Prognoza na 2019 – 2020 – przed nami dwie bardzo realne Drogi

| 20.01.2019

Jesteśmy w momencie, w którym gołym okiem zaczyna być widoczne fizyczne rozdzielnie Ziem. Niniejsza prognoza na rok 2019-20 wskazuje dwie prawdopodobne wersje biegu wydarzeń i tego co może nas spotkać w nadchodzącym roku.

 

Ponieważ w kosmicznym potencjale kreacji istnieje każda linia czasowa, nie ma możliwości, aby przepowiadać przyszłość ze 100% pewnością.
Za to zawsze wokół nas krążą potencjały, które mają największą szansę zmaterializowania się, ponieważ w danym momencie najbardziej harmonijnie wibrują z (nie)świadomością zbiorową. Oto one:

 

Prognoza na 2019-2020 – przed nami 2 bardzo realne Drogi

 Prognozę na 2019-2020 rok można zilustrować mniej więcej tak:

 

Rozdzielenie Ziem na Nową i Starą

Rozdzielenie się Ziem na Nową i Starą stanowi podstawę dla prognozy na 2019 – 2020 rok.
O co w niej chodzi i jak się przejawia, przeczytasz tutaj: Jak fizyczny podział na Dwie Ziemie robi nam teraz wodę z mózgu ?

 

Tymczasem, pokrótce, kilka najważniejszych faktów…

21.12.2012

– to data końca starego świata w kształcie, w jakim był znany przez ostatnie 5000 lat oraz znacznie, znacznie dłużej.
To od tej granicznej daty nastąpił moment, w którym stara Ziemia rozpoczęła swój upadek i degradację, a nowa zaczęła się energetycznie wydzielać i wzrastać.

 

21.12.2017

– to data, która określa początek fizycznego rozdziału Ziem.
Zatrzymajmy się tutaj na chwilę – dlaczego on nastąpił?

 

Czytaj więcej: Epokowe Przesilenie Zimowe 21 grudnia 2017 – sprawdź, jaki kosmiczny prezent otrzymała ludzkość

 

Przez wiele, wiele lat Dusze, które wybrały wysokie wibracje lub oświecenie (niekoniecznie trzeba się oświecać, wystarczy, że wybierasz wolność od negatywizmów i gęstego dualizmu trójwymiaru), mocno wierzyły, że Ziemia będzie wznosić się ze wszystkimi na pokładzie. Chcieliśmy, by w 5 wymiar, czy Złoty Wiek, czy Nową Ziemię – jakkolwiek to nazywasz, wkroczyli wszyscy ludzie.
W 2017 r. stało się jasne, że 2/3 ludzkiej populacji wciąż pragnie doświadczać trójwymiaru (nie ma w tym żadnego osądu – każdy z nas był kiedyś w tym miejscu) i nie ma zamiaru kreować z nami nowej wysoko wibracyjnej wersji Ziemi. A może inaczej – ma zamiar, tylko za bardzo, bardzo długi okres czasu – 100 – 300 – 1000 lat.
Tak długi okres czasu był nie do zniesienia dla Istot, które wcieliły się po to, by wprowadzić nowy paradygmat.
Jeśli czytasz ten tekst, prawdopodobnie sam-a odczułaś, jak trudno jest wznosić się w tak niesprzyjającym otoczeniu. Jak opór ze ze strony innych, dodaje ciężaru do już i tak bolesnego procesu wychodzenia z programów matrixu.
Obecnie, po roku od rozpoczęcia rozdziału Ziem, różnice wibracyjne między Ziemiami stały się już tak wielkie, że zaczęły być widoczne gołym okiem.

 

W tym roku podział na ludzi, którzy wychodzą z gry 3D, z walki i zaczynają kreować nową Ziemię i tych, którzy wciąż angażują się w zabawy ze starym systemem – próby naprawiania go, zwalczania go, oswajania go, tolerowania, przymykania nań oko… będzie już bardzo widoczny.

 

 

Prognoza na 2019-2020 – przed nami 2 bardzo realne DrogiJesteśmy teraz przy 3. słupku 😉

 

 

Styczeń 2019 – zaczęło się na dobre

Pierwsza połowa stycznia upłynęła mi na harmonizowaniu się z kontrowersyjnymi energiami, które przetaczają się obecnie przez Ziemię.
Ludzie wokół mnie zachowywali się „dziwnie” (choć powinnam powiedzieć: przewidywalnie do tego, jak pokręcona jest energia tego roku) – zapominali, nie ogarniali, nie kontaktowali, nie składali faktów, byli przytłoczeni, zagubieni, skonfundowani, wycieńczeni, ekstra zestresowani.
Według mnie ma to związek z fizycznym rozdziałem Ziem, który w tym roku wydarzy się na grubszą skalę.
To co się obecnie dzieje w energii mogę porównać do lądu, który pękł z hukiem na pół i obecnie ta szczelina się powiększa. Ludzie stoją po obu jej stronach, większość nie rozumie co się dzieje, niektórzy jeszcze przeskakują na drugi brzeg, gdyż jeszcze przez chwilę nie będzie to trudne.
Ale… szczelina systematycznie się poszerza.
Słychać dudnienie – to odłamki skał spadają w przepaść pomiędzy rozchodzącym się lądem, którego dwie części coraz bardziej się od siebie oddalają. Są jak biodra rodzącej kobiety – rozstępują się pod naporem prącego ku światłu dziecka.
Energia narodzin nie jest łagodna – jest potężna, wszechwładna i zmienia wszystko. Właśnie w takiej energii będziemy przez następny rok lub dwa.

 

Prognoza na 2019-2020 – przed nami 2 bardzo realne Drogi

Prognoza 2019 – 2020, czyli rozstanie ze starym światem

 

Prognoza na 2019 czy 2020?

Dlaczego jest to prognoza na 2019 – 2020 rok? Dlaczego podkreślam możliwość przesunięć pewnych procesów?
Do tej pory mówiono, że Ziemie rozdzielą się (zaraz opowiem o co chodzi i jak to może wyglądać) w 2020 roku.
Jednym w istotnych powodów, dla których wielu tak twierdzi, jest ścisła koniunkcja Saturna i Plutona 12.01.2020 w 22° Koziorożca.

 

Czytaj więcej: Odmieniony Saturn po liftingu w Koziorożcu od 2018 buduje Nową Ziemię – nadchodzą wielkie zmiany

 

Ale… planety planetami, a energia swoje.
Nastąpiło przyspieszenie i potężna zmiana może wydarzyć się już w 2019.
Dlaczego?
Bo przestaliśmy mieć jakiejkolwiek złudzenia, że cała ludzkość wybierze Nową Ziemię, a jednocześnie egzystencja w tym stanie – zawieszenia pomiędzy światami – stała się dla nas zbyt ciężka i zbyt bolesna.
Nie. Do. Zniesienia.
A zatem fizyczny rozdział Ziemi musi nastąpić, byśmy to wytrzymali i kontynuowali kreację naszego marzenia – nowego paradygmatu, Nowej Ziemi 5 wymiaru.

