Rozmawiałam z Wodą – fascynującą Istotą

| 02.04.2019

Ostatnio miałam kilkukrotne wspaniałe spotkanie z Istotą, którą nazywamy Wodą. Było ożywcze, zdumiewające, figlarne i roziskrzone jak Ona sama.

 

Rozmawiałam z Wodą - fascynującą Istotą, swiatowy dzien wody, niezwykle wlasciwosci wody, woda strukturalna, strukturyzowana, pamiec wody, masaru emoto, woda leczy

 

Po ostatnich przeżyciach z doświadczeniem Jam Jest, zaczęłam jeszcze bardziej świadomie wybierać każdą kolejną chwilę mego życia, stosując filtry:
– „czy tego chcę”,
– „czy to moja myśl”,
– i wreszcie: „czy to jest jedna z tych 3 najważniejszych rzeczy w życiu”?

 

Czytaj więcej: 3 Najważniejsze Rzeczy w Życiu – Kochanie, to nie jest to, co myślisz…

 

Wyjście do Aquaparku zdecydowanie nią było (dlaczego? – odsyłam do powyższego tekstu). Kupiliśmy bilet aż na 3 godziny, co jest ważne w tej historii. Taki ogrom czasu nie kazał mi najpierw, jak zwykle, spędzić czasu „efektywnie”, czyli zrobić maks. ilości basenów, a potem 10 minut w jacuzzi i lecieć do szatni, tylko sprawił, że poczułam, że mogę wszystko, ze wszystkim zdążę i mogę się całkowicie odprężyć. Wspaniałe, lecznicze uczucie.
Paradoksalnie, mając te trzy godziny, prawie nie pływałam. Spędziłam je za to na totalnym relaksie i zabawie, celebrując odpoczynek ciała.
Więc kiedy po 40 minutach leżenia w ciepłych bąbelkach, poczułam stan cudownej nieważkości i odezwała się do mnie Woda, odczułam to jako coś najnaturalniejszego w świecie.
Oto co mi pokazała.

 

Rozmawiałam z Wodą - fascynującą Istotą, swiatowy dzien wody, niezwykle wlasciwosci wody, woda strukturalna, strukturyzowana, pamiec wody, masaru emoto, woda leczy

 

 

Woda jest WOLNA

Woda jest absolutnie wolną, świadomą Istotą. Bez względu na to, gdzie się znajduje, to zawsze jest Jej wybór.
Zawsze.
Pokazała mi jak w pozornie trudnych, nienaturalnych dla niej warunkach, w każdej chwili może zmienić (i zmienia) miejsce swego pobytu.
Woda w Aquaparku jest tłoczona po rurach (pod kątem, czego bardzo nie lubi), pompowana, zabrudzana i chemicznie czyszczona.
Gdy mi to uświadomiła, zrobiło mi się przykro, ale wtedy Ona roześmiała się i powiedziała, że nigdy, nigdzie nie przebywa bez swojej woli.
Pokazała mi jak miliony jej cząsteczek, z których każda unosi w sobie Jej Ducha (tak jak każda ludzka komórka ma w sobie kompletny zapis DNA), gdy tylko przestają chcieć gdzieś być, po prostu… wyciekają lub wyparowują.
Dla Wody nie ma szczelnych przestrzeni. Zawsze znajduje wyjście. A potem wybiera sobie kolejne doświadczenie: ocean, brudna kałuża, woda przemysłowa w fabryce, miseczka dla zwierząt, włókno liścia, obłok, garść świeżych truskawek…

 

 

Jasna Polska to ośrodki i centra rozwoju osobistego, gabinet masażu, studio jogi, sklep online ze zdrową żywnością, bio warzywniak, wydawnictwo, gród Słowian, szkoła demokratyczna, leśne przedszkole, media alternatywne, rękodzieło, pracownia artystyczna

Rolnicy, hodowcy, ogrodnicy, pszczelarze – tak, Jasna Polska jest także dla Was!!!!

Kategoria OSOBY -> Natura – Zwierzęta – Zdrowa Żywność.  CZEKA

 

Woda kocha Ludzi

Kocha się z nami bawić, kocha naszą obecność, jest bardzo figlarna i ciekawska.
W Aquaparku – mimo, że była tłoczona, pompowana, zabrudzana i chemicznie czyszczona – czerpała wiele radości z tego, co ludzie doświadczają za jej pośrednictwem.
Dosłownie wchłaniała w siebie energię dziecięcej zabawy, naszego odpoczynku, tego jak ludzi masuje, leczy, głaszcze. Ile pozytywnych stanów emocjonalnych potrafi wywołać tym, że płynie szybciej lub wolniej, jest ciepła lub zimna.

