Jak sobie radzić z trudnymi ludźmi – nie tylko w święta i nie tylko z rodziną


Święta to bardzo stresujący czas dla wielu ludzi (pokusiłabym się nawet o stwierdzenie, że dla większości). Presja zewnętrzna jest ogromna, presja wewnętrzna (ach te oczekiwania…) jeszcze większa.

A nad wszystkim unosi się niewidzialny koc stresu i różnych smutków (bo w głębi serca wszyscy i tak obawiają się, że w tym roku znowu będzie „jak zwykle”).

O tym, jak przetrwać święta i nie oszaleć, piszę w osobnym tekście. Bo matriksowe, „hollywoodzkie” święta, wypełnione presją i konsumpcją, to temat na zupełnie osobny tekst.

 

Czytaj więcej: Jak przetrwać święta, gdy święta bardziej męczą, niż cieszą …

 

Jak sobie radzić z trudnymi ludźmi – nie tylko w święta i nie tylko z rodziną

 

 

Święta, czyli niechciane spotkania z „trudnymi ludźmi” – „śpiącą” rodziną i znajomymi

Tutaj chciałabym zająć się tematem najbardziej podchwytliwym, czyli innymi ludźmi. Ludźmi bliskimi lub jakoś ważnymi, którzy są dla Ciebie trudni, którzy męczą, zasmucają, ciągną w dół.
Spędzasz z nimi święta, choć często wcale nie chcesz, ale sieć poczucia winy i obowiązku owija Cię szczelnie, knebluje i paraliżuje na tyle skutecznie, byś na pewno nie zadbał/a o siebie.

 

Czytaj więcej: Medytacja to nie wszystko. Jedna cecha zdradzi, czy naprawdę DAJESZ RADĘ…

 

To dotyczy każdego z nas – każdej osoby, która się budzi, jest coraz bardziej świadoma.
Trójwymiarowa rodzina, przyjaciele, znajomi, współpracownicy… ludzie, z którymi stykasz się na co dzień, są pełni programów i wyzwalaczy.
Ponieważ ich świadomość siebie jest ograniczona, aktywnie projektują na innych swój cień w postaci negatywnych osądów, zachowań agresywnych (kat) lub pasywno-agresywnych (ofiara).

 

Czytaj więcej: Jak kat z ofiarą, czyli jak wygląda prawdziwy związek i scenariusze kontroli w 3D – cz. 1

 

Ich reakcje są automatyczne i nieuświadomione, ich energia gęsta i ciężka, jak zbiorowa (nie)świadomość, w którą pracowicie Cię ściągają. Większość ich zachowań bardzo obniża wibracje otoczenia.
Ten tekst jest o świętach, ale prawda jest taka, że dotyczy każdych innych okoliczności z Twego życia. Każdej sytuacji, w której męczysz się, bo druga osoba pełna jest negatywnych osądów. Albo za wszelką cenę poucza Cię, jak masz żyć i co myśleć. Albo rani i manipuluje na sto innych znanych Ci z trójwymiaru sposobów.
A Ty nie bardzo wiesz, co robić, bo istnieje kilka ważkich powodów, dla których wciąż to znosisz.

 

 

Jak sobie radzić z trudnymi ludźmi – nie tylko w święta i nie tylko z rodziną

Jak spędzać święta z trudnymi ludźmi? – Rozwiązanie zagadki znajdziesz poniżej.

 

Może ich kochasz. Może Ci mimo wszystko na nich zależy. Może się o nich troszczysz, albo o nich boisz. Może – mimo tego, jak są nieznośni, łączą Cię z nimi ważne wspomnienia. Jakaś wdzięczność, ale i jakiś żal, jakiś trud, jakieś zmagania.
Jakieś obietnice, kontrakty, karmy, emocjonalne szantaże, no i oczywiście gość honorowy wszelkich ludzkich spędów – strach przed odrzuceniem (jako człowiek z krwi i kości, znam go doskonale).
A może się ich boisz? Lub czujesz się od nich całkowicie zależny?
Powodów może być tysiąc. Przepis mam na to jeden.
Spróbuj – może to coś właśnie dla Ciebie.