 

Jasna Polska, zdrowie, medycyna naturalna, tantra, medytacja, ezoteryka, ekonomia spoleczna, slowianie, alternatywne oferty pracy, kupie sprzedam, swiadomi przedsiebiorcy, etyczne polskie firmy, nieruchomosci, duchowa spolecznosc, ośrodki i centra rozwoju osobistego, bio zywnosc, alternatywne media, szkoła demokratyczna, leśne przedszkole, slowianie, rekodzielo, ksiazki

Jasną Polskę w 9 miesięcy odwiedziło ponad 160 000 osób i każda z nich weszła na portal średnio 3,5 razy (ponad pół miliona odsłon). Jest nas coraz więcej – dodaj swoje ogłoszenie i dołącz do społeczności świadomych, otwartych ludzi.

 

Istnieją dwie bardzo realne wersje rozdziału Ziem

Pierwsza jest stopniowa – procesualna, druga nagła – jednorazowa.

#1 Stopniowy rozdział

Jeżeli przyjmiemy (a raczej wybierzemy jako Dusze) tą wersję, to rok 2019 rysuje się jako rok pełen kompletnie sprzecznych ze sobą wydarzeń.
Dwie nadal współistniejące na (pozornie) jednym planie linie czasowe (czyli zwolennicy Nowej Ziemi i zwolennicy Starej Ziemi) będą się ze sobą przeplatać. Czeka nas przejażdżka przez nie lada chaos.

 

#2 Nagły rozdział

Jeśli wybierzemy drugą wersję, to co opisałam powyżej, potrwa ponad pół roku, a potem nastąpi całkowity, totalny rozłam i fizyczny rozdział Ziem stanie się materialnym faktem.
Inelia Benz na swoim blogu mówi o sierpniu 2019 (1).
To wersja dosyć możliwa, przez co rozumiem, że potencjał tej zmiany jest w tej chwili dość prawdopodobny. Ta linia czasowa wibruje blisko nas i jeśli się nie zrealizuje, oznaczać to będzie zmianę zdania (rezygnację z 3D i przejście na Nową Ziemię) sporej ilości Dusz.
Podczas fizycznego rozdziału Ziem, według Inelii nastąpi podział na 2 miliardy tych, którzy wybrali Nową Ziemię i aż 5 miliardów (2/3 ludzkości) tych, którzy wybrali gęsty, twardy trójwymiar.
Te 2 miliardy to Istoty, które postanowiły wznosić swe wibracje, ale …będą to robić w różnym tempie.
Dlatego wśród nich znajdą się tacy, którzy za chwile się oświecą i tacy, którzy są pozornie „zwyczajnymi ludźmi” – oni dopiero zaczną się budzić, może teraz, może w przyszłym życiu, poznasz ich za to po dobrym sercu, pewnej słodkiej, urzekającej energii dobroci, uczciwości i wewnętrznego piękna.
Nawet jeśli to będzie najzwyklejszy piekarz, czy mechanik samochodowy, który z rozwojem duchowym ma tyle wspólnego, co ty z lotami na Marsa.

 

Jasna Polska, czyli zdrowie, homeopatia, refleksologia, ajurweda, medycyna chinska, medycyna aletrnatywna, swiadomi lekarze, uzdrowiciele, bioterapeuci, zielarze, uzdrowiciele, chiropraktyka, biorezonans, naturoterpaia, masaze

Czekamy 🙂 – Jasna Polska powstała dla Wszystkich, którzy chcą dołączyć. Mamy 15 pojemnych kategorii, które obejmują każdy przejaw twórczej ludzkiej działalności.

 

 

Co się będzie działo – prognoza 2019 i dalej

Bez względu na to, czy wydarzy się wersja 1, czy wersja 2 pewne rzeczy i tak będą mieć miejsce.
Możesz mieć poczucie, że świat wokół Ciebie tonie i pogrążą się w chaosie.
Tak jest i tak nie jest…
W zależności od tego, co wybrałaś, będziesz doświadczać swego świata lub „tylko” widzieć z boku starą Ziemię, która na Twoich oczach tonie w trójwymiarowym szambie:

 

#1 Kryzys finansowy

Czeka nas powtórka z 2008 i będzie ostrzejsza. Bardzo możliwy jest upadek banków – bez ich ponownej reanimacji przez rządy (wydojonych do granic możliwości państw).
W związku z kończeniem się zasobów naturalnych Ziemi i zamykaniem trójwymiarowego systemu ropa-węgiel-gaz na rzecz nowych technologii, nastąpi odejście od dolara (który gdyby nie ropa byłby obecnie nic nie wartym skrawkiem papieru).
Wartość i znaczenie dolara oraz euro będzie topnieć na naszych oczach, zwłaszcza, że pojawią się elektroniczne waluty lokalne, a kryptowaluty przestaną być zjawiskiem niszowym, dziwnym i nieznanym, lecz staną się pełnoprawnym środkiem płatniczym.

 

Nieco szalony, ale pełen informacji tekst znajdziesz tu: Uran w Byku demontuje starą biedę, by wpuścić Obfitość

 

Rezultat:
a) Na Nowej Ziemi
– z czasem powstanie nowy, niezmanipulowany, transparentny system finansowy pobawiony toksycznych instrumentów.
W obrót wejdą waluty lokalne, które są wspaniałym zastrzykiem dla gospodarki i kreacji obfitości dla wszystkich uczestników transakcji (świetny, krótki filmik na ten temat jest tu).
Dzięki temu wzmocnieniu ulegnie „stosowana ekonomia społeczna” – na bazie spółdzielni, kooperatyw, stowarzyszeń.
Transparentne zasady, uczciwość, praca dla zabawy i by godnie żyć, bez akumulacji zysków i racjonowania pieniądza przez garstkę właścicieli.
(kiedy piszę „rezultat” niestety nie mam na myśli efektów widocznych w 2019, lecz rezultat długofalowy – w 2019 powstaną dla niego solidne podwaliny)

 

b) Na Starej Ziemi
– chaos i katastrofa finansowa. Nie chcę nawet myśleć, w którą stronę może poprowadzić ludzi bankructwo banków i totalny niedobór pieniądza.
Mimo jawnego istnienia i funkcjonowania walut lokalnych, społecznościowych, elektronicznych… bardzo wiele ludzi zdecyduje się, by z nich nie korzystać. W ten sposób będą realizować trójwymiarowy paradygmat biedy, ucisku, strachu i niewolniczej pracy w korporacjach.
Ustalenie się jednej wartości dolara i euro, ma na celu wprowadzenie jednej, światowej waluty, wspierającej NWO (New World Order, czyli nowy – gadzi – porządek świata – dla istot ludzkich dosyć nieciekawa koncepcja).

