ceremonialną można nabyć za 160 zł. Runy w skórzanym woreczku- 180 zł.

Potencjał urodzinowy i jego rola w planowaniu terapii

małopolskie | Kraków
1500 PLN
Szczegóły cenowe
300 złotych zniżki dla osób, które po raz pierwszy będą uczestniczyły w kursie Instytutu Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i Akupunktury
01.12.2018

A budzimy się na potęgę, czego dowodem jest Jasna Polska i to w jakim tempie się zapełnia wspaniałymi rzeczami. Dołącz i dodaj swoje ogłoszenie.

 

Budzimy się z tej iluzji poprzez przypominanie sobie kim tak naprawdę jesteśmy i jakie są nasze tajne supermoce, które ukryliśmy sami przed sobą na chwilkę, by nie psuły zabawy.
Oto one:

 

1. Żyjesz w materii, więc masz pełne prawo do obfitości

Nie akceptuję już „ubogiej duchowości”. Mierzi mnie kult oświeconego guru-nędzarza. Nie kupuję już bzdur, że pieniądze demoralizują, są złe i nie idą w parze z rozwojem duchowym.
Przypomnij sobie piramidę Maslowa – dopiero, gdy zostaną spełnione ludzkie potrzeby materialne, przekierowujemy uwagę na kreację i duchowość.
Najpierw trzeba zadbać o ciało – jego bezpieczeństwo, zdrowie i dobrobyt, żeby w ogóle zacząć myśleć o czymś więcej.
A to oznacza: dom, dobrą wodę, zdrowe jedzenie, miłe, wygodne ubrania, wszelkiego rodzaju dogodności typu samochody, zmywarki, miksery, pralki.
Potem potrzebne są książki, komputery, kursy, inspiracje, narzędzia do kreacji: farby, maszyny do szycia, klocki lego, sprzęt ogrodniczy (…).
Potrzebny jest też Czas, by wsłuchać się w swoje wewnętrzne gilgotanie, usłyszeć Ducha, swe prawdziwe pragnienia i potrzeby, zobaczyć tą wizję i marzenie.
Do tego konieczne są wolne dni, spokojne poranki i ciche wieczory, wakacje, opłacone rachunki, kolacje na mieście, beztroska, inspiracja, przyjemność…
A na samym końcu, gdy zaczynasz tworzyć, budować, przejawiać siebie w pełni, czyli KREOWAĆ potrzebne są środki, by to wspomóc – te software’y, te cegły, te sadzonki, te materiały….

 

Jasna Polska alternatywny portal duchowy, wyszukiwarka ogłoszeń, szukaj warsztaty, kursy, wydarzenia, rozwój osobisty, duchowość, ezoteryka, ogłoszenia ezoteryczne, ezo ogłoszenia, zdrowie, medytacja

Obfitość – przydatna supermoc – ileż dobrych rzeczy można dzięki niej zrobić dla siebie i świata

 

Rozumiesz już?

Obfitość jest Twoim przyrodzonym prawem, by doświadczać siebie i swego nieskończonego potencjału. By bawić się doświadczaniem, by radować tym, że Jesteś Tu.

Na każdym etapie jest Ci ona potrzebna, by móc rozwijać się i iść dalej.
Skończ już z tymi programami braku, biedy i samoograniczenia.
Jednym z najpiękniejszych prezentów, jakie możesz sobie podarować w tym życiu, to dać sobie prawo do obfitości.

 

Co jakiś czas dostaję (na szczęście bardzo rzadko) jakieś stękania na temat tego, że ogłaszanie się na Jasnej Polsce będzie kiedyś płatne. Brzydzi mnie i bulwersuje roszczenie drugiej osoby, by dostawać ode mnie wszystko za darmo z jednoczesną próbą wywoływania we mnie poczucia winy za to, że chcę uczciwie zarabiać pieniądze.
To ohydna, lepka, pasożytnicza energia, której celem jest ściąganie innych w dół, w swoje programy biedy i niezasługiwania.
Twoja supermoc polega też na tym, że nie dajesz się na to nabrać Kochanie.

