Dziwny wirus? Grypa? – Jak chorobą oczyścić organizm z toksyn, pasożytów i STRACHU


Jak oczyścić organizm z energetycznych toksyn i pasożytów? Jak uwolnić się od programów strachu i przymusu, wgranych Ci przez trójwymiarowy system?

Pomocny może być wirus a la grypa – a konkretnie mądrość Ciała, która poprzez ten wirus uruchamia naturalne procesy, zabójcze dla pasożytniczych bytów.

 

To co się obecnie dzieje – zmiany na Ziemi przez ostatnich kilka lat – to absolutny precedens. Rezonans Schumanna pokazuje, że Ziemia podnosi wibracje. Rozwój duchowy na coraz szerszą skalę i rozpadanie się starych struktur dzieją się na naszych oczach.
Stary świat – w każdym tego słowa znaczeniu – odchodzi na zawsze.
To co teraz ma miejsce, to zatapianie kolejnej Atlantydy.
Zmienia się cały paradygmat, a ludzie dokonują wyborów dotyczących ich ścieżki duchowej. Ma miejsce powolne lecz nieuchronne rozdzielanie się Ziemi przynajmniej na dwie nowe (jeśli nie więcej).

 

Jasna Polska alternatywny cudowny portal, blog duchowy, blog rozwojowy, warsztaty rozwoju osobistego, kursy, wydarzenia, rozwój duchowy, duchowość, ezoteryka, astrologia, ogłoszenia ezoteryczne, medycyna naturalna, medytacja, świadomość, wysokie wibracje

Dołącz do nas, dodaj swoje ogłoszenie – jest nas coraz więcej i robimy tu razem Polskę 5D

 

 

Ludzie, którzy zdecydowali się pozostać w starym paradygmacie, obecnie przeżywają potężny stres i strach przed zmianą. Kurczowo trzymają się pazurami starego systemu i agresywnie go bronią.
Inaczej sprawa ma się z ludźmi otwartymi na nowe energie i rozwijającymi się w taki czy inny sposób. Tu możesz przeczytać o 33 objawach, które wskazują, że zmierzasz do oświecenia. Jednym z nich są dziwne choroby – zapalenia wirusowe, jakieś takie niby „grypy” i „prawie – przeziębienia” oraz cały szereg innych, niezbyt poważnych, lecz uciążliwych dolegliwości.

 

Leczniczy wirus – objawy

Ten wirus objawia się przede wszystkim zmęczeniem. Ba! – poczuciem totalnego osłabienia i wycieńczenia.
Mogą Ci towarzyszyć zawroty i silny ból głowy, ból mięśni, ból zębów, ból kręgosłupa… Możesz mieć gorączkę. Możesz strasznie kaszleć, odpluwać jakieś flegmy. Możesz mieć dreszcze i spać non stop lub może być Ci potwornie gorąco i cierpieć na bezsenność lub światłowstręt.
Brzmi jak grypa, prawda?
Tymczasem tradycyjne leki przeciwgrypowe nie działają. Idziesz do lekarza – przekonany, że to zapalenie oskrzeli – a tu tymczasem wyniki dobre. Słaniasz się na krześle, a on Ci mówi, że „to taki wirus, mnóstwo ludzi choruje, proszę brać witaminę C, paracetamol i leżeć w łóżku – samo przejdzie”.

 

„Dziwny wirus ” – czyli jak chorobą oczyścić organizm z energetycznych toksyn i pasożytów

Rozkwitaj od wewnątrz Kochanie

 

Dlaczego ten wirus się przyplątał i na co pomógł

Taki lekarz, wbrew pozorom, może czasem mówić bardzo z sensem. Coś podobnego spotkało mnie jakiś czas temu.
Byłam po 4 dniach gehenny (chyba wszystkie objawy wymienione powyżej) i po wypróbowaniu wszystkich możliwych leków alternatywnych, baniek oraz chemii aptecznej dostępnej bez recepty.
Nic nie działało, było coraz gorzej. Do gabinetu weszłam ledwo żywa, a tam zamiast antybiotyku napotkałam tekst „to jest wirus, proszę brać to co do tej pory, samo przejdzie”.
W domu byłam już tak słaba, że zapadłam w letarg, głęboki sen. Po przebudzeniu pojawiły się informacje, co się ze mną dzieje.
Odpinałam różne matrixowe pasożytnicze narośla – faktyczne, groźne wirusy – meta – programy, które są tak głęboko wrośnięte w społeczną świadomość, że ich usuwanie bardziej przypominało wyrywanie zębów, aniżeli „łagodne rozpuszczanie w świetle” zalecane podczas medytacji.

