Uważaj! To nie Twoje myśli ! 10 meta – programów matrixu, które non-stop miesza nam w głowie


Programy matrixu są zaszyte wszędzie i we wszystko.

Zanim uwierzysz jakiejś myśli, zapytaj się skąd się wzięła w twojej głowie.

Odpowiedź może ci się nie spodobać.

 

Jak sądzisz, ile z tego w co wierzysz i „wiesz” przyszło z zewnątrz, a ile jest wynikiem Twojej autentycznej refleksji i doświadczenia?

Programy matrixu jak w katalogach windows, dzielą się na meta-programy i programy pomniejsze.
Meta-programy należą do największych (czyli tych o największym zasięgu) i jednocześnie najbardziej niewidocznych – jak tlen.
Są tak „oczywiste”, że nikomu nie przychodzi do głowy, by o nim myśleć, a co dopiero go kwestionować, czy próbować zrobić coś inaczej.

 

 Idź spać…

 

Meta – programy to wdruki w naszych głowach, które składają się na „oczywiste prawdy” – DOKŁADNE INSTRUKCJE, tzw. wzorce, które krok po kroku dyktują Ci jak masz spędzić życie.
Co wybierać.
Kiedy to robić.
W jaki sposób.
I gdzie.

 

Meta programem jest to, że musisz pracować

Musisz.
Twoje życie nie jest warte, jeśli nie pracujesz. Ty jesteś bezwartościowy, Twoja egzystencja bez pracy jest tylko wegetacją.

 

Więcej: Pracuj, pracuj, pracuj – bez tego jesteś nikim. Jak psychicznie wykańcza Cię ten stary program.

 

Nawet jeśli masz pieniądze, jesteś potępiany społecznie jako darmozjad lub utrzymanka.
Matrix wpoił nam, że sensem ludzkiej egzystencji jest praca.
Całe nasze życie jest urządzone tak, by móc jak najszybciej, jak najwięcej i jak najdłużej pracować.
Dlatego dochód gwarantowany – mimo, że osiągalny (zwłaszcza gdyby zrezygnować ze zbrojeń) – jest rozwiązaniem, które jeszcze długo będzie się przebijać przez ludzką świadomość.

 

Inny program, który z tego wynika (i z którym osobiście się zmagam), to wewnętrzny przymus bycia zajętym. Powinności. Obowiązków. Tworzenia i wykonywania list zadań. Towarzyszy temu ciągły stres, poczucie obowiązku, poczucie winy i strach.

 

Czytaj więcej: Istnieje prosty sposób na piękne i dobre życie. Możesz zacząć już teraz, bo nie wymaga żadnych przygotowań.

 

NIE WOLNO NIC NIE ROBIĆ. Nawet po pracy trzeba zawsze coś robić. Beztroska, luz, odpoczynek, relaks są ściśle zaplanowane i racjonowane.

 

Cudza myśl, którą uważasz za swoją: Bez pracy jestem nikim / Zawsze muszę być czymś zajęty / Bezczynność jest zła / Odpocznę tylko w nagrodę / Zawsze jest coś do zrobienia.

 

Kolejne dwa programy, według których myślisz, żyjesz i które mówią Ci, jak się czujesz: 1 -“nienawidzę poniedziałku”

oraz 2 – “piątek, piąteczek, piątunio”

 

Meta programem jest to, że musisz mieć skończone szkoły

Pracę „od zarania aż do śmierci” umożliwia nam kolejny meta-program, czyli edukacja.
Pakowanie dzieci do szkół urządzonych jak fabryki, to tak naprawdę wtłaczanie małego człowieka w system pracy.

 

Sprawdź koniecznie: Szkoła jak fabryka, czyli jak nas tresują i formatują na posłusznych niewolników systemu.