 

Rozmawiałam z Wodą - fascynującą Istotą, swiatowy dzien wody, niezwykle wlasciwosci wody, woda strukturalna, strukturyzowana, pamiec wody, masaru emoto, woda leczy

 

Woda CZUJE i DOŚWIADCZA

Nie mówię teraz o mikro-żyjątkach w wodzie, lecz o niej jako Istocie. Męczy się w rurach, które są pozaginane pod kątem prostym, w miejscach, gdzie jest nadużywana, wykorzystywana, nieszanowana.
A jednocześnie, tak jak Człowiek, czuje i pragnie doświadczać.
Od samego Początku odbywa wraz z Człowiekiem tą niesamowitą wędrówkę, jaką jest bycie na Ziemi w trójwymiarze.
Woda pokazała mi, jak godzi się i wybiera sobie bardzo różne doświadczenia. I robi to tak samo jak człowiek, a raczej jego Dusza.
Woda radioaktywna, woda-ściek, woda święcona, woda jako składnik płynów hamulcowych, kancerogennych cieczy i barwników…. Woda pozornie uwięziona w jakimś gnijącym bajorze, woda trująca, używana do zadawania bólu w różnych katowniach.
Ale też woda żywa, woda uzdrawiająca, woda uświęcona, woda w Przyrodzie, woda kojąca, obmywająca, lecznicza. Woda dobra, woda strukturalna, woda pozwalająca przeżyć, woda orzeźwiająca, dająca rozkosz gaszenia pragnienia….
Tego wszystkiego Woda doświadcza po wielokroć.
Może, bo tak jak ludzkie ciało umiera, by nie grać w nieskończoność tej samej historii tak Woda nieustannie dokonuje pełnego resetu swej pamięci i doświadczeń.

 

Czytaj więcej: Śmierć to tylko brama, iluzja, zaprojektowane przez ciebie wyjście awaryjne. Ty nie umrzesz nigdy

 

Jasna Polska, zdrowie, medycyna naturalna, tantra, medytacja, ezoteryka, ekonomia spoleczna, slowianie, alternatywne oferty pracy, kupie sprzedam, swiadomi przedsiebiorcy, etyczne polskie firmy, nieruchomosci, duchowa spolecznosc, ośrodki i centra rozwoju osobistego, bio zywnosc, alternatywne media, szkoła demokratyczna, leśne przedszkole, slowianie, rekodzielo, ksiazki

 

 

Woda jest RADOSNA

Woda jest bardzo radosną, świetlistą Istotą.
Nawet bardzo trudne warunki traktuje jako fascynujące doświadczenie.
Wie, że jest z nami sprzężona, wie jaką rolę odgrywa w naszym życiu i życiu na Ziemi i poznaje świat za pośrednictwem istot żyjących, a w szczególności nas.

 

Woda SŁUŻY

Jak każda bardzo świetlista Istota, Woda ma w sobie ogromną pokorę.
Świadomość, że jest warunkiem krytycznym, brzegowym, niezbędnym do tego, by życie na Ziemi trwało, sprawia, że z wielką miłością służy temu życiu.
Służy też wiernie nam w naszym eksperymencie z utratą i odzyskiwaniem Świadomości.
To nie jest dla niej łatwe – katastrofy ekologiczne – Zatoka Meksykańska, Fukushima i tysiące innych, sprawiają jej wielki ból. Ale jest silna. I jest z nami na dobre i na złe.
Jej siła i wspaniałość polega także na tym, że – patrz punkt 1 – jest absolutnie wolna i ma moc pełnego oczyszczania się i energetycznego resetu.