 

„Dziwny wirus ” – czyli jak chorobą oczyścić organizm z energetycznych toksyn i pasożytów

Zmieniłaś się. – Mam nadzieję…

 

Wirus no 1 – „fundusz emerytalny” – a konkretnie strach przed biedą na starość.

Strach przed byciem niezabezpieczoną „na czarną godzinę” (- kolejny ultra destrukcyjny program matrixu).
Strach zupełnie bez sensu, bo POMIMO świadomości, że cały ten system pseudo zabezpieczeń finansowych jest wyłącznie źródłem ogromnych fortun dla nieciekawych istot, znanych szerzej jako kabał czy illuminati. W życiu nie doczekam zwrotu z tej inwestycji, gdyż do tego czasu system finansowy na Planecie Ziemia dozna kompletnego krachu, by móc się całkowicie przetransformować.
Po tym, jak wyzdrowiałam pozbyłam się swoich dwóch funduszy emerytalnych. Czułam tylko jak co miesiąc wysysają ze mnie pieniądze, karmiąc mnie nieustannie strachem (choroby i tragedie) poprzez wciskanie mi kolejnych „opcji ubezpieczenia”.

 

„Dziwny wirus ” – czyli jak chorobą oczyścić organizm z energetycznych toksyn i pasożytów

Wszystko czego chcesz, jest po drugiej stronie strachu

 

Wirus no 2 – „etat w zakładzie pracy” – a konkretnie strach przed utratą „pewnego” wynagrodzenia

(skąd ja to wzięłam? – przecież już raz wyrzucono mnie z pracy z dnia na dzień i dałam sobie radę => kolejny program matrixu).
Dwa tygodnie przed moim „wirusowym zapaleniem” złożyłam wypowiedzenie w znienawidzonej, ohydnej, lecz dobrze płatnej pracy. Przez cały ten czas potrafiłam myśleć tylko o tym, skąd wezmę pieniądze, gdy skończą mi się malutkie oszczędności. Mój „wirus” pomógł mi wydalić z siebie dużą część tego strachu.
Po tym, jak wyzdrowiałam, poczułam dużo więcej zaufania i spokoju. Nie myliłam się. Czasem (coraz częściej) trzeba skoczyć w przepaść, by wreszcie coś zmienić.

 

Wirus no 3 – „kredyt hipoteczny” – a konkretnie strach przed eksmisją, utratą domu i „życiem pod mostem”.

Strach bardzo silnie powiązany ze strachem przed rezygnacją z ohydnej pracy. Powiedziałabym – jego brat bliźniak.
Nie napiszę tu, że po tym, jak wyzdrowiałam i rzuciłam pracę, rzuciłam także kredyt.
Nie.
Rzuciłam go 1,5 roku później, okupując zresztą tą decyzję zapaleniem pęcherza pięć razy pod rząd (Zapalenie pęcherza czyli zsikałaś się w majtki ZE STRACHU – przyczyny, nawroty i jak leczyć to inaczej).
Niemniej jednak, pamiętam, że tamto „zapalenie wirusowe” popchnęło tą kwestię na właściwy tor. To znaczy, że właśnie wtedy po raz pierwszy poczułam, że mam prawo do niezgody na tą usankcjonowaną przemoc banku.
Po raz pierwszy przyszło mi w ogóle do głowy, że wcale nie muszę go płacić w tej zdegenerowanej, niszczącej psychikę i łamiącej życie formie.

 

„Dziwny wirus ” – czyli jak chorobą oczyścić organizm z energetycznych toksyn i pasożytów

Cokolwiek czyni Twoją Duszę szczęśliwą – zrób to

 

 

Wirus no 4 – „od-przedmiotowienie” – a konkretnie strach przed pozbyciem się przedmiotów i odgruzowaniem domu.