 

 

Poznaj 8 swoich tajnych supermocy

Czekamy na Was!

 

 

2. To Ty rozdajesz karty i definiujesz reguły gry

Wszystko, co dzieje się w Twoim życiu jest Twoją kreacją i Twoim wyborem.
Wszystko.
I jest takie dlatego, że jakoś Ci służy, że tego potrzebujesz, że jest tam, bo z jakichś względów tego chcesz.
Jeżeli jest Ci z tym źle, jeśli Cię to unieszczęśliwia i na poziomie świadomym wcale tego nie chcesz, oznacza, to, że w wyborze tego kierowały Tobą destrukcyjne programy, traumy, poczucie winy, wstyd oraz zbiorowa (nie)świadomość.
Jeżeli kiwasz głową i już zaczynasz się nad sobą użalać, wspominając wyrządzone Ci krzywdy, to skończ z tym w tej chwili.
Nie jesteś ani jedyny, ani wyjątkowa – każdy urodził się z bagażem i dostał po drodze. To Ty wybierasz, czy grzęźniesz w to dalej, czy z tego wychodzisz.
A jak zacząć?
A tak: Jak zmienić swoje życie i jak być szczęśliwym, gdy tkwisz w „sytuacji bez wyjścia”…

 

 

3. Jesteś unikalna/y, więc przejawiasz się tak jak chcesz i nikomu nic do tego. Kropka.

Cały ten trójwymiarowy bajzel wynika między innymi z tego, że nikt nie zajmuje się sobą i każdy każdemu mówi, jak ten drugi ma żyć, co robić, jak wyglądać i z kim spać.
DOSYĆ.

 

Co jakiś czas dostaję (na szczęście rzadko) szczegółowe instrukcje, jak ma wyglądać i funkcjonować Jasna Polska oraz ja sama. Oczywiście inaczej niż obecnie.
Hmm… W książkach o Muminkach występuje postać Paszczaka. To stworek, który żyje po to, by organizować innym życie, bez przerwy narzucać im swoje pomysły w tzw. „dobrej wierze”. Nieszczęśnik ów nigdy nie rozumie, dlaczego wszyscy od niego uciekają i zawsze jest sam.
Dziękuję wszelkim paszczakom za próby poprawienia mnie. Są absolutnie bezowocne i jedynym ich rezultatem jest moje umacnianie się w sobie i ugruntowanie w swojej kreacji.

 

Twoja supermoc, oprócz pozwolenia sobie, by wreszcie być kim chcesz,  polega też na tym, że zawsze pamiętasz, że i tak każdy widzi i słyszy to, co chce, czyli tak naprawdę siebie 🙂
Jesteś dla innych ich lustrem, niczym więcej. Więc naprawdę… serio… nie musisz nikogo zadowalać, ani dostosowywać do nikogo kosztem siebie.

 

 

Poznaj 8 swoich tajnych supermocy. Tak Twoich - do Ciebie mówię!

 

 

4. Wiesz, że tylko lęk uruchamia wszystko, co najgorsze

…więc nie zgadzasz się, gdy ktoś próbuje Cię nim zalewać.
W internetach, także na stronach duchowych pełno jest strachu. Grożenia sobie iluminatami i innymi łajzami, a także pouczania, przestrzegania i przede wszystkim straszenia, straszenia i jeszcze raz straszenia.
Owszem, warto mieć świadomość ogólnej koniunktury (czy też jej braku) i tego co się wyprawia tu na Ziemi (choć i tak wiemy ułamek z tego, co ma miejsce, i może to dobrze na tym etapie). Ale świadomość nie powinna łączyć się z wiarą w swoją bezradność i strach.

 

Twoja supermoc polega na tym, że tylko Twoja energia sprawia, że coś pojawia się lub wpływa na Twoje życie.

