Jak znaleźć Prawdziwą Miłość – zakochaj się w Świadomym Mężczyźnie (albo Kobiecie)


Miłość to sens i cel życia istot ludzkich.

Jesteśmy Miłością, pochodzimy od Niej i jest Ona naszym naturalnym stanem.

Każdy kto jej nie doświadcza, marzy, by się zakochać i znaleźć tą upragnioną “prawdziwą miłość”.

 

O prawdziwej miłości – takiej nieuwarunkowanej, niezmanipulowanej, nie zwulgaryzowanej gierkami trójwymiaru – przeczytasz tutaj: Kiedy związek 3D zmienia się w Miłość z piątego wymiaru – 7 głównych objawów.
Prawdziwa miłość ma tylko jeden warunek – oboje partnerzy muszą być świadomi swego światła i cienia, swych projekcji, siebie…

 

Poniżej piszę głównie o miłości do świadomego mężczyzny, bo jako kobieta takie mam doświadczenia.
Ale jeśli marzysz o zakochaniu się w Świadomej Kobiecie ten tekst jest także dla Ciebie.

 

Czekamy – Jasna Polska powstała dla Wszystkich, którzy chcą dołączyć. Mamy 15 pojemnych kategorii, które obejmują każdy przejaw twórczej ludzkiej działalności:

Jasna Polska, czyli zdrowie, homeopatia, refleksologia, ajurweda, medycyna chinska, medycyna aletrnatywna, swiadomi lekarze, uzdrowiciele, bioterapeuci, zielarze, uzdrowiciele, chiropraktyka, biorezonans, naturoterpaia, masaze

 

Świadomy mężczyzna pragnie świadomej kobiety

Świadomy mężczyzna dba o swoje zdrowie emocjonalne, mentalne, fizyczne i duchowe. Świadomy Mężczyzna nie jest ideałem bez wad, chociaż posiada zalety, które czynią go wspaniałą osobą. Wniosek zatem nasuwa się sam – wspaniali mężczyźni będą przyciągać podobne im kobiety.

 

Czytaj więcej: 22 Cechy Świadomego Mężczyzny i co to znaczy prawdziwa Męskość – skarb dla Świata i kobiecej energii

 

By zaprosić do swego życia świadomego mężczyznę (kobietę), konieczne jest wykonanie wewnętrznej pracy. Świadomy Mężczyzna pragnie Świadomej Kobiety i tęskni za nią, a ta – najkrócej rzecz ujmując – kocha samą siebie i jest w ciągłej podróży do urzeczywistnienia swego najwyższego potencjału.
Świadomego Mężczyznę zaintryguje kobieta, która naprawdę czuje się dobrze ze sobą. Taką jaką jest – ze wszystkimi swymi wadami, niedoskonałościami i cieniem. Dla Świadomego Mężczyzny nie będzie to miało znaczenia, jeśli ona będzie się ciągle rozwijać, akceptując i transformując swój cień.
Czego za to nie jest w stanie znieść? – udawania, zakłamywania rzeczywistości, zaprzeczania problemom.
Dla Świadomego Mężczyzny seksowna kobieta to taka, którą nie interesuje „co ludzie powiedzą”. Taka, która nie pójdzie na zgniły kompromis tylko po to, by dopasować się do ciasnych norm i oczekiwań narzuconych przez patriarchalne społeczeństwo. Taka, która ustala swoje własne granice, standardy i zasady – w zgodzie z nią samą, z jej sercem i wolnym duchem. To go magnetyzuje, zachwyca i pociąga.

