To oficjalne – w Kosmosie odkryto drugą Ziemię (?)


Astronomowie odkryli drugą Ziemię! Planetę ziemiopodobną, siostrzaną, na której może występować życie!
Na tak obiecująco zatytułowany artykuł trafiłam ostatnio – traktował on o planecie Kepler-186f, w znajdującym się prawie 500 lat świetlnych stąd, w gwiazdozbiorze Łabędzia.

 

Z kategorii: Nowa Biologia, Nowa Fizyka

Etui ochronne na telefon komórkowy MyPhone

wielkopolskie | Poznań
130 PLN
Szczegóły cenowe
cena nie zawiera dostawy

Orgonity Olgi Odpromienniki

Cała Polska | Osięciny
45 PLN
Szczegóły cenowe
Orgonity są wyrobami wykonanymi ręcznie, dlatego nigdy nie będzie dwóch identycznych. Największe mają 60-70 mm wysokości, średnie 50-55 mm, a najmniejsze 40-50 mm wysokości. Ceny 49-99 zł w zależności od wielkości i zawartości kamieni. Wykonuję też Orgonity na zamówienie.

Refugium Zdrowia – kurs radiestezji w Poznaniu.

wielkopolskie | Poznań
1690 PLN
Szczegóły cenowe
Można płacić w ratach lub w całości.
Wydarzenie odbywa się cykliczne co 17.01.2020 dni
17.01.2020

 

Osobiście wierzę (a raczej jestem przekonana), że Omniversum to tętniące życiem miejsce, zamieszkiwane przez wszelkiego rodzaju istoty.
Istoty o bardzo różnym wyglądzie, energiach, stopniu świadomości i wiedzy oraz intencjach.
Ale nigdy nie zastanawiałam się, na jakich planetach żyją.
Podświadomie zakładałam, że planety te są raczej inne niż Ziemia i wymagają innego fizycznego skafandra, czyli powłoki cielesnej.

 

 

To oficjalne – w Kosmosie odkryto drugą Ziemię (?)

Tego typu zdjęć i filmików jest w sieci cała masa (zrzut ekranu pochodzi z serialu “Wyjaśniamy” – odc. “Życie pozaziemskie”)

 

Dlaczego?
Gdyby się zastanowić, to bez sensu. Ziemia jest absolutnie wspaniała, ale nie wierzę, że jako ekstremalna anomalia, występuje pojedynczo w całym Wszech-wszechświecie. Że nie powstało nic, co byłoby do niej bardzo podobne…
Istnieje bardzo logiczny powód, dla którego nawet mega trójwymiarowi ludzie przyjmują do wiadomości, że planet ziemiopodobnych – siostrzanych planet Ziemi w kosmosie jest cała masa.
Ale zanim do tego dojdziemy jeszcze kilka słów o Keplerze…

 

Planeta Kepler-186f, czyli druga Ziemia?

W 2104 odkryto cały układ “słoneczny” planet Kepler 186. Krążą one wokół gwiazdy (czerwonego karła) i jedna z nich – Kepler-186f jest na tyle daleko od swego słońca, by się nie gotować i jednocześnie na tyle blisko, by pozostawać w tzw. ekostrefie – „strefie zamieszkiwalnej”.
Ekostrefa to strefa wokół gwiazdy, gdzie „ mogą panować warunki fizyczne i chemiczne umożliwiające powstanie, utrzymanie i rozwój organizmów żywych, z których za najistotniejszy uważane jest istnienie ciekłej wody.” (Wiki)
Kepler-186f jest niemal tej samej wielkości co Ziemia, ale jego gwiazda jest 3 razy chłodniejsza i ciemniejsza od Słońca.
Mimo to – „będąc jednak dużo większa od Marsa, może utrzymywać gęstą atmosferę, która może podtrzymywać przy powierzchni wyższą i stabilniejszą temperaturę” (Wiki).
Rok na Keplerze-186f wynosi 130 dni i nie jest znany okres obrotu tej planety wokół własnej osi.
Wyliczono zatem, że podobieństwo Keplera-186f do Ziemi wynosi 0,64, ale oczywiście to wszystko szacunki, ponieważ 500 lat świetlnych stąd to jednak zbyt duży kawałek, by móc powiedzieć coś na pewno.

 

To oficjalne – w Kosmosie odkryto drugą Ziemię, Kepler-186f

No właśnie! 🙂 Więc dodaj swoje ogłoszenie

 

Odkrycie drugiej Ziemi jest tylko kwestią czasu

Dlaczego zatem o tym piszę? Jeśli to nie aż taka rewelacja?
Ponieważ jesteśmy coraz bliżej i bliżej znalezienia „drugich Ziem”.
O tym, że muszą one istnieć, astronomowie mówią otwarcie i pracowicie ich szukają.

