Rodzaje autosabotażu na drodze do szczęścia i Oświecenia. Skąd się biorą różne blokady i dlaczego wcale nie są od czapy

| 18.03.2019

Poszerzając świadomość i – być może – zmierzając ku Oświeceniu, poruszasz się ekscentrycznym zygzakiem. Uprawiając autosabotaż, nadrabiasz drogi, wysadzasz mosty, przedzierasz się na skróty przez jakiś busz i bagna, by na koniec zobaczyć, że zajęło Ci to więcej czasu, niż normalna, dłuższa droga.

 

Rodzaje autosabotażu na drodze do szczęścia i Oświecenia. Skąd się biorą się różne blokady i dlaczego wcale nie są od czapy, Kurs Poszerzania Świadomości

Dodaj swoje ogłoszenie 🙂

 

Na drodze rozwoju duchowego napotykamy w sobie różne wymówki i blokady.
Szereg rzeczy nas hamuje i powstrzymuje.
Powoduje ten dziwny taniec: jeden krok do przodu, dwa kroki w tył.
Dwa kroki do przodu – jeden w bok.
Jeden krok do tyłu, dwa do przodu…
I tak bez końca.
Oto komentarz:
Mój problem polega chyba na tym, że trochę jestem w rozkroku , brzydko mówiąc 😃 oczywiście czepianie się jakichś drobiazgów i angażowanie w bezsensowne konflikty jest już dawno poza mną. Ale z drugiej strony ten spokój i równowaga, jakie mają ludzie, którzy np. bardzo dużo medytują jakoś mnie przeraża. Czasem mam wrażenie, że oni są bardziej nieobecni, a nie odwrotnie, czyli bardziej obecni, co powinno chyba być efektem medytacji. Jakby ślizgali się po powierzchni. Nie wiem, czy jasno to opisuję (…)
No cóż. Na taki tok myślenia składa się kilka istotnych elementów.
Mechanizmy i programy matrixu to jedno. Ale mamy tu także do czynienia z realnymi doświadczeniami, trafnymi obserwacjami i szeregiem wynikających z nich przekonań.
Ale po kolei.

 

Blokady matrixu, czyli przyczyny autosabotażu

Zacznijmy od najbardziej oczywistego i najprostszego do zaobserwowania powodu autosabotażu, czyli od negatywnych programów i blokad matrixu.
O wielu z nich pisałam tutaj: Uważaj! To nie Twoje myśli ! 10 meta – programów matrixu, które non-stop miesza nam w głowie
Wszystkie one mogą istnieć w naszej przestrzeni i realnie na nas oddziaływać dzięki masowej hipnozie.

 

Jasna Polska alternatywny cudowny portal, blog duchowy, blog rozwojowy, warsztaty rozwoju osobistego, kursy, wydarzenia, rozwój duchowy, duchowość, ezoteryka, astrologia, ogłoszenia ezoteryczne, medycyna naturalna, medytacja, świadomość, wysokie wibracje

Dodaj swoje ogłoszenie 🙂

 

Hipnoza

Jako Ludzie jesteśmy kompletnie zahipnotyzowani. Przez przodków, linie rodowe, rodziców. Przez społeczeństwo i wszystkie reguły oraz wierzenia, które w nim panują. Przez nas samych i nasze poprzednie wcielenia.
Hipnoza nie tylko odciąga Cię od poszerzania świadomości, ale stanowi bardzo ważny, realny powód, dla którego sabotujesz samego siebie – swoje życie.
Czy zadałeś sobie kiedyś pytanie – dlaczego nie robisz rzeczy, które by Ci pomogły? Mimo, że świetnie wiesz, że zmieniłyby Twoje życie na lepsze?
Tak jak osoba otyła WIE, że ma nie jeść cukru, ruszać się, a ataki obżarstwa stanowią formę wyparcia trudnych emocji i jednocześnie nadal się objada, nie wychodząc z domu…
…Tak każdy z nas ma świadomość, co sprawiłoby, że poczulibyśmy się znacznie lepiej w naszym życiu i jednocześnie tego nie robi.

