Istnieje skuteczna metoda leczenia raka. Olej konopny leczy ciało, duszę, nowotwory i nie kosztuje majątku


Rak jest uleczalny. Jego leczenie nie musi kosztować majątku, być bolesne i pełne wyrzeczeń.

Istnieją metody, które skutecznie leczą raka – bez takiej traumy i bólu, jaką serwują oficjalne metody.

Jedną z nich jest olej konopny –  leczy energetyczne przyczyny raka, leczy ciało fizyczne i wzmacnia ducha.

Dlaczego to wciąż taka rewelacja, którą próbuje ukryć i zablokować śmierdzący trójwymiar, przedstawiam poniżej.

 

Rak jest uleczalny. Istnieje skuteczna metoda leczenia raka. Olej konopny Leczy ciało i duszę, leczy nowotwory i nie kosztuje majątku.

Leczenie raka nie musi być tak bolesne i traumatyczne, jak to jest do tej pory   (mal. Catrin Welz-Stein)

 

2 Przyczyny raka z punktu widzenia energii – globalna i lokalna

Na Planecie Ziemia rak stał się bardzo lukratywnym biznesem. Jest bardzo wielu ludzi, którzy są z tym biznesem ściśle powiązani i czerpią z niego ogromne korzyści.
Nie chodzi nawet o pieniądze, czy politykę (choć o nie oczywiście też).
Co prawda koncerny farmaceutyczne ukrywają i powstrzymują “wynalezienie” skutecznego leku (który już dawno został odkryty).
ALE – z perspektywy energii – ludzkości wciąż odpowiada obecny sposób leczenia raka oraz sam proces dążenia do  „wynalezienia leku”.

 

Istnieje skuteczna metoda leczenia raka. Olej konopny Leczy ciało, duszę, nowotwory i nie kosztuje majątku

“A co, gdybym ci powiedział, że istnieją skuteczne lekarstwa na raka, ale są one ukrywane, bo biznes rakowy jest wart 160 miliardów dolarów rocznie?”

 

Po prostu – energetycznie – droga jest bardziej kusząca od celu. Podświadomie czują, że gdy dojdą do rezultatu, ta fascynująca trójwymiarowa zabawa w poszukiwania i odkrywanie dobiegnie końca. Nie są na to jeszcze gotowi.
To istotny wstęp, ponieważ pokazuje zawartość pola zbiorowej nieświadomości, które w ogromnym stopniu wpływa na myślenie i działanie ludzi na Planecie.
Czytaj więcej: Tego o zmianach na Ziemi długo nie wiedzieliśmy. Nareszcie możemy zrobić krok do przodu

 

To gęste i dosyć ponure miejsce dryfujące w astralu, które oblepia Ziemię – Gaję, jest naszym wspólnym produktem, wypadkową wszystkich naszych myśli i emocji.
 Rak jest uleczalny. Istnieje skuteczna metoda leczenia raka. Olej konopny Leczy ciało i duszę, leczy nowotwory i nie kosztuje majątku.

Większość ludzi będzie zaciekle bronić matrixu – sam system tak to sprytnie zaprojektował.

 

Rak to nie przypadek

Adamus Saint-Germain powtarza do znudzenia:

gdyby jakiś Twój obecny problem w pewien sposób Ci nie służył, nie byłoby go w Twoim życiu.

 

Jako genialny Twórca kreujesz tylko rzeczy, których potrzebujesz.
Oburzasz się? Pytasz – ja potrzebuję raka? Zdrad? Długów? Szefa tyrana?
Pomyśl…  a raczej: POCZUJ, co tak naprawdę zyskujesz, kreując sobie w życiu te opresje?
Odpowiedź może nie być prosta do znalezienia. W zasadzie na ogół nie jest, inaczej nie stworzyłabyś trudnego, bolesnego problemu, żeby zmusić Cię do przyjrzenia się sobie i swemu baaaardzo głęboko zakopanemu Cieniowi.
Czytaj więcej: Gdzie jest mój Cień i dlaczego TAK BARDZO wpływa na moje życie

 

 

Jasna Polska alternatywny cudowny portal, blog duchowy, blog rozwojowy, warsztaty rozwoju osobistego, kursy, wydarzenia, rozwój duchowy, duchowość, ezoteryka, astrologia, ogłoszenia ezoteryczne, medycyna naturalna, medytacja, świadomość, alternatywne, oferty pracy, wysokie wibracje

Czekamy ? – Jasna Polska powstała dla Wszystkich, którzy chcą dołączyć. Mamy 15 pojemnych kategorii, które obejmują każdy przejaw twórczej ludzkiej działalności.