 

Jak sobie radzić z trudnymi ludźmi – nie tylko w święta i nie tylko z rodziną

Co zatem robić, gdy święta tuż tuż, a Ciebie przygniata perspektywa spędzenia tego ponoć „najcudowniejszego, najbardziej magicznego czasu w całym roku” z ludźmi, z którymi coraz więcej Cię dzieli.
1. Przede wszystkim weź odpowiedzialność za to, co czujesz, gdy ta druga osoba prezentuje wszelkie nisko-wibrujące postawy i zachowania
Możesz świadomie odpowiedzieć sam sobie na swój strach, swój wstyd, swój ból, który czujesz w związku z zachowaniem drugiej osoby.
To się nazywa transformacja cienia i jest podstawową i niezbędną duchową praktyką, by w ogóle ruszyć z miejsca.
Czytaj więcej: Gdzie jest mój Cień i dlaczego TAK BARDZO wpływa na moje życie

 

2. Po wtóre, porozmawiaj w medytacji z Wyższym Ja tej istoty. Powiedz Mu/Jej, że Twoją intencją jest zmienić tą relację na pozytywną, karmiącą, harmonijną – dla Was obojga.
3. Po trzecie – i to jest super ważne – po wszystkim, zachowaj szacunek dla wyboru drugiej osoby.
Bo ani Twoja praca duchowa, ani pozytywne nastawienie, ani nawet najlepsze intencje niczego Ci nie gwarantują.
Powiem więcej – w ogromnej ilości przypadków niczego nie zmienią.
Z tej prostej przyczyny, że zdecydowana większość Dusz na świecie wciąż wybiera trójwymiar i… nie jest to w niczym lepsze, ani gorsze od tzw. „wysokich wibracji”.
I tak na koniec dnia, wszystko jest jednym wielkim doświadczeniem Ducha – Ciebie, jako Świadomości.

 

 

Jasna Polska alternatywny portal duchowy, blog, wyszukiwarka ogłoszeń, szukaj warsztaty, kursy, wydarzenia, rozwój osobisty, duchowość, ezo ogłoszenia, blog rozwojowy, blog duchowy

Łatwiej zaakceptować czyjeś trudne dla Ciebie wybory w medytacji – ułatw sobie życie i pobierz fajnego ebooka 🙂

 

 

Gęsta wibracja to także wybór Duszy i wspaniałe doświadczenie

Wracając do wyboru tej drugiej strony. Twoim obowiązkiem jest go uszanować, bez względu na to, co o nim sądzisz.
To bardzo, bardzo ważne…
Głęboko uśpieni, trójwymiarowi ludzie dokonują obecnie sporego wysiłku, by pozostać w tym stanie. Jest im coraz trudniej, bo zbyt wiele osób wokół nich podnosi swe wibracje, a więc wymaga to od nich ogromnych nakładów energetycznych. „Wspomagają” się w tym procesie ogromną ilością leków, alkoholu, telewizji, strachu. To wszystko to ogromne nakłady energii.
Jeśli ich Duch wybiera pozostać w tym stanie, należy to uszanować.

 

 

Jasna Polska to medycyna naturalna, zdrowie, tantra, medytacja, ezoteryka, astrologia, muzyka relaksacyjna, wibracje, motywacja, ekonomia spoleczna, slowianie, alternatywne oferty pracy, duchowość, rozwój osobisty, rozwój duchowy, świadomość, warsztaty rozwoju osobistego, ośrodki i centra rozwoju osobistego, bio zywnosc, alternatywne media, slowianie, rekodzielo, ksiazki o rozwoju, ezo ogłoszenia, blog o życiu, blog duchowy

Leczysz ludzkie ciało? – Ogłoś to na Jasnej Polsce. Niech znajdą Cię ci, którzy tego potrzebują.

 

 

Nie podchodź do nich z poczuciem „racji”, poczuciem wyższości, że wiesz lepiej i widzisz więcej. Tak zwane dobre rady, gdy nikt o nie nie prosi, odbierane są jak atak (przyznaj – nikt ich nie lubi) i powodują zamknięcie drugiej strony lub kontr-atak.
Poza tym, to nie tak, że oni nic nie kumają. Ich Duch wszystko wie, wszystko widzi, po prostu wybiera w tej chwili takie doświadczenie (Ty wybrałeś je wielokrotnie wcześniej i nikt się do tego nie wtrącał, bo prawo wolnej woli jest nienaruszalne).
Już samo spojrzenie na „śpiących” w ten sposób – z szacunkiem, z empatią, ze zrozumieniem, że tu nie ma lepszych i gorszych, tylko są różne place zabaw, bardzo zmienia energię.
Otwiera, łagodzi, niweluje energię walki (zgodnie z regułą wahadła, jeśli Ty się na nią nie szykujesz – Twoje otoczenie także nie będzie musiało).
Dlaczego tak bardzo się na ten temat rozpisuję?
Bo punkt trzeci jest najtrudniejszy, zwłaszcza jeśli dotyczy osób, z którymi łączą Cię różne więzy karmiczne, społeczne i kulturowe.
Najgorzej zatem zastosować to do swojej rodziny – rodziców, małżonków, dzieci. Tutaj pojawia się na ogół silny strach przed rozdzieleniem z nimi – przed byciem przez nich odrzuconym, przed rozstaniem, czy przed opuszczeniem.
I to kolejne zadanie dla Ciebie – by rozpuścić te lęki w sobie. Bez tego nie pójdziesz dalej.

