15 Cech Wspaniałych Ludzi Nowej Ery


Wspaniali ludzie nowej ery, czyli ludzie, którzy wybrali (i w zasadzie już zamieszkują) Nową Ziemię nie są guru z aureolami i w złotych szatach, tylko ludźmi o wielkiej integralności. Oznacza ona wewnętrzną spójność, moralność i posiadanie wysokiego poczucia własnej wartości.

 

15 Cech Wspaniałych Ludzi Nowej Ery

Hej Świadomi Mężczyźni! Dzięki, że czytacie Jasną Polskę 🙂

 

Owa integralność nie jest jakąś sztuczką, ani poziomem, na który dotrzesz po spędzeniu kilku lat w aszramie. To coś, co można mieć i przejawiać tu i teraz.
To intuicyjne bycie Człowiekiem (bo Człowiek to z natury Istota dobra i prawa, nie bez przyczyny „człowieczeństwo” ma wyłącznie pozytywne znaczenie, a „nieludzki” dokładnie odwrotne).
Wychodzimy z gadziej manipulacji, ze świata dualizmów, ze świata, który stał się nieludzki.

 

Czytaj więcej: Co to jest ten trójwymiar i 11 powodów dlaczego tak śmierdzi

 

Energie wokół nas sprawiają, że możemy czuć się coraz bezpieczniej w naszym przepięknym człowieczeństwie i powracać do naturalnego stanu, w którym wszyscy się rodzimy, a z którego wywala nas brutalny trójwymiar.

To co przeczytasz nie jest trudne – to Twoje naturalne umiejętności, Twój rdzeń, najprawdziwszy kompas. Już to wiesz, już to umiesz, wystarczy sobie przypomnieć.
Jedyne co jest trudne, to odwaga, by pozostawać w tym stanie na co dzień. Jesteśmy nauczeni kłamać, wykorzystywać, wyrywać dla siebie, asekurować się, czyli… kraść energię.

 

No cóż… żyjemy też w początkowej fazie kształtowania się Ery Świadomości i teraz główną rzeczą , na jakiej powinniśmy się skupić – tam właśnie kierunkować energię – jest świadome podejmowanie wyborów dotyczących… wszystkiego.
Potraktuj to, jako ćwiczenie mięśnia świadomości, który w czasach Kalijugi zaczął zanikać, na szczęście zmiany na Ziemi „wymuszają” na nas konieczność powrotu do tego mistrzowskiego sportu.

 

Jasna Polska, zdrowie, medycyna naturalna, tantra, medytacja, ezoteryka, ekonomia spoleczna, slowianie, alternatywne oferty pracy, kupie sprzedam, swiadomi przedsiebiorcy, etyczne polskie firmy, nieruchomosci, duchowa spolecznosc, ośrodki i centra rozwoju osobistego, bio zywnosc, alternatywne media, szkoła demokratyczna, leśne przedszkole, slowianie, rekodzielo, ksiazkiKlik! 🙂

 

13 Cech wspaniałych ludzi nowej ery

 

1. Cenią czas swój i innych ludzi

Wysoko cenią sobie swój czas, gdyż rozumieją, że czas to także energia. Podobnie traktują czas innych – nie marnują go, nie nadużywają, nie wykorzystują.
Nie lubią bylejakości, miernoty i chłamu, dlatego dbają o to, by chwile spędzane z innymi były wartościowe, czyli spędzone świadomie.
Są wdzięczni za czas spędzony z nimi, jeśli traktuje się ich podobnie. Doceniają i czują energię włożoną w spotkanie.

 

2. Doceniają innych i szanują cudzą pracę

Są prawdziwie hojni społecznie. Ich poczucie własnej wartości sprawia, że z przyjemnością chwalą i doceniają innych.
Nigdy jednak nie zrobią tego dla pozorów, z wygody, litości, czy z wyrachowania. Robią to tylko wtedy, jeśli ktoś naprawdę włożył swe serce i siły w najmniejszą nawet pracę.
Nie czują najmniejszej potrzeby, by zagarnąć dla siebie zasługi i przypisać sobie cały sukces. Wręcz przeciwnie – uszanują i docenią każdą zaangażowaną weń osobę.