Strach, jak każda inna silnie naładowana emocja, niesie w sobie potężny ładunek energii, która ukierunkowana na coś, po prostu to uruchamia. Odpala. Włącza guziczek „on”.
Przy obecnym rozwarstwianiu się energii i Ziem, na których będą już niebawem realizować się przeróżne scenariusze, wystarczy tylko wyłączyć strach, by zmienić wibracje i by ci, którzy się nim żywią nie mieli do Ciebie dostępu.

 

 

Agnieszka

lubuskie | Nowa Sól
Szczegóły cenowe
Poznaj prawdziwą przyczynę swoich chorób i stresu. Umów się na konsultację i uwolnij się od nich! Umów się na konsultację i pożegnaj się z przeszłością. Zdrowie i spokój są bliżej niż myślisz 🙂 Ceny dopasowane do kondycji finansowej. Możliwa również wymiana usług lub towarów 🙂

Crystal Arya

pomorskie | Nowy Świat
300 PLN
Szczegóły cenowe
1h 300/ 30min 250. Minimalny czas jednej sesji to 2-3h. Nie prowadzę krótszych sesji. Aby wykonać konieczne minimum pracy w sposób kompleksowy i rzetelny, oraz nauczyć Cię podstaw pracy ze sobą, potrzebujemy wystarczająco dużo czasu. Warunkiem rezerwacji ustalonego terminu jest przedpłata za 2h

Dorota Kraszewska – terapeutka ustawień systemowych, life & business coach

mazowieckie | Warszawa
350 PLN
Szczegóły cenowe
Sesja indywidualna ustawień systemowych wg Berta Hellingera trwa ok. 2h i kosztuje 350,00 zł udział w Warsztatach Weekendowych z własnym ustawieniem 570,00 zł udział w Akademii Ustawień Systemowych - sześć modułów 5*1500,00 + 2100,00 zł

Family Coach – Terapia Systemowa Rodzin – obciążenia rodowe

UK | Edinburgh, Caly świat
50 GBP
Szczegóły cenowe
Sesja Nowe Ciche Ustawienia Rodzin wg Berta Hellingera - do 2godz. - 50£ / skype/ messenger/ gabinet / Sesja Rozwoj Osobisty i Duchowy /Radykalne Wybaczanie/ - 25£ /h Warsztat Ustawienia - 1 dzien /10.oo-20.oo/ - 100£ - Edinburgh /inne miasta jesli zbierze sie grupa/ Vedic Art - 30godzin - 280£

Holistyczny bazar. Wróżby z kart Tarota i Anielskich

opolskie | Opole
50 PLN
Szczegóły cenowe
Jedno pytanie do Aniołów-10zł Wiadomość od Aniołów - 10zł Tarota Jedno pytanie 10zł Dwa pytania 20zł Trzy pytania 30zł Intuicyjna sesja z kartami Tarota online: -20min -30zł -30min- 45zł -Tarot na 4ręce- obie czytamy z kart dla Ciebie- 20min- 55zł lub 30min- 85zl

Jasnowidz Wróżbita Tomasz Far

kujawsko-pomorskie | Toruń
89 PLN
Szczegóły cenowe
cena konsultacji to 50 zł za 30 min. 89 zł/ 60 min

Mariusz Mieczakowski – ustawienia hellingerowskie.

zachodniopomorskie | Szczecin
250 PLN
Szczegóły cenowe
Sesja indywidualna - 250 zł. Uczestnictwo w warsztacie grupowym - 420 zł.

Numerologia Moc Liczb

Cała Polska | Cała Polska
100 PLN
Szczegóły cenowe
W cenie portretu otrzymasz: ​graficzną kartę numerologiczną zawierającą syntetyczną informację m.in o Twojej Drodze Życia, Liczbie Duszy, Liczbie Realizacji, Cyklach Życia, Warunkach, Wyzwaniach oraz indywidualną interpretację - opis Twojej karty numerologicznej liczący około 15-20 stron.

