Istnieje skuteczna metoda leczenia raka. Olej konopny leczy ciało, duszę, nowotwory i nie kosztuje majątku

| 09.12.2018
1952

Rak jest uleczalny. Jego leczenie nie musi kosztować majątku, być bolesne i pełne wyrzeczeń.

Istnieją metody, które skutecznie leczą raka – bez takiej traumy i bólu, jaką serwują oficjalne metody.

Jedną z nich jest olej konopny –  leczy energetyczne przyczyny raka, leczy ciało fizyczne i wzmacnia ducha.

Dlaczego to wciąż taka rewelacja, którą próbuje ukryć i zablokować śmierdzący trójwymiar, przedstawiam poniżej.

 

Rak jest uleczalny. Istnieje skuteczna metoda leczenia raka. Olej konopny Leczy ciało i duszę, leczy nowotwory i nie kosztuje majątku.

Leczenie raka nie musi być tak bolesne i traumatyczne, jak to jest do tej pory   (mal. Catrin Welz-Stein)

 

2 Przyczyny raka z punktu widzenia energii – globalna i lokalna

Na Planecie Ziemia rak stał się bardzo lukratywnym biznesem. Jest bardzo wielu ludzi, którzy są z tym biznesem ściśle powiązani i czerpią z niego ogromne korzyści.
Nie chodzi nawet o pieniądze, czy politykę (choć o nie oczywiście też).
Co prawda koncerny farmaceutyczne ukrywają i powstrzymują “wynalezienie” skutecznego leku (który już dawno został odkryty).
ALE – z perspektywy energii – ludzkości wciąż odpowiada obecny sposób leczenia raka oraz sam proces dążenia do  „wynalezienia leku”.

 

Istnieje skuteczna metoda leczenia raka. Olej konopny Leczy ciało, duszę, nowotwory i nie kosztuje majątku

“A co, gdybym ci powiedział, że istnieją skuteczne lekarstwa na raka, ale są one ukrywane, bo biznes rakowy jest wart 160 miliardów dolarów rocznie?”

 

Po prostu – energetycznie – droga jest bardziej kusząca od celu. Podświadomie czują, że gdy dojdą do rezultatu, ta fascynująca trójwymiarowa zabawa w poszukiwania i odkrywanie dobiegnie końca. Nie są na to jeszcze gotowi.
To istotny wstęp, ponieważ pokazuje zawartość pola zbiorowej nieświadomości, które w ogromnym stopniu wpływa na myślenie i działanie ludzi na Planecie.
Czytaj więcej: Tego o zmianach na Ziemi długo nie wiedzieliśmy. Nareszcie możemy zrobić krok do przodu

 

To gęste i dosyć ponure miejsce dryfujące w astralu, które oblepia Ziemię – Gaję, jest naszym wspólnym produktem, wypadkową wszystkich naszych myśli i emocji.
 Rak jest uleczalny. Istnieje skuteczna metoda leczenia raka. Olej konopny Leczy ciało i duszę, leczy nowotwory i nie kosztuje majątku.

Większość ludzi będzie zaciekle bronić matrixu – sam system tak to sprytnie zaprojektował.

 

Rak to nie przypadek

Adamus Saint-Germain powtarza do znudzenia:

gdyby jakiś Twój obecny problem w pewien sposób Ci nie służył, nie byłoby go w Twoim życiu.

 

Jako genialny Twórca kreujesz tylko rzeczy, których potrzebujesz.
Oburzasz się? Pytasz – ja potrzebuję raka? Zdrad? Długów? Szefa tyrana?
Pomyśl…  a raczej: POCZUJ, co tak naprawdę zyskujesz, kreując sobie w życiu te opresje?
Odpowiedź może nie być prosta do znalezienia. W zasadzie na ogół nie jest, inaczej nie stworzyłabyś trudnego, bolesnego problemu, żeby zmusić Cię do przyjrzenia się sobie i swemu baaaardzo głęboko zakopanemu Cieniowi.
Czytaj więcej: Gdzie jest mój Cień i dlaczego TAK BARDZO wpływa na moje życie

 

 

Jasna Polska alternatywny cudowny portal, blog duchowy, blog rozwojowy, warsztaty rozwoju osobistego, kursy, wydarzenia, rozwój duchowy, duchowość, ezoteryka, astrologia, ogłoszenia ezoteryczne, medycyna naturalna, medytacja, świadomość, alternatywne, oferty pracy, wysokie wibracje

Czekamy 🙂 – Jasna Polska powstała dla Wszystkich, którzy chcą dołączyć. Mamy 15 pojemnych kategorii, które obejmują każdy przejaw twórczej ludzkiej działalności.