 

 

Jak przyciągnąć Świadomego Mężczyznę do swego życia i jak znaleźć Miłość 5D

Dokładnie tak… (rys. Kamila Szcześniak, Nieladnie.pl)

 

Wewnętrzna wolność i spełnienie Kobiety to największy afrodyzjak

Świadomy Mężczyzna nie będzie chciał kobiety, która poświęca siebie, by go uszczęśliwić. On chce kogoś, kto przede wszystkim dba o siebie i o swoje szczęście.
Dlaczego? Bo doskonale rozumie, że każdy jest odpowiedzialny wyłącznie za siebie i to jak się czuje. Poleganie w tym na innych rodzi współzależność i związane z nią: manipulację, poczucie winy, grę w kata i ofiarę itd.
Świadomy Mężczyzna uwielbia towarzystwo kobiety, która promienieje energią ze swego wnętrza, która nie potrzebuje nikogo, by świecić, która sama wyrusza w drogę, by spełniać swoje marzenia.

 

Jak przyciągnąć Świadomego Mężczyznę do swego życia i jak znaleźć Miłość 5D

 

Świadomy Mężczyzna nigdy nie skrytykuje lub nie pomniejszy kobiety za to, że wyraża ona swe prawdziwe, autentyczne ja.
Akceptuje kobietę taką jaką jest i nie oczekuje, że będzie zawsze pełna radości. W pełni rozumie, że życie przynosi różne cienie i każdy ma swoje demony, z którymi musi się zmierzyć.

 

 

Żadnych walk o władzę (power games)

Świadomy mężczyzna ma w sobie spokój – rzadko kiedy traci panowanie nad sobą lub pozwala swym emocjom przejąć kontrolę. Natychmiast dostrzeże manipulację i na pewno nie spodoba mu się, że kobieta celowo będzie prowokować go, by sprawdzić jego reakcje.

 

Jasna Polska, zdrowie, homeopatia, refleksologia, ajurweda, medycyna chinska, medycyna naturalna, uzdrowiciele, bioterapeuci, zielarze, uzdrowiciele, chiropraktyka, biorezonans, naturoterpaia, masaze, tantra, medytacja, ezoteryka, ekonomia spoleczna, slowianie, swiadomy mężczyzna

W kategorii Męskość – coraz więcej wspaniałych wydarzeń…

 

On nie gra w trójwymiarowe gierki o władzę w relacji. Nie ma czasu, ani ochoty na dramaty i ludzi wyciągających energię. Chce otaczać się osobami (kobietami), które nie obawiają się mówić swojej prawdy, których nie trzeba „gonić” i które nie stosują sztuczek, by pozyskać jego uwagę.
Świadomy mężczyzna chce być z kobietą, która go nie osądzi za to kim jest naprawdę. Chce czuć się wolny, by doświadczać tego co niesie życie, popełniać błędy i uczyć się z nich. Chce, by kobieta była jego uważną i świadomą towarzyszką.
Dla świadomego mężczyzny bardzo istotne są etyka, integralność, wysokie morale. I chce kobiety, która to w nim dostrzeże – w pełni mu zaufa, zamiast wątpić w niego czy czuć się niepewną i zagrożoną.

 

 

Jak przyciągnąć Świadomego Mężczyznę do swego życia i jak znaleźć Miłość 5D

To nie przejdzie, w to już od dawna nie gramy

 

No bullshit Honey

Mimo, że świadomy mężczyzna chce być akceptowany taki jaki jest, jednocześnie chce być z kobietą, która nie będzie się bała pokazać mu jego cienia i jego błędów. Zwłaszcza, gdy straci autentyczność i pójdzie w ego, doceni to, że jego kobieta mu to wskazała.
Taki mężczyzna szanuje kobietę za to, że popycha go, by realizował swój najwyższy potencjał. Ale tylko wtedy, gdy kobieta robi to z miejsca miłości, a nie z miejsca swych lęków, ego i niepewności.
Świadomy mężczyzna wie, że właściwa relacja wesprze go w jego ewolucji. I podobnie – jego obecność wspiera jego kobietę w jej wzrastaniu.
Dlatego pragnie być w relacji, w której rozwój i świadome doświadczanie życia jest tak samo ważne dla obu stron.