Paweł Dziwisz Terapeuta holistyczny, masażysta, tarocista, przewodnik duchowy

mazowieckie | Warszawa
150 PLN
Szczegóły cenowe
Konsultacje terapeutyczne 100 pln Sesja rozwojowa 150 pln Sesja Tarota 150 pln Masaż 90 minutowy - 150 pln Rytuały 150 - 180 minut 500 pln

Ubieram w Słowa

dolnośląskie | zgorzelec
Szczegóły cenowe
Zlecenia są rozpatrywane i wyceniane indywidualnie, gdyż każda potrzeba jest inna. Pracuję na projekt, a nie na ilość znaków.

 

Zgodnie z naszą misją, by stworzyć na JP potężną, świadomą swych zasobów i samowystarczalną (czemu nie?) Jasną Społeczność, czekamy na Was, by stworzyć największą alternatywną bazę wspaniałych Osób i Miejsc.

 

 

5. Oznacza to także, że nie musisz już więcej nikogo znosić

Twoja supermoc polega na tym, że wiesz, że nikogo nie potrzebujesz, by żyć i przeżyć
Możesz chcieć być z tymi ludźmi, ale oni nie są Twoim źródłem energii. Ty nim jesteś.
Oznacza to też, że nie musisz tolerować ludzi, którzy są dla Ciebie nie do zaakceptowania.

 

Wszelkie te teorie, których się naczytałam, a które mówią „zmień siebie, a wredna teściowa, mąż agresor i fałszywa przyjaciółka przestaną na ciebie działać negatywnie i będziesz wobec nich mistrzem zen, a w związku z tym zagryź zęby i znoś to, bo jak nie umiesz znieść, to jesteś niewystarczająco dojrzała / duchowa / rozwinięta” są dla mnie nadużyciem.
My się możemy zmieniać i pracować nad sobą. I jednocześnie w naszym najbliższym otoczeniu będą osoby, które a) nie będą tego robić b) nie będą tego tolerować u Ciebie.
Nie musisz tego znosić.

 

Poznaj 8 swoich tajnych supermocy. Jasna Polska alternatywny portal duchowy, wyszukiwarka ogłoszeń, szukaj warsztaty, kursy, wydarzenia, rozwój osobisty, duchowość, ezoteryka, ogłoszenia ezoteryczne, ezo ogłoszenia, zdrowie, medytacja

Nie ślimacz się, pokaż światu swoje supermoce na Jasnej Polsce <3

 

Zmiana Twoich wibracji sprawi, że będziesz widzieć mechanizmy, które nimi powodują, będziesz dużo więcej rozumieć, możesz ich nawet nadal bardzo kochać pomimo tego, jacy są, ale nie musisz już ich znosić w swojej przestrzeni.
W moim życiu ludzie przewijają się luźno. Czuję, jak zmieniają się energie i jak jest nam ze sobą po drodze tylko przez pewien czas. To jest super. Ale są dwie osoby, które były do mnie przyspawane, i które – mimo całej mojej gargantuicznej pracy nad samą sobą – nie zmieniły ani na jotę swego stosunku i swych zachowań względem mnie. To mój Ojciec i były Mąż. Dwóch trójwymiarowych mężczyzn, którzy bardzo mnie kochali, ale niestety nie była to miłość z 5 wymiaru, tylko jej karmiczno-trójwymiarowe oblicze.
W pewnym momencie dotarło do mnie, że oni mogą nigdy się nie zmienić (i raczej nie zmienią), a ja nie mam na to najmniejszego wpływu. Jednocześnie energia, którą wysyłają w moim kierunku dusi mnie i wycieńcza coraz bardziej.
Nie pozostawało nic innego, jak odejść z ich życia.
Nie ze wszystkimi będzie Ci po drodze. Nawet, a może zwłaszcza z tzw. “najbliższymi”.
I to jest OK – masz do tego prawo.

 

6. Wiesz, że poczucie winy i wstyd to najwięksi niszczyciele

Bulteriery i strażnicy matrixu.
Trucizna, broń i tortura wymierzona przeciwko sobie.
Nie do rozłożenia na czynniki pierwsze. Nie do „wybaczenia sobie” po kawałku. Nie do zapomnienia.
Mają taką właściwość, że im bardziej się nimi zajmujesz, tym bardziej rosną i atakują.
Co trzeba zrobić? – PUŚCIĆ.

