Jak zmienić swoje życie i jak być szczęśliwym, gdy tkwisz w „sytuacji bez wyjścia”…

| 21.05.2018

Po tekście o życiowych skokach w Przepaść, dostałam list o mniej więcej takiej treści (podaję z pamięci): Jestem sama, w prowincjonalnym mieście, bez pieniędzy, w pracy, którą bardzo chcę rzucić. Ale bardzo się boję i nie wiem jak zmienić swoje życie.

 

Jak zmienić swoje życie i jak być szczęśliwym, gdy tkwisz w sytuacji bez wyjścia

 

Jak być szczęśliwym, gdy tkwisz w sytuacji bez wyjścia?

Czy istnieje jakaś sprawdzona, prosta instrukcja wychodzenia z czarnej d…?
Moja niegdysiejsza koleżanka miała wyrazistą osobowość i krewki temperament oraz narzeczonego. Ilekroć pytała swego partnera o opinię, ów mądry, doświadczony życiem mężczyzna, niezmiennie odpowiadał: „Kochanie, ja ci dam złotą radę – ty rób, jak uważasz”.
Nie ma takiej możliwości, abym kiedykolwiek udzieliła komuś drobiazgowego przepisu, jak zmienić swoje życie. Nie ma i nie będzie. Nie jestem w Twojej głowie, w Twoim sercu, w Twoim życiu, w Twoim doświadczeniu.
Ale jedno co mogę zrobić na pewno, to podzielić się moim doświadczeniem.

 

Jasna Polska alternatywny portal, wyszukiwarka ogłoszeń, szukaj warsztaty, kursy, wydarzenia, rozwój osobisty, duchowość, ezoteryka, ogłoszenia ezoteryczne, ezo ogłoszenia, zdrowie, medytacja

Czekamy na Was.

Nawet jeśli NIE potrzebujesz reklamy, zamieść informację o sobie na Jasnej Polsce. Robimy tutaj wysoko-wibracyjną “bazę danych”, by stworzyć stabilną, świadomą swoich zasobów, samowystarczalną, potężną duchową społeczność w Polsce (teraz jesteśmy rozproszeni i nie jest łatwo się znaleźć).

 

Jak zmienić swoje życie, gdy jesteś sama/a, bez pieniędzy i bez nadziei

Tak się składa, że wybrałam sobie taką drogę w życiu, by zaliczyć wystarczającą ilość fuck-up’ów, by na pytanie z maila móc odpowiedzieć – “chyba wiem, jak się czujesz”.
Sama podjęłam dwa razy w życiu taką pracę, w której o 9 rano byłam już w głębokiej depresji, a około 14-15 popadałam w katatonię i czułam się jak piłeczka ping-pongowa, bezsilnie odbijana od ścian pomieszczenia, w którym wymieniałam swoje bezcenne życie na grosze na czynsz i chleb.
Zafundowałam sobie też ćwiczenie ze skrajnej frustracji i samotności, kiedy to siedziałam całkiem sama w obcym kraju, w obcym wstrętnym mi mieszkaniu, w znienawidzonej przeze mnie mieścinie i gorączkowo szukałam pracy i nikt, ale to nikt od miesięcy nie chciał mnie zatrudnić. Nie miałam żadnych własnych pieniędzy i żadnych realnych widoków na zmianę swej nędznej egzystencji. Aha. I bałam się wychodzić na zewnątrz…

 

Jak zmienić swoje życie i jak być szczęśliwym, gdy tkwisz w sytuacji bez wyjścia

 

Pozytywne myślenie nie działa, teoria lustra – jak najbardziej tak

Świat jest Twoim odbiciem. Tamten świat i tamto życie były moim lustrem. Nędza i beznadzieja dookoła wyświetlały mi moje wibracje, moje demony, mój strach, moje negatywne programy.
Już dawno wyzbyłam się złudzenia, że „wszechświat mnie prowadzi i sprowadza niespodziewane dary od losu”.

Wszechświat jest niczym innym jak wielką kserokopiarką, zestawem neutralnych w swej istocie energii, które po prostu Ci służą.

