Floating – Bardzo osobiste spotkanie z moim Animusem w słonej wodzie i całkowitych ciemnościach


Floating może być metodą niezwykłej relaksacji lub medytacji – to zależy od Ciebie. W specjalnie zasolonej wodzie, w optymalnej temperaturze, w ciemnościach Twoje ciało znajduje się w stanie całkowitej nieważkości. Masz wrażenie unoszenia się w powietrzu i totalnego rozluźnienia w niespotykany w materii sposób.

 

Tak zwana deprawacja sensoryczna polega na tym, że odcinasz się od wszelkich bodźców. Zostajesz sam na sam ze sobą – w bardzo komfortowych, łagodnych dla ciała warunkach.
Całkowite rozluźnienie powoduje “odłączenie” głowy. To dobra wiadomość. Prawdziwie odpocząć można tylko wtedy, gdy znerwicowany, przebodźcowany mózg nie wypluwa z siebie kolejnych bohomazów.

 

Sprawdź FLOATING na Jasnej Polsce:

Float Lubin FLOATING

dolnośląskie | Lubin
70 PLN
Szczegóły cenowe
40 minutowa sesja 70 pln 60 minutowa sesja 100 pln 90 minutowa sesja 130 pln sesja dla dwojga 60 minut 150 pln

Świdnickie Centrum Floatingu Ocean Czasu

dolnośląskie | Świdnica
Szczegóły cenowe
Sesja floatingowa 60 minut - 100 PLN Sesja floatingowa 90 minut - 120 PLN SPECJALNA sesja floatingowa 60 min. (soboty, niedziele i święta) - 110 PLN SPECJALNA sesja floatingowa 90min. (soboty, niedziele i święta) - 130 PLN wypożyczenie ręcznika 5 PLN

 

 

Floating to intymne, osobiste doświadczenie – w kabinie leżysz nago. Relaks potrafi być tak głęboki, że niektórzy w trakcie zasypiają lub wchodzą w stan półsnu.
Cóż… ciało wie co robi, dlatego warto iść za nim i pozwolić mu na to, czego właśnie potrzebuje.
Czytaj więcej: Jak być FIT – 7 super sposobów dla opornych, leniwych i przekornych

 

 

Jasna Polska alternatywny portal duchowy, blog, wyszukiwarka ogłoszeń, szukaj warsztaty, kursy, wydarzenia, rozwój osobisty, duchowość, ezo ogłoszenia, blog rozwojowy, blog duchowy

Chcesz pomedytować inaczej, niż zwykle? – Pobierz sobie fajnego e-booka 🙂

 

Floating praktycznie

Temperatura 34,8 to zewnętrzna temperatura Twego ciała – nie zmarzniesz, nie będzie Ci też za ciepło.
Nawet jeśli zaśniesz, nie utopisz się – głębokość jest znikoma, a wysokie zasolenie cały czas wypiera ciało, które unosi się jak korek.
Jeśli boisz się ciemności, możesz zostawić sobie światełko led, jeśli masz klaustrofobię – uchylić drzwi.
Sesja trwa godzinę, ale możesz wyjść w każdej chwili… Jest naprawdę bezpiecznie, komfortowo, bo w tym wszystkim chodzi o to, by było Ci dobrze.

 

Na jakie schorzenia pomaga floating?

Wszystko, co związane ze stresem, nerwobólami (np. migreny), skurczami, opancerzeniem ciała.

 

Czytaj więcej: 8 Miejsc, w których twe ciało przechowuje stres i co to mówi o twych emocjach? – Test psychosomatyczny

 

Oprócz tego, korzysta rzecz jasna kręgosłup, stawy oraz skóra. Ten rodzaj zasolenia (sól EPSOM – siarczan magnezu) leczy i wygładza skórę oraz wspomaga odtruwanie organizmu.
Oczywiście, jak ze wszystkim, jedna sesja nie pomoże, jeśli jesteś w proszku. Podobno już po trzech czuć sporą poprawę.
Ale jeśli potrzebujesz zrobić sobie prezent i przeżyć coś tak odprężającego, jak piękny masaż, to jest to ciekawa alternatywa.

