Ponowne połączenie z Duchem Pieniędzy – proste, codzienne ćwiczenie, które przyciągnie obfitość do twego życia


Faktem jest, że bardzo duża grupa osób zajmujących się duchowością, na co dzień boryka się z brakiem pieniędzy i brakiem obfitości. Czy jest to bieda, czy „tylko” codzienna walka z rachunkami i żonglowanie małymi kwotami, chodzi wciąż o to samo –  nieumiejętność przyciągania pieniędzy do swego życia.

Naturalnie, nie mówimy tu o wszystkich, niemniej istnieje coś takiego jak skrypt czy też program niedostatku i to także wśród osób bardzo świadomych i aktywnie pracujących z energiami.

 

 

Jasna Polska alternatywny cudowny portal, blog duchowy, blog rozwojowy, warsztaty rozwoju osobistego, kursy, wydarzenia, rozwój duchowy, duchowość, ezoteryka, astrologia, ogłoszenia ezoteryczne, medycyna naturalna, medytacja, świadomość, alternatywne, oferty pracy, wysokie wibracje

Spędź 5-10 minut na dodaniu swego ogłoszenia. Tu Cię znajdą na pewno. Jeśli nie dziś, to jutro, ale znajdą 🙂

 

 

Oczywiście, są też ludzie, którzy wciąż potrzebują doświadczać braku obfitości (i wybierają go świadomie), jako drogę duchowego rozwoju. Ich sprawa, ich doświadczenie, ich sposób na pozyskiwanie wiedzy o świecie i sobie samych.
Każdy wybiera to, czego akurat potrzebuje i to też stanowi o pięknie naszej rzeczywistości – że można. I że nie musimy być wszyscy identyczni.

 

Czytaj więcej: Dlaczego nasze drogi duchowe tak bardzo się różnią? I dlaczego każdy twierdzi, że ma rację?

 

 

Ponowne połączenie z Duchem Pieniędzy – proste, codzienne ćwiczenie, które wniesie obfitość do twego życia

Obfitość jest cudowna, bezpieczna, w porządku… jeśli tylko tak wybierzesz 🙂

 

 

Połączenie z Duchem Pieniędzy

Ten tekst jest dla tych, którym bieda się już znudziła. Nie wnosi niczego nowego do życia. Wręcz przeciwnie – coraz więcej zabiera.
Odbiera całą lekkość, zajmuje myśli, angażuje ogromne ilości energii, które mogłyby być przeznaczone na kreację i radość życia, a tymczasem inwestowane są każdego dnia w żmudne pozyskiwanie drobnych kwot na przeżycie. I ciągłe zamartwianie się.

 

Czytaj więcej: Poznaj 8 swoich tajnych supermocy. Tak Twoich – do Ciebie mówię!

 

Poniżej przedstawiam ćwiczenie, które na swojej stronie opisała Inelia Benz. Inelia jest Istotą, wnoszącą światło i piękne wibracje, dlatego jeśli znasz angielski – zdecydowanie polecam jej bloga.
Ale do rzeczy:
Najważniejszą rzeczą, jaką należy zrozumieć odnośnie pieniędzy, to to, że są one żyjącą energią.
Pomyśl o nich, jak o Żywiole – bardzo potężnym i bardzo ważnym.
Inelia pisze, że to prawdopodobnie najważniejszy element w dzisiejszym życiu. Wynika to z natury świata, w którym żyjemy. Zwłaszcza jeśli mieszkasz na Zachodzie, gdzie na każdym kroku potrzebujesz pieniędzy, aby w ogóle przeżyć.

 

 

Jasna Polska to medycyna naturalna, zdrowie, tantra, medytacja, ezoteryka, astrologia, muzyka relaksacyjna, wibracje, motywacja, ekonomia spoleczna, slowianie, alternatywne oferty pracy, duchowość, rozwój osobisty, rozwój duchowy, świadomość, warsztaty rozwoju osobistego, ośrodki i centra rozwoju osobistego, bio zywnosc, alternatywne media, slowianie, rekodzielo, ksiazki o rozwoju, ezo ogłoszenia, blog o życiu, blog duchowy

Jasna Polska powstała dla Wszystkich, którzy chcą dołączyć. Mamy 15 pojemnych kategorii, które obejmują każdy przejaw twórczej ludzkiej działalności.