 

 

Tymczasem na Jasnej Polsce w kategorii: Praca Antykariera Obfitość Pieniądze

Sukces i pieniądze, jak to osiągnąć! Warsztat cichych Ustawień Systemowych

dolnośląskie | WROCŁAW
300 PLN
Szczegóły cenowe
Cena: Ustawiający (proces osobisty) 300 złotych, aktywny Obserwator 130 złotych. Obserwatorzy również wiele zyskują poprzez udział w ćwiczeniach, medytacjach oraz uczestnictwo w reprezentacji często docierają do własnych rozwiązań problemów.
17.03.2019

Ubieram w Słowa

dolnośląskie | zgorzelec
Szczegóły cenowe
Zlecenia są rozpatrywane i wyceniane indywidualnie, gdyż każda potrzeba jest inna. Pracuję na projekt, a nie na ilość znaków.

Ustawienia systemowe – obfitość, finanse, wolność, spełnienie, sukces

mazowieckie | Otwock
450 PLN
Szczegóły cenowe
450 ZŁ PRACA WŁASNA PRZY WPŁACIE ZALICZKI DO 15 LUTEGO PO TEJ DACIE 500 ZŁ 250 ZŁ REPREZENTANT BEZ PRACY WŁASNEJ
24.02.2019

 

 

#2 Dalsze rozpadanie się kościoła

Do tej pory widzieliśmy tylko czubek góry lodowej – wypływające zewsząd pojedyncze afery pedofilskie, szybko tuszowane w mediach.
Nie jesteśmy informowani o tym, co dzieje się wewnątrz tej instytucji, a dzieje się bardzo dużo. Sami katolicy oraz “duchowni” są mocno podzieleni (przykładem tego jest ostatnia wypowiedź Joanny Kulig, która jako katoliczka zagrała w filmie “Kler”, ponieważ uznała, że to co się dzieje w jej wspólnocie nie powinno być zamiatane pod dywan).
Cała struktura rozpada się od wewnątrz. Watykan zgnił od środka do tego stopnia, że ów pełen g… kolos zaczyna zapadać się pod własnym ciężarem.

 

Czytaj więcej: Prognoza na 2018-2019 rok – rozpad kościoła czyli kolejnej kluczowej struktury matrixu

 

Możliwa abdykacja papieża, który wyjaśni (przynajmniej częściowo) prawdziwe powody swojej decyzji, co sprawi, że świat katolików “zawiruje” od atrakcji jeszcze mocniej.

 

Rezultat:
a) Na Nowej Ziemi
– pełne uwolnienie od skrajnie negatywnej energii zniewolenia, energii ofiary i męczennika (“grzech pierworodny” i “moja wina”).
Rezygnacja z programu nędznego, smutnego życia dla jakiejś nagrody po śmierci, rezygnacja z satanistycznych rytuałów, którymi są niestety msze (picie krwi i zjadanie ciała).
Jednym słowem – rozpuszczenie ogromnej ilości programów i podczepów energetycznych z niskiego astralu, które obecnie silnie zaniżają wibracje i jakość ludzkiego życia.

 

b) Na Starej Ziemi
– coś a la Gilead (czyli świat z serialu „Opowieści Podręcznej”).
Tworzenie się niezwykle represyjnej, kostycznej, schematycznej struktury, pod wodzą mściwego, krwawego boga i jego fanatycznych wyznawców, która podbije i wzmocni wszystkie negatywizmy, z których wyzwoliła się Nowa Ziemia.
Widziałeś Rydzyka tańcującego z premierem Polski i resztą kukiełek? Ten żenujący, ponury cyrk to właśnie zakorzenianie się na naszych oczach tej energii na Starej Ziemi.

 

Tymczasem w Jasnej Polsce – światło, dużo światła!

Jasna Polska to ośrodki i centra rozwoju osobistego, gabinet masażu, studio jogi, sklep online ze zdrową żywnością, bio warzywniak, wydawnictwo, gród Słowian, szkoła demokratyczna, leśne przedszkole, media alternatywne, rękodzieło, pracownia artystyczna

 

 

#3 Zwiększona śmiertelność, a raczej liczba odprowadzeń

Wzrost zachorowań na raka, zawały serca, klęski żywiołowe itd.
Ludzie będą to zwalać na 5G, chemtrails, gmo, linie komórkowe, smog, zatrute jedzenie i wodę, ocieplenie klimatu itd.
To są tylko pozorne przyczyny. Pozorne dlatego, że ci, którzy wybrali Nową Ziemię nie będą zapadać na choroby, mimo życia w tym samym środowisku i tych samych warunkach.
W istocie następuje fizyczne rozdzielenie Ziem, a wszystkie te negatywizmy, przyczyny chorób i śmierci to wyzwalacze tego procesu.
Proszę zaakceptuj, że każda Dusza NAPRAWDĘ wie co robi. Nikt nie odchodzi z tego świata wbrew własnej woli.

 

Czytaj więcej: Śmierć to tylko brama, iluzja, zaprojektowane przez ciebie wyjście awaryjne. Ty nie umrzesz nigdy

 

Jeśli ktoś umiera, to jest to wyborem jego Duszy. Dużo Dusz będzie odchodzić, ponieważ w ten sposób realizują wiele celów:
– Po śmierci przeniosą się na dowolnie wybraną przez siebie warstwę wibracyjną Ziemi, co teraz jest dla nich za trudne (za dużo obciążeń energetycznych)
– Poza tym część Dusz wybiera się oświecić w momencie Przejścia (śmierci ciała) i zejdą na Ziemię (lub nie) już w tej formie, bez dochodzenia do tego w ziemskiej powłoce
– Część Dusz czyści w ten sposób swoją linię rodową oraz swoje aspekty – poprzez chorobę wykonuje ogromną pracę, która normalnie zajęłaby ileś wcieleń. Przy kolejnym zejściu będą miały „czyste konto” i będzie im o niebo łatwiej.
– Część Dusz po prostu od razu wybierze Starą Ziemię i najzwyczajniej w świecie, tam właśnie będą odprowadzane zgodnie ze swoją wolą.

 

Rezultat:
No cóż. Tutaj naprawdę nie chodzi o nic więcej, aniżeli fizyczny podział Ziem.
To oficjalne – rozdzielamy się. Jedni chcą grać w stare gry, inni w nowe.
Tak wygląda nasz świat obecnie od strony energii i jedyne co można zrobić w tej sytuacji, to w pełni zaakceptować, że tak jest. I pozwolić innym, by dokonywali swoich suwerennych wyborów (i tak będą, ale jeśli pozwolisz – wszystkim będzie łatwiej, z Tobą na czele).

