15 Cech Ludzi Nowej Ery


Wspaniali ludzie nowej ery, czyli ludzie, którzy wybrali (i w zasadzie już zamieszkują) Nową Ziemię nie są guru z aureolami i w złotych szatach, tylko ludźmi o wielkiej integralności. Oznacza ona wewnętrzną spójność, moralność i posiadanie wysokiego poczucia własnej wartości.

 

15 Cech Wspaniałych Ludzi Nowej Ery

Hej Świadomi Mężczyźni! Dzięki, że czytacie Jasną Polskę 🙂

 

Owa integralność nie jest jakąś sztuczką, ani poziomem, na który dotrzesz po spędzeniu kilku lat w aszramie. To coś, co można mieć i przejawiać tu i teraz.
To intuicyjne bycie Człowiekiem (bo Człowiek to z natury Istota dobra i prawa, nie bez przyczyny „człowieczeństwo” ma wyłącznie pozytywne znaczenie, a „nieludzki” dokładnie odwrotne).
Wychodzimy z gadziej manipulacji, ze świata dualizmów, ze świata, który stał się nieludzki.

 

Czytaj więcej: Co to jest ten trójwymiar i 11 powodów dlaczego tak śmierdzi

 

Energie wokół nas sprawiają, że możemy czuć się coraz bezpieczniej w naszym przepięknym człowieczeństwie i powracać do naturalnego stanu, w którym wszyscy się rodzimy, a z którego wywala nas brutalny trójwymiar.

To co przeczytasz nie jest trudne – to Twoje naturalne umiejętności, Twój rdzeń, najprawdziwszy kompas. Już to wiesz, już to umiesz, wystarczy sobie przypomnieć.
Jedyne co jest trudne, to odwaga, by pozostawać w tym stanie na co dzień. Jesteśmy nauczeni kłamać, wykorzystywać, wyrywać dla siebie, asekurować się, czyli… kraść energię.

 

No cóż… żyjemy też w początkowej fazie kształtowania się Ery Świadomości i teraz główną rzeczą , na jakiej powinniśmy się skupić – tam właśnie kierunkować energię – jest świadome podejmowanie wyborów dotyczących… wszystkiego.
Potraktuj to, jako ćwiczenie mięśnia świadomości, który w czasach Kalijugi zaczął zanikać, na szczęście zmiany na Ziemi „wymuszają” na nas konieczność powrotu do tego mistrzowskiego sportu.

 

Jasna Polska to medycyna naturalna, zdrowie, tantra, medytacja, ezoteryka, astrologia, muzyka relaksacyjna, wibracje, motywacja, ekonomia spoleczna, slowianie, alternatywne oferty pracy, duchowość, rozwój osobisty, rozwój duchowy, świadomość, warsztaty rozwoju osobistego, ośrodki i centra rozwoju osobistego, bio zywnosc, alternatywne media, slowianie, rekodzielo, ksiazki o rozwoju, ezo ogłoszenia, blog o życiu, blog duchowyKlik! 🙂

 

13 Cech wspaniałych ludzi nowej ery

 

1. Cenią czas swój i innych ludzi

Wysoko cenią sobie swój czas, gdyż rozumieją, że czas to także energia. Podobnie traktują czas innych – nie marnują go, nie nadużywają, nie wykorzystują.
Nie lubią bylejakości, miernoty i chłamu, dlatego dbają o to, by chwile spędzane z innymi były wartościowe, czyli spędzone świadomie.
Są wdzięczni za czas spędzony z nimi, jeśli traktuje się ich podobnie. Doceniają i czują energię włożoną w spotkanie.

 

2. Doceniają innych i szanują cudzą pracę

Są prawdziwie hojni społecznie. Ich poczucie własnej wartości sprawia, że z przyjemnością chwalą i doceniają innych.
Nigdy jednak nie zrobią tego dla pozorów, z wygody, litości, czy z wyrachowania. Robią to tylko wtedy, jeśli ktoś naprawdę włożył swe serce i siły w najmniejszą nawet pracę.
Nie czują najmniejszej potrzeby, by zagarnąć dla siebie zasługi i przypisać sobie cały sukces. Wręcz przeciwnie – uszanują i docenią każdą zaangażowaną weń osobę.

