Mało kto wie, że te 33 objawy to znak, że zmierzasz do oświecenia – cz.3

| 22.02.2018

…INNI LUDZIE – to już nie to co kiedyś

 

23. Odczuwasz fale, przypływy zrozumienia, empatii i miłości. Coraz mniej osądzasz, bo coraz więcej rozumiesz.

 

24. Zamiast kombinowania ego otrzymujesz teraz „doładowania” – nagłe wglądy, olśnienia, wiedzę i zrozumienie dlaczego.

 

to znak, że jesteś własnym centrum wszechświata

Otwieraj jak najczęściej Serce i swe ramiona na znak powitania Energii Wszechświata.  By przypłynęło wszystko, co dla Ciebie najlepsze Kochanie.

.

TWOJA CODZIENNOŚĆ – jakaś taka dziwna…

 

25. Jesteś coraz częściej w swojej prawdzie, w swoim jądrze i rezygnujesz ze wszystkiego co z tym nie rezonuje. To dotyczy ludzi, zachowań, nawyków, sposobów spędzania czasu, filmów i książek jakie wybierasz.

 

26. Odczuwasz nieznaną wcześniej miłość, wdzięczność i więź z Gają. Każdy jej przejaw – robaczek, ptaszek, listek odbierasz jako cud życia.

 

chmury na błękitne niebie - znak, ze deszcz idzie

Biszkoptowy kolor chmur na znak, że powoli zmierzcha (fot. Ra / Jasna Polska)

 

27. Dostrzegasz synchroniczność. Nie tylko słynne 11:11, ale różnego rodzaju symbole, znaki. Widzisz jak świat wokół Ciebie komunikuje się ze sobą na subtelnych poziomach i zaczynasz to widzieć.

 

28. Czas oszalał – doba trwa 5 godzin, ty ruszasz się jak mucha w smole, podczas gdy godziny pędzą na złamanie karku. Kiedyś był plan, grafik, harmonogram, rozsądne ilości czasu na każdą czynność – teraz to nie działa, nie wyrabiasz się z niczym.

 

29. Pragniesz odnaleźć swoje plemię – cokolwiek to znaczy. Odczuwasz obecność innych Istot i wersji rzeczywistości.

 

30. Czujesz, jak bardzo tu nie należysz, jak problemy i codzienność tego świata nudzą cię, mierżą, nie dotyczą.

 

przeróbka obrazu hoppera - zielony znak free wi fi

Przygnębiająca szarość matrixu na znak, że to nie jest miejsce dla kochających życie Ludzi.

 

31. Przestajesz się bać śmierci. WIESZ, że śmierć jest bramą, odpoczynkiem, chwilą między kolejnymi wcieleniami. Czasem rzeczywistość wokół Ciebie jest tak gęsta i odstręczająca, że myślisz – łatwiej byłoby przejść na druga stronę i odsapnąć. Ale wiesz, że to rozwiązanie na krótką metę. Nie unikniesz kolejnego wcielenia, więc wiesz, że nie ma sensu zostawiać roboty wykonanej w połowie.

 

32. Ufasz coraz bardziej przepływowi. Puszczasz i poddajesz się Prowadzeniu – przez energię, synchroniczności, pojawiające się prezenty od Życia.

 

33. Coraz bardziej polegasz na swoim Wyższym Ja. Częściej odczuwasz swoją moc, suwerenność, możliwości kreacji, miłość do Siebie. Nie potrzebujesz innych, by Ci to wszystko dali. Stajesz się Pełnią.
Aho <3

Podoba Ci się ten blog? Prosimy - wesprzyj jego rozwój. Wpłacając nawet drobną kwotę na konto Fundacji My, wspierasz Jasną Polskę, której oddajemy całe nasze serce i czas. Dziękujemy, Aga i Adrian

 

 

Źródło ilustracji w tekście: Internet (gł. Pinterest, Unsplash, Pixabay)

Liczba odwiedzin: 5820
RA - Jasna Polska

Autor: RA - Jasna Polska

Ra, czyli jeden z 7 miliardów ludzi na Ziemi. Ma Serce, Duszę, Ciało i... ego :) Więcej o mnie znajdziesz w zakładce Zespół.

