Sasafras – medycyna Miłości, królowa Łagodności, potężna Roślina Nauczyciel

| 22.07.2018

Sasafras jest medycyną, która dobitnie pokazuje kierunek energetycznych zmian na Ziemi.

Nazywam go sama dla siebie „kwitnącym sadem”, bo wibruje z subtelną lekkością, delikatnością i pięknem.

Za pierwszym razem, gdy nie wiedziałam czego się spodziewać, właśnie tak mi się objawił. W miarę, gdy medycyna wchodziła, ja wpływałam delikatnie pomiędzy gałązki kwitnącego różowo-białego kwiecia, cudownie pachnącego i chichoczącego delikatnie a cichutko.

Masz obraz?

 

Sasafras – medycyna Miłości, królowa Łagodności, potężna Roślina Nauczyciel

Sasafrasowa medycyna, energia delikatności i miłości

 

 

Medycyna Serca i Nowej Ery

W latach 60-70 był kwas (LSD) i Maria (THC) i Grzybki. To były medycyny zmieniające świadomość, otwierające na nowe.
Epokę później budząca się Ludzkość zachodniego świata, odkryła dla siebie Ayahuaskę. A także olej konopny, Kambo, San Pedro.
Te medycyny to nie są lekkie tematy (o jeszcze cięższych Roślinach nawet nie będę tu wspominać).
Wszystkie one działają trochę na zasadzie terapii szokowej – walą obuchem w łeb i jadą po bandzie. Mniej lub bardziej. Z fizycznym tornadem w ciele lub tylko miazgą we łbie.
Z czasem jest coraz lżej – uczysz się tych medycyn i zaczynasz rozumieć jak omijać rafy. Ale nadal są to mocne, gwałtowne sesje, polegające w dużej mierze na gruntownym czyszczeniu Ciała – pamięci komórkowej, czipów, naczepów, podczepów, pasożytów energetycznych, blokad wszelkich itd.

 

 

 

Jasna Polska NIE MA GRANIC

Oto mapa użytkowników – zaglądają tu Polacy z całego świata, dziękujemy Wam Kochani <3

 

 

Gdy uczeń jest gotowy, pojawia się Nauczyciel

Tak sobie to odczuwam, że wcześniej to było potrzebne. My – chowani w dosadnym trójwymiarze nie wiedzieliśmy do pewnego momentu, co robić z taką delikatnością.
Nie sądzę też by i Ona – Jej Sasafrasowa Delikatność – była zainteresowana wchodzeniem w taki syf. Do tego była potrzebna inna energia i za to dziękuję Roślinom Nauczycielom, które podejmują się niewdzięcznego zadania pracy w szambie energetycznym, jakim każdy z nas na pewnym etapie drogi jest.

 

Ale oto i Ona – Królowa Łagodności, Słodka Shakti, czułe szepty, delikatne muśnięcia, rozkwitające serce…
Oto Ona – bo Sasafras to wybitnie żeńska energia – która otwiera Serce, rozluźnia Ciało, wzbudza Kundalini, masuje szyszynkę, a wszystko to robi muśnięciami, rozkoszną słodką energią, tak nieinwazyjną, jak dojmującą, przemożną, wszechobejmującą.
Nie zagarnia Cię w tornado, raczej płyniesz w ciepłej, złotej rzece, z której zawsze możesz na chwilkę wyjść na brzeg. Podczas sesji Sasafrasu można siedzieć, rozmawiać, chodzić, pić wodę – jeśli tylko tak czujesz.

 

RSO Expert, doradzamy, jak kupić i stosować medyczną marihuanę bez recepty

mazowieckie | cała Polska
Szczegóły cenowe
Konsultacja jest darmowa. Nie pobieram żadnych opłat. Konsultacja dotyczy zakupu oraz zastosowania oleju Ricka Simpsona (RSO) 1500 zł za 10ml. minimalna ilość którą będziesz mógł zakupić to 10ml. Przy nowotworach dawką uznawaną za terapeutyczną jest 60 ml.