 

 

Przykładowe przyczyny?
Mąż zdrajca? – może pragniesz ukarać się za coś i Twoje nieuświadomione poczucie winy oraz program kata i ofiary (na swój masochistyczny sposób przyjemne dla ego) błaga wewnątrz Ciebie o Twoje wybaczenie sobie.
Szef tyran? – może bycie ofiarą daje Ci tyle ukrytych korzyści (troska, współczucie, uwaga), że szkoda by było się tego samemu pozbawiać.
Kłopoty finansowe / długi? – może boisz się ogromnej wolności i związanej z nią odpowiedzialności, gdybyś stała się bogata? Lepiej pozostać w znanej – a przez to paradoksalnie bezpiecznej – strefie (dys)komfortu bycia w klatce i życia pełnego ograniczeń (przynajmniej o niczym nie musisz decydować sama –  co dla wielu jest bardzo wygodne…).

 

Czytaj więcej: 6 Powodów, dla których mimo ciężkiej pracy nie miałam pieniędzy, żyłam w programach braku, strachu, niedoboru i „nie wystarczy”

 

A rak?
Rak to błaganie o miłość. Wołanie o troskę i uwagę. Cierpiący na tak straszną chorobę zawsze jest w centrum całej rodziny. Wszystkie wysiłki, pieniądze, uwaga, czyli ENERGIA idą w jego kierunku.
Czytaj więcej: Przyczyny raka energetycznie – skąd się bierze nowotwór według Adamusa Saint-Germain

 

 Rak jest uleczalny. Istnieje skuteczna metoda leczenia raka. Olej konopny Leczy ciało i duszę, leczy nowotwory i nie kosztuje majątku.

Rak – z tęsknoty za miłością, opieką, troską…

 

Jak w ciele powstaje rak

Rak bierze się z nienawiści – głównie do samego siebie oraz z przemocowego nadużywania samego siebie.
W takich warunkach komórki w ciele nie są już w stanie się normalnie ze sobą komunikować.
W każdej sekundzie naszego życia zachodzą tryliony impulsów – rozmów – międzykomórkowych. Jesteśmy wielką siecią komunikacyjną, która funkcjonuje sobie w harmonii.
Chyba, że ktoś czuje wobec siebie głównie nienawiść. W takiej energii międzykomórkowy system komunikacyjny zaczyna się sypać. Z komunikacji wypada trochę komórek –to tu, to tam…
Te wyrzucone z sieci komórki przestają rzecz jasna budować właściwe biologiczne procesy – są odrzutkami, nie dostają danych, żyją na marginesie wydarzeń i przestają ogarniać co się dzieje w sieci. Więc zaczynają działać na własny rachunek – bez ładu narzuconego przez harmonię całości.
Pogubione komórki robią to, co potrafią najlepiej. Kontynuują replikację samych siebie, ALE bez zrozumienia dlaczego (cel i zrozumienie dawało im istnienie w sieci).
Kompulsywnie replikują siebie, a każda kolejna zadaje to samo pytanie co komórka pierwotna: CO JEST ZE MNĄ NIE TAK?
I w ten sposób – z namnożenia smutnych, odrzuconych, zagubionych komórek – w ciele powstaje rak.
Ponieważ nie wiedzą jak wyjść ze swego zdegenerowanego cyklu reprodukcyjnego, powstaje pętla. Wciąż pytają – dlaczego jest z nimi źle, co się z nimi stało? Za każdym razem, gdy pada TO pytanie, powstaje kolejna „błędna” komórka, powtarzająca cykl, stąd guzy i przerzuty.