 

Jasna Polska, czyli zdrowie, homeopatia, refleksologia, ajurweda, medycyna chinska, medycyna aletrnatywna, swiadomi lekarze, uzdrowiciele, bioterapeuci, zielarze, uzdrowiciele, chiropraktyka, biorezonans, naturoterpaia, masaze

Robisz coś? Albo dopiero zaczynasz? Gdzieś i kiedyś trzeba o tym światu powiedzieć 🙂 – ogłoś się na Jasnej Polsce – jest właśnie po to

 

Woda Czyści się i Resetuje energetycznie cały czas

Kolejny raz Wodę spotkałam w pewnym wspaniałym miejscu – gdzie srebrna rzeka łączy się z granatowym północnym morzem.
Energetycznie to miejsce dla mnie niezwykle uzdrawiające. Jestem tam bardziej u siebie, niż gdziekolwiek indziej. Spotykam tam też zawsze swe zwierzę mocy – foki.

 

Rozmawiałam z Wodą - fascynującą Istotą, swiatowy dzien wody, niezwykle wlasciwosci wody, woda strukturalna, strukturyzowana, pamiec wody, masaru emoto, woda leczy

To tu (fot. Ra / Jasna Polska)

 

Tamtego dnia Rzeka była srebrna – jak pływające w niej malutkie rybki i pełna – PEŁNA – łączących się w pary ptaków wodnych (nie na darmo to miejsce zwane jest ptasim rajem).
Mimo ogromnych płatów kry udających się wprost do morza, oraz wszechobecnej szarości – pełna życia, majestatu, energii.
Wtedy Woda pokazała mi, jak topniejące kry podnoszą wibracje rzeki.
Jak cały proces – topnienia lub parowania – oczyszcza wodę z jej energetycznych osadów i emocjonalnych pasożytów.
Jak Rzeka, która teoretycznie u kresu swej wędrówki powinna być brudna, wciąż na nowo, w każdym swym miejscu, nieustająco się czyści.
Wraz z roślinami i mułem, czyści zanieczyszczenia chemiczne, brudne wody podziemne (nawozy, sól przemysłowa, chemia – to wszystko przedostaje się do wód gruntowych), ale czyszczenie fizyczne to jedno.
Woda ma pamięć, bo wchłania w siebie emocje i energie, które napotyka. Dlatego, aby ten świat, składający się w 80% z wody, mógł dalej funkcjonować, Woda sama z siebie nieustannie wraca do stanu optymalnego – doskonałego resetu – do swych naturalnych, wysokich wibracji, które mogą dawać i nieść Życie.

 

Woda ma CHARAKTER

To, co robi Woda w 3D określa się właśnie „żelazną konsekwencją”. Tyle, że to sformułowanie – jak to w pokracznym trójwymiarze – ma się do Wody jak pięść do nosa.
Woda nie jest przemocowa, nie jest siłowa, jest raczej … niestrudzona.
To chyba najtrafniejsze określenie, jakie potrafię znaleźć.
Woda jest łagodna – miękko obejmuje i opływa przeszkodę, wygładzając ją przy tym.
Miękko faluje, łagodnie szumi – jej dźwięk – strumień, deszcz, fontanna… leczy, koi, tonuje.
Gdy jest groźna – zalewa, burzy, zatapia. Ale to jest groźne dla sztucznych wytworów ludzkich, nie dla Przyrody, której jest budulcem i nośnikiem.
Nawet gdy jest bardzo niebezpieczna, nie ma w niej agresji. Ona jest po prostu niestrudzona w byciu Sobą, w wyrażaniu Siebie, w swym Istnieniu.
Tak przynajmniej objaśniała mi Siebie podczas naszych dwóch spotkań i było to bardzo piękne doświadczenie.

 

Tak jak niespodziewanie wzruszającym i silnym przeżyciem było spotkanie zimorodka w środku Gdańska (na dowód to rozmazane zdjęcie):

Rozmawiałam z Wodą - fascynującą Istotą, swiatowy dzien wody, niezwykle wlasciwosci wody, woda strukturalna, strukturyzowana, pamiec wody, masaru emoto, woda leczy

A oto co widziałam na własne oczy (zdjęcia pixabay)

Rozmawiałam z Wodą - fascynującą Istotą, swiatowy dzien wody, niezwykle wlasciwosci wody, woda strukturalna, strukturyzowana, pamiec wody, masaru emoto, woda leczy

Rozmawiałam z Wodą - fascynującą Istotą, swiatowy dzien wody, niezwykle wlasciwosci wody, woda strukturalna, strukturyzowana, pamiec wody, masaru emoto, woda leczy

Zimorodek ma w sobie energię Wody. Jest zachwycający. Nie można od niego oderwać oczu. I jego dni przypadają w okolicach Światowego Dnia Wody – gdyż “dni zimorodka” to tradycyjnie tydzień przed i po zrównaniu dnia z nocą.