Bęben szamański Anna Szyszka

mazowieckie | Warszawa
500 PLN
Szczegóły cenowe
bębny szamańskie i obręczowe. Cena w zależności od wymiaru i rodzaju wykonania. Od 300 do 650 zł. Warsztaty "Narodziny bębna" 500-650zł

Ceremonie Kambo – Logan Kambo Spirit

małopolskie | Kraków + cała Polska dojazdowo
250 PLN
Szczegóły cenowe
Koszt Ceremonii Kambo to 250 zł, schemat terapii jest ustalany indywidualnie.

Jak zostać szamanką uzdrowicielką – budzenie szmańskich technik uzdrawiania

warmińsko-mazurskie | Nowe Kawkowo
1200 PLN
Szczegóły cenowe
• 1200 zł + koszty pobytu i wyżywienia • Wyżywienie: 70 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie) • Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc • Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)
22.11.2018

Ola Kapella – Tepi i Kuripe, Grzechotki Ceremonialne

pomorskie | Gdynia
100 PLN
Szczegóły cenowe
Cena jest zależna od danego przedmiotu, jego wielkości, materiałów z których jest wykonana i rodzaju zdobień. Każde Kuripe (do podawania sobie samemu) kosztuje 100 zł, ceny Tepi wahają się od 130 do 400 zł. Grzechotkę Ceremonialną można nabyć za 160 zł. Runy w skórzanym woreczku- 180 zł.

Trening chakaskiego szamana W. Topojewa we Wrocławiu

dolnośląskie | Wrocław
300 PLN
Szczegóły cenowe
Każdy dzień treningu trwa 8 godzin (10.00 - 18.00) z przerwą na kawę/herbatę (zapewniamy napoje gorące oraz ciastka. Mogą Państwo wziąć ze sobą jakiekolwiek jedzenie, w przerwie będzie na to czas). Koszt udziału w warsztatach: 1 dzień (8 godzin) - 350 zł. Każdy kolejny dzień - 300 zł.
Wydarzenie odbywa się cykliczne co tydzień
24.11.2018

 

Szamanizm, ceremonie, medycyny – znajdziesz to wszystko na Jasnej Polsce. Znajdziesz, ale i ogłosisz – czekamy i zapraszamy serdecznie 🙂

 

 

Sasafras – rozkoszna, boginiczna kobiecość

Sasafras potężnie uruchamia żeńską energię – kobiety bardzo mocno czują wibrujące, otwarte serce i dolne czakry – swą cielesną kobiecość.
Łatwo rozmawiać z tą Medycyną – jest z Tobą cudownie w kontakcie, delikatnie podsuwa obrazy, podaje ultra precyzyjne odpowiedzi, a jednocześnie inaczej traktuje ciemność.
Nie ma tu wymiotów, jakichś ciężkich sensacji w ciele. Zdarza się drżenie, wibrowanie, gorąco, pragnienie, potrzeba pójścia do toalety, ale to wszystko jest łagodne.

 

Samą ciemność Sasafras także traktuje po królewsku – łagodnym uśmiechem, czułym szeptem. Ta medycyna pokazuje Ci, jak bardzo to wszystko jest iluzoryczne, nieważne, małe w porównaniu z Tobą – czującą Świadomością i energią Miłości.
Owszem, pojawiają się niemiłe informacje – w końcu to medycyna, ma leczyć – pomagać transformować , integrować Twój cień... Ale obrazy szybko mijają, odczucie dyskomfortu pozostaje odczuciem dyskomfortu, a nie strachem, czy traumą i szybko się rozpuszcza.

 

 

Jasna Polska to alternatywny portal, baza wiedzy oraz wyszukiwarka ofert i ogłoszeń, szukaj warsztaty, kursy, wydarzenia, osoby i miejsca, rozwój osobisty, duchowość, ezoteryka, ezoteryka, ogłoszenia ezoteryczne, ezo ogłoszenia, zdrowie, medytacja, zdrowa żywność, konferencje, spotkania, koncerty

Dokładnie tak 🙂 Odważ się i dołóż swoją piękną Kreację do Jasnej Polski. Niech będzie nas coraz więcej!

