8 Rzeczy, które naprawdę robisz w czasie snu, gdy wydaje ci się, że śpisz


Jednym z objawów Twego przebudzenia duchowego i potężnej transformacji są dzikie noce. W trakcie snu ciało i mózg / ego nadganiają kwantowy skok Twej świadomości.

Dzikich nocy jest kilka rodzajów i mają one różny przebieg.
A zatem: jest bezsenność – nieprzespane, szarpane noce, po których wstajesz wykończony i otumaniony.
Są noce pełne dziwacznych, angażujących snów, które sprawiają, że nie wiesz, jak się nazywasz następnego ranka. Nawet jeśli przespałaś całą noc i zalecane 8 godzin (a nawet dużo więcej).
Są noce kamiennego snu. Pozornie. Możesz mieć wrażenie, że wcale nie śnisz (nic nie pamiętasz), a noc nadal nie przynosi upragnionego odpoczynku.
Możesz też mieć okresy, gdy całą noc budzisz się na dłuższą chwilę. Co prawda po chwili zasypiasz, ale rano „dzięki temu” masz wrażenie, ze przekopałaś się przez tonę węgla.

 

Bezsenność, ospałość i inne anomalnie, czyli 8 Rzeczy, które naprawdę robisz w czasie snu

 

Co tu się dzieje?
Cała masa rzeczy:

 

1. Ciało nadgania zmiany w strukturze energetycznej – czyści się, przebudowuje, ładuje

Tworzy się ciało świetliste (o którym bardzo ciekawe rzeczy wiem z tej książki). Jej autor, czyli mój ulubiony Adamus Saint-Germain porównuje manewr, który właśnie wykonujemy w naszych ciałach, do  zmiany silników z benzynowych na atomowe w trakcie lotu.
W końcu ani ciało, ani mózg nie mogą sobie zrobić przerwy. Tymczasem sen pozwala na potężną transformację i przezwojenie, które z punktu widzenia zwykłego człowieczka 3D jest jakimś karkołomnym, niemożliwym do przeprowadzenia wyczynem.
A jednak. To się dzieje. Wtedy kiedy śpisz.
Dlatego też nie możesz się dobudzić, a przemożne fale zmęczenia dopadają Cię w ciągu dnia… To normalne. To zmiany w energii, które przetaczają się przez sen przez Twoje Ciało fizyczne, duchowe, astralne, eteryczne.
U każdego ten proces przebiega inaczej – trwa kilka tygodni, miesięcy, a czasem lat. Pij dużo wody, spaceruj, rób swemu ciału dobrze, jedz lekko… po prostu dbaj o siebie po swojemu i słuchaj swego ciała. Będzie Wam lżej.

 

 

“SALANTRUM” Marek Nagraba, Groty Solne, Wyroby z Soli

małopolskie | Kraków, Wieliczka
Szczegóły cenowe
ceny konkurencyjne, wykonanie grot z soli - ceny do negocjacji, lampa solna mała (waga) 20-100 pln , świecznik 10 pln, mydło solne 7 pln

“Somayog” i “Technika Aleksandra” z Ingą Schorowską.

mazowieckie | Warszawa
300 PLN
Szczegóły cenowe
Cena regularna: 300 zł Łączna cena dla uczestników warsztatu: "Praktyka może być przyjemna - Somayog (joga terapeutyczna)" i "Technika Aleksandra" 550 zł
01.06.2019

Ajurweda w Indiach z Ewa Issa Tifaret nad oceanem

Azja | Indie Kerala
1550 EUR
Szczegóły cenowe
OFEROWANY PAKIET 1550 EURO przejazdy z/do lotniska pobyt (14 noclegów w pokoju 1-osobowym), medytacje z zachodem słońca wegetariańskie posiłki - śniadania i obiado-kolacje konsultacja z lekarzem + 12 dni zabiegów ajurwedyjskich (szczegóły na stronie, tutaj ograniczona ilośc znaków do pełnego opisu)
03.12.2019

Akupunktura Sebastian Zieliński

mazowieckie | Warszawa
Szczegóły cenowe
Raz w tygodniu prowadzę darmową konsultacje z diagnozą i zabiegiem akupunktury. Cena za usługi do ustalenia indywidualnie ?

