Jak sobie radzić z hejtem w realu lub w sieci… czyli ego na odwyku, 3 rodzaje Cieni i ich rola w 3D


Hejter – czy to w realu, czy w internecie – atakując, kradnie energię, to jasne.

Ale co robi jeszcze?

Otóż, przede wszystkim – cytując klasyka – przedstawia się on milionom słuchaczy.

Trójwymiar jest tak urządzony, że wszyscy jesteśmy dla siebie lustrami. Wszystko, co widzimy w innych, jest tak naprawdę informacją dla nas, o nas.

 

 

Jasna Polska to medycyna naturalna, zdrowie, tantra, medytacja, ezoteryka, astrologia, muzyka relaksacyjna, wibracje, motywacja, ekonomia spoleczna, slowianie, alternatywne oferty pracy, duchowość, rozwój osobisty, rozwój duchowy, świadomość, warsztaty rozwoju osobistego, ośrodki i centra rozwoju osobistego, bio zywnosc, alternatywne media, slowianie, rekodzielo, ksiazki o rozwoju, ezo ogłoszenia, blog o życiu, blog duchowy

Jasną Polskę czytają i odwiedzają Polacy z niemal wszystkich krajów świata – Dołącz do nas <3  Jasna Polska = Samo Dobro w Internecie

 

Hejt czyli prymitywny afrodyzjak

Czy wiesz, że hejter po wyrażeniu swej agresji, strachu i pogardy czuje się świetnie? Według badań, hejt stymuluje układ nagrody zwany ośrodkiem przyjemności, który aktywuje się tak samo pod wpływem seksu, alkoholu, narkotyków, czekolady…
Wynika z tego, że hejterzy robią to co robią, by zrobić sobie dobrze – i robią to skutecznie.
Hejt czyli wyrażona werbalnie nienawiść, pogarda, agresja, potwarz jest afrodyzjakiem dla jednego i cierpieniem dla drugiego.

 

Wszystko co potrzebujesz wiedzieć o krytyce, hejt i hejter czyli 3 rodzaje cieni i ich rola w 3D

Hejt to energia, w której nie ma rzeczowej dyskusji, jest tylko kłąb ludzkich ciemności (rys. Steve Cutts)

 

To też udowodnili naukowcy, którzy potwierdzają, że „każde negatywne doświadczenie odbieramy 5 razy mocniej niż pozytywne, np. utratę 100 zł przeżyjemy znacznie silniej niż wygranie takiej samej sumy” (1)
A zatem hejt boli bardzo. I wiemy to z własnego doświadczenia.
Bardzo rzadko spotykamy się z hejtem, ale kiedy się on pojawia jest bolesny przede wszystkim dlatego, że nie sposób się przed nimi bronić.
Udowadnianie osobie o bardzo lepkich intencjach i złych zamiarach, że nie jest się koniem, jest przez internet niemożliwe.

 

 

Jasna Polska alternatywny portal duchowy, blog, wyszukiwarka ogłoszeń, szukaj warsztaty, kursy, wydarzenia, rozwój osobisty, duchowość, ezo ogłoszenia, blog rozwojowy, blog duchowy

W zamian za to można sobie pomedytować, w takich momentach – bezcenna umiejętność 😉

 

 

Hejter – typowy złodziej energii

Z energetycznego punktu widzenia, przyjemność hejtera jest w pełni uzasadniona – atakując i powodując ból, podpina się jak pasożyt i kradnie energię, z której wycieka ona tym szerszym strumieniem, im bardziej ohydny komentarz.
Jak dotąd spotkały nas dwa rodzaje hejtu:
#1. Jeden zarzuca nam pazerność, chciwość, taplanie się w bogactwie i robienie Jasnej Polski tylko po to, by się nachapać (co w kontekście naszych intencji, płynących z serca jest kuriozalne).
#2. Drugi, w manipulacyjny sposób zasugerował, że robimy na portalu syjonistyczny spisek przeciwko Polakom. „Uzdrowiciel”, który za tym stoi, nie raczył zapoznać się z treściami na stronie Jasnej Polski, “zasugerował” to wyłącznie na podstawie mojego studenckiego pseudonimu „Rachela”. Komentarz ociekał gadzią energią i bierną agresją.
„Uzdrowiciel” osiągnął swój cel – jak wampir wypił ze mnie hektolitry energii życiowej, zanim po 2 dniach otrząsnęłam się z szoku i żalu, że można wykazać się tak dalece posuniętą podłością.
To oczywiście nauka dla mnie – żal, poczucie krzywdy i niesprawiedliwości to produkcja mego ego. Cała ta wewnętrzna szamotanina wynikała tylko z jednego – przywiązania ego do swej tożsamości, do tego, jak postrzega siebie i jak chce być postrzegane.