 

3. Są autentyczni i…
4. Mówią prawdę

Pozostają niezmiennie sobą – naturalni, autentyczni, na nic się nie silą i na nikogo nie pozują. Maski ich męczą. Potrzebują prawdy i autentyczności – przede wszystkim w kontakcie z samym sobą, a potem z innymi.
Potrafią okazać, jak się czują i co myślą, stosując dojrzałe, nieagresywne komunikaty.
Nie mają potrzeby kreowania swych perfekcyjnych wizerunków, tuszowania wad i niedociągnięć. Czują się ze sobą wygodnie i swobodnie, więc nie muszą nikogo udawać, ani kłamać.
Kochają prawdę i rozumieją jej uwalniającą energię. Komunikują ją spokojnie, bez potrzeby udowadniania czegokolwiek. Rozumieją, że w trójwymiarze prawda bywa bardzo bolesna i może narazić ich na nieprzyjemności, a mimo to wypowiadają ją.
Co istotne – mówią przede wszystkim prawdę o sobie, szanując granice innych. Prawdę na temat innych komunikują z wyczuciem, empatią i szacunkiem. Wiedzą, że czasem trzeba odważyć się na jej wypowiedzenie, a czasem pozostawić swe obserwacje tylko dla siebie.

 

Jasna Polska to medycyna naturalna, zdrowie, tantra, medytacja, ezoteryka, astrologia, muzyka relaksacyjna, wibracje, motywacja, ekonomia spoleczna, slowianie, alternatywne oferty pracy, duchowość, rozwój osobisty, rozwój duchowy, świadomość, warsztaty rozwoju osobistego, ośrodki i centra rozwoju osobistego, bio zywnosc, alternatywne media, slowianie, rekodzielo, ksiazki o rozwoju, ezo ogłoszenia, blog o życiu, blog duchowy

 

Jedzonko!

Kasia Misztela diet coach

mazowieckie | Warszawa
150 PLN
Szczegóły cenowe
1 sesja on-line (60-90 minut) określenie Twojego dotychczasowego sposobu odżywiania wyznaczenie realnego, zgodnego z Twoimi oczekiwaniami i potrzebami, celu osadzonego w czasie wskazanie obszarów do pracy nad sobą uświadomienie blokujących Cię nawyków i ich zmiana ustalenie planu działania zeszyt ćwiczeń

 

5. Zawsze są uczciwi

Są uczciwi w pierwszej kolejności wobec siebie (a wymaga to czasem wielkiej odwagi), a potem wobec innych. Są wierni sobie i lojalni w stosunku do swych bliskich.
Wewnętrzna szczerość i uczciwość odbija się w tym, jak i gdzie pracują, jakie mają relacje, kim się otaczają. Ściema, koniunkturalizm, konformizm to nie ich bajka.

 

6. Nigdy nie wykorzystują innych i…
7. Robią dobre rzeczy tam, gdzie nadarza się okazja

Zupełnie nie interesuje ich wykorzystywanie innych. Wręcz przeciwnie, jeśli mogą i mają na to przestrzeń, chętnie udzielą swego wsparcia, by wzmocnić innych i pomóc im dojść tam, gdzie tego chcą.
Nie ma to nic wspólnego z pragnieniem zbawiania świata, czy wyręczania innych. Ludzie nowej ery bardzo szanują swoje i cudze granice i nigdy ich nie przekraczają, uszczęśliwiając kogoś na siłę.

 

Czytaj więcej: Jest tak jak WYBIERASZ – więc przestań do cholery ratować świat

 

W tym sensie płyną za energią i gdy nadarza się okazja, by komuś pomóc, nie rzucają się z desperacją zbawcy na drugą istotę, lecz czując od niej energię przyzwolenia, mówią sobie – dlaczego nie?

