To oficjalne – w Kosmosie odkryto drugą Ziemię (?)


Astronomowie odkryli drugą Ziemię! Planetę ziemiopodobną, siostrzaną, na której może występować życie!
Na tak obiecująco zatytułowany artykuł trafiłam ostatnio – traktował on o planecie Kepler-186f, w znajdującym się prawie 500 lat świetlnych stąd, w gwiazdozbiorze Łabędzia.

 

Z kategorii: Nowa Biologia, Nowa Fizyka

Etui ochronne na telefon komórkowy MyPhone

wielkopolskie | Poznań
130 PLN
Szczegóły cenowe
cena nie zawiera dostawy

Warsztat Budowy Magrav

mazowieckie | Warszawa
550 PLN
Szczegóły cenowe
Cena zawiera gotowego Magrava oraz instrukcję wykonania i niezbędną wiedzę z zakresu technologii M. Keshe.
Wydarzenie odbywa się cykliczne co tydzień
21.09.2019

 

Osobiście wierzę (a raczej jestem przekonana), że Omniversum to tętniące życiem miejsce, zamieszkiwane przez wszelkiego rodzaju istoty.
Istoty o bardzo różnym wyglądzie, energiach, stopniu świadomości i wiedzy oraz intencjach.
Ale nigdy nie zastanawiałam się, na jakich planetach żyją.
Podświadomie zakładałam, że planety te są raczej inne niż Ziemia i wymagają innego fizycznego skafandra, czyli powłoki cielesnej.

 

 

To oficjalne – w Kosmosie odkryto drugą Ziemię (?)

Tego typu zdjęć i filmików jest w sieci cała masa (zrzut ekranu pochodzi z serialu “Wyjaśniamy” – odc. “Życie pozaziemskie”)

 

Dlaczego?
Gdyby się zastanowić, to bez sensu. Ziemia jest absolutnie wspaniała, ale nie wierzę, że jako ekstremalna anomalia, występuje pojedynczo w całym Wszech-wszechświecie. Że nie powstało nic, co byłoby do niej bardzo podobne…
Istnieje bardzo logiczny powód, dla którego nawet mega trójwymiarowi ludzie przyjmują do wiadomości, że planet ziemiopodobnych – siostrzanych planet Ziemi w kosmosie jest cała masa.
Ale zanim do tego dojdziemy jeszcze kilka słów o Keplerze…

 

Planeta Kepler-186f, czyli druga Ziemia?

W 2104 odkryto cały układ “słoneczny” planet Kepler 186. Krążą one wokół gwiazdy (czerwonego karła) i jedna z nich – Kepler-186f jest na tyle daleko od swego słońca, by się nie gotować i jednocześnie na tyle blisko, by pozostawać w tzw. ekostrefie – „strefie zamieszkiwalnej”.
Ekostrefa to strefa wokół gwiazdy, gdzie „ mogą panować warunki fizyczne i chemiczne umożliwiające powstanie, utrzymanie i rozwój organizmów żywych, z których za najistotniejszy uważane jest istnienie ciekłej wody.” (Wiki)
Kepler-186f jest niemal tej samej wielkości co Ziemia, ale jego gwiazda jest 3 razy chłodniejsza i ciemniejsza od Słońca.
Mimo to – „będąc jednak dużo większa od Marsa, może utrzymywać gęstą atmosferę, która może podtrzymywać przy powierzchni wyższą i stabilniejszą temperaturę” (Wiki).
Rok na Keplerze-186f wynosi 130 dni i nie jest znany okres obrotu tej planety wokół własnej osi.
Wyliczono zatem, że podobieństwo Keplera-186f do Ziemi wynosi 0,64, ale oczywiście to wszystko szacunki, ponieważ 500 lat świetlnych stąd to jednak zbyt duży kawałek, by móc powiedzieć coś na pewno.

 

To oficjalne – w Kosmosie odkryto drugą Ziemię, Kepler-186f

No właśnie! 🙂 Więc dodaj swoje ogłoszenie

 

Odkrycie drugiej Ziemi jest tylko kwestią czasu

Dlaczego zatem o tym piszę? Jeśli to nie aż taka rewelacja?
Ponieważ jesteśmy coraz bliżej i bliżej znalezienia „drugich Ziem”.
O tym, że muszą one istnieć, astronomowie mówią otwarcie i pracowicie ich szukają.