A zatem jakkolwiek zawibrujesz, gdziekolwiek ukierunkujesz uwagę – Twą świadomość – takie energie przypłyną i posłusznie zmaterializują Ci to, co właśnie jest w Tobie.
To czego niby „chcesz”. Czyli wcale nie chcesz świadomie, ale za to bardzo chcą Twoje podświadome programy.
Będąc w takim miejscu, w takim czasie, z takim pakietem jak ja wtedy, można sobie darować „pozytywne myślenie”. Ono jeszcze bardziej wycieńcza, każąc zakłamywać rzeczywistość i nie pozwalając naprawdę poczuć tego, co się dzieje.
(Czy wiesz ile „prądu” – tej bezcennej życiowej energii zużywamy na zamiatanie każdej prawdy o sobie pod dywan? – zamknij oczy i poczuj to teraz)

 

 

5 Rytmow® – w objęciach ruchu i dźwięku – Peter Wilberforce , 11.06.-16.06.2019

dolnośląskie | Stronie Śląskie
360 EUR
Szczegóły cenowe
*przy wpłacie do 11 maja cena 320 euro. + koszty pobytu (nocleg + wyżywienie) - 560 zł / 610 zł
11.06.2019

Boskie Ciało – malowanie ciałem

dolnośląskie | Kotlina Kłodzka
700 PLN
Szczegóły cenowe
+ 200 zł materiały + nocleg z pełnym wyżywieniem (100 zł doba)
05.06.2019

Ciągle nie dość – w poszukiwaniu siebie. Warsztat bioenergetyki Lowena

warmińsko-mazurskie | Nowe Kawkowo
660 PLN
Szczegóły cenowe
CENA WARSZTATU • 660 zł + koszty pobytu i wyżywienia CENA POBYTU • Wyżywienie: 75 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie) • Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc • Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani
17.05.2019

Ciągle nie dość – grupa lowenowska warsztaty

mazowieckie | Warszawa
450 PLN
Wydarzenie odbywa się cykliczne co tydzień
25.02.2019

Ecstatic Tantric Evening – tantryczny wieczór dla każdego

mazowieckie | Warszawa
75 PLN
Szczegóły cenowe
przy wpłacie do 27.02 - 75zł płatne przelewem po 27.02 i na miejscu - 90zł (przelew lub gotówka na miejscu) PROMOCJA: przy zapisie grupowym 5 osób bilet 70zł Bilet nie podlega zwrotowi. Możliwe jest przekazanie innej osobie po wcześniejszym kontakcie z organizatorem.
07.03.2019

Emocjonalny detoks poprzez tantryczno-taoistyczną pracę z ciałem

warmińsko-mazurskie | Nowe Kawkowo
1450 PLN
Szczegóły cenowe
CENA WARSZTATU: 1450 zł(dla uczestników z Polski)+ koszt pobytu i wyżywienia CENA POBYTU: wyżywienie 75 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie) Noclegi – w zależności od standardu od 32 zł do 85 zł za noc; ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/ żywieniowo/ warsztatowe
18.09.2019

Joga dla Twoich oczu – wczasy zdrowotne z treningiem wzroku

małopolskie | Bukowina Tatrzańska
1795 PLN
Szczegóły cenowe
2. Koszt kursu „Joga dla Twoich oczu”: do dnia 15 lutego 2019 wynosi 1795 zł po 15 lutego 2019 wynosi 1895 zł UWAGA: Wcześniejsza rezerwacja miejsc - obowiązuje zaliczka 150 zł.
02.03.2019

Joga Kundalinii wg Yogi Bhajana

mazowieckie | Warszawa
30 PLN
Szczegóły cenowe
Inwestycja 240 PLN obejmuje 8 spotkań ( każde spotkanie trwa około 90 min ). Inwestycja na jednorazowe wejście 45 PLN - 1,5 h wraz z medytacją
Wydarzenie odbywa się cykliczne co tydzień
28.02.2019

Kurs interpretacji Mowy ciała i Psychografologii dr Stefana Karola Wdowiaka

dolnośląskie | WROCŁAW
440 PLN
Szczegóły cenowe
Koszt uczestnictwa w dwudniowych warsztatach wynosi 440 zł (w cenie dostęp do plików zawierających materiały szkoleniowe objęte prawami autorskimi – o wartości 100 zł oraz przerwy kawowe ze słodkim poczęstunkiem). Stwarzamy możliwość wynajęcia noclegu na miejscu w cenie 40 zł za dobę.
02.03.2019