 

8. Dojrzale rozwiązują konflikty

Przede wszystkim akceptują fakt, że różni ludzie mają prawo do różnych opinii. Nie mają w sobie pragnienia, by na nie wpływać, czy je zmieniać.
Nie pytani o radę, nie udzielają jej. Nie pytani o opinię, nie mają potrzeby głosić jej wszem i wobec.
Nie znajdują w sobie żadnej chęci, by toczyć boje, pojedynki na argumenty, przekonywać do swoich racji. Coś takiego jak „racje” mało ich interesuje, gdyż wiedzą, że to heroina dla ego, a oni dbają, by ich ego pozostawało w zdrowym oraz przyjemnym dla nich i środowiska rozmiarze.
Jeśli natomiast pojawi się konflikt do końca próbują rozwiązać go dojrzale – uczciwie, otwarcie, z pozycji „ja” komunikują swoje emocje, potrzeby i rozumienie sytuacji.
Atakowani i podżegani mają dwa rozwiązania: nazwać sytuację po imieniu lub… odejść, gdyż naprawdę bardzo szanują swój czas i granice.
Czytaj więcej: Gry na 2 osoby, czyli jak wyjść z niszczących schematów i mieć udany związek (scenariusze kontroli cz.3)

 

Jasna Polska to medycyna naturalna, zdrowie, tantra, medytacja, ezoteryka, astrologia, muzyka relaksacyjna, wibracje, motywacja, ekonomia spoleczna, slowianie, alternatywne oferty pracy, duchowość, rozwój osobisty, rozwój duchowy, świadomość, warsztaty rozwoju osobistego, ośrodki i centra rozwoju osobistego, bio zywnosc, alternatywne media, slowianie, rekodzielo, ksiazki o rozwoju, ezo ogłoszenia, blog o życiu, blog duchowy

 

Nowa Biologia & Nowa Fizyka w praktyce:

Etui ochronne na telefon komórkowy MyPhone

wielkopolskie | Poznań
130 PLN
Szczegóły cenowe
cena nie zawiera dostawy

Orgonity Olgi Odpromienniki

Cała Polska | Osięciny
45 PLN
Szczegóły cenowe
Orgonity są wyrobami wykonanymi ręcznie, dlatego nigdy nie będzie dwóch identycznych. Największe mają 60-70 mm wysokości, średnie 50-55 mm, a najmniejsze 40-50 mm wysokości. Ceny 49-99 zł w zależności od wielkości i zawartości kamieni. Wykonuję też Orgonity na zamówienie.

Refugium Zdrowia – kurs radiestezji w Poznaniu.

wielkopolskie | Poznań
1690 PLN
Szczegóły cenowe
Można płacić w ratach lub w całości.
Wydarzenie odbywa się cykliczne co 17.01.2020 dni
17.01.2020

 

 

9. Mówią „nie” bez oceniania

Rozumieją, że każdy robi co może, stara się jak może i dokonuje najlepszych w danym momencie decyzji.
Jednocześnie szanują siebie, swą integralność i swoje granice. Dlatego, jeśli coś im nie odpowiada, zwyczajnie mówią: nie.
Ich „nie” jednakże nie ma w sobie trójwymiarowej energii osądu, umniejszania kogoś, pastwienia się nad nim, odrzucania go.
Ich nie znaczy po prostu nie – bez energetycznych naczepów i pasożytów.
Nie czują także potrzeby, by tłumaczyć się ze swoich decyzji, kłamać, przepraszać, kręcić.
Ich “nie” jest czyste i pozbawione podtekstów. Najchętniej wyjaśniają, że w danym momencie to akurat nie jest dla nich, lub tego nie czują.
I już.

 

10. Mają empatię – czytają sygnały i respektują czyjeś granice

Bycie w doskonałym kontakcie ze sobą, swymi uczuciami, swym cieniem, pozwala na trafne czytanie sygnałów, płynących od innych.
Ludzie nowej ery bezbłędnie wyczuwają cudze emocje i stany i podchodzą do nich z szacunkiem.
Dają innym przestrzeń, nie narzucają się, potrafią się wycofać, gdy sytuacja tego wymaga, lub wręcz przeciwnie – z odwagą zakomunikować niewygodną, bolesną prawdę. Robią to z największą delikatności i bez osądzania, zapewne dlatego jest łatwiejsza do przełknięcia dla drugiej strony.
Jednocześnie nie znoszą obniżania wibracji – poprzez narzekanie, złorzeczenie, plotkowanie, użalanie się nad sobą. Ucinają wszelkie próby podpięcia się pod ich energię i sami nie generują podobnych sytuacji.
W ich towarzystwie poczujesz się lepiej – podniesiony na duchu i spokojniejszy, nawet jeśli mówią niewiele. Nie muszą – mają piękną energię.