 

„Ucz się” – powtarzają rodzice. Ale po co? Po to, by poszerzać świadomość? Po to by zachwycać się światem? Po to, by kreować? Nie, po to, by móc potem ciężko pracować.
Ale jak to? Przecież systemowa edukacja jest niezbędna! – powiesz.
Czy rzeczywiście?
Niezbędna jest nauka pisania, czytania i liczenia.

 

 

Jasna Polska to medycyna naturalna, zdrowie, tantra, medytacja, ezoteryka, astrologia, muzyka relaksacyjna, wibracje, motywacja, ekonomia spoleczna, slowianie, alternatywne oferty pracy, duchowość, rozwój osobisty, rozwój duchowy, świadomość, warsztaty rozwoju osobistego, ośrodki i centra rozwoju osobistego, bio zywnosc, alternatywne media, slowianie, rekodzielo, ksiazki o rozwoju, ezo ogłoszenia, blog o życiu, blog duchowy

Mamy na Jasnej Polsce kategorię “Jasna Polska” – tutaj znajdziesz fundacje, organizacje, światłe ruchy, mądrą edukację itd…
Robimy tu Polskę 5D – DOŁĄCZ do Jasnej Polski

 

Niezbędne także są przedmioty, których w szkołach jeszcze nie ma, takie jak:
Pokojowe rozwiązywanie konfliktów
Związki uczuciowe i ich składowe
Rozwijanie Twórczości
Zadowolenie z Siebie i Poszanowanie dla Innych …
(…a także wiele innych – wszystkie propozycje znajdziesz w genialnej książce „Rozmowy z Bogiem – (Księga Druga)”).
Za to zbędne jest wkuwanie na pamięć miliardów zbędnych informacji, które można znaleźć w google’u w ułamek sekundy.
Wiedziałaś, że Mickiewicz w podstawówce miał kłopoty z polskiego? Każdy z nas ma wśród znajomych osoby, które z trudem pokończyły zawodówki, a teraz im się nieźle powodzi.

Cudza myśl, którą uważasz za swoją:

Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz / Bez dyplomu nie zarobię / Wstyd nie mieć matury – jak ja się przyznam ludziom / Zenek skończył MBA! – O! To jest ktoś!

 

Właśnie dzięki meta programom matrixu taka sytuacja uznawana jest za oczywistą i pożądaną.

Koniecznie obejrzyj ten filmik

 

Meta programem jest to, że jesteś grzeszny i zły

I to już na starcie wita Cię Twój rzekomy grzech pierworodny i związany z tym obowiązek konieczności chrztu, a potem spowiedzi. Jakiś mega cwany gad wymyślił, że już sam fakt przyjścia na świat będzie obarczony grzechem: żyjesz = jesteś zły.

 

Czytaj więcej: Ty jesteś Mistrzem, a iluminaci, reptilianie i cała reszta ciemniaków „istnieje” po to, by Ci służyć.
System religijny w ten sposób cały czas programuje Cię, że jest niezbędny (dotyczy to każdej religii i sekty).
Ten meta program jest przebiegły i skuteczny – wytwarza w Tobie wstyd i poczucie winy – dwa flagowe pitbulle matrixu, które trzymają nas w więzieniu skuteczniej niż cokolwiek innego.

Cudza myśl, którą uważasz za swoją:

Masturbacja / niechodzenie do spowiedzi / niesłuchanie księdza / niechrzczenie dzieci / kwestionowanie biblii / samodzielność  w myśleniu i interpretowaniu świata (…) to grzech.

Jeden zakuty łeb produkuje kolejne…

 

 

Meta programem jest, to że nie masz prawa siebie kochać i stawiać na pierwszym miejscu

Miłość do siebie i dbanie o siebie jest złe. Nie masz przecież powodów, by Siebie kochać (vide grzech).
Za to pokutowanie i samobiczowanie – jest dobre. Umniejszanie siebie – dobre. Poświęcania dla innych – bardzo dobre!

