Dlaczego chorujesz? Skąd się bierze choroba i dokąd może Cię zaprowadzić


Dlaczego chorujesz? Jaka jest przyczyna? Skąd się bierze taka choroba jak rak, cukrzyca, hashimoto, a nawet zwykła grypa?

Powody choroby są różne dla każdego. Te 6, które wymieniam poniżej mogą występować parami, trójkami, albo pojedynczo.
Jeśli chorujesz, przeczytaj je proszę, uważnie wsłuchując się w siebie. To, co wzbudzi w Tobie emocje, szarpnie strunkę wewnątrz Ciebie, to prawdopodobnie przyczyna Twojej choroby.
Zwłaszcza, jeśli poczujesz bardzo silny sprzeciw, złość, albo silny smutek. Możesz też poczuć ucisk w klatce piersiowej, albo ból w splocie słonecznym.
Albo ulgę – eureka! Mam! Już wiem! To o to chodziło przez cały ten czas!

 

 

Jasna Polska to medycyna naturalna, zdrowie, tantra, medytacja, ezoteryka, astrologia, muzyka relaksacyjna, wibracje, motywacja, ekonomia spoleczna, slowianie, alternatywne oferty pracy, duchowość, rozwój osobisty, rozwój duchowy, świadomość, warsztaty rozwoju osobistego, ośrodki i centra rozwoju osobistego, bio zywnosc, alternatywne media, slowianie, rekodzielo, ksiazki o rozwoju, ezo ogłoszenia, blog o życiu, blog duchowy

Dodaj swoje ogłoszenie – zdrowia nigdy dosyć.

 

Konieczne słowo wstępu, zanim poznasz przyczyny, dla których choruje Istota Ludzka

Wina, wściekłość, żal, uraza, zadane cierpienie i brak wybaczenia. To jedne z powodów, ALE nie jedyne.
Psychosomatyka, czyli Totalna Biologia i jej pokrewne dziedziny, przekłada wyżej wymienione emocje na konkrety.
Kolano, łokieć, zęby, macica, piersi, wątroba, gardło… – każda część ciała jest energetycznie rozłożona na czynniki pierwsze i wyjaśniona pod kątem prawdopodobnej genezy choroby.

 

Bardzo proste, lecz nieźle ilustrujące o co tu chodzi przykłady, podaję tutaj:
Czytaj więcej: 8 Miejsc, w których twe ciało przechowuje stres i co to mówi o twych emocjach? – Test psychosomatyczny
Lub: Zapalenie pęcherza: Zapalenie pęcherza czyli zsikałaś się w majtki ZE STRACHU – przyczyny, nawroty i jak leczyć to inaczej

 

Nie będę tutaj pisać o Totalnej Biologii / Biologice / Recall Healing / Germańskiej Nowej Medycynie – wszystko można znaleźć w internecie – na przykład na Jasnej Polsce
(w kategoriach Wydarzenia / Osoby -> ZDROWIE -> Psychosomatyka – Totalna Biologia i inne):

 

Recall Healing/ Totalna Biologia Monika Janigacz osobiście/online

UK | LIVERPOOL
250 PLN
Szczegóły cenowe
Konsultacja zwykle trwa 1,5-2 godz. Przed pierwszą konsultacją poproszę o wypełnienie kwestionariusza. Jego dokładne uzupełnienie pozwala zaoszczędzić czas podczas konsultacji.

 

Ale są też inne powody, niż konkretne złogi emocjonalne, które sprawiają, że chorujesz. Oto one:

 