 

Z kategorii: Psychika – stres – praca z cieniem:

Anna Dobosz, terapeuta i coach

zachodniopomorskie | Szczecin
150 PLN
Szczegóły cenowe
terapia, coaching, psychoterapia egzystencjalna Logoterapia

Bogna Wegorska certyfikowany ThetaHealer®

lubuskie | Polska i cały świat
260 PLN
Szczegóły cenowe
Cena za kompletna 2-3h sesje TH z ustalaniem i usuwaniem blokad

Kalina Kondrat – Szkoła Rozwoju Regresing Niehipnotyczny, Coaching, Pro-coaching

pomorskie | Sopot
Szczegóły cenowe
Regresing - obejmuje 2 spotkanie (pierwsze to sesja regresingu - do 6 godzin, drugie to omówienie i ok 2,5 godziny ) Regresing - może być wykonany przez Internet Somatoterapia - sesja do 2,5 godziny Coaching - sesja lub cały proces coachingowy

Natalia Knap – psycholog, masażysta, facylitator BARS®

mazowieckie | Warszawa
Szczegóły cenowe
Konsultacja psychologiczna (50 min) - 140zł Sesja BARS® (1,5h) - 200zł Energetyczny Facelift® (1h-1,5h) - 200zł Masaż barów, twarzy, szyi i głowy - 60zł Masaż pleców - 70zł Masaż całościowy ciała ( 1h) - 120zł, (1,5h) 170zł Lomi Lomi Nui (1,5h) - 200zł, (2h) 250zł Japoński Rytuał Twarzy (50 min)- 120zł

Praca z cieniem, przekonaniami, nawykami

mazowieckie | Warszawa
111 PLN
Szczegóły cenowe
konsultacje 1:1 online 111,- (pakiet 3 spotkań ok 1h - 300zl) konsultacje 1:1 stacjonarnie 259,- (pakiet 3 spotkań 1h-1,5h - 740zl) masaże tantryczne (ciało, Yoni, Lingam) - 300zł (pakiet 3 masaży - 850zł) mapping Yoni / Anus - 300 (pakiet 3 masaży - 850zł) BARS - 250,-zł

Praktyk Soul Body Fusion® Magdalena Marek

mazowieckie | Sochaczew
120 PLN
Szczegóły cenowe
Sesja Soul Body Fusion® stacjonarnie lub online - 120 zł

trener bezwarunkowej radości, life coach

Cała Polska | Sieradz
100 PLN
Szczegóły cenowe
Indywidualna sesja coachingowa (90 min.) -100 zł Trening bezwarunkowej radości - cena ustalana indywidualnie z nabywcą

Trener EFT (Technik Wolności Emocjonalnej) i Cellular EFT – Beata Grześkowiak

wielkopolskie | Poznań
150 PLN
Szczegóły cenowe
Pojedyncza sesja to inwestycja 150 zł, pakiet 4 sesji to 500 zł. Zdecyduj po pierwszej sesji, ile chcesz w siebie zainwestować.

Trening podświadomości

mazowieckie | Warszawa | Cała Polska
250 PLN
Szczegóły cenowe
Sesja indywidualna 250 zł Pełny miesięczny trening 3000 zł Publikacja. Wprowadzenie do treningu podświadomości 39 zł

Kasia Misztela diet coach

mazowieckie | Warszawa
150 PLN
Szczegóły cenowe
1 sesja on-line (60-90 minut) określenie Twojego dotychczasowego sposobu odżywiania wyznaczenie realnego, zgodnego z Twoimi oczekiwaniami i potrzebami, celu osadzonego w czasie wskazanie obszarów do pracy nad sobą uświadomienie blokujących Cię nawyków i ich zmiana ustalenie planu działania zeszyt ćwiczeń

 

 

11. Wierzą innym

Wierzą innym, gdyż ufają sobie i ufają życiu. Nigdy nie zakładają, że ktoś chce ich oszukać, okłamać, wykorzystać.
Jednocześnie, raczej trudno byłoby ich określić mianem naiwniaków. Błyskawicznie wyczuwają czyjeś złe intencje i natychmiast stawiają granice.
Jeśli ktoś popełni błąd, zachowa się nie w porządku, wybaczają, ale jeśli nie była to pomyłka, lecz celowe, negatywne działanie, odzyskać ich zaufanie jest bardzo, bardzo trudno.