 

50 lat temu naukowcy wychwycili z Kosmosu doskonały sygnał, tak precyzyjny, że mierzył czas lepiej niż zegar atomowy. Nazwano go LGM-1 (Little Green Men -> małe zielone ludziki)
Po jakimś czasie okazało się, że to pulsar – fale radiowe z gwiazdy neutronowej. I tak to zostawiono.
Oglądałeś Interstellar? – Tam uchylili rąbka tajemnicy, pokazując, że czarne dziury, tak jak i gwiazdy to portale, przez które podróżuje się, dowolnie zakrzywiając czasoprzestrzeń.
Dlatego wcale nie dziwi mnie, że w 2016 roku naukowcy doszli do wniosku, że ten doskonale rytmiczny wzór z gwiazdy może dowodzić istnienia gigantycznych struktur zbudowanych przez obce cywilizacje, aby wykorzystać energię gwiazd…

 

Co jeszcze?
Otóż naukowcy mają pewność (!), że istnieje życie pozaziemskie. Jest coś takiego, co nazywa się Paradoksem Fermiego i opiera się na czystej statystyce.
Teraz uważaj, bo te dane zwalają z nóg:
Liczba gwiazd we Wszechświecie to 10 do potęgi 22 – znaczy to, że na ziarenko piasku na Ziemi przypada 10 000 gwiazd.
Jeśli bardzo ostrożnie założyć, że 5% tych gwiazd jest podobnych do Słońca, oznacza to, że Wszechświat liczy 500 miliardów miliardów słońc (tak – słowo miliardów występuje tu dwukrotnie).
Naukowcy uważają, że jedna piąta gwiazd-słońc ma planety podobne do Ziemi!

 

To oficjalne - w Kosmosie odkryto drugą Ziemię - Kepler

(zrzut ekranu pochodzi z serialu “Wyjaśniamy” – odc. “Życie pozaziemskie”)

 

Jakie są zatem szanse na to, że gdzieś tam jest życie?

Wynoszą one 100%.

Chociażby ze względu na liczbę planet i gwiazd, wokół których mogą być planety.

 

Szacunki dotyczące liczby planet podobnych do Ziemi są różne – najnowsze badania mówią o jednej takiej planecie na tysiąc.
To tak, jakby co dziesiąte ziarnko piasku na Ziemi symbolizowało planetę, na której jest życie.
I gdyby na choć jednej planecie na tysiąc – z tych wymienionych powyżej, rozwinęły się inteligentne istoty, to daje kwadrylion inteligentnych cywilizacji w kosmosie!!!!
Kwadrylion.
Czyli: 1 000 000 000 000 000 000 000 000 = 1024
W tym – uwaga – 10 000 tylko w naszej galaktyce.

 

No właśnie, gdzie są wszyscy? 🙂 (zrzut ekranu pochodzi z serialu “Wyjaśniamy” – odc. “Życie pozaziemskie”)

 

Ich znalezienie jest / było oczywiście niemożliwe – dysponując tym sprzętem i poziomem świadomości, ale i jedno i drugie wciąż doznaje potężnych aktualizacji.
A zatem tylko kwestią czasu jest, gdy tzw. główny nurt potwierdzi istnienie obcych cywilizacji, ich wizyty na Ziemi oraz istnienie planet, które oni zamieszkują.
Malutkie podrygi widzimy tu i ówdzie, gdy do oficjalnych kanałów przedostają się informacje w rodzaju tej: Obca cywilizacja, UFO, życie na Saturnie ? – Dziwne rzeczy, które pokazała sonda Cassini, a które potwierdzają Indianie wielu kultur i australijscy policjanci.
(Po tym, jak rozpętał się szum w sieci, policja ze swego tweetera usunęła filmik z ufo….).

 

Czy wiesz, że istnieje około 340 Drugich Ziem?

Wydaje mi się, że przeczytałam to w „Rozmowach z Bogiem”… Niestety nie mogę tego sprawdzić, gdyż piszę ten tekst na drugi końcu Polski, więc mogę się mylić co do źródła.
Ale pamiętam dokładnie, że gdzieś przeczytałam, że obecnie istnieje około 340 “Ziem”, na których żyją ludzie i doświadczają trójwymiaru w różnym stopniu gęstości.
Poczułam wtedy silny wewnętrzny zgrzyt, bo jedna część mnie mówiła – to niemożliwe! A druga dokładnie odwrotnie.