Choroba, czyli Pragnienie Uwagi / Miłości

A raczej pragnienie uwagi, mnóstwa nieotrzymanej uwagi, za którą bardzo tęsknisz. Pragnienie dostrzeżenia, docenienia, troski, opieki…. Czyli uwagi, uwagi i jeszcze raz uwagi innych ludzi…
Im bardziej chorujesz, tym więcej uwagi = energii dostajesz. Od każdego.
Gdy ludzie dowiadują się, że jesteś ciężko chory, zaczynają Ci bardzo współczuć = energia.
Uważnie Cię słuchają i starają się pocieszyć = energia.
Pomagają, jak mogą, finansowo, czasowo, emocjonalnie = energia.
W szpitalu, w kolejce, w kościele, na ulicy, w parku – osoba chora ma pierwszeństwo, troskę, zainteresowanie, bezinteresowną pomoc = energia.
Lub chociaż strach = to też energia.
A zanim zachorowałaś? Może nikt Cię nie zauważał, bo byłaś szarą, skromną myszką?
A może miałeś mnóstwo doświadczeń z „lepszymi” od siebie, którzy głośniej krzycząc i lepiej rozpierając się łokciami zdobywali wszystko, czego chciałeś dla siebie?
A może byłaś/eś po prostu „zwykłym człowiekiem” – kurą domową, albo średnim pracownikiem, zawsze spełniającym potrzeby innych, od którego wszyscy wymagali, lecz nikt nie poświęcał Ci żadnej uwagi.
A tu bęc – rak. I nagle nie można przejść obok Ciebie obojętnie.
Na „Pragnienie Uwagi / Miłości” zapadają najczęściej ludzie, którzy zawsze byli „dla kogoś”. Zawsze obdarzali innych troską i uwagą i nie dostawali nic w zamian.
Przykładem może być gospodyni domowa – matka i żona, córka i babcia. Obsługująca wszystkich dookoła. Bez czasu dla siebie. Niewidzialna dla domowników. Rak piersi z przerzutami. “Nie wiadomo” skąd. Po diagnozie nagle do wszystkich dotarło, co mogli stracić – po przewartościowaniu paru kwestii, choroba się cofnęła. Niestety kilka lat później na raka zachorował syn tej kobiety. Dlaczego? – czytaj dalej.
Albo kobieta, która po raz pierwszy zachorowała na raka w wieku 19 lat. Jej ojciec był lekarzem i dzięki pracy był kompletnie nieobecny w jej życiu. W ten autodestrukcyjny sposób córka podświadomie „odzyskała” uwagę i miłość ojca. Tym razem musiał poświęcić jej uwagę.

 

Rak to choroba najbliższa energetycznie nienawiści. W pierwszej kolejności do siebie.
Ludzie chorując, pragną uwagi. Miłości.
Dlatego, zamiast pobierać coraz większe ilości energii od innych, zadając sobie cierpienie chorobą, powinni zrobić to, co umieją najlepiej.
Co robili całe życie.
Obdarzyć troską, uwagą, miłością – Siebie.
Zacząć wreszcie być dla …. Siebie, a nie dla innych. I dać sobie samemu oceany uwagi, troski, docenienia i miłości.
Dasz radę Kochanie.

 

Jasna Polska to medycyna naturalna, zdrowie, tantra, medytacja, ezoteryka, astrologia, muzyka relaksacyjna, wibracje, motywacja, ekonomia spoleczna, slowianie, alternatywne oferty pracy, duchowość, rozwój osobisty, rozwój duchowy, świadomość, warsztaty rozwoju osobistego, ośrodki i centra rozwoju osobistego, bio zywnosc, alternatywne media, slowianie, rekodzielo, ksiazki o rozwoju, ezo ogłoszenia, blog o życiu, blog duchowy

Dołącz do nas i dodaj to ogłoszenie. Tutaj są ludzie, którzy Cię potrzebują i szukają.

 

Choroba czyli Strach przed wolnością

Wyzdrowienie przynosi ze sobą wolność. A czasem nawet Wolność – energię zupełnie przeciwstawną do tej, którą generuje choroba.
Część osób, które chorują, bardzo nie chce wolności.
A to dlatego, że Wolność to także odpowiedzialność.
Dla wielu ludzi to wciąż zbyt wiele do zniesienia.
Nie mówię tu o odpowiedzialności w rodzaju: wiem, że muszę płacić czynsz, nie wolno mi łamać prawa, lepiej na obiad zjeść coś ciepłego… itd…
Mówię o tej głębokiej Odpowiedzialności za to kim jestem. Za swój cień i ego. Za wszelkie wybory życiowe. Za całą swoją kreację – czy ona mi się podoba, czy nie.
Za to, co mi się w życiu przytrafia i co z tym robię. Za to gdzie i jak żyję, nawet wtedy (a może zwłaszcza wtedy), gdy mi się to nie podoba.
To jest odpowiedzialność, której większość ludzi nie chce.