 

Czytaj więcej: Medytacja to nie wszystko. Jedna cecha zdradzi, czy naprawdę DAJESZ RADĘ…

 

Cudza myśl, którą uważasz za swoją:

Nie jestem tego warta / Mnie się to nigdy nie uda / Nigdy nie będzie mnie na to stać / Muszę zapomnieć o swoich marzeniach / Spełnianie cudzych oczekiwań jest bezpieczne / Co ludzie powiedzą!

 

 

Jasna Polska to medycyna naturalna, zdrowie, tantra, medytacja, ezoteryka, astrologia, muzyka relaksacyjna, wibracje, motywacja, ekonomia spoleczna, slowianie, alternatywne oferty pracy, duchowość, rozwój osobisty, rozwój duchowy, świadomość, warsztaty rozwoju osobistego, ośrodki i centra rozwoju osobistego, bio zywnosc, alternatywne media, slowianie, rekodzielo, ksiazki o rozwoju, ezo ogłoszenia, blog o życiu, blog duchowy

Nasza misja to wsparcie w tworzeniu się potężnej, świadomej swych zasobów i samowystarczalnej (czemu nie?) świadomej Społeczności.
Czekamy na Was, by stworzyć alternatywną bazę Wydarzeń, Osób i Miejsc – niezależną, bezpieczną, jasną przestrzeń –  nieśledzoną i niesprzedawaną przez fejsbuka i inne matrixowe potworki.

 

 

Meta programem jest to, że matka i ojciec są święci

Bo nawet jeśli byli wobec Ciebie podli czy okrutni, to jednak odgórny nakaz każe być posłusznym i podporządkowanym. Jeśli tego nie zrobisz – będziesz żył z głęboko wdrukowanym poczuciem winy aż do śmierci.

Cudza myśl, którą uważasz za swoją:

Nie wolno mi żyć, jak chcę – rodzice będą bardzo rozczarowani / Należę do rodziców – muszę zawsze spełniać ich oczekiwania / Muszę być zawsze ślepo posłuszny / Nie zasmucaj mamy! Nie denerwuj taty!

 

Meta programem jest, że mass media mówią prawdę i pokazują nam fakty

Kto Ci powiedział, że naprawdę jest tak, jak widzisz na ekranie telewizora, czy czytasz w gazecie?
Na jakiej podstawie tak uważasz?

 

Manipulacja mediów wyjaśniona:

 

Cudza myśl, którą uważasz za swoją:

Skoro mówili w tv i pisali w gazecie to znaczy, że to prawda…

… a także: w gazecie pisali, że GMO jest zgodne z przepisami unijnymi, czyli nie szkodzi/ W tv pokazali, że w manifestacji brały udział tłumy! / WHO każe szczepić niemowlęta na wszystko, jak leci  / Raka można wyleczyć tylko chemią…
(…a może nie? – sprawdź: Istnieje skuteczna metoda leczenia raka. Leczy ciało, duszę, nowotwory i nie kosztuje majątku).

 

Meta programem jest też „nauka”

„Autorytety naukowe” są w naszym społeczeństwie wyrocznią ostateczną. Źródłem prawd absolutnych. Nikomu nie przeszkadza, że co jakiś czas ogłaszają coś zupełnie innego, co przeczy poprzednim „dogmatom”.
Zbiorowa świadomość konsekwentnie ignoruje także fakt, że często są opłacani przez gigantyczne korporacje, by lobbować dochodowe rozwiązania rynkowe.
Dla niedowiarków polecam odcinek 7 wspaniałego serialu Kosmos (Cosmos: A Space Time Odyssey) 2014 (ocena na Filmwebie zasłużenie 8,6!)

 

Cudza myśl, którą uważasz za swoją: Pij mleko, będziesz wielki.

 

Z niecierpliwością czekamy na instrukcję podcierania pupy…

 

Meta programem jest patriarchat

Przykładem meta-programu, który na szczęście wydostał się na powierzchnię świadomości i zaczyna być kontestowany jest patriarchat.