 

50 lat temu naukowcy wychwycili z Kosmosu doskonały sygnał, tak precyzyjny, że mierzył czas lepiej niż zegar atomowy. Nazwano go LGM-1 (Little Green Men -> małe zielone ludziki)
Po jakimś czasie okazało się, że to pulsar – fale radiowe z gwiazdy neutronowej. I tak to zostawiono.
Oglądałeś Interstellar? – Tam uchylili rąbka tajemnicy, pokazując, że czarne dziury, tak jak i gwiazdy to portale, przez które podróżuje się, dowolnie zakrzywiając czasoprzestrzeń.
Dlatego wcale nie dziwi mnie, że w 2016 roku naukowcy doszli do wniosku, że ten doskonale rytmiczny wzór z gwiazdy może dowodzić istnienia gigantycznych struktur zbudowanych przez obce cywilizacje, aby wykorzystać energię gwiazd…

 

Co jeszcze?
Otóż naukowcy mają pewność (!), że istnieje życie pozaziemskie. Jest coś takiego, co nazywa się Paradoksem Fermiego i opiera się na czystej statystyce.
Teraz uważaj, bo te dane zwalają z nóg:
Liczba gwiazd we Wszechświecie to 10 do potęgi 22 – znaczy to, że na ziarenko piasku na Ziemi przypada 10 000 gwiazd.
Jeśli bardzo ostrożnie założyć, że 5% tych gwiazd jest podobnych do Słońca, oznacza to, że Wszechświat liczy 500 miliardów miliardów słońc (tak – słowo miliardów występuje tu dwukrotnie).
Naukowcy uważają, że jedna piąta gwiazd-słońc ma planety podobne do Ziemi!

 

To oficjalne - w Kosmosie odkryto drugą Ziemię - Kepler

(zrzut ekranu pochodzi z serialu “Wyjaśniamy” – odc. “Życie pozaziemskie”)

 

Jakie są zatem szanse na to, że gdzieś tam jest życie?

Wynoszą one 100%.

Chociażby ze względu na liczbę planet i gwiazd, wokół których mogą być planety.

 

Szacunki dotyczące liczby planet podobnych do Ziemi są różne – najnowsze badania mówią o jednej takiej planecie na tysiąc.
To tak, jakby co dziesiąte ziarnko piasku na Ziemi symbolizowało planetę, na której jest życie.
I gdyby na choć jednej planecie na tysiąc – z tych wymienionych powyżej, rozwinęły się inteligentne istoty, to daje kwadrylion inteligentnych cywilizacji w kosmosie!!!!
Kwadrylion.
Czyli: 1 000 000 000 000 000 000 000 000 = 1024
W tym – uwaga – 10 000 tylko w naszej galaktyce.

 

No właśnie, gdzie są wszyscy? 🙂 (zrzut ekranu pochodzi z serialu “Wyjaśniamy” – odc. “Życie pozaziemskie”)

 

Ich znalezienie jest / było oczywiście niemożliwe – dysponując tym sprzętem i poziomem świadomości, ale i jedno i drugie wciąż doznaje potężnych aktualizacji.
A zatem tylko kwestią czasu jest, gdy tzw. główny nurt potwierdzi istnienie obcych cywilizacji, ich wizyty na Ziemi oraz istnienie planet, które oni zamieszkują.
Malutkie podrygi widzimy tu i ówdzie, gdy do oficjalnych kanałów przedostają się informacje w rodzaju tej: Obca cywilizacja, UFO, życie na Saturnie ? – Dziwne rzeczy, które pokazała sonda Cassini, a które potwierdzają Indianie wielu kultur i australijscy policjanci.
(Po tym, jak rozpętał się szum w sieci, policja ze swego tweetera usunęła filmik z ufo….).

 

Czy wiesz, że istnieje około 340 Drugich Ziem?

Wydaje mi się, że przeczytałam to w „Rozmowach z Bogiem”… Niestety nie mogę tego sprawdzić, gdyż piszę ten tekst na drugi końcu Polski, więc mogę się mylić co do źródła.
Ale pamiętam dokładnie, że gdzieś przeczytałam, że obecnie istnieje około 340 “Ziem”, na których żyją ludzie i doświadczają trójwymiaru w różnym stopniu gęstości.
Poczułam wtedy silny wewnętrzny zgrzyt, bo jedna część mnie mówiła – to niemożliwe! A druga dokładnie odwrotnie.