 

 

Przykładowe przyczyny?
Mąż zdrajca? – może pragniesz ukarać się za coś i Twoje nieuświadomione poczucie winy oraz program kata i ofiary (na swój masochistyczny sposób przyjemne dla ego) błaga wewnątrz Ciebie o Twoje wybaczenie sobie.
Szef tyran? – może bycie ofiarą daje Ci tyle ukrytych korzyści (troska, współczucie, uwaga), że szkoda by było się tego samemu pozbawiać.
Kłopoty finansowe / długi? – może boisz się ogromnej wolności i związanej z nią odpowiedzialności, gdybyś stała się bogata? Lepiej pozostać w znanej – a przez to paradoksalnie bezpiecznej – strefie (dys)komfortu bycia w klatce i życia pełnego ograniczeń (przynajmniej o niczym nie musisz decydować sama –  co dla wielu jest bardzo wygodne…).

 

Czytaj więcej: 6 Powodów, dla których mimo ciężkiej pracy nie miałam pieniędzy, żyłam w programach braku, strachu, niedoboru i „nie wystarczy”

 

A rak?
Rak to błaganie o miłość. Wołanie o troskę i uwagę. Cierpiący na tak straszną chorobę zawsze jest w centrum całej rodziny. Wszystkie wysiłki, pieniądze, uwaga, czyli ENERGIA idą w jego kierunku.
Czytaj więcej: Przyczyny raka energetycznie – skąd się bierze nowotwór według Adamusa Saint-Germain

 

 Rak jest uleczalny. Istnieje skuteczna metoda leczenia raka. Olej konopny Leczy ciało i duszę, leczy nowotwory i nie kosztuje majątku.

Rak – z tęsknoty za miłością, opieką, troską…

 

Jak w ciele powstaje rak

Rak bierze się z nienawiści – głównie do samego siebie oraz z przemocowego nadużywania samego siebie.
W takich warunkach komórki w ciele nie są już w stanie się normalnie ze sobą komunikować.
W każdej sekundzie naszego życia zachodzą tryliony impulsów – rozmów – międzykomórkowych. Jesteśmy wielką siecią komunikacyjną, która funkcjonuje sobie w harmonii.
Chyba, że ktoś czuje wobec siebie głównie nienawiść. W takiej energii międzykomórkowy system komunikacyjny zaczyna się sypać. Z komunikacji wypada trochę komórek –to tu, to tam…
Te wyrzucone z sieci komórki przestają rzecz jasna budować właściwe biologiczne procesy – są odrzutkami, nie dostają danych, żyją na marginesie wydarzeń i przestają ogarniać co się dzieje w sieci. Więc zaczynają działać na własny rachunek – bez ładu narzuconego przez harmonię całości.
Pogubione komórki robią to, co potrafią najlepiej. Kontynuują replikację samych siebie, ALE bez zrozumienia dlaczego (cel i zrozumienie dawało im istnienie w sieci).
Kompulsywnie replikują siebie, a każda kolejna zadaje to samo pytanie co komórka pierwotna: CO JEST ZE MNĄ NIE TAK?
I w ten sposób – z namnożenia smutnych, odrzuconych, zagubionych komórek – w ciele powstaje rak.
Ponieważ nie wiedzą jak wyjść ze swego zdegenerowanego cyklu reprodukcyjnego, powstaje pętla. Wciąż pytają – dlaczego jest z nimi źle, co się z nimi stało? Za każdym razem, gdy pada TO pytanie, powstaje kolejna „błędna” komórka, powtarzająca cykl, stąd guzy i przerzuty.
Czytaj więcej: Dlaczego chorujesz? Skąd się bierze choroba i dokąd może Cię zaprowadzić

 

 

Jasna Polska to medycyna naturalna, zdrowie, tantra, medytacja, ezoteryka, astrologia, muzyka relaksacyjna, wibracje, motywacja, ekonomia spoleczna, slowianie, alternatywne oferty pracy, duchowość, rozwój osobisty, rozwój duchowy, świadomość, warsztaty rozwoju osobistego, ośrodki i centra rozwoju osobistego, bio zywnosc, alternatywne media, slowianie, rekodzielo, ksiazki o rozwoju, ezo ogłoszenia, blog o życiu, blog duchowy

Leczysz ludzkie ciało?  – Ogłoś to na Jasnej Polsce. Niech dotrą do Ciebie ci, którzy tego potrzebują.

