Mało kto wie, że te 33 objawy to znak, że zmierzasz do oświecenia – cz.2

| 21.02.2018

…CIAŁO DOGANIA DUCHA – w swoim własnym tempie

 

12. Świadomie przeprogramowujesz matrixowe algorytmy. Wylogowujesz się z kolejnych software`ów piorących Ci mózg, rządzących twoim zachowaniem i myślami.

 

13. Jelita pracują totalnie. Twoje ciało oczyszcza się z fizycznych złogów i przebudowuje system trawienny. Możesz mieć w swoim życiu okres, gdy będziesz chadzać do toalety po 5 razy dziennie. Cały ten gęsty beton, który nagromadziłeś jedząc toksyczne mięcho i śmieciowe żarcie, zacznie się wypłukiwać. To minie. Schudniesz i będziesz ładniejszy na buzi.

 

33 objawy na drodze do oświecenia

Niewolnicy systemu są tylko jednym z ogniw jego łańcucha pokarmowego (rys. Steve Cutts)

 

14. Twoje motto to „zero motywacji”.
Czujesz inercję, bezwład, okrutne „lenistwo”. Zwłaszcza, jeśli do tej pory byłeś typem zadaniowego chomika w kółku – ciągle w akcji.
A teraz NIC Ci się nie chce. Dosłownie ciągniesz się za włosy do jakiegokolwiek działania.
To także minie. Nie katuj się. Jeśli możesz, odpuść sobie część zadań. Nie miej wyrzutów sumienia, że „nic nie robisz”.
Przeciwnie – robisz bardzo wiele. Twoje ciało, duch, umysł robią tyle, że nie starcza miejsca i energii na harówkę w trójwymiarze. Odpuść, bo tylko utrudniasz.

 

15. Jesteś przewrażliwiona zmysłowo – coraz więcej rzeczy zaczyna Ci śmierdzieć (np. wspomniane klimatyzowane, wyperfumowane sklepy), bolą Cię oczy (jarzeniówki, ekrany), skrajnie drażni muzyka i dźwięki, których sam nie wybierasz.

 

16. Ratunkiem staje się przyroda. Tam pachnie, dźwięki są piękne i czujesz jak Twoje ciało się harmonizuje i ładuje.

 

beskid śląski wiosną, objawy

Objawy zachłyśnięcia się wiosną, prezentuje fluorescencyjna zieleń Beskidu Śląskiego w maju (fot. Ra / Jasna Polska)

 

Eko Chata Sweet Home

śląskie | Ustroń
75 PLN
Szczegóły cenowe
Pokój dwuosobowy 150PLN Pokój rodzinny 300PLN

Koci Zakątek – miejsce ciszy i spokoju Wynajem

pomorskie | Starżno
50 PLN
Szczegóły cenowe
50 zł od osoby/1 dzień 70 zł 2 osoby/ 1 dzień 100 zł 3 osoby/ 1 dzień

Ośrodek Jedna Energia w Lechowie

świętokrzyskie | Lechów
Szczegóły cenowe
Ze względu na dużą różnorodność odbywających się w ośrodku warsztatów i szkoleń ceny ustalane są indywidualnie, w zależności od rodzaju warsztatu, ilości uczestników itp. Przy stałej współpracy oferujemy system upustów.

Studio masażu i rozwoju Wrota Serca

mazowieckie | Warszawa
100 - 500 PLN
Szczegóły cenowe
Konsultacje Terapeutyczne - 90 min: 100 pln Sesje Rozwojowe, w tym sesja z Tarotem - 90 min: 150 pln Ustawienia Systemowe, Rodzinne, Archetypowe indywidualne, 90-120 minut: 150 -250 pln Masaże 90 minut - całego ciała: 150 pln - z uwalnianiem blokad, relaksacyny Rytuał jedności - 180 minut: 500 pln