 

 

Kategorie Psychika – Stres – Praca z cieniem oraz Rozwój Osobisty – Rozwój Duchowy mogą okazać się bardzo pomocne (poniżej kilka spośród kilkuset aktualnych ogłoszeń na Jasnej Polsce):

Alchemia Ziół i Naparów. Kadzidlarnia Tkalnia Dymu. Rdzenna wiedza zielarska

kujawsko-pomorskie | Toruń
60 PLN
Szczegóły cenowe
W zależności od potrzeby (i ewentualnej zielarskiej paczuszki) ceny zielarsko-alchemicznego wsparcia od 35 zł do 150 zł. Wystarczy, że w mailu rezerwacji wypiszesz krótko swoje potrzeby i ewentualny zakres cenowy, jaki Cię interesuje.

Bogna Wegorska certyfikowany ThetaHealer®

lubuskie | Polska i cały świat
260 PLN
Szczegóły cenowe
Cena za kompletna 2-3h sesje TH z ustalaniem i usuwaniem blokad

Ewa Czapiewska – Rodzicielskie Wsparcie ONLINE

Cała Polska | Gdańsk
120 PLN
Szczegóły cenowe
Jedna sesja - 120 PLN; karnet na trzy sesje - 300 zł

Family Coach – Terapia Systemowa Rodzin – obciążenia rodowe

UK | Edinburgh, Caly świat
50 GBP
Szczegóły cenowe
Sesja Nowe Ciche Ustawienia Rodzin wg Berta Hellingera - do 2godz. - 50£ / skype/ messenger/ gabinet / Sesja Rozwoj Osobisty i Duchowy /Radykalne Wybaczanie/ - 25£ /h Warsztat Ustawienia - 1 dzien /10.oo-20.oo/ - 100£ - Edinburgh /inne miasta jesli zbierze sie grupa/ Vedic Art - 30godzin - 280£

Holistyczny bazar. Wróżby z kart Tarota i Anielskich

opolskie | Opole
50 PLN
Szczegóły cenowe
Jedno pytanie do Aniołów-10zł Wiadomość od Aniołów - 10zł Tarota Jedno pytanie 10zł Dwa pytania 20zł Trzy pytania 30zł Intuicyjna sesja z kartami Tarota online: -20min -30zł -30min- 45zł -Tarot na 4ręce- obie czytamy z kart dla Ciebie- 20min- 55zł lub 30min- 85zl

Horoskop urodzeniowy / prognostyczny / partnerski

Cała Polska | Stuttgart
100 EUR
Szczegóły cenowe
Horoskop urodzeniowy - 100€ Horoskop prognostyczny - 100€ Wersja VIP Horoskop urodzeniowy + prognostyczny - 150€ Horoskop partnerski - 150€ Szybki Strzał - 50€ Szczegóły tu : https://www.jakowniebie.pl/webpage_6

Katarzyna Wandzel Wsparcie Duchowe Biały Kosmiczny Wiatr

śląskie | Czechowice-Dziedzice
150 PLN
Szczegóły cenowe
Konsultacje astrologiczne- godzinna rozmowa. Czytanie Tarota- godzinna rozmowa.

Luczis – Trening uczuciowo – emocjonalno – duchowy

wielkopolskie | Poznań
450 PLN
Szczegóły cenowe
Koszt uczestnictwa: cena podstawowa: 450,00zł cena przy zapisie do 11.08.2019r. i wpłacie do 13.08.2019r.- 350,00zł
10.09.2019

Maksym Krammer – Astrolog – Konsultant Psychobiologii

mazowieckie | Warszawa
350 PLN
Szczegóły cenowe
Cena uzależniona jest od rodzaju horoskopu i problemów jakie wymagają zbadania.

Michał Altawil – Doradca Intuicyjny, Medium i uzdrowiciel

mazowieckie | Warszawa
Szczegóły cenowe
Rozmowa z ukochaną zmarłą osobą- 200 zł Jasnowidzenie/ Doradztwo intuicyjne- 200 zł Uzdrowienie aurę- 150 zł

Missa Galinna/ konsultacje numerologiczne/ nauka numerologii/osobiście i online

mazowieckie | Warszawa
250 PLN
Szczegóły cenowe
Portret numerologiczny /interpretacja /ustawienie imienia /ustawienie podpisu/ustawianie daty rejestracji firmy, oraz nazwy firmy/ustawianie daty ślubu/prognozy numerologiczne na najbliższy rok w oparciu także o astrologię.