Wszystko co lubisz prosto na Twój e-mail

Disclaimer:
Ten blog pisany jest z potrzeby Duszy i Serca. Jest po to, by pokazać Ci, że nie jesteś Sam/a w swoich Poszukiwaniach. Jest nas więcej :) - nawet jeśli nasze drogi się różnią. Dlatego wybierz stąd dla Siebie tylko to, co z Tobą rezonuje - co Cię wzmacnia, inspiruje i wspiera. Po to właśnie piszemy. AHO <3

Komentarze

 1. tessa
  | Odpowiedz

  Boze, skad Ty to wszystko wiesz??!? to jakby wszystko o mnie…. zwlaszcza o tej smierci….

  bardzo fajne miejsce, ciesze sie, ze powstala ta stronka – zycze powodzenia w dalszym rozwoju 🙂

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   Dzięki Tessa 🙂 Skąd wiem? – Mam taki zeszyt i tam zapisuję swoje “epokowe i unikalne odkrycia i wglądy”. Tak mi się przynajmniej w danej chwili zdaje… A potem się nimi dzielę i słyszę z każdej strony – Ty, Rachela, znowu piszesz o mnie? 😉 Uwielbiam to 🙂

 2. Maria
  | Odpowiedz

  Dziekuje ze tu trafillam

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   Dziękuję za te słowa <3

 3. Zenon
  | Odpowiedz

  Moje zmierzanie do oświecenia zaczęło się dość dawno bo wieku ok. 11 lat kiedy powiedziałem mamie< że już nigdy nie będę chodził na religię, ani do kościoła. potem moje życie toczyło się tak jakbym był przez coś lub kogoś prowadzony, sercem i dusza czułem coś czego nie umiałem i wstydziłem się wyjawić innym bo kto by to zrozumiał. Teraz od jakże sławetnego 2012 roku jestem zupełnie w innym miejscu, pod względem duchowym, chociaż do tego stanu prowadziło mnie COŚ cały czas przez kilkadziesiąt lat mojego życia. Tak jak energia pani myśli przywołała mnie na pani blog. A te 33 objawy to mam już od dluższego czasu, ale początkowo było ich kilkanaście, a czas mojej młodości – dorastania nie był za bardzo przyjazny dla takich jak ja, więc trzeba się było kamuflować i i chronić samego siebie przed innymi co robiłem intuicyjnie nie zdając sobie w ogóle z tego sprawy. Teraz wiem , że szedłem i idę własciwa drogą i jestem z tego powodu szczęśliwym człowiekiem. Pani jest ode mnie lepsza bo zapisuje pani swoje wizje, ja tez je mam ale nie zapisuje , bo z czasem one do mnie "przychodzą" materializują się. To jest ta energia "myśli" ktora nas otacza i ja i pani i nam podobni ja odbierają. To jest takie uczucie , którego nie da sie opisać słowami, przynajmniej ja nie potrafię, ale staram się na swój sposób przekazać to innym. Czy mi wierzą to ich sprawa, najpierw musza sie otworzyć sami na siebie i przynajmniej móc stwierdzić , że spełniają pierwsze 15 punktów.

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   Panie Zenonie, dziękuję za te piękne słowa. Proszę nigdy nie pisać, ze ktoś jest od Pana lepszy – każdy ma swoje sposoby na przeżywanie i doświadczanie tej drogi. Niby szachownica jest wspólna, niby zasady gry identyczne, ale każdy z nas – będąc unikalną Istotą – integruje wybrane aspekty, kreuje własne doświadczenia… podchodzi do gry w sposób wyjątkowy i jedyny. Tak jak każdy gra inaczej Chopina czy piecze ciasto. Nie ma jednego sposobu i dlatego to jest tak niezwykłe. I tak jak Pan napisał – każdy dojdzie do tego w swoim czasie. Pozdrawiam najserdeczniej <3

 4. Ola
  | Odpowiedz

  Dziękuję.