Kurs Uzdrawiającego Masażu Aromaterapeutycznego Techniką Kropli Deszczu

warmińsko-mazurskie | Nowe Kawkowo
750 PLN
Szczegóły cenowe
• 400 zł plus koszt zestawu olejków • dla uczestników kursu cena hurtowa – 700 zł (na czas kursu niezbędny minimum 1 zestaw na 2 osoby). • Wyżywienie: 75 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie) • Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc
22.03.2019

 

Lepiej skorzystaj z tego “prądu” i zrób coś dla swojego kochanego Ciałka…

 

Jak wyjść z impasu, jak zmienić swoje życie, jak być szczęśliwym?

Zacznij czyścić swoje lustro.

Przedstawiając siebie tu na blogu, napisałam, że jestem licencjonowanym szambonurkiem.
Takie jest moje doświadczenie, droga, którą wybrałam i wiem, że działa.
Metoda tak skuteczna, jak nieprzyjemna.
Metoda, która faktycznie, namacalnie, nieodwołalnie zmieni Twoje życie na zawsze.
Będzie bolało, ALE WARTO.
W artykule o energetycznych przyczynach depresji pokazałam na obrazkach, jak wyglądają energetyczne podczepy, które robią z Ciebie bateryjkę systemu. Zmanipulowaną ofiarę, która nie ma realnego wpływu na swoje życie i żyje w ILUZJI potrzasku oraz sytuacji bez wyjścia.
Przyznaję – skakanie w przepaść nie od razu jest dla wszystkich.
Żeby skoczyć na główkę ze skały do oceanu, trzeba najpierw odrobić zadanie domowe w basenie.
Żeby skoczyć w przepaść i mieć miękkie lądowanie trzeba POZWOLIĆ, PUŚCIĆ I ZAUFAĆ.
A – oprócz pokochania siebie i wybaczenia sobie – są to trzy najtrudniejsze rzeczy dla człowieka przemielonego przez trójwymiar.

 

Jak zmienić swoje życie i jak być szczęśliwym, gdy tkwisz w sytuacji bez wyjścia

 

Strach o wszystko, bezsilność oraz programy niezasługiwania, a raczej zasługiwania na wszystko, co najgorsze trzeba zacząć z siebie ściągać. Po prostu.
One oblepiają Cię i niszczą, jak pasożyt, który wysysa soki życiowe ze swego żywiciela. Bytom energetycznym, które się na Tobie pasą nie zależy na Twoim życiu. One nie gospodarują strategicznie. Gdy już zeżrą Cię żywcem, poszukają sobie kolejnego nosiciela.
Czas wyciągnąć im wtyczkę i wyp…rosić do Źródła – tam rozpuszczą się w bezwarunkowej, boskiej miłości.

 

Jak być szczęśliwym? Czy to w ogóle możliwe?

Jak zmienić swoje życie, pozbywając się demonów? Programów samozniszczenia i samopognębienia?
Dam Ci złotą radę: zrób, jak czujesz.
Droga, którą odbędziesz zależy tylko od Ciebie. Ale jest na niej kilka punktów, które dotyczą wszystkich bez wyjątku…
Wszyscy na pewną muszą zacząć od identycznego pierwszego kroku: szczerej intencji, głębokiego pragnienia, by naprawdę zmienić swoje życie.
Ale tak naprawdę.
A to oznacza wyjście ze starej „dobrej” strefy (dys)komfortu i pójście w nieznane.

 

Jak zmienić swoje życie i jak być szczęśliwym, gdy tkwisz w sytuacji bez wyjścia

 

Gdy w Twoim sercu zapłonie to pragnienie, wiedz – miej pewność – że Twoja, unikalna droga wychodzenia z opresyjnego matrixu rozwinie się przed Tobą sama.
Jedni biegają, inni mantrują, trzeci piją Ayahuaskę, zażywają Kambo, San Pedro czy Sasafras, czwarci idą w satsangi, ustawienia systemowe, reiki, taniec hula, spacery po łąkach, hipoterapię, a piąci w to lub tamto, albo we wszystko po trochu.
Czytaj więcej: Jak znaleźć prawdziwą pasję w życiu i mieć wreszcie motywację do pracy i działania