 

Czytaj więcej: Dlaczego nie mogę schudnąć? Jestem gruba, brzydka, nieszczęśliwa i bezsilna. Nienawidzę swego ciała

 

Dlaczego? Bo masowa, negatywna hipnoza jest jak ciemna chmura, która zasłania część Ciebie odpowiedzialną za Twoją Wolność. Za tę wewnętrzną Moc, która daje Ci odwagę wybierania szczęśliwego, dobrego życia.
Oczywiście nikt nam nie narzucił hipnozy. Sami ją wykreowaliśmy i pozwoliliśmy, by na nas wpływała. Było to niezbędne doświadczenie do stworzenia tego fascynującego placu zabaw, jakim jest gęsty trójwymiar.
Nie możesz zwalczyć hipnozy – możesz jedynie z niej wyjść. Pisałam o tym tutaj: Jaki proces zachodzi, gdy się wznosisz, poszerzasz Świadomość i na maksa podnosisz wibracje

 

Ale to oznacza drastyczne zmiany w Twoich relacjach, życiu zawodowym, ciele, miejscu zamieszkania, umyśle i przekonaniach.
I w ten oto sposób dochodzimy do kolejnego powodu autosabotażu – nie tylko rozwoju duchowego, ale i uczynienia swego życia lepszym.

 

Tchórzostwo i pragnienie wygody

No więc zamiast wychodzenia z hipnozy, co oznaczałoby całkowitą transformację Ciebie i twego życia, wykonujesz mikro ruchy. Dokonujesz pozornych zmian, które na chwilkę coś tam robią, a potem są zastępowane kolejnymi warstwami hipnotycznych przekonań.
To, że w głębi ducha wiesz, że rezygnacja z hipnozy i całkowita rewolucja, zmieniłyby Twoje życie na lepsze to jedno.
Z drugiej strony pierwotny lęk przed zmianą i dziwnie rozumiana wygoda mają na Ciebie zniewalający wpływ.
Strach przed zmianą jest mega irracjonalny, ale jest strachem i można go jeszcze jakoś „zrozumieć”. – Nie jest łatwo być dzielnym (ale da się, zapewniam!).
Natomiast pragnienie wygody to w większości przypadków tak naprawdę dalsze pragnienie NIEwygody.
Tak zwana strefa komfortu to najczęściej strefa ogromnego DYSkomfortu.
Raczej zona wojenna, niż strefa.
Jedyne, co w niej jest „komfortowe” to fakt, że wiesz w jakim g… siedzisz po uszy. Znasz jego konsystencję, smak i zapach. I ta wiedza sprawia, że wolisz w nim tkwić przez całe życie, niż zaryzykować wyjście. Bo a nóż wpadniesz w inne g…
A ja się pytam – CO TO ZA RÓŻNICA?
G… jest g… – jeśli znasz jedno, szybko przywykniesz do następnego. Jedyne co „ryzykujesz” to znacząca poprawa swej sytuacji. I tu wracamy do lęku przed zmianą na lepsze, powodowaną przez masową hipnozę….

 

 

Rodzaje autosabotażu na drodze do szczęścia i Oświecenia. Skąd się biorą się różne blokady i dlaczego wcale nie są od czapy, Kurs Poszerzania Świadomości

Dodaj swoje ogłoszenie 🙂

 