 

 

Lekarstwo na raka już istnieje

Mimo całej tej pasji poszukiwań i badań, którą namiętnie uprawia ludzkie ego, Adamus Saint-Germain twierdzi, że tak naprawdę lekarstwo na raka już istnieje. I jest skuteczne w przypadku około 75% rodzajów raka.
Nikt tak naprawdę go nie ukrywa, lecz mało kto chce je zobaczyć.
Lub – ze względu na obecny poziom energii na Ziemi – nie jest gotowy, by go dostrzec.

 

Rak jest uleczalny. Istnieje skuteczna metoda leczenia raka. Olej konopny Leczy ciało i duszę, leczy nowotwory i nie kosztuje majątku.

 

Według moich obserwacji i informacji od zaufanych osób, które wyleczyły kogoś w rodzinie właśnie w ten sposób, jest to olej konopny / z konopi (medyczna marihuana).

Skondensowany fizycznie i energetycznie lek, który zawiera wszystkie składniki tej rośliny (uprawianej normalnie, a nie w wersji GMO, która celowo zubaża konopie o substancje lecznicze).
Olej z konopi działa na ciało, na komórki i na Ducha – leczy, pomagając transformować psychikę, rozświetlać ból, uzdrawiać traumy. Są osoby w Polsce, które już w ten sposób leczą i mają wspaniałe efekty.

 

Istnieje skuteczna metoda leczenia raka. Olej konopny Leczy ciało, duszę, nowotwory i nie kosztuje majątku

Oprócz raka, olej konopny leczy szereg innych schorzeń

 

Skuteczność oleju z konopi wydaje się również potwierdzać zmasowany, wściekły opór trójwymiaru – przeciwko podawaniu tego leku na inne choroby (jak padaczka, ciężkie zmiany skórne itd.). Znane są przypadki, gdy POMIMO mega skuteczności w przypadku innych chorób niż rak, lekarze podający olej pacjentom, popadali w ogromne kłopoty.
Z podobnymi atakami spotyka się Jerzy Zięba, który traktuje raka m.in. ogromnymi wlewami witaminy C i innymi sposobami (odsyłam na strony pana Jerzego).
Wiadomo o co chodzi – oczywiście o władzę i pieniądze. Przemysł onkologiczny przynosi gigantyczne dochody korporacjom farmaceutycznym, które bezwzględnie żerują na cierpieniu i wyrzeczeniach finansowych osób chorych.

 

Rak jest uleczalny. Istnieje skuteczna metoda leczenia raka. Olej konopny Leczy ciało i duszę, leczy nowotwory i nie kosztuje majątku.

Banksy już wybrał

 

WHO – Światowa Organizacja Zdrowia oczywiście zabrania, grzmi i przestrzega. I olej i witamina C w „ponadnormatywnych” ilościach są według tej matrixowej instytucji szkodliwe.
Bla bla bla…
Naprawdę wciąż wierzysz, że robi to w dobrej wierze? Ta sama organizacja gorąco rekomenduje ekstremalne serie szczepień dla maleńkich noworodków.

 

Mała garstka sporej ilości ogłoszeń z kategorii ZDROWIE – warto zerknąć:

AccessBars – AccessFacelift – Reiki

śląskie | Rybnik i okolice
Szczegóły cenowe
AccessBars i AccessFacelift dorośli ok 1,5h - 200 zł (w pakiecie 150 zł), dzieci do lat 12 rż - 50 zł, 13-18 lat - 100 zł Reiki ok 1h - 100 zł

Akupunktura Sebastian Zieliński

mazowieckie | Warszawa
Szczegóły cenowe
Raz w tygodniu prowadzę darmową konsultacje z diagnozą i zabiegiem akupunktury. Cena za usługi do ustalenia indywidualnie ?