 

Woda – Najlepszy SUPLEMENT

Wracając do kry i lodu. Być może wiesz z bloga, że nie stosuję żadnych diet, jem i piję wszystko, na co mam ochotę (ale zawsze z wdzięcznością i przyjemnością).
Czytaj więcej: Jeść czy nie jeść mięso. Co to za wegetarianka, która lubi schabowe?
Nie uprawiam sportów (ale za to chodzę na spacery) oraz nie łykam żadnych suplementów.
Może za wyjątkiem jednego…
Nie mam przekonania do suplementów (za to Ty możesz mieć i nie zamierzam Cię od tego odwodzić, piszę o sobie).
Jeśli pozwala się Ciału jeść to, o co aktualnie woła – bez osądzania go, karcenia, ograniczania, dyscyplinowania, poczucia winy – Ciało znakomicie zadba o siebie samo. Jego naturalną umiejętnością jest wracanie do stanu równowagi, nie należy mu w tym jedynie przeszkadzać.

 

Czytaj więcej: Super dieta fit, czyli odchudzanie bez diety. Jedz co chcesz, Ciało Ci podziękuje

 

Nie stosuję syntetycznych witamin, magnezów i innych rzeczy (czuję, że nie działają, tylko przelatują przeze mnie wprost do toalety), zamiast tego jem z apetytem, wsłuchując się bardzo uważnie w siebie.
Jest tylko jedna, jedyna rzecz, którą robię od lat, bo czuję, że muszę i że mi ona bardzo pomaga.
Zamrażam wodę. Ergo: wytwarzam wodę strukturalną / strukturyzowaną.
Gotuję, pozwalam jej ostygnąć w ciszy i cieple mego spokojnego domu (bez radia! – bo jak się Woda nasłucha wiadomości albo innych beyonce’ów to się strasznie zapaskudzi) w ceramicznym dzbanku.
Następnie zimną zlewam do butelki, zamrażam, rozmrażam, filtruję (tak – rozmrożona woda pełna jest paprochów, gdyż to kolejny element procesu jej oczyszczania) i piję.
I po każdej takiej szklaneczce czuję, że żyję.

 

Jasna Polska alternatywny cudowny portal, blog duchowy, blog rozwojowy, warsztaty rozwoju osobistego, kursy, wydarzenia, rozwój duchowy, duchowość, ezoteryka, astrologia, ogłoszenia ezoteryczne, medycyna naturalna, medytacja, świadomość, wysokie wibracje

 

 

Kiedyś, bardzo dawno temu, gdy piłam jeszcze Ayahuaskę, na jednej z ceremonii skończyła mi się moja rozmrożona woda strukturalna. Koleżanka podała mi butelkę kupnej mineralnej wody niegazowanej i prawie zakrztusiłam się z obrzydzenia.
W porównaniu z tamtą, bardzo wysoko wibrującą, oczyszczoną wodą, ta ze sklepu, smakowała jak ściek i energetycznie była bardzo zmącona.

 

Czytaj więcej: Jak Ayahuasca podnosi komfort życia – 8 zaskakujących zmian – Aya cz.3

 

To mnie ostatecznie przekonało, by mrozić. Nie kosztuje to ani czasu, ani pieniędzy, a efekt jest wielki. Robię tak od lat.
Strukturalizowana (odsyłam do kultowych odkryć Masaru Emoto – Pamięć wody), zharmonizowana woda wnika w moje wdzięczne Ciało, które nie musi już nic z nią robić, by móc ją w pełni wykorzystać.
Czuję wdzięczność komórek, narządów, skóry… Strukturalna woda ma w sobie wysokie wibracje, co nie pozostaje bez wpływu na proces poszerzania świadomości.
Ten suplement polecam każdemu – bez względu na jego dietę, przekonania kulinarne oraz stopień świadomości.