 

Zaczną pojawiać się w Twoim życiu ludzie, książki, słowa, warsztaty, spotkania, myśli, pragnienia… inne niż dotychczas. Epokowe i epickie, choć czasem przebrane w coś malutkiego i „nieznaczącego”.
A wraz z tym zaczną pojawiać się zmiany i poszerzanie Twej świadomości.
Stare życie zacznie od Ciebie odpadać mimochodem.
Pojawi się nowa praca, albo wywalą Cię miłosiernie z tej znienawidzonej i nagle na Twej drodze stanie Nowa Szansa – przebrana w wyjazd, kurs, sumę pieniędzy z nieoczekiwanego źródła….

 

 

Jasna Polska alternatywny portal duchowy, wyszukiwarka ogłoszeń, szukaj warsztaty, kursy, wydarzenia, rozwój osobisty, duchowość, ezoteryka, ogłoszenia ezoteryczne, ezo ogłoszenia, zdrowie, medytacja

 

NA PRZYKŁAD TAKIE:

 

 

Wychodzenie z szamba w 3 prostych krokach

Tak właśnie było ze mną. Próbowałam wszystkiego po trochu – tego, co akurat pojawiało się na mojej drodze. Gdy brakowało mi sił i nadziei, ratunek odnajdowałam zawsze i na nowo w tych kilku książkach, które są po to, by stawiać na nogi i tchnąć ducha w trójwymiarowych rebeliantów, takich jak Ty i ja.
Dużo medytowałam – zaglądanie w siebie i stawianie czoła swoim maszkarom to umiejętność niezbędna moim zdaniem, by zmienić swoje życie na lepsze.
A potem na jeszcze lepsze.
A potem na wspaniałe.

Jak zmienić swoje życie i jak być szczęśliwym, gdy tkwisz w sytuacji bez wyjścia

 

 

Więc jak zmienić swoje życie w trzech prostych krokach?

1. Zacznij od intencji – pragnienia duszy i serca, by to się stało.
Nie pragnienia ego, które zawsze chce mieć tylko trochę lepiej. Mieć parę stów więcej, lepszy telewizor i 2 tygodnie na Bali, albo w Bułgarii. Tak niczego nie zmienisz, ego to grząskie bagno, utoniesz w smutku i beznadziei.
2. Zacznij medytować – najgoręcej radzę Ci 2 techniki: jedna – Drenaż Muzgó – by uciszyć mózg i ego, a to bardzo pomocne i potrzebne. Druga, by uwolnić Serce (Pieśń Serca). Dokładnie opisuję je tu.
3. Zacznij się rozglądać, bądź uważna/y. Słuchaj podszeptów. Korzystaj z podpowiedzi i szans, które podsuwa Ci Życie (czyli Twój Duch).
Odwiedzaj Jasną Polskę – sprawdzaj Wydarzenia. Po to powstał ten portal, by Ci, którzy chcą zmienić swoje życie, z łatwością znaleźli swoją medycynę. Metodę, lek, pomocnego anioła, który łagodnie, lecz konsekwentnie popchnie ich dalej na drodze do Wolności i… zwyczajnego, codziennego szczęścia.

 

Agnieszka

lubuskie | Nowa Sól
Szczegóły cenowe
Poznaj prawdziwą przyczynę swoich chorób i stresu. Umów się na konsultację i uwolnij się od nich! Umów się na konsultację i pożegnaj się z przeszłością. Zdrowie i spokój są bliżej niż myślisz 🙂 Ceny dopasowane do kondycji finansowej. Możliwa również wymiana usług lub towarów 🙂

Art of relax, Aneta Wysocka-Klimczak- masaż, joga, Reiki, Bielsko-Biała

śląskie | Bielsko-Biała
100 PLN
Szczegóły cenowe
Ceny ustalam w zależności od czasu trwania i rodzaju działania np. Masaż relaksacyjny 1h - 100zł; 1,5h -150zł Masaż klasyczny 1h- 120zł Lomi Lomi Nui 1h-150-zł; 1,5h-200zł; 2h- 250zł

Ceremonie Kambo – Logan Kambo Spirit

małopolskie | Kraków + cała Polska dojazdowo
250 PLN
Szczegóły cenowe
Koszt Ceremonii Kambo to 250 zł, schemat terapii jest ustalany indywidualnie.

