Jak znaleźć Prawdziwą Miłość – zakochaj się w Świadomym Mężczyźnie (albo Kobiecie)

| 19.02.2018

Miłość to sens i cel życia istot ludzkich.

Jesteśmy Miłością, pochodzimy od Niej i jest Ona naszym naturalnym stanem.

Każdy kto jej nie doświadcza, marzy, by się zakochać i znaleźć tą upragnioną “prawdziwą miłość”.

 

O prawdziwej miłości – takiej nieuwarunkowanej, niezmanipulowanej, nie zwulgaryzowanej gierkami trójwymiaru – przeczytasz tutaj: Kiedy związek 3D zmienia się w Miłość z piątego wymiaru – 7 głównych objawów.
Prawdziwa miłość ma tylko jeden warunek – oboje partnerzy muszą być świadomi swego światła i cienia, swych projekcji, siebie…

 

Poniżej piszę głównie o miłości do świadomego mężczyzny, bo jako kobieta takie mam doświadczenia.
Ale jeśli marzysz o zakochaniu się w Świadomej Kobiecie ten tekst jest także dla Ciebie.

 

Jak przyciągnąć Świadomego Mężczyznę do swego życia i jak znaleźć Miłość 5D

Shakti i Shiva – boska, bo świadoma Kobiecość i Męskość

 

Świadomy mężczyzna pragnie świadomej kobiety

Świadomy mężczyzna dba o swoje zdrowie emocjonalne, mentalne, fizyczne i duchowe. Świadomy Mężczyzna nie jest ideałem bez wad, chociaż posiada zalety, które czynią go wspaniałą osobą (22 Cechy Świadomego Mężczyzny i co to znaczy prawdziwa Męskość – skarb dla Świata i kobiecej energii). Wniosek zatem nasuwa się sam – wspaniali mężczyźni będą przyciągać podobne im kobiety.

 

By zaprosić do swego życia świadomego mężczyznę (kobietę), konieczne jest wykonanie wewnętrznej pracy. Świadomy Mężczyzna pragnie Świadomej Kobiety i tęskni za nią, a ta – najkrócej rzecz ujmując – kocha samą siebie i jest w ciągłej podróży do urzeczywistnienia swego najwyższego potencjału.
Świadomego Mężczyznę zaintryguje kobieta, która naprawdę czuje się dobrze ze sobą. Taką jaką jest – ze wszystkimi swymi wadami, niedoskonałościami i cieniem. Dla Świadomego Mężczyzny nie będzie to miało znaczenia, jeśli ona będzie się ciągle rozwijać, akceptując i transformując swój cień.
Czego za to nie jest w stanie znieść? – udawania, zakłamywania rzeczywistości, zaprzeczania problemom.
Dla Świadomego Mężczyzny seksowna kobieta to taka, którą nie interesuje „co ludzie powiedzą”. Taka, która nie pójdzie na zgniły kompromis tylko po to, by dopasować się do ciasnych norm i oczekiwań narzuconych przez patriarchalne społeczeństwo. Taka, która ustala swoje własne granice, standardy i zasady – w zgodzie z nią samą, z jej sercem i wolnym duchem. To go magnetyzuje, zachwyca i pociąga.

 

Jak przyciągnąć Świadomego Mężczyznę do swego życia i jak znaleźć Miłość 5D

Dokładnie tak… (rys. Kamila Szcześniak, Nieladnie.pl)

 

Wewnętrzna wolność i spełnienie Kobiety to największy afrodyzjak

Świadomy Mężczyzna nie będzie chciał kobiety, która poświęca siebie, by go uszczęśliwić. On chce kogoś, kto przede wszystkim dba o siebie i o swoje szczęście.
Dlaczego? Bo doskonale rozumie, że każdy jest odpowiedzialny wyłącznie za siebie i to jak się czuje. Poleganie w tym na innych rodzi współzależność i związane z nią: manipulację, poczucie winy, grę w kata i ofiarę itd.
Świadomy Mężczyzna uwielbia towarzystwo kobiety, która promienieje energią ze swego wnętrza, która nie potrzebuje nikogo, by świecić, która sama wyrusza w drogę, by spełniać swoje marzenia.

 

Jak przyciągnąć Świadomego Mężczyznę do swego życia i jak znaleźć Miłość 5D

 

Świadomy Mężczyzna nigdy nie skrytykuje lub nie pomniejszy kobiety za to, że wyraża ona swe prawdziwe, autentyczne ja.
Akceptuje kobietę taką jaką jest i nie oczekuje, że będzie zawsze pełna radości. W pełni rozumie, że życie przynosi różne cienie i każdy ma swoje demony, z którymi musi się zmierzyć.

 

Żadnych walk o władzę (power games)

Świadomy mężczyzna ma w sobie spokój – rzadko kiedy traci panowanie nad sobą lub pozwala swym emocjom przejąć kontrolę. Natychmiast dostrzeże manipulację i na pewno nie spodoba mu się, że kobieta celowo będzie prowokować go, by sprawdzić jego reakcje.