Arteterapia terapia poprzez rysunek, taniec, dźwięk, kamertonoterapia ARTE

śląskie | Jastrzębie-Zdrój
100 PLN
Szczegóły cenowe
sesja indywidualna godzinna 100zł, możliwy dojazd do klienta w okolicy 30km lub umówiony inny gabinet za dopłatą, zajęcia grupowe po zebraniu się grupy cena 30/h

Autor książki dla ludzi o otwartych umysłach- “Globalne oślepienie”

dolnośląskie | Jelenia Góra
39.00 PLN
Szczegóły cenowe
Egzemplarz książki "Globalne oślepienie" dostępny na naszej stronie w cenie 39.00PLN

Balans energetyczny. Jak harmonizować własną energię

warmińsko-mazurskie | Nowe Kawkowo
850 PLN
Szczegóły cenowe
CENA WARSZTATU: 850 zł CENA POBYTU: wyżywienie 75 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie) Noclegi - w zależności od standardu od 32 zł do 85 zł za noc UWAGA: ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/ żywieniowo/ warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacjiz posiłków ani noclegów)
08.11.2019

Bemer Wykładowca Partner Specjalista Terapeuta ( sprzedaż urządzeń,terapie)

Cała Polska | Poznań , Czerwonak , Suchy Las, Murowana Goślina, Bolechowo-Osiedle, Polska , Europa
Szczegóły cenowe
Bemer wszystkie modele możesz zobaczyć w naszym Centrum i wypróbować ,wystarczy kontakt telefoniczny, otrzymasz bezpłatne szkolenie po zakupie

Bioenergoterapeuta Damian Karsznia

pomorskie | Gdynia
60 PLN
Szczegóły cenowe
Zabieg bioterapeutyczny 60 PLN Konsultacja/Analiza energii własnej i otoczenia od 100 PLN Zabiegi na odległość od 50 PLN do 120 PLN Oczyszczanie z klątw i uroków miejsc/osób od 80 PLN do 120 PLN

bTi Studio Fizykoterapia Inteligentna Odnowa Bio BEMER (urządzenie medyczne)

wielkopolskie | Bolechowo-Osiedle, Murowana Goślnia ,Czerwonak,Koziegłowy
Dobierana indywidualnie od 60 zł PLN
Szczegóły cenowe
Dla osób z Polski i zagranicy istnieje możliwość rezerwacji noclegu w 3 Hotelach w niewielkiej odległości lub w Pałacu Biedrusko (więcej inf. tel. +48511633702)

Dawid Matrakas

małopolskie | Kraków
150 PLN
Szczegóły cenowe
Cena jest średnią jaką oczekuję, ubodzy w dużej potrzebie niech zgłoszą ( np. 100zł), bogatsze osoby mogą zapłacić więcej i zainwestować w mój dalszy rozwój, na który nie mam obecnie pieniędzy. Dziękuję.

ENDORFIA floating

pomorskie | Gdańsk
120 PLN
Szczegóły cenowe
sesja standard 60 min - 120 zł, pakiety/karnety 3x60min - 330 zł, 5x60 min - 500 zł, 10x60 min - 900 zł

Energetyczny Masaż Głowy Access BARS®

dolnośląskie | Świdnica
970 PLN
Szczegóły cenowe
Cena klasy Bars : 970 zł - dla powtarzających: 485 zł - dla osób w wieku 16-18 – 485 zł. - dzieci do 15 roku życia z osobą dorosłą – 0 zł Możliwa płatność ratalna (2 raty).
26.05.2019

Energetyczny Masaż Głowy Access BARS®

dolnośląskie | Wrocław
970 PLN
Szczegóły cenowe
Cena klasy Bars : 970 zł - dla powtarzających: 485 zł - dla osób w wieku 16-18 – 485 zł. - dzieci do 15 roku życia z osobą dorosłą – 0 zł Możliwa płatność ratalna (2 raty).
01.06.2019

Energetyczny Masaż Głowy Access BARS®

mazowieckie | Warszawa
970 PLN
Szczegóły cenowe
Cena klasy Bars : 970 zł - dla powtarzających: 485 zł - dla osób w wieku 16-18 – 485 zł. - dzieci do 15 roku życia z osobą dorosłą – 0 zł Możliwa płatność ratalna (2 raty).
09.06.2019

W kategorii Zdrowie można znaleźć coraz więcej dla kochanego ciałka…

 

 

2. Mózg uwalnia śmieci – dosłownie wymiotuje złogami mentalnymi

W związku z powyższym, nasze nieszczęsne, szczekające małpy, wypchane po brzegi bzdurami, nieaktualnymi programami i cudzymi myślami muszą się oczyścić. A ponieważ na jawie ego czuwa i staje na rzęsach, by utrzymać status quo, sen jest najbardziej sprzyjającym stanem, by to się wydarzyło.
Teraz już wiesz, skąd masz te wszystkie koszmarne, surrealistyczne, niemożliwe sny, w których nic nie trzyma się kupy.