 

12. Potrafią przeprosić pierwsi

Oczywiście, jak wszyscy, także i oni popełniają błędy i gafy. Wyróżnia ich umiejętność natychmiastowej autorefleksji, przyznania się i przeproszenia. Tym samym biorą pełną odpowiedzialność za swoje czyny i ego.
Rozumieją również, że błędy to naturalny element ludzkiego życia na Ziemi i że szczere „przepraszam” otwiera wiele drzwi.

 

Zdrówko:

AccessBars – AccessFacelift – Reiki

śląskie | Rybnik i okolice
Szczegóły cenowe
AccessBars i AccessFacelift dorośli ok 1,5h - 200 zł (w pakiecie 150 zł), dzieci do lat 12 rż - 50 zł, 13-18 lat - 100 zł Reiki ok 1h - 100 zł

Arteterapia terapia poprzez rysunek, taniec, dźwięk, kamertonoterapia ARTE

śląskie | Jastrzębie-Zdrój
100 PLN
Szczegóły cenowe
sesja indywidualna godzinna 100zł, możliwy dojazd do klienta w okolicy 30km lub umówiony inny gabinet za dopłatą, zajęcia grupowe po zebraniu się grupy cena 30/h

Autor książki dla ludzi o otwartych umysłach- “Globalne oślepienie”

dolnośląskie | Jelenia Góra
39.00 PLN
Szczegóły cenowe
Egzemplarz książki "Globalne oślepienie" dostępny na naszej stronie w cenie 39.00PLN

Bemer Wykładowca Partner Specjalista Terapeuta ( sprzedaż urządzeń,terapie)

Cała Polska | Poznań , Czerwonak , Suchy Las, Murowana Goślina, Bolechowo-Osiedle, Polska , Europa
Szczegóły cenowe
Bemer wszystkie modele możesz zobaczyć w naszym Centrum i wypróbować ,wystarczy kontakt telefoniczny, otrzymasz bezpłatne szkolenie po zakupie

Dłonie Pełne Światła. Wprowadzenie do uzdrawiania energią.

mazowieckie | Warszawa
950 PLN
Szczegóły cenowe
CENA WARSZTATU • 850 zł przy wpłacie zaliczki do 30 września; • 950 zł przy wpłacie zaliczki po 30 września;
30.11.2019

Energoterapeuta, Mistrz Reiki, Duchowy Uzdrowiciel

śląskie | Wisła
30 PLN
Szczegóły cenowe
30zł Zabieg ładowania/wzmocnienia energią kundalini reiki 30zł Zabieg uzdrawiania Pupila 60zł Zabieg uzdrawiania energią Usui Reiki 60zł Zabieg uzdrawiania/wspomagania dla sytuacji 120zł Zabieg kompleksowego uzdrawiania energetycznego 120zł Zabieg duchowego uzdrawiania pełny cennik na stronie www

Etui ochronne na telefon komórkowy MyPhone

wielkopolskie | Poznań
130 PLN
Szczegóły cenowe
cena nie zawiera dostawy

iNaturalnie Agnieszka Fiszer-Kosińska terapeuta medycyny chińskiej

pomorskie | Gdynia
120 PLN
Szczegóły cenowe
Akupunktura - pierwsza konsultacja wraz z wywiadem i diagnozą 120 zł, kolejne wizyty 80 zł Dietoterapia - pierwsza wizyta 200 zł, kolejne kontrolne 100 zł

Masaż Aromaterapeutyczny – Naturoterapeutka Natalia Doppler

małopolskie | Kraków
249 PLN
Szczegóły cenowe
Czas zabiegu 60 min. 10 zabiegów 199,00 (za 1 zabieg)

Muzykoterapia, Kamertony – Naturoterapeutka Natalia Doppler

małopolskie | Kraków
80 PLN
Szczegóły cenowe
Czas trwania terapii 60 min. Pakiet 10 zabiegów -70 zł (1 zabieg). Celem wzmocnienia terapii dodatkowo stosowany jest indywidualnie dobrany olejek eteryczny klasy terapeutycznej marki Young Living.