 

3. Są autentyczni i…
4. Mówią prawdę

Pozostają niezmiennie sobą – naturalni, autentyczni, na nic się nie silą i na nikogo nie pozują. Maski ich męczą. Potrzebują prawdy i autentyczności – przede wszystkim w kontakcie z samym sobą, a potem z innymi.
Potrafią okazać, jak się czują i co myślą, stosując dojrzałe, nieagresywne komunikaty.
Nie mają potrzeby kreowania swych perfekcyjnych wizerunków, tuszowania wad i niedociągnięć. Czują się ze sobą wygodnie i swobodnie, więc nie muszą nikogo udawać, ani kłamać.
Kochają prawdę i rozumieją jej uwalniającą energię. Komunikują ją spokojnie, bez potrzeby udowadniania czegokolwiek. Rozumieją, że w trójwymiarze prawda bywa bardzo bolesna i może narazić ich na nieprzyjemności, a mimo to wypowiadają ją.
Co istotne – mówią przede wszystkim prawdę o sobie, szanując granice innych. Prawdę na temat innych komunikują z wyczuciem, empatią i szacunkiem. Wiedzą, że czasem trzeba odważyć się na jej wypowiedzenie, a czasem pozostawić swe obserwacje tylko dla siebie.

 

Jasna Polska alternatywny cudowny portal, blog duchowy, blog rozwojowy, warsztaty rozwoju osobistego, kursy, wydarzenia, rozwój duchowy, duchowość, ezoteryka, astrologia, ogłoszenia ezoteryczne, medycyna naturalna, medytacja, świadomość, wysokie wibracje

 

Jedzonko!

 

5. Zawsze są uczciwi

Są uczciwi w pierwszej kolejności wobec siebie (a wymaga to czasem wielkiej odwagi), a potem wobec innych. Są wierni sobie i lojalni w stosunku do swych bliskich.
Wewnętrzna szczerość i uczciwość odbija się w tym, jak i gdzie pracują, jakie mają relacje, kim się otaczają. Ściema, koniunkturalizm, konformizm to nie ich bajka.

 

6. Nigdy nie wykorzystują innych i…
7. Robią dobre rzeczy tam, gdzie nadarza się okazja

Zupełnie nie interesuje ich wykorzystywanie innych. Wręcz przeciwnie, jeśli mogą i mają na to przestrzeń, chętnie udzielą swego wsparcia, by wzmocnić innych i pomóc im dojść tam, gdzie tego chcą.
Nie ma to nic wspólnego z pragnieniem zbawiania świata, czy wyręczania innych. Ludzie nowej ery bardzo szanują swoje i cudze granice i nigdy ich nie przekraczają, uszczęśliwiając kogoś na siłę.

 

Czytaj więcej: Jest tak jak WYBIERASZ – więc przestań do cholery ratować świat

 

W tym sensie płyną za energią i gdy nadarza się okazja, by komuś pomóc, nie rzucają się z desperacją zbawcy na drugą istotę, lecz czując od niej energię przyzwolenia, mówią sobie – dlaczego nie?

 

8. Dojrzale rozwiązują konflikty

Przede wszystkim akceptują fakt, że różni ludzie mają prawo do różnych opinii. Nie mają w sobie pragnienia, by na nie wpływać, czy je zmieniać.
Nie pytani o radę, nie udzielają jej. Nie pytani o opinię, nie mają potrzeby głosić jej wszem i wobec.
Nie znajdują w sobie żadnej chęci, by toczyć boje, pojedynki na argumenty, przekonywać do swoich racji. Coś takiego jak „racje” mało ich interesuje, gdyż wiedzą, że to heroina dla ego, a oni dbają, by ich ego pozostawało w zdrowym oraz przyjemnym dla nich i środowiska rozmiarze.
Jeśli natomiast pojawi się konflikt do końca próbują rozwiązać go dojrzale – uczciwie, otwarcie, z pozycji „ja” komunikują swoje emocje, potrzeby i rozumienie sytuacji.
Atakowani i podżegani mają dwa rozwiązania: nazwać sytuację po imieniu lub… odejść, gdyż naprawdę bardzo szanują swój czas i granice.
Czytaj więcej: Gry na 2 osoby, czyli jak wyjść z niszczących schematów i mieć udany związek (scenariusze kontroli cz.3)

