Przesilenie Zimowe 2018, 23:23 – Potężny Punkt Zwrotny (a raczej Brama do Nowej Ziemi)


Czas Przesileń i Równonocy to czas potężny jeśli chodzi o energie. Ale tegoroczne Przesilenie Zimowe według różnych źródeł, będzie ukoronowaniem wielkiej zmiany i przejściem do… Nowej Ziemi.

 

Jasna Polska alternatywny cudowny portal, blog duchowy, blog rozwojowy, warsztaty rozwoju osobistego, kursy, wydarzenia, rozwój duchowy, duchowość, ezoteryka, astrologia, ogłoszenia ezoteryczne, medycyna naturalna, medytacja, świadomość, alternatywne, oferty pracy, wysokie wibracje

Dodaj ogłoszenie – pozwól się znaleźć

 

Zacznijmy może od tego, że listopad i grudzień to bardziej niż zwykle intensywny, dość niełatwy okres.
Ostatni czas jest naznaczony ogromnym przyspieszeniem, jeśli chodzi o dokonywanie wszelkich życiowych wyborów, związanych z…
Najprościej rzecz ujmując – z tym, czy chcesz zostać w starym paradygmacie (trójwymiarowych grach o energię, o władzę, dominację), czy chcesz zacząć doświadczać i współtworzyć nowy paradygmat (świadomości siebie, wpływania wyłącznie na siebie, świadomych wyborów, synergii, harmonii, otwartości na innych).

 

 

Przesilenie Zimowe 2018, 23:23 – Potężny Punkt Zwrotny (a raczej Brama do Nowej Ziemi)

Na rysunku ZDECYDOWANIE brakuje kobiety….

 

Przesilenie Zimowe 2018 – już je czujesz

Nadchodzącą zmianę – czymkolwiek ona jest, czuć coraz intensywniej.
Jest w Twoim ciele, w energii wokół Ciebie i w Tobie, „w powietrzu”.
Czuję ją bardzo mocno, najczęściej jako lodowaty płomień w sercu. Gorący lecz zimny, spalający wszystko co niepotrzebne, nawet jeśli to bardzo nieprzyjemne.

 

Lucia Rene w swoim blogu napisała:
Matka Ziemia, Bogini Matka i te kobiety, przez które przepływa energia Przesilenia, zaczęły stawać na swoich pozycjach. O co chodzi? O całkowite odzyskanie kobiecej mocy, abyśmy mogli ostatecznie zrównoważyć kobiece / męskie energie na planecie.
Patriarchat sprzed pięciu tysięcy lat był długi i brutalny. Cel stłumienia świadomości został osiągnięty i przyniósł zatrważające rezultaty.
Przygotuj się na pożegnanie z tymi dwoma koncepcjami. Przygotuj się na Erę Egalitaryzmu, w której pierwiastek kobiecy i męski stoją obok siebie, z poszanowaniem wzajemnych darów.
Czytając te słowa jakiś czas temu, pomyślałam sobie… Łeee – znowu ta sama śpiewka, ileż można o tym pisać, zajmować się tym, itd. Przecież Nowa Energia poszła już w ruch, zmiany się dzieją, to oczywiste, że jesteśmy w trakcie harmonizowania męskości i kobiecości. Chyba Lucia za bardzo utknęła w temacie…
A potem zaczęłam notować kolejne symptomy…

 

 

Jasna Polska to medycyna naturalna, zdrowie, tantra, medytacja, ezoteryka, astrologia, muzyka relaksacyjna, wibracje, motywacja, ekonomia spoleczna, slowianie, alternatywne oferty pracy, duchowość, rozwój osobisty, rozwój duchowy, świadomość, warsztaty rozwoju osobistego, ośrodki i centra rozwoju osobistego, bio zywnosc, alternatywne media, slowianie, rekodzielo, ksiazki o rozwoju, ezo ogłoszenia, blog o życiu, blog duchowy

Leczysz ludzkie ciało? – Ogłoś to na Jasnej Polsce. Niech znajdą Cię ci, którzy tego potrzebują.