 

 

Jasna Polska alternatywny cudowny portal, blog duchowy, blog rozwojowy, warsztaty rozwoju osobistego, kursy, wydarzenia, rozwój duchowy, duchowość, ezoteryka, astrologia, ogłoszenia ezoteryczne, medycyna naturalna, medytacja, świadomość, wysokie wibracje

 

Jasna Polska czeka na Was 🙂 Serio!

 

3. Znowu podróżujesz

A ja znów powołam się na mądrzejszych ode mnie. Otóż Adamus mówi, że ludzkość znajduje się w tej chwili w tak ciasnych klatkach matrixowego trójwymiaru, że przestaliśmy podróżować nawet we śnie. Jeszcze do niedawna trzymaliśmy się tej najbliższej warstwy astralu i nie wypuszczaliśmy w dalsze wędrówki.
To się na szczęście zmienia i zaczyna wracać do stanu pierwotnego, gdy z łatwością w czasie snu zwiedzaliśmy inne wymiary, galaktyki, linie czasowe…

 

A zatem przyjmij, że w trakcie snu przeżywasz także wspaniałe przygody i odkrywasz na nowo dawno nie widziane krainy.

 

(Niesamowitym przykładem tego jest mój ukochany, świadomy mężczyzna, który twierdzi, że „nie ma nigdy żadnych snów”. Jednocześnie, w nocy gada tak dużo i tak głośno, że nie sposób nie podsłuchać, gdzie akurat przebywa.
Jakiś czas temu miał sen, w którym dużo się uśmiechał i mamrotał, aż wreszcie skonstatował (ciągle przez sen), z wyraźną przyjemnością – Ach więc to tu jest to wejście do piramidy.)

 

 

Ustawienia systemowe, ustawienia Hellingera, konstelacje rodzinne, metoda hellingera, terapia ustawień, ustawienia rodzinne

Zgodnie z naszą misją, by stworzyć na JP potężną, świadomą swych zasobów i samowystarczalną (czemu nie?) Jasną Społeczność, czekamy na Was, by stworzyć największą alternatywną bazę Osób i Miejsc: gabinety nowej energii, wynalazcy, producenci rzeczy niezwykłych, ośrodki leczenia, centra rozwoju, manufaktury naturalnych kosmetyków, zdrowe piekarnie, kooperatywy, centra medytacji, pracownie rękodzieła, etyczne polskie firmy… i co tam Wam w Duszach gra Kochani <3

 

 

4. Spotykasz swoje aspekty – z przeszłości, czasem bardzo dawnej, potencjały, inne linie czasowe

Czyli podróży ciąg dalszy.
Tyle, że spotykasz siebie. We wszystkich odsłonach.
Jak napisała Dorota Masłowska w swym felietonie (podaję z pamięci): „Interesuję się jak wszyscy sobą. I jeszcze sobą, mną oraz trochę kosmetykami i serialami”.
Ty w nocy też tak masz. Zwłaszcza, że przerabianie, domykanie, rozgrzebywanie i doświadczanie swych człowieczych spraw wciąż jest dla nas wszystkich fascynujące.

 

5. Spotykasz swoje przyszłe Ja

– i jeśli tak wybrałaś/eś w tym życiu – oświeconego mistrza / mistrzynię, którą w istocie już jesteś, a teraz tylko doświadczasz sobie „dochodzenia do stanu oświecenia”.
(Podobno, z perspektyw mistrza jest to cudowny, zabawny, pasjonujący proces… no cóż…).
Dostajesz potrzebne informacje, wsparcie, wskazówki. W końcu od czasu do czasu trzeba się spotkać ze swoim Mistrzem, by nie oszaleć…

 

Bezsenność, ospałość i inne anomalnie, czyli 8 Rzeczy, które naprawdę robisz w czasie snu

Sen, czyli randka z własnym, osobistym Mistrzem 🙂

 

 

6. Śpisz więcej, bo masz problem z pozostaniem ugruntowanym po przebudzeniu

O co chodzi? – Spędzasz coraz więcej i więcej czasu w swoim ciele.
Kiedyś nie miałaś z nim prawie żadnego kontaktu, a teraz słyszysz i czujesz je coraz intensywniej (co jest mi.in. kluczem do wspaniałej figury i zdrowia). Więc kiedy wychodzisz w nocy ze swego ciała, jest to dla Ciebie coraz bardziej odczuwalne. Czujesz się bardziej zmęczona i potrzebujesz większej ilości snu.
Podobnie z emocjami, procesem czyszczenia, budzącą się świadomością. Każdą z tych rzeczy czujesz intensywniej im bardziej jesteś w ciele, czyli im mocniejsze Twe ugruntowanie. Dlatego, jeśli go nie ma, uciekasz w sen, bo tam ziemska rzeczywistość nie jest dominującą, możesz te tematy załatwiać na nieco innym poziomie. Ale też łagodnie i w swoim tempie wchodzić we własne ciało.