 

Pieniądze, czyli wszystko na sprzedaż – w trójwymiarze oczywiście

W naszym świecie pieniądze pozwalają spełnić bazowe ludzkie potrzeby, takie jak picie świeżej wody, jedzenie każdego dnia, posiadanie fizycznego schronienia, czy ubrań na ciele (że już nie wspomnę o zdolności do rozwoju i kreatywnego wyrażania siebie).
Obecnie najbardziej podstawowe rzeczy w życiu mieszkańca Zachodu są możliwe niemal wyłącznie dzięki wymianie pieniędzy.
Nie możesz już tak po prostu zbudować sobie gdziekolwiek szałasu i hodować kozy. Potrzebujesz dokumentów, zgód, musisz płacić podatek od nieruchomości, a poza tym, potrzebujesz wielu innych rzeczy: ubrań, mydła, lekarstw, internetu… Mnóstwa rzeczy, które pozwalają odnaleźć się w dzisiejszym społeczeństwie.
Dlatego pieniądze są takim potężnym, prymarnym Żywiołem.
(Oczywiście istnieją sposoby na coraz większe uniezależnienie od systemu. Po to stworzyliśmy Jasną Polskę – by o tym pisać i by tworzyć niezależną społeczność   o b o k   twardego 3D; poza tym, możesz rozważyć zamieszkanie w earthshipie – prawdziwie samowystarczalnym domu – ogrodzie)

 

Czytaj więcej: Earthship, czyli dom energooszczędny, pasywny, ekologiczny i tani. A poza tym, jak z bajki – dużo zdjęć & film!

 

Ponowne połączenie z Duchem Pieniędzy – proste, codzienne ćwiczenie, które wniesie obfitość do twego życia

 

 

Pieniądze są neutralne, to trójwymiar oblepił je negatywnymi programami

Innym aspektem pieniędzy, który chciałabym, abyś zrozumiał/a, jest to, że pieniądze nie są złe.
Niektórzy ludzie będą używać pieniędzy w negatywny sposób, ale same pieniądze nie mają w sobie nic negatywnego.
Po zidentyfikowaniu i skontaktowaniu się z energią pieniędzy, poczujesz to całym sobą – nie ma w niej absolutnie nic negatywnego.

Pieniądze są wszechstronne, kreatywne, pielęgnujące.

Ich  p r a w d z i w a  energia jest ciepła i piękna.

I chcę, żebyś mógł/mogła tego doświadczyć.

 

Ćwiczenie, które przyciągnie Obfitość do Twego Życia

Do tego ćwiczenia, czy raczej bardzo transformującej medytacji, będziesz potrzebować pieniędzy do trzymania w rękach. Banknoty są lepsze od monet, ale jeśli nie masz ich w danym momencie, moneta też jest OK (mimo to, następnym razem postaraj się o banknot – im większy, tym lepiej).
Umieść banknot między dwiema dłońmi – trochę tak, jakbyś się modlił, ale niech Twoje dłonie spoczywają wygodnie przed Tobą, jak w medytacji.
Podczas wykonywania tego ćwiczenia bardzo ważne jest, aby o nic nie prosić!
Zauważyłam, że jeśli ktoś czuje, że zaczyna kontaktować się z pieniędzmi, natychmiast zaczyna je prosić o różne rzeczy. Wiesz: “Chcę nowego samochodu, chcę nowej pracy, chcę pieniędzy na jedzenie, chcę cokolwiek” itd….
Nie rób tego.
Pomyśl o tym tak, jak o spotkaniu nowej, cudownej osoby, z którą chciałbyś się zaprzyjaźnić. Żeby do tego doprowadzić, nie będziesz jej na samym początku prosić, by podarowała Ci jakieś rzeczy prawda? – Nie tak zawiera się przyjaźnie.
To, co zamierzamy zrobić, to najpierw zapoznać się z energią pieniędzy.
A potem pozwolić jej wyrazić się w naszym polu energetycznym.
Na razie to wszystko.