Przed oddaniem rzeczy, które „mogą się kiedyś przydać” (- kolejny program matrixu – kompulsywne, lękowe gromadzenie; czy kiedykolwiek przydały Ci się Twoje śmieci? Rzeczy, których zawsze chciałaś się pozbyć? – mnie nie).
Po tym, jak wyzdrowiałam przeprowadziłam pierwszą zdecydowaną czystkę, która pociągnęła za sobą kolejne. To był znamienny, mocny proces – rozstawałam się z rzeczami stopniowo. Obecnie mam w domu przedmioty dla mnie niezbędne oraz małą część tzw. pamiątek. Dzięki temu mieszkanko jest jasne, przestrzenne, świetliste.
Gdzieś już pisałam, że Twój dom to Twoje zewnętrzne ciało. Zmiany w nim mają silny energetyczny wpływ na Ciebie. Nie muszę mówić, jak bardzo poprawia się jakość życia i samopoczucia w takim oczyszczonym miejscu…

 

Czytaj więcej: Tego nie dowiesz się w Ikea – 5 niezwykłych rzeczy, które Twój dom robi dla Ciebie (a zwłaszcza łazienka)

 

„Dziwny wirus ” – czyli jak chorobą oczyścić organizm z energetycznych toksyn i pasożytów

Nie próbujmy wszystkiego rozkminić od razu

 

Wirus no 5 – „kościół” – a konkretnie strach przed wykluczeniem – ze społeczności, z tradycji, z czegoś co stanowi o naszej polskiej tożsamości…

Bla bla bla. Same zewnętrzne programy.
Choroba pomogła mi dojść do rdzenia tego strachu.
Poczułam pełną gotowość na apostazję… a potem sobie ją odpuściłam… – jako kolejne narzędzie tego systemu.
Po prostu wyszłam z kościoła. Zrezygnowałam z tej instytucji mocą swojej suwerennej decyzji.
Absolutnym paradoksem jest przecież pytanie się o zgodę kogoś, kto nie pyta się Ciebie o zdanie i narzuca swoje reguły. Hello? – Takie “pytanie się” jest właśnie legitymizacją czyjejś “władzy”.
Toteż ja postanowiłam, że oto decyduję, że nie jestem już katoliczką i … od tego czasu nią nie jestem. Zupełnie nie interesuje mnie matrixowe, przemocowe stanowisko oraz nie dotyczą działania tej instytucji.
Kto mi powie, że jest inaczej? Nikt. Jestem wolną istotą. Wybór dotyczący mojego życia zawsze należy do mnie. Także wybór oddania lub odebrania “władzy” nad sobą komuś innemu (nigdy tej “władzy” nie było, nie ma i nie będzie Kochanie – wszystko jest wyłącznie w Twojej głowie).

 

Czytaj więcej: Jaki proces zachodzi, gdy się wznosisz, poszerzasz Świadomość i na maksa podnosisz wibracje

 

 

Jak oczyścić organizm z toksyn i pasożytów… chorobą

Nie namawiam Cię do ignorowania lekarzy i nieleczenia się.
Zachęcam do czegoś innego – włączenia magicznego guziczka pauzy.
Gdy pojawi się wirus – zapalenie wirusowe, grypa, przeziębienie – poczekaj. Nie wrzucaj w siebie od razu chemii.
Pozwól swemu ciału, by objawiło Ci swą mądrość.

 

„Dziwny wirus ” – czyli jak chorobą oczyścić organizm z energetycznych toksyn i pasożytów

Słuchaj swego Ciała. Jest mądrzejsze od Ciebie

 

Owszem – pomóż mu – są przeróżne sposoby w internetach: witamina C w dużej ilości, olejek oregano, miód, cytryna, czosnek, napary ziołowe, inhalacje, wspaniałe działanie wody utlenionej (uszy, płukanie gardła), bardzo skuteczne leki medycyny chińskiej, bańki, aromaterapia, gorąca kąpiel w wodzie z solą itd, itp.
Normalnie te sposoby dosyć szybko i sprawnie działają – JEŚLI to grypa lub przeziębienie. ALE jeśli to „jakiś wirus”, to musi on przejść przez organizm.
Oddychaj, dużo śpij, regeneruj się.
Zaglądaj w Siebie.
Przyglądaj się uważnie, nasłuchuj wskazówek i informacji.
Pozwól, akceptuj, odpoczywaj, poddaj się procesowi.