 

Letnie Zaćmienia astrologia 2018 – celebracja Miłości do Życia

Nowa Biologia & Nowa Fizyka w praktyce:

Etui ochronne na telefon komórkowy MyPhone

wielkopolskie | Poznań
130 PLN
Szczegóły cenowe
cena nie zawiera dostawy

Warsztat Budowy Magrav

mazowieckie | Warszawa
450 PLN
Szczegóły cenowe
Cena zawiera gotowego Magrava oraz instrukcję wykonania i niezbędną wiedzę z zakresu technologii M. Keshe.
Wydarzenie odbywa się cykliczne co 27.07.2019 dni
27.07.2019

 

 

9. Mówią „nie” bez oceniania

Rozumieją, że każdy robi co może, stara się jak może i dokonuje najlepszych w danym momencie decyzji.
Jednocześnie szanują siebie, swą integralność i swoje granice. Dlatego, jeśli coś im nie odpowiada, zwyczajnie mówią: nie.
Ich „nie” jednakże nie ma w sobie trójwymiarowej energii osądu, umniejszania kogoś, pastwienia się nad nim, odrzucania go.
Ich nie znaczy po prostu nie – bez energetycznych naczepów i pasożytów.
Nie czują także potrzeby, by tłumaczyć się ze swoich decyzji, kłamać, przepraszać, kręcić.
Ich “nie” jest czyste i pozbawione podtekstów. Najchętniej wyjaśniają, że w danym momencie to akurat nie jest dla nich, lub tego nie czują.
I już.

 

10. Mają empatię – czytają sygnały i respektują czyjeś granice

Bycie w doskonałym kontakcie ze sobą, swymi uczuciami, swym cieniem, pozwala na trafne czytanie sygnałów, płynących od innych.
Ludzie nowej ery bezbłędnie wyczuwają cudze emocje i stany i podchodzą do nich z szacunkiem.
Dają innym przestrzeń, nie narzucają się, potrafią się wycofać, gdy sytuacja tego wymaga, lub wręcz przeciwnie – z odwagą zakomunikować niewygodną, bolesną prawdę. Robią to z największą delikatności i bez osądzania, zapewne dlatego jest łatwiejsza do przełknięcia dla drugiej strony.
Jednocześnie nie znoszą obniżania wibracji – poprzez narzekanie, złorzeczenie, plotkowanie, użalanie się nad sobą. Ucinają wszelkie próby podpięcia się pod ich energię i sami nie generują podobnych sytuacji.
W ich towarzystwie poczujesz się lepiej – podniesiony na duchu i spokojniejszy, nawet jeśli mówią niewiele. Nie muszą – mają piękną energię.

 

Z kategorii: Psychika – stres – praca z cieniem:

“Jak pracować (z ludźmi) i nie zwariować?”

mazowieckie | Warszawa
450 PLN
Szczegóły cenowe
Koszt: 450 zł w cenie kawa / herbata i przekąski 9:00 – 15:30 w trakcie spotkania przewidywane są 15-20 minutowe przerwy.
10.08.2019

Bogna Wegorska certyfikowany ThetaHealer®

lubuskie | Polska i cały świat
260 PLN
Szczegóły cenowe
Cena za kompletna 2-3h sesje TH z ustalaniem i usuwaniem blokad

Boskie Wakacje

łódzkie | Łódź
750 PLN
Szczegóły cenowe
Cena warsztatu: 750 zł + nocleg z wyżywieniem dla grupy 10 osobowej 200 zł za weekend od osoby. Przy zapisach i wpłacie zaliczki do 2 lipca cena 650 zł Ilość miejsc ograniczona/ Wpłata zaliczki 200 zł gwarantuje miejsce na warsztacie.
02.08.2019