 

Poznaj fajne OSOBY z Jasnej Polski:

Agnieszka

lubuskie | Nowa Sól
Szczegóły cenowe
Poznaj prawdziwą przyczynę swoich chorób i stresu. Umów się na konsultację i uwolnij się od nich! Umów się na konsultację i pożegnaj się z przeszłością. Zdrowie i spokój są bliżej niż myślisz 🙂 Ceny dopasowane do kondycji finansowej. Możliwa również wymiana usług lub towarów 🙂

Astrolog 2.0 – AstroGuide by Tati – Horoskopy Indywidualne i Partnerskie

Cała Polska | Warszawa
299 PLN
Szczegóły cenowe
Horoskop Indywidualny PAKIET MINI - 99 zł, PAKIET SOLID - 299 zł, PAKIET PREMIUM 599 zł

Bogdan Trawkowski – jasnowidz

wielkopolskie | Poznań
150 PLN
Szczegóły cenowe
Cena dotyczy pierwszej, kompleksowej wizyty lub pierwszej pomocy telefonicznej.

Bogna Wegorska certyfikowany ThetaHealer®

lubuskie | Polska i cały świat
250 PLN
Szczegóły cenowe
Cena za kompletna 2h sesje TH z ustalaniem i usuwaniem blokad

Edda Taro

Cała Polska | Internet
25 EUR
Szczegóły cenowe
Interpretacja wybranego indywidualnie układu Tarota lub przepowiedni z księgi I Ching. Cena usługi: 25 EUR. Czas realizacji 1-2 dni

Family Coach – Terapia Systemowa Rodzin – obciążenia rodowe

UK | Edinburgh, Caly świat
50 GBP
Szczegóły cenowe
Sesja Nowe Ciche Ustawienia Rodzin wg Berta Hellingera - do 2godz. - 50£ / skype/ messenger/ gabinet / Sesja Rozwoj Osobisty i Duchowy /Radykalne Wybaczanie/ - 25£ /h Warsztat Ustawienia - 1 dzien /10.oo-20.oo/ - 100£ - Edinburgh /inne miasta jesli zbierze sie grupa/ Vedic Art - 30godzin - 280£

Holistyczny bazar. Wróżby z kart Tarota i Anielskich

opolskie | Opole
50 PLN
Szczegóły cenowe
Jedno pytanie do Aniołów-10zł Wiadomość od Aniołów - 10zł Tarota Jedno pytanie 10zł Dwa pytania 20zł Trzy pytania 30zł Intuicyjna sesja z kartami Tarota online: -20min -30zł -30min- 45zł -Tarot na 4ręce- obie czytamy z kart dla Ciebie- 20min- 55zł lub 30min- 85zl

Maksym Krammer – Astrolog – Konsultant Psychobiologii

mazowieckie | Warszawa
350 PLN
Szczegóły cenowe
Cena uzależniona jest od rodzaju horoskopu i problemów jakie wymagają zbadania.

Missa Galinna/ konsultacje numerologiczne/ nauka numerologii/osobiście i online

mazowieckie | Warszawa
250 PLN
Szczegóły cenowe
Portret numerologiczny /interpretacja /ustawienie imienia /ustawienie podpisu/ustawianie daty rejestracji firmy, oraz nazwy firmy/ustawianie daty ślubu/prognozy numerologiczne na najbliższy rok w oparciu także o astrologię.

Numerologia Moc Liczb

Cała Polska | Warszawa
120 PLN
Szczegóły cenowe
W cenie portretu otrzymasz: ​graficzną kartę numerologiczną zawierającą syntetyczną informację m.in o Twojej Drodze Życia, Liczbie Duszy, Liczbie Realizacji, Cyklach Życia, Warunkach, Wyzwaniach oraz indywidualną interpretację - opis Twojej karty numerologicznej liczący około 15-20 stron.

Ola Kapella – Tepi i Kuripe, Grzechotki Ceremonialne

pomorskie | Gdynia
100 PLN
Szczegóły cenowe
Cena jest zależna od danego przedmiotu, jego wielkości, materiałów z których jest wykonana i rodzaju zdobień. Każde Kuripe (do podawania sobie samemu) kosztuje 100 zł, ceny Tepi wahają się od 130 do 400 zł. Grzechotkę Ceremonialną można nabyć za 160 zł. Runy w skórzanym woreczku- 180 zł.