Recall Healing/ Totalna Biologia Monika Janigacz osobiście/online

UK | LIVERPOOL
250 PLN
Szczegóły cenowe
Konsultacja zwykle trwa 1,5-2 godz. Przed pierwszą konsultacją poproszę o wypełnienie kwestionariusza. Jego dokładne uzupełnienie pozwala zaoszczędzić czas podczas konsultacji.

Zabiegi terapeutyczne

pomorskie | Gdańsk
Szczegóły cenowe
Bioenergoterapia: 150 zł/45-60 min., Oczyszczanie czakr: 80 zł/30 min., Operacje fantomowe: metodą SKASIE 70 zł/30 min., 140 zł/60 min., Radiestezja terapeutyczna: 100 zł/45 min Reiki: 100 zł/45-60 min., Uzdrawianie energią prana: 150 zł/godz., Świecowanie/konchowanie uszu: 50 zł/60 zł, więcej w opisie

Kambo Polska

Cała Polska | Wrocław
250 PLN
Szczegóły cenowe
Pojedyńcza aplikacja 250 zł Cena w serii zależy od ilości aplikacji i jest ustalana indywidualnie

 

13. Są pełni pokory

Wiedzą, że zarówno oni, jak i wszystkie inne istoty ludzkie są wystarczająco dobre takie, jakie są.
Dlatego poczucie ich własnej wartości wypływa z ich środka, ze rdzenia ich istoty i w nikłym stopniu wiąże się z aprobatą lub krytyką otoczenia.
Rozumieją także, że prawdziwa pokora nie polega na umniejszaniu siebie, lecz:
To głęboka, pełna akceptacji i współczucia świadomość, że jesteś wszystkim – każdą ciemnością i całym światłem. I możesz przejawiać się w dowolny sposób, gdyż nic nie jest lepsze, czy gorsze – wszystko jest tylko doświadczeniem.
I że tak, jak Ty, mają wszystkie istoty wokół Ciebie
(Czytaj więcej: Stan nie do opisania, czyli JA JESTEM – Jam Jest – Ja Istnieję – brutalny Kurs Poszerzania Świadomości)
Nie chwalą się swoimi osiągnięciami – nie mają takiej potrzeby, ponieważ docenia ich, szanuje i podziwia najważniejsza osoba w ich życiu – oni sami.

 

14. Są uprzejmi i życzliwi – zwłaszcza dla tych, którzy tego najbardziej potrzebują

Rozumieją wartość zwyczajnej dobroci, uprzejmości, drobnych gestów. Można na nich polegać.
Często pomagają tym, którzy nie będą mogli się odwdzięczyć, ponieważ nie robią tego „za coś”. Robią to, bo tak czują (z tych samych powodów mogą odmówić komuś pomocy, gdyż niezmiennie szanują swoje granice i czują energię oraz cudze intencje).
Nigdy nie prowadzą buchalterii „winien-ma”, nie lubią także energii przymusu i trójwymiarowej, lepkiej i interesownej wymiany „przysług” – nie o to tu chodzi.
Mają otwarte serca i robienie dobrych rzeczy dla innych sprawia im zwyczajnie radość. Zwłaszcza, gdy są to osoby postawione „nisko” na drabinie społecznej, pomijane, odrzucane, niezauważane.

 

Sprawdź koniecznie
OGŁOSZENIA na:
Kliknij:

 

 

15. Szanują Ludzi

Szanują i lubią Ludzi za to kim są w środku, a nie jak wyglądają i co posiadają oraz co sądzi o nich reszta świata.
Zawsze, ale to zawsze mają swoją własną opinię na ten temat i w ocenie innych kierują się sercem i energią. Nigdy trójwymiarowymi kryteriami.
Zewnętrzne oznaki prestiżu i pozycji nie mają dla nich najmniejszego znaczenia. Jest dla nich jasne, że sprzątaczka zamiatająca ulicę jest często dużo piękniejszą istotą ludzką, niż osoba z okładki lub kierownictwa wielkiej firmy…

 

Jeśli jesteś osobą, która ma w sobie powyższe cechy, dziękuję za to kim jesteś i za to jaki wpływ wywierasz na ten świat, będąc… sobą.
Właśnie dzięki takim ludziom Ziemia jest coraz lepszym miejscem (bo jest – nawet jeśli nie widzisz tego na pierwszy rzut oka (przeczytaj Prognozę 2019-20)
Aho!