 

 

Anegdotki z Ceremonii

Mnie Sasafras na pierwszej sesji pokazał ciemność, jako energie stworzone dla mnie przeze mnie, by mi  s ł u ż y ć, bym mogła doświadczać tu na Ziemi pełnego spektrum trójwymiaru.

Czułam miłość i pełne zrozumienie dla ciemności, widziałam, czym jest w istocie i było to głębokie, pełne ciepła doświadczenie.
Co jeszcze w związku z tą historią? – Na sasafrasie łatwiej jest wybaczyć, łatwiej jest zrozumieć, łatwiej pójść dalej.
Miłość, miłość, miłość. I jeszcze raz Miłość – doświadczasz jej w przeróżnych odcieniach i wariantach, ale głownie chodzi o Nią.
Sasfras pozwala Ci spojrzeć na rzeczy z perspektywy Miłości, a wierz mi – Ona wszystko zmienia.
Tak łatwo jest wreszcie pozwolić na pewne rzeczy. Zaufać życiu, puścić się, bo Sasafras pokazuje, co się wtedy stanie. Jak energie s a m e ułożą się natychmiast w najlepszą z możliwych opcji.
Zaczynasz prawdziwie odczuwać Doskonałość Życia, Mądrość Energii, Wspaniałą Synchroniczność Wszechświata.

 

Sasafras to:

Potęga łagodności.
Subtelna, niezatrzymana Siła.
Moc Piękna i Dobra.
I jeszcze raz Łagodność.
Czasu nie ma, jest Energia. Tak piękna i słodka jak szemrzący strumyk.
Przestrzeń i Wolność.
Wdzięczność.
Zrozumienie.
Rezygnacja z ego.
Delikatny humor.

 

Intensywny retreat dla mężczyzn – The natural men (Nowe Kawkowo)

warmińsko-mazurskie | Nowe Kawkowo
1850 PLN
Szczegóły cenowe
• 1850 zł + koszty pobytu i wyżywienia • Wyżywienie: 70 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie) • Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc • Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)
20.11.2018

Kobiece Warsztaty Dla KOBIET „Indywidualność to norma”

śląskie | Górki Wielkie
350 PLN
Szczegóły cenowe
w cenie są 2 posiłki / dzień , napoje i przekąski
15.12.2018

MĘSKI WARSZTAT : “BĄDŹ AUTENTYCZNY” – prowadzi Tom de Winter – XVI polska edycja

mazowieckie | Borzymy k. Warszawy
1200 PLN
Szczegóły cenowe
Opłaty: 1200 zł (warsztat) + koszty wyżywienia i noclegu. UWAGA !!! JEŚLI ZDECYDUJESZ SIĘ DO 30.09 CENA WARSZTATU WYNOSI 1100zł Dla zainteresowanych w cenie warsztatu są indywidualne konsultacje z Tomem de Winter, w czasie warsztatu lub zaraz po.
22.11.2018

Oddech życia oddech biodynamiczny, Ipsalu Tantra Kriya Joga (Nowe Kawkowo)

warmińsko-mazurskie | Nowe Kawkowo
500 PLN
Szczegóły cenowe
• 500 zł + koszty pobytu i wyżywienia • Wyżywienie: 70 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie) • Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc • Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)
30.11.2018

Zielona Tara. Intuicja, kreatywność i moc uzdrawiania (Nowe Kawkowo)

warmińsko-mazurskie | Nowe Kawkowo
1600 PLN
Szczegóły cenowe
• 1600 zł + koszty pobytu i wyżywienia • Wyżywienie: 70 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie) • Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc • Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)
27.11.2018

Tajemnica i moc kobiecości – TKAJĄC KOBIECĄ SIEĆ- Świerardów – Zdrój

dolnośląskie | Świerardów - Zdrój
1500 PLN
Szczegóły cenowe
INWESTYCJA | WARSZTAT • 1100 zł cena regularna POBYT | BIOREZYDENCJA • 480 złotych - pobyt i wyżywienie od czwartku do niedzieli • obszerne, piękne apartamenty https://biorezydencj.nazwa.pl/wp_bio/apartamenty/ • pyszne posiłki wegetariańskie, wegańskie oraz ciasta i owoce
15.11.2018

