Ty jesteś Mistrzem, a iluminaci, reptilianie i cała reszta ciemniaków „istnieje” po to, by Ci służyć

| 14.11.2018
2189

Ostatnio posypały się w mailach do Jasnej Polski pytania o zło. szatana, demony, egzorcyzmy, iluminatów, czarne macki i reptilian oraz złych kosmitów.

Jak żyć? Co robić? Czy to istnieje naprawdę? Co to w ogóle jest?

O co w tym chodzi, bo “wszyscy się boją”.

 

Niezależna, wirtualna, wolna Jasna Polska to alternatywny portal, baza wiedzy oraz wyszukiwarka ofert i ogłoszeń. Znajdź warsztaty, kursy, wydarzenia, osoby i miejsca. Rozwój osobisty, duchowość, ezoteryka, zdrowie, medytacja, zdrowa żywność, konferencje, spotkania, koncerty i zmiany na ziemi.

Dołącz do nas! 🙂 Dodaj swoje ogłoszenie 🙂

 

 

Co ja sądzę o iluminatach (i reszcie tego badziewia)?
Nic.
Z kilku powodów.
Po pierwsze nie myślę o nich, nie zastanawiam się co tam knują i jak się mają. Nie zajmuje mnie to, nie interesuje, powiem więcej – ABSOLUTNIE NIE OBCHODZI.
Po drugie – nie robię tego także dlatego, że temu, o czym myślisz, dajesz energię. A mnie jest jej na nich szkoda.
Po trzecie – podwód najistotniejszy – dlatego, że ich nie ma.
Nie istnieją „naprawdę”. Istnieją tylko “na niby” – wtedy, gdy zaistnieją ku temu specyficzne warunki.
A mianowicie, gdy ktoś w nich uwierzy.

 

Robimy tu Polskę 5D – bez ciemniaków 😉 – dołącz do nas. Sprawdź jakie MIEJSCA są już na mapie Jasnej Polski

 

Iluminaci i reptilianie – narzędzia służące do zabawy

Istnieje w to co wierzysz, że istnieje.
„Istnieje” w sensie: faktycznie Cię dotyka, bo ma na Ciebie realny wpływ.
Na temat obiektywnej rzeczywistości nie będę się wypowiadać, bo nie mam pojęcia co to (i w głębi serca uważam, że także jej nie ma).

 

No dobrze, załóżmy, że zgadzasz się ze mną i do zbioru Twych przekonań należy stwierdzenie:
– „Istnieje w to co wierzę, że jest, bo jestem (S)twórcą mego świata, mej rzeczywistości, a ona stwarza się poprzez to, czemu daję moją energię i moją świadomość.”
Ok – spytasz – ale po jakiego grzyba w takim razie stwarzam także „zło”? Dlaczego sprawiam, że pojawia się w moim świecie, chociaż wcale tego nie chcę?
Odpowiedź jest cudownie prosta Kochana Duszo – by DOŚWIADCZAĆ.
Doświadczać wyzwań, dualności, walki dobra ze złem w sobie i na zewnątrz.
To jest właśnie ta rewelacyjna zabawa, zwana Trójwymiarem, której wszyscy oddajemy się bez zapamiętania (dosłownie i w przenośni).
I teraz najlepsze: „zło” w postaci iluminatów, reptilian i całej tej pokracznej bandy jest tu tylko po to, by nam służyć.
Tak…

 

Zło jest po to, by Ci służyć. Iluminaci, reptilianie i cała reszta ciemniaków „istnieje” właśnie po to

Zabawa na całego trwa. A Ty w co grasz? 🙂

 

 