Przekonania i wierzenia

Tych oczywiście jest nieskończona ilość, każdy ma swój pęk, który w ciągu całego życia wymienia po wielokroć i co niezwykle komiczne – za każdym razem broni go, jakby był czymś stałym, jedynym i ostatecznym.
Chciałabym poruszyć tu tylko jedno przekonanie, ale za to bardzo potężne i – mam wrażenie – że dosyć powszechne.
A mianowicie: Oświecenie jest nudne.
To jest temat, z którym każdy musi zmierzyć się sam.
Mnie to zajęło sporo czasu i zrezygnowałam z tego przekonania dopiero wtedy, gdy w całej rozciągłości uświadomiłam sobie, jak destrukcyjny jest „brak nudy” w trójwymiarze.
Ze względu na negatywną hipnozę, która blokuje swobodny dostęp wysokich wibracji, a co za tym idzie pozytywnych emocji, „brak nudy” w 3D opiera się przede wszystkim na negatywnych zdarzeniach. Klęskach, porażkach, cierpieniach, rozczarowaniach, bólu, złamanych sercach, upokorzeniach, odrzuceniu, hejcie i innych dramatach.

 

Czytaj więcej: Jak sobie radzić z hejtem w realu lub w sieci… czyli ego na odwyku, 3 rodzaje Cieni i ich rola w 3D

 

Trójwymiarowa egzystencja jest tak jałowa, że dopiero kreując sobie powyższe „atrakcje” masz wrażenie, że coś się dzieje.
Wracając do oświecenia…
Skąd w ogóle wziął się ten lęk przed nudą, gdy zanurzasz się w stanie cudownego spokoju, wszech-możliwości, przepływu, miłości i zrozumienia?
Jak to w ogóle można łączyć z nudą???

 

Rodzaje autosabotażu na drodze do szczęścia i Oświecenia. Skąd się biorą się różne blokady i dlaczego wcale nie są od czapy, Kurs Poszerzania Świadomości

Dodaj swoje ogłoszenie 🙂

 

Poprzednie wcielenia

Na mojego nosa wynika to przede wszystkim z rozczarowujących wspomnień z przeszłych wcieleń.
Jeśli rozwijasz się duchowo, to nie jest to dla Ciebie nowość w tym wcieleniu.
Oprócz Istot, które są tu pierwszy, albo 3 raz, lecz ich energia jest na tyle wysoka, by wspierać transformację Ludzkości, reszta z nas siedzi tu od dawna.
Spróbowała naprawdę wszystkiego.
I po wielokroć przeżyła rozczarowanie.

 

Wszystkie te klasztory, aszramy, zbory, bractwa, w których wysiadywałaś jajo od 3 nad ranem, mamrocząc różne modły.
Wszystkie te księgi, reguły, zasady, system kar, hierarchia związane z duchowym życiem w przeszłości.
Cały ten ciężar niezrozumienia boskości – oparty na trójwymiarowych, człowieczych wyobrażeniach i cała ta tęsknota Ducha, który nigdy nie pozwolił Ci naprawdę zapomnieć, że jest Coś Więcej.
Studiowanie świętych ksiąg dla samego studiowania świętych ksiąg. Bez przełożenia na prawdziwe życie. Nie wiadomo po co i dla kogo.
Poczucie zmarnowanego życia, gdy jako stary mnich spoglądałeś wstecz, wiedząc, że nigdzie nie doszedłeś.
I wreszcie rozczarowanie tak głębokie, że kończyło się zerwaniem z duchowością, odejściem od takiego życia, poczuciem klęski.
Znój, śmiertelna nuda, pancerz reguł. Zimno posadzek, na których klęczałeś, bezsens sztywnych rytuałów, ewidentny brak celu i sensu…. To także istotny fragment duchowych ludzkich doświadczeń.
Jedyne, co mogę powiedzieć to to, że masz to już za sobą. Było Ci to potrzebne, było częścią Twego doświadczenia i na pewno tego nie powtórzysz.
W obecnym świecie duchowość jest indywidualną sprawą każdego z nas. Wspaniała dywersyfikacja energii, wibracji, stylów życia, które współistnieją ze sobą pozwala na obranie swej własnej, wyjątkowej, ciekawej Drogi.