 

Jasna Polska, zdrowie, medycyna naturalna, tantra, medytacja, ezoteryka, ekonomia spoleczna, slowianie, alternatywne oferty pracy, kupie sprzedam, swiadomi przedsiebiorcy, etyczne polskie firmy, nieruchomosci, duchowa spolecznosc, ośrodki i centra rozwoju osobistego, bio zywnosc, alternatywne media, szkoła demokratyczna, leśne przedszkole, slowianie, rekodzielo, ksiazki

Dowiedz się WSZYSTKIEGO na temat ogłaszania się na Jasnej Polsce – kto, po co, za ile, jak i gdzie.

 

 

#4 Zmiana energii seksualnej

Dalsze wycieki i spore skandale dotyczące wszelkiego rodzaju nadużyć seksualnych, które są na porządku dziennym w całym przemyśle rozrywkowym, polityce i biznesie.
Czytaj więcej: Porno Disney, illuminati Disney, czyli sprawdź co oglądają Twoje dzieci i wybieraj świadomie
Molestowanie, gwałcenie, wykorzystywanie seksualne innych Istot przestanie być tak bezkarne, jak to miało miejsce do tej pory.

 

Rezultat:
a) Na Nowej Ziemi
– pełne zharmonizowanie energii żeńskiej i męskiej, wzajemne poszanowanie i miłość, odblokowanie w ciałach ludzkich czystej energii seksualnej – energii kundalini, która jest energią Kreacji i Życia

 

b) Na Starej Ziemi
– kierunek przeciwny, wraz z wyciekami, pokazowe lincze na kilku procentach winnych, przy jednoczesnym zaostrzenie kontroli i władzy seksualnych drapieżników, eskalacja przemocy, agresji, strachu, winy i wstydu, czyli jeszcze jedno głębokie zanurzenie w zdegenerowaną energię seksualną. Brrrr!

 

 

Chcesz Pięknej Energii Seksualnej? – znajdziesz ją w tej kategorii: Miłość, Seksualność, Kobiecość, Męskość

Art of Love – poziom I, Sztuka Miłości. Do końca stycznia niższa cena!

mazowieckie | Warszawa
640 PLN
Szczegóły cenowe
CENA: 790 zł (cena nie zawiera kosztów pobytu) PROMO: - 640zł jeżeli dokonasz wpłaty zaliczki do dnia 31 stycznia! - zniżka za przyprowadzenie osoby, która jeszcze nie była na warsztatach Freyi i Shachara - 100 (czyli dla uczestnika który zapłaci do 31.01 i przyprowadzi nową osobę zniżka nawet 250zł)
01.03.2019

Biała Tara: Moc Miłości

warmińsko-mazurskie | Nowe Kawkowo
1600 PLN
Szczegóły cenowe
CENA WARSZTATU: 1600 zł + koszt pobytu i wyżywienia CENA POBYTU: wyżywienie 75 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie) Noclegi – w zależności od standardu od 32 zł do 85 zł za noc;ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/ żywieniowo/ warsztatowe(nie ma możliwości rezygnacji z posiłków
28.07.2019

Błogosławieństwo pracy z Cieniem

mazowieckie | Warszawa
111 PLN
Szczegóły cenowe
konsultacje 1:1 online 111,- (pakiet 3 spotkań - 300zl) konsultacje 1:1 stacjonarnie 159,- (pakiet 3 spotkań - 450zl) masaże tantryczne (ciało, Yoni, Lingam) - 250zł (pakiet 3 masaży - 700zł) mapping Yoni / Anus - 300 (pakiet 3 masaży - 800zł)

Czerwona Tara. Inicjacja seksualna do Kobiecej Mocy. Tantra dla kobiet

warmińsko-mazurskie | Nowe Kawkowo
1600 PLN
Szczegóły cenowe
• 1600 zł + koszty pobytu i wyżywienia • Wyżywienie: 75 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie) • Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc • Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)
26.03.2019

Intensywny warsztat dla mężczyzn: Ogień Przebudzonej Męskości.

warmińsko-mazurskie | Nowe Kawkowo
1200 PLN
Szczegóły cenowe
• 1200 zł + koszty pobytu i wyżywienia • 1100 zł - cena Early Bird przy wpłacie zaliczki do 15 Marca 2019, + koszt pobytu i wyżywienia • Wyżywienie: 75 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie) • Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc • Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety
29.05.2019

Kobiecość w pełni – Święta Żeńskość. Jak obudzić w sobie Boginię? Marek Taran

dolnośląskie | WROCŁAW
180 PLN
Szczegóły cenowe
Koszt udziału w zajęciach zwieńczonych przecudną medytacją - wewnętrzną podróżą wynosi 180 zł. Zapewniamy przerwy kawowe i słodki poczęstunek 🙂
Wydarzenie odbywa się cykliczne co 24.02.2019 dni
24.02.2019

MĘSKI WARSZTAT : “BĄDŹ AUTENTYCZNY” – prowadzi Tom de Winter – XVII edycja

mazowieckie | Borzymy k. Warszawy
1200 PLN
Szczegóły cenowe
Opłaty: 1200 zł (warsztat) + koszty wyżywienia i noclegu. UWAGA !!! JEŚLI ZDECYDUJESZ SIĘ DO 30.12 CENA WARSZTATU WYNOSI 1100zł
04.04.2019

O MIŁOŚCI, która transformuje – warsztat dla kobiet

mazowieckie | warszawa
450 PLN
Szczegóły cenowe
przy zapisach do 10 lutego: 420 zł po 10 lutego: 450 zł
23.02.2019

Pełnia kobiecości transformacja i uzdrawianie

warmińsko-mazurskie | Nowe Kawkowo
1200 PLN
Szczegóły cenowe
CENA WARSZTATU: 1200 zł + koszt pobytu i wyżywienia 1100 zł cena Early Bird przy wpłacie zaliczki do 15 czerwca 2019 1100 zł dla uczestników VI Festiwalu Tantry oraz dla uczestników warsztatów z Komalą w Polsce w 2018 CENA POBYTU: wyżywienie 75 zł dziennie noclegi - od 32 zł do 90 zł za noc
25.09.2019

Pełnia kobiecości. Transformacja i uzdrawianie. Moduł I Świątynia Kobiecości

warmińsko-mazurskie | Nowe Kawkowo
1250 PLN
Szczegóły cenowe
CENA WARSZTATU: 1250 zł + koszt pobytu i wyżywienia 1100 zł cena Early Bird przy wpłacie zaliczki do 15 Marca 2019 1100 zł dla uczestników VI Festiwalu Tantry oraz dla uczestników warsztatów z Komalą w Polsce w 2018 CENA POBYTU: wyżywienie 75 zł dziennie noclegi - w zależności od 32 do 90zł
29.05.2019