Mistrz Reiki. Lidia Orlicz

Cała Polska | Łódzkie, Czarnocin
100 PLN
Szczegóły cenowe
Reiki dla PAR - 150 Czakroterapia - 100 Zabiegi Reiki - 100 Kursy I, II, II specj. - od 300 Czytanie Kronik Akaszy - 1 h 250 Doradztwo duchowe - 1 h 150

Natalia Knap – psycholog, masażysta, facylitator BARS®

mazowieckie | Warszawa
Szczegóły cenowe
Konsultacja psychologiczna (50 min) - 140zł Sesja BARS® (1,5h) - 200zł Energetyczny Facelift® (1h-1,5h) - 200zł Masaż barów, twarzy, szyi i głowy - 60zł Masaż pleców - 70zł Masaż całościowy ciała ( 1h) - 120zł, (1,5h) 170zł Lomi Lomi Nui (1,5h) - 200zł, (2h) 250zł Japoński Rytuał Twarzy (50 min)- 120zł

Numerologia Moc Liczb

Cała Polska | Warszawa
120 PLN
Szczegóły cenowe
W cenie portretu otrzymasz: ​graficzną kartę numerologiczną zawierającą syntetyczną informację m.in o Twojej Drodze Życia, Liczbie Duszy, Liczbie Realizacji, Cyklach Życia, Warunkach, Wyzwaniach oraz indywidualną interpretację - opis Twojej karty numerologicznej liczący około 15-20 stron.

Patrycja- Ustawienia systemowe, Medycyna Miłości Sassafras, Kakao, Rappe,

pomorskie | Gdańsk
Szczegóły cenowe
Zapraszam na sesje indywidualne, ustawienia systemowe 250 pln 2h sesja (jeżeli sesja się przedłuża, każda następna godzina dodatkowo 100 pln) , warsztaty grupowe ustawiania systemowe 300 pln, sesje otwarcia czakry serca z medycyną, praca z sercem, w przestrzeni, kreacja życia - 2 dni 600 - 1000 pl

 

 

 

Święta w trójwymiarze w praktyce, czyli jak się zachować „przy wspólnym stole”

Przede wszystkim – weź odpowiedzialność.
W tym wszystkim chodzi także o to, by wyrobić w sobie nawyk brania odpowiedzialności za to, jak wygląda i wibruje Twoje otoczenie, bo to przecież Twoja kreacja.
Branie osobistej odpowiedzialności za swoją kreację nie oznacza ani obwiniania się, ani wyręczania innych. Wina to trójwymiar, więc weź głęboki oddech i już teraz zrezygnuj z niej całkowicie.
Odpowiedzialność bierze się od słowa odpowiedzieć, a zatem to także umiejętność świadomego o d p o w i a d a n i a na to co się dzieje, zamiast automatycznych, nawykowych, podświadomych reakcji.

 

Zazwyczaj Twoja świadoma odpowiedź na daną sytuację (zwłaszcza tą o niskich wibracjach) będzie inna od Twej odruchowej reakcji.
Przykładem brania odpowiedzialności za swoje życie i swój dobrostan i swoje wysokie wibracje, może być szereg różnych decyzji, czyli odpowiedzi na coś/kogoś:
Możesz milczeć, pozostać w sobie i nie wdawać się w jałową dyskusję. Świadome milczenie, które wynika ze zrozumienia szerszego kontekstu jest czymś zupełnie innym, niż trójwymiarowe chowanie głowy w piasek i „siedzenie cicho w kącie”. Świadomie milcząc, przyjmujesz inną postawę, jesteś w innej energii, wyprostowany, spokojny, patrzysz w oczy bez agresji – to wyczuje każda istota.
Możesz rozluźnić atmosferę śmiechem i żartem. Ale to działa tylko wtedy, gdy naprawdę Cię ona już nie rani, lecz bawi. To wyższa szkoła jazdy – zwłaszcza jeśli chodzi o rodzinę, która dla wielu jest wciąż źródłem bolesnych wspomnień.

 

 

Jasna Polska to medycyna naturalna, zdrowie, tantra, medytacja, ezoteryka, astrologia, muzyka relaksacyjna, wibracje, motywacja, ekonomia spoleczna, slowianie, alternatywne oferty pracy, duchowość, rozwój osobisty, rozwój duchowy, świadomość, warsztaty rozwoju osobistego, ośrodki i centra rozwoju osobistego, bio zywnosc, alternatywne media, slowianie, rekodzielo, ksiazki o rozwoju, ezo ogłoszenia, blog o życiu, blog duchowy

To wysoko-wibracyjne ciasteczko “z wróżbą” online znajdziesz na stronie głównej – bo każdy potrzebuje dobrego słowa.