 

Szukasz wspaniałego MASAŻU, albo masażysty – Jasna Polska to właściwy adres 🙂

Art of relax, Aneta Wysocka-Klimczak- masaż, joga, Reiki, Bielsko-Biała

śląskie | Bielsko-Biała
120 PLN
Szczegóły cenowe
Ceny ustalam w zależności od czasu trwania i rodzaju działania np. Masaż relaksacyjny 1h - 100zł; 1,5h -150zł Masaż klasyczny 1h- 120zł Lomi Lomi Nui 1h-150-zł; 1,5h-200zł; 2h- 250zł

Bierna joga – warsztat masażu tajskiego

mazowieckie | warszawa
250 PLN
Szczegóły cenowe
Koszt: 250 zł, zniżka dla par: 210 zł/os
14.09.2019

Certyfikowany Kurs Masażu Równowagi Holistycznej z Anandą Kumar – moduł 1

warmińsko-mazurskie | Nowe Kawkowo
2490 PLN
Szczegóły cenowe
CENA WARSZTATU: 2490 PLN (Dla osób biorących udział w poprzednich szkoleniach Holistic Rebalancing Massage: 50 % zniżki ) PLUS KOSZT POBYTU: wyżywienie 75 zł dziennie + noclegi – w zależności od standardu od 32 zł do 85 zł za noc. Szczegółowe informacje o pobycie: kawkowo@tuiteraz.eu
21.07.2019

JudyTHAI massage

pomorskie | Gdańsk Wrzeszcz
Szczegóły cenowe
Sesja masażu trwa ok. 1,5 - 2h.

Kurs masażu tajskiego Yeshe Nuad dla początkujących

mazowieckie | warszawa
1200 PLN
Szczegóły cenowe
Jeśli zakochasz się w masażu tajskim Yeshe Nuad i zdecydujesz się ukończyć wszystkie 3 zjazdy (30 godzin każdy), koszt 1 zjazdu to 1080zł
03.10.2019

Marzena Plesnar -refleksolog,kosmetolog,praktyk access bars

mazowieckie | Piaseczno
Szczegóły cenowe
Refleksologi stóp - 100 zł/godz Refleksologia twarzy i głowy -90 zł/godz Sesje Access Bars -190 zł/1,5 godz Masaż bańką chińską ciała -50 zł/30 min 100 zł/godz Masaż bańką chińską twarzy -70 zł /45 min

Masaż Aromaterapeutyczny – Naturoterapeutka Natalia Doppler

małopolskie | Kraków
249 PLN
Szczegóły cenowe
Czas zabiegu 60 min. 10 zabiegów 199,00 (za 1 zabieg)

masaż dźwiękiem metodą Petera Hessa

mazowieckie | Warszawa
Szczegóły cenowe
Jeśli masaże są w dłuższej serii, lub osoba ma niewiele środków, to jestem skłonny obniżyć cenę seansu.

Masaż Kobido – Lifting Twarzy – Naturoterapeutka Natalia Doppler

małopolskie | Kraków
120 PLN
Szczegóły cenowe
Czas zabiegu 60 min. Każdy zabieg jest z zastosowaniem olejków eterycznych klasy terapeutycznej marki Young Living. 10 zabiegów w cenie 100 zł (1 zabieg)

Masaż Ma-uri Ola Krzyżanowska-Depa

zachodniopomorskie | Szczecin
120 PLN
Szczegóły cenowe
masaż Ma-uri 60 min - 120 zł masaż Ma-uri 90 min - 150 zł masaż Ma-uri 60 min z aromaterapią - 125 zł masaż Shiatsu 60 min 80 zł

Masaż Równowagi Holistycznej – Trening. Moduł 1 (Nowe Kawkowo)

warmińsko-mazurskie | Nowe Kawkowo
2490 PLN
Szczegóły cenowe
CENA WARSZTATU • 2490 zł + koszty pobytu i wyżywienia PROMOCJA SUPER EARLY BIRD • 1700 zł przy wpłacie zaliczki za warsztat do 30 stycznia 2019 + koszty pobytu i wyżywienia EARLY BIRDS: • 1900 zł przy wpłacie zaliczki za warsztat do 28 lutego 2019 • 2100 zł przy wpłacie zaliczki za warsztat do 31 marca
21.07.2019