Paweł Dziwisz Terapeuta holistyczny, masażysta, tarocista, przewodnik duchowy

mazowieckie | Warszawa
150 PLN
Szczegóły cenowe
Konsultacje terapeutyczne 100 pln Sesja rozwojowa 150 pln Sesja Tarota 150 pln Masaż 90 minutowy - 150 pln Rytuały 150 - 180 minut 500 pln

Praca z cieniem, przekonaniami, nawykami

mazowieckie | Warszawa
159 PLN
Szczegóły cenowe
konsultacje 1:1 online 111,- (pakiet 3 spotkań - 300zl) konsultacje 1:1 stacjonarnie 159,- (pakiet 3 spotkań - 450zl) masaże tantryczne (ciało, Yoni, Lingam) - 250zł (pakiet 3 masaży - 700zł) mapping Yoni / Anus - 300 (pakiet 3 masaży - 800zł)

Praktyk Soul Body Fusion® Magdalena Marek

mazowieckie | Sochaczew
120 PLN
Szczegóły cenowe
Sesja Soul Body Fusion® stacjonarnie lub online - 120 zł

RSO Expert, doradzamy, jak kupić i stosować medyczną marihuanę bez recepty

mazowieckie | cała Polska
Szczegóły cenowe
Konsultacja jest darmowa. Nie pobieram żadnych opłat. Konsultacja dotyczy zakupu oraz zastosowania oleju Ricka Simpsona (RSO) 1500 zł za 10ml. minimalna ilość którą będziesz mógł zakupić to 10ml. Przy nowotworach dawką uznawaną za terapeutyczną jest 60 ml.

Trener EFT (Technik Wolności Emocjonalnej) i Cellular EFT – Beata Grześkowiak

wielkopolskie | Poznań
150 PLN
Szczegóły cenowe
Pojedyncza sesja to inwestycja 150 zł, pakiet 4 sesji to 500 zł. Zdecyduj po pierwszej sesji, ile chcesz w siebie zainwestować.

 

Oczywiście… Jak najbardziej można się bez tego obejść, gdyż w procesie budzenia się świadomości można według mnie obejść się bez większości rzeczy (a już zwłaszcza bez setek ludzkich reguł i obostrzeń, które rzekomo czynią cię “duchowym” lub nie) – to wybór Duszy i człowiek ma znikomy wpływ na to kiedy usłyszy budzik.
Ale człowiek może wybrać sobie Drogę – dłuższą lub krótszą, krętą i pełną wyzwań, lub łatwiejszą i przyjemniejszą. Woda strukturalna troszkę skraca tą drogę i – czuję – że troszkę też w niej pomaga.
Tak jak szacunek i miłość do Życia, do Wody, do Świata.
Aho

Wakacje, Majówka, plenery, pikniki, ciepło, słońce… tuż tuż – sprawdź co na Ciebie czeka:

Festiwal Wibracje 3.0

mazowieckie | Białobrzegi k. Warszawy
180 PLN
Szczegóły cenowe
Trwa przedsprzedaż tańszych karnetów!
13.06.2019

Dolina Dźwięku – Dom Gościnny Kołobrzeg

zachodniopomorskie | Kołobrzeg
od 230zł/apartament PLN
Szczegóły cenowe
Apartament Rytm Serca dla max 5 osób: - 2 sypialnie z dwoma podwójnymi łóżkami, opcja dostawka od 230zł do 260zł Apartament Szelest Skrzydeł na piętrze dla max 7osób: - 3 sypialnie i duża przestrzeń wspólna od 320 zł do 350zł Cały Dom Dolina Dźwięku dla max 13 osób od 500zł do 700zł

Eko Chata Sweet Home

śląskie | Ustroń
75 PLN
Szczegóły cenowe
Pokój dwuosobowy 150PLN Pokój rodzinny 300PLN

Gościniec Amon pod Piramidą: Polski Ałtaj-Numer 1 w Polsce pod względem ekologi

małopolskie | Szczawnica - Jaworki
Szczegóły cenowe
Ośrodek jest atrakcyjnie położony, pod zboczem góry w bezpośrednim sąsiedztwie z Pienińskim Parkiem Krajobrazowym. Dysponujemy miejscami noclegowymi, salą wykładową. Sala wykładowa mieści się w Piramidzie. Oferujemy idealne warunki do organizacji szkoleń, prezentacji, kursów, imprez integracyjnych it

Gwatemala – powrót do dzikości

Cała Polska | Cała Polska
2450 USD
Szczegóły cenowe
CENA 2450,- USD PRZELOT ≈ 3300 - 4000,- PLN
01.12.2019

Koci Zakątek – miejsce ciszy i spokoju Wynajem

pomorskie | Starżno
50 PLN
Szczegóły cenowe
50 zł od osoby/1 dzień 70 zł 2 osoby/ 1 dzień 100 zł 3 osoby/ 1 dzień