 

Czytaj więcej: Jest tak jak WYBIERASZ – więc przestań do cholery ratować świat

 

Ludzie pragną reguł, zasad, nauczycieli, autorytetów. Bardzo potrzebują, by ktoś mówił im, co mają robić i jak żyć, żeby było im ciut lepiej.
A jeśli nie jest – potrzebują jest zwalić winę na innych: kraj, rząd, system, ustrój, rodziców, partnera, szefa, pecha, uroki i ogólnie złych ludzi wszelkiej maści.
Ludzie nie chcą Wolności, bo wymaga ona wysiłku i wzięcia pełnej Odpowiedzialności.
Jest w tym ogromny strach – czy przeżyję? Czy dam radę przetrwać w warunkach wielkiej osobistej wolności? Czy sobie poradzę z pełną odpowiedzialnością za swoje życie?
Dlatego część osób ucieka w chorobę. W tym przypadku to bolesny, autodestrukcyjny przystanek. Wiarygodna wymówka, by nie iść dalej. By nie musieć decydować. By nie musieć zanurzyć się w pełni w Życie.
Bo za tym czai się strach, że wybierze się źle.
Tam czyha całkowity brak zaufania do siebie samego.
Przekonanie o braku połączenia ze Źródłem. Pewność, że jest się marnym, głupim i nic niewartym.
A także brak zaufania do Życia. Przekonanie, że życie jest trudne, straszne, niebezpieczne, bardzo smutne. Że przynosi znój i udrękę. Podstawia nogę. Piętrzy trudności. Męczy. Zamęcza. Więc po co żyć dalej?

 

A żyje się po to, by doświadczać:

Jasna Polska to medycyna naturalna, zdrowie, tantra, medytacja, ezoteryka, astrologia, muzyka relaksacyjna, wibracje, motywacja, ekonomia spoleczna, slowianie, alternatywne oferty pracy, duchowość, rozwój osobisty, rozwój duchowy, świadomość, warsztaty rozwoju osobistego, ośrodki i centra rozwoju osobistego, bio zywnosc, alternatywne media, slowianie, rekodzielo, ksiazki o rozwoju, ezo ogłoszenia, blog o życiu, blog duchowy

 

Choroba, czyli Czas Nauki

Choroba jest także czasem nauki.
Totalna Biologia i jej pokrewne bardzo konkretnie wskazują, czego jako chorzy mamy się nauczyć.
Przykład? – Po pół roku pracy nad Jasną Polską i wkładania w nią nadludzkiego wysiłku, uszkodziłam sobie łokieć. We własnym domu!
Tak się jakoś niefortunnie nachyliłam, ścieląc łóżko, że mój łokieć dziwnie się wygiął, a ja zobaczyłam gwiazdy. Dzień później precyzyjnie trafiłam w to miękkie coś w środku łokcia kantem od szuflady. Z całej siły. Omal nie zemdlałam z bólu.
A potem sprawdziłam w necie, co tak naprawdę wyrabiam? Jakiej nauki dostarczam sobie poprzez ciało?
„Łokieć: Życie nie wymaga walki, ani wysiłku”
Aha.
Po przemedytowaniu tej informacji, łokieć wyleczył się sam.

 

Jasna Polska alternatywny portal duchowy, blog, wyszukiwarka ogłoszeń, szukaj warsztaty, kursy, wydarzenia, rozwój osobisty, duchowość, ezo ogłoszenia, blog rozwojowy, blog duchowy

Ściągnij sobie fajnego e-booka i pomedytuj inaczej niż zwykle – to naprawdę działa 🙂

 

I tak to działa. Generalnie rzecz ujmując choroba uczy nas wrażliwości na siebie samych. Każe się zatrzymać i spojrzeć bardzo wnikliwie na to co robisz i jak żyjesz.
Ale nie tylko…
Otwiera Cię także na Odczuwanie Prawdziwych Uczuć.
Tych, których nie chciałaś lub nie pozwalałeś sobie poczuć przez długi czas.
Z tego twardego człowieka, który przede wszystkim „zawsze sam sobie daje radę”, jest bardzo dzielny i „nic go nie rusza”, zmieniasz się w Istotę o miękkim wnętrzu. Dzięki chorobie pozwalasz sobie odkryć jakości, o których nie chciałeś wiedzieć: swą miękkość, delikatność, podatność na zranienie.
Dzięki chorobie pozwalasz także, by inni Ci służyli.
By wreszcie ktoś się zaopiekował Tobą dla odmiany.
Pozwól, Kochanie.