 

 

Istnieje skuteczna metoda leczenia raka. Olej konopny leczy ciało, duszę, nowotwory i nie kosztuje majątku

Leczysz ludzkie ciało?  – Ogłoś to na Jasnej Polsce. Niech dotrą do Ciebie ci, którzy tego potrzebują.

 

 

Lekarstwo na raka już istnieje

Mimo całej tej pasji poszukiwań i badań, którą namiętnie uprawia ludzkie ego, Adamus Saint-Germain twierdzi, że tak naprawdę lekarstwo na raka już istnieje. I jest skuteczne w przypadku około 75% rodzajów raka.
Nikt tak naprawdę go nie ukrywa, lecz mało kto chce je zobaczyć.
Lub – ze względu na obecny poziom energii na Ziemi – nie jest gotowy, by go dostrzec.

 

Rak jest uleczalny. Istnieje skuteczna metoda leczenia raka. Olej konopny Leczy ciało i duszę, leczy nowotwory i nie kosztuje majątku.

 

Według moich obserwacji i informacji od zaufanych osób, które wyleczyły kogoś w rodzinie właśnie w ten sposób, jest to olej konopny / z konopi (medyczna marihuana).

Skondensowany fizycznie i energetycznie lek, który zawiera wszystkie składniki tej rośliny (uprawianej normalnie, a nie w wersji GMO, która celowo zubaża konopie o substancje lecznicze).
Olej z konopi działa na ciało, na komórki i na Ducha – leczy, pomagając transformować psychikę, rozświetlać ból, uzdrawiać traumy. Są osoby w Polsce, które już w ten sposób leczą i mają wspaniałe efekty.

 

Istnieje skuteczna metoda leczenia raka. Olej konopny Leczy ciało, duszę, nowotwory i nie kosztuje majątku

Oprócz raka, olej konopny leczy szereg innych schorzeń

 

Skuteczność oleju z konopi wydaje się również potwierdzać zmasowany, wściekły opór trójwymiaru – przeciwko podawaniu tego leku na inne choroby (jak padaczka, ciężkie zmiany skórne itd.). Znane są przypadki, gdy POMIMO mega skuteczności w przypadku innych chorób niż rak, lekarze podający olej pacjentom, popadali w ogromne kłopoty.
Z podobnymi atakami spotyka się Jerzy Zięba, który traktuje raka m.in. ogromnymi wlewami witaminy C i innymi sposobami (odsyłam na strony pana Jerzego).
Wiadomo o co chodzi – oczywiście o władzę i pieniądze. Przemysł onkologiczny przynosi gigantyczne dochody korporacjom farmaceutycznym, które bezwzględnie żerują na cierpieniu i wyrzeczeniach finansowych osób chorych.

 

Rak jest uleczalny. Istnieje skuteczna metoda leczenia raka. Olej konopny Leczy ciało i duszę, leczy nowotwory i nie kosztuje majątku.

Banksy już wybrał

 

WHO – Światowa Organizacja Zdrowia oczywiście zabrania, grzmi i przestrzega. I olej i witamina C w „ponadnormatywnych” ilościach są według tej matrixowej instytucji szkodliwe.
Bla bla bla…
Naprawdę wciąż wierzysz, że robi to w dobrej wierze? Ta sama organizacja gorąco rekomenduje ekstremalne serie szczepień dla maleńkich noworodków.

 

Mała garstka sporej ilości ogłoszeń z kategorii ZDROWIE – warto zerknąć:

RSO Expert, doradzamy, jak kupić i stosować medyczną marihuanę bez recepty

mazowieckie | cała Polska
Szczegóły cenowe
Konsultacja jest darmowa. Nie pobieram żadnych opłat. Konsultacja dotyczy zakupu oraz zastosowania oleju Ricka Simpsona (RSO) 1500 zł za 10ml. minimalna ilość którą będziesz mógł zakupić to 10ml. Przy nowotworach dawką uznawaną za terapeutyczną jest 60 ml.