Sutra Serca – joga w ujęciu holistycznym

małopolskie | Kraków
35 PLN
Szczegóły cenowe
Pierwsze zajęcia jogi holistycznej dla nowych osób bezpłatnie. Ceny za regularne zajęcia różnią się w zależności od wyboru karnetu, możesz je sprawdzić na stronie www.sutraserca.pl/oplaty/

TU I TERAZ Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego

warmińsko-mazurskie | Nowe Kawkowo
32-85 PLN
Szczegóły cenowe
Wyżywienie: 70 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie) Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe

 

W przyrodzie możesz nurkować w np. takich dobrych miejscach

 

17. Potrzebujesz praktyk, które harmonizują Cię od wewnątrz – uważność, medytacja, oddychanie. Używasz tych narzędzi świadomie, by podnieść lub utrzymać swoje wyższe wibracje – tylko w takich Ci teraz wygodnie.
(Bez względu na to czy medytujesz od dawna, czy jeszcze nigdy – polecam Ci te 7 moich ulubionych metod medytacji, z których każdy znajdzie coś dla siebie).

 

INNI LUDZIE – to już nie to co kiedyś

 

18. Widzisz poprzez maski – coraz trudniej Tobą manipulować, widzisz jakich sztuczek i gier używają ludzie na co dzień w kontaktach między sobą.

 

19. Inni ludzie Cię męczą, ich gęsta obecność jest ciężarem, wolisz być sam lub w najbliższym gronie.

 

20. Świadomie wybierasz sobie ludzi, z którymi chcesz przebywać. Plemienne zachowania w rodzaju – „muszę zadzwonić bo się obrazi”, „co oni sobie pomyślą, gdy nie przyjdę”, „załatwię mu to, bo kiedyś mogę potrzebować jego pomocy”…. odchodzą, odklejają się od Ciebie. Zwyczajnie nie masz już siły udawać.

 

objawy wszawicy - swędzenie

 

21. Inni ludzie to czują i także odsuwają się od Ciebie. Twoja wzrastająca energia trzyma ich na dystans. Krajobraz się wokół Ciebie zmienia – przechodzisz do innej linii czasowej, innej rzeczywistości.

 

22. Zaczynasz przyciągać innych ludzi, niż do tej pory. Chcą z Tobą przebywać jak najczęściej, jak najwięcej (co także bywa męczące)….

 

Jasna Polska sklep online, wege miejsce, resaturacja wegetariańska, fit cukiernia, zdrowa żwyność, naturalne kosmetyki, biowarzywniak

Chodź do nas i zrób z nami Jasną Polskę <3 (Ogłoszenie dodasz w 3 minuty – serio :))

 

…Czytaj dalej:

Podoba Ci się ten blog? Prosimy - wesprzyj jego rozwój. Wpłacając nawet drobną kwotę na konto Fundacji My, wspierasz Jasną Polskę, której oddajemy całe nasze serce i czas. Dziękujemy, Aga i Adrian

 

Mało kto wie, że te 33 objawy to znak, że zmierzasz do oświecenia – cz.1
Mało kto wie, że te 33 objawy to znak, że zmierzasz do oświecenia – cz.3

 

Źródło wszystkich ilustracji w tekście: Internet (gł. Pinterest, Unsplash, Pixabay) chyba, że podano inaczej

Liczba odwiedzin: 7365
RA - Jasna Polska

Autor: RA - Jasna Polska

Ra, czyli jeden z 7 miliardów ludzi na Ziemi. Ma Serce, Duszę, Ciało i... ego :) Więcej o mnie znajdziesz w zakładce Zespół.

Wszystko co lubisz prosto na Twój e-mail

Disclaimer:
Ten blog pisany jest z potrzeby Duszy i Serca. Jest po to, by pokazać Ci, że nie jesteś Sam/a w swoich Poszukiwaniach. Jest nas więcej :) - nawet jeśli nasze drogi się różnią. Dlatego wybierz stąd dla Siebie tylko to, co z Tobą rezonuje - co Cię wzmacnia, inspiruje i wspiera. Po to właśnie piszemy. AHO <3

Dodaj komentarz

Partnerzy