No cóż, nikt nie obiecywał, że budzenie się z ego na karku będzie przyjemne. Nikt też nie przestrzegał, że czasem będzie prawdziwym koszmarem (może to i lepiej).

 

Dość przydatna w takich momentach kategoria, czyli Rozwój duchowy, osobisty, medytacja:

 

Anna Sernawit Obrazy Duszy, masaże, misy kryształowe

mazowieckie | Izabelin C
Szczegóły cenowe
Obraz Duszy - 400-1500 zł Obraz energetyczny 600-2000 zł Masaże 150-350 zł Terapia dźwiękiem 150-350 zł Rozmowa z Aniołami (przekaz) - 100 zł Pakiet VIP - 800 zł Pakiet VIP Ekspres 400 zł

Channeling

Cała Polska | Cały Świat
Szczegóły cenowe
Channeling jest za darmo 🙂 więcej informacji na mojej stronie.

Ewa Piwnicka – Channeling/Channeling terapeutyczny_osobiście_online

Cała Polska | Polonia, Polska, Warszawa
Szczegóły cenowe
Sesja może być prowadzona STACJONARNIE lub ONLINE sesja 1h - 150 pln; sesja 2h - 250 pln

Gene keys _ Poznaj swoje dary | Indywidualny Profil hologenetyczny

Cała Polska | Warszawa
280 PLN
Szczegóły cenowe
Cena obejmuje przygotowania Profilu wraz z opisem każdego z obszarów, sesję, wszystkie materiały oraz nagranie z sesji. Po sesji można do nich wracać i pracować indywidualnie, co daje dużą swobodę i możliwości - praktycznie nieograniczone:) Jest to rodzaj mapy, która zostaje z Tobą przez całe życie

Indywidualne Sesje Integracji Oddechem, Rebirthingu

mazowieckie | Warszawa
150 PLN
Szczegóły cenowe
Koszt jednej sesji (od 1,5 do 2 godzin) powyżej 2 godzin 200 za całą sesję.

Iwona Sicińska – lekarz medycyny, szamanka, uzdrowicielka, terapeutka

łódzkie | Łódź
250 PLN
Szczegóły cenowe
Sesja - spotkanie osobiste w Łodzi lub przez Skype / Messenger trwa 1,5 godziny. Szukamy przyczyn problemu, z którym się zgłaszasz. Zazwyczaj podczas sesji nagrywamy również indywidualny tapping do stosowania przez 21 dni. Możliwe są również inne zalecenia do pracy własnej.

Kamila Saternus|Trening Podświadomości|Monitoring zmiany|Sesje indywidualne|

mazowieckie | Warszawa
39 PLN
Szczegóły cenowe
| Podręcznik wprowadzenie do treningu 39 zł | http://treningpodswiadomosci.pl/produkt/trening-podswiadomosci/ | Konsultacje 250 zł | | Pełny trening z monitoringiem 3000 zł |

Maciek Kwaśniewski – nauczyciel Reiki

mazowieckie | Warszawa
Szczegóły cenowe
Godzinny zabieg Reiki - 100 zł Indywidualny kurs Reiki I stopnia (trwa dwa popołudnia) - 400 zł Indywidualny kurs Reiki II stopnia (trwa jedno popołudnie) - 500 zł Kurs II stopnia do ustalenia indywidualnie

 

 

3 Rodzaje cieni, czyli teoria lustra w praktyce

Obserwując siebie i swoje reakcje na ludzi, wyodrębniłam 3 rodzaje cieni: aktywne, nieaktywne i odwrócone.

 

1. Cień aktywny

– czyli to wszystko, co Cię boli, czego nienawidzisz, co budzi Twoją pogardę, agresję, zawiść, zazdrość.

Za każdym z tych uczuć zawsze i niezmiennie stoi STRACH.