 

 

Jasna Polska to medycyna naturalna, zdrowie, tantra, medytacja, ezoteryka, astrologia, muzyka relaksacyjna, wibracje, motywacja, ekonomia spoleczna, slowianie, alternatywne oferty pracy, duchowość, rozwój osobisty, rozwój duchowy, świadomość, warsztaty rozwoju osobistego, ośrodki i centra rozwoju osobistego, bio zywnosc, alternatywne media, slowianie, rekodzielo, ksiazki o rozwoju, ezo ogłoszenia, blog o życiu, blog duchowy

Mamy już pierwsze ogłoszenia z UK, Niemiec, Grecji, Czech – czekamy na więcej! Najwyższy czas zacząć się jednoczyć, zbliżać do siebie kochani, świadomi Polacy z całego świata…

 

Etap 1 – Poczuj energię Pieniędzy

Trzymaj pieniądze między dłońmi i oczyść umysł.
Następnie poczuj banknot. Po prostu go poczuj, między dłońmi. Pozwól, aby tam był.
Wkrótce spomiędzy Twoich dłoni zacznie wydobywać się cudowne ciepło. To pierwsza energetyczna sygnatura pieniędzy, którą zaczniesz czuć – pieniądze są ciepłe.
Chcę, żebyś przywitał-a się z banknotem i powiedział-a mu, że pozwalasz, by wyraził swą prawdziwą naturę.
A potem tylko słuchaj.
Uspokój umysł i słuchaj.
Zobacz, czy jakieś obrazy, myśli przychodzą ci do głowy i pozwalaj na to.

 

Jasna Polska to medycyna naturalna, zdrowie, tantra, medytacja, ezoteryka, astrologia, muzyka relaksacyjna, wibracje, motywacja, ekonomia spoleczna, slowianie, alternatywne oferty pracy, duchowość, rozwój osobisty, rozwój duchowy, świadomość, warsztaty rozwoju osobistego, ośrodki i centra rozwoju osobistego, bio zywnosc, alternatywne media, slowianie, rekodzielo, ksiazki o rozwoju, ezo ogłoszenia, blog o życiu, blog duchowy

Część z Was zadaje pytanie, czy i kiedy Jasna Polska będzie płatna – na tej stronie wyjaśniamy wszelkie wątpliwości.

 

 

Etap 2 – Pozwól rzeczom dziać się, a energii płynąć

Za pierwszym razem, gdy to zrobiłam – pisze Inelia – pokazał mi się obraz z dzieciństwa: moja mama gwałtownie odbierająca mi banknot i ciągnąca mnie do łazienki, by umyć mi ręce i usta. Mówiła przy tym, że pieniądze są brudne i że nigdy nie powinnam wkładam ich do buzi oraz że zawsze muszę myć ręce po tym, jak dotknę pieniędzy.
Oczywiście tamta reakcja zszokowała mnie tak bardzo, że spowodowała silną blokadę. Nie mogłam pozwolić, by pieniądze pojawiły się w moim życiu i dotykały mnie, skoro są tak brudne.
Byłam naprawdę zaskoczona, gdy zobaczyłam ten obraz, ponieważ zupełnie o tym zapomniałam.
Podziękowałam za tą informację w postaci wspomnienia i uwolniłam je.
Mocą swej decyzji i oddechu.

 

Jeśli w trakcie tej medytacji zaczniesz otrzymywać jakiekolwiek negatywne informacje, jedyne, co musisz zrobić to
pozwolić na wszystko, co się pojawia,
oraz
dziękować obrazom, uczuciom, blokadom
i… uwalniać je.
One wychodzą na powierzchnię właśnie po to, by je teraz uwolnić. Są gotowe, bo Ty jesteś gotowa/y.

 

Czytaj więcej: Gdzie jest mój Cień i dlaczego TAK BARDZO wpływa na moje życie.

 

Kilka tygodni zajęło mi przejście przez różne blokady i negatywne przekonania, aż w końcu udało mi się dojść do momentu, gdzie byłam w stanie po prostu usiąść i pozwolić, by pieniądze objawiły mi się w swej prawdziwej naturze.

 

 

Jasna Polska to medycyna naturalna, zdrowie, tantra, medytacja, ezoteryka, astrologia, muzyka relaksacyjna, wibracje, motywacja, ekonomia spoleczna, slowianie, alternatywne oferty pracy, duchowość, rozwój osobisty, rozwój duchowy, świadomość, warsztaty rozwoju osobistego, ośrodki i centra rozwoju osobistego, bio zywnosc, alternatywne media, slowianie, rekodzielo, ksiazki o rozwoju, ezo ogłoszenia, blog o życiu, blog duchowy

Szukasz bratniej duszy – Pracownika, który zamiast dziwnie patrzeć, będzie rozumiał o co Ci chodzi, czuł i myślał podobnie? Na Jasną Polskę przychodzą tylko tacy Ludzie. Gdzie, jak gdzie – tutaj Twoje ogłoszenie przeczytają właściwe osoby.