 

Skoro już jesteśmy w temacie Miłości… 🙂

 

 

Sasafras pokazał mi „rzeczywistość” jako leciutkie, pół-przezroczyste woale z tiulu – tak znikome, tak nieistotne, że z łatwością można je zmienić, przesuwając muśnięciem dłoni.
Pokazał mi, jakie to wspaniałe zrezygnować z ego, jak moja obecna tożsamość, to tylko jedna z nieskończonej ilości opcji dostępnych dla mnie tu i teraz – jak ubranka dla lalek.
Pokazał mi, jak wygląda spora część społeczeństwa w Polsce – a zwłaszcza warstwy rządzące – leżą w schludnych rzędach, na stosach, bezwładni, w garniturach, w zegarkach, poprzebierani… W głowach galareta, wydrenowane ciała, jak rośliny na grządkach. A wzdłuż, nich przechadzają się wielkie czarne pająki, pobierające od nich życiodajną energię. I wiadomość od Medycyny – zostaw to, ci ludzie wciąż jeszcze tego chcą. Każdy obudzi się w swoim tempie, gdy jego Dusza powie: teraz!

 

Pokazał mi mnie samą w mistrzowskiej wersji :), ale i moje cienie.
Zrobił to z rozkosznym poczuciem humoru – dzięki delikatności i miłości tej Energii pozwoliłam sobie na odczuwanie głęboko zakopanych we mnie ciemności (nienawiść, pazerność, pogarda…)
Jednocześnie – bo ta Medycyna jest Nie-sa-mo-wi-ta – odczuwałam kilka rzeczy naraz: tą emocję z całą jej siłą, wielką przyjemność odczuwania tej emocji z całą jej siłą, komizm całej sytuacji (oto leżę w łóżku i wiję się z nienawiści) oraz widzenie, jak ten cień integruje się i włącza do zbioru świadomych jakości.

I jakie to wszystko zabawne, lekkie, nieważne i uzdrawiające zarazem.

 

Sasafras – medycyna Miłości, królowa Łagodności, potężna Roślina Nauczyciel

Leciutko, leciuteńko… (mal. Odilon Redon)

 

Sasafras robi dla Ciebie P r z e s t r z e ń

Wszystko, co przychodzi, pojawia się po to, byś rozszczelnił się jeszcze bardziej. Rozszerzyła. Zrobił się jeszcze większą i większą przestrzenią, przez którą z łatwością i bez zatorów przepłynie Wszystko.
Każda jakość, zdarzenie, emocja, wersja rzeczywistość.
Mogłabym tak pisać jeszcze długo, co widziałam, co czułam, co mi się pokazało. Ale podzielę się z Tobą jeszcze jedną Sztuczką, którą pokazał mi Sasafras.
Mowa tu o wysyłaniu do Nic.
Cokolwiek przypływa, cokolwiek się wydarza, a nie jest Ci z tym już po drodze, dzięki uprzejmości Królowej Łagodności i Poczucia Humoru, możesz to wysłać do Nic.
Co to oznacza? Że to coś rozpuszcza się całkowicie i totalnie w każdej linii czasowej i wszelkich wersjach Ciebie. Wysyłasz to do Nic (np. jakiś program, traumę, garb, wspomnienie) i od tego momentu to nigdy nie istniało. Nie było tego nigdy, to nie jest i tego nie będzie.
Jedyne, co zostaje w Tobie to kropla mądrości, esencja tego doświadczenia – tak radująca Duszę.
Ale gdy zapytasz się siebie – skąd się wzięła, nie uzyskasz już odpowiedzi.
Doświadczenie, z którego wypływa nigdy nie istniało 🙂

 

Sasafras – medycyna Miłości, królowa Łagodności, potężna Roślina Nauczyciel

Jeszcze troszkę sasafrasowej energii (mal. Van Gogh)

 

A jak jest po Ceremonii?