 

 

Czy wiesz, że poza FB też jest życie? cywilizacja? inni ludzie? … Jest też o wiele, wiele więcej – sprawdzaj Jasną Polskę, powstała dla ludzi wolnych i świadomych

Jasna Polska, zdrowie, medycyna naturalna, tantra, medytacja, ezoteryka, ekonomia spoleczna, slowianie, alternatywne oferty pracy, kupie sprzedam, swiadomi przedsiebiorcy, etyczne polskie firmy, nieruchomosci, duchowa spolecznosc, ośrodki i centra rozwoju osobistego, bio zywnosc, alternatywne media, szkoła demokratyczna, leśne przedszkole, slowianie, rekodzielo, ksiazki

Nie czekaj na “lepszy moment”, po prostu dodaj swoje ogłoszenie – tu znajdą Cię na pewno…

 

Jak się zakochać i znaleźć Prawdziwą Miłość

Będąc w relacji ze świadomym mężczyzną, ważne jest, by zamknąć za sobą przeszłość i być w tu i teraz.
Kurczowe trzymanie się bagażu lub związków z przeszłości nie umknie jego uwadze i będzie stanowić barierę dla pogłębiania relacji. Przeszłość minęła, a jedynym miejscem, by istnieć jest chwila obecna, która zawiera w sobie wszystkie te cuda, które miłość, przygoda i życie mają do zaoferowania.

 

Więcej na ten temat znajdziesz tu: 3 Najważniejsze Rzeczy w Życiu – i nie jest to ani wielka miłość, bogactwo i sukcesy, ani nawet oświecenie

 

Nierozwiązane lub nieuzdrowione bolesne wspomnienia z przeszłości emitują silną negatywną energię. Bardzo ważne jest, by je dostrzec i przetransformować.
Gdy ta praca zostanie wykonana, zmienią się Twoje wibracje. I zamiast przyciągać wciąż te same stare, traumatyczne schematy, przyciągniesz nową energię, nową miłość – mężczyznę, który wibruje wysoko i czysto.

 

 

Jak przyciągnąć Świadomego Mężczyznę do swego życia i jak znaleźć Miłość 5D

Nie mówię, że będzie łatwo, ale wiem, że WARTO (rys. Regards Coupables)

 

W relacji ze świadomym mężczyzną nie ma potrzeby skupiania się na powierzchownych aspektach życia. Jego interesują rzeczy, które tkwią głęboko w duszy i umyśle.
Będąc z takim mężczyzną nie ma potrzeby, by martwić się wygląd, o to czy jesteśmy wystarczająco dobre, piękne, godne miłości czy uwagi kogokolwiek.

Najważniejsze dla kobiety jest jej własne zdanie na swój temat.

To jak siebie postrzegasz, co myślisz o sobie, Twoja zdolność do akceptowania siebie w pełni taką jaką jesteś, zaprosi do Twego życia odpowiedniego (świadomego) mężczyznę.
Kobieta, która całkowicie akceptuje siebie, dostrzega i kocha Boginię w sobie, będzie emanować słodką, potężną, sensualną energią, którą świadomy mężczyzna uzna za niezwykle pociągającą i atrakcyjną.

 

Relacje to jeden z gorących tematów na Jasnej Polsce – kategoria Kobiecość – Męskość – Miłość – Seksualność aż huczy! Tu tylko kilka ogłoszeń:

Alchemia Czucia w Łodzi

łódzkie | Łódź
140 PLN
Szczegóły cenowe
Inwestycja: 140 zł. Dla stałych uczestników: 300 zł (pakiet trzech spotkań) Jeśli dodatkowo zachęcisz do przyjścia: 1 osobę zapłacisz 50 zł mniej za Twój udział 2 osoby Twój udział będzie bezpłatny, zwrócimy Ci również zaliczkę.
Wydarzenie odbywa się cykliczne co 18.06.2019 dni
18.06.2019