Poczucie własnej wartości kobiety – o istocie samouznania (self-esteem)

warmińsko-mazurskie | Nowe Kawkowo
900 PLN
Szczegóły cenowe
CENA WARSZTATU: 900 zł(ok. 7/8 godz. zajęć z Ewą dziennie)+ koszt pobytu i wyżywienia w ośrodku CENA POBYTU: wyżywienie 75 zł dziennie (3 obszerne posiłki wegetariańskie)Noclegi – w zależności od standardu od 32 zł do 85 zł za noc;ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobyt/ żywienie/warsztaty
11.08.2019

Ponad kobietą – V zaawansowany moduł Tary. Tantra dla kobiet

warmińsko-mazurskie | Nowe Kawkowo
1800 PLN
Szczegóły cenowe
CENA WARSZTATU • 1800 zł + koszty pobytu i wyżywienia CENA POBYTU • Wyżywienie: 75 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie) • Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc • Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków an
01.04.2019

Przebudzenie i pogłębienie relacji z duchami przodków, warsztat szamański

warmińsko-mazurskie | Nowe Kawkowo
790 PLN
Szczegóły cenowe
• 790 zł + koszty pobytu i wyżywienia • Wyżywienie: 75 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie) • Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc • Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)
14.04.2019

 

#5 Potężny postęp technologiczny

Gdy czytasz te słowa, sztuczna inteligencja właśnie przejmuje świat – wnika w jego wszystkie struktury i zagnieżdża się w polu (nie)świadomości zbiorowej.
Na jaw zacznie wychodzić bardzo wysoka, dotąd poukrywana, technologia. Klonowanie i drukowanie ciał ludzkich zaowocuje pojawieniem się wkrótce 3 nowych gatunków człowieka.

 

Czytaj więcej: Czy sztuczna inteligencja zawładnie światem? W tej chwili powstają 3 nowe gatunki człowieka – Zapnij pasy i zajrzyj w przyszłość. Prognoza

 

Klęski żywiołowe i anomalia pogodowe sprawią, że zmniejszy się ilość żywności oraz czystej wody. Rozpocznie się nowa era w wytwarzaniu jedzenia – sztuczne mięso i supernowoczesne farmy rolnicze pod dachem, w podziemiach, na dowolnej przestrzeni (to się już dzieje – np. plantagon.com)
W związku ze zmianą energii, brutalny, prymitywny sposób generowania energii (ropa-węgiel-gaz) będzie zamieniany na energię pozyskiwaną z innych źródeł (farmy prądu na pustyniach, keshe i szereg innych wynalazków, które istnieją już od dawna, ale lobby ropo-węglo-gazowe skutecznie blokowało ich wyciek).
NASA oraz media zaczną coraz śmielej informować, że jednak nie jesteśmy sami w Kosmosie. Ludzkość zacznie być przygotowywana do kontaktu poprzez coraz częstsze pokazywanie UFO na niebie (co dostarczy kolejnych atrakcji kościołom i skostniałym religiom oraz wstrząśnie katolikami twierdzącymi, że Ziemia ma 6000 lat i zrobił ją facet z brodą dla jedynych istot żywych w całym omniversum).

 

Rezultat
a) Nowa Ziemia
– cudowny postęp sprawi, że świat wokół nas zacznie wyglądać coraz piękniej – zielone miasta (agritektura), rezygnacja z masowych obozów koncentracyjnych dla Zwierząt.
Nowa technologia w służbie człowieka sprawi, że ten będzie miał coraz więcej czasu i przestrzeni na radosne życie i kreację. Obfitość jedzenia i energii, inteligentne maszyny – to wszystko sprawi, że pojawi się dochód gwarantowany i ludzie będą mogli wreszcie zacząć Żyć, zamiast harować w zamian za rzeczy będące ich przyrodzonym prawem (bezpieczeństwo, dom, woda, żywność itd).

 

Oto co można znaleźć w sieci:

Prognoza na 2019-2020 – przed nami 2 bardzo realne Drogi

Liuzhou, Chiny – projekt miasta na 40 tysięcy drzew i milion roślin

Prognoza na 2019-2020 – przed nami 2 bardzo realne Drogi

Malezja – projekt leśnego miasta, którego centrum będzie las deszczowy. ” Nienazwane jeszcze miasto powstanie na zrekultywowanych terenach na granicy Malezji i Singapuru, a tworzone jest z myślą o 700 tys. mieszkańców.” (źródło 2)

 

b) Stara Ziemia
– tu oczywiście odwrotnie – technologia zostanie zaprzęgnięta do inwigilacji totalnej i całkowitego zniewolenia ludzkości. Nic już nie będzie pewne, Istoty Ludzkie niemal w całości odcięte od serca, czucia, intuicji, nie będą wiedziały, czy uprawiają seks z hologramem, androidem czy człowiekiem.
Przejmowanie władzy przez sztuczną inteligencję i traktowanie ludzi jako bateryjki dla maszyn może stać się normą. Kłania się film Matrix, który pokazuje więcej, niż wielu chciałoby wiedzieć.

 

#6 Polityka

Politycy, jako jedna z najbardziej zabetonowanych i zasyfionych energetycznie grup na Ziemi będzie w proszku. Podlegając wahnięciom energii i dwóm napierającym nań liniom czasowym, politycy w Polsce i na świecie będą podejmowali niespójne, nielogiczne, wykluczające się decyzje.
Najpierw będą robić coś dobrego, za chwilę coś beznadziejnego i tak w kółko – sami nie będą w ogóle rozumieli co się dzieje i co produkują. Polska polityka w kontakcie ze światem zewnętrznym będzie wyglądała identycznie – z jednej strony napierająca Unia, z drugiej USA, z trzeciej tęskne spoglądanie na działającą na własnych zasadach Azję (Chiny, Indie, Rosja) będzie skutkować coraz to innymi decyzjami rządu.
Unia będzie się sypać, gdyż jest to korporacyjny twór, gdzie kilka państw jest beneficjentem niewolniczej pracy pozostałych. Program zarobków Niemcy i Francja vs Polska w stosunku 4 do 1 oraz drenowanie Polaków (i biedniejszych państw Unii) z wszelkich zasobów nadal będzie utrzymywane – istnieje szansa, że Polacy dostrzegą w końcu, że Europa jest pod ekonomiczną niemiecko-francuską okupacją i zaczną się wreszcie otwarcie buntować.

 

Rezultat
a) Nowa Ziemia
– tworzenie się nowych struktur organizująco – administrujących. Polityk jako pasożytnicza pijawka odejdzie do lamusa. W zamian pojawi się “manager” w służbie swojej społeczności – transparentny, działający wspólnie ze świadomym ogółem na rzecz wspólnego dobra.
Stowarzyszenia, spółdzielnie, kooperatywy będą stanowiły podwaliny nowej formy “rządzenia” – a raczej sprawnego organizowania się.
b) Stara Ziemia
– tu nic nowego, wszystko to co wiesz i widziałaś, wszystko najgorsze co podejrzewasz, że ma miejsce plus ekstrasy. Power-games na maksa.