Obscurus Ci to wszystko wyjaśni

My, czyli Nieskończone Istoty Światła, które postanowiły przez chwilę zabawić się w ludzi, podkręciły trójwymiarową grę, tak aby była ciekawsza i bardziej emocjonująca.
Zrobiły to poprzez zaproszenie do zabawy … no właśnie… kogo?
W filmie „Fantastyczne zwierzęta (2016)” (który polecam, gdyż najlepsze rzeczy dzieją się w walizce!) jedną z głównych ról gra niejaki obscurus – ślepa i tępa energia zniszczenia, zła, agresji itd.
Obscurusy to przypadkowe zlepki pogubionej, zablokowanej mocy, której nie pozwolono się rozwijać – którą stłumiono i którą kazano ukrywać.
Odrzucona i nieakceptowana energia musiała gdzieś znaleźć ujście, więc wypełzła niejako tylnymi drzwiami ze swych uciśnionych właścicieli (magów i czarownic w tym wypadku) i pałętając się po świecie bez żadnej kontroli, rośnie w siłę (napędzana strachem) oraz robi zamieszanie.
Ale – uwaga – kiedy to ma miejsce?
Tylko wtedy, gdy znajdzie nosiciela. Sama w sobie, bez człowieka, jest bezsilna i „bezużyteczna”.

 

 

Zło jest po to, by Ci służyć. Iluminaci, reptilianie i cała reszta ciemniaków „istnieje” właśnie po to

Kadr z filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć (2016) – obscurus to bardzo trafna intuicja 😉

 

W zasadzie mogłabym skończyć na tym akapicie. Są w nim wszystkie kluczowe informacje.
Tak zwane „zło” to energokształty, które zaczęły „żyć własnym życiem” i które będą istnieć tak długo, jak długo bateryjki systemu będą zasilać je energią.
Dlaczego? Bo są odcięte od Źródła i potrzebują Ciebie, by istnieć.
Kiedy nie dajesz im energii (wiary, strachu, negatywnych emocji), wpadają w panikę, bo zakręcasz kurek z dopływem paliwa. Muszą szybko znaleźć kolejnych karmicieli, na których będą pasożytować.
Oznacza to, że gdyby cała Ludzkość w jednym momencie zrezygnowała z zabawy w policjantów i złodziei, tej przeciągającej się gry w dualizm i przestała wierzyć / zasilać iluminatów, reptilian, demony, niski astral…. i wszystkie te pierdoły, oni przestaliby istnieć w tym samym momencie.
Jak gdyby nigdy nic.

 

 

Odetnij energię iluminatom, czy reptilianom, a… znikną!

Co by się z nimi stało?
Obscurusy by się rozpuściły lub poszły szukać szczęścia gdzieś indziej.
Weźmy na warsztat reptilian… To bardzo zabawny przykład i z naszego podwórka.
Część z nich eksplodowałaby natychmiast po podniesieniu wibracji – czyli rozpuściła się w świetle (co też często ma miejsce podczas Ceremonii Medycyn – wtedy ci, którzy się już poddają (a wierz mi – jest ich coraz więcej), są odprowadzani do światła).

 

Czytaj więcej: Jak Ayahuasca podnosi komfort życia – 8 zaskakujących zmian – Aya cz.3

 

Część z nich zostałaby zabrana do Centrum Galaktycznego Słońca na resocjalizację i restrukturyzację, bo chłopaki są po prostu niereformowalne (to też się oczywiście dzieje – część śmierci i zniknięć różnych prominentów trójwymiaru, wynika z tego, że zafundowano im taką niezbyt przyjemną, acz potrzebną wycieczkę).
A część z nich polazłaby snuć się gdzie indziej i jątrzyć – bo to jest ich główna rola i do tego służą (przecież nie tylko my jedni we Wszechświecie chcemy się zabawić…).