Akupunktura Sebastian Zieliński

mazowieckie | Warszawa
Szczegóły cenowe
Raz w tygodniu prowadzę darmową konsultacje z diagnozą i zabiegiem akupunktury. Cena za usługi do ustalenia indywidualnie 🙂

Bęben szamański Anna Szyszka

mazowieckie | Warszawa
500 PLN
Szczegóły cenowe
bębny szamańskie i obręczowe. Cena w zależności od wymiaru i rodzaju wykonania. Od 300 do 650 zł. Warsztaty "Narodziny bębna" 500-650zł

Bioenergoterapeuta Damian Karsznia

pomorskie | Gdynia
60 PLN
Szczegóły cenowe
Zabieg bioterapeutyczny 60 PLN Konsultacja/Analiza energii własnej i otoczenia od 100 PLN Zabiegi na odległość od 50 PLN do 120 PLN Oczyszczanie z klątw i uroków miejsc/osób od 80 PLN do 120 PLN

Bioenergoterapeutka Beatris – nauczam również Samoświadomości i pracy z Energią

lubuskie | Marwice
50 PLN
Szczegóły cenowe
Oprócz zabiegów bioenergią, nauczam poznawania i dostrajania się do szerszego, niewidzialnego a odczuwalnego duchowego aspektu swojej istoty, Cena dotyczy jednego zabiegu lub godzinnej konsultacji

Energoterapeuta, Mistrz Reiki, Duchowy Uzdrowiciel

śląskie | Wisła
30 PLN
Szczegóły cenowe
30zł Zabieg ładowania/wzmocnienia energią kundalini reiki 30zł Zabieg uzdrawiania Pupila 60zł Zabieg uzdrawiania energią Usui Reiki 60zł Zabieg uzdrawiania/wspomagania dla sytuacji 120zł Zabieg kompleksowego uzdrawiania energetycznego 120zł Zabieg duchowego uzdrawiania pełny cennik na stronie www

Homeopata i naturoterapeuta Dorota Sochaczewska

mazowieckie | Warszawa
250 PLN
Szczegóły cenowe
Pierwsza wizyta dorośli- konsultacja-diagnostyka: wywiad, test biorezonansem i/lub test indywidualny profil bioodżywczy (1,5h) + wypis 250 zł Pierwsza wizyta dzieci - konsultacja- diagnostyka: wywiad, test biorezonansem (1h) + wypis z propozycją pomocy 200zł Następne kontrole i zabiegi ( 1h) 80-100

Ola Kapella – Tepi i Kuripe, Grzechotki Ceremonialne

pomorskie | Gdynia
100 PLN
Szczegóły cenowe
Cena jest zależna od danego przedmiotu, jego wielkości, materiałów z których jest wykonana i rodzaju zdobień. Każde Kuripe (do podawania sobie samemu) kosztuje 100 zł, ceny Tepi wahają się od 130 do 400 zł. Grzechotkę Ceremonialną można nabyć za 160 zł. Runy w skórzanym woreczku- 180 zł.

Pomiary pola elektromagnetycznego (elektrosmogu)

wielkopolskie | Poznań
250 PLN
Szczegóły cenowe
Pomiar elektrosmogu trzech pomieszczeń w domu lub mieszkaniu wraz z omówieniem wyników i zaleceniami. Dla pomieszczeń pozostawiam kartę pomiarową. Koszty dojazdu - 1,20 PLN/km

Refleksolog Wioleta Gołębiowska

śląskie | Czerwionka-Leszczyny
60 PLN
Szczegóły cenowe
Koszt jednego zabiegu: 60 zł (jest też możliwość zakupienia karnetu na 10 zabiegów, wtedy jeden zabieg kosztuje 50 zł) Do 10 km od Czerwionki dojazd jest gratis, powyżej 10 km obowiązuje dodatkowa opłata za dojazd 1zł/km.