 

Czytaj więcej: Prognoza na 2019 – 2020 – przed nami dwie bardzo realne Drogi
oraz: Jak fizyczny podział na Dwie Ziemie robi nam teraz wodę z mózgu ?

 

Świadomość tego, co było i co jest teraz może działać na Ciebie jedynie wyzwalająco.
Więc otrzep z siebie kurz starych ksiąg i klęczników, bo to już było.
I nie wróci.

 

Rodzaje autosabotażu na drodze do szczęścia i Oświecenia. Skąd się biorą się różne blokady i dlaczego wcale nie są od czapy, Kurs Poszerzania Świadomości

Enlightenment means that Fun begins, czyli “oświecenie oznacza, że zabawa się rozpoczyna”. Do wszystkich językowych purystów – pewne rzeczy lepiej brzmią po angielsku i tego się po prostu nie zmieni 🙂

 

Iluzja „duchowości”, „duchowych nauczycieli” i pseudo-guru

Do dalszego rozwoju duchowego może także zniechęcać zachowanie i postawa niektórych osób, zajmujących się „duchowością”.
Przykre, ale prawdziwe.
Ludzie pomykający w malowniczych chałatach, robiący wokół siebie mnóstwo szumu, walący setki selfie na fb/ig i dziękujący pod nimi za uwielbienie swych wyznawców to energia, która dla niektórych jest odpychająca.
Znam takich „duchowców” osobiście i stronię od nich, gdyż spotkania z nimi zostawiają mnie smutną, zmęczoną, zniesmaczoną.
Ci ludzie, dryfujący na górach lodowych swych monstrualnych ego, przekonani o swojej wyższości, wykonujący różne tajemne „praktyki”, nauczają oraz „wtajemniczają” neofitów.
Inni z kolei – jak ci z komentarza Czytelniczki – to niebieskie ptaki, które latają po jakichś wymiarach, bez kontaktu z Ziemią. Dobrze się bawią, nie przeczę, ale mam wrażenie, że trochę przesypiają życie, spędzając je na duchowym haju. W moim odczuciu nie ma to wiele wspólnego z głębokim spokojem, promieniującym z rdzenia, za to sporo z wyparciem, ucieczką od rzeczywistości, pragnieniem pozostania w iluzji astralnych fajerwerków.
Przyznaję, że obserwacja takich ludzi to coś, co może zniechęcać niektórych do ruszenia dalej.

 

Jasna Polska, zdrowie, homeopatia, refleksologia, ajurweda, medycyna chinska, medycyna naturalna, uzdrowiciele, bioterapeuci, zielarze, uzdrowiciele, chiropraktyka, biorezonans, naturoterpaia, masaze, tantra, medytacja, ezoteryka, ekonomia spoleczna, slowianie

Dodaj swoje ogłoszenie 🙂

 

Duchowość jest prosta

Bo Duchowość Kochanie jest prosta.

Urzekająco prosta.

Szlachetnie elegancka w swej prostocie.

Nie potrzebuje ozdobników, czegoś co ją dodatkowo uatrakcyjni. Można Jej doświadczać w każdej sekundzie życia, samodzielnie – bez „nauczyciela” i bez fikuśnych rekwizytów.

 

Duchowość to Pokora
(czym według mnie jest prawdziwa pokora, przeczytasz tu: Stan nie do opisania, czyli JA JESTEM – Jam Jest – Ja Istnieję – brutalny Kurs Poszerzania Świadomości)
Duchowość to Serce
Duchowość to Prawda, czyli Świadomość swego Cienia i swego Światła – bez przechyłu (!) w żadną stronę. Gdyż jesteś i tym i tym – na równi.
Duchowość to Równowaga – świadomość, że jesteś człowiekiem i nieograniczoną duchową Istotą jednocześnie.
Słówko „i” jest tutaj kluczowe.
Duchowość to łączenie w sobie Nieba (bardzo wysokich rejestrów, wglądów, wibracji) z Ziemią (codziennym życiem w materii, w ciele, w losie człowieczym).
Dopóki żyjesz w ciele – pozostajesz człowiekiem, więc trenuj Pokorę, bo ona jest jak życiodajne źródło. Jeśli jej nie ma, nie ma Duchowości.
Jest ezo-show, są opary tandety i opary iluzji. Też fajne. Też ciekawe. Też milutkie. I też czasem potrzebne, jak ciastko z kremem, albo noc w dyskotece. Ale to nie one stanowią o codziennym życiu, prawda?