Alchemia Czucia w Olsztynie

warmińsko-mazurskie | Olsztyn
140 PLN
Szczegóły cenowe
Inwestycja: 140 zł. Dla stałych uczestników: 300 zł (pakiet trzech spotkań) Jeśli dodatkowo zachęcisz do przyjścia: 1 osobę zapłacisz 50 zł mniej za Twój udział 2 osoby Twój udział będzie bezpłatny, zwrócimy Ci również zaliczkę.
Wydarzenie odbywa się cykliczne co 11.06.2019 dni
11.06.2019

Alchemia Czucia w Warszawie

mazowieckie | Warszawa
170 PLN
Szczegóły cenowe
Inwestycja: 170 zł. Dla stałych uczestników: 360 zł (pakiet trzech spotkań) Jeśli dodatkowo zachęcisz do przyjścia: 1 osobę zapłacisz 50 zł mniej za Twój udział 2 osoby Twój udział będzie bezpłatny, zwrócimy Ci również zaliczkę.
Wydarzenie odbywa się cykliczne co 08.06.2019 dni
08.06.2019

Bali – Wyspa Uzdrowicieli – medytacja w podróży październik, listopad,

Azja | Bali
Szczegóły cenowe
INFORMACJE PRAKTYCZNE I CENY Na cenę składa się: pakiet pobytowy + dodatkowo płatne atrakcje + bilet na samolot we własnym zakresie PAKIET POBYTOWY, CENA 1600 EURO

Biała Tara: Moc Miłości

warmińsko-mazurskie | Nowe Kawkowo
1600 PLN
Szczegóły cenowe
CENA WARSZTATU: 1600 zł + koszt pobytu i wyżywienia CENA POBYTU: wyżywienie 75 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie) Noclegi – w zależności od standardu od 32 zł do 85 zł za noc;ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/ żywieniowo/ warsztatowe(nie ma możliwości rezygnacji z posiłków
28.07.2019

Biała Tara: Moc Miłości. Tantra dla kobiet – Ścieżka Przebudzonej Kobiecości

warmińsko-mazurskie | Nowe Kawkowo
1600 PLN
Szczegóły cenowe
CENA WARSZTATU • 1600 zł + koszty pobytu i wyżywienia CENA POBYTU • Wyżywienie: 75 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie) • Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc
28.07.2019

Ceremonia Kobiecości “Jej Portret”

mazowieckie | Warszawa
Szczegóły cenowe
850 pln (bez obiadu, z przekąskami i niespodzianką ? 150 pln bezzwrotnej zaliczki + 700 pln gotówką do 31 lipca 2019 r. (ustalenia indywidualne)
16.08.2019

Ciało. Kobiecość. Seksualność. Powrót do pełni życia.

warmińsko-mazurskie | Nowe Kawkowo
2350 PLN
Szczegóły cenowe
CENA WARSZTATU: 2350 zł + koszty zakwaterowania i wyżywienia EARLY BIRD: 2200 zł przy wpłacie zaliczki do 31 marca (2350 zł po 1 kwietnia) + koszty zakwaterowania i wyżywienia CENA POBYTU: wyżywienie 75 zł dziennie ( 3 posiłki wegetariańskie)noclegi - w zależności od standardu od 32 zł do 90 zł
08.07.2019

Dar Życia i Moc Kreacji – transformacyjny warsztat dla przyszłych Mam

wielkopolskie | Dzierżążno Małe
2500 PLN
Szczegóły cenowe
Warsztat-odosobnienie składa się z dwóch części, każda część kosztuje 1250 zł (z zakwaterowaniem i produktami spożywczymi - gotujemy wspólnie).
25.05.2019

Intensywny warsztat dla mężczyzn: Ogień Przebudzonej Męskości.