Energetyczny Masaż Głowy Access BARS® – Warszawa

mazowieckie | Warszawa
970 PLN
Szczegóły cenowe
Cena klasy Bars : 970 zł - dla powtarzających: 485 zł - dla osób w wieku 16-18 – 485 zł. - dzieci do 15 roku życia z osobą dorosłą – 0 zł Możliwa płatność ratalna (2 raty).
11.08.2019

Kalina Kondrat – Szkoła Rozwoju Regresing Niehipnotyczny, Coaching, Pro-coaching

pomorskie | Sopot
Szczegóły cenowe
Regresing - obejmuje 2 spotkanie (pierwsze to sesja regresingu - do 6 godzin, drugie to omówienie i ok 2,5 godziny ) Regresing - może być wykonany przez Internet Somatoterapia - sesja do 2,5 godziny Coaching - sesja lub cały proces coachingowy

Luczis – Trening uczuciowo – emocjonalno – duchowy

wielkopolskie | Poznań
450 PLN
Szczegóły cenowe
Koszt uczestnictwa: cena podstawowa: 450,00zł cena przy zapisie do 11.08.2019r. i wpłacie do 13.08.2019r.- 350,00zł
10.09.2019

Natalia Knap – psycholog, masażysta, facylitator BARS®

mazowieckie | Warszawa
Szczegóły cenowe
Konsultacja psychologiczna (50 min) - 140zł Sesja BARS® (1,5h) - 200zł Energetyczny Facelift® (1h-1,5h) - 200zł Masaż barów, twarzy, szyi i głowy - 60zł Masaż pleców - 70zł Masaż całościowy ciała ( 1h) - 120zł, (1,5h) 170zł Lomi Lomi Nui (1,5h) - 200zł, (2h) 250zł Japoński Rytuał Twarzy (50 min)- 120zł

Pieniądze, Moja Moc i Ja – Spotkanie z Cieniem

wielkopolskie | Cieszków
790 PLN
Szczegóły cenowe
790zł early bird przy wpłacie zadatku do 17 września/890 zł late bird + koszty pobytu pobytu 395 - 515 zł w zależności od standardu pokoju
17.10.2019

Praca z cieniem, przekonaniami, nawykami

mazowieckie | Warszawa
159 PLN
Szczegóły cenowe
konsultacje 1:1 online 111,- (pakiet 3 spotkań - 300zl) konsultacje 1:1 stacjonarnie 159,- (pakiet 3 spotkań - 450zl) masaże tantryczne (ciało, Yoni, Lingam) - 250zł (pakiet 3 masaży - 700zł) mapping Yoni / Anus - 300 (pakiet 3 masaży - 800zł)

Praktyk Soul Body Fusion® Magdalena Marek

mazowieckie | Sochaczew
120 PLN
Szczegóły cenowe
Sesja Soul Body Fusion® stacjonarnie lub online - 120 zł

 

 

11. Wierzą innym

Wierzą innym, gdyż ufają sobie i ufają życiu. Nigdy nie zakładają, że ktoś chce ich oszukać, okłamać, wykorzystać.
Jednocześnie, raczej trudno byłoby ich określić mianem naiwniaków. Błyskawicznie wyczuwają czyjeś złe intencje i natychmiast stawiają granice.
Jeśli ktoś popełni błąd, zachowa się nie w porządku, wybaczają, ale jeśli nie była to pomyłka, lecz celowe, negatywne działanie, odzyskać ich zaufanie jest bardzo, bardzo trudno.

 

12. Potrafią przeprosić pierwsi

Oczywiście, jak wszyscy, także i oni popełniają błędy i gafy. Wyróżnia ich umiejętność natychmiastowej autorefleksji, przyznania się i przeproszenia. Tym samym biorą pełną odpowiedzialność za swoje czyny i ego.
Rozumieją również, że błędy to naturalny element ludzkiego życia na Ziemi i że szczere „przepraszam” otwiera wiele drzwi.