Jeśli pojawia się nienawiść, czy pogarda, to jest to strach, przed czymś innym, nieznanym lub niezrozumiałym.
„Uzdrowiciel” przepełniony jest strachem przed obcymi. Nosi w swoim DNA traumy, związane z bolesną historią Polski. Wszędzie węszy spisek i ukrytą agresję.
Dlatego swojej także nie wyraża wprost – lecz za pomocą manipulacji. W prywatnej korespondencji zalecił mi zmianę tytułu jednego z postów na „Wara od Polaków”. Gdybym jeszcze nie rozumiała, z kim mam do czynienia, ten fragment wyjaśnił mi wszystko.
Co jeszcze? Strach przed tym, “że ja nie będę mieć i że mi się nie uda” – tak wyrażana jest zazdrość i zawiść.
Zarzucanie nam chciwości wiążę się ze strachem przed obfitością i posiadaniem pieniędzy – silnie tu rezonuje program „pieniądze to zło wcielone”, który rozumiem, sama go miałam i opisuję go tutaj: 6 Powodów, dla których mimo ciężkiej pracy nie miałam pieniędzy, żyłam w programach braku, strachu, niedoboru i „nie wystarczy”).

 

 

Jasna Polska to medycyna naturalna, zdrowie, tantra, medytacja, ezoteryka, astrologia, muzyka relaksacyjna, wibracje, motywacja, ekonomia spoleczna, slowianie, alternatywne oferty pracy, duchowość, rozwój osobisty, rozwój duchowy, świadomość, warsztaty rozwoju osobistego, ośrodki i centra rozwoju osobistego, bio zywnosc, alternatywne media, slowianie, rekodzielo, ksiazki o rozwoju, ezo ogłoszenia, blog o życiu, blog duchowy

Jasna Polska czeka na mistrzów obfitości. Serio. Najwyższy czas, by ludzie duchowi wyszli z programu, że pieniądze są złem. Pieniądze to energia neutralna, dzięki nim można zrobić bardzo wiele dobrego dla siebie i świata. Dlatego dodaj swoje ogłoszenie.

 

2. Cień nieaktywny

Jest też cień nieaktywny – cień uświadomiony i w dużej części przetransformowany.
Używając bardzo prostej analogii – to, że widzisz, że ktoś kradnie, nie czyni Cię złodziejem. Natomiast to, że wciąż natrafiasz na pewne sytuacje, nawet jako bierny uczestnik, jeszcze coś Ci sygnalizuje, o czymś chce opowiedzieć.
Stosując tą analogię, „Uzdrowiciel” pokazał mi mój cień – bardzo głęboko zaszyty strach przed bezmyślnym okrucieństwem, „utratą twarzy”, linczem, niesprawiedliwym osądem.
Gdy skontaktowałam się z tymi uczuciami, pokazało mi się, że wciąż te lęki z poprzednich wcieleń i linii rodowych oraz zbiorowej (nie)świadomości wibrują we mnie, gdzieś tam haczą i w ten sposób dają o sobie znać – by wreszcie je uwolnić i uzdrowić (więcej o transformacji swego cienia tu)

 

3. Cień odwrócony

To bardzo specjalny cień, który lubię najbardziej. Pokazuje Ci Twoje tęsknoty, ukryte pragnienia i coś na co sobie nie pozwalasz.

Lubię go, ponieważ uświadomienie go sobie nie tylko oczyszcza i czyni lżejszym, ale pozwala na realną poprawę życia. Bo jeśli przestajesz sobie czegoś odmawiać, to prędzej czy później to coś pojawi się w Twej przestrzeni…
I tak, dla przykładu: bardzo źle reaguję na osoby potwornie gadatliwe i zagarniające przestrzeń, skupione wyłącznie na swym słowotoku. Sama jestem w realu rozsądnie małomówna. Czyli nie gadam, jak nie mam nic do powiedzenia, choć – jak mam – potrafię mówić sporo.
Niestety, większość ludzi, których spotykałam, nie była zainteresowana rozmową ze mną. Chciała wyłącznie mówić do mnie, a nie ze mną.
Długo biedziłam się nad rozszyfrowaniem tego cienia – wszak pokazywał mi dokładne przeciwieństwo mnie samej. Dopiero pewna dobra dusza powiedziała, że dlatego tak mnie to wkurza, bo sama sobie nie pozwalam mówić.
Od czasu kiedy wyrażam siebie na potęgę na blogu :), takie osoby po prostu zniknęły z mojej przestrzeni, a zaczęli pojawiać się rozmówcy, przy których pojawia się przepływ i równowaga, dialog zamiast monologu.
Wracając do zarzutów o chciwość, to może tu działać strach przed brakiem, ale może być to także ogromna tęsknota przed życiem w obfitości, do której ta osoba nie chce się przyznać sama przed sobą i projektuje ją na innych.