 

fundacje-stowarzyszenia-kooperatywy-spoldzielnie-socjalne-inicjatywy-spoleczne-ekonomia-spoleczna-kategoria-jasna-polska

Mamy na Jasnej Polsce kategorię “Jasna Polska” – tutaj znajdziesz fundacje, organizacje, światłe ruchy, mądrą edukację itd… Robimy tu Polskę 5D – DOŁĄCZ DO NAS.

 

 

Gdyby nastąpiło faktyczne rozdzielnie Ziem, jakby to mogło wyglądać?

Oczywiście tego nie wiem, ale można pomarzyć, można pogdybać… Na pewnym blogu (3 – wszystkie źródła podaję także na końcu tekstu), na który czasem zaglądam, znalazłam ciekawy opis tego, co miałoby się stać, gdybyśmy naprawdę zostali w sierpniu 2019 „sami” – czyli w grupce 2 miliardów Istot, które wybrały wysokie wibracje.
No więc stara Ziemia po prostu by znikła.
Jak?
Nisko-wibracyjne miejsca i ludzie przestałyby istnieć w tym wymiarze. Chciałbyś dojechać do jakiegoś urzędu, czy innej instytucji z twardego 3D, a na jego miejscu byłoby… coś innego. Albo park, albo puste miejsce, albo nowy budynek, o nowej energii, rządzący się innymi prawami.
Z perspektywy Starej Ziemi i upartych 5 miliardów, nic by się nie zmieniło.
NIC.
Prawdopodobnie nie zauważyliby nawet naszego zniknięcia z ich wymiaru (wszakże już teraz nas nie widzą, lub traktują z ogromnym lekceważeniem). Wszystko zostałoby tam po staremu i tylko stopniowo zaciskało swe kleszcze, no ale to już nie nasz problem.
Pogarszanie się warunków i ostatecznie całkowity upadek oraz zniknięcie starej Ziemi jest przesądzone. To taki stary plac zabaw, z którego będą wyrastać kolejne dzieci, aż w końcu nikt tam nie zostanie. Bo przecież brama do Nowej Ziemi zawsze będzie szeroko otwarta dla każdego, kto zmieni zdanie i podniesie swe wibracje.
Tak jak pisałam, w sieci można znaleźć daty przeterminowania starej Ziemi za 100 – 300 – 1000 lat. Osobiście czuję, że 100 jest najbardziej prawdopodobne – to wystarczająco dużo, by doświadczyć ciemności i dualizmów i wreszcie z nich zrezygnować na dobre.

 

Na koniec

Celowo opisałam potencjalne rezultaty z każdego obszaru, abyś – gdy zaczną dziać się wszystkie te przeciwne rzeczy naraz – miał-a narzędzia, by rozumieć co się dzieje i nie wpadał-a w popłoch.
Z jednej strony będą budować wieżowiec szklarnię, z drugiej wylewać ścieki do morza.
Z jednej obniżą lub zlikwidują jakiś istotny podatek, z drugiej przywalą średniowiecznym przepisem a la inkwizycja.
Będzie się działo wszystko naraz – dosłownie.
I świat ani nie oszaleje, ani nie przestanie istnieć.
On po prostu się rozpadnie na “pół” (a raczej 2/3 i 1/3).

 

Pamiętaj także, że obecna sytuacja energetyczna jest tak dynamiczna, że potencjalne linie czasowe, które mogłyby się zmaterializować teraz, mogą być za chwilę już nieaktualne.
I nie jest to spowodowane ani obrotem ciał niebieskich, ani działalnością jakiegoś boga, lecz zależy od Twoich osobistych wyborów.
Z dwóch powodów – bo świat wokół Ciebie jest Twoją kreacją i każda zmiana w Tobie ma swoje odbicie w (nie)świadomości zbiorowej.

 

Jasna Polska, zdrowie, homeopatia, refleksologia, ajurweda, medycyna chinska, medycyna naturalna, uzdrowiciele, bioterapeuci, zielarze, uzdrowiciele, chiropraktyka, biorezonans, naturoterpaia, masaze, tantra, medytacja, ezoteryka, ekonomia spoleczna, slowianie

Ostatnio zapytano nas o świadomego dentystę, wcześniej o pediatrę... – niestety nie znamy odpowiedzi, bo ŚWIADOMI LEKARZE wciąż nie pojawili się na Jasnej Polsce. Czekamy na Was – dajcie się znaleźć w: Osoby -> Zdrowie -> Świadomi Lekarze

 

 

Obecnie ludzie, którzy wybrali Nową Ziemię przyjmują ogromne ilości Nowej Energii, by dostosować się do 5D.
Dlatego nie martw się, że przechodzisz przez dziwne, niekomfortowe stany – po prostu wydatnie podnosisz wibracje, a z mojego doświadczenia nigdy nie jest to łatwy i przyjemny proces. To przecież ciągłe poszerzanie się, wzrastanie i oczyszczanie. Ciągłe wychodzenie z kolejnych stref „komfortu”.

 

Z kolei ludzie ze Starej Ziemi powoli „wibracyjnie opadają” – idą w dół, by nie rzec na dno. Są przy tym zszokowani, bo coś utracili.
Nie wiedzą co to, ale odczuwają dotkliwy brak sieci zabezpieczającej w postaci… naszej energii.
Swoimi wibracjami, swoim nadludzkim wysiłkiem (tak – nadludzkim) sami się wznosząc, ciągnęliśmy ich w górę. Mówię tu o przyjaciołach, znajomych, współpracownikach, małżonkach, dzieciach, rodzicach.
To nasza energia trzymała ich głowy nad powierzchnią wody. To ogromna ilość naszej energii szła na mocowanie się z nimi, energetyczne przekonywanie i zapraszanie ich do Nowej Ziemi. Wielokrotnie mieli szansę zmienić zdanie i konsekwentnie odmawiali.
W tym roku zaczęli dostawać to, czego chcieli i teraz są w szoku. Zabawa w brutalny trójwymiar (brutalny, bo już bez domieszki naszej energii) wymaga od nich dostosowania swoich wibracji do pogarszających się warunków.
Potrzebna jest eskalacja strachu (bo strach to prymarna energia cienia, z której wynika wszystko inne: żądza, zazdrość, agresja, przemoc, wstyd, odrzucenie itd, itp) i to niestety będziemy obserwować w tym roku.