 

 

Czasem trzeba pozwolić innym odejść

Bywają sytuacje nie do rozwiązania, nie do ułagodzenia i nie do przetransformowania, ponieważ druga strona może mieć silne pragnienie pozostania w swych programach za wszelką cenę.
A zatem inną odpowiedzią na trudną, nisko-wibrującą osobę jest świadoma odmowa dalszej ko-kreacji.
Możesz spokojnie, lecz stanowczo zakomunikować – nie chcę już takiej energii w moim życiu i dlatego proszę cię, abyś wyszedł (lub odszedł).

 

W moim otoczeniu taką istotą jest mój ojciec – przez całe moje życie prezentował zawsze ten sam schemat bardzo negatywnych zachowań – ma niezwykle silny program kata i ofiary oraz dominacji i manipulacji.
W pewnym momencie, po podjęciu różnych działań, dotarło do mnie z całą mocą, że nic tu nie zdziałam, nie zmienię, nie wpłynę na poprawę relacji między nami – mam wybór albo to akceptować i doświadczać jego ekscesów, albo odejść.
Wybrałam to drugie, ponieważ nie potrafiłam sprawić, by jego silnie negatywna energia nie obniżała moich wibracji. Wybrałam, by o siebie zadbać i siebie chronić.

 

Czytaj więcej: Poznaj 8 swoich tajnych supermocy. Tak Twoich – do Ciebie mówię!

 

 

Jasna Polska to medycyna naturalna, zdrowie, tantra, medytacja, ezoteryka, astrologia, muzyka relaksacyjna, wibracje, motywacja, ekonomia spoleczna, slowianie, alternatywne oferty pracy, duchowość, rozwój osobisty, rozwój duchowy, świadomość, warsztaty rozwoju osobistego, ośrodki i centra rozwoju osobistego, bio zywnosc, alternatywne media, slowianie, rekodzielo, ksiazki o rozwoju, ezo ogłoszenia, blog o życiu, blog duchowy

A my sobie na Was spokojnie czekamy 🙂 Odważ się i dodaj to ogłoszenie. Tutaj znajdziesz ludzi, którzy rozumieją i doceniają to, co robisz.

 

Pamiętaj, że rozstania są dobrowolne i dzieją się za zgodą obu stron

Czasem w naszym życiu pojawiają się sytuacje i istoty, które są zupełnie nie z naszej bajki. Gdy nie chcesz już doświadczać ich obecności, pozostaje Ci jedynie wyjść z danego energokształtu.
Czytaj więcej: Jaki proces zachodzi, gdy się wznosisz, poszerzasz Świadomość i na maksa podnosisz wibracje

 

To nie są łatwe decyzje, bo osacza nas w takich momentach szereg programów (poczucie winy i obowiązku to dwa główne), ale… to też jest nauka.
Nauka pozostawania w swoim rdzeniu, wsłuchiwania się w siebie, suwerennej kreacji.
Po to Duch stawia te osoby na naszej drodze.
Poza tym, miej na uwadze, że Twoje odejście to wciąż ko-kreacja, a zatem również decyzja tej drugiej strony.
Decyzja, by zrezygnować z Twojej energii, ponieważ zanadto ingeruje w rzeczywistość, jakiej ona pragnie obecnie doświadczać.

 

 

Jak sobie radzić z trudnymi ludźmi – nie tylko w święta i nie tylko z rodziną

“Twój prezent jest w śmieciach” – naprawdę wielu ludzi wciąż cieszy ta gra. Pozwól im na to i rób swoje…

 

 

Czy wiesz, że „ciągniesz w górę” swoje otoczenie?

W święta, czy na co dzień, prawda jest taka, że im wyższe Twoje wibracje, tym bardziej „ciągniesz w górę” ludzi wokół siebie.
Nie traktuj tego jako misji, albo jakiejś wielkiej zasługi (uwaga na ego Kochanie) – to po prostu prawa fizyki kwantowej i energii.
Większość ludzi, której na Tobie zależy, prędzej czy później zacznie się z Tobą harmonizować.
Gdy okażesz szacunek ich doświadczeniu i jednocześnie staniesz w swojej prawdzie, zdarzą się prawdziwe cuda.
Popatrz na to tak – wszystko jest ko-kreacją. Duch tej drugiej osoby tak samo wybrał Ciebie w swoim życiu, jak Ty ich.
Jesteś dla nich tak samo nauczycielem i trenerem, jak oni dla Ciebie.
Być może jesteś po to, by otworzyć drzwi do przebudzenia.
Być może jesteś po to, by podlać ziarenko światła, które mają w sobie, by rozkwitło dopiero w ich kolejnych wcieleniach.
Nie jesteś oderwany od innych – stanowimy sieć energii. Gdy Ty się wznosisz i pozostajesz w swoim rdzeniu (co oznacza zaprzestanie ukrywania się, krygowania, bąkania półprawd pod nosem), Twoje światło wpłynie na Twoje otoczenie.
Przykładem tego jest moja Mama i Ciocia – istoty, co do których liczyłam jedynie na pełne pobłażliwości tolerowanie mojego coming-outu w postaci bloga na Jasnej Polsce. Po pierwszym zaskoczeniu, obie te wspaniałe osoby zaczęły się pięknie wznosić i szczęka mi opada ze zdumienia, gdy widzę jak czytają Jasną Polskę i łagodnie otwierają się na zamieszczane tam „rewelacje”.