 

Czytaj więcej: Zamiast noworocznych postanowień – 7 Demotywatorów, które niosą ulgę, spokój i komfort

 

Dlaczego chorujesz? Skąd się bierze choroba i dokąd może Cię zaprowadzić

 

Choroba, czyli Czas Dawania Miłości

To nie jest łatwa informacja, ale czasem zdarza się, że w związku choruje „nie ten, co powinien”, lecz „ten drugi”.
Dzieje się tak czasem w przypadku poważnych chorób. Partner – z miłości, by ulżyć swej ukochanej osobie – bierze jej blokadę energetyczną (najczęściej w postaci jakiejś traumy), na siebie.
W pewnym sensie to rozumiem i znam z autopsji. Często czuję, jak w naszej relacji intensywnie pomagamy sobie z Kosmitą. Rzeczy, które dla niego są za trudne i gdzie się blokuje, dla mnie są energetycznie do przełknięcia.
Mogę to zrobić, bo one nie zahaczają mnie osobiście – to nie są moje doświadczenia. A poza tym, dzięki mej kobiecej energii otwartego serca, umiejętności poddawania się, kreacji i radzenia sobie z chaosem emocjonalnym, daję mu coś, co jest potrzebne w procesie leczenia.
I na odwrót – są rzeczy, przy których to ja wymiękam, wpadam w błędne koło, trudno mi się z nich wychodzi. I wtedy Kosmita ze swą męską energią świadomości, ciszy i spokoju pomaga, dając mi jakości potrzebne w tym procesie i niejako przejmując stery. Może to zrobić, bo mój ból nie zahacza go osobiście, to nie są jego osobiste doświadczenia.

 

Czytaj więcej o Świadomej Męskości na Jasnej Polsce!

 

Dlatego zdarza się, że w relacji miłosnej (nie tylko pary, ale również rodzic-dziecko – i to się zdarza dość często, gdy na poważne choroby zapadają dzieci) ta druga strona, z wielkiej miłości weźmie na siebie nie swój ciężar.
Dzieje się to za obopólną wiedzą i zgodą obu Dusz.

 

 

Jasna Polska to medycyna naturalna, zdrowie, tantra, medytacja, ezoteryka, astrologia, muzyka relaksacyjna, wibracje, motywacja, ekonomia spoleczna, slowianie, alternatywne oferty pracy, duchowość, rozwój osobisty, rozwój duchowy, świadomość, warsztaty rozwoju osobistego, ośrodki i centra rozwoju osobistego, bio zywnosc, alternatywne media, slowianie, rekodzielo, ksiazki o rozwoju, ezo ogłoszenia, blog o życiu, blog duchowy

Kategoria Rodzina – Rodzice – Dzieci czeka na Was!

 

Family Coach – Terapia Systemowa Rodzin – obciążenia rodowe

UK | Edinburgh, Caly świat
50 GBP
Szczegóły cenowe
Sesja Nowe Ciche Ustawienia Rodzin wg Berta Hellingera - do 2godz. - 50£ / skype/ messenger/ gabinet / Sesja Rozwoj Osobisty i Duchowy /Radykalne Wybaczanie/ - 25£ /h Warsztat Ustawienia - 1 dzien /10.oo-20.oo/ - 100£ - Edinburgh /inne miasta jesli zbierze sie grupa/ Vedic Art - 30godzin - 280£

 

 

Choroba, czyli Czas Ratowania Innych (wbrew ich woli)

To podobny mechanizm do powyższego, ale z pogwałceniem wolnej woli.
Ma to miejsce w sytuacji, gdy ktoś chce odejść z tego świata. Po prostu. Bez względu na to, w jakim jest wieku. Doświadczył wszystkiego, czego potrzebował i chce odejść. Zmienić awatara.