 

Co ciekawe, różnego rodzaju zmiany będą bardzo precyzyjnie adresowane. To, co dotknie Twego sąsiada, nie będzie miało na Ciebie żadnego wpływu. Sytuacja w Warszawie (pogoda, przepisy, zachowania ludzi) może być zupełnie inna, niż w 3Mieście, czy Katowicach – wszak każda miejscowość to odrębny byt energetyczny, nieco inna (nie)świadomość zbiorowa na mniejszą skalę.

 

 

Jasna Polska, zdrowie, medycyna naturalna, tantra, medytacja, ezoteryka, ekonomia spoleczna, slowianie, alternatywne oferty pracy, kupie sprzedam, swiadomi przedsiebiorcy, etyczne polskie firmy, nieruchomosci, duchowa spolecznosc, ośrodki i centra rozwoju osobistego, bio zywnosc, alternatywne media, szkoła demokratyczna, leśne przedszkole, slowianie, rekodzielo, ksiazki

Na fb NIE doświadczysz takiej przejrzystości, struktury, wewnętrznej harmonii i porządku, czyli energii, w jakich została zaprojektowana Jasna Polska. Tu znajdą Cię na pewno, bez względu na to, kiedy umieścisz ogłoszenie <3

 

Ziemia osiągnęła już takie wibracje, że fizycznie gołym okiem widać rozdzielenie wibracyjne światów.
Jeśli bardzo się boisz 5G, chemtrailsów, iluminatów, muzułmanów i złych kosmitów to te rzeczy w Twoim świecie automatycznie stają się prawdą i fizycznie na Ciebie oddziałują.
Jeśli się nie boisz i nie poświęcasz temu uwagi, one NIE działają, bo nie kreujesz ich w swoim świecie strachem, czyli energią.

 

Czytaj więcej: Ty jesteś Mistrzem, a iluminaci, reptilianie i cała reszta ciemniaków „istnieje” po to, by Ci służyć

 
Ze względu na rozdzielnie i dywersyfikację wibracyjną Ziem, w cokolwiek obecnie wierzysz – naprawdę tak jest w Twoim świecie.

Spotykasz ludzi wibrujących identycznie do Ciebie i nawzajem potwierdzacie sobie tą wersję rzeczywistości, w którą wierzycie.

 Jeśli wierzysz, że jesteś głęboko wolny i bezpieczny zawsze i wszędzie, a Ziemia to wspaniałe miejsce, by doświadczać i cieszyć się życiem, to tak jest w Twoim świecie.
I spotykasz w nim na każdym kroku ludzi, którzy potwierdzają Ci tę wersję.


Więc możesz spokojnie odetchnąć, zaufać i świadomie podnosić wibracje, bo to JEDYNA droga, by świat wokół Ciebie był lepszy.
Dobrego, spokojnego roku i do zobaczenia na Nowej Ziemi.
Aho!

Podoba Ci się ten blog? Prosimy - wesprzyj jego rozwój. Wpłacając nawet drobną kwotę na konto Fundacji My, wspierasz Jasną Polskę, której oddajemy całe nasze serce i czas. Dziękujemy, Aga i Adrian

Lub sprawdź sam-a, dlaczego warto wspierać Jasną Polskę (klik!)

 

Źródło ilustracji w tekście: Internet (gł. Pinterest, Unsplash, Pixabay), chyba, że podano inaczej.

Inspiracje: ineliabenz.com, highheartlife.com oraz Aron Jasnowidz (4)

RA - Jasna Polska

Autor: RA - Jasna Polska

Ra, czyli jeden z 7 miliardów ludzi na Ziemi. Ma Serce, Duszę, Ciało i... ego :) Więcej o mnie znajdziesz w zakładce Zespół.

Wszystko co lubisz prosto na Twój e-mail

Disclaimer:
Ten blog pisany jest z potrzeby Duszy i Serca. Jest po to, by pokazać Ci, że nie jesteś Sam/a w swoich Poszukiwaniach. Jest nas więcej :) - nawet jeśli nasze drogi się różnią. Dlatego wybierz stąd dla Siebie tylko to, co z Tobą rezonuje - co Cię wzmacnia, inspiruje i wspiera. Po to właśnie piszemy. AHO <3

Komentarze

 1. Dorota
  | Odpowiedz

  Przejście na 5D
  Jak zatem podnieść swoją energię, aby zbliżyć się do 5D w obecnym życiu? Co uczynić?

 2. Magda
  | Odpowiedz

  Kochana RA, nie potrafię wyrazić, jak bardzo jestem Ci wdzięczna za Jasną Polskę. Każde słowo, każda myśl z Twojego bloga rezonuje głęboko z moim sercem. Wiem, że jest to PRAWDA. Bardzo pomogłaś mi uporządkować moją dotychczasową wiedzę i utwierdzić się w tym, co robię. Twoje teksy są tak głęboko krzepiące! Pozwalają pozbyć się strachu i pomnażają miłość. Jeszcze raz dziękuję <3

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   Kochana! Bardzo się cieszę! O to chodziło 🙂 – ma być krzepiąco, bo… tak naprawdę nie ma się czego bać.
   Wszystko jest przygodą w doświadczanie, a Ty jesteś kapitanem na swoim suwerennym, niezatapialnym, doskonałym statku 🙂 Miłego pływania!

 3. swan
  | Odpowiedz

  To się dzieje……

 4. Mariusz
  | Odpowiedz

  … dla nas wszystkich jest to najważniejszą część rozwoju . dopóki nie zrozumiemy jak zaakceptować i ”objąć” to, co ”osadzamy ” jako bolesne dopóty nic się nie zmieni w naszych Zyciach .
  zapomnieliśmy jako ludzkość ze każde nasze oblicze , tego, kim jesteśmy w rzeczy samej jest EKSPRESJA BOSKOSCI nie zależnie czy to jest tzw. ”złe”, czy tzw ”dobre” oblicze .
  ludzkość żyje tu na tej planecie w tym, co nazywa sie separacja od samego siebie . (od prawdziwego JA) DUSZY . Której jedynym pragnieniem jest doświadczać i wyciągać mądrości . Dla niej wszystko jest właściwe . Ona decyduje od początku, gdzie sie urodzi w jakiej rodzinie; kraju ,jakich j zapragnela doswiadczyc ograniczen ; jak ; religi . itd…

  Wszystko jest po cos , wszystko jest właściwe . Gdy rozważamy takie sprawy , (ta tak zwana ciemne moce ” ) to właśnie wtedy pozwala nam to zrozumieć ”SWIATLO” (zło jako kontrast) jako ”narzędzie” do rozpoznania ”SIEBIE” JAKO EMANACJI , EKSPRESJI NICZYM NIE OGRANICZONEJ BOSKOSCI

  Żyjemy na planecie, która nazywa się ”OSAD”. Nie rozumiejąc jak ”objąć” to, co doświadczamy jako ”bolesne” nadajemy tym osadem temu moc by trwało . dopóki nie zrozumiemy ze to tez jest ok , ze to tez jest emanacja źródła . a jak zrozumiemy to już nie będzie nam to prezentowane , bo nie będzie takiej potrzeby … i tak jest ze wszystkim. .

  dozymy do Boga. ale kiedy juz tam dotrzesz do juz tam bedziesz .