 

Jasna Polska to alternatywny portal, baza wiedzy oraz wyszukiwarka ofert i ogłoszeń, szukaj warsztaty, kursy, wydarzenia, osoby i miejsca, rozwój osobisty, duchowość, ezoteryka, ezoteryka, ogłoszenia ezoteryczne, ezo ogłoszenia, zdrowie, medytacja, zdrowa żywność, konferencje, spotkania, koncerty

Dodaj swoje ogłoszenie 🙂

 

Jak przestać sabotować swe szczęście i duchowy rozwój

Znasz więc już potencjalne powody, dla których można uprawiać skuteczny duchowy autosabotaż przez całe życie. I co teraz?
Tak jak napisałam wcześniej, słówko „i” ma fundamentalne znaczenie.
Jesteś Istotą Duchową  jesteś człowiekiem. A często także człowieczkiem – targanym ego, starymi programami, zasysanym przez (nie)świadomość zbiorową, miotanym emocjami, które mają zwyczaj wyłazić w najmniej odpowiednim momencie z jakiejś cholernej czarnej dziury.
To znaczy – może Ty tak nie masz, ale ja na pewno. W zasadzie opisałam teraz siebie.
Dlatego wrzućmy na luz.
Człowieczka nie pokonasz, ale można – jednocześnie bardzo poszerzając Świadomość – nauczyć się z nim żyć. Akceptować go. Ba! Nawet kochać tego słodkiego gówniarza.
Nie zmuszaj siebie do niczego – a już na pewno nie do rozwoju duchowego. Przerażają Cię „spokój i odlot” różnych praktyk? W porządku – pozwól sobie na to. Może potrzebujesz innej drogi.
Może czujesz, że jeszcze nie nadszedł dla Ciebie czas. A może potrzebujesz jeszcze coś sobie uświadomić, coś ugruntować w Ciele, zanim będziesz gotowa ruszyć dalej.
Zaufaj procesowi.
Zaufaj Duchowi.
Zaufaj Życiu.
Baw się – idź na jakieś zajęcia i wyciągnij samodzielne wnioski.

 

Na przykład na te – z kategorii: Rozwój duchowy, osobisty, medytacja

„Medytacje Osho – Podróż do Krainy Czakramów”

warmińsko-mazurskie | Nowe Kawkowo
900 PLN
Szczegóły cenowe
CENA WARSZTATU: 900 zł + koszty pobytu i wyżywienia RABAT: 100 zł rabatu dla uczestników poprzednich warsztatów prowadzonych przez Norberta Kuleszę w Ośrodku Tu i Teraz CENA POBYTU: wyżywienie 75 zł dziennie ( 3 posiłki wegetariańskie) noclegi - w zależności od standardu od 32 zł do 85 zł za noc
27.04.2019

101 Dni Podnoszenia Wibracji

Cała Polska | cała polska
299 PLN
Szczegóły cenowe
do 21.03.2019 - cena 299zł w pakiecie z odczytem z Kronik Akaszy do 20.04.2019 - cena 299zł
20.04.2019

Bezpłatne spotkania raz w miesiącu

mazowieckie | Zielonka, Warszawa
Wstęp bezpłatny
Wydarzenie odbywa się cykliczne co 12.05.2019 dni
12.05.2019