 

Czytaj więcej: Po co był patriarchat i jaką krzywdę wyrządził kobietom i mężczyznom (tak – mężczyznom również!)

 

Wcześniej dla wszystkich było oczywiste, że kobiety są głupsze, gorsze i pod każdym względem mniej wartościowe od mężczyzn, więc należy im się adekwatne traktowanie.

Cudza myśl, którą uważasz za swoją:

Zgwałcili ją, bo sama tego chciała / To k… – na pewno jest z nim tylko dla pieniędzy / Wiadomo, że facet zrobiłby to lepiej / Jak jej nie biję, to jej wątroba gnije / Bez niego nie przetrwam / Kobieta musi być w związku, inaczej coś z nią jest nie tak / Jest na mnie zła? – na pewno ma okres.

 

Sub-programy, czyli lokalne smaczki

Są meta-programy – giganty, z których składa się nasza rzeczywistość, a w nich znajdują się smaczki lokalne, związane z kolorytem kulturowym danego miejsca.
Do nich należą: tradycja oraz „mądrości ludowe”.
Tradycyjne są święta, obrzędy, rytuały, które należy wykonywać zawsze zgodnie z instrukcją i nigdy się nie wyłamywać.
Tradycja każe nam – wymusza! – by jeść, ubierać się, zachowywać w pewien określony, narzucony z góry sposób.
Tak na marginesie, czy wiesz, że karp stał się uświęconą wielowiekową tradycją wigilijną dopiero w PRLu? Jako produkt łatwy do wyprodukowania i ogólnodostępny w czasach, gdy wszystkiego brakowało.

 

Lucyna Ćwierczakiewiczowa w połowie XIX w. wymyśliła, że bigos będzie z kapustą. Tak narodziła się kolejna “tradycyjna”, “staropolska” potrawa…

 

Co mamy myśleć dyktują nam jeszcze durne przekonania typu “co cię nie zabije, to cię wzmocni”, którymi kierujemy się nieustannie i bezrefleksyjnie.
Inne przykłady – w rodzaju „pokorne cielę dwie matki ssie”, „podróże kształcą” demaskuje Jacek Walkiewicz w swojej książce „Pełna moc możliwości”:
„Co nie zabije, to nie zabije – powiedziałbym, odnosząc się do swego doświadczenia. Z faktu, że przeszliśmy przez coś trudnego, nie musi wynikać żadne wzmocnienie, może być wręcz przeciwnie. Są sytuacje tak traumatyczne, że potrafią sponiewierać człowieka i zostawić go w takim stanie na wiele lat.”
 

Jeszcze raz Lucynka i jej nowatorskie programy żywienia ludności

„Podarunek ślubny. Kurs gospodarstwa miejskiego i wiejskiego dla kobiet”, Warszawa 1885 (źródło: 1)

 

Skąd jeszcze biorą się „twoje” myśli? Zaskoczę Cię, ale…

Nieoceniony Adamus Saint-Germain często powtarza że 90 – 95 % myśli w ogóle nie jest naszych.
Powielamy jak tresowane papugi słowa rodziców, nauczycieli, pań i panów z telewizji, znajomych i tzw. autorytetów – szczególnie chętnie naukowych.

Żyjemy w metanakładkach i metaprogramach, których nie widzimy, nie słyszymy, nie czujemy – mamy je pod skórą, traktujemy jak tlen.

 

Te programy non-stop mieszają Ci w głowie – 10 meta-programów matrixu, które podszywają się pod Twoje myśli

Zadanie: znajdź człowieka (rys. Ra / Jasna Polska)

Rysunek powstał po kolejnej fali stresu i napięcia, która przydusiła mnie z powodu jednego z programów opisanych powyżej.

 

A to jeszcze nie wszystko.