 5. Joana
  | Odpowiedz

  czy grzmot,który przetoczył się po całej Planecie 11.11 ma z tym związek?

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   Ten grzmot chyba nie przetoczył się przez Trójmiasto, bo nic o nim nie wiem 🙂

 6. Karka
  | Odpowiedz

  Już nie mogłam się doczekać kolejnego artykułu na blogu 😀 dziękuję

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   Ale fajnie 🙂 🙂 dziękuję 🙂

 7. Jo
  | Odpowiedz

  Piękna wizja, bardzo pociągająca. I bardzo… dualna. W sumie chciałabym, żeby to była prawda… A jednocześnie zastanawiam się, czy to nie jest odszczepianie tego, co niewygodne i projektowanie na innych – na tych, co zostają z tyłu. Coś mi mówi, że taki podział to forma ucieczki i że zadaniem ludzkości jest raczej transformacja i integracja zbiorowego cienia. Ze wszystkimi niewygodami, jakie to niesie.
  Jestem ciekawa Twojego zdania. Dziękuję za artykuł – ten i inne <3

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   Jo, to nie jest wersja dualna. To wersja wielo-wielo-wielowymiarowa i pełna wolności.
   I właśnie dlatego, jeśli Twoją prawdą jest to, co napisałaś w komentarzu, to tak w istocie jest w Twoim świecie. Jeśli w Twoim świecie nie zgadzasz się na indywidualny rozwój i wznoszenie, pozostajesz w energii i przekonaniu, że musimy to zrobić wszyscy razem. Wszyscy albo nikt.
   To bardzo stary program – z dawnych czasów, bardzo starych duchowych szkół, w których to była jedyna możliwa wersja. Bardzo długo trzymaliśmy się tego programu – bo aż do 2017 roku. I wtedy nastąpiła decyzja, że dosyć – nie czekamy więcej. Każdy zrobi to we własnym tempie i na swój sposób – czy to nie piękne?
   Zwłaszcza, że na Ziemię wciąż schodzą tzw. “młode Dusze” (= nowe tu na Ziemi). Dlaczego ci, którzy przeżyli tu już wszystko i są tu od bardzo dawna mają czekać na tych, którzy dopiero rozpoczęli zabawę?
   I to nie jest ani ucieczka, ani odcinanie się – to danie każdemu wolnego wyboru, by doświadczał tego czego pragnie na Ziemi na wyspecjalizowanych placach zabaw. Suma summarum i tak zrobimy to razem – kiedyś cała ludzkość będzie wzniesiona, ci, którzy zrobią to szybciej będą czekać na swojej Ziemi na tych, którzy chcą to zrobić wolniej. Im będzie paradoksalnie łatwiej, bo Nowa Ziemia będzie nieprzerwanie nadawać silny sygnał wysokich wibracji i światła w ich kierunku.
   Nie czuję w tym dualizmu, lecz cud kreacji każdej Świadomości, która wreszcie może być w pełni suwerenna i przejawiać się w KAŻDY możliwy (od szubrawca po oświeconego mistrza) sposób tu na Ziemi – to początek Złotej Ery <3

 8. Jo
  | Odpowiedz

  Bardzo dziękuję za ten komentarz. Ważne jest, żeby każdy w tym procesie wziął odpowiedzialność za własne przekonania, programy… I niech się dzieje! Pięknej Ziemi!

 9. szymon
  | Odpowiedz

  Cześć.
  Dobrze, że zmiany następują i to w szybkim tempie. Aż dziwne jest, że naszym jedynym motorem napędowym do rozwoju są pieniądze. Wszyscy wielcy i możni świata mówią o rozwoju i wzroście wydajności ale nikt nie mówi po co nam ten rozwój i gdzie mamy się tak śpieszyć skoro jako ludzkość nie wyznaczyliśmy sobie żadnych celów do osiągnięcia ani przed niczym nie musimy uciekać. Rozwój dla rozwoju :). Jedynym celem jest zarobienie jak najwięcej pieniędzy w jak najszybszym czasie bez względu na poniesione straty. Zjedzenie-przetrawienie-wydalenie zasobów i jazda dalej :). Dobrze zobrazował aktualny ogólny poziom ludzkości agent Smith w filmie Matrix – “Ludzie to choroba, rak toczący tę planetę…”. Dobrze, że się budzimy i opuszczamy ten pędzący w przepaść pociąg.

 10. Aleksandra
  | Odpowiedz

  Rachelo, weszłam na Twoją stronę przeszukując znaczenie wejścia Urana do mojego urodzeniowego Byka ( po kolejnych 84 latach) i cieszę się z tego faktu, że publikujesz świadomość istnienia i posiadania przez nas dobrej energii i pielęgnowania jej pozytywnego oddziaływania w nas i przez nas. Sama przechodzę tą transformację i mogę polecić książki Joe Vittale i oczywiście moją ulubioną ” Think and grow rich” Napoleona Hilla z 1937 roku – napisaną też po przejściu Urana i wielkim kryzysie. Masz rację, że podział na świadomych nowej ery i nieświadomych jest coraz bardziej widoczny ale każdy z nas potrzebuje świadomości bycia panem swego losu i konsekwencji dokonywanych wyborów. Pozytywne myślenie przyciąga pozytywną energię i pozytywne wszystko. Słowa i myśli mają potężną moc. Ciężko jest nauczyć się kontrolować myśli i wyrażać się tylko pozytywnie i zabronić sobie przez wyrzucenie/usunięcie ” do kosza i z kosza” tego co takie nie jest… ćwiczę to codziennie od jakiegoś czasu i jest coraz lepiej i wiem, że można! Pomagam moim znajomym i przyjaciołom w tym ćwiczeniu ale każdy jest inny i uświadamia sobie ten fakt inaczej -to tak jak nie wszystkie jabłka dojrzewają na jabłonce jedne wcześniej, inne później… życzę wszystkiego Dobrego i Miłości 🙂

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   Dziękuję Aleksandro <3 i przesyłam serdeczności Moc!

 11. matkapolkazielna
  | Odpowiedz

  Dziękuję <3

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   <3

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderację

Partnerzy

Jasna Polska NIE jest autorem publikowanych ogłoszeń. Nie odpowiada za ich treść, oferowane usługi bądź produkty.
Wyznajemy zasadę, że każdy kreuje swoją rzeczywistość i sam odpowiada za podejmowane przez siebie decyzje.