 

Jasna Polska to medycyna naturalna, zdrowie, tantra, medytacja, ezoteryka, astrologia, muzyka relaksacyjna, wibracje, motywacja, ekonomia spoleczna, slowianie, alternatywne oferty pracy, duchowość, rozwój osobisty, rozwój duchowy, świadomość, warsztaty rozwoju osobistego, ośrodki i centra rozwoju osobistego, bio zywnosc, alternatywne media, slowianie, rekodzielo, ksiazki o rozwoju, ezo ogłoszenia, blog o życiu, blog duchowy

Dodaj swoje ogłoszenie!

 

Oczywiście, to stwierdzenie mogło oznaczać kilka rzeczy.
Na przykład to, że autor książki przepuścił tą informację przez swoje filtry i jest to jakieś grube przekłamanie.
Albo, że nałożyły mu się linie czasowe i zobaczył rozwarstwienie naszej Ziemi, którego właśnie stopniowo doświadczamy, a które ostatecznie nastąpiło w trakcie Przesilenia Zimowego 2018.
Albo…
….że faktycznie tak jest i cała nasza wyidealizowana ludzka wizja naszej wyjątkowości i unikatowości oraz samotności w Kosmosie jest jedną wielką bzdurą na patyku…

 

To ostatnie trochę uwiera, co?
Nasza (nie)świadomość zbiorowa jest mega, giga ego-centryczna.
Humanocentryczna. Geocentryczna.
Jako Ludzkość pławimy się w kompleksie niższości i wyższości jednocześnie.
Z jednej strony boimy się obcych cywilizacji, zakładając z góry, że jesteśmy głupsi i bardziej prymitywni od wszystkich (chyba, że ktoś nam to ciągle skutecznie wmawia?), z drugiej wolimy wierzyć, że taki cud jak „człowiek na planecie” zdarza się tylko raz na Wieczność.

 

Jasna Polska to medycyna naturalna, zdrowie, tantra, medytacja, ezoteryka, astrologia, muzyka relaksacyjna, wibracje, motywacja, ekonomia spoleczna, slowianie, alternatywne oferty pracy, duchowość, rozwój osobisty, rozwój duchowy, świadomość, warsztaty rozwoju osobistego, ośrodki i centra rozwoju osobistego, bio zywnosc, alternatywne media, slowianie, rekodzielo, ksiazki o rozwoju, ezo ogłoszenia, blog o życiu, blog duchowy

Ogłoś się na Jasnej Polsce – robimy tu Polskę 5 wymiaru <3

 

UFO, pozaziemskie cywilizacje – gdzie oni są???

Życie pozaziemskie ma po swojej stronie również czas. Ziemia jest trzy razy młodsza, niż „nasz kosmos”, a więc było sporo czasu na to, by rozwinęły się inne cywilizacje
Do tej pory zatem, oni powinni nas znaleźć. Albo my ich.
A jednak tak się nie dzieje.
Przyczyna jest bardzo prosta. „Obcy” mają tak zaawansowaną technologię, że zniknięcie z każdego radaru, czy z naszych oczu, to dla nich pestka.
Dlaczego nam się nie pokazują?
Bo my na to nie pozwalamy – nie jesteśmy na to gotowi jako (nie)świadomość zbiorowa.

 

Chociaż to się oczywiście zmienia, czego dowodem jest chociażby serial “Wyjaśniamy” na popularnej platformie, słynne kręgi zbożowe, czy też różne przebłyski, obrazy, zdjęcia, filmy, które pokazują to, co wszyscy od dawien dawna przeczuwamy.