Istnieje jeszcze taki „drobiazg” jak pole zbiorowej nieświadomości, które oblepia Ziemię jak nawóz (Więcej przeczytasz tu: Tego o zmianach na Ziemi długo nie wiedzieliśmy. Nareszcie możemy zrobić krok do przodu).
W związku z tym, Twoje postrzeganie i myśli w ogromnym stopniu nie dotyczą Ciebie i nie są Twoje, lecz wynikają z przemożnego wpływu energetycznego tego pola (np. mogą i często są powodem smutku i poczucia beznadziei).
Pamiętaj o jednej bardzo istotnej rzeczy: Wszyscy dookoła Ciebie są w stresie.
Większość ludzi jest nieświadomych swego braku świadomości. Nie wiedzą, że śpią. Nie wiedzą, że grają w matrix.
Są w stanie nieświadomej niekompetencji – nie wiedzą, że nie wiedzą i czego nie wiedzą. Więc trudno jest im to coś, spoza ich rzeczywistości, dostrzec, zrozumieć, poczuć.
Te osoby nie potrafią sobie radzić ze swoją energią, nie rozumieją i nie mają wiedzy, co się dzieje.
A więc to co do nich przypływa z zewnątrz – chaos, destrukcja, zmiany – jest przez nich wzmacniane ich strachem, wstydem, winą i agresją. Cała ta wybuchowa mieszanka unosi się w eterze i przepływa przez Twoje pole.
Jeśli nie jesteś jeszcze oświeconym mistrzem, to co wokół, wpływa na Ciebie w mniejszym lub większym stopniu.

 

 

Jasna Polska alternatywny portal duchowy, blog, wyszukiwarka ogłoszeń, szukaj warsztaty, kursy, wydarzenia, rozwój osobisty, duchowość, ezo ogłoszenia, blog rozwojowy, blog duchowy

A jak dopada Cię to i owo, warto sobie pomedytować – sprawdziłam, działa!

 

 

Załaduj sobie nowy, lepszy program Kochanie

A więc gdy zaczynasz czuć się źle, najpierw zapytaj Siebie – czy to naprawdę mój stres i niepokój?

Czy może pole zbiorowej nieświadomości napiera na mnie.

 

Gdy przychodzi do Ciebie myśl zrób te 2, a w zasadzie 3 “proste” rzeczy:
1. ZAPYTAJ – SKĄD się wzięła we mnie ta myśl?
Skąd ja do cholery „wiem, że tak na pewno jest”? A co jeśli jest inaczej???? I co to znaczy – inaczej? Jak się to objawia?

 

2. WYBIERZwybierz świadomie, czy chcesz wziąć sobie tą myśl / przekonanie/wierzenia jako swoje, czy już z Tobą nie rezonuje i wolisz coś innego.
Sam ten proces nieidentyfikowania się automatycznie z wszystkim, co masz w głowie, jest niezwykle rozświetlający.
Gdy zorientujesz się, że ta myśl, czy emocja nie jest Twoja, da Ci to kompletnie inną perspektywę na tak zwaną „rzeczywistość” oraz to, co możesz z nią zrobić:

 

Sprawdź koniecznie
OGŁOSZENIA na:
Kliknij:

 

 

3. ZAREAGUJ DOWOLNIE – czyli wybierz, jak chcesz zareagować – nie z automatu, nie nawykowo, nie poprzez odruch bezwarunkowy.
Tylko tak jak ZA-DE-CY-DU-JESZ.
I nawet jeśli wybierzesz myśl, która normalnie budzi w Tobie negatywne emocje (np. “politycy potrafią tylko kraść, manipulować i dbać o swoje koryta”), wciąż MASZ WYBÓR, by zareagować dowolnie – świadomą emocją, np. taką jak:
a) złość (ego się pławi)
b) smutek i poczucie bezsilności (ego otwiera szampana)
c) poczucie bezsilności i przymus działania (ego tańczy na stole)
d) akceptację tego trójwymiarowego stanu rzeczy i obserwowanie go z oddalenia, bez zgody na to, by przepuszczać go przez swoje ciało emocjonalne i system nerwowy (ego w konwulsjach i na odwyku).
To ostatnie jest najtrudniejsze, wymaga bowiem wysłania ego na wakacje, ale jak najbardziej możliwe.
Aho <3

Dobrze się czujesz na Jasnej Polsce?