Nie kończysz tuż po sesji. Sasafras płynie i wibruje w Tobie jeszcze przez jakiś czas.
Przychodzą wglądy, rozwiązania, flashbacki (to takie odczucia, jakie miałaś w trakcie, teraz pojawiają się bez wzięcia ponownej dawki, trwają krótko).
Królowa Łagodności subtelnie, ale wyraźnie podnosi Twoje wibracje bez dramatów, błyskawic, nagłych sytuacji, które przewracają wszystkio do góry nogami.
A jednocześnie robi to porządnie. Zmiany są odczuwalne w ciele i w życiu.

 

Sasafras – medycyna Miłości, królowa Łagodności, potężna Roślina Nauczyciel

Zgodnie z naszą misją, by stworzyć na JP potężną, świadomą swych zasobów i samowystarczalną (czemu nie?) Jasną Społeczność, czekamy na Was, by stworzyć największą alternatywną bazę Wydarzeń, Osób i Miejsc: wegańskie cukiernie, ośrodki leczenia, centra rozwoju, manufaktury naturalnych kosmetyków, zdrowe piekarnie, kooperatywy, centra medytacji, pracownie rękodzieła, etyczne polskie firmy… i co tam Wam w Duszach gra Kochani <3

 

Na koniec

To moje doświadczenia ze spotkań z Medycyną Serca. Twoje mogą być inne i zapewne takie będą.
Widziałam jedną osobę, która w trakcie sobie „nie poradziła” – wpadła w jakąś teorię spiskową i tam utknęła. Ale to według Prowadzących, dość nietypowy jak na Sasfras przypadek. Mnie to nie dziwi – ów człowiek był bardzo, bardzo, bardzo zanieczyszczony i pozamykany, jemu zdecydowanie najpierw przydałaby się babcia Aya.
Mam też świadomość, że Sasafras – jak wszystko – będzie działał inaczej dla ludzi na różnym poziomie wibracji. Ale będzie działał – wibracja Rośliny pozostanie – kwitnący sad, moc i mądrość Miłości.
Pamiętaj, że Rośliny Nauczyciele to czujące, inteligentne Istoty – jeśli Królowa do Ciebie przyjdzie, znaczy, że jesteś gotowa-y.
Aho

 

P.S. Tak jak w przypadku innych Medycyn, obowiązuje Cię duchowe BHP! – post i medytacja to podstawa, ale nie tylko. Wszystko jest opisane tu: 8 Wypróbowanych sposobów jak pić Ayahuascę – okiem praktyka – Aya cz.2

 

Podoba Ci się ten blog? Prosimy - wesprzyj jego rozwój. Wpłacając nawet drobną kwotę na konto Fundacji My, wspierasz Jasną Polskę, której oddajemy całe nasze serce i czas. Dziękujemy, Aga i Adrian

 

Autor Tekstu pragnie zostać anonimowy – tekst nadesłany

Źródło ilustracji w tekście: Internet (gł. Pinterest, Unsplash, Pixabay), chyba, że podano inaczej.

Liczba odwiedzin: 1453
Swistak Stasiu

Autor: Swistak Stasiu

Nazywam się Stanisław Staszkiewicz Staszkowski i jestem Niewidzialnym Świstakiem. Mam świetną dykcję i nawet umiem wypisywać vouchery. Poza tym kocham orzechy i disco polo. W wolnym czasie sporo się turlam i mam zawsze dobry humor. P.S. Czasem piszę jako Stasia, żeby nikt nigdy nie miał pewności, kim jestem. Buziaczki!

Wszystko co lubisz prosto na Twój e-mail

Disclaimer:
Ten blog pisany jest z potrzeby Duszy i Serca. Jest po to, by pokazać Ci, że nie jesteś Sam/a w swoich Poszukiwaniach. Jest nas więcej :) - nawet jeśli nasze drogi się różnią. Dlatego wybierz stąd dla Siebie tylko to, co z Tobą rezonuje - co Cię wzmacnia, inspiruje i wspiera. Po to właśnie piszemy. AHO <3

Komentarze

  1. Iza
    | Odpowiedz

    Brzmi zachęcająco 🙂

Dodaj komentarz

Partnerzy