 

Zdrówko:

Ajurweda w Indiach z Ewa Issa Tifaret nad oceanem

Azja | Indie Kerala
1550 EUR
Szczegóły cenowe
OFEROWANY PAKIET 1550 EURO przejazdy z/do lotniska pobyt (14 noclegów w pokoju 1-osobowym), medytacje z zachodem słońca wegetariańskie posiłki - śniadania i obiado-kolacje konsultacja z lekarzem + 12 dni zabiegów ajurwedyjskich (szczegóły na stronie, tutaj ograniczona ilośc znaków do pełnego opisu)
03.12.2019

Akupunktura Sebastian Zieliński

mazowieckie | Warszawa
Szczegóły cenowe
Raz w tygodniu prowadzę darmową konsultacje z diagnozą i zabiegiem akupunktury. Cena za usługi do ustalenia indywidualnie ?

Arteterapia terapia poprzez rysunek, taniec, dźwięk, kamertonoterapia ARTE

śląskie | Jastrzębie-Zdrój
100 PLN
Szczegóły cenowe
sesja indywidualna godzinna 100zł, możliwy dojazd do klienta w okolicy 30km lub umówiony inny gabinet za dopłatą, zajęcia grupowe po zebraniu się grupy cena 30/h

Autor książki dla ludzi o otwartych umysłach- “Globalne oślepienie”

dolnośląskie | Jelenia Góra
39.00 PLN
Szczegóły cenowe
Egzemplarz książki "Globalne oślepienie" dostępny na naszej stronie w cenie 39.00PLN

Balans energetyczny. Jak harmonizować własną energię

warmińsko-mazurskie | Nowe Kawkowo
850 PLN
Szczegóły cenowe
CENA WARSZTATU: 850 zł CENA POBYTU: wyżywienie 75 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie) Noclegi - w zależności od standardu od 32 zł do 85 zł za noc UWAGA: ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/ żywieniowo/ warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacjiz posiłków ani noclegów)
08.11.2019

Bemer Wykładowca Partner Specjalista Terapeuta ( sprzedaż urządzeń,terapie)

Cała Polska | Poznań , Czerwonak , Suchy Las, Murowana Goślina, Bolechowo-Osiedle, Polska , Europa
Szczegóły cenowe
Bemer wszystkie modele możesz zobaczyć w naszym Centrum i wypróbować ,wystarczy kontakt telefoniczny, otrzymasz bezpłatne szkolenie po zakupie

Dłonie Pełne Światła. Wprowadzenie do uzdrawiania energią.

mazowieckie | Warszawa
950 PLN
Szczegóły cenowe
CENA WARSZTATU: 850 zł przy wpłacie zaliczki do 30 lipca; 950 zł przy wpłacie zaliczki po 30 lipca; PROMOCJA: Early Bird: 750zł (wpłata zaliczki 270 zł do 30 czerwca)
14.09.2019

Energoterapeuta, Mistrz Reiki, Duchowy Uzdrowiciel

śląskie | Wisła
30 PLN
Szczegóły cenowe
30zł Zabieg ładowania/wzmocnienia energią kundalini reiki 30zł Zabieg uzdrawiania Pupila 60zł Zabieg uzdrawiania energią Usui Reiki 60zł Zabieg uzdrawiania/wspomagania dla sytuacji 120zł Zabieg kompleksowego uzdrawiania energetycznego 120zł Zabieg duchowego uzdrawiania pełny cennik na stronie www

Etui ochronne na telefon komórkowy MyPhone

wielkopolskie | Poznań
130 PLN
Szczegóły cenowe
cena nie zawiera dostawy

Homeopata i naturoterapeuta Dorota Sochaczewska

mazowieckie | Warszawa
250 PLN
Szczegóły cenowe
Pierwsza wizyta dorośli- konsultacja-diagnostyka: wywiad, test biorezonansem i/lub test indywidualny profil bioodżywczy (1,5h) + wypis 250 zł Pierwsza wizyta dzieci - konsultacja- diagnostyka: wywiad, test biorezonansem (1h) + wypis z propozycją pomocy 200zł Następne kontrole i zabiegi ( 1h) 80-100