REZOSUTRA DŹWIĘKOTERAPIA

mazowieckie | Piaseczno, Warszwa, Konstancin, Góra Kalwiaria, Tarczyn, Grójec
120 PLN
Szczegóły cenowe
Wykonujemy masaż stosując terapeutyczne misy nepalskie Peter Hess (na chwilę obecną posiadamy ich 12). Sesja wykonywana jest indywidualnie lub grupowo np. sesja z koleżankami/kolegami (w zależności od ustaleń z klientem/klientami ) w zaciszu domowym klienta i trwa około 45-60 minut.

SŁUCH – Dawid Wujczyk – Szumy Uszne, Wady Słuchu, Aparaty Słuchowe, Karma a słuch

śląskie | Katowice
001 PLN
Szczegóły cenowe
Wszystkie kwestie cenowe zależne są od indywidualnej sytuacji. Bardzo proszę o e-mial lub telefon. Kontakt na stronie internetowej. Zapraszam 🙂 🙂 🙂 Hasło kontaktowe: Jasna Polska.

Uzdrowiciel, Zielarz, Radiesteta Włodzimierz Borzęcki

mazowieckie | Warszawa
150 PLN
Szczegóły cenowe
Kompleksowa ocena stanu zdrowia, dobór terapii, zabieg energetyczny - 150 zł. Ustalenie składu indywidualnej mieszanki ziołowej - 30 zł. Koszt ziól 70 - 120 zł. Szczegółowy cennik - na stronie internetowej

Zabiegi terapeutyczne

pomorskie | Gdańsk
Szczegóły cenowe
Bioenergoterapia: 150 zł/45-60 min., Oczyszczanie czakr: 80 zł/30 min., Operacje fantomowe: metodą SKASIE 70 zł/30 min., 140 zł/60 min., Radiestezja terapeutyczna: 100 zł/45 min Reiki: 100 zł/45-60 min., Uzdrawianie energią prana: 150 zł/godz., Świecowanie/konchowanie uszu: 50 zł/60 zł, więcej w opisie

 

 

Podsumowanie

Tak jak pisałam na początku i będę powtarzać do znudzenia na tym blogu: JEST TAK JAK WYBIERASZ.
Jeśli jesteś gotowa na pełne wyleczenie, właściwi ludzie i właściwe leki przyjdą do Ciebie.
Zdrowia Kochanie!!!!
Aho <3
Zobacz też:  Przyczyny raka energetycznie – skąd się bierze nowotwór

Podoba Ci się ten blog? Prosimy - wesprzyj jego rozwój. Wpłacając nawet drobną kwotę na konto Fundacji My, wspierasz Jasną Polskę, której oddajemy całe nasze serce i czas. Dziękujemy, Aga i Adrian

 

 

Źródło: 1

Niniejszy artykuł służy wyłącznie do celów informacyjnych, wyraża wyłącznie subiektywny pogląd autorki, nie namawia do konkretnych działań i nie stanowi porady lekarskiej.

Źródło wszystkich ilustracji w tekście: Internet (Pinterest, Unsplash, Pixabay), chyba, że podano inaczej.

Liczba odwiedzin: 1952
RA - Jasna Polska

Autor: RA - Jasna Polska

Ra, czyli jeden z 7 miliardów ludzi na Ziemi. Ma Serce, Duszę, Ciało i... ego :) Więcej o mnie znajdziesz w zakładce Zespół.

Wszystko co lubisz prosto na Twój e-mail

Disclaimer:
Ten blog pisany jest z potrzeby Duszy i Serca. Jest po to, by pokazać Ci, że nie jesteś Sam/a w swoich Poszukiwaniach. Jest nas więcej :) - nawet jeśli nasze drogi się różnią. Dlatego wybierz stąd dla Siebie tylko to, co z Tobą rezonuje - co Cię wzmacnia, inspiruje i wspiera. Po to właśnie piszemy. AHO <3

Komentarze

 1. Ewa
  | Odpowiedz

  Pan Zięba nie jest lekarzem i nikogo nie leczy.

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   Droga Ewo, dziękuję za sprostowanie – przyznam, że nie wiedziałam… Poprawię w tekście. Pozdrawiam ciepło 🙂

Dodaj komentarz

Partnerzy