 

Jak przyciągnąć Świadomego Mężczyznę do swego życia i jak znaleźć Miłość 5D

 

On nie gra w trójwymiarowe gierki o władzę w relacji. Nie ma czasu, ani ochoty na dramaty i ludzi wyciągających energię. Chce otaczać się osobami (kobietami), które nie obawiają się mówić swojej prawdy, których nie trzeba „gonić” i które nie stosują sztuczek, by pozyskać jego uwagę.
Świadomy mężczyzna chce być z kobietą, która go nie osądzi za to kim jest naprawdę. Chce czuć się wolny, by doświadczać tego co niesie życie, popełniać błędy i uczyć się z nich. Chce, by kobieta była jego uważną i świadomą towarzyszką.
Dla świadomego mężczyzny bardzo istotne są etyka, integralność, wysokie morale. I chce kobiety, która to w nim dostrzeże – w pełni mu zaufa, zamiast wątpić w niego czy czuć się niepewną i zagrożoną.

 

Jak przyciągnąć Świadomego Mężczyznę do swego życia i jak znaleźć Miłość 5D

To nie przejdzie, w to już od dawna nie gramy

 

No bullshit Honey

Mimo, że świadomy mężczyzna chce być akceptowany taki jaki jest, jednocześnie chce być z kobietą, która nie będzie się bała pokazać mu jego cienia i jego błędów. Zwłaszcza, gdy straci autentyczność i pójdzie w ego, doceni to, że jego kobieta mu to wskazała.
Taki mężczyzna szanuje kobietę za to, że popycha go, by realizował swój najwyższy potencjał. Ale tylko wtedy, gdy kobieta robi to z miejsca miłości, a nie z miejsca swych lęków, ego i niepewności.
Świadomy mężczyzna wie, że właściwa relacja wesprze go w jego ewolucji. I podobnie – jego obecność wspiera jego kobietę w jej wzrastaniu.
Dlatego pragnie być w relacji, w której rozwój i świadome doświadczanie życia jest tak samo ważne dla obu stron.

 

Jak przyciągnąć Świadomego Mężczyznę do swego życia i jak znaleźć Miłość 5D

Otaczaj się w życiu tymi, którzy oświetlają Ci drogę

 

Jak się zakochać i znaleźć Prawdziwą Miłość

Będąc w relacji ze świadomym mężczyzną, ważne jest, by zamknąć za sobą przeszłość i być w tu i teraz.
Kurczowe trzymanie się bagażu lub związków z przeszłości nie umknie jego uwadze i będzie stanowić barierę dla pogłębiania relacji. Przeszłość minęła, a jedynym miejscem, by istnieć jest chwila obecna, która zawiera w sobie wszystkie te cuda, które miłość, przygoda i życie mają do zaoferowania.
Nierozwiązane lub nieuzdrowione bolesne wspomnienia z przeszłości emitują silną negatywną energię. Bardzo ważne jest, by je dostrzec i przetransformować.
Gdy ta praca zostanie wykonana, zmienią się Twoje wibracje. I zamiast przyciągać wciąż te same stare, traumatyczne schematy, przyciągniesz nową energię, nową miłość – mężczyznę, który wibruje wysoko i czysto.

 

Jak przyciągnąć Świadomego Mężczyznę do swego życia i jak znaleźć Miłość 5D

Nie mówię, że będzie łatwo, ale wiem, że WARTO (rys. Regards Coupables)

 

W relacji ze świadomym mężczyzną nie ma potrzeby skupiania się na powierzchownych aspektach życia. Jego interesują rzeczy, które tkwią głęboko w duszy i umyśle.
Będąc z takim mężczyzną nie ma potrzeby, by martwić się wygląd, o to czy jesteśmy wystarczająco dobre, piękne, godne miłości czy uwagi kogokolwiek.

Najważniejsze dla kobiety jest jej własne zdanie na swój temat.

To jak siebie postrzegasz, co myślisz o sobie, Twoja zdolność do akceptowania siebie w pełni taką jaką jesteś, zaprosi do Twego życia odpowiedniego (świadomego) mężczyznę.

 

Jak przyciągnąć Świadomego Mężczyznę do swego życia i jak znaleźć Miłość 5D

Zorganizuj sobie swoje własne narodziny Wenus.

W końcu – nikt tego za Ciebie nie zrobi Kochana (mal. Sandro Botticelli)

 

Kobieta, która całkowicie akceptuje siebie, dostrzega i kocha Boginię w sobie, będzie emanować słodką, potężną, sensualną energią, którą świadomy mężczyzna uzna za niezwykle pociągającą i atrakcyjną.