 

Jasna Polska to medycyna naturalna, zdrowie, tantra, medytacja, ezoteryka, astrologia, muzyka relaksacyjna, wibracje, motywacja, ekonomia spoleczna, slowianie, alternatywne oferty pracy, duchowość, rozwój osobisty, rozwój duchowy, świadomość, warsztaty rozwoju osobistego, ośrodki i centra rozwoju osobistego, bio zywnosc, alternatywne media, slowianie, rekodzielo, ksiazki o rozwoju, ezo ogłoszenia, blog o życiu, blog duchowy

Dodaj swoje ogłoszenie!

 

Oczywiście, to stwierdzenie mogło oznaczać kilka rzeczy.
Na przykład to, że autor książki przepuścił tą informację przez swoje filtry i jest to jakieś grube przekłamanie.
Albo, że nałożyły mu się linie czasowe i zobaczył rozwarstwienie naszej Ziemi, którego właśnie stopniowo doświadczamy, a które ostatecznie nastąpiło w trakcie Przesilenia Zimowego 2018.
Albo…
….że faktycznie tak jest i cała nasza wyidealizowana ludzka wizja naszej wyjątkowości i unikatowości oraz samotności w Kosmosie jest jedną wielką bzdurą na patyku…

 

To ostatnie trochę uwiera, co?
Nasza (nie)świadomość zbiorowa jest mega, giga ego-centryczna.
Humanocentryczna. Geocentryczna.
Jako Ludzkość pławimy się w kompleksie niższości i wyższości jednocześnie.
Z jednej strony boimy się obcych cywilizacji, zakładając z góry, że jesteśmy głupsi i bardziej prymitywni od wszystkich (chyba, że ktoś nam to ciągle skutecznie wmawia?), z drugiej wolimy wierzyć, że taki cud jak „człowiek na planecie” zdarza się tylko raz na Wieczność.

 

Jasna Polska to medycyna naturalna, zdrowie, tantra, medytacja, ezoteryka, astrologia, muzyka relaksacyjna, wibracje, motywacja, ekonomia spoleczna, slowianie, alternatywne oferty pracy, duchowość, rozwój osobisty, rozwój duchowy, świadomość, warsztaty rozwoju osobistego, ośrodki i centra rozwoju osobistego, bio zywnosc, alternatywne media, slowianie, rekodzielo, ksiazki o rozwoju, ezo ogłoszenia, blog o życiu, blog duchowy

Ogłoś się na Jasnej Polsce – robimy tu Polskę 5 wymiaru <3

 

UFO, pozaziemskie cywilizacje – gdzie oni są???

Życie pozaziemskie ma po swojej stronie również czas. Ziemia jest trzy razy młodsza, niż „nasz kosmos”, a więc było sporo czasu na to, by rozwinęły się inne cywilizacje
Do tej pory zatem, oni powinni nas znaleźć. Albo my ich.
A jednak tak się nie dzieje.
Przyczyna jest bardzo prosta. „Obcy” mają tak zaawansowaną technologię, że zniknięcie z każdego radaru, czy z naszych oczu, to dla nich pestka.
Dlaczego nam się nie pokazują?
Bo my na to nie pozwalamy – nie jesteśmy na to gotowi jako (nie)świadomość zbiorowa.

 

Chociaż to się oczywiście zmienia, czego dowodem jest chociażby serial “Wyjaśniamy” na popularnej platformie, słynne kręgi zbożowe, czy też różne przebłyski, obrazy, zdjęcia, filmy, które pokazują to, co wszyscy od dawien dawna przeczuwamy.

 

Oto kilkanaście aktualnych ogłoszeń z setek na Jasnej Polsce, tutaj w kategorii: Rozwój duchowy, osobisty, medytacja

Półkolonie Wewnętrznego Dziecka

mazowieckie | Warszawa
200 PLN
Szczegóły cenowe
od 200 do 500 zł (w zależności od czasu)
Wydarzenie odbywa się cykliczne co tydzień
12.11.2019

ZASILENIE – wyjazd z klasyczną jogą i medytacją + dietetyką Medycyny Chińskiej

łódzkie | Brzozówka
710 PLN
Szczegóły cenowe
od 710 zł do 790 zł PRZY ZAPISACH I WPŁACIE ZALICZKI DO 30.09. NIŻSZA CENA
14.11.2019