Masażystka i coach Justyna Głąb

pomorskie | Gdynia
100 PLN
Szczegóły cenowe
Do uzgodnienia

Masażystka zmysłowa – Dorota Dusik

mazowieckie | Warszawa
230 PLN
Szczegóły cenowe
Masaż wykonywany jest w skupieniu, w ciszy, w głębokim kontakcie ze swym wnętrzem, przy naturalnych woniach (aromatach), kolorach i świecach. Poprzedza go przywitanie, wprowadzenie, nauka oddechu i wejścia w stan głębokiego relaksu, po to by pogłębić odczucie, przyjąć dary masażu.

Masażystka, Instruktorka Improwizacji Tańca Dorota Komasa

śląskie | Katowice, Chorzów, Warszawa
200 PLN
Szczegóły cenowe
Masaż Lomi Lomi Nui 1,5-2h 180-200zł Sesje indywidualne 1 - 1,5h - 150 zł Warsztaty Tańca Naturalnego od 35-60 zł (1,5-2h) Warsztaty wyjazdowe - szczegóły na stronie Światło Pełni Dorota Komasa na Facebooku

 

Kto nie może korzystać z floatingu?

Floating jest prawie dla wszystkich. Nie mogą z niego korzystać osoby chore na nowotwory złośliwe skóry oraz mające otwarte rany, owrzodzenia, infekcje skórne. Osoby leczone psychiatrycznie. Osoby w ciąży (I trymestr), osoby ze wszczepionym rozrusznikiem serca, zakrzepicą i zapaleniem ucha. Osoby młode – poniżej 16 r.ż. oraz pod wpływem alkoholu i innych środków. Kobiety tuż po depilacji lub w trakcie menstruacji.

 

Pogłębiona medytacja podczas floatingu – moje doświadczenia

Na floatingu byłam tylko raz, ale porządnie.
Jak zwykle, skorzystałam z tej opcji bardzo intuicyjnie. Nie czytałam co to jest, co będzie, jak będzie i nie spodziewałam się niczego.
Ale byłam wtedy w pewnym konkretnym miejscu w życiu i floating pięknie mi to pokazał.
To był czas, kiedy przestudiowałam od A do Z książkę Shakti Malan oraz wykonałam mnóstwo pracy własnej, związanej z dotarciem do i zaprzyjaźnieniem się ze swoim Animusem – moją męską energią.

 

Czytaj więcej: Bratnia Dusza, Animus i 3 poduszki? – Jak poprawić relacje w związku lub znaleźć miłość – Tantryczne ćwiczenie praktyczne

 

Wydawało mi się, że temat jest generalnie załatwiony i nie poświęcałam mu już od jakiegoś czasu uwagi. Ale pamiętam, że tamtego dnia usłyszałam w radio, że w jakimś obozie uchodźców, żołnierze sił pokojowych ONZ – tzw. błękitne hełmy gwałcili kobiety i dzieci oraz handlowali nimi między sobą.
(Można nadal znaleźć takie informacje w internecie, np tu: https://www.dw.com/pl/raport-onz-blekitne-helmy-wykorzystuja-seksualnie-dzieci/a-19095540)
Wróciły wszystkie stare, pogrzebane głęboko w DNA kobiece lęki, przekonania i wspomnienia – że mężczyźni są bardzo, bardzo, bardzo niebezpieczni.
Że potrafią tylko gwałcić i zabijać. Że większość z nich to bestie bez serca, które niszczą wszystko, co napotkają na swojej drodze – kutasem i karabinem. Że znają tylko jeden język – przemocy i cierpienia zadawanego słabszym.
Odezwały się we mnie głęboko zaszyte: nienawiść, pogarda i strach.
Tym bardziej cieszyłam się, że idę na floating i nareszcie zaznam chwili spokoju.
A potem, podczas sesji floatingu, stałam się Mężczyzną…
… i odbyłam spotkanie z moim Animusem – jedno z najlepszych spotkań jakie miałam kiedykolwiek w życiu…