 

Zanim dodasz siebie na Jasną Polskę, sprawdź, jakie OSOBY już z nami są 🙂

 

 

Poniższy opis dobitnie pokazuje, jacy “źli i straszni” są reptilianie – to tylko cwane kosmiczne łazęgi, pokraczne pasożyty i żałosna chuliganerka, która pasie się na ludzkim strachu i ludzkiej wierze, że są od nas silniejsi. Wystarczy tupnąć na nich nóżką, a od razu spływają w klozecie:
Reptilianie pochodzą z bardzo specyficznego regionu w innym wymiarze. Są znani w całym kosmosie jak grupa istot, które zawszą chcą dominować. (…) Czasami ukazują się ludziom… szczególnie wpływowym ludziom (…) mówią im, że pochodzą z jakiejś zaawansowanej cywilizacji, która anihiluje Ziemię. (…) Reptilianie dają tym ludziom iluzję mocy (…) lecz ostatecznie to wszystko jest sztuczne.
Reptilianie wiedzą, że ludzie nie ufają sami sobie. Ludzie często schodzą z własnej drogi, oddając moc. (…)
I wtedy mówicie właśnie to – Rozkazuję ci odejść… teraz! Wynocha! Za drzwi! I oni przestają was nachodzić [gdyż we Wszechświecie działa prawo wolnej woli i wszystkie istoty bez wyjątku respektują słowo NIE – pamiętaj o tym – przyp. Ra].
Reptilianie patrzą z góry na ludzi (…) lecz tak naprawdę, jeśli przyjrzycie się ich cywilizacji i porównacie ją z ludzką Ziemią, od razu zobaczycie, że ludzie są dużo mądrzejsi, bystrzejsi, bardziej kochający.
Ich przestrzenie życia – oni nie mają swoich planet – ich bazy są szaro-zielone, bardzo ponure. Nie mają muzyki. Nie wiedzą czym jest sztuka. Nie potrafią się śmiać.
Nie mają rzeczy, którą macie wy ludzie – zwanej mądrością, wglądem, współ-czuciem. Powiedzcie mi teraz, kto ma bardziej zaawansowaną cywilizację?

 

Powyższy cytat pochodzi z tej książki, którą powinien przeczytać każdy Polak. Bo połowa jest o naszym kraju – wyjaśnia co się działo i dlaczego. Oraz co jeszcze może się wydarzyć. Druga połowa to opis różnych obcych cywilizacji, które próbują coś ugrać na Ziemi. Polecam z całego serca!

Zło jest po to, by Ci służyć. Iluminaci, reptilianie i cała reszta ciemniaków „istnieje” właśnie po to

 

 

Dlaczego na świecie jest tyle zła?

Dlaczego według wielu ludzi wszystko wydaje się iść w złą stronę – według nich świat się wali i kończy na naszych oczach?
Na świecie jest tyle samo zła, co zawsze – czyli od kiedy postanowiliśmy zaprosić do gry obscurusy wszelkiej maści.
To raz.
Dwa – zło wreszcie wyłazi na powierzchnię i do świadomości – dlatego wydaje się być go więcej. To nie tak, że „kiedyś” nie było np. księży pedofilów. Kiedyś (nie)świadomość zbiorowa nie zgadzała się, by ten temat wypłynął i ukazał się naszym oczom.
Trzy – świat się nie kończy. – Dokonuje aktualizacji i transformuje się na naszych oczach. Odchodzi świat stary, kulawy i zapyziały, żeby mogła wyłonić się z tego jakaś nowa wersja. Inna niż dotąd. A raczej inne:

 

Czytaj więcej: Jak fizyczny podział na Dwie Ziemie robi nam teraz wodę z mózgu ?

 

Dlaczego zło nie odpuszcza? – BO TAK SIĘ UMÓWILIŚMY.
Takie są zasady gry – żeby chciało nam się grać do końca: rozwijać, puszczać, pozwalać, wznosić. Jakby wszystko było idealne i nagle zastał nas na Ziemi 5 wymiar, kto miałby fun?
To znaczy byłoby cudownie i tak dalej, ale że tak od razu? Bez dochodzenia do tego? Bez stawania się tym? Bez pokonywania kolejnych poziomów gry? Bez doświadczania tej drogi?
Tak od razu? Łeeee – a co to za zabawa, przecież doskonale znamy wysokie energie – przyszliśmy z jeszcze wyższych wymiarów, teraz chodzi o to, by zagrać w przypominanie ich sobie.