Majówka 2019 – Rozwój osobisty, joga, mindfulness, taniec

małopolskie | 34-206 Krzeszów
1550 PLN
Szczegóły cenowe
szczegóły http://agnieszkasypek.pl/wydarzenia/event/majowka-2019-cialo-umysl-oddech-dzwiek-relaks-medytacja-natura/
30.04.2019

Majówka 2019 w Eko-Osadzie Brzozówka

łódzkie | Brzozówka
70 PLN
Szczegóły cenowe
Część zajęć jest bezpłatna, część warsztatów i kursów kosztuje 70 zł od osoby
27.04.2019

Między niebem a ziemią – Jaworki Perłą Pienin

małopolskie | Szczawnica - Jaworki
Szczegóły cenowe
Z dala od zgiełku miasta, wypoczynek w otoczeniu zieleni, poranna kawa z widokiem na góry…

Natura wzywa – rejs po Chorwacji

Cała Polska | Cała Polska
720 EUR
Szczegóły cenowe
Cena: 720 euro + składka jachtowa ok.150-170 euro po 15 sierpnia cena to 780 euro + składka jachtowa ok.150-170 euro
31.08.2019

Organizacja wycieczek i wynajem apartamentów na Malcie. Głównie kwatery 6 plus.

Cała Polska | Mellieha/Malta
Szczegóły cenowe
przykładowe oferty apartamentów na Malcie i domów na Gozo (wraz z cenami) https://ininspiroart.wordpress.com/wynajem-apartamentow-i-domow-na-malcie/

Pełnia Życia – rozwój osobisty & mindfulness & Joga na Krecie

Cała Polska | Kreta
720 EUR
Szczegóły cenowe
Inwestycja : 720 euro przy wpłacie zaliczki do 10 kwietnia , 780 euro przy wpłacie zaliczki do 10 maja po tej dacie 890 euro w cenie zawarte są warsztaty, wyżywienie oraz zakwaterowanie( cena nie zawiera biletu lotniczego ) Zaliczka na poczet warsztatu: 250 euro
09.06.2019

Podróż do Autentycznej Przestrzeni Transcendentalnego Serca Wyprawa na Bali

Cała Polska | Bali
1500 EUR
Szczegóły cenowe
pakiet: warsztaty, wycieczki, pobyt, masaże, joga
Wydarzenie odbywa się cykliczne co 15.05.2019 dni
15.05.2019

 

Dobrze się czujesz na Jasnej Polsce?

Prosimy - wesprzyj jej rozwój (na co potrzebujemy funduszy - dowiesz się tu)
Dziękujemy! Aga i Adrian

 

Zamiast piosenki – minuta z zimorodkiem (stary symbol pokoju i dobrobytu) na szczęście 🙂

 

 

RA - Jasna Polska

Autor: RA - Jasna Polska

Ra, czyli jeden z 7 miliardów ludzi na Ziemi. Ma Serce, Duszę, Ciało i... ego :) Więcej o mnie znajdziesz w zakładce Zespół.

Wszystko co lubisz prosto na Twój e-mail

Disclaimer:
Ten blog pisany jest z potrzeby Duszy i Serca. Jest po to, by pokazać Ci, że nie jesteś Sam/a w swoich Poszukiwaniach. Jest nas więcej :) - nawet jeśli nasze drogi się różnią. Dlatego wybierz stąd dla Siebie tylko to, co z Tobą rezonuje - co Cię wzmacnia, inspiruje i wspiera. Po to właśnie piszemy. AHO <3

Komentarze

 1. Avatar
  Katarzyna
  | Odpowiedz

  Ja od siebie z całego serca polecam Piotra.
  https://jasnapolska.pl/katalog/14622/oczyszczanie-energetyczne/
  Oraz ich grupe na Facebooku “Rozmowy że Źródem” bardzo mi pomogło ich oczyszczanie i przesłanie energii. Wszystkim zagubionym polecam.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderację

Partnerzy

Jasna Polska NIE jest autorem publikowanych ogłoszeń. Nie odpowiada za ich treść, oferowane usługi bądź produkty.
Wyznajemy zasadę, że każdy kreuje swoją rzeczywistość i sam odpowiada za podejmowane przez siebie decyzje.