Alchemia Ziół i Naparów. Kadzidlarnia Tkalnia Dymu. Rdzenna wiedza zielarska

kujawsko-pomorskie | Toruń
60 PLN
Szczegóły cenowe
W zależności od potrzeby (i ewentualnej zielarskiej paczuszki) ceny zielarsko-alchemicznego wsparcia od 35 zł do 150 zł. Wystarczy, że w mailu rezerwacji wypiszesz krótko swoje potrzeby i ewentualny zakres cenowy, jaki Cię interesuje.

Arteterapia terapia poprzez rysunek, taniec, dźwięk, kamertonoterapia ARTE

śląskie | Jastrzębie-Zdrój
100 PLN
Szczegóły cenowe
sesja indywidualna godzinna 100zł, możliwy dojazd do klienta w okolicy 30km lub umówiony inny gabinet za dopłatą, zajęcia grupowe po zebraniu się grupy cena 30/h

Autor książki dla ludzi o otwartych umysłach- “Globalne oślepienie”

dolnośląskie | Jelenia Góra
39.00 PLN
Szczegóły cenowe
Egzemplarz książki "Globalne oślepienie" dostępny na naszej stronie w cenie 39.00PLN

Bemer Wykładowca Partner Specjalista Terapeuta ( sprzedaż urządzeń,terapie)

Cała Polska | Poznań , Czerwonak , Suchy Las, Murowana Goślina, Bolechowo-Osiedle, Polska , Europa
Szczegóły cenowe
Bemer wszystkie modele możesz zobaczyć w naszym Centrum i wypróbować ,wystarczy kontakt telefoniczny, otrzymasz bezpłatne szkolenie po zakupie

Energoterapeuta, Mistrz Reiki, Duchowy Uzdrowiciel

śląskie | Wisła
30 PLN
Szczegóły cenowe
30zł Zabieg ładowania/wzmocnienia energią kundalini reiki 30zł Zabieg uzdrawiania Pupila 60zł Zabieg uzdrawiania energią Usui Reiki 60zł Zabieg uzdrawiania/wspomagania dla sytuacji 120zł Zabieg kompleksowego uzdrawiania energetycznego 120zł Zabieg duchowego uzdrawiania pełny cennik na stronie www

Etui ochronne na telefon komórkowy MyPhone

wielkopolskie | Poznań
130 PLN
Szczegóły cenowe
cena nie zawiera dostawy

Ewelina Wieczorek – Epicentrum Zdrowia

Cała Polska | Szczecinek
100 PLN
Szczegóły cenowe
I wizyta to między innymi szczegółowy wywiad – 100zł Na II wizycie otrzymasz ode mnie opracowany dla Ciebie plan zdrowotny oraz instrukcje do realizacji założonych przez nas celów. Otrzymasz też zadania do wykonywania w domu - 100zł Wizyty kontrolne - 50zł (1-2 razy w miesiącu, zależnie od problemu)

Homeopata i naturoterapeuta Dorota Sochaczewska

mazowieckie | Warszawa
250 PLN
Szczegóły cenowe
Pierwsza wizyta dorośli- konsultacja-diagnostyka: wywiad, test biorezonansem i/lub test indywidualny profil bioodżywczy (1,5h) + wypis 250 zł Pierwsza wizyta dzieci - konsultacja- diagnostyka: wywiad, test biorezonansem (1h) + wypis z propozycją pomocy 200zł Następne kontrole i zabiegi ( 1h) 80-100

iNaturalnie Agnieszka Fiszer-Kosińska terapeuta medycyny chińskiej

pomorskie | Gdynia
120 PLN
Szczegóły cenowe
Akupunktura - pierwsza konsultacja wraz z wywiadem i diagnozą 120 zł, kolejne wizyty 80 zł Dietoterapia - pierwsza wizyta 200 zł, kolejne kontrolne 100 zł

Marzena Plesnar -refleksolog,kosmetolog,praktyk access bars

mazowieckie | Piaseczno
Szczegóły cenowe
Refleksologi stóp - 100 zł/godz Refleksologia twarzy i głowy -90 zł/godz Sesje Access Bars -190 zł/1,5 godz Masaż bańką chińską ciała -50 zł/30 min 100 zł/godz Masaż bańką chińską twarzy -70 zł /45 min

Masaż Aromaterapeutyczny – Naturoterapeutka Natalia Doppler

małopolskie | Kraków
249 PLN
Szczegóły cenowe
Czas zabiegu 60 min. 10 zabiegów 199,00 (za 1 zabieg)

Muzykoterapia, Kamertony – Naturoterapeutka Natalia Doppler

małopolskie | Kraków
80 PLN
Szczegóły cenowe
Czas trwania terapii 60 min. Pakiet 10 zabiegów -70 zł (1 zabieg). Celem wzmocnienia terapii dodatkowo stosowany jest indywidualnie dobrany olejek eteryczny klasy terapeutycznej marki Young Living.