Cykliczny warsztat rozwojowy OdNowa: Troszkę Więcej o Miłości

pomorskie | Gdańsk
200 PLN
Szczegóły cenowe
1000 zł, cena za jeden dzień – 200 zł Pamiętaj, że warsztat to Twoja inwestycja!
Wydarzenie odbywa się cykliczne co 24.04.2019 dni
24.04.2019

Droga do siebie – poprzez techniki Gurdżijewa, Gwiazdę Magów, Eneagram

warmińsko-mazurskie | Nowe Kawkowo
750 PLN
Szczegóły cenowe
CENA WARSZTATU • 750 zł + koszty pobytu i wyżywienia CENA POBYTU • Wyżywienie: 75 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie) • Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc • Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe
12.09.2019

Dwa w Jednym – konwersacje po angielsku z rozwojem osobistym

pomorskie | Sopot
47 PLN
Szczegóły cenowe
Karnet na 4 kolejne zajęcia kosztuje 190 zł (=47,5 zł za 90 minutowe spotkanie). Istnieje też możliwość przychodzenia na wybrane zajęcia - w cenie 60 zł / warsztat.
Wydarzenie odbywa się cykliczne co tydzień
18.04.2019

Galeria Medytacji w Łodzi zaprasza na Medytację dla Pokoju na Świecie

łódzkie | Łódź
Wstęp bezpłatny
Szczegóły cenowe
wstęp wolny
Wydarzenie odbywa się cykliczne co 16.05.2019 dni
16.05.2019

Jedna godzina relaksu i medytacji w Gdańsku

pomorskie | Gdańsk
Wstęp bezpłatny
Szczegóły cenowe
Wstęp wolny
Wydarzenie odbywa się cykliczne co tydzień
21.04.2019

Kierunek duszy

podlaskie | Białystok
170 PLN
Wydarzenie odbywa się cykliczne co 06.05.2019 dni
06.05.2019

Kontakt z ciałem – metody samoleczenia w medytacjach Osho Body-Mind Balacing

warmińsko-mazurskie | Nowe Kawkowo
600 PLN
Szczegóły cenowe
CENA WARSZTATU • 600 zł + koszty pobytu i wyżywienia CENA POBYTU • Wyżywienie: 75 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie) • Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc • Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani
19.06.2019

Kurs Certyfikowanego Trenera Radykalnego Wybaczania

mazowieckie | Warszawa
4920 PLN
Szczegóły cenowe
UWAGA PROMOCJA DO 11 KWIETNIA!! 820 zł mniej! Dla tych, którzy wpłacą zadatek wysokości 1200 zł do 11 kwietnia 2019, całkowita cena kursu wyniesie: 4100 zł netto (1025 zł za weekend) Przelew o treści: „Kurs Trenerski 05/2019” należy wpłacić na numer konta: mbank 38 1140 2004 0000 3402 7826 2898
11.05.2019

Kurs medytacji i pozytywnego myślenia w Poznaniu.

wielkopolskie | Poznań
Wstęp bezpłatny
Szczegóły cenowe
Wstęp wolny
Wydarzenie odbywa się cykliczne co tydzień
18.04.2019

Piotr Pałagin – wrzesień 2019

warmińsko-mazurskie | Nowe Kawkowo
750 PLN
Szczegóły cenowe
CENA WARSZTATU: 750 zł CENA POBYTU: wyżywienie 75 zł dziennie ( 3 posiłki wegetariańskie) noclegi - w zależności od standardu od 32 zł do 90 zł za noc
12.09.2019

Podróż Bohatera – rozwijanie wewnętrznej mocy , praca z archetypami

mazowieckie | Czarne koło Mińska Mazowieckiego
650 PLN
Szczegóły cenowe
650 zł przy wpłacie zaliczki 15 maja po tej dacie 850 zł plus koszty pobytu – nocleg i wyżywienie : 480 zł Miejsce na warsztacie zapewnia wpłata zaliczki w wysokości 500 zł i przesłanie potwierdzenia wpłaty na adres: sypekagnieszka@gmail.com
20.06.2019