 

 

 

“SALANTRUM” Marek Nagraba, Groty Solne, Wyroby z Soli

małopolskie | Kraków, Wieliczka
Szczegóły cenowe
ceny konkurencyjne, wykonanie grot z soli - ceny do negocjacji, lampa solna mała (waga) 20-100 pln , świecznik 10 pln, mydło solne 7 pln

Biorezonans Wrocław- Biomedika

dolnośląskie | Wrocław
Szczegóły cenowe
Testy biorezonansowe: - alergia - 150zł .Letnia promocja: + test pasożyty GRATIS - pasożyty -150 zł - borelioza i koinf. -150 zł - obciążenia organizmu met. ciężkimi, wirusami,bakteriami,pasożytami, grzybami, szczepionkami - 320zł. Letnia promocja: + test alergia GRATIS Terapia antynikotynowa - 150 zł

bTi Studio Fizykoterapia Inteligentna Odnowa Bio BEMER (urządzenie medyczne)

wielkopolskie | Bolechowo-Osiedle, Murowana Goślnia ,Czerwonak,Koziegłowy
Dobierana indywidualnie od 60 zł PLN
Szczegóły cenowe
Dla osób z Polski i zagranicy istnieje możliwość rezerwacji noclegu w 3 Hotelach w niewielkiej odległości lub w Pałacu Biedrusko (więcej inf. tel. +48511633702)

CUD Grochów – Studio Rozwoju i Edukacji

mazowieckie | Warszawa
Szczegóły cenowe
Wszystkie szczegóły cenowe znajdziesz na naszej stronie www: https://cudgrochow.pl/cennik/

Dolina Dźwięku – Dom Gościnny Kołobrzeg

zachodniopomorskie | Kołobrzeg
od 230zł/apartament PLN
Szczegóły cenowe
Apartament Rytm Serca dla max 5 osób: - 2 sypialnie z dwoma podwójnymi łóżkami, opcja dostawka od 230zł do 260zł Apartament Szelest Skrzydeł na piętrze dla max 7osób: - 3 sypialnie i duża przestrzeń wspólna od 320 zł do 350zł Cały Dom Dolina Dźwięku dla max 13 osób od 500zł do 700zł

Dolina Harmonii

dolnośląskie | Kopaniec
60 PLN
Szczegóły cenowe
Koszt pobytu za noc dla 1 osoby w domu gościnnym Doliny Harmonii to 60 zł. Koszt wynajęcia Leśnego Domku Izerskiego to 250 zł. Koszt wyżywienia wegetariańskiego/ wegańskiego (śniadanie, obiad, kolacja ) to 70 zł od osoby.

Fizykalna Terapia Naczyniowa -Kontuzje-urazy-zwyrodnienia -poprawa mikrokrążenia

wielkopolskie | Poznań , Czerwoank , Suchy Las, Murowana Goślina,Bolechowo-Osiedle ul.Graniczna 1 62-005
Szczegóły cenowe
Terapie stacjonarne (najnowszy model 2019) rezerwacje telefoniczne Testowanie przed zakupem rezerwacja telefoniczna (wypożyczenie systemu) obsługa cały kraj min okres 4 tygodnie max 8 tygodni (model 2019)

Float Lubin FLOATING

dolnośląskie | Lubin
70 PLN
Szczegóły cenowe
40 minutowa sesja 70 pln 60 minutowa sesja 100 pln 90 minutowa sesja 130 pln sesja dla dwojga 60 minut 150 pln

Gabinety do wynajęcia

mazowieckie | Warszawa
20 zł / h PLN
Szczegóły cenowe
20 zł za 1 godzinę lub 100 za 5 godzin + 1 godzina gratis Lub 200 za 10 godzin + 2 godziny gratis