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   I ja dziękuję

 5. leszek
  | Odpowiedz

  super…..coś jak dla mnie na ten czas

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   Dziękuję <3

 6. Kasia
  | Odpowiedz

  Rachelo bardzo sie ciesze, ze tu trafilam. To tak jakby ktos ubral w slowa to co czuje i nie za bardzo potrafie wyrazic. No ale przeciez przyciagam to co najlepsze:-) Czuje podwyzszone wibracje jak sobie zaczne dzien z Jasna Polska:-) pozdrawiam Cie serdecznie

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   Kasiu, dziękuję Ci! Każde dobre słowo dla Jasnej Polski jest dla mnie na wagę złota. Dajemy tu z siebie wszystko co najlepsze i ogromną radość sprawia mi, że inni to czują <3 I ja pozdrawiam cieplutko 🙂

 7. Ania
  | Odpowiedz

  Wszystko się zgadza:) Dodałabym jeszcze pojawiające się w pewnym momencie poczucie samotności, brak tematów do rozmowy. Na szczęście wraz z przychodzącym ZROZUMIENIEM, wystarczające staje się poczucie, że się po prostu jest. Pojawia się więcej tzw, zbiegów okoliczności, uczucie, że wszystko jest takie, jakie ma być. Koniec jakiejkolwiek walki, tworzenia problemów itp.
  Serdecznie dziękuję i pozdrawiam

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   Piękne! 🙂

 8. Gosia
  | Odpowiedz

  Bardzo się cieszę, że trafiłam tutaj, wszystko się zgadza, siedzę w ostatnich 3 punktach,dla mnie są one najtrudniejsze do przejścia, o mało co nie zdecydowałam się na psychotropy. Pozdrawiam serdecznie

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   Gosiu, my też się cieszymy, że a) nas znalazłaś, b) zaufałaś sobie, zamiast tej drugiej opcji. Jest nas więcej, niż się nam wydaje. Dobrze jest wreszcie znaleźć się wśród swoich… Serdeczności <3

 9. Barbara
  | Odpowiedz

  Jak to miło nie czuć się wreszcie odmieńcem! Pasują do mnie wszystkie 33 punkty i od pewnego czasu bardzo mnie męczy dalsze bycie Tu, bo chciałabym już wrócić Tam, do Domu. Wiem jednak, że wszystko ma swój czas i wrócę tam, gdy moja edukacja tutaj zostanie zakończona.
  Dziękuję Rachelo za Jasną Polskę i za Twoje przemyślenia, które trafiają prosto do serca. Jestem na tym portalu dopiero od kilku dni, a czuję się tak, jakbym odnalazła wreszcie utraconą Ojczyznę i rodzinę.

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   Droga Basiu, cieszą mnie ogromnie Twoje słowa, bo każdy taki komentarz mówi mi dokładnie to samo – że odnajduję swoją rodzinę. Jasna Polska powstała właśnie po to – byśmy się w końcu odnaleźli i stworzyli lepszą rzeczywistość razem <3

 10. Ewa Maria
  | Odpowiedz

  Dziekuje za wiedze przekazywana dalej a ktora jak reflektor rzuca strumien swiatla na to co w cieniu.
  Chcialabym tylko dodac jeszcze jeden punkt a jest nim PRAWDOMOWNOSC. Potrzeba mowienia prawdy w pelnej swiadomosci odpowiedzalnosci za nia, bez leku przed reakcja i bez obaw. Klamstwo odbierane jest jako cos uwlaczajace naszej godnosci a zaklamanie innych daje odczucie psychicznego i fizycznego bolu.

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   Kochana Ewo Mario – TAK! To bardzo cenne, prawdziwe i w punkt. Dziękuję Ci za tą inspirację – już od dawna noszę się z napisaniem tekstu o trudnej lecz wyzwalającej sztuce mówienia prawdy i czuję, że dzięki Tobie wkrótce on powstanie 🙂 Wszystkiego dobrego!

 11. 33
  | Odpowiedz

  33

 12. Joanna
  | Odpowiedz

  Dziękuję bardzo za te piękne słowa. To jak pisane o mnie. Będę stałym czytelnikiem. Pozdrawiam serdecznie 💜

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   I ja dziękuję <3

 13. Monika
  | Odpowiedz

  A co powiesz na kompletny brak ochoty do rozmów? Nawet z najbliższymi? Poza tymi argumentami, które sama wypunktowałaś u mnie dochodzi jeszcze ogromny wysiłek podczas mówienia. Czasem mam wrażenie, że używanie głosu bardziej mnie męczy niż praca fizyczna. Czy ktoś z Was też tak czuje?