 

Zło jest po to, by Ci służyć. Iluminaci, reptilianie i cała reszta ciemniaków „istnieje” właśnie po to

Yeah Baby!    (autor Omid Pakbin, giphy com)

 

 

Iluminaci i reptilianie – brzydkie, lecz użyteczne zabawki

Iluminaci, reptilianie, ciemniaki wszelkie maści to nasze sługi, wytwory naszej kreacji i nasze narzędzia do zabawy.
Grają zaciekle do końca, udając, że istnieją i mają władzę – bo MY TAK CHCEMY.
Bo tak wybieramy.
Bo gra ma być emocjonująca do samego happy-endu.

 

 

Ale Droga też może być fajna – to tylko malutka część wszystkich ogłoszeń na Jasnej Polsce. Może znajdziesz tutaj coś dla siebie?

Po Polsku. Sklep z Przesłaniem ♥ DE-NRW Otwarcie 03/12/18

Niemcy | Nettetal
Szczegóły cenowe
Ceny towarów - umiarkowane i rozsądne 🙂 Nie liczby kreują tu obfitość ♥

Kobiecość ucieleśniona – esencje życia – 9-mięsięczny krąg z Katarzyną Auli

mazowieckie | Janów
550 PLN
Szczegóły cenowe
inwestycja za pierwszy z trzech modułów 1650zł
Wydarzenie odbywa się cykliczne co 22.12.2018 dni
22.12.2018

Pełnia kobiecości. Transformacja i uzdrawianie. Moduł I Świątynia Kobiecości

warmińsko-mazurskie | Nowe Kawkowo
1250 PLN
Szczegóły cenowe
CENA WARSZTATU: 1250 zł + koszt pobytu i wyżywienia 1100 zł cena Early Bird przy wpłacie zaliczki do 15 Marca 2019 1100 zł dla uczestników VI Festiwalu Tantry oraz dla uczestników warsztatów z Komalą w Polsce w 2018 CENA POBYTU: wyżywienie 70 zł dziennie noclegi - w zależności od 32 do 90zł
29.05.2019

Poczucie własnej wartości kobiety – o istocie samouznania (self-esteem)

warmińsko-mazurskie | Nowe Kawkowo
900 PLN
Szczegóły cenowe
CENA WARSZTATU: 900 zł(ok. 7/8 godz. zajęć z Ewą dziennie)+ koszt pobytu i wyżywienia w ośrodku CENA POBYTU: wyżywienie 70 zł dziennie (3 obszerne posiłki wegetariańskie)Noclegi – w zależności od standardu od 32 zł do 85 zł za noc;ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobyt/ żywienie/warsztaty
11.08.2019

Przebudzenie i pogłębienie relacji z duchami przodków

warmińsko-mazurskie | Nowe Kawkowo
790 PLN
Szczegóły cenowe
CENA WARSZTATU: 790 zł + koszty pobytu i wyżywienia CENA POBYTU: wyżywienie 70 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie) Noclegi - w zależności od standardu od 32 zł do 85 zł za noc
14.04.2019

Sylwester Tantry Radosnego Serca 28/12/2018 – 01/01/2019

dolnośląskie | Stronie Śląskie
990 PLN
Szczegóły cenowe
990 zł/os, 930 zł/os. w parze + koszt pobytu i wyżywienia 110 – 130 zł/doba Uwaga! Przy wpłacie zaliczki 390 zł do 28.11.2018 – 100 zł zniżki.
28.12.2018

Tantra – wewnętrzne mistrzostwo

warmińsko-mazurskie | Nowe Kawkowo
1980 PLN
Szczegóły cenowe
CENA WARSZTATU: 1980 zł+ koszt pobytu i wyżywienia Oferujemy10 miejsc dla osób z zagranicy! Cena dla osób z zagranicy: 2500zł + koszty pobytu i wyżywienia CENA POBYTU: wyżywienie 70 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie) Noclegi – w zależności od standardu od 32 zł do 85 zł za noc;
05.08.2019

Ubieram w Słowa

dolnośląskie | zgorzelec
Szczegóły cenowe
Zlecenia są rozpatrywane i wyceniane indywidualnie, gdyż każda potrzeba jest inna. Pracuję na projekt, a nie na ilość znaków.