 

Prawdziwa natura Pieniędzy – nieskończona rzeka obfitości

Następnym etapem jest dopuszczenie Pieniędzy do Twojego pola energetycznego.
Twoje pole energetyczne to Twoje Życie, to Ty.
To twoje ciało, twoje myśli, twoje emocje, twoja rzeczywistość.
Kiedy więc uzyskasz w końcu pozytywną informację zwrotną od pieniędzy i pozwolisz im wyrazić się całkowicie i kompletnie, poproś je o to, aby wkroczyły w twoje życie. Aby weszły w Twoje pole energetyczne.
Mogę Ci powiedzieć, że Pieniądze będą niezwykle szczęśliwe, gdy usłyszą Twą prośbę.
Z radością wejdą w Twoje pole, ponieważ pieniądze najbardziej kochają istnieć / wyrażać się przez obfitość.
To jedyny sposób, w jaki mogą w pełni wyrazić swą prawdziwą naturę – gdy istnieją w prawdziwej obfitości – płyną swobodnym, obfitym, nieograniczonym niczym strumieniem i zasilają każdy aspekt Twego życia.
Powitaj tą Energię i obejmij ją.

 

Jasna Polska to medycyna naturalna, zdrowie, tantra, medytacja, ezoteryka, astrologia, muzyka relaksacyjna, wibracje, motywacja, ekonomia spoleczna, slowianie, alternatywne oferty pracy, duchowość, rozwój osobisty, rozwój duchowy, świadomość, warsztaty rozwoju osobistego, ośrodki i centra rozwoju osobistego, bio zywnosc, alternatywne media, slowianie, rekodzielo, ksiazki o rozwoju, ezo ogłoszenia, blog o życiu, blog duchowy

 

Na zakończenie

Podsumowując – pozwalasz, aby banknot pomiędzy twymi dłońmi stał się ciepły.
Pozwalasz mu się rozgrzać, tak, by nawet stał się gorący.
A potem pozwalasz, aby to ciepło rozrosło się i ogarnęło Cię.
By ten strumień ciepła i miłości wpłynął do Twego życia.

 

Energetyczna sygnatura, jaką odczujesz, jest bardzo podobna do sygnatury Matki Ziemi, ponieważ w swej istocie są one jednym i tym samym.

Powitaj tą energię, obejmij ją.
Pozwól sobie na piękno, ciepło i głębię tego doświadczenia.
I pamiętaj, by powiedzieć “Dziękuję”.
Pamiętaj, by robić to ćwiczenie codziennie (a nawet dwa razy dziennie).
Zawsze dziękuj Żywiołowi Pieniędzy za proces, przez który Cię właśnie przeprowadziły (oraz sobie – za swą odwagę, troskę i miłość do siebie).

 

Sprawdź koniecznie
OGŁOSZENIA na:
Kliknij:

 

Wszystkiego dobrego
– niech przez Twoje i moje życie płynie już zawsze kochająca Rzeka Obfitości
Aho!

 

P.S. Od kilku dni wykonuję tą medytację i przynosi ona niezwykłe rezultaty (wglądy, obrazy, emocje…). Jeśli i Ty się na nią zdecydujesz, podziel się proszę tutaj w komentarzu swymi odczuciami, jestem ich bardzo ciekawa.

 

Dobrze się czujesz na Jasnej Polsce?

Prosimy - wesprzyj jej rozwój (na co potrzebujemy funduszy - dowiesz się tu)
Dziękujemy! Aga i Adrian

Kliknij:

Wspierając Jasną Polskę – zawsze skorzystasz. Korzystając z Jasnej Polski – zawsze ją wspierasz. Dobro zawsze wraca. Dziękujemy!

 

Kilka ogłoszeń z kategorii Praca – Antykariera & Obfitość – Pieniądze:

CodeNature.PL – Naturalne strony WWW

śląskie | Katowice
Szczegóły cenowe
Tworzenie stron to dla mnie sztuka, więc każdy klient może liczyć na bardzo indywidualne podejście, cene dopasowaną do ilości pracy oraz wsparcie i porady.