warmińsko-mazurskie | Nowe Kawkowo
1200 PLN
Szczegóły cenowe
• 1200 zł + koszty pobytu i wyżywienia • 1100 zł - cena Early Bird przy wpłacie zaliczki do 15 Marca 2019, + koszt pobytu i wyżywienia • Wyżywienie: 75 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie) • Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc • Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety
29.05.2019

Klucze Partnerstwa – korekta wzorców relacji

zachodniopomorskie | Szczecin
499 PLN
Szczegóły cenowe
499 przy wpłacie do dnia 331.05.2019 599 przy wpłacie od 1.05.2019 Bezzwrotna zaliczka w kwocie 200 zł
08.06.2019

Kobiecość w pełni – Święta Żeńskość. Jak obudzić w sobie Boginię? Marek Taran

dolnośląskie | Wrocław
180 PLN
Szczegóły cenowe
Koszt udziału w zajęciach zwieńczonych przecudną medytacją - wewnętrzną podróżą wynosi 180 zł. Zapewniamy przerwy kawowe i słodki poczęstunek ?
Wydarzenie odbywa się cykliczne co 26.05.2019 dni
26.05.2019

Masażystka, Instruktorka Improwizacji Tańca Dorota Komasa

śląskie | Katowice, Chorzów, Warszawa
200 PLN
Szczegóły cenowe
Masaż Lomi Lomi Nui 1,5-2h 180-200zł Sesje indywidualne 1 - 1,5h - 150 zł Warsztaty Tańca Naturalnego od 35-60 zł (1,5-2h) Warsztaty wyjazdowe - szczegóły na stronie Światło Pełni Dorota Komasa na Facebooku

Mężczyzna Ekstatyczny

podlaskie | Suwałki
1390 PLN
Szczegóły cenowe
CENA WARSZTATU: - 900 zł (bez kosztów pobytu) lub: - 700 zł (bez kosztów pobytu) jeśli dokonasz zgłoszenia i wpłaty zaliczki do 14 czerwca. Dla stałych uczestników "Wspólnota Mężczyzn" obowiązuje niższa cena. CENA POBYTU: 690 zł (płatne osobno na miejscu).
04.08.2019

Miłość i Wolność Alchemia Tantry. 7-dniowy intensywny warsztat, (Nowe Kawkowo)

warmińsko-mazurskie | Nowe Kawkowo
1990 PLN
Szczegóły cenowe
CENA WARSZTATU • 1990 zł + koszty pobytu i wyżywienia EARLY BIRDS: • 1750 zł przy wpłacie zaliczki do 30 marca 2019 • 1850 zł przy wpłacie zaliczki do 31 maja 2019 • 1990 zł po 1 czerwca 2019 RABAT: • Dla osób biorących udział w poprzednim warsztacie Miłość i Wolność ANANDY w Polsce: 50 % zniżki !
08.07.2019

NOWA GRUPA! Szkoła Tantry – XIV Formacja Psychodynamiki Relacji i Kom… sp. 1

dolnośląskie | Stronie Śląskie
1290 PLN
Szczegóły cenowe
1290 zł za os. / 1230 zł za os. w parze, plus koszty pobytu 110 – 120 zł za dobę Przy wpłacie zaliczki 390 zł do 2.05.2019 otrzymasz 100 zł znizki
02.06.2019

Obudź w Sobie Boskość

łódzkie | Łódź
220 PLN
Szczegóły cenowe
Jeśli cena jest dla Ciebie blokadą, a czujesz, że to warsztat dla Ciebie napisz do mnie. Mamy dużo pracy w fundacji. Na pewno przyda się Twoja pomoc.
01.06.2019

 

 

Nieziemski seks też jest w pakiecie

Świadomy mężczyzna ma potężną męską esencję, a co za tym idzie równie potężną seksualną energię. Ale nie używa jej dla swoich egoistycznych celów, by kogoś uwieść lub wykorzystać.
Doskonale wie jak szanować i honorować kobietę. Podziwia kobiety, które są świadome swojej seksualnej, sensualnej magnetyzującej energii (i tak samo jak on nie manipulują nią).
Razem będą mogli odkryć i docenić uzdrawiające doświadczenie potężnie naładowanego energetycznie intymnego spotkania.