Ilona Damek Dietetyk, Psychodietetyk, Coach Zdrowia

śląskie | Pszczyna
Szczegóły cenowe
Oferta cenowa uzależniona od wyboru sposobu postepowania przez klientkę/klienta. Proponuje pakiety rodzinne i wtedy pracujemy rodzinnie nad zmianami w nawykach nie tylko żywieniowych,

iNaturalnie Agnieszka Fiszer-Kosińska terapeuta medycyny chińskiej

pomorskie | Gdynia
120 PLN
Szczegóły cenowe
Akupunktura - pierwsza konsultacja wraz z wywiadem i diagnozą 120 zł, kolejne wizyty 80 zł Dietoterapia - pierwsza wizyta 200 zł, kolejne kontrolne 100 zł

Kurs “Korekcja wad wzroku – Metoda Batesa”

małopolskie | KRAKÓW, WARSZAWA, WROCŁAW
350 PLN
Szczegóły cenowe
Kraków 275 zł, Warszawa 375 zł Wrocław 350 zł
10.08.2019

Kurs “Świecowanie i konchowanie uszu”

dolnośląskie | Wrocław
400 PLN
Szczegóły cenowe
400 zł
03.08.2019

 

13. Są pełni pokory

Wiedzą, że zarówno oni, jak i wszystkie inne istoty ludzkie są wystarczająco dobre takie, jakie są.
Dlatego poczucie ich własnej wartości wypływa z ich środka, ze rdzenia ich istoty i w nikłym stopniu wiąże się z aprobatą lub krytyką otoczenia.
Rozumieją także, że prawdziwa pokora nie polega na umniejszaniu siebie, lecz:
To głęboka, pełna akceptacji i współczucia świadomość, że jesteś wszystkim – każdą ciemnością i całym światłem. I możesz przejawiać się w dowolny sposób, gdyż nic nie jest lepsze, czy gorsze – wszystko jest tylko doświadczeniem.
I że tak, jak Ty, mają wszystkie istoty wokół Ciebie
(Czytaj więcej: Stan nie do opisania, czyli JA JESTEM – Jam Jest – Ja Istnieję – brutalny Kurs Poszerzania Świadomości)
Nie chwalą się swoimi osiągnięciami – nie mają takiej potrzeby, ponieważ docenia ich, szanuje i podziwia najważniejsza osoba w ich życiu – oni sami.

 

14. Są uprzejmi i życzliwi – zwłaszcza dla tych, którzy tego najbardziej potrzebują

Rozumieją wartość zwyczajnej dobroci, uprzejmości, drobnych gestów. Można na nich polegać.
Często pomagają tym, którzy nie będą mogli się odwdzięczyć, ponieważ nie robią tego „za coś”. Robią to, bo tak czują (z tych samych powodów mogą odmówić komuś pomocy, gdyż niezmiennie szanują swoje granice i czują energię oraz cudze intencje).
Nigdy nie prowadzą buchalterii „winien-ma”, nie lubią także energii przymusu i trójwymiarowej, lepkiej i interesownej wymiany „przysług” – nie o to tu chodzi.
Mają otwarte serca i robienie dobrych rzeczy dla innych sprawia im zwyczajnie radość. Zwłaszcza, gdy są to osoby postawione „nisko” na drabinie społecznej, pomijane, odrzucane, niezauważane.