Dobrze się czujesz na Jasnej Polsce?

Prosimy - wesprzyj jej rozwój (na co potrzebujemy funduszy - dowiesz się tu)
Dziękujemy! Aga i Adrian

Kliknij:

Lub dowiedz się więcej, dlaczego warto wspierać Jasną Polskę (klik!)

 

Ta piosenka sprawia, że wzruszam się, słuchając i patrząc jak piękni jesteśmy jako Ludzie

 

Coraz więcej wspaniałych Osób i Miejsc dołącza do Jasnej Polski 🙂

Artma Marta Rudnicka

pomorskie | Sopot
100 PLN
Szczegóły cenowe
W zależności od usługi lub zamówienia produktu - ceny ustalam odpowiednio do możliwości zamawiającego.

Ceremonia Masażu Tantrycznego

mazowieckie | Warszawa
300 PLN
Szczegóły cenowe
Masaż tantryczny - 300,- zł (w pakiecie 3 masaże 850,- zł) Sesja uzdrawiania "przekonań / nawyków" 1h-1,5h - 220,- zł (pakiet 3 spotkań 600,- zł) Każdy masaż możesz ubogacić sobie o; Sesja Bars (Źródłowe Punkty Świadomości); masaż Yoni; mapping Yoni; masaż Lingama; mapping Anusa

Marta Danielowska

małopolskie | Kraków
30 PLN
Szczegóły cenowe
Zajęcia regularne: 30 zł - pojedyncze zajęcia 100 zł - karnet na 4 wejścia 8-godzinny kurs podstawowy: 360 zł - cena podstawowa 330 zł - przy zgłoszeniu 2 tygodnie przed rozpoczęciem kursu

Masaż Aromaterapeutyczny – Naturoterapeutka Natalia Doppler

małopolskie | Kraków
249 PLN
Szczegóły cenowe
Czas zabiegu 60 min. 10 zabiegów 199,00 (za 1 zabieg)

masaż dźwiękiem metodą Petera Hessa

mazowieckie | Warszawa
Szczegóły cenowe
Jeśli masaże są w dłuższej serii, lub osoba ma niewiele środków, to jestem skłonny obniżyć cenę seansu.

Masaż Kobido – Lifting Twarzy – Indicum

małopolskie | Kraków
100 PLN
Szczegóły cenowe
Czas zabiegu 75 min. Każdy zabieg jest z zastosowaniem olejków eterycznych klasy terapeutycznej marki Young Living.

Masaż Ma-uri Ola Krzyżanowska-Depa

zachodniopomorskie | Szczecin
120 PLN
Szczegóły cenowe
masaż Ma-uri 60 min - 120 zł masaż Ma-uri 90 min - 150 zł masaż Ma-uri 60 min z aromaterapią - 125 zł masaż Shiatsu 60 min 80 zł

Masażystka, Instruktorka Improwizacji Tańca Dorota Komasa

śląskie | Katowice, Chorzów, Warszawa
200 PLN
Szczegóły cenowe
Masaż Lomi Lomi Nui 1,5-2h 180-200zł Sesje indywidualne 1 - 1,5h - 150 zł Warsztaty Tańca Naturalnego od 35-60 zł (1,5-2h) Warsztaty wyjazdowe - szczegóły na stronie Światło Pełni Dorota Komasa na Facebooku

Paweł Rafalski – masaż Lomi Lomi Nui

lubelskie | Lublin
Szczegóły cenowe
1,5h - 100zł 2,5h - 150zł

Slow Soft Swedish Massage Anna Włodarczyk-Głąb

mazowieckie | Warszawa
130 PLN
Szczegóły cenowe
Masaż Szwedzki: 60 minut – 130 zł 90 minut – 160 zł 120 minut – 200 zł 3 h – 300 zł Masaż na 4 dłonie: 60 minut – 190 zł 90 minut – 240 zł 120 minut – 290 zł 2,5 h – 340 zł 3 h – 390 zł