Twoja supermoc polega na tym, że w głębi ducha wiesz jak to zrobić. I możesz w każdej chwili – mocą swej suwerennej decyzji.

Jak się do tego zabrać?
Piszę o tym tu: Jak zmienić swoje życie i jak być szczęśliwym, gdy tkwisz w „sytuacji bez wyjścia”…
tu: Gdzie jest mój Cień i dlaczego TAK BARDZO wpływa na moje życie
i tu: Ayahuasca – Senhora de Flores – Matka Łaska – Aya cz. 1, cz. 2, cz. 3.
I w wielu innych miejscach na tym blogu.

 

Życie jest piękne, gdy idziesz za wewnętrznym gilgotaniem

Drodzy Zielarze, Szeptuchy, Uzdrowiciele – dostajemy od ludzi maile, z pytaniem gdzie Was znaleźć na Jasnej Polsce…

 

7. Swoją obecnością łączysz w sobie Ziemię i Niebo

Jesteś Człowiekiem na Ziemi i jednocześnie nieskończoną Istotą Duchową – czy zdajesz sobie sprawę, jak wielka jest to supermoc???
Oznacza to, że łączysz w sobie obydwie jakości.
Co się z tym wiąże? – Konieczność bycia ugruntowanym.
Im wyższe łapiesz rejestry, tym mocniej stawaj obiema nogami na ziemi.
To jest Klucz i Brama.
Im bardziej się gruntujesz, tym bardziej jesteś w sobie, tym bardziej słyszysz swój prawdziwy głos (serca, intuicji, Ducha – jakkolwiek to nazwiesz).
W epoce sztucznej inteligencji, wielkiego brata w internecie, hologramów, obrazów 3d i ekstremalnego rozwoju technologii w połączeniu z  różnymi nieciekawymi intencjami rożnych grup nacisku, jedynym azymutem i kompasem jest Twoje czucie i Twoje Serce.
Ono dostarcza Ci jedynej wiarygodnej informacji na temat tego, co się dzieje wokół Ciebie i z kim właśnie rozmawiasz.
Wiesz od razu, czujesz bez pudła, widzisz na wylot.
Bez tego ani rusz.

 

Jasna Polska, gabinet masażu, studio jogi, gród Słowian, gospodarstwo ekologiczne, skep ze zdrową żywnością, ezo ogłoszenia,

 

 

8. Jest tylko miłość, wszystko co nią nie jest jest zabawą, iluzją, by doświadczać

Rozumiesz już, że jesteś tu dla doświadczenia. Nie ma w tym innego sensu, początku, środka, ani końca. To nie jest związek przyczynowo skutkowy. W jednym życiu byłeś królem, w innym żebrakiem. So what?
To wszystko to sztuka dla sztuki – zabawa i ekscytacja Duszy.
Jest jak w piosence Maleo pt. “Pytanie” do tekstu poety Tadeusza Gajcego: „Jesteś abyś był, więc przyjmij to życie jako barwę, ton i uczucie”.
Czujesz, jakie to uwalniające?
Możesz sobie odpuścić karmę, winę, odrabianie lekcji i inne ludzkie pomysły na to, czym jest Życie.
Jesteś, abyś był/a.
Jesteś Świadomością i jesteś Miłością – niezłe supermoce, co?
Jesteś i to samo w sobie jest cudem.
Aho <3

Podoba Ci się ten blog? Prosimy - wesprzyj jego rozwój. Wpłacając nawet drobną kwotę na konto Fundacji My, wspierasz Jasną Polskę, której oddajemy całe nasze serce i czas. Dziękujemy, Aga i Adrian

 

Źródło ilustracji w tekście: Internet (gł. Pinterest, Unsplash, Pixabay), chyba, że podano inaczej.

 

Liczba odwiedzin: 4034
RA - Jasna Polska

Autor: RA - Jasna Polska

Ra, czyli jeden z 7 miliardów ludzi na Ziemi. Ma Serce, Duszę, Ciało i... ego :) Więcej o mnie znajdziesz w zakładce Zespół.