 

„Dziwny wirus ” – czyli jak chorobą oczyścić organizm z energetycznych toksyn i pasożytów

Zadbaj o Siebie – nikt inny tego tak dobrze nie zrobi

 

 

A tu kilka najnowszych ogłoszeń z kategorii Zdrowie:

AccessBars – AccessFacelift – Reiki

śląskie | Rybnik i okolice
Szczegóły cenowe
AccessBars i AccessFacelift dorośli ok 1,5h - 200 zł (w pakiecie 150 zł), dzieci do lat 12 rż - 50 zł, 13-18 lat - 100 zł Reiki ok 1h - 100 zł

Arteterapia terapia poprzez rysunek, taniec, dźwięk, kamertonoterapia ARTE

śląskie | Jastrzębie-Zdrój
100 PLN
Szczegóły cenowe
sesja indywidualna godzinna 100zł, możliwy dojazd do klienta w okolicy 30km lub umówiony inny gabinet za dopłatą, zajęcia grupowe po zebraniu się grupy cena 30/h

Autor książki dla ludzi o otwartych umysłach- “Globalne oślepienie”

dolnośląskie | Jelenia Góra
39.00 PLN
Szczegóły cenowe
Egzemplarz książki "Globalne oślepienie" dostępny na naszej stronie w cenie 39.00PLN

Bemer Wykładowca Partner Specjalista Terapeuta ( sprzedaż urządzeń,terapie)

Cała Polska | Poznań , Czerwonak , Suchy Las, Murowana Goślina, Bolechowo-Osiedle, Polska , Europa
Szczegóły cenowe
Bemer wszystkie modele możesz zobaczyć w naszym Centrum i wypróbować ,wystarczy kontakt telefoniczny, otrzymasz bezpłatne szkolenie po zakupie

Energoterapeuta, Mistrz Reiki, Duchowy Uzdrowiciel

śląskie | Wisła
30 PLN
Szczegóły cenowe
30zł Zabieg ładowania/wzmocnienia energią kundalini reiki 30zł Zabieg uzdrawiania Pupila 60zł Zabieg uzdrawiania energią Usui Reiki 60zł Zabieg uzdrawiania/wspomagania dla sytuacji 120zł Zabieg kompleksowego uzdrawiania energetycznego 120zł Zabieg duchowego uzdrawiania pełny cennik na stronie www

Etui ochronne na telefon komórkowy MyPhone

wielkopolskie | Poznań
130 PLN
Szczegóły cenowe
cena nie zawiera dostawy

iNaturalnie Agnieszka Fiszer-Kosińska terapeuta medycyny chińskiej

pomorskie | Gdynia
120 PLN
Szczegóły cenowe
Akupunktura - pierwsza konsultacja wraz z wywiadem i diagnozą 120 zł, kolejne wizyty 80 zł Dietoterapia - pierwsza wizyta 200 zł, kolejne kontrolne 100 zł

Recall Healing/ Totalna Biologia Monika Janigacz osobiście/online

UK | LIVERPOOL
250 PLN
Szczegóły cenowe
Konsultacja zwykle trwa 1,5-2 godz. Przed pierwszą konsultacją poproszę o wypełnienie kwestionariusza. Jego dokładne uzupełnienie pozwala zaoszczędzić czas podczas konsultacji.

Zabiegi terapeutyczne

pomorskie | Gdańsk
Szczegóły cenowe
Bioenergoterapia: 150 zł/45-60 min., Oczyszczanie czakr: 80 zł/30 min., Operacje fantomowe: metodą SKASIE 70 zł/30 min., 140 zł/60 min., Radiestezja terapeutyczna: 100 zł/45 min Reiki: 100 zł/45-60 min., Uzdrawianie energią prana: 150 zł/godz., Świecowanie/konchowanie uszu: 50 zł/60 zł, więcej w opisie

Kambo Polska

Cała Polska | Wrocław
250 PLN
Szczegóły cenowe
Pojedyńcza aplikacja 250 zł Cena w serii zależy od ilości aplikacji i jest ustalana indywidualnie