 

Czytaj więcej: Śmierć to tylko brama, iluzja, zaprojektowane przez ciebie wyjście awaryjne. Ty nie umrzesz nigdy

 

I wtedy partner tej osoby, podświadomie pragnie ją „uzdrowić”, przejmując na siebie energię odejścia, co objawia się oczywiście jako choroba.
Na poziomie Duszy chorujący partner wie, że tamta chce odejść, ale trzyma się jej kurczowo i nie pozwala na to.
Nierespektowanie – nawet z miłości – czyjejś wolnej woli, kończy się zawsze blokadą energii. I to poważną. Stąd ciężkie choroby takie jak rak.
W takiej sytuacji jedyną opcją powrotu do zdrowia jest pozwolić ukochanej osobie odejść.
Zwłaszcza, że śmierć nie jest wcale strasznym, lecz uwalniającym przeżyciem.
(Wszystkie opisy śmierci klinicznej świadczą o tym – człowiek czuje wreszcie błogość i spokój. Jest bezpieczny, pragnie iść do światła. Z ulgą zrzuca obciążenia chorego, zmęczonego ciała, obciążenia emocjonalne, psychiczne.
To także powrót do grupy kochających Dusz po drugiej stronie.)

 

Co jeszcze?
Okazuje się, że można się autentycznie, ciężko pochorować z powodu cudzych problemów.
Rak (i inne ciężkie, potencjalnie śmiertelne lub przewlekłe i uciążliwe choroby – jak np. łuszczyca) może oznaczać przejmowanie na siebie problemów swoich bliskich, by je wyczyścić – rozwiązać za kogoś, za pomocą cierpienia swojego Ciała.
W tym wypadku choroba to dosłowna informacja, jak bardzo ranisz i krzywdzisz swoje ciało, jak wielki sprawiasz mu ból, przez branie na siebie nie swoich problemów.
Lekkim objawem noszenia „na karku” cudzych problemów są właśnie silne bóle karku, przerosty, gruzły i dziwne stwardnienia w tamtym obszarze oraz ból kręgosłupa w odcinku szyjnym.
Co możesz zrobić?
Uświadomić sobie, że w ten sposób absolutnie nikomu nie pomagasz!
Nawet jeśli umrzesz, ich problemy nie zostaną rozwiązane, więc możesz już przestać się martwić i chorować. To nie przyniesie żadnego rezultatu. Dlaczego?
Bo ci, którzy stworzyli te problemy w swoim życiu, są suwerennymi istotami i to ich kreacja i ich doświadczenie. Nieważne, jak się tym zanieczyścisz, oni i tak zrobią z nimi co chcą (a mogą na przykład chcieć ich doświadczać do końca życia – zaakceptuj to).

 

 

Dlaczego chorujesz? Skąd się bierze choroba i dokąd może Cię zaprowadzić. Przyczyny choroby, totalna biologia, psychosomatyka

Otwórz swój umysł, pozwalaj, akceptuj…

 

Choroba, czyli Czas Oczyszczenia i Transformacji

Jeśli nie chorujesz w dramatyczny, drenujący innych energetycznie sposób, nie utrzymujesz chorobą nieustannej uwagi na sobie… wtedy jest ona oznaką Twej ogromnej, duchowej transformacji w ciele, w psychice i w świadomości.
Ogromnej.
Nawet jeśli chorujesz na małą skalę: Dziwny wirus? Grypa? – Jak chorobą oczyścić organizm z toksyn, pasożytów i STRACHU
Albo na dużą. To zależy od planu Twej Duszy – ile jest gotowa w ten sposób przepuścić, oczywiście, odblokować.
(Przypominam – ten tekst dotyczy wszystkich chorób – dużych i małych).

 

W tekście o raku (Przyczyny raka energetycznie – skąd się bierze nowotwór) pisałam, że bardzo często (najczęściej?) są to obciążenia z linii rodowych.
Za pomocą choroby dokonujesz wtedy naprawdę wielkiej transformacji. Dysharmonia w Twym ciele, ów brak równowagi, powstaje po to, byś mógł uwolnić to, co jest Ci niepotrzebne.
Co Ci szkodzi. Hamuje. Obciąża.
I to Ty chcesz to zrobić. Własnoręcznie, że się tak wyrażę. Czyli poprzez swego mądrego, wspaniałego druha, jakim jest Ciało.