PRZYWRÓCENIE INTUICJI – warsztat dla kobiet inspirowany baśnią “Mądra Wasylisa”

mazowieckie | Warszawa
380 PLN
Szczegóły cenowe
380 zł (płatne do 3 XII i dla kobiet, które już u nas były) potem - 450 zł
15.12.2018

 

 

Puenta:
Władzę nad Tobą ma tylko ten, któremu tą władzę nad sobą dajesz.
Bo jesteś tak potężną, tak niezależną, tak wspaniałą Istotą.

 

Nikt i nic nie jest od Ciebie większe i potężniejsze.

Jesteś Świadomością w ludzkim przebranku.

(S)twórcą – mistrzem kreacji.

Więc gdy sobie stwarzasz iluzję, że ktoś lub coś przejmuje nad Tobą kontrolę, to oczywiście bawisz się świetnie, mocno w to wierząc i jedyne pytanie, jakie ma tutaj sens – to jak długo będzie Ci to sprawiać frajdę.
Gdyż nie wiążą Cię z nimi (ani z nikim) żadne układy – kończysz imprezę z tzw. iluminatami, czy reptylami, czy czymkolwiek innym Mocą Twej suwerennej decyzji.
I już – voila! Zrobione!
Pamiętasz? – To tylko rekwizyty Twej boskiej gry, które służą Tobie, a nie odwrotnie (choć, przyznaję, iluzja jest znakomita, no ale tak bawią się boginie i bogowie :))

 

Jasna Polska alternatywny portal duchowy, blog, wyszukiwarka ogłoszeń, szukaj warsztaty, kursy, wydarzenia, rozwój osobisty, duchowość, ezo ogłoszenia, blog rozwojowy, blog duchowy Reklama Jasna Polska nie ma granic, Polonia UK, Polonia Niemcy, Polonia USA, Polonia Norwegia, Polonia Szwecja, Polonia Francja, Polonia Belgia, Polonia Holandia

I sprawdź – dlaczego WARTO 🙂

 

 

A zatem? Co teraz?
Jeśli Ci się znudziło, proponuję wyjść z tego kryształu, którym jest dany fragment iluzji rzeczywistości.

 

Czytaj więcej: Jaki proces zachodzi, gdy się wznosisz, poszerzasz Świadomość i na maksa podnosisz wibracje

 

Jak?
Przede wszystkim przestać się zajmować tą hołotą – a już na pewno z nimi nie walczyć, bo to im tylko dodaje energii. Nie zalewać strachem siebie i innych, bo to ich pompuje na maksa.
W zamian za to, swoją bezcenną energię życiową zainwestować w siebie.
Podnosić wibracje.
Wzrastać: puszczać, pozwalać, akceptować, oddychać.
Słuchać więcej Serca, mniej głowy.
Poszerzać świadomość.
Zaprawdę powiadam Wam – gdyby każdy zajął się sobą, zamiast ciągle oceniać, osądzać, porównywać, walczyć, zwalczać, ratować i naprawiać (innych)…..
…ten świat stałby się w sekundę lepszym miejscem.
Aho <3

 

Podoba Ci się ten blog? Prosimy - wesprzyj jego rozwój. Wpłacając nawet drobną kwotę na konto Fundacji My, wspierasz Jasną Polskę, której oddajemy całe nasze serce i czas. Dziękujemy, Aga i Adrian

Lub dowiedz się więcej na ten temat: dlaczego Wspieram Jasną Polskę (klik)

 

Obejrzyj proszę ten teledysk – pięknie pokazuje, kim jesteś naprawdę…

 

Liczba odwiedzin: 2189
RA - Jasna Polska

Autor: RA - Jasna Polska

Ra, czyli jeden z 7 miliardów ludzi na Ziemi. Ma Serce, Duszę, Ciało i... ego :) Więcej o mnie znajdziesz w zakładce Zespół.