 

Bezsenność, ospałość i inne anomalnie, czyli 8 Rzeczy, które naprawdę robisz w czasie snu

 

 

7. Budzisz się w nocy, między 2 a 4 nad ranem

(mnie się to zdarzyło zaledwie kilka razy, ale czytałam, że to dotyczy większej ilości osób).
Pamiętam, że godzina 3 w nocy to czas regenerowania się wątroby – organu odpowiedzialnego za złość i negatywne emocje. Jest to także godzina, kiedy popełnianych jest najwięcej samobójstw, godzina mroku, ale i mistyczna pora. Medycyna już od dawna wie, że wtedy jesteśmy najsłabsi – fizycznie i emocjonalnie. Najdelikatniejsi, najbardziej podatni.
Dlatego – skoro tak wiele dzieje się w Twoim ciele, mózgu i na wszelkich poziomach energetycznych – możliwe jest, że paradoksalnie budzisz się o tej nieludzkiej porze, by odsapnąć i zrobić sobie krótką przerwę w momencie najbardziej intensywnej pracy.

 

 

CUD Grochów – Studio Rozwoju i Edukacji

mazowieckie | Warszawa
Szczegóły cenowe
Wszystkie szczegóły cenowe znajdziesz na naszej stronie www: https://cudgrochow.pl/cennik/

Dobro Krasków

dolnośląskie | Krasków
Szczegóły cenowe
Dla grup warsztatowych cena za pokój 2 - osobowy już od 200 zł / doba! Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu ?

Dolina Dźwięku – Dom Gościnny Kołobrzeg

zachodniopomorskie | Kołobrzeg
od 230zł/apartament PLN
Szczegóły cenowe
Apartament Rytm Serca dla max 5 osób: - 2 sypialnie z dwoma podwójnymi łóżkami, opcja dostawka od 230zł do 260zł Apartament Szelest Skrzydeł na piętrze dla max 7osób: - 3 sypialnie i duża przestrzeń wspólna od 320 zł do 350zł Cały Dom Dolina Dźwięku dla max 13 osób od 500zł do 700zł

Dolina Harmonii

dolnośląskie | Kopaniec
60 PLN
Szczegóły cenowe
Koszt pobytu za noc dla 1 osoby w domu gościnnym Doliny Harmonii to 60 zł. Koszt wynajęcia Leśnego Domku Izerskiego to 250 zł. Koszt wyżywienia wegetariańskiego/ wegańskiego (śniadanie, obiad, kolacja ) to 70 zł od osoby.

Eko Chata Sweet Home

śląskie | Ustroń
75 PLN
Szczegóły cenowe
Pokój dwuosobowy 150PLN Pokój rodzinny 300PLN

Gościniec Amon pod Piramidą: Polski Ałtaj-Numer 1 w Polsce pod względem ekologi

małopolskie | Szczawnica - Jaworki
Szczegóły cenowe
Ośrodek jest atrakcyjnie położony, pod zboczem góry w bezpośrednim sąsiedztwie z Pienińskim Parkiem Krajobrazowym. Dysponujemy miejscami noclegowymi, salą wykładową. Sala wykładowa mieści się w Piramidzie. Oferujemy idealne warunki do organizacji szkoleń, prezentacji, kursów, imprez integracyjnych it

Koci Zakątek – miejsce ciszy i spokoju Wynajem

pomorskie | Starżno
50 PLN
Szczegóły cenowe
50 zł od osoby/1 dzień 70 zł 2 osoby/ 1 dzień 100 zł 3 osoby/ 1 dzień

Leśny Gród – górski park botaniczny

śląskie | Milówka
8 / 12 PLN
Szczegóły cenowe
Ceny pobytu - bilet normalny - 12 zł ; bilet ulgowy - 8 zł ; Cena wynajmu - do uzgodnienia

Między niebem a ziemią – Jaworki Perłą Pienin

małopolskie | Szczawnica - Jaworki
Szczegóły cenowe
Z dala od zgiełku miasta, wypoczynek w otoczeniu zieleni, poranna kawa z widokiem na góry…

Organizacja wycieczek i wynajem apartamentów na Malcie. Głównie kwatery 6 plus.