 

Oto kilkanaście aktualnych ogłoszeń z setek na Jasnej Polsce, tutaj w kategorii: Rozwój duchowy, osobisty, medytacja

Aktywacja Trzeciego Oka & Przebudzenie Czakry Serca – prowadzi Zarathustra

mazowieckie | Warszawa
700 PLN
Szczegóły cenowe
Cena promocyjna dla pierwszych 20 osób: 700zł za stopień, pozostałe osoby płacą: 800zł za stopień. Uczestnictwo w obu stopniach: pierwsze 20 osób: 1.300zł, pozostałe osoby: 1.500zł.
10.10.2019

Certifikowany Kurs Basic Metody Architekt Duszy – prowadzenie Sylwia Śliwka

śląskie | Międzybrodzie Żywieckie
1290 PLN
Szczegóły cenowe
W cenie kursu: kawa, herbata, woda oraz słodki poczęstunek. Miejsce: „Gościniec Żar” 34-312 MIĘDZYBRODZIE ŻYWIECKIE Ul. Górska 60 W gościńcu koszt pobytu: nocleg + śniadanie 70 zł. nocleg+ śniadanie i dwudaniowy obiad 95 zł Rezerwację noclegów proszę zgłaszać do organizatora.
12.10.2019

Energia dla zdrowia – techniki medytacji Osho, (Nowe Kawkowo)

warmińsko-mazurskie | Nowe Kawkowo
500 PLN
Szczegóły cenowe
CENA WARSZTATU • 500 zł + koszty pobytu i wyżywienia CENA POBYTU • Wyżywienie: 75 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie) • Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc
08.11.2019

Konflikty w związkach, w rodzinie i w pracy. Życie i zdrowie. Zaufaj Duszy

dolnośląskie | Wrocław
300 PLN
Szczegóły cenowe
Cena: Ustawiający (proces osobisty) 300 złotych, aktywny Obserwator 130 złotych. W trakcie zajęć zapewniamy przerwy kawowe i słodki poczęstunek ? Obserwatorzy również wiele zyskują poprzez udział w ćwiczeniach, medytacjach oraz uczestnictwo w reprezentacji docierają do własnych rozwiązań problemów.
05.10.2019

Kurs Uzdrawiania z Ewa Issa Tifaret w Szczecinie

zachodniopomorskie | Szczecin
500 PLN
Szczegóły cenowe
Inwestycja 500pln za jeden (I albo II) poziom zgłoszenia: akademiaduszy@gmail.com rezerwacja miejsca JEST DOKONANA (wpłatą bezzwrotnej zaliczki 150pln) Kurs Mistrzowski 2000pln
04.10.2019

kurs: Litoterapia – moc kamieni na co dzień

dolnośląskie | Kudowa Zdrój
500 PLN
Szczegóły cenowe
nocleg dla kursanta oraz materiały gratis
Wydarzenie odbywa się cykliczne co tydzień
20.09.2019

Moc Obecności – Intensywny Trening Integracji Oddechem i Integrującej Obecności

warmińsko-mazurskie | Morąg
1650 PLN
Szczegóły cenowe
1650 Early bird przy wpłacie zadatku do 27 września 2019, 1950 Late bird + koszty wyżywienia i noclegów: 135-145 zł od osoby za dobę
27.10.2019

Półkolonie Wewnętrznego Dziecka

mazowieckie | Warszawa
200 PLN
Szczegóły cenowe
od 200 do 500 zł (w zależności od czasu)
Wydarzenie odbywa się cykliczne co tydzień
24.09.2019

Przebudzenie do Wewnętrznej Mocy – Integracja Oddechem i Obecnością w praktyce

dolnośląskie | Wrocław
650 PLN
Szczegóły cenowe
650 Early bird jeśli zadatek jest wpłacony do 5 września, 750 zł late bird
05.10.2019

Przebudzenie Oświeconego Serca – warsztat prowadzony przez Toma de Winter

opolskie | Rajszew k/Warszawy
1970 PLN
Szczegóły cenowe
* Warsztat: 1970 zł. Warunkiem rezerwacji miejsca jest bezzwrotna przedpłata 500 zł. - zniżka 200 zł przy pełnej wpłacie za warsztat do 10 sierpnia, opłata 1770 zł - zniżka 500 zł dla osób powtarzających warsztat, opłata 1470 zł (zniżka 22%) * Zakwaterowanie i wyżywienie wegetariańskie: 600 zł
10.10.2019

Satsang – głęboka podróż wgłąb siebie

śląskie | Katowice
165 PLN
Szczegóły cenowe
Wpisując w zamówieniu hasło "obfitość życia" otrzymasz w PREZENCIE medytacje "Kocham Cię" o wartości 68 zł!
17.10.2019