Kasia Misztela diet coach

mazowieckie | Warszawa
150 PLN
Szczegóły cenowe
1 sesja on-line (60-90 minut) określenie Twojego dotychczasowego sposobu odżywiania wyznaczenie realnego, zgodnego z Twoimi oczekiwaniami i potrzebami, celu osadzonego w czasie wskazanie obszarów do pracy nad sobą uświadomienie blokujących Cię nawyków i ich zmiana ustalenie planu działania zeszyt ćwiczeń

Kurs Normalizacji Składu Biochemicznego Człowieka i Jego Subtelnej Przestrzeni

Cała Polska | Kraków, Warszawa
1250 PLN
Szczegóły cenowe
Kurs obejmuje 2 Moduły: I moduł OCZYSZCZANIE ORGANIZMU CZŁOWIEKA - KRK 24 - 26.1.20; W-WA 14-16.2.20 II moduł NORMALIZACJA ORGANIZMU CZŁOWIEKA - KRK 6-8.03.20; W-WA 20-22.03.20 KOSZT: 1250 zł za każdy moduł. Łącznie za dwa moduły 2500zł. Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata zadatku w kwocie 300zł
24.01.2020

Rehabilitacja domowa/Bioenergoterapia

zachodniopomorskie | Szczecin
150 PLN
Szczegóły cenowe
Cena rehabilitacji - 100 zł Cena zabiegów bioenergoterapeutycznych/metod kwantowych 150 zł

Homeopata i naturoterapeuta Dorota Sochaczewska

mazowieckie | Warszawa
250 PLN
Szczegóły cenowe
Pierwsza wizyta dorośli- konsultacja-diagnostyka: wywiad, test biorezonansem i/lub test indywidualny profil bioodżywczy (1,5h) + wypis 250 zł Pierwsza wizyta dzieci - konsultacja- diagnostyka: wywiad, test biorezonansem (1h) + wypis z propozycją pomocy 200zł Następne kontrole i zabiegi ( 1h) 80-150

 

 

Znowu – bez przesady, z wyczuciem! Gdy choroba się przeciąga i po kilku dniach nic się nie zmienia lub jest jeszcze gorzej, idź do lekarza.
Ale zanim to się stanie, użyj guziczka pauzy. Ciało i Duch wiedzą co robią. Ciało się transformuje i oczyszcza z energetycznych toksyn i pasożytów.
Czasem nie ma innego sposobu. Najczęściej pasożyty matrixu nie odchodzą same mocą „naszej decyzji”. To jest takie ścierwo, które trzeba chwycić za wszarz i wyp….rosić tak, aby poleciało prościutko do samego Źródła.
Zdrówka Kochanie!
Aho <3

Dobrze się czujesz na Jasnej Polsce?

Prosimy - wesprzyj jej rozwój (na co potrzebujemy funduszy - dowiesz się tu)
Dziękujemy! Aga i Adrian

Kliknij:

 

 

 

Źródło wszystkich ilustracji w tekście: Internet (gł. Pinterest, Unsplash, Pixabay, chyba, że podano inaczej.

Niniejszy tekst nie stanowi porady lekarskiej. Autorzy nie biorą odpowiedzialności za proces leczenia się osób trzecich. Wybierając sposób leczenia, skonsultuj się z lekarzem.

 

Liczba odwiedzin: 2930
RA - Jasna Polska

Autor: RA - Jasna Polska

Ra, czyli jeden z 7 miliardów ludzi na Ziemi. Ma Serce, Duszę, Ciało i... ego :) Więcej o mnie znajdziesz w zakładce Zespół.

Wszystko co lubisz prosto na Twój e-mail

Disclaimer:
Ten blog pisany jest z potrzeby Duszy i Serca. Jest po to, by pokazać Ci, że nie jesteś Sam/a w swoich Poszukiwaniach. Jest nas więcej :) - nawet jeśli nasze drogi się różnią. Dlatego wybierz stąd dla Siebie tylko to, co z Tobą rezonuje - co Cię wzmacnia, inspiruje i wspiera. Po to właśnie piszemy. AHO <3

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderację

Jasna Polska NIE jest autorem publikowanych ogłoszeń. Nie odpowiada za ich treść, oferowane usługi bądź produkty.
Wyznajemy zasadę, że każdy kreuje swoją rzeczywistość i sam odpowiada za podejmowane przez siebie decyzje.