 

Spotkanie z Animusem – męskim pierwiastkiem

Leżąc w wodzie poczułam, że wszystko kieruje moją uwagę na ciało. Chwilę potem odczułam, jak ono od stóp w górę gwałtownie zmienia się w coś innego.
W co? W męskie ciało!
Nagle miałam duże stopy, umięśnione, owłosione nogi, kościste kolana, męskie genitalia. Moja miednica zwęziła się o połowę, za to barki poszerzyły dwukrotnie.
Zrobiłam się cała twarda, umięśniona i włochata. Z gardła wyrosło mi jabłko Adama, poczułam, że mam gęstą brodę, małe, głęboko osadzone oczy, mięsiste usta, wielką głowę z mocno sklepionym czołem, szerokie, silne dłonie…
Wszystko na odwrót. Całkowicie na odwrót. Jakby moje ciało zamieniło się w swoje dokładne przeciwieństwo – tam gdzie było mało, teraz było dużo, tam gdzie miękko – twardo, tam gdzie gładko – włochato, chropowato…
I wtedy zaczęły przychodzić do mnie informacje…

 

Floating – Bardzo osobiste spotkanie z moim Animusem w słonej wodzie i całkowitych ciemnościach

FLOATING

 

Niesamowite informacje – wglądy, czyli bardzo sensualne pakiety obrazów, emocji, odczuć w ciele…
Jak to jest być silnym, dużym, muskularnym, dynamicznym mężczyzną. Takim, który ma zdrowe, witalne ciało i korzysta z niego na maksa.
Jak to jest mieć poczucie Mocy. Korzystać ze swego męskiego Ciała, Życia, Umysłu z satysfakcją.
Jak to jest bić się, gdy coś mi zagraża. Albo biec, przedzierając się przez gąszcz. Kąpać w lodowatym morzu, upadać z wysoka…. Jak smakują rzeczy, których nigdy bym nie spróbowała, gdyż dla mnie kobiety, byłyby zawsze za gwałtowne, za mocne, za brutalne.
Jak to jest być szybkim, precyzyjnym, analitycznym i decyzyjnym w męski sposób – męskim umysłem. Jak to jest wykonywać zadania i dążyć do celu, skupiając całą swą energię, charyzmę i testosteron – energię walki, właśnie na tym…
Jak to jest mieć ciało przygotowane do tego, by zagarniać kobietę. Rozpalać kobiece ciało – tak miękkie, opływowe, mniejsze, drobniejsze od męskiego… Jak to jest czuć w takich chwilach swoją moc i potęgę swych lędźwi…

 

Czytaj więcej: Sztuka kochania czyli 7 głównych zasad Tantry. Tantra dla początkujących i średnio-zaawansowanych cz.2

 

Jak to jest być Mężczyzną świadomym swej wartości. Mądrym, rozważnym, rozsądnym. Umiejącym czekać, gdy trzeba i przenoszącym góry, gdy nadchodzi czas. Także, gdy trzeba być agresywnym, dzikim, ryzykującym, rywalizującym…
Jak to jest doceniać, szanować, podziwiać i kochać kobiety oraz kobiecość. Rozkoszować się ich towarzystwem, widokiem, energią tak egzotyczną, odmienną od mojej męskości.
I być wiernym swojej miłości – swej ukochanej, tej jedynej, najmilszej, najcenniejszej. Ubóstwiać jej piękno i blask. Jej ciało, umysł, duszę.
I wreszcie, jak to jest stać na straży. Chronić słabszych – mieć to poczucie mocy i potencji w sobie. Jaką to daje radość i siłę i sens – móc w ten sposób służyć swej Kobiecie, Rodzinie, Gai…
Jak to jest być bogiem i czcić i kochać swoją boginię, która jest rzeką, gdy ja jestem słupem oczyszczającego ognia, który nigdy nie gaśnie.
Czytaj więcej: 22 Cechy Świadomego Mężczyzny, co to znaczy prawdziwa Męskość – skarb dla Świata i kobiecej energii

 

 

Floating – Bardzo osobiste spotkanie z moim Animusem w słonej wodzie i całkowitych ciemnościach

 

Z sesji wyszłam na miękkich nogach. Było mi dane posmakować Męskości we wszelkich jej przejawach.
Stare sądy, lęki i programy na temat mężczyzn odpuściły.
Dwa tygodnie potem poznałam Kosmitę, który jest zewnętrznym odbiciem mego Animusa w wersji, którą spotkałam podczas floatingu.