Satsang – medytacyjna podróż wgłąb siebie

wielkopolskie | Poznań
165 PLN
Szczegóły cenowe
Wpisując w zamówieniu hasło "obfitość życia" otrzymasz w PREZENCIE medytacje "Kocham Cię" o wartości 68 zł!
20.10.2019

Satsang – podróż medytacyjna wgłąb siebie

mazowieckie | Warszawa
165 PLN
Szczegóły cenowe
Wpisując w zamówieniu hasło "obfitość życia" otrzymasz w PREZENCIE medytacje "Kocham Cię" o wartości 68 zł!
19.10.2019

Satsang – podróż wgłąb siebie, przestrzeń serca

małopolskie | Kraków
165 PLN
Szczegóły cenowe
Wpisując w zamówieniu hasło "obfitość życia" otrzymasz w PREZENCIE medytacje "Kocham Cię" o wartości 68 zł!
18.10.2019

Satsang – powrót do siebie, przebudzenie do miłości

dolnośląskie | Wrocław
165 PLN
Szczegóły cenowe
Wpisując w zamówieniu hasło "obfitość życia" otrzymasz w PREZENCIE medytacje "Kocham Cię" o wartości 68 zł!
16.10.2019

Satsang- medytacyjna podróż wgłąb siebie

pomorskie | Gdańsk
165 PLN
Szczegóły cenowe
Wpisując w zamówieniu hasło "obfitość życia" otrzymasz w PREZENCIE medytacje "Kocham Cię" o wartości 68 zł!
21.10.2019

 

Póki co nie jesteśmy jeszcze gotowi na ingerencję z zewnątrz. Najpierw musimy do niej dorosnąć, „dowibrować” – czyli osiągnąć wystarczający poziom rozwoju technologicznego, społecznego, ale przede wszystkim świadomości.
Jestem pewna, że to się wydarzy za naszego życia.
Zapnij pasy, bo będzie się działo!
Nadchodzą informacje, które będą wywracać ludziom świat do góry nogami.
Kto wie, może wkrótce usłyszymy o wielu ziemiopodobnych planetach?
Kto wie, co już odkryto, a co jest trzymane w ścisłej tajemnicy, by jak najdłużej utrzymywać nas w ciemnogrodzie?
Obstawiam, że więcej, niż jesteśmy sobie w stanie wyobrazić.
Aho!

Dobrze się czujesz na Jasnej Polsce?

Prosimy - wesprzyj jej rozwój (na co potrzebujemy funduszy - dowiesz się tu)
Dziękujemy! Aga i Adrian

Kliknij:

 

Piosenka z dedykacją dla Gwiazdozbioru Łabędzia – Swansong 🙂

 

Sprawdź koniecznie
OGŁOSZENIA na:
Kliknij:

 

Źródło ilustracji w tekście: Internet (gł. Pinterest, Unsplash, Pixabay), chyba, że podano inaczej.

Żródło informacji dot. Paradoksu Fermiego – serial Wyjaśniamy, odc. Życie pozaziemskie (Netflix)

Cytaty z Wikipedii: https://pl.wikipedia.org/wiki/Kepler-186f

Liczba odwiedzin: 1947
RA - Jasna Polska

Autor: RA - Jasna Polska

Ra, czyli jeden z 7 miliardów ludzi na Ziemi. Ma Serce, Duszę, Ciało i... ego :) Więcej o mnie znajdziesz w zakładce Zespół.

Wszystko co lubisz prosto na Twój e-mail

Disclaimer:
Ten blog pisany jest z potrzeby Duszy i Serca. Jest po to, by pokazać Ci, że nie jesteś Sam/a w swoich Poszukiwaniach. Jest nas więcej :) - nawet jeśli nasze drogi się różnią. Dlatego wybierz stąd dla Siebie tylko to, co z Tobą rezonuje - co Cię wzmacnia, inspiruje i wspiera. Po to właśnie piszemy. AHO <3

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderację

Jasna Polska NIE jest autorem publikowanych ogłoszeń. Nie odpowiada za ich treść, oferowane usługi bądź produkty.
Wyznajemy zasadę, że każdy kreuje swoją rzeczywistość i sam odpowiada za podejmowane przez siebie decyzje.