Prosimy - wesprzyj jej rozwój (na co potrzebujemy funduszy - dowiesz się tu)
Dziękujemy! Aga i Adrian

Kliknij:

Lub dowiedz się więcej, dlaczego warto wspierać Jasną Polskę (klik)

 

 

Na Jasnej Polsce zamieszczono już wieleset ogłoszeń (i każdego dnia przybywa). Poniżej tylko mała część tego, co możesz u nas znaleźć:

Anna Dobosz, terapeuta i coach

zachodniopomorskie | Szczecin
150 PLN
Szczegóły cenowe
terapia, coaching, psychoterapia egzystencjalna Logoterapia

Bogna Wegorska certyfikowany ThetaHealer®

lubuskie | Polska i cały świat
260 PLN
Szczegóły cenowe
Cena za kompletna 2-3h sesje TH z ustalaniem i usuwaniem blokad

Dobro z Natury. Magdalena Marek

mazowieckie | Sochaczew
120 PLN
Szczegóły cenowe
Sesja Soul Body Fusion® stacjonarnie lub online - 120 zł Pulsing - 120 zł Shiatsu - 120 zł R.E.S.E.T.® - 120 zł Świecowanie uszu - 60 zł

Indiańskie i hawajskie praktyki uzdrawiania ciała, umysłu, serca i duszy.

warmińsko-mazurskie | Nowe Kawkowo
600 PLN
Szczegóły cenowe
CENA WARSZTATU: 500 zł przy płatności zaliczki do 31 sierpnia 600 zł po 31 sierpnia + koszty zakwaterowania i wyżywienia CENA POBYTU: wyżywienie 75 zł dziennie ( 3 posiłki wegetariańskie) noclegi - w zależności od standardu od 32 zł do 90 zł za noc
18.10.2019

Kalina Kondrat – Szkoła Rozwoju Regresing Niehipnotyczny, Coaching, Pro-coaching

pomorskie | Sopot
Szczegóły cenowe
Regresing - obejmuje 2 spotkanie (pierwsze to sesja regresingu - do 6 godzin, drugie to omówienie i ok 2,5 godziny ) Regresing - może być wykonany przez Internet Somatoterapia - sesja do 2,5 godziny Coaching - sesja lub cały proces coachingowy

Natalia Knap – psycholog, masażysta, facylitator BARS®

mazowieckie | Warszawa
Szczegóły cenowe
Konsultacja psychologiczna (50 min) - 140zł Sesja BARS® (1,5h) - 200zł Energetyczny Facelift® (1h-1,5h) - 200zł Masaż barów, twarzy, szyi i głowy - 60zł Masaż pleców - 70zł Masaż całościowy ciała ( 1h) - 120zł, (1,5h) 170zł Lomi Lomi Nui (1,5h) - 200zł, (2h) 250zł Japoński Rytuał Twarzy (50 min)- 120zł

Pieniądze, Moja Moc i Ja – Spotkanie z Cieniem

wielkopolskie | Cieszków
790 PLN
Szczegóły cenowe
790zł early bird przy wpłacie zadatku do 17 września/890 zł late bird + koszty pobytu pobytu 395 - 515 zł w zależności od standardu pokoju
17.10.2019