 

Czytaj więcej: Gdy seks rozczarowuje, ratunek znajdziesz w tantrze. Tantra dla początkujących i średnio-zaawansowanych cz.1

 

Jak przyciągnąć Świadomego Mężczyznę do swego życia i jak znaleźć Miłość 5D

 

Kobieta, która chce przyciągnąć do swego życia świadomego mężczyznę, musi puścić wszystko, czego do tej pory nauczyła się z poprzednich związków.
Przede wszystkim negatywów: zranień, bólu i strachu przed zaufaniem. Musi także zrozumieć kim jest świadomy mężczyzna i nauczyć się rozpoznawać te jakości.

 

Świadomy mężczyzna – świadomy wojownik i świadoma kobieta – bogini mogą razem stworzyć harmonijną, łączącą dusze i zmieniającą życie relację. Która będzie świętym zobowiązaniem do szanowania siebie i swoich ścieżek – oddzielnych, bo każde z nich żyje prawdziwie i mocno w swej własnej prawdzie.
„Nie ma dochodzenia do świadomości bez bólu. Ludzie zrobią wszystko, nieważne jak absurdalnego, tylko po to by uniknąć spojrzenia w swoje własne dusze. Oświecenia nie osiąga się poprzez wyobrażanie sobie światła, lecz przez rozświetlanie ciemności świadomością” – Jung.
Aho <3
Czytaj dalej: Jak się zakochać, jak przyciągnąć miłość, gdzie znaleźć tę bratnią duszę – 9 praktycznych sposobów

Dobrze się czujesz na Jasnej Polsce?

Prosimy - wesprzyj jej rozwój (na co potrzebujemy funduszy - dowiesz się tu)
Dziękujemy! Aga i Adrian

Lub dowiedz się więcej, dlaczego warto wspierać Jasną Polskę (klik!)

 

 

Inspiracja do tekstu: 1

Źródło wszystkich ilustracji w tekście: Internet (gł. Pinterest, Unsplash, Pixabay)

 

Liczba odwiedzin: 11914
RA - Jasna Polska

Autor: RA - Jasna Polska

Ra, czyli jeden z 7 miliardów ludzi na Ziemi. Ma Serce, Duszę, Ciało i... ego :) Więcej o mnie znajdziesz w zakładce Zespół.

Wszystko co lubisz prosto na Twój e-mail

Disclaimer:
Ten blog pisany jest z potrzeby Duszy i Serca. Jest po to, by pokazać Ci, że nie jesteś Sam/a w swoich Poszukiwaniach. Jest nas więcej :) - nawet jeśli nasze drogi się różnią. Dlatego wybierz stąd dla Siebie tylko to, co z Tobą rezonuje - co Cię wzmacnia, inspiruje i wspiera. Po to właśnie piszemy. AHO <3

Komentarze

 1. Avatar
  Ania
  | Odpowiedz

  To bardzo pocieszające, że istnieją takie pary. Mnie się jeszcze nie zdarzyło poznać mężczyzny z 5D (kobiety zresztą też), mimo, że moje wibracje już dawno się zmieniły i świat wokół też jest przychylny. Spotykam cudowne osoby na mojej drodze, jednak żadna nie podziela mojego spojrzenia na życie. Chyba jeszcze nie czas. Cieszę się, że powstał ten portal i chociaż dzięki internetowi mogę poprzebywać w wyższych wibracjach.
  Dużo serdczności

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   Aniu, dziękuję Ci za te słowa. Piszemy tego bloga, żeby pokazać, że się da i dodać sił po drodze temu, kto jej potrzebuje. To, że jeszcze nie spotkałaś takiego mężczyzny oznacza jedynie to, że jeśli naprawdę na Niego czekasz, to każdego dnia jesteś Go bliżej, niż dalej 🙂 Ja spotkałam swego, gdy w ogóle się tego nie spodziewałam, więc kto wie, co wydarzy się dla Ciebie jutro… <3