 

Nieziemski seks też jest w pakiecie

Świadomy mężczyzna ma potężną męską esencję, a co za tym idzie równie potężną seksualną energię. Ale nie używa jej dla swoich egoistycznych celów, by kogoś uwieść lub wykorzystać. Doskonale wie jak szanować i honorować kobietę. Podziwia kobiety, które są świadome swojej seksualnej, sensualnej magnetyzującej energii (i tak samo jak on nie manipulują nią).
Razem będą mogli odkryć i docenić uzdrawiające doświadczenie potężnie naładowanego energetycznie intymnego spotkania.

Jak przyciągnąć Świadomego Mężczyznę do swego życia i jak znaleźć Miłość 5D

 

Kobieta, która chce przyciągnąć do swego życia świadomego mężczyznę, musi puścić wszystko, czego do tej pory nauczyła się z poprzednich związków.
Przede wszystkim negatywów: zranień, bólu i strachu przed zaufaniem. Musi także zrozumieć kim jest świadomy mężczyzna i nauczyć się rozpoznawać te jakości.
Świadomy mężczyzna – świadomy wojownik i świadoma kobieta – bogini mogą razem stworzyć harmonijną, łączącą dusze i zmieniającą życie relację. Która będzie świętym zobowiązaniem do szanowania siebie i swoich ścieżek – oddzielnych, bo każde z nich żyje prawdziwie i mocno w swej własnej prawdzie.
„Nie ma dochodzenia do świadomości bez bólu. Ludzie zrobią wszystko, nieważne jak absurdalnego, tylko po to by uniknąć spojrzenia w swoje własne dusze. Oświecenia nie osiąga się poprzez wyobrażanie sobie światła, lecz przez rozświetlanie ciemności świadomością” – Jung.
Aho <3

Podoba Ci się ten blog? Prosimy - wesprzyj jego rozwój. Wpłacając nawet drobną kwotę na konto Fundacji My, wspierasz Jasną Polskę, której oddajemy całe nasze serce i czas. Dziękujemy, Aga i Adrian

 

 

Inspiracja do tekstu: 1

Źródło wszystkich ilustracji w tekście: Internet (gł. Pinterest, Unsplash, Pixabay)

 

RA - Jasna Polska

Autor: RA - Jasna Polska

Ra, czyli jeden z 7 miliardów ludzi na Ziemi. Ma Serce, Duszę, Ciało i... ego :) Więcej o mnie znajdziesz w zakładce Zespół.

Wszystko co lubisz prosto na Twój e-mail

Disclaimer:
Ten blog pisany jest z potrzeby Duszy i Serca. Jest po to, by pokazać Ci, że nie jesteś Sam/a w swoich Poszukiwaniach. Jest nas więcej :) - nawet jeśli nasze drogi się różnią. Dlatego wybierz stąd dla Siebie tylko to, co z Tobą rezonuje - co Cię wzmacnia, inspiruje i wspiera. Po to właśnie piszemy. AHO <3

Komentarze

 1. Ania
  | Odpowiedz

  To bardzo pocieszające, że istnieją takie pary. Mnie się jeszcze nie zdarzyło poznać mężczyzny z 5D (kobiety zresztą też), mimo, że moje wibracje już dawno się zmieniły i świat wokół też jest przychylny. Spotykam cudowne osoby na mojej drodze, jednak żadna nie podziela mojego spojrzenia na życie. Chyba jeszcze nie czas. Cieszę się, że powstał ten portal i chociaż dzięki internetowi mogę poprzebywać w wyższych wibracjach.
  Dużo serdczności

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   Aniu, dziękuję Ci za te słowa. Piszemy tego bloga, żeby pokazać, że się da i dodać sił po drodze temu, kto jej potrzebuje. To, że jeszcze nie spotkałaś takiego mężczyzny oznacza jedynie to, że jeśli naprawdę na Niego czekasz, to każdego dnia jesteś Go bliżej, niż dalej 🙂 Ja spotkałam swego, gdy w ogóle się tego nie spodziewałam, więc kto wie, co wydarzy się dla Ciebie jutro… <3

 2. Ania
  | Odpowiedz

  Dziękuję RA, to prawda, że nigdy nie wiemy co się wydarzy w naszym życiu. Możemy sobie wymyślać tysiące scenariuszy, a i tak staje się inaczej. Dlatego staram się nie czekać ani nie szukać. Jestem w stanie akceptacji tego, co jest. ” Szczęście nie jest wynikiem określonych warunków. Określone warunki powstają, jako wynik szczęścia” (N. D. Walsch “Rozmowy z Bogiem”). I tego wewnętrznego szczęścia Tobie i wszystkim z całego serca życzę

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderację

Partnerzy

Jasna Polska NIE jest autorem publikowanych ogłoszeń. Nie odpowiada za ich treść, oferowane usługi bądź produkty.
Wyznajemy zasadę, że każdy kreuje swoją rzeczywistość i sam odpowiada za podejmowane przez siebie decyzje.