 

 

Przesilenie Zimowe 2018, czyli męskie i żeńskie w praktyce

Być może część z Was wie, że Jasną Polskę robimy tylko we dwójkę i jesteśmy tandemem w życiu i w pracy.
W naszej relacji przepracowaliśmy wspólnie, trochę mimochodem – bo delikatnie i bez poświęceń oraz zbędnych słów, jakąś nieprawdopodobną ilość balastu. Wyczyściliśmy stajnię Augiasza, jeśli chodzi o programy i wzorce z (nie)świadomości zbiorowej, które każą ludziom ciągle grać w związku w kata i ofiarę.
Czytaj więcej: Jak kat z ofiarą, czyli jak wygląda prawdziwy związek i scenariusze kontroli w 3D – cz. 1

 

 

Przesilenie Zimowe 2018, 23:23 – Potężny Punkt Zwrotny (a raczej Brama do Nowej Ziemi)

Może tak się właśnie czujesz?  (autor IG @elentori)

 

 

Istniejemy w ogromnej harmonii i przestrzeni, w wolności i subtelnej symbiozie. Nie przypuszczałam nawet, że bycie z drugą Istotą może być tak łatwe i tak pozbawione… haczyków, negatywnych emocji, związkowych dramacików.

 

Czytaj więcej: Kiedy związek 3D zmienia się w Miłość z piątego wymiaru – 7 głównych objawów i bonus

 

Mimo to, zadziały się między nami pewne przesunięcia, które na bardzo subtelnym poziomie, wprowadzają zupełnie nową jakość w relacji kobieta – mężczyzna.
Zmiany te są delikatne, ale niezwykle silnie wyczuwalne…
Podam dwa przykłady.

 

 

ARTstay

pomorskie | Sopot
90 PLN
Szczegóły cenowe
Oferta cenowa 1. Wynajem sali projekcyjno-wykładowej 110 zł/ h - do 4h 90 zł/ h - powyższej 4h 2. Wynajem sali konferencyjnej 90zł/h - do 4h 70zł/h - od 4h 3. Nocleg 80-130zł/ osoba w zależności od sezonu.

bTi Studio Fizykoterapia Inteligentna Odnowa Bio BEMER (urządzenie medyczne)

wielkopolskie | Bolechowo-Osiedle, Murowana Goślnia ,Czerwonak,Koziegłowy
Dobierana indywidualnie od 60 zł PLN
Szczegóły cenowe
Dla osób z Polski i zagranicy istnieje możliwość rezerwacji noclegu w 3 Hotelach w niewielkiej odległości lub w Pałacu Biedrusko (więcej inf. tel. +48511633702)

Dolina Dźwięku – Dom Gościnny Kołobrzeg

zachodniopomorskie | Kołobrzeg
od 230zł/apartament PLN
Szczegóły cenowe
Apartament Rytm Serca dla max 5 osób: - 2 sypialnie z dwoma podwójnymi łóżkami, opcja dostawka od 230zł do 260zł Apartament Szelest Skrzydeł na piętrze dla max 7osób: - 3 sypialnie i duża przestrzeń wspólna od 320 zł do 350zł Cały Dom Dolina Dźwięku dla max 13 osób od 500zł do 700zł

Dolina Harmonii

dolnośląskie | Kopaniec
60 PLN
Szczegóły cenowe
Koszt pobytu za noc dla 1 osoby w domu gościnnym Doliny Harmonii to 60 zł. Koszt wynajęcia Leśnego Domku Izerskiego to 250 zł. Koszt wyżywienia wegetariańskiego/ wegańskiego (śniadanie, obiad, kolacja ) to 70 zł od osoby.