 

Czytaj więcej: 4 Główne zmiany w Ciele i 7 ciężkich wzorców, które uwalniasz

 

Dlatego, że w głębi ducha wiesz, że tylko Ty możesz to zrobić.
Ty zaczęłaś tę linię rodową, Ty po wielokroć się w niej wcielałaś, więc teraz Ty to posprzątasz. Bo Ty wiesz, gdzie jest klucz.
To oznacza także, że potrafisz się uzdrowić.
I po załatwieniu przez tandem Duch & Ciało grubych tematów, wracasz do zdrowia.
Ludzie mówią – cud!
Ludzie mówią – genialna kuracja!
Nie. Ktoś inny nie tylko by nie wyzdrowiał, ale i jej nie przeżył.
Wracasz do zdrowia dlatego, że choroba była dla Ciebie najszybszym, najpotężniejszym narzędziem do uzdrowienia całych warstw blokad.
Do rozwikłania tych pozornie nierozwiązalnych supłów traum i cierpień rodowych, tych klątw i zdrad, wszelkich zapomnianych, przemilczanych tragedii, których byłeś współautorem – współuczestnikiem.

 

Ale to tylko jeden z elementów owej gigantycznej transformacji.
Poprzez chorobę uzdrawiasz siebie w wielu wymiarach, w swych wielu aspektach i jest to robota Duszy, Twego Wyższego Ja.
Gdyż rzeczy dzieją się na poziomach, których Istota Ludzka nie pojmie i nie jest to jej zadaniem.

 

Jednak bez względu na to, co spowodowało chorobę, zawsze chodzi o blokady energii. I one są uwalniane.
Przykład? – Kobieta choruje na raka z przerzutami, ponieważ czuje się winna. Jakiś czas temu oddała swego niepełnosprawnego męża do domu opieki, ponieważ nie może się nim zajmować.
Poczucie winy, zaowocowało przerzutami. Ale to poczucie winy nie wzięło się tylko z tej sytuacji.
Stanowi przeniesienie kilku historii z poprzednich wcieleń, kiedy nie mogła lub nie potrafiła kogoś ocalić. Czy był to raniony wróg, czy pacjent, czy członek rodziny.
W Ciele, które jest naszą biblioteką doskonałą, nic nie ginie, tylko (jeśli nie zostało uświadomione = uwolnione) ulega kumulacji.
Rak pojawił się, by wreszcie to uwolniła.

 

Co jeszcze się tutaj dzieje?
Wracając do zdrowia uzmysławiasz sobie, że masz Moc – potrafisz wyjść z bardzo poważnej, czasem śmiertelnej choroby.
I robisz to nie siłą swej ludzkiej woli, nie poprzez pozytywne afirmacje, nie poprzez jakikolwiek wysiłek i napięcie, lecz przez Pozwolenie i Świadomość.
Z tego doświadczenia płynie mądrość i wolność, której śpiący, trójwymiarowy człowiek nie będzie potrafił pojąć.

 

Z serii Zdrówko (a to tylko garść tego, co możesz znaleźć na Jasnej Polsce):

AccessBars – AccessFacelift – Reiki

śląskie | Rybnik i okolice
Szczegóły cenowe
AccessBars i AccessFacelift dorośli ok 1,5h - 200 zł (w pakiecie 150 zł), dzieci do lat 12 rż - 50 zł, 13-18 lat - 100 zł Reiki ok 1h - 100 zł

Arteterapia terapia poprzez rysunek, taniec, dźwięk, kamertonoterapia ARTE

śląskie | Jastrzębie-Zdrój
100 PLN
Szczegóły cenowe
sesja indywidualna godzinna 100zł, możliwy dojazd do klienta w okolicy 30km lub umówiony inny gabinet za dopłatą, zajęcia grupowe po zebraniu się grupy cena 30/h

Autor książki dla ludzi o otwartych umysłach- “Globalne oślepienie”

dolnośląskie | Jelenia Góra
39.00 PLN
Szczegóły cenowe
Egzemplarz książki "Globalne oślepienie" dostępny na naszej stronie w cenie 39.00PLN