 

Wciąż od nowa powtarzam – nie wszystko jest dla wszystkich.
Może Twoja droga duchowa wiedzie przez koszykówkę (nie żartuję), albo śpiew tradycyjny. Albo uprawianie ogrodów.
Kto powiedział, że masz nosić malowniczy chałat, mieszkać w ekowiosce, zażywać medycyny i grać na bałałajce?
Może Twoją drogą jest być dużo bardziej w trójwymiarze? – Np. prowadzić etyczną firmę i w ten sposób zmieniać wibracje swoje i świata.
Albo być lekarzem łączącym wspaniałe osiągnięcia nowoczesnej medycyny ze wspaniałą mądrością tej tradycyjnej.
(Na Jasnej Polsce czekamy zarówno na świadomych, polskich przedsiębiorców, jak i świadomych lekarzy – to nie jest tylko duchowy portal!
To portal wszystkich świadomych Polaków, którzy robią dobre rzeczy w Polsce i na świecie)
Albo zamiatając ulice, promieniować godnością i szacunkiem do siebie, tak by uczyć innych szacunku do zajęć, które są ważne, potrzebne, pożyteczne – trzymają nasz świat w kupie i nie wiedzieć czemu pozostają w całkowitej pogardzie 3D.
Jesteśmy skomplikowanymi Istotami. Wciąż pozostajemy w „i” – głupi i mądrzy. Dzielni i tchórzliwi. Nieskończeni i do bólu ograniczeni.
Zaakceptuj swoją Drogę – rozwinie się przez Tobą sama.
Aho

Dobrze się czujesz na Jasnej Polsce?

Prosimy - wesprzyj jej rozwój (na co potrzebujemy funduszy - dowiesz się tu)
Dziękujemy! Aga i Adrian

 

Uwielbiam, a zwłaszcza od 3:57

High time, we made a stand
And shook up the views of the common man
The love train rides from coast to coast
DJ’s the man we love the most
(…)
As the headline says you’re free to choose
There’s egg on your face and mud on your shoes
(…)
So without love and a promised land
We’re fools to the rules of a government plan
(…)
Swallow your pride
Open your eyes

Źródło ilustracji w tekście: Internet (gł. Pinterest, Unsplash, Pixabay), chyba, że podano inaczej.

RA - Jasna Polska

Autor: RA - Jasna Polska

Ra, czyli jeden z 7 miliardów ludzi na Ziemi. Ma Serce, Duszę, Ciało i... ego :) Więcej o mnie znajdziesz w zakładce Zespół.

Wszystko co lubisz prosto na Twój e-mail

Disclaimer:
Ten blog pisany jest z potrzeby Duszy i Serca. Jest po to, by pokazać Ci, że nie jesteś Sam/a w swoich Poszukiwaniach. Jest nas więcej :) - nawet jeśli nasze drogi się różnią. Dlatego wybierz stąd dla Siebie tylko to, co z Tobą rezonuje - co Cię wzmacnia, inspiruje i wspiera. Po to właśnie piszemy. AHO <3

Komentarze

 1. Avatar
  Gosia Zwierzynska
  | Odpowiedz

  dokładnie to mi wibruje w sercu od lat, pięknie napisane!

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   Dziękuję 🙂

 2. Avatar
  Kasia
  | Odpowiedz

  ❤️ dziękuję

 3. Avatar
  Jagoda
  | Odpowiedz

  Super tekst 🙂

  • RA - Jasna Polska
   RA - Jasna Polska
   | Odpowiedz

   <3

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderację

Partnerzy

Jasna Polska NIE jest autorem publikowanych ogłoszeń. Nie odpowiada za ich treść, oferowane usługi bądź produkty.
Wyznajemy zasadę, że każdy kreuje swoją rzeczywistość i sam odpowiada za podejmowane przez siebie decyzje.