 

Floating – Na zakończenie

Tak było wtedy, myślę, że teraz floating byłby dla mnie wspaniałym sposobem na znalezienie się w ułamku sekundy w Ja Jestem.

 

Czytaj więcej: Stan nie do opisania, czyli JA JESTEM – Jam Jest – Ja Istnieję – brutalny Kurs Poszerzania Świadomości

 

Ale wtedy potrzebowałam czegoś innego, a skoro tak, oczywiście to dostałam.
Tak jak każdy z nas.
Dlatego, idąc na floating porzuć wszelkie oczekiwania. To, że nie będziesz mieć wizji, czy innych przygód, nie znaczy, że nie działa.
Działa bardzo, bo działa na i poprzez Ciało – a ono WIE. Wie najlepiej, co ma w danej chwili robić, by doprowadzić się do stanu równowagi, więc mu nie przeszkadzaj.

 

Jasna Polska alternatywny cudowny portal, blog duchowy, blog rozwojowy, warsztaty rozwoju osobistego, kursy, wydarzenia, rozwój duchowy, duchowość, ezoteryka, astrologia, ogłoszenia ezoteryczne, medycyna naturalna, medytacja, świadomość, alternatywne, oferty pracy, wysokie wibracje

Dodaj swoje ogłoszenie!

 

Można przeczytać, że Ciało do floatingu się przyzwyczaja i że pierwsza sesja to taka sesja rozgrzewkowa. Zapewne tak jest dla bardzo wielu osób i nie ma w tym nic dziwnego. Niektórzy potrzebują więcej czasu, niektórzy mniej, to nie ma żadnego znaczenia.
Znaczenie ma, co dla Siebie robisz. Z jaką intencją.
Floating może być trudny dla osób, które pędzą w kołowrocie bodźców szybciej i więcej niż inni. W erze nieustających „atrakcji”, „nowości”, dystrakcji floating ćwiczy Cię w łagodności. Ciszy. Bycia ze sobą.
Myślę, że te trzy rzeczy to coś, czego wszyscy bardzo potrzebujemy.
Aho

Dobrze się czujesz na Jasnej Polsce?

Prosimy - wesprzyj jej rozwój (na co potrzebujemy funduszy - dowiesz się tu)
Dziękujemy! Aga i Adrian

Kliknij:

 

whatta a man, whatta mighty good man!

…but even in jeans

he’s a god-sent original,

the man of my dreams…

Z dedykacją dla Animusa- Wewnętrznej Męskości w każdej kobiecie i mężczyźnie 🙂

Źródło ilustracji w tekście: Internet (gł. Pinterest, Unsplash, Pixabay), chyba, że podano inaczej.

Liczba odwiedzin: 739
RA - Jasna Polska

Autor: RA - Jasna Polska

Ra, czyli jeden z 7 miliardów ludzi na Ziemi. Ma Serce, Duszę, Ciało i... ego :) Więcej o mnie znajdziesz w zakładce Zespół.

Wszystko co lubisz prosto na Twój e-mail

Disclaimer:
Ten blog pisany jest z potrzeby Duszy i Serca. Jest po to, by pokazać Ci, że nie jesteś Sam/a w swoich Poszukiwaniach. Jest nas więcej :) - nawet jeśli nasze drogi się różnią. Dlatego wybierz stąd dla Siebie tylko to, co z Tobą rezonuje - co Cię wzmacnia, inspiruje i wspiera. Po to właśnie piszemy. AHO <3

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderację

Jasna Polska NIE jest autorem publikowanych ogłoszeń. Nie odpowiada za ich treść, oferowane usługi bądź produkty.
Wyznajemy zasadę, że każdy kreuje swoją rzeczywistość i sam odpowiada za podejmowane przez siebie decyzje.