Praca z cieniem, przekonaniami, nawykami

mazowieckie | Warszawa
111 PLN
Szczegóły cenowe
konsultacje 1:1 online 111,- (pakiet 3 spotkań ok 1h - 300zl) konsultacje 1:1 stacjonarnie 259,- (pakiet 3 spotkań 1h-1,5h - 740zl) masaże tantryczne (ciało, Yoni, Lingam) - 300zł (pakiet 3 masaży - 850zł) mapping Yoni / Anus - 300 (pakiet 3 masaży - 850zł) BARS - 250,-zł

Praktyk Soul Body Fusion® Magdalena Marek

mazowieckie | Sochaczew
120 PLN
Szczegóły cenowe
Sesja Soul Body Fusion® stacjonarnie lub online - 120 zł

 

Źródło wszystkich ilustracji w tekście: Internet (gł. Pinterest, Unsplash, Pixabay, chyba, że podano inaczej.

Liczba odwiedzin: 9230
RA - Jasna Polska

Autor: RA - Jasna Polska

Ra, czyli jeden z 7 miliardów ludzi na Ziemi. Ma Serce, Duszę, Ciało i... ego :) Więcej o mnie znajdziesz w zakładce Zespół.

Wszystko co lubisz prosto na Twój e-mail

Disclaimer:
Ten blog pisany jest z potrzeby Duszy i Serca. Jest po to, by pokazać Ci, że nie jesteś Sam/a w swoich Poszukiwaniach. Jest nas więcej :) - nawet jeśli nasze drogi się różnią. Dlatego wybierz stąd dla Siebie tylko to, co z Tobą rezonuje - co Cię wzmacnia, inspiruje i wspiera. Po to właśnie piszemy. AHO <3

Komentarze

 1. Avatar
  Michał
  | Odpowiedz

  Świetny artykuł, pozdrawiam 🙂

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   Dziękuję 🙂

 2. Avatar
  Patka
  | Odpowiedz

  Trochę to przeraża i czytam juz któryś artykuł o tym, jak na każdym kroku jesteśmy manipulowani..hm tylko przez kogo? Kim jest ten “system”? Czy, gdy kolejni dochodzą do władzy, są wtajemniczani jak traktować nas – ciemną masę? Jak żyć ponad tym i nie zostać samemu, odrzuconym przez znajomych i przyjaciół?

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   Patka, to wszystko bardzo ważne i cenne pytania, które pokazują, że przechodzisz przez typowy etap budzenia się – każdy tak się czuje przez jakiś czas 🙂 Odkrywanie, że rzeczywistość nie jest tym, czym się wydaje, jest na początku niezbyt miłe – wychodzisz ze strefy pozornego komfortu i ego się boi – spokojnie, z czasem będzie lepiej. Odpowiedzi na pytanie, które zadałaś istnieją – są wszędzie wokół Ciebie. Jeśli tylko się otworzysz, znajdziesz prawdę, która z Tobą rezonuje i która da Ci przestrzeń na pozbycie się strachu przed odrzuceniem (a to potężna kotwica matrixu) oraz przypomnienie sobie, że jesteś Nieskończoną Istotą Duchową, która gra w fascynującą Grę zwaną trójwymiarem.

 3. Avatar
  Mydaw
  | Odpowiedz

  Jak dodać dany artykuł do ulubionych aby później łatwo do niego dotrzeć w profilu i gdzie jest opcja przejścia do sekcji polubień

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   Nie jestem do końca pewna, o co pytasz. W profilu po zalogowaniu się, nie ma możliwości dodawania tekstów do ulubionych – to nie fb. Panel klienta służy wyłącznie do publikacji, edycji i zarządzania ogłoszeniami. Jesli chcesz mieć tekst pod ręką, dodaj go po prostu do ulubionych w swojej przeglądarce 🙂

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderację

Jasna Polska NIE jest autorem publikowanych ogłoszeń. Nie odpowiada za ich treść, oferowane usługi bądź produkty.
Wyznajemy zasadę, że każdy kreuje swoją rzeczywistość i sam odpowiada za podejmowane przez siebie decyzje.