Wszystko co lubisz prosto na Twój e-mail

Disclaimer:
Ten blog pisany jest z potrzeby Duszy i Serca. Jest po to, by pokazać Ci, że nie jesteś Sam/a w swoich Poszukiwaniach. Jest nas więcej :) - nawet jeśli nasze drogi się różnią. Dlatego wybierz stąd dla Siebie tylko to, co z Tobą rezonuje - co Cię wzmacnia, inspiruje i wspiera. Po to właśnie piszemy. AHO <3

Komentarze

 1. Ala
  | Odpowiedz

  Dziekuje. Bo ostatnio mam wrazenie ze duzo ludzi strasznie upiera sie by na maksa bawic sie w straszenie siebie i innych. Mialam te lekkosc wiedzy o co chodzi na tym swiecie ale internety mnie wciągły😉 w wyzej wspamniane ciezkie tematy zlych. Polecam film Daniela Cankowa rozmowa z istnieniem. To samo ale innymi slowami o czym Ra piszesz mistrzowsko.Pozdrawiam

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   Alu, dziękuję 🙂 Miałam obawy, czy ten tekst będzie dla kogokolwiek zrozumiały 😉 Film obejrzymy na pewno. Serdeczności MOC!

 2. Anna
  | Odpowiedz

  Tekst jest absolutnie przejrzysty:) To niesamowite, jak wszystko, co piszesz kochana Ra, ze mną współgra. Dziękuję i pozdrawiam z całego serca

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   I ja dziękuję! 🙂

 3. Buk
  | Odpowiedz

  Wszystko pięknie, ale nawet jak przez 10 lat nie będziesz się skupiać na Illuminatach i temu podobnych, nadal będą rozpylać po niebie trucizny. No chyba, że to zmieni ich plany… Chętnie popatrzę…
  To zdanie jest fajnie 🙂 “”zło” w postaci iluminatów, reptilian i całej tej pokracznej bandy jest tu tylko po to, by nam służyć.” – oby tak było…

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   Chemtrailsy już od dawna nie działają 🙂 Zostały “zneutralizowane” energetycznie już kilka lat temu, teraz to sztuka dla sztuki, choć te głupki się jakoś niedawno połapały. Gdzieś czytałam artykuł, że w Niemczech i na Zachodzie Europy następuje wycofanie tej formy działalności, ponieważ nie przynosi oczekiwanych rezultatów, niestety zgubiłam link (a szkoda). Oczywiście, że zło nie zniknie nagle, ale im więcej osób zrezygnuje z inwestowania tam energii, tym będzie coraz bardziej bezsilne. Przykładem tego jest chociażby informacja o wycofaniu chemtrailsów, czy coraz większa świadomość na temat szczepionek, gmo, kredytów, kościołów (…) oraz wychodzenie ludzi z tych programów. Oni słabną i wymiękają na naszych oczach. Pozdrawiam!

 4. Bożena
  | Odpowiedz

  Ciekawe czy w takim razie ci mocarze zneutralizowali również zanieczyszczenia wód w Azji, śmieci plastikowe w oceanach… Ludzie lubią pięknie brzmiące bajki, bo… uspokajają…

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   Absolutnie nie musisz wierzyć w nic z tego, co jest tu napisane. Wybieraj tylko to co z Tobą rezonuje. I pozwól innym (na przykład mnie) na to samo 🙂

Dodaj komentarz

Partnerzy