Warsztat “Dusza i Jej Kreatywne Przeznaczenie” z Williamem Meaderem z USA

mazowieckie | Warszawa
350 PLN
Szczegóły cenowe
350 zł szczegóły na stronie www.samoświadomi.pl w zakładce EDUKACJA/WARSZTATY I SZKOLENIA
15.11.2019

Warsztat Relacje” z Magdaleną Dembowską

mazowieckie | Rajszew
1850 PLN
Szczegóły cenowe
W cenę wchodzą 3 noclegi oraz pełne wegetariańskie wyżywienie.
05.12.2019

Zdrowe Wewnętrzne dziecko Warsztat online i na żywo

Cała Polska | Internet lub Ustroń koło Cieszyna
475 PLN
Szczegóły cenowe
475 Warsztat online 900 warsztat na żywo (do 31.10) 1200 warsztat na żywo( od 1.11)
Wydarzenie odbywa się cykliczne co tydzień
18.11.2019

Kobiece Goa- Kameralny wyjazd dla kobiet na Goa.

Azja | Indie, Goa
1300 USD
Szczegóły cenowe
1300 USD za miejsce w pokoju jednoosobowym ( zaliczka 300 USD) 1500 USD za miejsce w pokoju dwuosobowym ( zaliczka 400 USD) wpłata zaliczki gwarantuje rezerwacje miejsca
25.02.2020

Warsztaty “Energia Zaklęta w Kamieniu”

małopolskie | Niepołomice
550 PLN
Szczegóły cenowe
Opłata pokrywa uczestnictwo w szkoleniu oraz skrypty i minerały użyte w trakcie warsztatów (które każdy z uczestników otrzyma na własność).
25.04.2020

Warsztaty “Kawałki umierania, całość życia”

małopolskie | Kraków
150 PLN
Szczegóły cenowe
Jeśli cena jest dla Ciebie problemem, proszę o kontakt, a znajdziemy razem rozwiązanie.
09.11.2019

 

Póki co nie jesteśmy jeszcze gotowi na ingerencję z zewnątrz. Najpierw musimy do niej dorosnąć, „dowibrować” – czyli osiągnąć wystarczający poziom rozwoju technologicznego, społecznego, ale przede wszystkim świadomości.
Jestem pewna, że to się wydarzy za naszego życia.
Zapnij pasy, bo będzie się działo!
Nadchodzą informacje, które będą wywracać ludziom świat do góry nogami.
Kto wie, może wkrótce usłyszymy o wielu ziemiopodobnych planetach?
Kto wie, co już odkryto, a co jest trzymane w ścisłej tajemnicy, by jak najdłużej utrzymywać nas w ciemnogrodzie?
Obstawiam, że więcej, niż jesteśmy sobie w stanie wyobrazić.
Aho!

Dobrze się czujesz na Jasnej Polsce?

Prosimy - wesprzyj jej rozwój (na co potrzebujemy funduszy - dowiesz się tu)
Dziękujemy! Aga i Adrian

Kliknij:

 

Piosenka z dedykacją dla Gwiazdozbioru Łabędzia – Swansong 🙂

 

Sprawdź koniecznie
OGŁOSZENIA na:
Kliknij:

 

Źródło ilustracji w tekście: Internet (gł. Pinterest, Unsplash, Pixabay), chyba, że podano inaczej.

Żródło informacji dot. Paradoksu Fermiego – serial Wyjaśniamy, odc. Życie pozaziemskie (Netflix)

Cytaty z Wikipedii: https://pl.wikipedia.org/wiki/Kepler-186f

Liczba odwiedzin: 2084
RA - Jasna Polska

Autor: RA - Jasna Polska

Ra, czyli jeden z 7 miliardów ludzi na Ziemi. Ma Serce, Duszę, Ciało i... ego :) Więcej o mnie znajdziesz w zakładce Zespół.

Wszystko co lubisz prosto na Twój e-mail

Disclaimer:
Ten blog pisany jest z potrzeby Duszy i Serca. Jest po to, by pokazać Ci, że nie jesteś Sam/a w swoich Poszukiwaniach. Jest nas więcej :) - nawet jeśli nasze drogi się różnią. Dlatego wybierz stąd dla Siebie tylko to, co z Tobą rezonuje - co Cię wzmacnia, inspiruje i wspiera. Po to właśnie piszemy. AHO <3

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderację

Jasna Polska NIE jest autorem publikowanych ogłoszeń. Nie odpowiada za ich treść, oferowane usługi bądź produkty.
Wyznajemy zasadę, że każdy kreuje swoją rzeczywistość i sam odpowiada za podejmowane przez siebie decyzje.