Pieniądze, Moja Moc i Ja – Spotkanie z Cieniem

wielkopolskie | Cieszków
790 PLN
Szczegóły cenowe
790zł early bird przy wpłacie zadatku do 17 września/890 zł late bird + koszty pobytu pobytu 395 - 515 zł w zależności od standardu pokoju
17.10.2019

Sukces i pieniądze, jak to osiągnąć! Warsztat cichych Ustawień Systemowych

dolnośląskie | WROCŁAW
300 PLN
Szczegóły cenowe
Cena: Ustawiający (proces osobisty) 300 złotych, aktywny Obserwator 130 złotych. Obserwatorzy również wiele zyskują poprzez udział w ćwiczeniach, medytacjach oraz uczestnictwo w reprezentacji często docierają do własnych rozwiązań problemów.
10.11.2019

Ubieram w Słowa

dolnośląskie | wrocław
100 PLN
Szczegóły cenowe
Jesteś firmą mającą na uwadze zdrowie, ekologię i rozwój świadomości? Pragniesz więcej klientów?

Uczciwy leasing dla Twojej firmy dużo tańszego auta – reprezentant #1Polska

kujawsko-pomorskie | Grudziądz, Toruń
Szczegóły cenowe
Jako publicznie weryfikowana osoba na www.1polska.pl uczciwie oferuję różne sposoby finansowania zakupu auta (za chwilę łodzie, wiatrakowce, nieruchomości inwestycyjne) w dużo niższych cenach (do 30%) niż w salonie, a dodatkowo przejrzyście z uwzględnieniem wszystkich kosztów. Dzwoń sprawdź ?

Salon masażu artystycznego przyjmie magiczną masażystke z pasją i powołaniem

mazowieckie | Warszawa
Szczegóły cenowe
Atrakcyjne wynagrodzenie płatne każdego dnia. Elastyczny grafik. Magiczna atmosfera.
Liczba odwiedzin: 5338
RA - Jasna Polska

Autor: RA - Jasna Polska

Ra, czyli jeden z 7 miliardów ludzi na Ziemi. Ma Serce, Duszę, Ciało i... ego :) Więcej o mnie znajdziesz w zakładce Zespół.

Wszystko co lubisz prosto na Twój e-mail

Disclaimer:
Ten blog pisany jest z potrzeby Duszy i Serca. Jest po to, by pokazać Ci, że nie jesteś Sam/a w swoich Poszukiwaniach. Jest nas więcej :) - nawet jeśli nasze drogi się różnią. Dlatego wybierz stąd dla Siebie tylko to, co z Tobą rezonuje - co Cię wzmacnia, inspiruje i wspiera. Po to właśnie piszemy. AHO <3

Komentarze

 1. Avatar
  Beata beatki4@wp.pl
  | Odpowiedz

  Może spróbuję

 2. Avatar
  Anna
  | Odpowiedz

  Dziękuję Ci za tą naukę ♡ Jestem tuż po spotkaniu z Pieniądzem 🙂 Jest cudowny, radosny, ciepły, otulający i przepałniający. Mam wspaniałego, nowego przyjaciela- Obfitość.
  Dziękuję ♡

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   Bardzo się cieszę 🙂 Dziękuję 🙂

 3. Avatar
  Mario
  | Odpowiedz

  Bardzo podoba Mi sie to co robicie.Ciesze sie ze dokładacie sie do rozwoju tego co teraz tak intensywnie wydarza sie na Naszej planecie

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   Dziękujemy 🙂

 4. Avatar
  Renata
  | Odpowiedz

  Od kilu dni medytuje z bankotem w dloni i jestem zaskoczona ile obrazow i odczuc przychodzi w tym i pozytywne cieple troskliwe w moim kierunku .Dziekuje .

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   Prawda? 🙂 Ja też byłam zaskoczona… Medytuj dalej, niech będzie jak najwięcej obfitości w świecie 🙂

 5. Avatar
  Mimi
  | Odpowiedz

  Dziekuje, po 2 dniach od wzięcia banknotu w dlonie, juz mialam kolejne banknoty, calkiem przyjemnie je dostajac😊 to naprawde dziala

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   Ale fajnie! 🙂

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderację

Jasna Polska NIE jest autorem publikowanych ogłoszeń. Nie odpowiada za ich treść, oferowane usługi bądź produkty.
Wyznajemy zasadę, że każdy kreuje swoją rzeczywistość i sam odpowiada za podejmowane przez siebie decyzje.