Patrycja- Ustawienia systemowe, Medycyna Miłości Sassafras, Kakao, Rappe,

pomorskie | Gdańsk
Szczegóły cenowe
Zapraszam na sesje indywidualne, ustawienia systemowe 250 pln 2h sesja (jeżeli sesja się przedłuża, każda następna godzina dodatkowo 100 pln) , warsztaty grupowe ustawiania systemowe 300 pln, sesje otwarcia czakry serca z medycyną, praca z sercem, w przestrzeni, kreacja życia - 2 dni 600 - 1000 pl

 

 

Podsumowanie

Tak jak pisałam na początku i będę powtarzać do znudzenia na tym blogu: JEST TAK JAK WYBIERASZ.
Jeśli jesteś gotowa na pełne wyleczenie, właściwi ludzie i właściwe leki przyjdą do Ciebie.
Zdrowia Kochanie!!!!
Aho <3
Zobacz też:  Przyczyny raka energetycznie – skąd się bierze nowotwór

Dobrze się czujesz na Jasnej Polsce?

Prosimy - wesprzyj jej rozwój (na co potrzebujemy funduszy - dowiesz się tu)
Dziękujemy! Aga i Adrian

Kliknij:

 

 

Źródło: 1

Niniejszy artykuł służy wyłącznie do celów informacyjnych, wyraża wyłącznie subiektywny pogląd autorki, nie namawia do konkretnych działań i nie stanowi porady lekarskiej.

Źródło wszystkich ilustracji w tekście: Internet (Pinterest, Unsplash, Pixabay), chyba, że podano inaczej.

Liczba odwiedzin: 4246
RA - Jasna Polska

Autor: RA - Jasna Polska

Ra, czyli jeden z 7 miliardów ludzi na Ziemi. Ma Serce, Duszę, Ciało i... ego :) Więcej o mnie znajdziesz w zakładce Zespół.

Wszystko co lubisz prosto na Twój e-mail

Disclaimer:
Ten blog pisany jest z potrzeby Duszy i Serca. Jest po to, by pokazać Ci, że nie jesteś Sam/a w swoich Poszukiwaniach. Jest nas więcej :) - nawet jeśli nasze drogi się różnią. Dlatego wybierz stąd dla Siebie tylko to, co z Tobą rezonuje - co Cię wzmacnia, inspiruje i wspiera. Po to właśnie piszemy. AHO <3

Komentarze

 1. Avatar
  Ewa
  | Odpowiedz

  Pan Zięba nie jest lekarzem i nikogo nie leczy.

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   Droga Ewo, dziękuję za sprostowanie – przyznam, że nie wiedziałam, że nie jest dyplomowanym lekarzem po studiach, natomiast w mojej opinii – leczy… Pozdrawiam

 2. Avatar
  Tomasz
  | Odpowiedz

  A genetyczne obciążenie nowotworem jak zamierza Pani wytłumaczyć ?? Rozumiem, że głowy państw, lub olbrzymich korporacji nie wiedzą o tym, że tak jest uleczalny ?? Tajemniczy syndykat chroni tylko siebie przed rakiem czy w imię interesu też sami umierają ?

 3. Avatar
  Natalia
  | Odpowiedz

  A skąd się bierze w takim razie u kilkulatkow ? Bo na pewno nie z nienawiści do siebie, takie dzieci tego nie pojmują nie są na tyle rozwinięte itd.
  Mój brat całe życie zmaga się z nowotworem a zaczęło się od usunięcia oka gdy miał zaledwie kilka lat..

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderację

Jasna Polska NIE jest autorem publikowanych ogłoszeń. Nie odpowiada za ich treść, oferowane usługi bądź produkty.
Wyznajemy zasadę, że każdy kreuje swoją rzeczywistość i sam odpowiada za podejmowane przez siebie decyzje.