 

 

Coraz więcej wspaniałych Osób i Miejsc dołącza do Jasnej Polski 🙂

Art of relax, Aneta Wysocka-Klimczak- masaż, joga, Reiki, Bielsko-Biała

śląskie | Bielsko-Biała
120 PLN
Szczegóły cenowe
Ceny ustalam w zależności od czasu trwania i rodzaju działania np. Masaż relaksacyjny 1h - 100zł; 1,5h -150zł Masaż klasyczny 1h- 120zł Lomi Lomi Nui 1h-150-zł; 1,5h-200zł; 2h- 250zł

Ewa Czapiewska – Rodzicielskie Wsparcie ONLINE

Cała Polska | Gdańsk
120 PLN
Szczegóły cenowe
Jedna sesja - 120 PLN; karnet na trzy sesje - 300 zł

Family Coach – Terapia Systemowa Rodzin – obciążenia rodowe

UK | Edinburgh, Caly świat
50 GBP
Szczegóły cenowe
Sesja Nowe Ciche Ustawienia Rodzin wg Berta Hellingera - do 2godz. - 50£ / skype/ messenger/ gabinet / Sesja Rozwoj Osobisty i Duchowy /Radykalne Wybaczanie/ - 25£ /h Warsztat Ustawienia - 1 dzien /10.oo-20.oo/ - 100£ - Edinburgh /inne miasta jesli zbierze sie grupa/ Vedic Art - 30godzin - 280£

JudyTHAI massage

pomorskie | Gdańsk Wrzeszcz
Szczegóły cenowe
Sesja masażu trwa ok. 1,5 - 2h.

Marta Danielowska

małopolskie | Kraków
30 PLN
Szczegóły cenowe
Zajęcia regularne: 30 zł - pojedyncze zajęcia 100 zł - karnet na 4 wejścia 8-godzinny kurs podstawowy: 360 zł - cena podstawowa 330 zł - przy zgłoszeniu 2 tygodnie przed rozpoczęciem kursu

Marzena Plesnar -refleksolog,kosmetolog,praktyk access bars

mazowieckie | Piaseczno
Szczegóły cenowe
Refleksologi stóp - 100 zł/godz Refleksologia twarzy i głowy -90 zł/godz Sesje Access Bars -190 zł/1,5 godz Masaż bańką chińską ciała -50 zł/30 min 100 zł/godz Masaż bańką chińską twarzy -70 zł /45 min

Masaż Aromaterapeutyczny – Naturoterapeutka Natalia Doppler

małopolskie | Kraków
249 PLN
Szczegóły cenowe
Czas zabiegu 60 min. 10 zabiegów 199,00 (za 1 zabieg)

masaż dźwiękiem metodą Petera Hessa

mazowieckie | Warszawa
Szczegóły cenowe
Jeśli masaże są w dłuższej serii, lub osoba ma niewiele środków, to jestem skłonny obniżyć cenę seansu.

Masaż Kobido – Lifting Twarzy – Naturoterapeutka Natalia Doppler

małopolskie | Kraków
120 PLN
Szczegóły cenowe
Czas zabiegu 60 min. Każdy zabieg jest z zastosowaniem olejków eterycznych klasy terapeutycznej marki Young Living. 10 zabiegów w cenie 100 zł (1 zabieg)

Masaż Ma-uri Ola Krzyżanowska-Depa

zachodniopomorskie | Szczecin
120 PLN
Szczegóły cenowe
masaż Ma-uri 60 min - 120 zł masaż Ma-uri 90 min - 150 zł masaż Ma-uri 60 min z aromaterapią - 125 zł masaż Shiatsu 60 min 80 zł

Masażystka i coach Justyna Głąb

pomorskie | Gdynia
100 PLN
Szczegóły cenowe
Do uzgodnienia

Masażystka zmysłowa – Dorota Dusik

mazowieckie | Warszawa
230 PLN
Szczegóły cenowe
Masaż wykonywany jest w skupieniu, w ciszy, w głębokim kontakcie ze swym wnętrzem, przy naturalnych woniach (aromatach), kolorach i świecach. Poprzedza go przywitanie, wprowadzenie, nauka oddechu i wejścia w stan głębokiego relaksu, po to by pogłębić odczucie, przyjąć dary masażu.