Gościniec Amon pod Piramidą: Polski Ałtaj-Numer 1 w Polsce pod względem ekologi

małopolskie | Szczawnica - Jaworki
Szczegóły cenowe
Ośrodek jest atrakcyjnie położony, pod zboczem góry w bezpośrednim sąsiedztwie z Pienińskim Parkiem Krajobrazowym. Dysponujemy miejscami noclegowymi, salą wykładową. Sala wykładowa mieści się w Piramidzie. Oferujemy idealne warunki do organizacji szkoleń, prezentacji, kursów, imprez integracyjnych it

Instytut Metody Tippinga

mazowieckie | Warszawa
Szczegóły cenowe
Kurs Certyfikowanego Trenera Radykalnego Wybaczania - 4920,00 zł brutto Ceremonia Radykalnego Wybaczania - 350,00 zł brutto Gra Satori - 300,00 zł brutto Sesje indywidualne - napisz do nas!

Komora Normobaryczna Wielopole 86, 33-311 Wielogłowy

małopolskie | Wielopole
Szczegóły cenowe
Sesje 2 godzinne Wejścia jednorazowe i karnety

Na Jasnej Polsce znajdziesz same dobre, wzmacniające i przyjazne Miejsca

 

 

Na koniec

Jeśli zapamiętasz tylko tą jedną rzecz z tego tekstu, to wystarczy:

Nowa Ziemia, Nowa Energia, 5 wymiar, nowy paradygmat, czy jakkolwiek to nazywasz, nie ma nic wspólnego z energiami winy, obowiązku oraz zbawiania i ratowania innych (zwłaszcza kosztem siebie).

W tej nowej rzeczywistości chodzi o powrót do swej osobistej, wewnętrznej mocy – by w pełni swej wolności i świadomości kreować swoje światy.
Nie ma tu ani słowa o ratowaniu i wyręczaniu innych. – Każdy z nas ma taki sam potencjał i wewnętrzną moc. Jedni wybierają wrócić do niej teraz, inni dopiero za jakiś czas. I to jest OK.

 

Sprawdź koniecznie
OGŁOSZENIA na:
Kliknij:

 

 

Dlatego powtórzę jeszcze raz – przede wszystkim zajmij się sobą Kochanie.
Gdy pojawiają się trudni ludzie i niedobre sytuacje – zajmij się sobą.
Nie nimi – lecz sobą. Tylko na siebie masz realny wpływ.
Weź odpowiedzialność za swoje kreacje i jeśli one Cię ranią – wybierz inaczej.
I wybieraj tak aż do skutku.
Gdyż nikt i nic za Ciebie tego nie zrobi.
Dobrego czasu w te święta (i w każdy inny czas!)
Aloha <3

 

Dobrze się czujesz na Jasnej Polsce?

Prosimy - wesprzyj jej rozwój (na co potrzebujemy funduszy - dowiesz się tu)
Dziękujemy! Aga i Adrian

Kliknij:

Lub sprawdź, dlaczego warto wspierać Jasną Polskę (klik!)

 

Źródło ilustracji w tekście: Internet (gł. Pinterest, Unsplash, Pixabay), chyba, że podano inaczej.

Liczba odwiedzin: 1652
RA - Jasna Polska

Autor: RA - Jasna Polska

Ra, czyli jeden z 7 miliardów ludzi na Ziemi. Ma Serce, Duszę, Ciało i... ego :) Więcej o mnie znajdziesz w zakładce Zespół.

Wszystko co lubisz prosto na Twój e-mail

Disclaimer:
Ten blog pisany jest z potrzeby Duszy i Serca. Jest po to, by pokazać Ci, że nie jesteś Sam/a w swoich Poszukiwaniach. Jest nas więcej :) - nawet jeśli nasze drogi się różnią. Dlatego wybierz stąd dla Siebie tylko to, co z Tobą rezonuje - co Cię wzmacnia, inspiruje i wspiera. Po to właśnie piszemy. AHO <3

Komentarze

 1. Avatar
  Dork
  | Odpowiedz

  Świetny artykuł ? Namaste i Wesołych Świąt ????

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   Namaste i prawdziwie wesołych!!! 🙂

 2. Avatar
  Ewa
  | Odpowiedz

  Cudowny tekst. Pomyślałam o moich ‘trudnych’ ludziach i poczułam jak odzyskuję spokój. Zrozumiałam też moją sytuację w pracy. Wzruszyłam się, gdy pomyślałam co może się kryć pod pozorami. Dziękuję serdecznie. Sięgnęłam właśnie po moje wspierające Trilium (termin z chanellingów Toma Kenyona). Pozdrawiam :))

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   I ja dziękuję za te piękny komentarz <3 Taaak... nic nie jest takim, jakim się nam wydaje 🙂

 3. Avatar
  Alicja
  | Odpowiedz

  RA – Jasna Polska , jesteś cudowną Istotą , dajesz spokój i zrozumienie jak działa życie . Pozdrawiam

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   Dziękuję za te bardzo wzmacniające słowa <3 mnie też są one potrzebne... Ściskam!