Fizykalna Terapia Naczyniowa -Kontuzje-urazy-zwyrodnienia -poprawa mikrokrążenia

wielkopolskie | Poznań , Czerwoank , Suchy Las, Murowana Goślina,Bolechowo-Osiedle ul.Graniczna 1 62-005
Szczegóły cenowe
Terapie stacjonarne (najnowszy model 2019) rezerwacje telefoniczne Testowanie przed zakupem rezerwacja telefoniczna (wypożyczenie systemu) obsługa cały kraj min okres 4 tygodnie max 8 tygodni (model 2019)

Float Lubin FLOATING

dolnośląskie | Lubin
70 PLN
Szczegóły cenowe
40 minutowa sesja 70 pln 60 minutowa sesja 100 pln 90 minutowa sesja 130 pln sesja dla dwojga 60 minut 150 pln

Gościniec Amon pod Piramidą: Polski Ałtaj-Numer 1 w Polsce pod względem ekologi

małopolskie | Szczawnica - Jaworki
Szczegóły cenowe
Ośrodek jest atrakcyjnie położony, pod zboczem góry w bezpośrednim sąsiedztwie z Pienińskim Parkiem Krajobrazowym. Dysponujemy miejscami noclegowymi, salą wykładową. Sala wykładowa mieści się w Piramidzie. Oferujemy idealne warunki do organizacji szkoleń, prezentacji, kursów, imprez integracyjnych it

Instytut Metody Tippinga

mazowieckie | Warszawa
Szczegóły cenowe
Kurs Certyfikowanego Trenera Radykalnego Wybaczania - 4920,00 zł brutto Ceremonia Radykalnego Wybaczania - 350,00 zł brutto Gra Satori - 300,00 zł brutto Sesje indywidualne - napisz do nas!

Komora Normobaryczna Wielopole 86, 33-311 Wielogłowy

małopolskie | Wielopole
Szczegóły cenowe
Sesje 2 godzinne Wejścia jednorazowe i karnety

Leśniczówka Lipowe

podlaskie | Lipowo
od 1 do 250 PLN
Szczegóły cenowe
Cena jest ruchoma, zależna od długości pobytu, ilości osób, czy w sezonie turystycznym czy nie, zamożności i od znajomości z leśniczym 😉

Lila Sztandara “Kwantowy analizator składu organizmu”

pomorskie | Gdynia
Szczegóły cenowe
Analiza składu organizmu cena 70 zł

Na Jasnej Polsce znajdziesz same dobre, wzmacniające i przyjazne Miejsca

 

 

#1 Twórcze współistnienie pierwiastka żeńskiego i męskiego

Ostatnio robiliśmy sobie wspólnie medytację dotyczącą połączenia z Duchem Pieniędzy.
To silnie transformujący koncept – by powitać energię pieniądza, poczuć ją taką jaka ona jest naprawdę – bez narośli 3D, a potem bez oczekiwań, próśb i wymuszeń wpuścić do swego pola.

 

Czytaj więcej: Ponowne połączenie z Duchem Pieniędzy – proste, codzienne ćwiczenie, które przyciągnie obfitość do twego życia

 

Energia Ducha Pieniędzy jest rzeczywiście piękna.
Jest energią Matki Ziemi. Jest karmiąca, hojna, odżywcza.
Wielokrotnie pokazała mi się jako morfujące zielone drzewo z nieskończoną ilością listeczków i ciągle wyrastających nowych gałązek.

 

 

Jasna Polska to medycyna naturalna, zdrowie, tantra, medytacja, ezoteryka, astrologia, muzyka relaksacyjna, wibracje, motywacja, ekonomia spoleczna, slowianie, alternatywne oferty pracy, duchowość, rozwój osobisty, rozwój duchowy, świadomość, warsztaty rozwoju osobistego, ośrodki i centra rozwoju osobistego, bio zywnosc, alternatywne media, slowianie, rekodzielo, ksiazki o rozwoju, ezo ogłoszenia, blog o życiu, blog duchowy

 

…Albo jako tłuste skiby zaoranej ziemi, które są czystym potencjałem.
Albo jako niekończąca się ławica srebrnych rybek.
Albo złote łany zboża, kołyszące się na wietrze, gdzie z każdego kłosa wyrośnie kolejny łan….
Nadmiar, przepych, obfitość, radość, soczysta rozrzutność Matki Natury – jej nieprzebrane, wciąż napływające dobra i rzeki nasienia, które stanowią obietnicą kolejnych bogactw.