Tomasz Miciak – Dom i Ogród

wielkopolskie | Zaniemyśl
50 PLN
Szczegóły cenowe
W zależności od rodzaju terenu, budynku etc. Na pewno się dogadamy 🙂

Calma y Alma Izabela Swoboda – Pracownia Masażu Symbiotycznego

pomorskie | Gdańsk
Szczegóły cenowe
Symbio masaże - zwiększają sprężystość i elastyczności mięśni, polepszają dotlenienie i odżywienie tkanek, regulują napięcie mięśniowe Symbio relaks - sprzyja regeneracji sił i likwiduje negatywne skutki stresu Symbio kosmetyka - poprawa jędrności skóry, wspomaganie odchudzania, walka z cellulitem

Rytuał masażu Lomi Lomi Nui

dolnośląskie | Wrocław
Szczegóły cenowe
sesja 1h- 120zł sesja 1,5h- 160zł sesja 2h- 200 zł dodatkowo za ceremonie kakao 80zł

 

Inspiracja do tekstu: 1

Źródło ilustracji w tekście: Internet (gł. Pinterest, Unsplash, Pixabay), chyba, że podano inaczej.

 

Liczba odwiedzin: 3483
RA - Jasna Polska

Autor: RA - Jasna Polska

Ra, czyli jeden z 7 miliardów ludzi na Ziemi. Ma Serce, Duszę, Ciało i... ego :) Więcej o mnie znajdziesz w zakładce Zespół.

Wszystko co lubisz prosto na Twój e-mail

Disclaimer:
Ten blog pisany jest z potrzeby Duszy i Serca. Jest po to, by pokazać Ci, że nie jesteś Sam/a w swoich Poszukiwaniach. Jest nas więcej :) - nawet jeśli nasze drogi się różnią. Dlatego wybierz stąd dla Siebie tylko to, co z Tobą rezonuje - co Cię wzmacnia, inspiruje i wspiera. Po to właśnie piszemy. AHO <3

Komentarze

 1. Avatar
  Janka
  | Odpowiedz

  Ja też uwielbiam ten utwór i clip :))

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   <3 :)

 2. Avatar
  Agnieszka
  | Odpowiedz

  Dziekuje za Twoje teksty.

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   Dziękuję <3

 3. Avatar
  Kasia
  | Odpowiedz

  Pięknie i na temat tego
  dziękuję ✨

 4. Avatar
  Michał
  | Odpowiedz

  Wspaniały artykuł rezonuje z moimi przekonaniami bardzo głęboko serdecznie dziękuje za twoją pracę i wysiłek włożony w tak piękne ujęcie tych drogowskazów.

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   Dziękuję <3

 5. Avatar
  Klaudia
  | Odpowiedz

  Pięknie opisane! 🙂
  Trafiłam na tego bloga kilka dni temu i codziennie staram się przeczytać tutaj kilka artykułów w wolnej chwili 🙂 Tak mnie wciągnęło, bo czytając Twoje teksty, czuję jakby ktoś zebrał wiele moje myśli w jednym miejscu i je uporządkował. Super, że jest więcej osób postrzegających rzeczywistość w taki sam sposób i myślę, że tak ładny i przejrzysty sposób przekazu jak Twój, pomoże zrozumieć wiele aspektów prawdziwego życia także tym zagubionym duszom! 🙂 Na pewno polecę tego bloga takim osobom z mojego otoczenia i sama zostanę tu na dłużej 🙂 Pozdrawiam <3

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   Kochana Klaudio, dziękuję Ci za komentarz i Twoją Obecność <3
   Piszesz: "Super, że jest więcej osób postrzegających rzeczywistość w taki sam sposób" - ja, gdy to czytam, mam tak samo!
   Tak bardzo się cieszę, że jest nas tyle. Zaczynając bloga nie wiedziałam o tym. Nie spodziewałam się tego. Miałam ogromne obawy, czy ktoś w ogóle zrozumie, o co mi chodzi. Tymczasem jest dokładnie odwrotnie. Ta świadomość wzmacnia. Dziękuję i pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderację

Jasna Polska NIE jest autorem publikowanych ogłoszeń. Nie odpowiada za ich treść, oferowane usługi bądź produkty.
Wyznajemy zasadę, że każdy kreuje swoją rzeczywistość i sam odpowiada za podejmowane przez siebie decyzje.