Wszystko co lubisz prosto na Twój e-mail

Disclaimer:
Ten blog pisany jest z potrzeby Duszy i Serca. Jest po to, by pokazać Ci, że nie jesteś Sam/a w swoich Poszukiwaniach. Jest nas więcej :) - nawet jeśli nasze drogi się różnią. Dlatego wybierz stąd dla Siebie tylko to, co z Tobą rezonuje - co Cię wzmacnia, inspiruje i wspiera. Po to właśnie piszemy. AHO <3

Komentarze

 1. Leszek
  | Odpowiedz

  Potwierdzam, tak dokładnie jest. Człowiek nie musi się nauczyć niczego, jedynie odkryć w sobie światło i stopić się z nim w źródło co równa się zakończeniem tej całej gry która w dodatku jest ponoć wielkim nieporozumieniem i została stworzona jako “lepsza” wersja źródła co było pułapką bo się okazało że to doświadczanie przeciwieństwa źródła. Pozdrawiam

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   Dziękuję za ten komentarz 🙂 pozdrawiam

 2. Tomek
  | Odpowiedz

  Co się tyczy 1 punktu to mam akurat inny pogląd. Materializmu wg mnie nie można tak jak piszesz pogodzić z rozwojem duchowym. Jeżeli moją drogą do rozwoju duchowego ma być najpierw dobrobyt materialny czyli pełne konto, dobra fura, fajna chata a potem mam się brać za swoje wnętrze to ja tego tak nie czuję. Nie da się dotrzeć do swojego najgłębszego ja będąc rozsadzonym wygodnie w swoim miękkim fotelu luksusu. To takie wygodnictwo mam już wszystko no to teraz mogę zabrać się za siebie. Po co mi te rzeczy by rozwijać się duchowo? Można płacić kredyt hipoteczny, mieszkać w bloku na 10 piętrze w 35m2 jeździć 20 letnim autem i być szczęśliwym człowiekiem. Uwierz mi da się.
  Z tego co piszesz wynika że materializm musi by pierwszy czyli jest niejako podstawą, fundamentem do dalszego rozwoju jest to bardzo złudna droga bo pieniądze to rzecz nabyta i łatwo można wszystko stracić i wtedy co? Skoro padnie fundament to i cała reszta. Człowiek lubi luksusy a one niestety do nas się przyklejają. Nie rozwiniesz ducha jeśli nie odlepisz od siebie potrzeby posiadania dóbr materialnych. Obfitość materialna jest po to by Cię zwodzić i dawać złudne poczucie szczęścia. Przecież cały czas wychodzą nowe modele aut , telefonów, telewizorów i innych „zmywareczek”. Kiedy uznasz że masz już dość? Szkoda marnować życia na gonitwę za pieniędzmi. Po drodze możesz jeszcze kogoś skrzywdzić lub o kimś wartościowym zapomnieć. Pieniądze i miłość w parze nie idą. O miłości możemy mówić wtedy gdy jest bezwarunkowa. A to właśnie miłość jest najważniejsza w drodze do pełnego samouświadomienia.
  Wszyscy najbardziej uduchowieni ludzie żyjący na świecie porzucali materializm bo tylko wtedy można odkryć po co tak naprawdę tu jesteśmy. Nie mówię że trzeba żyć jak biedak. Ale trzeba mieć do tego dystans- dziś mam jutro nie ale ja dalej jestem szczęśliwy.
  Wyzbycie się ze swojej świadomości potrzeby posiadania luksusów jest warunkiem niezbędnym by móc ujrzeć swoje prawdziwe ja i dostrzec szczyptę tajemnicy wszechświata. Inaczej cały czas Ci to będzie przeszkadzać.

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   Tomku, w moim przekonaniu rozwój duchowy nie musi iść w parze z biedą i ubóstwem. A żyjący w obfitości człowiek może zrobić wiele dobrego dla siebie i świata. To wszystko.

Dodaj komentarz

Partnerzy