 2. Avatar
  Ania
  | Odpowiedz

  Dziękuję RA, to prawda, że nigdy nie wiemy co się wydarzy w naszym życiu. Możemy sobie wymyślać tysiące scenariuszy, a i tak staje się inaczej. Dlatego staram się nie czekać ani nie szukać. Jestem w stanie akceptacji tego, co jest. ” Szczęście nie jest wynikiem określonych warunków. Określone warunki powstają, jako wynik szczęścia” (N. D. Walsch “Rozmowy z Bogiem”). I tego wewnętrznego szczęścia Tobie i wszystkim z całego serca życzę

 3. Avatar
  Monika
  | Odpowiedz

  ? ale gdzie znalezc takiego swiadomego mezczyzne???

 4. Avatar
  Beata Herbata
  | Odpowiedz

  Nie jestem przekonana czy taki ideał istnieje. Może jakaś jednostka tak i zawsze trzeba wierzyć. Ale dopóki kobieta nie przerobi szkodliwych wzorców zachowań i kodów, pod którymi funkcjonuje to choćby nie wiem jak chciała, to nie stworzy na dłuższą metę zdrowej relacji. Bo schody zaczynają się po latach i wtedy wychodzi prawda. Pozdrawiam 🙂

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   Beato, zapewniam Cię, że tacy mężczyźni istnieją – sama jestem z takim od kilku lat, stąd ten tekst – pisany nie z głowy, lecz z obserwacji 🙂
   A co do kwestii, że trzeba przerobić swoje programy, by stworzyć taką relację (i dotyczy to oczywiście obu płci), to jest to fakt niezaprzeczalny i sama wielokrotnie o tym pisałam, chociażby tu: https://jasnapolska.pl/jak-znalezc-prawdziwa-milosc-zakochaj-sie-w-swiadomym-mezczyznie-kobiecie/
   Dziękuję za komentarz i pozdrawiam 🙂

 5. Avatar
  Przemek
  | Odpowiedz

  Świadomych ludzi znajdujemy tam, gdzie ich nie szukamy. Rzeczy wydarzają się wówczas, gdy na nie nie czekamy. Rozwój zaczyna się tam, gdzie kończą się roszczenia wobec życia. Obfitość napływa, gdy wypływa z nas wdzięczność za wszystko co mamy i dostajemy.

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   Oh yeah! <3

 6. Avatar
  Grzegorz
  | Odpowiedz

  Jestem pod wrażeniem Jasnej Polski 🙂 o artykule nie wspomnę… Booooże… w końcu ktoś napisał to, czego ja dawno nie potrafiłem wysłowić :)) szczególnie boski jest moment “których nie trzeba gonić i…..”. Aż trudno uwierzyć, że ktoś jeszcze nie ma ochoty na zabawę w ganianego. Normalnie wymiękłem 😀 tak, no shit games, no shit tests :)) zakochałem się 😀 macie moje wsparcie w każdym aspekcie 🙂 pozdrawiam wszystkie Świadome Podróżniczki 🙂 wkrótce przyjdzie czas na SOS czy Sekcje Otwartych Serc w ramach JP :))

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   Kochany Grzegorzu, bardzo się cieszymy i dziękujemy <3
   Tak, zapewniam Cię, że gry w ganianego powoli odchodzą do lamusa. Ulga, co? 🙂
   Serdecznie pozdrawiam. Ra

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderację

Partnerzy

Jasna Polska NIE jest autorem publikowanych ogłoszeń. Nie odpowiada za ich treść, oferowane usługi bądź produkty.
Wyznajemy zasadę, że każdy kreuje swoją rzeczywistość i sam odpowiada za podejmowane przez siebie decyzje.