 

 

Przesilenie Zimowe 2018, 23:23 – Potężny Punkt Zwrotny (a raczej Brama do Nowej Ziemi)

 

Taka jest energia pieniędzy – to energia karmiąca, ciepła, obdarowująca, jak Matka Ziemia.
W mojej medytacji energie męska i kobieca przewijały się w radosnym tańcu – nasienie zapładniało, ziemia rodziła i tak bez końca.
W harmonii, w lekkości, w radości…
W LEKKOŚCI.
W nowym paradygmacie tym właśnie staną się pieniądze. Źródłem czystej, beztroskiej obfitości, a nie klatką strachu, pożądania i braku.

 

#2 Bolesna zbiorowa (nie)świadomość pragnie uzdrowienia

Rozmawiając ostatnio z moim Świadomym Mężczyzną o pieniądzach, wydatkach, rachunkach, opadła mnie w pewnej chwili straszna czerń i ból. Gdy skontaktowałam się z tą energią, pokazała mi się zawartość pola (nie)świadomości zbiorowej:
Chodziło o całkowite uzależnienie finansowe (a zatem bytowe – dotyczące spraw życia i śmierci) kobiet od mężczyzn.Związany z tym łańcuch upokorzeń, poniżenia, uprzedmiotowienia i wreszcie całkowitego zniewolenia.
Zobaczyłam szereg kobiet o różnym statusie, z różnych epok, które rodziły dzieci, opiekowały się domem i bardzo często pracowały fizycznie – w gospodarstwie – na równi z mężczyzną. Te kobiety nigdy nie zarabiały własnych pieniędzy. Częstokroć nie otrzymywały ich nawet do ręki. Były całkowicie na łasce swych właścicieli – mężczyzn.
Bo energia pieniędzy, to energia życia: schronienia i jedzenia, czyli bezpieczeństwa fizycznego, ale i energia wolności. Te kobiety całe swoje znojne życie spędzały w otwartych klatkach, z których nigdy nie wyszły, bo gdzie i jak miałyby zacząć nowe życie bez jakichkolwiek pieniędzy?
Temu smutkowi i czerni pozwoliliśmy przepłynąć wspólnie i stanowiło to kolejną znamienną, choć bardzo delikatną zmianę w naszych relacjach.

 

Czytaj więcej: 22 Cechy Świadomego Mężczyzny, co to znaczy prawdziwa Męskość – skarb dla Świata i kobiecej energii
oraz: Jak być Mężczyzną – 7 rzeczy, które powinien umieć każdy świadomy Mężczyzna

 

 

Jasna Polska to medycyna naturalna, zdrowie, tantra, medytacja, ezoteryka, astrologia, muzyka relaksacyjna, wibracje, motywacja, ekonomia spoleczna, slowianie, alternatywne oferty pracy, duchowość, rozwój osobisty, rozwój duchowy, świadomość, warsztaty rozwoju osobistego, ośrodki i centra rozwoju osobistego, bio zywnosc, alternatywne media, slowianie, rekodzielo, ksiazki o rozwoju, ezo ogłoszenia, blog o życiu, blog duchowy

Czekamy na Was, by stworzyć alternatywną bazę Wydarzeń, Osób i Miejsc – niezależną, bezpieczną, jasną przestrzeń. Dołącz do nas i dodaj to ogłoszenie 🙂 – mamy 15 obszernych kategorii, na pewno w jakiejś jest miejsce dla Ciebie

 

 

Sam-a widzisz: dzieje się. I będzie się działo.