Bemer Wykładowca Partner Specjalista Terapeuta ( sprzedaż urządzeń,terapie)

Cała Polska | Poznań , Czerwonak , Suchy Las, Murowana Goślina, Bolechowo-Osiedle, Polska , Europa
Szczegóły cenowe
Bemer wszystkie modele możesz zobaczyć w naszym Centrum i wypróbować ,wystarczy kontakt telefoniczny, otrzymasz bezpłatne szkolenie po zakupie

Dłonie Pełne Światła. Wprowadzenie do uzdrawiania energią.

mazowieckie | Warszawa
950 PLN
Szczegóły cenowe
CENA WARSZTATU • 850 zł przy wpłacie zaliczki do 30 września; • 950 zł przy wpłacie zaliczki po 30 września;
30.11.2019

Energoterapeuta, Mistrz Reiki, Duchowy Uzdrowiciel

śląskie | Wisła
30 PLN
Szczegóły cenowe
30zł Zabieg ładowania/wzmocnienia energią kundalini reiki 30zł Zabieg uzdrawiania Pupila 60zł Zabieg uzdrawiania energią Usui Reiki 60zł Zabieg uzdrawiania/wspomagania dla sytuacji 120zł Zabieg kompleksowego uzdrawiania energetycznego 120zł Zabieg duchowego uzdrawiania pełny cennik na stronie www

Etui ochronne na telefon komórkowy MyPhone

wielkopolskie | Poznań
130 PLN
Szczegóły cenowe
cena nie zawiera dostawy

iNaturalnie Agnieszka Fiszer-Kosińska terapeuta medycyny chińskiej

pomorskie | Gdynia
120 PLN
Szczegóły cenowe
Akupunktura - pierwsza konsultacja wraz z wywiadem i diagnozą 120 zł, kolejne wizyty 80 zł Dietoterapia - pierwsza wizyta 200 zł, kolejne kontrolne 100 zł

Masaż Aromaterapeutyczny – Naturoterapeutka Natalia Doppler

małopolskie | Kraków
249 PLN
Szczegóły cenowe
Czas zabiegu 60 min. 10 zabiegów 199,00 (za 1 zabieg)

Muzykoterapia, Kamertony – Naturoterapeutka Natalia Doppler

małopolskie | Kraków
80 PLN
Szczegóły cenowe
Czas trwania terapii 60 min. Pakiet 10 zabiegów -70 zł (1 zabieg). Celem wzmocnienia terapii dodatkowo stosowany jest indywidualnie dobrany olejek eteryczny klasy terapeutycznej marki Young Living.

Recall Healing/ Totalna Biologia Monika Janigacz osobiście/online

UK | LIVERPOOL
250 PLN
Szczegóły cenowe
Konsultacja zwykle trwa 1,5-2 godz. Przed pierwszą konsultacją poproszę o wypełnienie kwestionariusza. Jego dokładne uzupełnienie pozwala zaoszczędzić czas podczas konsultacji.

Refleksolog Wioleta Gołębiowska

śląskie | Czerwionka-Leszczyny
60 PLN
Szczegóły cenowe
Koszt jednego zabiegu: 60 zł (jest też możliwość zakupienia karnetu na 10 zabiegów, wtedy jeden zabieg kosztuje 50 zł) Do 10 km od Czerwionki dojazd jest gratis, powyżej 10 km obowiązuje dodatkowa opłata za dojazd 1zł/km.

 

Na koniec

Jeśli chorujesz, prawdopodobnie przynajmniej jedna z powyższych informacji jest o Tobie.
Ty już wiesz która.
Może być tak, że przyczyn Twej choroby jest więcej. Jeśli tak jest, w głębi ducha też już to wiesz.
Weź głęboki oddech i z wielką miłością podziękuj wszystkim swoim doświadczeniom. One przywiodły Cię tutaj, byś wyzdrowiał, jeśli tylko tego chcesz.
Czyli jeśli:
a) to wybierzesz
b) i na to POZWOLISZ.
Zdrówka Kochanie!
Aho

Dobrze się czujesz na Jasnej Polsce?