Cała Polska | Mellieha/Malta
Szczegóły cenowe
przykładowe oferty apartamentów na Malcie i domów na Gozo (wraz z cenami) https://ininspiroart.wordpress.com/wynajem-apartamentow-i-domow-na-malcie/

Ośrodek Jedna Energia w Lechowie

świętokrzyskie | Lechów
Szczegóły cenowe
Ze względu na dużą różnorodność odbywających się w ośrodku warsztatów i szkoleń ceny ustalane są indywidualnie, w zależności od rodzaju warsztatu, ilości uczestników itp. Przy stałej współpracy oferujemy system upustów.

Złap oddech w Dobrym Miejscu – coraz więcej takich miejsc rozświetla Polskę.

 

 

8. Wykonujesz bardzo ważną pracę dla świata

To na wypadek, gdybyś uważał, że nic nie robisz i trzeba pomagać, ratować, uzdrawiać…
Spokojnie. Już to robisz, nawet nie zdając sobie sprawy jak wiele.
Znamiennym przykładem jest tutaj historia Kasi Nosowskiej, która dwa swoje sny opisała w jednym z felietonów w Zwierciadle (10.207). Opowieść ta jest jednocześnie tak mocna i tak mi bliska, że zachowałam sobie jej artykuł:
Sen pierwszy: „ze ścian zaczynają wychodzić jedna po drugiej osoby. Kobiety, dzieci, panowie. Ja, tworząc z ramion coś na kształt zwrotnicy, przekierowuję po kolei każdą z osób na werandę, gdzie znikają. Wszystko bez słowa, z pełną świadomością, że wiem, co robię, że tak trzeba”. (…)
Ale to jeszcze nic – drugi sen jest dużo bardziej wstrząsający:
„(…) Kobiety stoją nad ulicą [Niepodległości w W-wie] jak nad rzeką. Po drugiej jej stronie (…) tylko płot, a za nim przepaść. Szczupła kobieta w czerni mówi: „teraz”, i wszystkie kobiety przechodzą przez ulicę jak rzeka, chwytają dłońmi płot i zastygają w bezruchu. Robię to samo. Chwytam się płotu, zamykam powieki i czuję… Czuję, jakby wartkim nurtem zaczęły płynąć przeze mnie najstraszliwsza rozpacz, cierpienie, jakich nie umiałam sobie wyobrazić, strach, który uniemożliwia oddychanie. Zaczęłam płakać tak mocno, jakby mną płakał cały świat. Poczułam, że muszę puścić płot, bo moja głowa i serce eksplodują (…) Tym razem kobiety zaczęły kłaść się na wznak na tej uklepanej, suchej alei Niepodległości. Ja też. Kiedy przywarłam plecami, całym ciałem do ziemi, poczułam w ciele, w sobie… Ludzi. Jakbym na moment, w sposób absolutnie nie do opowiedzenia poczuła losy, życia wielu osób. Obudziłam się (…) słowa nie oddadzą tego, co było czystym czuciem. Głowa wypuściła ten sen na ekran w nocy z 31 lipca na 1 sierpnia (…)”.

 

Aho

Dobrze się czujesz na Jasnej Polsce?

Prosimy - wesprzyj jej rozwój (na co potrzebujemy funduszy - dowiesz się tu)
Dziękujemy! Aga i Adrian

 

 

albo wersja Adamusa 🙂

 

Źrodło wszystkich ilustracji w tekście: Internet (gł. Pinterest, Unsplash, Pixabay, chyba, że podano inaczej.

Liczba odwiedzin: 4330
RA - Jasna Polska

Autor: RA - Jasna Polska

Ra, czyli jeden z 7 miliardów ludzi na Ziemi. Ma Serce, Duszę, Ciało i... ego :) Więcej o mnie znajdziesz w zakładce Zespół.

Wszystko co lubisz prosto na Twój e-mail

Disclaimer:
Ten blog pisany jest z potrzeby Duszy i Serca. Jest po to, by pokazać Ci, że nie jesteś Sam/a w swoich Poszukiwaniach. Jest nas więcej :) - nawet jeśli nasze drogi się różnią. Dlatego wybierz stąd dla Siebie tylko to, co z Tobą rezonuje - co Cię wzmacnia, inspiruje i wspiera. Po to właśnie piszemy. AHO <3

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderację

Partnerzy

Jasna Polska NIE jest autorem publikowanych ogłoszeń. Nie odpowiada za ich treść, oferowane usługi bądź produkty.
Wyznajemy zasadę, że każdy kreuje swoją rzeczywistość i sam odpowiada za podejmowane przez siebie decyzje.