Transformacja globalnego systemu finansowego, która przed nami,

to jeden z ważniejszych czynników zmiany paradygmatu na Planecie i otwarcia się na Nową Energię oraz 5 wymiar w relacjach międzyludzkich.
W patriarchacie pieniądze (a konkretnie ich pozorny brak i ścisła reglamentacja) stały się narzędziem opresji, manipulacji i niedobrej władzy. Głównie władzy mężczyzn nad słabszymi, czyli kobietami i dziećmi, ale nie tylko.
Czytaj więcej: Po co był patriarchat i jaką krzywdę wyrządził kobietom i mężczyznom (tak – mężczyznom również!)

 

To się teraz zmieni.
Kryzys finansowy jest niestety blisko. Ale nie obawiaj się Kochanie – to nieuchronne i potrzebne, by wymieść stary brud. To w jakiej jesteś energii współ-zadecyduje, jak się on potoczy, więc nie zaniedbuj siebie i dbaj o swoje wibracje.

 

Jasna Polska alternatywny portal duchowy, blog, wyszukiwarka ogłoszeń, szukaj warsztaty, kursy, wydarzenia, rozwój osobisty, duchowość, ezo ogłoszenia, blog rozwojowy, blog duchowy

Ściągnij sobie fajnego e-booka i pomedytuj inaczej niż zwykle – to naprawdę działa 🙂

 

Gaja już weszła w nową wibrację 5 wymiaru – w zasadzie zrobiła to podczas poprzedniego Przesilenia Zimowego (a nie mówiłam, że to jest naprawdę niezwykła data!).
Teraz czeka na nas – swoje nieporadne maluchy – byśmy do niej dołączyli i zaczęli współkreować nową rzeczywistość.
Fizyczna ekspresja nowej wibracji Ziemi nie różni się bardzo od tej obecnej (przecież Ziemia jest już przepiękna i doskonała w swej urodzie), bardziej chodzi o to, że w tej nowej rzeczywistości mamy wybór, by nie doświadczać dualności 3d.
Zmiany się dzieją, czy tego chcesz, czy nie (a czuję, że chcesz, jeśli trafiłaś na Jasną Polskę).
Jak zawsze w takim przypadku, najlepsze co możesz zrobić dla siebie i świata, to:
WZIĄĆ GŁĘBOKI ODDECH – POZWOLIĆ – ZAAKCEPTOWAĆ – PUŚCIĆ…
POWTÓRZYĆ…

 

 

Wydarzenia to jedno, ale zerknij też koniecznie na działy: OSOBY oraz MIEJSCA – tam też naprawdę sporo się dzieje. Oto kilka przykładów:

Family Coach – Terapia Systemowa Rodzin – obciążenia rodowe

UK | Edinburgh, Caly świat
50 GBP
Szczegóły cenowe
Sesja Nowe Ciche Ustawienia Rodzin wg Berta Hellingera - do 2godz. - 50£ / skype/ messenger/ gabinet / Sesja Rozwoj Osobisty i Duchowy /Radykalne Wybaczanie/ - 25£ /h Warsztat Ustawienia - 1 dzien /10.oo-20.oo/ - 100£ - Edinburgh /inne miasta jesli zbierze sie grupa/ Vedic Art - 30godzin - 280£

Ubieram w Słowa

dolnośląskie | wrocław
100 PLN
Szczegóły cenowe
Jesteś firmą mającą na uwadze zdrowie, ekologię i rozwój świadomości? Pragniesz więcej klientów?