 4. Avatar
  Kasia
  | Odpowiedz

  Zazdroszczę Ci odwagi. Ja nie zrobiłam jeszcze pełnego coming outu. Brak mi odwagi, ale i troche tej niezachwianej wiary. Bo w sumie co ja wiem? Raczej przyświeca mi zasada: nic nie jest pewne, wszystko jest możliwe.
  Napisałaś, ze ludzie z 3D wkładają wiele wysiłku, żeby pozostać w tym wymiarze. Bardzo ciekawa koncepcja, nigdy o tym tak nie myślałam.
  A teraz do meritum ?mam pytanie na temat kreacji swojej rzeczywistości. Jest to pytanie z głowy, a nie wiem, czy to jest coś, co w ogóle można wyjaśnić na logikę, ale spróbujmy. Od dawna czytam o tym, że jestesmy kreatorami rzeczywistości wokół, a to co wokół nas, a nawet inni ludzie są naszymi lustrami. Powtarza się to w wielu koncepcjach i systemach. Zadziwiająco wielu. I mnie także się to wielokrotnie potwierdza. Mogłabym napisać o tym tysiąc stron przykładów z własnego życia, ale jednego nie pojmuję. Jak nasza kreacja ma się do kreacji innych osób z naszego otoczenia? Jeśli dwie osoby chcą zupełnie dwóch różnych rezultatów jednocześnie, to ktoś wygrywa? Jesli ktoś wygrywa, to jest to w sprzeczności z ideą kreowania chyba. A może powstają w tym momencie dwie różne rzeczywistości? Ale tu już mi logika wysiada. Może masz na to jakaś odpowiedź, a może bez sensu szukać tej odpowiedzi, bo przecież nie wszystko da się objąć umysłem. Mam nadzieje, ze podzielisz się swoimi przemyśleniami, za co z góry dziekuje ❤️

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   Wow! Kasiu! To są sążniste pytania 🙂

   Najważniejsze z tego wszystkiego: nie jest tak, że ktoś “wygrywa”. W trójwymiarze rezultat jest zawsze współ-kreacją (w przeciwieństwie do 5D, gdzie istnieją suwerenne kreacje i wtedy – intuicja doskonale Ci podpowiada – powstają suwerenne rzeczywistości, bo wszystko tam jest wyłącznie Twoją kreacją, jako że jesteś Mistrzynią i Świadomością).

   Trójwymiar jest skonstruowany na zasadzie wspólnej umowy. Dlatego wszystko jest nieustannie – tłumacząc na ludzki rozum – uzgadniane z poszanowaniem wolnej woli wszystkich z tym związanych.
   Ty jako człowiek możesz myśleć, że druga strona “wygrała”. Prawda jest taka, że w przestrzeni Ducha druga strona zrobiła Ci prezent, a Ty jej – wymieniłyście się energią i ludzkim doświadczeniem, które było k o m p l e m e n t a r n e. Dlatego do różnych rzeczy przyciągasz różne osoby, a pewnych nie przyciągniesz nigdy, gdyż nie zgłaszasz zapotrzebowania na dane doświadczenie, które one oferują.

   Teoria lustra też sprawdza się do pewnego momentu.
   Im bardziej jesteś świadoma swoich aspektów, tym mniej luster potrzebujesz.
   Wiesz – czujesz to głęboko w sobie – że ktoś wyświetla Ci Ciebie (bo drga ta strunka w Tobie), a kiedy ktoś po prostu prezentuje swoją ekspresję i to już nie jest Twoje (nawet jeśli czujesz w trakcie dyskomfort – umówmy się, kupa zawsze będzie śmierdzieć, zwłaszcza gdy podniesiesz wibracje).
   To nie jest coś do czego można zrobić checklistę – to się wie. Moim skromnym zdaniem, aby zacząć rozróżniać te kwestie potrzeba sporo pracy własnej i jeszcze więcej pokory.
   Ściskam!

 5. Avatar
  Kasia
  | Odpowiedz

  Ra, bardzo dziękuję za Twoją odpowiedź. Która oczywiście rodzi u mnie już kolejne pytania ?za bardzo chyba rozkminiam wszystko, zamiast być we flow. Pozdrawiam serdecznie. ❤️

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderację

Jasna Polska NIE jest autorem publikowanych ogłoszeń. Nie odpowiada za ich treść, oferowane usługi bądź produkty.
Wyznajemy zasadę, że każdy kreuje swoją rzeczywistość i sam odpowiada za podejmowane przez siebie decyzje.