 

Ludzie to też piękne zwierciadła

Na koniec coś miłego.
Kiedyś, na pewnym warsztacie tantry, spotkałam Nauczyciela, który – jeśli chodzi o moją wiarę w mężczyzn – nalał mi paliwa do baku na całe lata (a przyjechałam do niego w stanie opłakanym, jadąc na oparach).
Ten wspaniały mężczyzna w 2 dni warsztatu wyświetlił mi wszystkie najlepsze cechy świadomego mężczyzny.
Doświadczenie tej energii było prawdziwym turbo-doładowaniem dla mego kobiecego serca.

 

Sprawdź koniecznie
OGŁOSZENIA na:
Kliknij:

 

I gdy na koniec, mówiłam mu, jak go widzę, jak czuję jego energię, jaki jest piękny i wspaniały – nie odpowiadał nic, tylko wciąż się uśmiechał. Trochę się dziwiłam, że nie powiedział nawet „dziękuję”. Ale krótko po tym, cała ta sytuacja stała się dla mnie jasna.
Nauczyciel „przyszedł”do mnie podczas jednej z ceremonii medycyny, pochylił się nade mną, uśmiechnął i powiedział:
– Wiem, że czekałaś na „dziękuję” z mojej strony. Nie zrobiłem tego celowo. Chciałem, żebyś zrozumiała, że wszystkie słowa, które wypowiedziałaś do mnie wtedy, mówiłaś tak naprawdę o sobie i dla siebie…
Obyśmy znajdowali w sobie nawzajem jak najwięcej piękna i dobra. Zawsze i wszędzie.
Aho <3

Dobrze się czujesz na Jasnej Polsce?

Prosimy - wesprzyj jej rozwój (na co potrzebujemy funduszy - dowiesz się tu)
Dziękujemy! Aga i Adrian

Kliknij:

 

Źródło ilustracji w tekście: Internet (gł. Pinterest, Unsplash, Pixabay), chyba, że podano inaczej.

Liczba odwiedzin: 2409
RA - Jasna Polska

Autor: RA - Jasna Polska

Ra, czyli jeden z 7 miliardów ludzi na Ziemi. Ma Serce, Duszę, Ciało i... ego :) Więcej o mnie znajdziesz w zakładce Zespół.

Wszystko co lubisz prosto na Twój e-mail

Disclaimer:
Ten blog pisany jest z potrzeby Duszy i Serca. Jest po to, by pokazać Ci, że nie jesteś Sam/a w swoich Poszukiwaniach. Jest nas więcej :) - nawet jeśli nasze drogi się różnią. Dlatego wybierz stąd dla Siebie tylko to, co z Tobą rezonuje - co Cię wzmacnia, inspiruje i wspiera. Po to właśnie piszemy. AHO <3

Komentarze

 1. Avatar
  Grażyna
  | Odpowiedz

  To bardzo smutne ,co napisałaś o swoich traumach związanych z hejtem. Wiem ,że to trudne ,ale musicie powoli przyzwyczajać się ,że ludzie tak właśnie będą postępowali. Węszą nieuczciwość w Waszej dobrej ,mądrej i uczciwej pracy ,z której nie czerpiecie jakiegokolwiek profitu. Wszędzie zaznaczacie ,że na ten czas jest to bezpłatne. W pałach cyników i zazdrośników nie mieści się ,ze macie uczciwe intencje ,bo sami na co dzień zachowują się niewłaściwie. Róbcie swoje !!!!!!!!!

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   Robimy 🙂 i nie przestajemy się rozwijać – każda trudna sytuacja niesie za sobą możliwość transformacji, tak jak w każdym pytaniu zaszyta jest już odpowiedź. Ściskamy i dziękujemy za wsparcie!

 2. Avatar
  Ewa
  | Odpowiedz

  Przepiękny post. Na sam koniec miałam łzy w oczach. Dziekuję…

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   I ja dziękuję <3 <3 <3

 3. Avatar
  Przemek
  | Odpowiedz

  … taka pasująca wisienka do Twojego “tortu” RA 🙂
  https://www.youtube.com/watch?v=Kpvs_0YZ-KU&app=desktop

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   Przemek, dziękuję. Jesteś super <3 - wzruszyłam się...

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderację

Jasna Polska NIE jest autorem publikowanych ogłoszeń. Nie odpowiada za ich treść, oferowane usługi bądź produkty.
Wyznajemy zasadę, że każdy kreuje swoją rzeczywistość i sam odpowiada za podejmowane przez siebie decyzje.