Czubak Agnieszka

łódzkie | Łódź
50 PLN
Szczegóły cenowe
cena zależna od czasu trwania sesji

Dorota Kraszewska – terapeutka ustawień systemowych, life & business coach

mazowieckie | Warszawa
350 PLN
Szczegóły cenowe
Sesja indywidualna ustawień systemowych wg Berta Hellingera trwa ok. 2h i kosztuje 350,00 zł udział w Warsztatach Weekendowych z własnym ustawieniem 570,00 zł udział w Akademii Ustawień Systemowych - sześć modułów 5*1500,00 + 2100,00 zł

dr Anna Glińska-Lachowicz choreoterapeuta, arteterapeuta

opolskie | Opole
Szczegóły cenowe
Cena do uzgodnienia w zależności od typu produktu - usługi: wykład, szkolenie, warsztat, konsultacje, wywiad czy inne na specjalne zamówienie klienta.

JudyTHAI massage

pomorskie | Gdańsk Wrzeszcz
Szczegóły cenowe
Sesja masażu trwa ok. 1,5 - 2h.

Kalina Kondrat – Szkoła Rozwoju Regresing Niehipnotyczny, Coaching, Pro-coaching

pomorskie | Sopot
Szczegóły cenowe
Regresing - obejmuje 2 spotkanie (pierwsze to sesja regresingu - do 6 godzin, drugie to omówienie i ok 2,5 godziny ) Regresing - może być wykonany przez Internet Somatoterapia - sesja do 2,5 godziny Coaching - sesja lub cały proces coachingowy

 

Ciężko jest wyjść samemu z opresji. Inni są także po to, by nas wspierać – jeśli tylko tak wybierzesz…

 

I nie zapominaj o tej niewygodnej, nieprzyjemnej prawdzie, że wszystko, co dzieje się w Twoim życiu, jest Twoją kreacją.
I możesz to zmienić tylko i wyłącznie wtedy, gdy zmienisz swoje wibracje.

Tak – ta zabawa jest tak fascynująca właśnie dlatego, że wszyscy tkwimy po uszy w matrixowym, trójwymiarowym szambie i wykonujemy ekwilibrystykę, by w tym szambie stanąć czystym, pachnącym i świeżutkim.
A potem odkryć, że wokół nas jest już tylko świat, który sobie wymarzyliśmy jako nieskończone, świetliste Istoty, którą jesteśmy.
Tak – także Ty Kochanie.
Aho <3

Podoba Ci się ten blog? Prosimy - wesprzyj jego rozwój. Wpłacając nawet drobną kwotę na konto Fundacji My, wspierasz Jasną Polskę, której oddajemy całe nasze serce i czas. Dziękujemy, Aga i Adrian

Lub sprawdź sam-a, dlaczego warto wspierać Jasną Polskę (klik!)

 

A na deser najpiękniejsza wersja hitu Mas que nada, jaką kiedykolwiek słyszałam.

W końcu to bossanova – koi serce i podnosi na duchu

 

Źródło wszystkich ilustracji w tekście: Internet (gł. Pinterest, Unsplash, Pixabay, chyba, że podano inaczej.

RA - Jasna Polska

Autor: RA - Jasna Polska

Ra, czyli jeden z 7 miliardów ludzi na Ziemi. Ma Serce, Duszę, Ciało i... ego :) Więcej o mnie znajdziesz w zakładce Zespół.

Wszystko co lubisz prosto na Twój e-mail

Disclaimer:
Ten blog pisany jest z potrzeby Duszy i Serca. Jest po to, by pokazać Ci, że nie jesteś Sam/a w swoich Poszukiwaniach. Jest nas więcej :) - nawet jeśli nasze drogi się różnią. Dlatego wybierz stąd dla Siebie tylko to, co z Tobą rezonuje - co Cię wzmacnia, inspiruje i wspiera. Po to właśnie piszemy. AHO <3

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderację

Partnerzy

Jasna Polska NIE jest autorem publikowanych ogłoszeń. Nie odpowiada za ich treść, oferowane usługi bądź produkty.
Wyznajemy zasadę, że każdy kreuje swoją rzeczywistość i sam odpowiada za podejmowane przez siebie decyzje.