Masażystka, Instruktorka Improwizacji Tańca Dorota Komasa

śląskie | Katowice, Chorzów, Warszawa
200 PLN
Szczegóły cenowe
Masaż Lomi Lomi Nui 1,5-2h 180-200zł Sesje indywidualne 1 - 1,5h - 150 zł Warsztaty Tańca Naturalnego od 35-60 zł (1,5-2h) Warsztaty wyjazdowe - szczegóły na stronie Światło Pełni Dorota Komasa na Facebooku

Miłosz per Miłość Zaremba – uzdrowiciel, masażysta

mazowieckie | Warszawa
Szczegóły cenowe
Warianty cenowe: 1. Oczyszczanie i usprawnianie pracy energetycznej - 80 zł/0,5 h 2. Masaż - 150 zł/h 3. Theta Healing - 180 zł/h

 

 

15. Szanują Ludzi

Szanują i lubią Ludzi za to kim są w środku, a nie jak wyglądają i co posiadają oraz co sądzi o nich reszta świata.
Zawsze, ale to zawsze mają swoją własną opinię na ten temat i w ocenie innych kierują się sercem i energią. Nigdy trójwymiarowymi kryteriami.
Zewnętrzne oznaki prestiżu i pozycji nie mają dla nich najmniejszego znaczenia. Jest dla nich jasne, że sprzątaczka zamiatająca ulicę jest często dużo piękniejszą istotą ludzką, niż osoba z okładki lub kierownictwa wielkiej firmy…

 

Jeśli jesteś osobą, która ma w sobie powyższe cechy, dziękuję za to kim jesteś i za to jaki wpływ wywierasz na ten świat, będąc… sobą.
Właśnie dzięki takim ludziom Ziemia jest coraz lepszym miejscem (bo jest – nawet jeśli nie widzisz tego na pierwszy rzut oka (przeczytaj Prognozę 2019-20)
Aho!

Dobrze się czujesz na Jasnej Polsce?

Prosimy - wesprzyj jej rozwój (na co potrzebujemy funduszy - dowiesz się tu)
Dziękujemy! Aga i Adrian

Kliknij:

Lub dowiedz się więcej, dlaczego warto wspierać Jasną Polskę (klik!)

 

Ta piosenka sprawia, że wzruszam się, słuchając i patrząc jak piękni jesteśmy jako Ludzie

 

Inspiracja do tekstu: 1

Źródło ilustracji w tekście: Internet (gł. Pinterest, Unsplash, Pixabay), chyba, że podano inaczej.

 

Liczba odwiedzin: 2896
RA - Jasna Polska

Autor: RA - Jasna Polska

Ra, czyli jeden z 7 miliardów ludzi na Ziemi. Ma Serce, Duszę, Ciało i... ego :) Więcej o mnie znajdziesz w zakładce Zespół.

Wszystko co lubisz prosto na Twój e-mail

Disclaimer:
Ten blog pisany jest z potrzeby Duszy i Serca. Jest po to, by pokazać Ci, że nie jesteś Sam/a w swoich Poszukiwaniach. Jest nas więcej :) - nawet jeśli nasze drogi się różnią. Dlatego wybierz stąd dla Siebie tylko to, co z Tobą rezonuje - co Cię wzmacnia, inspiruje i wspiera. Po to właśnie piszemy. AHO <3

Komentarze

 1. Avatar
  Janka
  | Odpowiedz

  Ja też uwielbiam ten utwór i clip :))

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   <3 :)

 2. Avatar
  Agnieszka
  | Odpowiedz

  Dziekuje za Twoje teksty.

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   Dziękuję <3

 3. Avatar
  Kasia
  | Odpowiedz

  Pięknie i na temat tego
  dziękuję ✨

 4. Avatar
  Michał
  | Odpowiedz

  Wspaniały artykuł rezonuje z moimi przekonaniami bardzo głęboko serdecznie dziękuje za twoją pracę i wysiłek włożony w tak piękne ujęcie tych drogowskazów.

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   Dziękuję <3

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderację

Jasna Polska NIE jest autorem publikowanych ogłoszeń. Nie odpowiada za ich treść, oferowane usługi bądź produkty.
Wyznajemy zasadę, że każdy kreuje swoją rzeczywistość i sam odpowiada za podejmowane przez siebie decyzje.