Prosimy - wesprzyj jej rozwój (na co potrzebujemy funduszy - dowiesz się tu)
Dziękujemy! Aga i Adrian

Kliknij:

 

Zafunduj sobie 8 pozytywnych minut i obejrzyj Jasne Wiadomości – najfajniejsze alter newsy z Polski:

 

Źródło ilustracji w tekście: Internet (gł. Pinterest, Unsplash, Pixabay), chyba, że podano inaczej.

Liczba odwiedzin: 4028
RA - Jasna Polska

Autor: RA - Jasna Polska

Ra, czyli jeden z 7 miliardów ludzi na Ziemi. Ma Serce, Duszę, Ciało i... ego :) Więcej o mnie znajdziesz w zakładce Zespół.

Wszystko co lubisz prosto na Twój e-mail

Disclaimer:
Ten blog pisany jest z potrzeby Duszy i Serca. Jest po to, by pokazać Ci, że nie jesteś Sam/a w swoich Poszukiwaniach. Jest nas więcej :) - nawet jeśli nasze drogi się różnią. Dlatego wybierz stąd dla Siebie tylko to, co z Tobą rezonuje - co Cię wzmacnia, inspiruje i wspiera. Po to właśnie piszemy. AHO <3

Komentarze

 1. Avatar
  Malena
  | Odpowiedz

  Hej, dziękuję po raz kolejny za wszystkie artykuły ❤ Jesteś naprawdę wielka. Akurat nie w temacie, ale jeśli możesz- wypowiedz się. Jak podejść do kwestii strajku? Tak, jestem nauczycielką w systemowej szkole . Mam świadomość niedoskonałości systemu, ale kocham moją pracę a przede wszystkim uczniów, z którymi prowadzę dialogi o świadomości , rozwoju i o czymkolwiek nie byłaby lekcja, zawsze znajdzie się chwila, żeby po prostu z nimi pogadać, pośmiać się i popłakać. Teraz strajkuję, podobnie jak 98% moich licznych koleżanek i kolegów . Wiem, że codziennym odnoszeniem się do hejtow i oskarżeń plynacych do nas wartkim strumieniem podnoszę entropię i pozbawiam się energii. Tak faktycznie jest- jestem sfrustrowana , wydrenowana z sił jak nigdy nawet po najdłuższym dniu. Czy to ma sens? Byłam i jestem daleka od polityki, bo uważam, że to i tak gra, a pociągający za sznurki pozostaje incognito. Nie chcę być mięsem armatnim dla politycznych przepychanek- chcę w godności i spokoju pracować z moją młodzieżą. Z drugiej strony- sytuacja w szkole stała się nieznośna i odhumanizowana- z tego powodu strajkujemy. Gubię się w tym, jestem zdezorientowana …

 2. Avatar
  Kasia
  | Odpowiedz

  Ra, mówisz o tym temacie tak odważnie. To niełatwe. Generalnie zgadzam się z Tobą, ale też myślę, jak może zmienić się perspektywa, kiedy samemu przechodzi się przez tak traumatyczne doświadczenie, jakim jest poważna choroba własna albo kogoś z najbliższego otoczenia. Myślałam o tym w ostatnich dniach dość intensywnie, bo miałam akurat sytuację, że zupełnie obca osoba zwierzyła mi się z bardzo dziwnej i dającej do myślenia historii swojej choroby. To było naprawdę zastanawiające – i to, że mi to opowiedziała i to że akurat w jej przypadku wiele wskazywało na to, że sama swoją chorobę jakby sprowokowała. A tu akurat taki Twój artykuł dokładnie w temacie!

 3. Avatar
  Andrzej
  | Odpowiedz

  Znakomity artykuł, dzieki 🙂

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   I ja dziękuję 🙂

 4. Avatar
  Kasjana
  | Odpowiedz

  Dziękuje, że jestes

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   <3

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderację

Jasna Polska NIE jest autorem publikowanych ogłoszeń. Nie odpowiada za ich treść, oferowane usługi bądź produkty.
Wyznajemy zasadę, że każdy kreuje swoją rzeczywistość i sam odpowiada za podejmowane przez siebie decyzje.