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   Czuje, czuje 🙂 Ogromny wysiłek podczas spotkań z ludźmi, nieludzki wręcz wysiłek przy uprawianiu tak zwanych “small talków”, męka i udręka podczas spotkań towarzyskich, na których żuje się szmaty i gada o d… marynie. A z drugiej strony – niesamowite przepływy energii i pragnienie dzielenia się i mówienia, gdy spotka się kogoś podobnego do siebie. Ja kogoś takiego kocham (więc rozmawiamy cały czas) i z kimś takim się przyjaźnię (więc jak się spotkamy gadamy godzinami). Ale to wyjątki 🙂 Serdecznie pozdrawiam!

 14. Sława
  | Odpowiedz

  O kurcze…. jestem widać z tego na “dobrej drodze” !!! Dziękuję za ten post <3 . Czasami robię sobie wyrzuty, że nie podzielam pasji męża ( oglądanie i słuchanie tv, radia). Drażni mnie sporo "odgłosów" dochodzących z zewnątrz… Czuję, jak bym była otoczona bańką, przez którą nie chcę przepuścić tego, co nie moje. Już teraz wiem, że to właściwe i nie należy się bać. Jeszcze raz dziękuję i cieplutko pozdrawiam 🙂

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   Kochana, absolutnie nie należy się bać 🙂 Tylko oddychać, pozwalać, akceptować i otwierać się 🙂 Serdeczności!

 15. Beata
  | Odpowiedz

  Kiedy czytałam te słowa (zupełny przypadek, że na niego natrafiłam… czyżby?…) to popłakałam się jak bardzo to wszystko do mnie pasuje…Mam 48 lat, zawsze byłam wrażliwa ale od jakiegoś roku miotam się sama ze sobą, wszystkie moje “stałe” w życiu okazały się jakieś takie mało znaczące. Ciągłe oddawanie się rodzinie i najbliższym zaczęło męczyć , zaczęła się poważna choroba, a ja nie wiem gdzie zdążam. Jaki jest mój cel w życiu, jakie mam zadanie na tej ziemi, jaką misję? Płaczę nad byle robaczkiem rozgniecionym na drodze , płaczę bo powódź albo pożar, płaczę bo pijak się na ulicy wywrócił… Śmierć wydaje się być wręcz wyjściem. Ja nie wiem co ze sobą począć…Czekać? Rozwiązanie przyjdzie samo? Albo mnie oświeci albo zwariuję…Dziękuję za te słowa, wiem , że jest was tak wielu…

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   Kochana! Absolutnie nie jesteś sama! Straszliwa nuda, brak pasji, znużenie własnym życiem, tęsknota za śmiercią, poczucie totalnego bezsensu swojej obecnej egzystencji… – To wszystko jest normalne. Byliśmy tam, znamy to od podszewki. To proces potrzebny, by odkleić się od swej obecnej tożsamości, zmniejszyć drastycznie wpływ ego. Wiem, że to jest bardzo, bardzo trudny czas, ale potrzebny.
   Cóż mogę powiedzieć? – Pozwalaj. To nie Ty cierpisz, lecz Twoje ego. Duch jest spokojny i wie co robi 🙂
   Odklejasz się od trójwymiaru, wypinasz z programów https://jasnapolska.pl/uwazaj-programy-nie-twoje-mysli-10-meta-programow-matrixu-non-stop-miesza-nam-w-glowie/, wychodzisz z pola zasysania zbiorowej (nie)świadomości. To jak poważna operacja – nie jest ani łatwe, ani przyjemne.
   Im mniej się będziesz opierać, tym szybciej minie. A potem będzie wracać, ale na krótko i nie tak boleśnie odczuwalne.
   A potem? – potem jest duży spokój. Brak pragnień. Coraz większe zatopienie w tu i teraz. Brak oczekiwań. Stan, który trudno opisać słowami, bo ludzkie ego go nie zna.
   A potem? – Jeszcze tam nie doszłam 🙂 Dam znać, gdy tylko się tam znajdę 🙂

   P.S. A śmierci nie ma, wiesz? 🙂 https://jasnapolska.pl/smierc-to-tylko-brama-iluzja-zaprojektowane-przez-ciebie-wyjscie-awaryjne-ty-nie-umrzesz-nigdy/

Dodaj komentarz

Partnerzy