 

 

Oprócz przeżywania swoich przygód w obszarze harmonizowania się i wchodzenia na wyższy poziom wibracji energii męskości i kobiecości w Twej rzeczywistości (a jak wiemy, jest 7, a nawet 77 miliardów sposobów dochodzenia do tego), możesz także robić piękną medytację.
Chodzi o medytację wpuszczania w swe komórki wibracji Nowej Ziemi – jej światła, życia i energii i pozwalania sobie, by fizyczne oczy mogły zobaczyć Jej piękno, uszy Ją usłyszeć i by całe ciało mogło Ją poczuć i dotknąć.
Tą medytację robisz podobnie, jak tą z Duchem Pieniędzy. Po prostu zapraszasz energię, odczuwasz ją, a następnie wpuszczasz do swego pola – a ponieważ to Ziemia, więc do komórek swego ciała.
W medytacji możesz posłużyć się sekretną playlistą dołączoną do ebooka, lub słuchać muzyki, którą znajdziesz tu:
Czytaj więcej: Potężna medytacja, najlepsza muzyka relaksacyjna i 9 super zespołów na dokładkę

 

 

Jasna Polska to medycyna naturalna, zdrowie, tantra, medytacja, ezoteryka, astrologia, muzyka relaksacyjna, wibracje, motywacja, ekonomia spoleczna, slowianie, alternatywne oferty pracy, duchowość, rozwój osobisty, rozwój duchowy, świadomość, warsztaty rozwoju osobistego, ośrodki i centra rozwoju osobistego, bio zywnosc, alternatywne media, slowianie, rekodzielo, ksiazki o rozwoju, ezo ogłoszenia, blog o życiu, blog duchowy

No właśnie 🙂

 

To grudniowe Przesilenie jest “punktem zwrotnym”. Kolejnym po Przesileniu z zeszłego roku, które tak naprawdę przygotowywało nas na to, co ma nastąpić teraz.
To połączone zdarzenia, ta sama energia, która powoli lecz nieuchronnie zbliża nas do wymarzonej Nowej Ziemi.
Czekaliśmy długo. Ale w końcu nadszedł nasz moment.
Zobacz koniecznie: Epokowe Przesilenie Zimowe 21 grudnia 2017 – sprawdź, jaki kosmiczny prezent otrzymała ludzkość
Aho <3

 

Sprawdź koniecznie
OGŁOSZENIA na:
Kliknij:

 

P.S. Jeśli powyższy tekst z Tobą rezonuje, sprawdź koniecznie wzmacniający rytuał, który warto wykonać w wieczór / noc Przesilenia Zimowego, bo działa w dwójnasób: oczyszcza i karmi Ciebie oraz naszą wspaniałą Matkę Ziemię.

Dobrze się czujesz na Jasnej Polsce?

Prosimy - wesprzyj jej rozwój (na co potrzebujemy funduszy - dowiesz się tu)
Dziękujemy! Aga i Adrian

Kliknij:

Lub sprawdź, dlaczego warto wspierać Jasną Polskę (klik!)

 

Tysiące lamp świecą we mnie mimo mroku, który ciągnął mnie kamieniem do dna. Nie wrócę tam…

 

Źródło ilustracji w tekście: Internet (gł. Pinterest, Unsplash, Pixabay), chyba, że podano inaczej.

Liczba odwiedzin: 8160
RA - Jasna Polska

Autor: RA - Jasna Polska

Ra, czyli jeden z 7 miliardów ludzi na Ziemi. Ma Serce, Duszę, Ciało i... ego :) Więcej o mnie znajdziesz w zakładce Zespół.

Wszystko co lubisz prosto na Twój e-mail

Disclaimer:
Ten blog pisany jest z potrzeby Duszy i Serca. Jest po to, by pokazać Ci, że nie jesteś Sam/a w swoich Poszukiwaniach. Jest nas więcej :) - nawet jeśli nasze drogi się różnią. Dlatego wybierz stąd dla Siebie tylko to, co z Tobą rezonuje - co Cię wzmacnia, inspiruje i wspiera. Po to właśnie piszemy. AHO <3

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderację

Jasna Polska NIE jest autorem publikowanych ogłoszeń. Nie odpowiada za ich treść, oferowane usługi bądź produkty.
Wyznajemy zasadę, że każdy kreuje swoją rzeczywistość i sam odpowiada za podejmowane przez siebie decyzje.